Klasa Laser - Puchar Polski 2019

Ostatnia aktualizacja:

M
Załoga
Klub
Ur
Punkty
Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski - Otwarte Mistrzostwa Śląska
Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania
Jesienny Puchar Gdyni - Harken Cup
Puchar Ziemi Sądeckiej
VII Ogólnopolskie Regaty o Puchar Yacht Clubu Zefir Drakkar
Otwarte Mistrzostwa LOK
XIX Puchar Żubra
Puchar Prezesa AZS
Ogólnopolskie Regaty o "PUCHAR NYSY"
Wiosenny Puchar JKW
Puchar Warszawy
Nauticus Cup (Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego)
Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
XXII Memoriał Ottona Weilanda - Mistrzostwa Pomorza
Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM - MWJ)
Rybnickie Regaty Żeglarskie
Lotos Nord Cup Gdańsk
Puchar Pucka
Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra
Puchar Miasta Gdyni
Puchar PZŻ
Mistrzostwa Polski cz. I
Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1
Przemysław Machowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
563.19
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (25)
-
-
-
2 (48.21)
-
-
2 (98.04)
7 (91.3)
3 (96.83)
4 (94.64)
4 (145.11)
1 (150)
2
Filip Miłoszewski
UKS Barnim Goleniów
2003
509.47
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (25)
-
-
2 (48.21)
-
-
-
-
10 (82.35)
8 (89.86)
4 (95.24)
17 (71.43)
13 (130.43)
9 (120.73)
3
Gerard Polaczyk
KŻ "Mewa" Poznań
2003
503.14
-
8 (7.5)
-
-
-
-
-
2 (22.92)
-
7 (17.86)
-
-
4 (44.64)
-
-
6 (37.5)
-
15 (72.55)
22 (69.57)
-
16 (73.21)
5 (143.48)
2 (146.34)
4
Igor Barcikowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2004
502.20
-
-
-
-
-
-
4 (19.23)
-
-
-
-
1 (50)
-
-
-
5 (40)
17 (28.95)
7 (88.24)
19 (73.91)
13 (80.95)
-
12 (132.07)
6 (131.71)
5
Tomasz Trajnowicz
Giżycka Grupa Regatowa
2003
482.64
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (39.29)
-
-
-
-
5 (44.74)
5 (92.16)
23 (68.12)
8 (88.89)
11 (82.14)
14 (128.8)
7 (128.05)
6
Filip Rajchert
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
478.44
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (23.08)
-
-
-
1 (50)
-
-
6 (90.2)
12 (84.06)
7 (90.48)
9 (85.71)
27 (107.61)
10 (117.07)
7
Adam Sokołowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2003
449.80
-
-
-
-
-
-
1 (25)
-
-
-
-
2 (46.43)
-
-
3 (46.43)
-
23 (21.05)
12 (78.43)
24 (66.67)
44 (31.75)
-
15 (127.17)
13 (106.1)
8
JAKUB WIEDEHEFT
MKŻ Arka Gdynia
2003
441.94
-
-
7 (10)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (42.11)
20 (62.75)
20 (72.46)
12 (82.54)
32 (44.64)
32 (99.46)
5 (135.37)
9
Kacper Jaskuła
ŻMKS-Poznań
2003
416.56
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
5 (20.24)
-
-
1 (50)
-
-
-
6 (43.42)
25 (52.94)
28 (60.87)
10 (85.71)
22 (62.5)
35 (94.57)
15 (98.78)
10
Kacper Żywiczka
CHKŻ Chojnice
2003
354.05
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (35)
-
-
8 (40.79)
17 (68.63)
21 (71.01)
15 (77.78)
29 (50)
37 (91.3)
22 (73.17)
11
Dominik Śliwiński
KS AZS AWFiS Gdańsk
2003
349.43
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (36.84)
24 (54.9)
36 (49.28)
21 (68.25)
20 (66.07)
42 (83.15)
16 (95.12)
12
David Goetz
AZS Poznań
2003
347.19
-
2 (22.5)
-
-
-
-
-
-
-
4 (21.43)
-
-
9 (35.71)
-
-
-
22 (22.37)
26 (50.98)
31 (56.52)
25 (61.9)
-
40 (86.41)
19 (84.15)
13
Przemysław Okoński
UKS FIR Warszawa
2003
331.57
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (9.62)
-
-
-
10 (33.93)
-
16 (30.26)
14 (74.51)
35 (50.72)
28 (57.14)
31 (46.43)
33 (97.83)
26 (58.54)
14
Michał Krasodomski
KS AZS AWFiS Gdańsk
2003
320.52
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (98.55)
-
3 (96.43)
16 (125.54)
-
15
ANTONI BORKOWSKI
AZS Poznań
2003
304.93
-
3 (20)
-
-
-
-
-
-
-
11 (13.1)
-
-
17 (21.43)
-
-
-
18 (27.63)
30 (43.14)
43 (39.13)
36 (44.44)
36 (37.5)
45 (78.26)
17 (91.46)
16
BARTŁOMIEJ MIERZWA
TS "Kuźnia" Rybnik
2003
302.98
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (22.73)
-
-
-
-
-
-
-
2 (48.68)
-
15 (79.71)
-
24 (58.93)
36 (92.93)
-
17
Igor Kuczys
MKŻ Arka Gdynia
2003
302.16
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (92.75)
5 (93.65)
8 (87.5)
22 (115.76)
-
18
Stanisław Konarzewski
Giżycka Grupa Regatowa
2004
300.48
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (35.71)
-
-
-
-
-
-
-
20 (69.84)
-
43 (81.52)
11 (113.41)
19
Szymon Oleksiuk
KS Spójnia Warszawa
2004
293.10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (35.71)
-
-
-
-
47 (26.98)
-
19 (120.65)
12 (109.76)
20
Maksymilian Burdziej
UKS Barnim Goleniów
2003
280.14
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (23.81)
-
-
-
-
-
-
13 (34.21)
16 (70.59)
27 (62.32)
24 (63.49)
23 (60.71)
39 (88.04)
-
21
Hubert Roszyk
ŻLKS Poznań
2005
276.15
-
-
-
-
-
-
-
4 (18.75)
-
-
-
-
10 (33.93)
-
-
-
-
28 (47.06)
-
19 (71.43)
-
69 (39.13)
24 (65.85)
22
Stefan Marciniak
AZS Poznań
2003
254.61
-
7 (10)
-
-
-
-
-
-
-
16 (7.14)
-
-
19 (17.86)
-
-
-
35 (5.26)
-
59 (15.94)
40 (38.1)
48 (16.07)
41 (84.78)
18 (87.8)
23
Adam Słodownik
KS Spójnia Warszawa
2004
250.33
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (26.79)
-
27 (15.79)
27 (49.02)
42 (40.58)
-
-
49 (71.74)
25 (62.2)
24
Alan Kocięda
MKŻ Arka Gdynia
2004
232.74
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (23.68)
21 (60.78)
32 (55.07)
33 (49.21)
37 (35.71)
65 (45.65)
29 (47.56)
25
Wiktor Robaczewski
MOS SSW Iława
2003
214.78
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (76.19)
-
8 (138.59)
-
26
Filip Kapala
MKŻ Arka Gdynia
2004
211.52
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (18.42)
-
37 (47.83)
-
35 (39.29)
28 (105.98)
-
27
Tomasz Procek
KW LOK "Garland" Gliwice
2003
194.25
4 (19.23)
-
-
-
-
1 (25)
-
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
32 (39.22)
-
17 (74.6)
-
59 (55.43)
-
28
Michał Paciorek
KS Spójnia Warszawa
2004
188.21
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (16.07)
-
29 (13.16)
34 (35.29)
39 (44.93)
27 (58.73)
42 (26.79)
51 (68.48)
-
29
Miłosz Gabryszewski
UKS Żeglarz Wrocław
2003
186.75
3 (21.15)
-
-
-
7 (15)
3 (20.83)
-
11 (4.17)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
35 (33.33)
47 (33.33)
31 (52.38)
-
44 (79.89)
-
30
Paweł Gerłachowski
YKP Gdynia
2004
184.69
-
-
5 (15)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (20)
-
-
-
-
-
41 (36.51)
-
55 (61.96)
28 (51.22)
31
Hubert Maczyszyn
Giżycka Grupa Regatowa
2003
182.18
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24 (19.74)
-
48 (31.88)
29 (55.56)
43 (25)
47 (75)
-
32
Karol Głąbik
KW LOK "Garland" Gliwice
2003
164.30
1 (25)
-
-
-
4 (20)
6 (14.58)
-
-
4 (18.18)
-
-
-
-
-
-
-
-
41 (21.57)
-
34 (47.62)
-
50 (70.11)
-
33
Bartosz Andrzejak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2004
160.25
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (42.86)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (117.39)
-
34
Oliwier Urbański
UKS Barnim Goleniów
2003
142.75
-
5 (15)
-
-
-
-
-
5 (16.67)
-
9 (15.48)
-
-
12 (30.36)
-
-
-
28 (14.47)
37 (29.41)
40 (43.48)
-
-
79 (22.83)
-
35
Bogusz Tłok
MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
2004
133.17
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
56 (20.29)
-
44 (23.21)
38 (89.67)
-
36
Dominik Popielarz
TKŻ Toruń
2003
132.66
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
42 (19.61)
60 (14.49)
39 (39.68)
-
48 (73.37)
-
37
Konrad Dziąba
Giżycka Grupa Regatowa
2004
131.14
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (25)
-
-
-
-
32 (9.21)
-
-
42 (34.92)
-
74 (30.98)
31 (40.24)
38
Maciej GIERMALA
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
119.62
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (5.77)
-
-
-
17 (21.43)
-
-
-
41 (42.03)
53 (17.46)
-
-
33 (32.93)
39
Dominik Konieczny
ŻMKS-Poznań
2005
119.16
-
6 (12.5)
-
-
-
-
-
-
-
15 (8.33)
-
-
22 (12.5)
-
-
-
-
47 (9.8)
53 (24.64)
52 (19.05)
50 (12.5)
80 (21.2)
34 (29.27)
40
Maciej Panaś
CHKŻ Chojnice
2004
110.87
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (110.87)
-
41
Wojciech Kikmunter
CHKŻ Chojnice
2003
109.96
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (25)
-
-
-
-
44 (37.68)
-
-
64 (47.28)
-
42
Maciej Małachowski
UKŻ 7 Białystok
2003
81.37
-
-
-
-
-
-
9 (9.62)
-
-
-
-
11 (14.29)
-
-
-
16 (12.5)
-
36 (31.37)
52 (26.09)
49 (23.81)
-
-
-
43
Karol Eriksson
MKŻ Arka Gdynia
2004
72.10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
45 (36.23)
-
-
71 (35.87)
-
44
Franciszek Kotlarek
UKS FIR Warszawa
2005
63.76
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (23.21)
-
-
-
-
60 (6.35)
-
81 (19.57)
38 (14.63)
45
Tymoteusz Walicki
UKŻ 7 Białystok
2003
57.68
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (7.14)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
62 (50.54)
-
46
piotr vogel
JKW Poznań
2005
55.40
-
-
-
-
-
-
-
12 (2.08)
-
21 (1.19)
-
-
-
-
-
-
34 (6.58)
50 (3.92)
57 (18.84)
-
53 (7.14)
87 (9.78)
39 (10.98)
47
Piotr Flieger
MKŻ Arka Gdynia
2005
54.89
-
-
6 (12.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
67 (42.39)
-
48
Dobromir Sokołowski
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2004
54.54
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (4.76)
-
-
-
-
-
-
37 (2.63)
49 (5.88)
66 (5.8)
38 (41.27)
56 (1.79)
-
-
49
Maciej Cymerman
UKS Barnim Goleniów
2006
53.80
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
60 (53.8)
-
50
Jędrzej Marciniak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2004
48.60
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (9.52)
-
-
-
-
-
-
-
43 (17.65)
-
-
45 (21.43)
-
-
51
Kacper Dybiec
KS Spójnia Warszawa
2005
47.90
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (7.14)
-
-
-
-
-
-
68 (40.76)
-
52
Jakub Chodak
UKŻ 7 Białystok
2003
46.17
-
-
-
-
-
-
7 (13.46)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
48 (7.84)
54 (23.19)
58 (9.52)
52 (8.93)
-
-
53
Franciszek Niesiobędzki
Giżycka Grupa Regatowa
2005
41.64
-
-
-
-
-
-
13 (1.92)
-
-
-
-
9 (21.43)
-
-
-
-
33 (7.89)
-
-
-
-
-
37 (18.29)
54
GABRIEL MAŁECKI
KS CŻ Szczecin
2004
39.62
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (5.95)
-
-
-
-
-
-
-
-
61 (13.04)
51 (20.63)
-
-
-
55
Bartosz Dąbrowski
UKŻ 7 Białystok
2004
37.59
-
-
-
-
-
-
8 (11.54)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
46 (11.76)
-
-
49 (14.29)
93 (0)
-
56
Mikołaj Warot
JKW Poznań
2005
32.84
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (2.38)
-
-
24 (8.93)
-
-
20 (2.5)
36 (3.95)
-
64 (8.7)
59 (7.94)
55 (3.57)
90 (4.89)
-
57
Tymon Gajdziński
MKŻ Arka Gdynia
2005
29.35
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
75 (29.35)
-
58
Marek Szczepankowski
UKS Barnim Goleniów
2005
27.72
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
76 (27.72)
-
59
Paweł Trella
MKŻ Arka Gdynia
2004
27.54
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
51 (27.54)
-
-
-
-
60
Igor Haufa
ŻLKS Poznań
2003
23.21
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (23.21)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
61
Stanisław Janowicz
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
2003
22.22
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
50 (22.22)
-
-
-
62
Mikołaj Kmin
UKS FIR Warszawa
2005
20.21
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24 (8.93)
-
-
-
-
61 (4.76)
-
89 (6.52)
-
63
Wiktor Kreft
KŻ "Horn" Kraków
20.00
-
-
-
3 (20)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
64
Marcin Pietrzak
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
17.86
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (17.86)
-
-
-
-
-
-
-
-
65
Szymon Pasiut
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
2008
16.67
-
-
-
-
-
5 (16.67)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
66
Krzysztof Olejnik
UKS Barnim Goleniów
2005
16.07
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (16.07)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
67
Cezary Popielski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2005
14.29
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (14.29)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
68
Stanisław Grocholewski
AZS Poznań
2005
10.11
-
10 (2.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
39 (0)
-
67 (4.35)
-
-
91 (3.26)
-
69
Damian Sobota
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
2004
7.69
10 (7.69)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
70
Nikodem Pytlik
JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza
2003
6.67
-
-
-
-
12 (6.67)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
71
Teodor Kasprzyk
ŻMKS-Poznań
2005
5.36
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
26 (5.36)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
72
KAUP MATEUSZ
KS CŻ Szczecin
2004
5.02
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (3.57)
-
-
-
-
-
-
-
-
69 (1.45)
-
-
-
-
73
Jakub Pronobis
UKS POGORIA DĄBROWA GÓRN.
2004
3.85
12 (3.85)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
74
Michał Grzesiek
ŻMKS-Poznań
2005
3.57
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
27 (3.57)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
75
Michał Bednarczyk
UKS Pogoria
2003
3.33
-
-
-
-
14 (3.33)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
76
Piotr Kubica
KŻ "Horn" Kraków
2.50
-
-
-
10 (2.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
77
Paweł Sikora
PKM LOK Poznań
2004
1.79
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
28 (1.79)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-