Klasa Laser - Puchar Polski 2019

Ostatnia aktualizacja:

M
Załoga
Klub
Ur
Punkty
Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski - Otwarte Mistrzostwa Śląska
Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania
XXV Puchar Beskidów - Inter Puchar
Jesienny Puchar Gdyni - Harken Cup
Puchar Ziemi Sądeckiej
VII Ogólnopolskie Regaty o Puchar Yacht Clubu Zefir Drakkar
Otwarte Mistrzostwa LOK
XIX Puchar Żubra
Puchar Prezesa AZS
V Puchar Polski Południowo-Zachodniej
Ogólnopolskie Regaty o "PUCHAR NYSY"
Wiosenny Puchar JKW
Puchar Warszawy
Nauticus Cup (Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego)
XXII Memoriał Ottona Weilanda - Mistrzostwa Pomorza
Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM - MWJ)
Rybnickie Regaty Żeglarskie
Lotos Nord Cup Gdańsk
Otwarte Mistrzostwa Małopolski
Puchar Pucka
Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra
Puchar Miasta Gdyni
Puchar PZŻ
Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1
Lilly May Niezabitowska
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
2004
425.00
-
-
-
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (39.58)
3 (46.55)
1 (50)
1 (100)
1 (100)
2 (97.14)
1 (100)
1 (150)
2
Klara Sobczak
CHKŻ Chojnice
2004
413.68
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (23.86)
-
3 (42.86)
-
1 (50)
2 (48.28)
-
2 (96.97)
2 (97.14)
4 (91.43)
2 (96.43)
2 (145.71)
3
Maria Prus-Głowacka
AZS Poznań
2004
403.47
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (25)
-
-
-
-
5 (41.67)
5 (43.1)
-
3 (93.94)
6 (85.71)
1 (100)
3 (92.86)
3 (141.43)
4
Natalia Nadrzewia
UKS Zalew Kielce
2005
377.55
-
-
-
-
4 (21.88)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (35.42)
6 (41.38)
-
4 (90.91)
4 (91.43)
3 (94.29)
-
6 (128.57)
5
NATALIA Burczyńska
Giżycka Grupa Regatowa
2005
367.66
-
-
-
-
-
-
-
2 (23.33)
-
-
-
-
10 (14.77)
6 (30.77)
-
-
-
7 (39.66)
-
7 (81.82)
9 (77.14)
6 (85.71)
13 (57.14)
4 (137.14)
6
Aleksandra Bobula
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
2004
322.01
-
-
-
-
5 (20.83)
2 (22.73)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (18.75)
8 (37.93)
2 (45)
9 (75.76)
8 (80)
5 (88.57)
8 (75)
16 (85.71)
7
Karolina Gała
KS Spójnia Warszawa
2005
313.55
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (15.91)
-
-
4 (40.63)
-
16 (24.14)
-
10 (72.73)
16 (57.14)
12 (68.57)
10 (67.86)
9 (115.71)
8
Maria Majchrzycka
ŻLKS Poznań
2004
301.28
-
6 (16.67)
-
-
-
-
-
-
1 (25)
-
-
2 (23.81)
-
-
-
-
-
-
-
6 (84.85)
17 (54.29)
8 (80)
14 (53.57)
10 (111.43)
9
Michalina Pawelczyk
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
287.95
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (19.32)
-
-
5 (37.5)
18 (14.58)
30 (0)
-
11 (69.7)
24 (34.29)
11 (71.43)
16 (46.43)
15 (90)
10
Aleksandra Długołęcka
ŻMKS-Poznań
2005
262.64
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
7 (15.63)
-
-
12 (11.9)
-
-
-
-
-
9 (36.21)
-
19 (45.45)
14 (62.86)
13 (65.71)
12 (60.71)
19 (72.86)
11
Dominika Raszka
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
251.14
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (22.73)
-
-
-
-
4 (44.83)
-
-
3 (94.29)
-
4 (89.29)
-
12
Julia Wróblewska
YKP Gdynia
2006
242.75
-
-
-
9 (6.82)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (10.71)
-
-
12 (31.03)
-
14 (60.61)
30 (17.14)
14 (62.86)
15 (50)
17 (81.43)
13
Iga Marcisz
TS "Kuźnia" Rybnik
2004
240.82
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15 (20.83)
-
-
13 (63.64)
13 (65.71)
9 (77.14)
11 (64.29)
18 (77.14)
14
Aleksandra Mac
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2004
240.75
-
-
-
-
14 (11.46)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (31.25)
19 (18.97)
4 (35)
24 (30.3)
22 (40)
18 (51.43)
-
12 (102.86)
15
Laura Szulc
CHKŻ Chojnice
2004
224.28
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (37.5)
1 (50)
-
-
5 (88.57)
-
5 (85.71)
-
16
Janka Dmochowska
MKŻ Arka Gdynia
2006
213.84
-
-
-
6 (13.64)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (34.48)
-
-
11 (71.43)
-
-
14 (94.29)
17
Adelina Wietki
YKP Kraków
2006
212.43
19 (6.25)
-
23 (0)
-
8 (17.71)
7 (11.36)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (33.33)
26 (6.9)
3 (40)
15 (57.58)
-
23 (37.14)
-
22 (60)
18
Julia Wawrzyniak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2007
199.22
-
12 (6.67)
-
-
-
-
-
-
9 (12.5)
-
-
9 (15.48)
-
-
-
-
14 (22.92)
20 (17.24)
-
21 (39.39)
-
16 (57.14)
19 (35.71)
21 (64.29)
19
Karolina Skwarek
AZS UWM Olsztyn
2005
193.98
-
-
-
-
-
-
-
7 (15)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15 (25.86)
-
16 (54.55)
12 (68.57)
17 (54.29)
22 (25)
29 (30)
20
Karolina Jałoszyńska
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
2006
183.25
2 (23.96)
-
4 (21.59)
-
7 (18.75)
5 (15.91)
5 (15)
-
-
2 (22.92)
2 (22.5)
-
-
-
-
-
13 (25)
-
-
-
28 (22.86)
15 (60)
-
24 (51.43)
21
Lena Cituk
Giżycka Grupa Regatowa
2007
168.44
-
-
-
-
-
-
-
6 (16.67)
-
-
-
-
14 (10.23)
-
-
-
-
24 (10.34)
-
-
18 (51.43)
22 (40)
17 (42.86)
25 (47.14)
22
Agnieszka Jankowiak
ŻMKS-Poznań
2005
160.79
-
13 (5)
-
-
-
-
-
-
10 (10.94)
-
-
10 (14.29)
-
-
-
-
-
18 (20.69)
-
17 (51.52)
33 (8.57)
10 (74.29)
18 (39.29)
-
23
Gabriela Jakończuk
Giżycka Grupa Regatowa
2004
148.15
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (6.82)
10 (15.38)
-
-
-
11 (32.76)
-
20 (42.42)
15 (60)
19 (48.57)
21 (28.57)
-
24
ALEKSANDRA MAŃKOWSKA
TKŻ Toruń
2005
137.04
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (27.08)
21 (15.52)
-
26 (24.24)
21 (42.86)
28 (22.86)
-
26 (42.86)
25
Hanna Burdziej
UKS Barnim Goleniów
2004
112.62
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (20.24)
-
-
-
-
-
-
-
12 (66.67)
32 (11.43)
27 (25.71)
-
-
26
OLIWIA DRÓŻYŃSKA
TKŻ Toruń
2004
106.31
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (29.17)
23 (12.07)
-
27 (21.21)
19 (48.57)
26 (28.57)
-
-
27
Wiktoria Harnasz
TS "Kuźnia" Rybnik
2005
102.43
-
-
-
-
-
-
8 (7.5)
-
-
-
4 (17.5)
-
-
-
-
-
24 (2.08)
-
-
28 (18.18)
29 (20)
20 (45.71)
-
32 (17.14)
28
SARA WIŚNIEWSKA
TKŻ Toruń
2005
92.50
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (12.5)
29 (1.72)
-
29 (15.15)
23 (37.14)
21 (42.86)
-
-
29
Weronika Maciejczuk
UKŻ 7 Białystok
2006
90.30
-
-
-
-
-
-
-
10 (10)
-
-
-
-
-
7 (26.92)
-
-
23 (4.17)
-
-
31 (9.09)
35 (2.86)
25 (31.43)
-
33 (12.86)
30
Olga Hanslik
2004
82.86
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (82.86)
-
-
31
Zuzanna Reszka
MKŻ Arka Gdynia
2005
78.77
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (22.41)
-
22 (36.36)
-
29 (20)
-
-
32
TERESA MASZTALERZ
TKŻ Toruń
2006
73.81
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (16.67)
25 (8.62)
-
30 (12.12)
31 (14.29)
30 (17.14)
-
30 (25.71)
33
Maria Suchocka
MKŻ Arka Gdynia
2006
73.12
-
-
-
10 (4.55)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (68.57)
34
Anna Gierasimiuk
UKŻ Michałowo
2005
71.08
-
-
-
-
-
-
-
9 (11.67)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (27.27)
27 (25.71)
-
20 (32.14)
-
35
Maja Szwejk
Giżycka Grupa Regatowa
2007
67.25
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (11.54)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
23 (55.71)
36
Oliwia Osadcow
KW LOK "Garland" Gliwice
2004
66.88
4 (21.88)
-
-
-
13 (12.5)
-
3 (20)
-
-
-
3 (20)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
26 (10.71)
28 (34.29)
37
Sarah Goetz
AZS Poznań
2005
45.47
-
11 (8.33)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15 (8.33)
-
-
-
-
-
31 (0)
-
-
25 (31.43)
34 (5.71)
28 (3.57)
-
38
WANDA SZYLIŃSKA
KS Centrum Żeglarskie
2005
42.61
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (3.57)
-
-
-
-
-
-
-
23 (33.33)
34 (5.71)
-
-
-
39
Zofia Prądzyńska
CHKŻ Chojnice
2006
34.29
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24 (34.29)
-
-
40
Alicja Sobota
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
2006
30.00
18 (7.29)
-
18 (5.68)
-
-
11 (2.27)
9 (5)
-
-
-
5 (15)
-
-
-
-
-
-
-
8 (15)
-
-
-
-
-
41
NATALIA MALINOWSKA
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2006
29.59
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (1.56)
-
-
-
-
-
-
-
-
27 (5.17)
-
-
-
31 (14.29)
-
34 (8.57)
42
Julia Kozubowicz
TS "Kuźnia" Rybnik
2004
22.89
14 (11.46)
-
-
-
-
9 (6.82)
7 (10)
-
-
-
9 (5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
32 (11.43)
-
-
43
Danuta Wilska
KS AZS AWFiS Gdańsk
2004
22.36
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (13.79)
-
-
-
33 (8.57)
-
-
44
Julia Bochenek
YKP Kraków
2004
20.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (20)
-
-
-
-
-
45
Ida Kozło
UKS Żeglarz Wrocław
2006
18.56
13 (12.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (8.33)
10 (2.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
32 (6.06)
-
-
-
-
46
Karolina Tomczyk
TS "Kuźnia" Rybnik
2004
8.33
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (8.33)
-
-
-
-
-
-
-
47
Amelia Szpulak
YKP Kraków
2006
8.03
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
31 (0)
10 (5)
33 (3.03)
-
-
-
-
48
Natalia Krysta
UKS WIKING Zarzecze
2004
7.50
22 (3.13)
-
20 (3.41)
-
25 (0)
10 (4.55)
10 (2.5)
-
-
11 (4.17)
8 (7.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
49
Róża Stolarska
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
5.99
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (3.13)
-
-
-
-
-
35 (2.86)
-
-
50
Hanna Borkowska
Giżycka Grupa Regatowa
2008
4.29
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
35 (4.29)
51
Alicja Akulicz
ŻLKS Poznań
2006
3.13
-
15 (1.67)
-
-
-
-
-
-
15 (3.13)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
52
Izabela Baranowska
UKŻ 7 Białystok
2004
1.67
-
-
-
-
-
-
-
15 (1.67)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
36 (0)
-
-
-