Klasa Laser - Puchar Polski 2019

Ostatnia aktualizacja:


LAS U22
M Załoga Klub Ur Punkty Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM - MWJ) Lotos Nord Cup Gdańsk Puchar Pucka Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra Puchar Miasta Gdyni Puchar PZŻ Mistrzostwa Polski cz. II Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Kacper Stanisławski YKP Gdynia 2000 425.85 - 5
(38.24)
6
(79.17)
4
(85.71)
7*
(73.91)
8*
(58.82)
7
(122.73)
8
(100.00)
2 Kacper Błaszczyk TS Kuźnia Rybnik 2000 406.71 - 6
(35.29)
5
(83.33)
- - 7
(64.71)
10
(109.09)
6
(114.29)
3 Tomek Misiak JKW Poznań 2001 350.71 - 9
(26.47)
9
(66.67)
5
(80.95)
10*
(60.87)
11*
(41.18)
14
(90.91)
10
(85.71)
4 Hubert Polaczyk KŻ Mewa Poznań 2001 343.90 - 14
(11.76)
11
(58.33)
8
(66.67)
- 10*
(47.06)
12
(100.00)
7
(107.14)
5 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 336.09 - - 2
(95.83)
- - - 11
(104.55)
3
(135.71)
6 Piotr Ostrowski AZS UW Warszawa 2000 318.98 - 12
(17.65)
4
(87.50)
6*
(76.19)
2
(95.65)
- 8
(118.18)
-
7 Jakub Rodziewicz SEJK Pogoń Szczecin 1998 298.39 - - - - 1
(100.00)
9
(52.94)
2
(145.45)
-
8 Wojciech Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa 2001 283.81 - 2
(47.06)
7*
(75.00)
2
(95.24)
4
(86.96)
4*
(82.35)
22
(54.55)
-
9 Mikołaj Silny SEJK Pogoń Szczecin 2002 277.27 - - - - - - 6
(127.27)
1
(150.00)
10 Mateusz Siedlecki Giżycka Grupa Regatowa 2002 254.44 - 10
(23.53)
15
(41.67)
- 9
(65.22)
- 24
(45.45)
11
(78.57)
11 Piotr Malinowski SSW Iława 2001 235.07 - - - - - - 9
(113.64)
5
(121.43)
12 Kostanty Sawicki Giżycka Grupa Regatowa 2002 185.79 - 7
(32.35)
8
(70.83)
- 5
(82.61)
- - -
13 Tymoteusz Walicki UKŻ Siódemka Białystok 2003 166.98 - - 18*
(29.17)
20*
(9.52)
17
(30.43)
13
(29.41)
23
(50.00)
14
(57.14)
14 Jakub Marciniak JKW Poznań 2001 161.07 - - 24*
(4.17)
3
(90.48)
- 6
(70.59)
- -
15 Kacper Ludwiński KS CŻ Szczecin 2000 149.76 - - 16*
(37.50)
14
(38.10)
14
(43.48)
- 19
(68.18)
-
16 Kacper Mazurek UKŻ Wiking Toruń 1999 146.04 - - 14*
(45.83)
- 8
(69.57)
5
(76.47)
- -
17 Sebastian Mazurek UKŻ Wiking Toruń 1999 135.75 - 8
(29.41)
12
(54.17)
- 12
(52.17)
- - -
18 Szymon Pawlik KS Centrum Żeglarskie Szczecin 1998 129.87 - - - 10
(57.14)
- - 18
(72.73)
-
19 Wojciech Kotowski ŻMKS Poznań 1999 129.01 - - - 9
(61.90)
16*
(34.78)
12
(35.29)
27
(31.82)
-
20 Jędrzej Bering KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2001 108.44 - - 17
(33.33)
11
(52.38)
18*
(26.09)
- 29
(22.73)
-
21 Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa 2003 86.36 - - - - - - 15
(86.36)
-
22 Piotr Masztalerz KŻ Gdańsk 2001 77.27 - - - - - - 17
(77.27)
-
23 Kacper Jaskuła ŻMKS Poznań 2003 63.64 - - - - - - 20
(63.64)
-
24 Radosław Jankowski Nauticus YC Olsztyn 1999 61.33 - - 21
(16.67)
- 20
(17.39)
- 28
(27.27)
-
25 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 2003 59.09 - - - - - - 21
(59.09)
-
26 Piotr Jóźwiak ŻMKS Poznań 2001 58.10 - - - - 19
(21.74)
- 26
(36.36)
-
27 Marcel Gluchowski UKS FIR Warszawa 1999 56.52 - - - - 11
(56.52)
- - -
28 Aleksander Unruh OŚ AZS Poznań 2000 52.77 - - - - 15
(39.13)
- 31
(13.64)
-
29 Bartłomiej Mierzwa TS Kuźnia Rybnik 2003 47.83 - - - - 13
(47.83)
- - -
30 Lukasz Machowski MKS Dwójka Warszawa 2001 47.73 2
(47.73)
- - - - - - -
31 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 2002 45.45 3
(45.45)
- - - - - - -
32 Przemyslaw Machowski MKS Dwójka Warszawa 2003 43.18 4
(43.18)
- - - - - - -
33 Hubert Lipiński KŻ Gdańsk 2002 40.91 - - - - - - 25
(40.91)
-
34 Maciej Berkau JKW Poznań 2002 37.03 - 17
(2.94)
19
(25.00)
- - - 32
(9.09)
-
35 Magda Placzke UKS FIR Warszawa 2001 36.36 7
(36.36)
- - - - - - -
36 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 2002 34.09 8
(34.09)
- - - - - - -
37 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 2003 25.00 12
(25.00)
- - - - - - -
38 Paweł Ortmann KS AZS AWFiS Gdańsk 2002 23.61 - 13
(14.71)
- - 23
(4.35)
- 33
(4.55)
-
39 Wojciech Wilski KS AZS AWFiS Gdańsk 2002 23.53 - 16
(5.88)
- - - 15
(17.65)
- -
40 Borys Surowiec UKS FIR Warszawa 2000 22.73 13
(22.73)
- - - - - - -
41 CEZARY MIŁKOWSKI TKŻ Toruń 2000 20.83 - - 20
(20.83)
- - - - -
42 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 2003 18.18 - - - - - - 30
(18.18)
-
43 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 2002 18.18 15
(18.18)
- - - - - - -
44 Tomasz Dąbrowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2001 14.58 - - - - 22
(8.70)
17
(5.88)
- -
45 Franciszek Kotlarek UKS FIR Warszawa 2005 13.64 17
(13.64)
- - - - - - -
46 Piotr Dorywała UKS Żeglarz Wrocław 2001 12.50 - - 22
(12.50)
- - - - -
47 Jakub Szymanowicz UKŻ Błękitni Grzybowo 2001 8.33 - - 23
(8.33)
- - - - -
48 Mikołaj Kmin UKS FIR Warszawa 2005 6.82 20
(6.82)
- - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.