LAS 4.7 M U16
Klasa Laser - Puchar Polski 2019

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2020

RANKING LAS 4.7 M U16

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski - Otwarte Mistrzostwa Śląska Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania XXV Puchar Beskidów - Inter Puchar Jesienny Puchar Gdyni - Harken Cup Puchar Ziemi Sądeckiej VII Ogólnopolskie Regaty o Puchar Yacht Clubu Zefir Drakkar Otwarte Mistrzostwa LOK XIX Puchar Żubra Puchar Prezesa AZS V Puchar Polski Południowo-Zachodniej Ogólnopolskie Regaty o "PUCHAR NYSY" Wiosenny Puchar JKW Puchar Warszawy Nauticus Cup (Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego) XXII Memoriał Ottona Weilanda - Mistrzostwa Pomorza Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM - MWJ) Rybnickie Regaty Żeglarskie Lotos Nord Cup Gdańsk Otwarte Mistrzostwa Małopolski Puchar Pucka Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra Puchar Miasta Gdyni Puchar PZŻ Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 2004 416.35 - - - 1 (25) - - - - - - - - - - 1 (50) - 2 (48.21) - - 1 (100) 1 (100) - 3 (95.12) 4 (141.35)
2 Leon Gniadek Klub Żeglarski Horn Kraków 2004 414.84 - - 1 (25) - 2 (23.96) 1 (25) - - - - - - - - - - 5 (42.86) 10 (42.24) 1 (50) 13 (81.54) 3 (96.77) 4 (95.95) 5 (90.24) 2 (147.12)
3 Andrzej Nowakowski MKS "Dwójka" Warszawa 2004 399.64 - - - - - - - - - - - - 4 (21.59) - - 1 (50) 12 (30.36) 39 (17.24) - 8 (89.23) 16 (75.81) 5 (94.59) - 3 (144.23)
4 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 2004 395.01 - - 2 (23.86) - 3 (22.92) - - - - - - - - - 6 (32.14) - 13 (28.57) 3 (48.28) - 5 (93.85) 2 (98.39) 3 (97.3) 2 (97.56) 9 (126.92)
5 Tymoteusz Wysocki Nauticus Yacht Club Olsztyn 2005 394.48 - - - - - - - - 5 (18.75) - - - - 1 (50) - - 3 (46.43) 17 (36.21) - 4 (95.38) 63 (0) 7 (91.89) - 5 (138.46)
6 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2004 387.04 - - - - - - - 3 (21.67) - - - - 1 (25) - - - 11 (32.14) 2 (49.14) - 3 (96.92) 6 (91.94) 8 (90.54) - 10 (124.04)
7 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 2006 386.04 - - - - - - - - - - - - 8 (17.05) - - 2 (46.88) - 13 (39.66) - 7 (90.77) 33 (48.39) 2 (98.65) 10 (78.05) 7 (132.69)
8 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 2004 374.57 - - - 2 (22.73) - - - - - - - - - - 7 (28.57) - - - - 9 (87.69) - 1 (100) - 6 (135.58)
9 MIŁOSZ MICHALAK YKP Gdynia 2005 354.58 - - - 4 (18.18) - - - - - - - - - - 2 (46.43) - - 16 (37.07) - 15 (78.46) 21 (67.74) 6 (93.24) 16 (63.41) 12 (118.27)
10 Szymon Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2005 351.11 - - - - - - - 1 (25) - - - - - 4 (38.46) - - 10 (33.93) 15 (37.93) - 12 (83.08) 15 (77.42) 9 (89.19) 12 (73.17) 13 (115.38)
11 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 2006 334.75 - - - - - - - 5 (18.33) - - - - 12 (12.5) 5 (34.62) - - - 34 (21.55) - 14 (80) 13 (80.65) 20 (74.32) 23 (46.34) 11 (121.15)
12 Michal Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2004 312.03 - - - - - - - - - - - - - 2 (46.15) - - 7 (39.29) 20 (33.62) - 6 (92.31) - 17 (78.38) - 20 (95.19)
13 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia 2004 311.36 - - - - - - - - - - - - - - 4 (39.29) - - 36 (19.83) - 10 (86.15) - 10 (87.84) 15 (65.85) 19 (98.08)
14 Marcel Bisewski YKP Gdynia 2005 305.96 - - - 3 (20.45) - - - - - - - - - - 5 (35.71) - - 14 (38.79) - 17 (75.38) 14 (79.03) 32 (58.11) - 21 (92.31)
15 Kamil Lenczowski Klub Żeglarski Horn Kraków 2005 288.00 - - - - 9 (16.67) 4 (21.05) - - - - - - - - - - 6 (41.07) 12 (40.52) 2 (45) 38 (43.08) 9 (87.1) 15 (81.08) 8 (82.93) 35 (51.92)
16 Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia 2005 269.69 - - - - - - - - - - - - - - - - - 18 (35.34) - 18 (73.85) - 16 (79.73) - 25 (80.77)
17 Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia 2005 263.23 - - - - - - - - - - - - - - - - - 23 (31.03) - 31 (53.85) - 22 (71.62) - 16 (106.73)
18 Michał Grzesiek ŻMKS-Poznań 2005 241.01 - 7 (15) - - - - - - - - - - - - - - - 22 (31.9) - 36 (46.15) 24 (62.9) 27 (64.86) 18 (58.54) 30 (66.35)
19 Tymon Gajdziński MKŻ Arka Gdynia 2005 230.59 - - - 5 (15.91) - - - - - - - - - - - - - 24 (30.17) - 40 (40) 18 (72.58) 37 (51.35) 28 (34.15) 32 (60.58)
20 Maciej Lickendorf SEJK "Pogoń" Szczecin 2004 227.57 - - - - - - - - - - - 8 (16.67) - - - - - 9 (43.1) - 21 (69.23) 12 (82.26) 14 (82.43) 7 (85.37) -
21 Wiktor Borkowski AZS Poznań 2006 224.07 - 2 (23.33) - - - - - - - - - 6 (19.05) - - - - - 31 (24.14) - 49 (26.15) 32 (50) 30 (60.81) 17 (60.98) 34 (54.81)
22 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 2004 223.00 - - - - - - - - - - - - - - - 3 (43.75) - 7 (44.83) - 11 (84.62) 5 (93.55) - 11 (75.61) -
23 Teodor Kasprzyk ŻMKS-Poznań 2005 220.95 - 10 (10) - - - - - - 2 (23.44) - - 18 (4.76) - - - - - 42 (14.66) - 45 (32.31) 50 (20.97) 18 (77.03) 27 (36.59) 29 (69.23)
24 Michał Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 2004 220.01 5 (20.83) - - - - 2 (23.68) 3 (22.06) - - - 4 (20.83) - - - - - - - - 23 (66.15) 27 (58.06) 36 (52.7) - 28 (72.12)
25 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 2004 219.60 - - - - - - - - - - - - - - - - - 1 (50) - 16 (76.92) - - 4 (92.68) -
26 ILLYA ZARADNY AZS Poznań 2004 212.22 - 8 (13.33) - - - - - - - - - - - - - - - 54 (4.31) - 24 (64.62) - 45 (40.54) 34 (19.51) 22 (89.42)
27 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2005 204.39 - - - - - - - - - - - 4 (21.43) - - - - - - - - 4 (95.16) - 6 (87.8) -
28 Szymon Gąsiorowski YKP Gdynia 2005 202.67 - - - - - - - - - - - - - - 10 (17.86) - - 27 (27.59) - 30 (55.38) 25 (61.29) 48 (36.49) 19 (56.1) 33 (57.69)
29 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 2004 193.92 - - - - - - - - - - - - - - - - - 19 (34.48) - 34 (49.23) 8 (88.71) - 13 (70.73) -
30 Marek Szczepankowski UKS Barnim Goleniów 2005 189.85 - - - - - - - - - - - 13 (10.71) - - - - - - - - 42 (33.87) 23 (70.27) - 27 (75)
31 Mateusz Balicki CHKŻ Chojnice 2004 187.99 - - - - - - - - - 1 (25) 10 (12.5) - - - 8 (25) - - 21 (32.76) - 20 (70.77) 40 (37.1) 31 (59.46) 26 (39.02) -
32 KRZYSZTOF OLEJNIK UKS Barnim Goleniów 2005 184.27 - 4 (20) - - - - - - - - - 7 (17.86) - - - - - - - 39 (41.54) 29 (54.84) 13 (83.78) 9 (80.49) -
33 Kuba Matysik YKP Kraków 2005 181.62 1 (25) - - - 12 (13.54) - - - - - 7 (16.67) - - - - - 21 (14.29) 48 (9.48) - 29 (56.92) - - 33 (21.95) 31 (63.46)
34 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 2005 179.22 - - - - - - - - - - - - 18 (5.68) - - 9 (25) - 37 (18.97) - 33 (50.77) 36 (43.55) 24 (68.92) - 43 (28.85)
35 Cezary Popielski AZS Poznań 2005 170.10 - 5 (18.33) - - - - - - - - - 11 (13.1) - - - - - 28 (26.72) - 50 (24.62) 38 (40.32) 51 (32.43) 25 (41.46) 38 (43.27)
36 Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów 2004 156.17 - - - - - - - - - - - 14 (9.52) - - - - - - - 44 (33.85) 19 (70.97) 19 (75.68) - -
37 TYTUS CZAJKOWSKI TKŻ Toruń 2004 153.17 - - - - - - - - - - - - - - - - - 59 (0) - 22 (67.69) 10 (85.48) 42 (44.59) - -
38 Maciej Ilnicki CHKŻ Chojnice 2004 152.85 - - - - - - - - - - - - - - 9 (21.43) - 14 (26.79) 29 (25.86) - 26 (61.54) 23 (64.52) - 20 (53.66) -
39 Bartłomiej Heksel KN Lider Kraków 2004 144.79 - - 7 (18.18) - 6 (19.79) - - - - - - - - - - - - - - 41 (38.46) - - - 23 (86.54)
40 KACPER WALĘGA KS Spójnia Warszawa 2005 143.52 - - - - - - - - - - - - 7 (18.18) - - 12 (15.63) - 38 (18.1) - 28 (58.46) 43 (32.26) 58 (22.97) 22 (48.78) -
41 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 2004 142.73 - - - - - - - - - - - - 13 (11.36) - - - - - - 25 (63.08) 31 (51.61) - 14 (68.29) -
42 Jakub Pietrzak MKŻ Arka Gdynia/WCSS 2005 142.10 - - - 7 (11.36) - - - - - - - - - - - - - 53 (5.17) - 35 (47.69) - - - 26 (77.88)
43 Marcin Pietrzak KS Spójnia Warszawa 2004 140.01 - - - - - - - - - - - - - - - 6 (34.38) - 26 (28.45) - - 26 (59.68) 41 (45.95) - -
44 Marcel Skubański KLUB ŻEGLARSKI NYSA 2005 139.97 3 (22.92) - 3 (22.73) - 10 (15.63) 7 (17.11) 2 (23.53) - - 6 (14.58) 3 (22.22) - - - - - 8 (37.5) - - - 35 (45.16) 50 (33.78) - -
45 Jakub Rzeszotek MKS "Dwójka" Warszawa 2006 124.67 - - - - - - - - - - - - 20 (3.41) - - 10 (21.88) 19 (17.86) 30 (25) - 57 (13.85) 28 (56.45) 66 (12.16) - 44 (25.96)
46 Paweł Piankowski YKP Gdynia 2006 123.81 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 44 (30.65) 21 (72.97) 30 (29.27) 46 (20.19)
47 Tymoteusz Mika Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 122.92 - - 13 (11.36) - 18 (7.29) 5 (19.74) - - - - - - - - - - 22 (12.5) 47 (10.34) - 58 (12.31) 45 (29.03) 55 (27.03) - 41 (34.62)
48 Paweł Szota KLUB ŻEGLARSKI NYSA 2004 120.08 7 (18.75) - 6 (19.32) - 11 (14.58) 9 (14.47) 7 (16.18) - - 5 (16.67) 19 (0) - - - - - 16 (23.21) - - - 30 (53.23) 57 (24.32) - -
49 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 2005 118.58 - - - - - - - 13 (5) - - - - 15 (9.09) - - - - 40 (16.38) - 42 (36.92) 47 (25.81) 44 (41.89) 21 (51.22) -
50 Gracjan Niczyj UKŻ "Wiking" Toruń 2005 118.12 - - - - - - - - - 3 (20.83) - - - - - - - 32 (23.28) - 46 (30.77) - 43 (43.24) 35 (17.07) -
51 Szymon Małachowski UKŻ 7 Białystok 2006 117.12 - - - - - - - 8 (13.33) - - - - - 9 (19.23) - - 15 (25) - - 47 (29.23) 48 (24.19) 49 (35.14) - 48 (14.42)
52 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 2006 113.72 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 25 (67.57) - 37 (46.15)
53 FRANCISZEK Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 2005 106.40 - - - - - - - - - - - - 11 (13.64) - - - - - - 53 (20) 39 (38.71) 35 (54.05) 31 (26.83) -
54 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 2004 98.99 - - - - - - - - - - - - - - - 13 (12.5) - - - - - 11 (86.49) - -
55 Robert Berliński YKP Gdynia 2004 96.65 - - - - - - - - - - - - - - - - - 41 (15.52) - - 37 (41.94) 46 (39.19) 29 (31.71) -
56 Maciej Iliński YKP Gdynia 2004 92.74 - - - 8 (9.09) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 24 (83.65)
57 Kacper Klucznik KST "Elektryk" Grudziądz 2004 89.30 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 51 (23.08) 56 (11.29) 26 (66.22) - -
58 Andrzej Pochopień Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 87.30 - - - - 21 (4.17) 8 (15.79) - - - - - - - - - - 25 (7.14) 56 (2.59) 3 (40) 56 (15.38) 53 (16.13) 68 (9.46) 37 (12.2) -
59 Jakub Miszczak KS Spójnia Warszawa 2004 83.37 - - - - - - - - - - - - 16 (7.95) - - - - 43 (13.79) - - 34 (46.77) 64 (14.86) - -
60 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 2005 80.32 - - - - - - - 11 (8.33) - - - - 22 (1.14) 13 (3.85) - - - 33 (22.41) - 63 (4.62) 46 (27.42) 65 (13.51) 40 (4.88) 50 (8.65)
61 Mikołaj Dąbrowski UKS "Żeglarz" Wrocław 2005 79.73 10 (15.63) - - - - - 4 (20.59) - 11 (9.38) 4 (18.75) 1 (25) - - - - - - - - 43 (35.38) 51 (19.35) - - -
62 Szymon Janiak MKŻ Arka Gdynia 2005 78.27 - - - 11 (2.27) - - - - - - - - - - - - - 50 (7.76) - - - 47 (37.84) 39 (7.32) 45 (23.08)
63 Bartosz Dąbrowski UKŻ 7 Białystok 2004 75.06 - - - - - - - - - - - - - - - - 24 (8.93) - - - 22 (66.13) - - -
64 Dominik Masłoń SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 2005 65.85 12 (13.54) - - - 24 (1.04) 15 (6.58) 11 (10.29) - - 7 (12.5) 12 (9.72) - - - - - - - 4 (35) - - - - 47 (17.31)
65 Karol Eriksson MKŻ Arka Gdynia 2004 63.51 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 28 (63.51) - -
66 Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa 2006 62.16 - - - - - - - - - - - - - - - - - 59 (0) - - - 29 (62.16) - -
67 Mateusz Śledzik KW LOK "Garland" Gliwice 2005 58.81 23 (2.08) - - - - 19 (1.32) 14 (5.88) - - - 18 (1.39) - - - - - 28 (1.79) - - - 58 (8.06) 73 (2.7) - 39 (40.38)
68 Oliwier Rubinkowski KW Garland LOK Gliwice 2004 57.34 9 (16.67) - - - - 14 (7.89) 9 (13.24) - - - 11 (11.11) - - - - - 26 (5.36) - - - 52 (17.74) 62 (17.57) - -
69 Franciszek Kotlarek UKS FIR Warszawa 2005 56.50 - - - - - - - - - - - - 21 (2.27) - - 11 (18.75) - - - - 41 (35.48) - - -
70 Aleksander Kosowski YKP Gdynia 2006 55.09 - - - - - - - - - - - - - - 14 (3.57) - - 51 (6.9) - 54 (18.46) - 53 (29.73) - -
71 Konstantyn Podwojski KW LOK "Garland" Gliwice 2005 49.14 11 (14.58) - - - - 12 (10.53) 8 (14.71) - - - 6 (18.06) - - - - - - - - - - 52 (31.08) - -
72 Tomasz Gajda UKS Barnim Goleniów 2005 47.22 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 52 (21.54) - 56 (25.68) - -
73 Hubert Baranowski UKŻ 7 Białystok 2004 43.31 - - - - - - - 14 (3.33) - - - - - - - - 20 (16.07) - - 61 (7.69) 59 (6.45) 63 (16.22) - -
74 Mikołaj Kmin UKS FIR Warszawa 2005 43.08 - - - - - - - - - - - - 19 (4.55) - - 14 (9.38) - - - - 54 (14.52) - 36 (14.63) -
75 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 2006 42.67 - - - - - - - - - - - - - - 11 (14.29) - - - - - - 54 (28.38) - -
76 IGOR FAŁOWSKI YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 2006 39.47 - - - - 23 (2.08) 11 (11.84) 12 (8.82) - - - 16 (4.17) - - - - - 23 (10.71) 58 (0.86) - 55 (16.92) - - - -
77 Franciszek Kolikow UKŻ "Błękitni" Grzybowo 2006 37.50 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 40 (37.5)
78 Maciej Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 2004 37.29 - - - - - - 6 (17.65) - - - 9 (13.89) - - - - - 18 (19.64) - - - - - - -
79 Kacper Kulawiak KLUB ŻEGLARSKI NYSA 2005 36.39 16 (9.38) - 10 (14.77) - 20 (5.21) 16 (5.26) - - - 12 (2.08) - - - - - - - - - - - 59 (21.62) - -
80 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 2004 32.65 - 9 (11.67) - - - - - - 3 (21.88) - - 17 (5.95) - - - - - - - 59 (10.77) - - - -
81 Julian Podwalski SSW MOS Iława 2005 31.73 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 42 (31.73)
82 Damian Sobota SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 2004 28.33 - - 21 (2.27) - - 18 (2.63) 13 (7.35) - - - 13 (8.33) - - - - - - - 7 (20) - - - - -
83 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 2006 28.13 - - - - - - - - - - - - - - - 8 (28.13) - - - - - - - -
84 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 2005 27.41 - - - - - - - - - - - - - - 13 (7.14) - - - - - - 60 (20.27) - -
85 Konrad Ciernia Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 27.20 - - 15 (9.09) - 19 (6.25) - - - - - - - - - - - - - 9 (10) - - 69 (8.11) - -
86 Michał Bortkiewicz UKS "Żeglarz" Wrocław 2005 21.64 15 (10.42) - - - - - 15 (4.41) - 13 (6.25) 10 (6.25) 15 (5.56) - - - - - - - - 65 (1.54) 57 (9.68) - - -
87 Wojciech Stefaniak ŻMKS-Poznań 2006 20.31 - - - - - - - - 4 (20.31) - - - - - - - - - - - - - - -
88 Jan Styś KW Garland LOK Gliwice 2005 18.93 - - - - - - 16 (2.94) - - - - - - - - - 27 (3.57) - - - 62 (1.61) 67 (10.81) - -
89 Przemysław Żukowski UKS "Żeglarz" Wrocław 2005 17.91 - - - - - - 10 (11.76) - - 8 (10.42) 14 (6.94) - - - - - - - - 62 (6.15) - - - -
90 Maciej Maciejczyk UKS Pogoria 2004 17.71 8 (17.71) - - - 17 (8.33) 10 (13.16) - - - - - - - - - - - - - - - - - -
91 Oskar Skóra YKP Kraków 2007 15.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 8 (15) - - - - -
92 Jerzy Gałęza JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2007 13.22 - 14 (3.33) - - - - - - 12 (7.81) - - - - - - - - 59 (0) - - - 71 (5.41) - -
93 Igor Bogusz KN Lider Kraków 2005 11.91 - - 22 (1.14) - - - - - - - - - - - - - - 59 (0) 10 (5) - - - - 51 (5.77)
94 Wojciech Juszczak UKŻ "Błękitni" Grzybowo 2005 11.54 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 49 (11.54)
95 Dominik Konieczny ŻMKS-Poznań 2005 11.21 - - - - - - - - - - - - - - - - - 46 (11.21) - - - - - -
96 MICHAŁ SITKO YKP Kraków 2004 10.58 - - 19 (4.55) - - - - - - - - - - - - - - 52 (6.03) - - - - - -
97 Nikodem Górski Giżycka Grupa Regatowa 2006 10.57 - - - - - - - - - - - - - 12 (7.69) - - - - - - - - - 52 (2.88)
98 MATEUSZ HRYMAJŁO KS CŻ Szczecin 2005 10.08 - - - - - - - - - - - 21 (1.19) - - - - - - - - 60 (4.84) 72 (4.05) - -
99 Patryk Furmanek SSW MOS Iława 2005 8.62 - - - - - - - - - - - - - - - - - 49 (8.62) - - - - - -
100 Dominik Szymaszek UKS POGORIA DĄBROWA GÓRN. 2005 8.33 17 (8.33) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
101 Michał Klimko UKS "Żeglarz" Wrocław 2006 7.77 21 (4.17) - - - - - 17 (1.47) - 14 (4.69) - - - - - - - - - - 64 (3.08) - - - -
102 KAJETAN KASKA KS CŻ Szczecin 2005 5.61 - - - - - - - - - - - 20 (2.38) - - - - - - - - 61 (3.23) - - -
103 Szymon Pytlowany UKS Silesia Opty Chełm Śląski 2006 5.21 20 (5.21) - - - - 17 (3.95) - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Klasa Laser - Puchar Polski 2019 Plik XLS z rankingiem (11.01.2020)