Klasa Laser - Puchar Polski 2019

Ostatnia aktualizacja:


LAS 4.7 K U16
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski - Otwarte Mistrzostwa Śląska Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania XXV Puchar Beskidów - Inter Puchar Jesienny Puchar Gdyni - Harken Cup Puchar Ziemi Sądeckiej VII Ogólnopolskie Regaty o Puchar Yacht Clubu Zefir Drakkar Otwarte Mistrzostwa LOK XIX Puchar Żubra Puchar Prezesa AZS V Puchar Polski Południowo-Zachodniej Ogólnopolskie Regaty o "PUCHAR NYSY" Wiosenny Puchar JKW Puchar Warszawy Nauticus Cup (Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego) XXII Memoriał Ottona Weilanda - Mistrzostwa Pomorza Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM - MWJ) Rybnickie Regaty Żeglarskie Lotos Nord Cup Gdańsk Otwarte Mistrzostwa Małopolski Puchar Pucka Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra Puchar Miasta Gdyni Puchar PZŻ Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Lilly May Niezabitowska JK "Kotwica" Tarnobrzeg 2004 425.00 - - - - 1
(25.00)
- - - - - - - - - - - 6*
(39.58)
3*
(46.55)
1
(50.00)
1
(100.00)
1
(100.00)
2*
(97.14)
1*
(100.00)
1
(150.00)
2 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 2004 413.68 - - - - - - - - - - - - 2
(23.86)
- 3*
(42.86)
- 1
(50.00)
2*
(48.28)
- 2
(96.97)
2
(97.14)
4*
(91.43)
2*
(96.43)
2
(145.71)
3 Maria Prus-Głowacka OŚ AZS Poznań 2004 403.47 - - - - - - - - - - - 1
(25.00)
- - - - 5*
(41.67)
5
(43.10)
- 3
(93.94)
6*
(85.71)
1
(100.00)
3*
(92.86)
3
(141.43)
4 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 2005 377.55 - - - - 4
(21.88)
- - - - - - - - - - - 8*
(35.42)
6
(41.38)
- 4*
(90.91)
4
(91.43)
3
(94.29)
- 6
(128.57)
5 NATALIA Burczyńska Giżycka Grupa Regatowa 2005 367.66 - - - - - - - 2
(23.33)
- - - - 10*
(14.77)
6*
(30.77)
- - - 7
(39.66)
- 7
(81.82)
9*
(77.14)
6
(85.71)
13*
(57.14)
4
(137.14)
6 Aleksandra Bobula JK "Kotwica" Tarnobrzeg 2004 322.01 - - - - 5*
(20.83)
2
(22.73)
- - - - - - - - - - 16*
(18.75)
8*
(37.93)
2
(45.00)
9*
(75.76)
8
(80.00)
5
(88.57)
8*
(75.00)
16
(85.71)
7 Karolina Gała KS Spójnia Warszawa 2005 313.55 - - - - - - - - - - - - 9
(15.91)
- - 4
(40.63)
- 16*
(24.14)
- 10
(72.73)
16*
(57.14)
12
(68.57)
10*
(67.86)
9
(115.71)
8 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 2004 301.28 - 6*
(16.67)
- - - - - - 1
(25.00)
- - 2*
(23.81)
- - - - - - - 6
(84.85)
17*
(54.29)
8
(80.00)
14*
(53.57)
10
(111.43)
9 Michalina Pawelczyk MKS Dwójka Warszawa 2006 287.95 - - - - - - - - - - - - 6
(19.32)
- - 5
(37.50)
18*
(14.58)
30* - 11
(69.70)
24*
(34.29)
11
(71.43)
16*
(46.43)
15
(90.00)
10 Aleksandra Długołęcka ŻMKS Poznań 2005 262.64 - 1
(25.00)
- - - - - - 7*
(15.63)
- - 12*
(11.90)
- - - - - 9
(36.21)
- 19*
(45.45)
14
(62.86)
13
(65.71)
12*
(60.71)
19
(72.86)
11 Dominika Raszka MKS Dwójka Warszawa 2004 251.14 - - - - - - - - - - - - 3
(22.73)
- - - - 4
(44.83)
- - 3
(94.29)
- 4
(89.29)
-
12 Julia Wróblewska YKP Gdynia 2006 242.75 - - - 9
(6.82)
- - - - - - - - - - 12*
(10.71)
- - 12
(31.03)
- 14
(60.61)
30*
(17.14)
14
(62.86)
15*
(50.00)
17
(81.43)
13 Iga Marcisz TS Kuźnia Rybnik 2004 240.82 - - - - - - - - - - - - - - - - 15
(20.83)
- - 13*
(63.64)
13
(65.71)
9
(77.14)
11*
(64.29)
18
(77.14)
14 Aleksandra Mac JK Kotwica Tarnobrzeg 2004 240.75 - - - - 14
(11.46)
- - - - - - - - - - - 10*
(31.25)
19*
(18.97)
4
(35.00)
24*
(30.30)
22
(40.00)
18
(51.43)
- 12
(102.86)
15 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 2004 224.28 - - - - - - - - - - - - - - - - 7*
(37.50)
1
(50.00)
- - 5
(88.57)
- 5
(85.71)
-
16 Janka Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 2006 213.84 - - - 6
(13.64)
- - - - - - - - - - - - - 10
(34.48)
- - 11
(71.43)
- - 14
(94.29)
17 Adelina Wietki YKP Kraków 2006 212.43 19*
(6.25)
- 23* - 8
(17.71)
7*
(11.36)
- - - - - - - - - - 9*
(33.33)
26*
(6.90)
3
(40.00)
15
(57.58)
- 23
(37.14)
- 22
(60.00)
18 Julia Wawrzyniak JKW Poznań 2007 199.22 - 12*
(6.67)
- - - - - - 9*
(12.50)
- - 9
(15.48)
- - - - 14
(22.92)
20*
(17.24)
- 21
(39.39)
- 16
(57.14)
19*
(35.71)
21
(64.29)
19 Karolina Skwarek KS AZS UWM Olsztyn 2005 193.98 - - - - - - - 7
(15.00)
- - - - - - - - - 15
(25.86)
- 16
(54.55)
12
(68.57)
17*
(54.29)
22*
(25.00)
29
(30.00)
20 Karolina Jałoszyńska KŻ Nysa 2006 183.25 2
(23.96)
- 4*
(21.59)
- 7*
(18.75)
5*
(15.91)
5*
(15.00)
- - 2*
(22.92)
2*
(22.50)
- - - - - 13
(25.00)
- - - 28
(22.86)
15
(60.00)
- 24
(51.43)
21 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa 2007 168.44 - - - - - - - 6
(16.67)
- - - - 14*
(10.23)
- - - - 24
(10.34)
- - 18
(51.43)
22*
(40.00)
17
(42.86)
25
(47.14)
22 Agnieszka Jankowiak ŻMKS Poznań 2005 160.79 - 13*
(5.00)
- - - - - - 10*
(10.94)
- - 10
(14.29)
- - - - - 18
(20.69)
- 17
(51.52)
33*
(8.57)
10
(74.29)
18*
(39.29)
-
23 Gabriela Jakończuk Giżycka Grupa Regatowa 2004 148.15 - - - - - - - - - - - - 17
(6.82)
10*
(15.38)
- - - 11
(32.76)
- 20*
(42.42)
15
(60.00)
19
(48.57)
21*
(28.57)
-
24 ALEKSANDRA MAŃKOWSKA TKŻ Toruń 2005 137.04 - - - - - - - - - - - - - - - - 12
(27.08)
21*
(15.52)
- 26
(24.24)
21
(42.86)
28*
(22.86)
- 26
(42.86)
25 Hanna Burdziej UKS Barnim Goleniów 2004 112.62 - - - - - - - - - - - 5
(20.24)
- - - - - - - 12
(66.67)
32*
(11.43)
27
(25.71)
- -
26 OLIWIA DRÓŻYŃSKA TKŻ Toruń 2004 106.31 - - - - - - - - - - - - - - - - 11
(29.17)
23*
(12.07)
- 27*
(21.21)
19
(48.57)
26
(28.57)
- -
27 Wiktoria Harnasz TS Kuźnia Rybnik 2005 102.43 - - - - - - 8*
(7.50)
- - - 4
(17.50)
- - - - - 24
(2.08)
- - 28*
(18.18)
29
(20.00)
20
(45.71)
- 32
(17.14)
28 SARA WIŚNIEWSKA TKŻ Toruń 2005 92.50 - - - - - - - - - - - - - - - - 19
(12.50)
29*
(1.72)
- 29*
(15.15)
23
(37.14)
21
(42.86)
- -
29 Weronika Maciejczuk UKŻ Siódemka Białystok 2006 90.30 - - - - - - - 10
(10.00)
- - - - - 7
(26.92)
- - 23*
(4.17)
- - 31
(9.09)
35*
(2.86)
25
(31.43)
- 33
(12.86)
30 Olga Hanslik 2004 82.86 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7
(82.86)
- -
31 Zuzanna Reszka MKŻ Arka Gdynia 2005 78.77 - - - - - - - - - - - - - - - - - 17
(22.41)
- 22
(36.36)
- 29
(20.00)
- -
32 TERESA MASZTALERZ TKŻ Toruń 2006 73.81 - - - - - - - - - - - - - - - - 17
(16.67)
25*
(8.62)
- 30*
(12.12)
31
(14.29)
30
(17.14)
- 30
(25.71)
33 Maria Suchocka MKŻ Arka Gdynia 2006 73.12 - - - 10
(4.55)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - 20
(68.57)
34 Anna Gierasimiuk UKŻ Michałowo 2005 71.08 - - - - - - - 9
(11.67)
- - - - - - - - - - - 25
(27.27)
27*
(25.71)
- 20
(32.14)
-
35 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa 2007 67.25 - - - - - - - - - - - - - 11
(11.54)
- - - - - - - - - 23
(55.71)
36 Oliwia Osadcow LOK Garland Gliwice 2004 66.88 4
(21.88)
- - - 13*
(12.50)
- 3*
(20.00)
- - - 3*
(20.00)
- - - - - - - - - - - 26
(10.71)
28
(34.29)
37 Sarah Goetz OŚ AZS Poznań 2005 45.47 - 11*
(8.33)
- - - - - - - - - 15
(8.33)
- - - - - 31 - - 25
(31.43)
34
(5.71)
28*
(3.57)
-
38 WANDA SZYLIŃSKA KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2005 42.61 - - - - - - - - - - - 19
(3.57)
- - - - - - - 23
(33.33)
34
(5.71)
- - -
39 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 2006 34.29 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 24
(34.29)
- -
40 Alicja Sobota SYC Zefir Drakkar Poraj 2006 30.00 18*
(7.29)
- 18*
(5.68)
- - 11*
(2.27)
9*
(5.00)
- - - 5
(15.00)
- - - - - - - 8
(15.00)
- - - - -
41 NATALIA MALINOWSKA JKW Poznań 2006 29.59 - - - - - - - - 16
(1.56)
- - - - - - - - 27
(5.17)
- - - 31
(14.29)
- 34
(8.57)
42 Julia Kozubowicz TS Kuźnia Rybnik 2004 22.89 14
(11.46)
- - - - 9*
(6.82)
7*
(10.00)
- - - 9*
(5.00)
- - - - - - - - - - 32
(11.43)
- -
43 Danuta Wilska KS AZS AWFiS Gdańsk 2004 22.36 - - - - - - - - - - - - - - - - - 22
(13.79)
- - - 33
(8.57)
- -
44 Julia Bochenek YKP Kraków 2004 20.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7
(20.00)
- - - - -
45 Ida Kozło UKS Żeglarz Wrocław 2006 18.56 13
(12.50)
- - - - - - - - 9*
(8.33)
10*
(2.50)
- - - - - - - - 32
(6.06)
- - - -
46 Karolina Tomczyk TS Kuźnia Rybnik 2004 8.33 - - - - - - - - - - - - - - - - 21
(8.33)
- - - - - - -
47 Amelia Szpulak YKP Kraków 2006 8.03 - - - - - - - - - - - - - - - - - 31* 10
(5.00)
33
(3.03)
- - - -
48 Natalia Krysta UKS Wiking Zarzecze 2004 7.50 22*
(3.13)
- 20*
(3.41)
- 25* 10*
(4.55)
10*
(2.50)
- - 11*
(4.17)
8
(7.50)
- - - - - - - - - - - - -
49 Róża Stolarska MKS Dwójka Warszawa 2005 5.99 - - - - - - - - - - - - - - - 16
(3.13)
- - - - - 35
(2.86)
- -
50 Hanna Borkowska Giżycka Grupa Regatowa 2008 4.29 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 35
(4.29)
51 Alicja Akulicz ŻLKS Poznań 2006 3.13 - 15*
(1.67)
- - - - - - 15
(3.13)
- - - - - - - - - - - - - - -
52 Izabela Baranowska UKŻ Siódemka Białystok 2004 1.67 - - - - - - - 15
(1.67)
- - - - - - - - - - - - 36 - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.