LAS 4.7 K U16
Klasa Laser - Puchar Polski 2019

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2020

RANKING LAS 4.7 K U16

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski - Otwarte Mistrzostwa Śląska Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania XXV Puchar Beskidów - Inter Puchar Jesienny Puchar Gdyni - Harken Cup Puchar Ziemi Sądeckiej VII Ogólnopolskie Regaty o Puchar Yacht Clubu Zefir Drakkar Otwarte Mistrzostwa LOK XIX Puchar Żubra Puchar Prezesa AZS V Puchar Polski Południowo-Zachodniej Ogólnopolskie Regaty o "PUCHAR NYSY" Wiosenny Puchar JKW Puchar Warszawy Nauticus Cup (Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego) XXII Memoriał Ottona Weilanda - Mistrzostwa Pomorza Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM - MWJ) Rybnickie Regaty Żeglarskie Lotos Nord Cup Gdańsk Otwarte Mistrzostwa Małopolski Puchar Pucka Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra Puchar Miasta Gdyni Puchar PZŻ Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Lilly May Niezabitowska JK "Kotwica" Tarnobrzeg 2004 425.00 - - - - 1 (25) - - - - - - - - - - - 6 (39.58) 3 (46.55) 1 (50) 1 (100) 1 (100) 2 (97.14) 1 (100) 1 (150)
2 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 2004 413.68 - - - - - - - - - - - - 2 (23.86) - 3 (42.86) - 1 (50) 2 (48.28) - 2 (96.97) 2 (97.14) 4 (91.43) 2 (96.43) 2 (145.71)
3 Maria Prus-Głowacka AZS Poznań 2004 403.47 - - - - - - - - - - - 1 (25) - - - - 5 (41.67) 5 (43.1) - 3 (93.94) 6 (85.71) 1 (100) 3 (92.86) 3 (141.43)
4 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 2005 377.55 - - - - 4 (21.88) - - - - - - - - - - - 8 (35.42) 6 (41.38) - 4 (90.91) 4 (91.43) 3 (94.29) - 6 (128.57)
5 NATALIA Burczyńska Giżycka Grupa Regatowa 2005 367.66 - - - - - - - 2 (23.33) - - - - 10 (14.77) 6 (30.77) - - - 7 (39.66) - 7 (81.82) 9 (77.14) 6 (85.71) 13 (57.14) 4 (137.14)
6 Aleksandra Bobula JK "Kotwica" Tarnobrzeg 2004 322.01 - - - - 5 (20.83) 2 (22.73) - - - - - - - - - - 16 (18.75) 8 (37.93) 2 (45) 9 (75.76) 8 (80) 5 (88.57) 8 (75) 16 (85.71)
7 Karolina Gała KS Spójnia Warszawa 2005 313.55 - - - - - - - - - - - - 9 (15.91) - - 4 (40.63) - 16 (24.14) - 10 (72.73) 16 (57.14) 12 (68.57) 10 (67.86) 9 (115.71)
8 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 2004 301.28 - 6 (16.67) - - - - - - 1 (25) - - 2 (23.81) - - - - - - - 6 (84.85) 17 (54.29) 8 (80) 14 (53.57) 10 (111.43)
9 Michalina Pawelczyk MKS "Dwójka" Warszawa 2006 287.95 - - - - - - - - - - - - 6 (19.32) - - 5 (37.5) 18 (14.58) 30 (0) - 11 (69.7) 24 (34.29) 11 (71.43) 16 (46.43) 15 (90)
10 Aleksandra Długołęcka ŻMKS-Poznań 2005 262.64 - 1 (25) - - - - - - 7 (15.63) - - 12 (11.9) - - - - - 9 (36.21) - 19 (45.45) 14 (62.86) 13 (65.71) 12 (60.71) 19 (72.86)
11 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 2004 251.14 - - - - - - - - - - - - 3 (22.73) - - - - 4 (44.83) - - 3 (94.29) - 4 (89.29) -
12 Julia Wróblewska YKP Gdynia 2006 242.75 - - - 9 (6.82) - - - - - - - - - - 12 (10.71) - - 12 (31.03) - 14 (60.61) 30 (17.14) 14 (62.86) 15 (50) 17 (81.43)
13 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 2004 240.82 - - - - - - - - - - - - - - - - 15 (20.83) - - 13 (63.64) 13 (65.71) 9 (77.14) 11 (64.29) 18 (77.14)
14 Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 2004 240.75 - - - - 14 (11.46) - - - - - - - - - - - 10 (31.25) 19 (18.97) 4 (35) 24 (30.3) 22 (40) 18 (51.43) - 12 (102.86)
15 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 2004 224.28 - - - - - - - - - - - - - - - - 7 (37.5) 1 (50) - - 5 (88.57) - 5 (85.71) -
16 Janka Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 2006 213.84 - - - 6 (13.64) - - - - - - - - - - - - - 10 (34.48) - - 11 (71.43) - - 14 (94.29)
17 Adelina Wietki YKP Kraków 2006 212.43 19 (6.25) - 23 (0) - 8 (17.71) 7 (11.36) - - - - - - - - - - 9 (33.33) 26 (6.9) 3 (40) 15 (57.58) - 23 (37.14) - 22 (60)
18 Julia Wawrzyniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2007 199.22 - 12 (6.67) - - - - - - 9 (12.5) - - 9 (15.48) - - - - 14 (22.92) 20 (17.24) - 21 (39.39) - 16 (57.14) 19 (35.71) 21 (64.29)
19 Karolina Skwarek AZS UWM Olsztyn 2005 193.98 - - - - - - - 7 (15) - - - - - - - - - 15 (25.86) - 16 (54.55) 12 (68.57) 17 (54.29) 22 (25) 29 (30)
20 Karolina Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA 2006 183.25 2 (23.96) - 4 (21.59) - 7 (18.75) 5 (15.91) 5 (15) - - 2 (22.92) 2 (22.5) - - - - - 13 (25) - - - 28 (22.86) 15 (60) - 24 (51.43)
21 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa 2007 168.44 - - - - - - - 6 (16.67) - - - - 14 (10.23) - - - - 24 (10.34) - - 18 (51.43) 22 (40) 17 (42.86) 25 (47.14)
22 Agnieszka Jankowiak ŻMKS-Poznań 2005 160.79 - 13 (5) - - - - - - 10 (10.94) - - 10 (14.29) - - - - - 18 (20.69) - 17 (51.52) 33 (8.57) 10 (74.29) 18 (39.29) -
23 Gabriela Jakończuk Giżycka Grupa Regatowa 2004 148.15 - - - - - - - - - - - - 17 (6.82) 10 (15.38) - - - 11 (32.76) - 20 (42.42) 15 (60) 19 (48.57) 21 (28.57) -
24 ALEKSANDRA MAŃKOWSKA TKŻ Toruń 2005 137.04 - - - - - - - - - - - - - - - - 12 (27.08) 21 (15.52) - 26 (24.24) 21 (42.86) 28 (22.86) - 26 (42.86)
25 Hanna Burdziej UKS Barnim Goleniów 2004 112.62 - - - - - - - - - - - 5 (20.24) - - - - - - - 12 (66.67) 32 (11.43) 27 (25.71) - -
26 OLIWIA DRÓŻYŃSKA TKŻ Toruń 2004 106.31 - - - - - - - - - - - - - - - - 11 (29.17) 23 (12.07) - 27 (21.21) 19 (48.57) 26 (28.57) - -
27 Wiktoria Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 2005 102.43 - - - - - - 8 (7.5) - - - 4 (17.5) - - - - - 24 (2.08) - - 28 (18.18) 29 (20) 20 (45.71) - 32 (17.14)
28 SARA WIŚNIEWSKA TKŻ Toruń 2005 92.50 - - - - - - - - - - - - - - - - 19 (12.5) 29 (1.72) - 29 (15.15) 23 (37.14) 21 (42.86) - -
29 Weronika Maciejczuk UKŻ 7 Białystok 2006 90.30 - - - - - - - 10 (10) - - - - - 7 (26.92) - - 23 (4.17) - - 31 (9.09) 35 (2.86) 25 (31.43) - 33 (12.86)
30 Olga Hanslik 2004 82.86 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 (82.86) - -
31 Zuzanna Reszka MKŻ Arka Gdynia 2005 78.77 - - - - - - - - - - - - - - - - - 17 (22.41) - 22 (36.36) - 29 (20) - -
32 TERESA MASZTALERZ TKŻ Toruń 2006 73.81 - - - - - - - - - - - - - - - - 17 (16.67) 25 (8.62) - 30 (12.12) 31 (14.29) 30 (17.14) - 30 (25.71)
33 Maria Suchocka MKŻ Arka Gdynia 2006 73.12 - - - 10 (4.55) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 20 (68.57)
34 Anna Gierasimiuk UKŻ Michałowo 2005 71.08 - - - - - - - 9 (11.67) - - - - - - - - - - - 25 (27.27) 27 (25.71) - 20 (32.14) -
35 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa 2007 67.25 - - - - - - - - - - - - - 11 (11.54) - - - - - - - - - 23 (55.71)
36 Oliwia Osadcow KW LOK "Garland" Gliwice 2004 66.88 4 (21.88) - - - 13 (12.5) - 3 (20) - - - 3 (20) - - - - - - - - - - - 26 (10.71) 28 (34.29)
37 Sarah Goetz AZS Poznań 2005 45.47 - 11 (8.33) - - - - - - - - - 15 (8.33) - - - - - 31 (0) - - 25 (31.43) 34 (5.71) 28 (3.57) -
38 WANDA SZYLIŃSKA KS Centrum Żeglarskie 2005 42.61 - - - - - - - - - - - 19 (3.57) - - - - - - - 23 (33.33) 34 (5.71) - - -
39 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 2006 34.29 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 24 (34.29) - -
40 Alicja Sobota SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 2006 30.00 18 (7.29) - 18 (5.68) - - 11 (2.27) 9 (5) - - - 5 (15) - - - - - - - 8 (15) - - - - -
41 NATALIA MALINOWSKA JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2006 29.59 - - - - - - - - 16 (1.56) - - - - - - - - 27 (5.17) - - - 31 (14.29) - 34 (8.57)
42 Julia Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 2004 22.89 14 (11.46) - - - - 9 (6.82) 7 (10) - - - 9 (5) - - - - - - - - - - 32 (11.43) - -
43 Danuta Wilska KS AZS AWFiS Gdańsk 2004 22.36 - - - - - - - - - - - - - - - - - 22 (13.79) - - - 33 (8.57) - -
44 Julia Bochenek YKP Kraków 2004 20.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 (20) - - - - -
45 Ida Kozło UKS Żeglarz Wrocław 2006 18.56 13 (12.5) - - - - - - - - 9 (8.33) 10 (2.5) - - - - - - - - 32 (6.06) - - - -
46 Karolina Tomczyk TS "Kuźnia" Rybnik 2004 8.33 - - - - - - - - - - - - - - - - 21 (8.33) - - - - - - -
47 Amelia Szpulak YKP Kraków 2006 8.03 - - - - - - - - - - - - - - - - - 31 (0) 10 (5) 33 (3.03) - - - -
48 Natalia Krysta UKS WIKING Zarzecze 2004 7.50 22 (3.13) - 20 (3.41) - 25 (0) 10 (4.55) 10 (2.5) - - 11 (4.17) 8 (7.5) - - - - - - - - - - - - -
49 Róża Stolarska MKS "Dwójka" Warszawa 2005 5.99 - - - - - - - - - - - - - - - 16 (3.13) - - - - - 35 (2.86) - -
50 Hanna Borkowska Giżycka Grupa Regatowa 2008 4.29 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 35 (4.29)
51 Alicja Akulicz ŻLKS Poznań 2006 3.13 - 15 (1.67) - - - - - - 15 (3.13) - - - - - - - - - - - - - - -
52 Izabela Baranowska UKŻ 7 Białystok 2004 1.67 - - - - - - - 15 (1.67) - - - - - - - - - - - - 36 (0) - - -
Klasa Laser - Puchar Polski 2019 Plik XLS z rankingiem (02.09.2020)