LAS
Klasa Laser - Puchar Polski 2019

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2020

RANKING LAS

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM - MWJ) Lotos Nord Cup Gdańsk Puchar Pucka Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra Puchar Miasta Gdyni Puchar PZŻ Mistrzostwa Polski cz. II Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Stanisław Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa 1992 517.46 - 3 (44.12) 10 (62.5) 1 (100) 3 (91.3) 2 (94.12) 4 (136.36) 2 (142.86)
2 Kacper Stanisławski YKP Gdynia 2000 425.85 - 5 (38.24) 6 (79.17) 4 (85.71) 7 (73.91) 8 (58.82) 7 (122.73) 8 (100)
3 Kacper Błaszczyk TS "Kuźnia" Rybnik 2000 406.71 - 6 (35.29) 5 (83.33) - - 7 (64.71) 10 (109.09) 6 (114.29)
4 Tomek Misiak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2001 350.71 - 9 (26.47) 9 (66.67) 5 (80.95) 10 (60.87) 11 (41.18) 14 (90.91) 10 (85.71)
5 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 2001 343.90 - 14 (11.76) 11 (58.33) 8 (66.67) - 10 (47.06) 12 (100) 7 (107.14)
6 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 336.09 - - 2 (95.83) - - - 11 (104.55) 3 (135.71)
7 Piotr Ostrowski AZS UW Warszawa 2000 318.98 - 12 (17.65) 4 (87.5) 6 (76.19) 2 (95.65) - 8 (118.18) -
8 Jakub Rodziewicz SEJK "Pogoń" Szczecin 1998 298.39 - - - - 1 (100) 9 (52.94) 2 (145.45) -
9 Dawid Kania ŻLKS Poznań 1997 290.91 - 1 (50) 1 (100) - - - 3 (140.91) -
10 Wojciech Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa 2001 283.81 - 2 (47.06) 7 (75) 2 (95.24) 4 (86.96) 4 (82.35) 22 (54.55) -
11 Mikołaj Silny SEJK "Pogoń" Szczecin 2002 277.27 - - - - - - 6 (127.27) 1 (150)
12 Mateusz Siedlecki Giżycka Grupa Regatowa 2002 254.44 - 10 (23.53) 15 (41.67) - 9 (65.22) - 24 (45.45) 11 (78.57)
13 Tadeusz Kubiak SEJK "Pogoń" Szczecin 1994 238.24 - - - - - 3 (88.24) 1 (150) -
14 Piotr Malinowski MOS SSW Iława 2001 235.07 - - - - - - 9 (113.64) 5 (121.43)
15 Aleksander Arian SAILING Team Rzeszów 1992 231.82 - - - - - 1 (100) 5 (131.82) -
16 Kostanty Sawicki Giżycka Grupa Regatowa 2002 185.79 - 7 (32.35) 8 (70.83) - 5 (82.61) - - -
17 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 Białystok 2003 166.98 - - 18 (29.17) 20 (9.52) 17 (30.43) 13 (29.41) 23 (50) 14 (57.14)
18 Jakub Marciniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2001 161.07 - - 24 (4.17) 3 (90.48) - 6 (70.59) - -
19 Michał Maciaszczyk KS Centrum Żeglarskie 1997 153.25 - - - 7 (71.43) - - 16 (81.82) -
20 Kacper Ludwiński KS CŻ Szczecin 2000 149.76 - - 16 (37.5) 14 (38.1) 14 (43.48) - 19 (68.18) -
21 Kacper Mazurek UKŻ "Wiking" Toruń 1999 146.04 - - 14 (45.83) - 8 (69.57) 5 (76.47) - -
22 Sebastian Mazurek UKŻ Wiking Toruń 1999 135.75 - 8 (29.41) 12 (54.17) - 12 (52.17) - - -
23 Szymon Pawlik KS Centrum Żeglarskie 1998 129.87 - - - 10 (57.14) - - 18 (72.73) -
24 Wojciech Wionczek Fala Brzeg 1973 129.44 9 (31.82) - - 15 (33.33) - - - 13 (64.29)
25 Wojciech Kotowski ŻMKS-Poznań 1999 129.01 - - - 9 (61.9) 16 (34.78) 12 (35.29) 27 (31.82) -
26 Jędrzej Bering KS Centrum Żeglarskie 2001 108.44 - - 17 (33.33) 11 (52.38) 18 (26.09) - 29 (22.73) -
27 Kuba Kaniszewski KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 1989 95.45 - - - - - - 13 (95.45) -
28 Filip Ciszkiewicz MKŻ Arka Gdynia 1995 91.67 - - 3 (91.67) - - - - -
29 Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa 2003 86.36 - - - - - - 15 (86.36) -
30 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 1977 86.26 6 (38.64) - - 12 (47.62) - - - -
31 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 1970 83.77 5 (40.91) - - 13 (42.86) - - - -
32 Grzegorz Wionczek Fala Brzeg 1971 79.97 14 (20.45) - - 17 (23.81) - - - 17 (35.71)
33 Piotr Masztalerz GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2001 77.27 - - - - - - 17 (77.27) -
34 Andrzej Czokajło RKS Lasery Zegrze 1969 72.41 10 (29.55) - - - - - - 16 (42.86)
35 Kacper Jaskuła ŻMKS-Poznań 2003 63.64 - - - - - - 20 (63.64) -
36 Radosław Jankowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 1999 61.33 - - 21 (16.67) - 20 (17.39) - 28 (27.27) -
37 Dawid Płotka YKP Gdynia 1997 60.92 - 15 (8.82) - 16 (28.57) - 14 (23.53) - -
38 Jakub Wiedeheft MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2003 59.09 - - - - - - 21 (59.09) -
39 Piotr Jóźwiak ŻMKS-Poznań 2001 58.10 - - - - 19 (21.74) - 26 (36.36) -
40 Marcel Gluchowski UKS FIR Warszawa 1999 56.52 - - - - 11 (56.52) - - -
41 Aleksander Unruh AZS Poznań 2000 52.77 - - - - 15 (39.13) - 31 (13.64) -
42 Cezary Borkowski Giżycka Grupa Regatowa 1982 50.00 - - - - - - - 15 (50)
43 Bartłomiej Mierzwa TS "Kuźnia" Rybnik 2003 47.83 - - - - 13 (47.83) - - -
44 Lukasz Machowski MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 2001 47.73 2 (47.73) - - - - - - -
45 Marcelina Korszon Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 2002 45.45 3 (45.45) - - - - - - -
46 Przemyslaw Machowski MKS "DWÓJKA" 2003 43.18 4 (43.18) - - - - - - -
47 Krzysztof Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 1979 42.86 - - - 19 (14.29) - - - 18 (28.57)
48 Hubert Lipiński GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2002 40.91 - - - - - - 25 (40.91) -
49 Maciej Berkau JKW Poznań 2002 37.03 - 17 (2.94) 19 (25) - - - 32 (9.09) -
50 Magda Placzke UKS FIR Warszawa 2001 36.36 7 (36.36) - - - - - - -
51 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 2002 34.09 8 (34.09) - - - - - - -
52 Mariusz Kowalewski RKS Lasery Zegrze 1967 30.52 19 (9.09) - - - - - - 19 (21.43)
53 Mateusz Leszko RKS Lasery Zegrze 1986 27.27 11 (27.27) - - - - - - -
54 Przemysław Okoński Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 2003 25.00 12 (25) - - - - - - -
55 Maciej Bardan UKS FIR Warszawa 1963 24.80 - - - - 21 (13.04) 16 (11.76) - -
56 Paweł Ortmann KS AZS AWFiS Gdańsk 2002 23.61 - 13 (14.71) - - 23 (4.35) - 33 (4.55) -
57 Paweł Brzozowski PSKL 1979 23.60 21 (4.55) - - 21 (4.76) - - - 20 (14.29)
58 Wojciech Wilski Ks AZS AWFIS GDAŃSK 2002 23.53 - 16 (5.88) - - - 15 (17.65) - -
59 Borys Surowiec UKS FIR Warszawa 2000 22.73 13 (22.73) - - - - - - -
60 CEZARY MIŁKOWSKI TKŻ Toruń 2000 20.83 - - 20 (20.83) - - - - -
61 Maciej Wilk RKS Lasery Zegrze 1972 19.05 - - - 18 (19.05) - - - -
62 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 2003 18.18 - - - - - - 30 (18.18) -
63 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 2002 18.18 15 (18.18) - - - - - - -
64 Tomasz Dąbrowski Ks AZS AWFIS GDAŃSK 2001 14.58 - - - - 22 (8.7) 17 (5.88) - -
65 Franciszek Kotlarek Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 2005 13.64 17 (13.64) - - - - - - -
66 Piotr Dorywała UKS Żeglarz Wrocław 2001 12.50 - - 22 (12.5) - - - - -
67 Grzegorz Magier RKS Lasery Zegrze 1974 9.41 22 (2.27) - - - - - - 21 (7.14)
68 Jakub Szymanowicz UKŻ "Błękitni" Grzybowo 2001 8.33 - - 23 (8.33) - - - - -
69 Mikołaj Kmin Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 2005 6.82 20 (6.82) - - - - - - -
Klasa Laser - Puchar Polski 2019 Plik XLS z rankingiem (02.09.2020)