LAR M U19
Klasa Laser - Puchar Polski 2019

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2020

RANKING LAR M U19

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski - Otwarte Mistrzostwa Śląska Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania Jesienny Puchar Gdyni - Harken Cup Puchar Ziemi Sądeckiej VII Ogólnopolskie Regaty o Puchar Yacht Clubu Zefir Drakkar Otwarte Mistrzostwa LOK XIX Puchar Żubra Puchar Prezesa AZS Ogólnopolskie Regaty o "PUCHAR NYSY" Wiosenny Puchar JKW Puchar Warszawy Nauticus Cup (Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego) Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego XXII Memoriał Ottona Weilanda - Mistrzostwa Pomorza Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM - MWJ) Rybnickie Regaty Żeglarskie Lotos Nord Cup Gdańsk Puchar Pucka Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra Puchar Miasta Gdyni Puchar PZŻ Mistrzostwa Polski cz. I Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Przemysław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 2003 563.19 - - - - - - - - - - 1 (25) - - - 2 (48.21) - - 2 (98.04) 7 (91.3) 3 (96.83) 4 (94.64) 4 (145.11) 1 (150)
2 Łukasz Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 2001 536.09 - - - - - - - - - - - - - 2 (45) - - - 1 (100) 3 (97.1) 2 (98.41) 2 (98.21) 1 (150) 3 (142.68)
3 Maciej Jarosz Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 2002 511.62 - - - - 1 (25) 2 (22.92) - - - - - - - - - 2 (47.5) - 4 (94.12) 10 (86.96) - 14 (76.79) 20 (119.02) 4 (139.02)
4 Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów 2003 509.47 - - - - - - - - - 1 (25) - - 2 (48.21) - - - - 10 (82.35) 8 (89.86) 4 (95.24) 17 (71.43) 13 (130.43) 9 (120.73)
5 Gerard Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 2003 503.14 - 8 (7.5) - - - - - 2 (22.92) - 7 (17.86) - - 4 (44.64) - - 6 (37.5) - 15 (72.55) 22 (69.57) - 16 (73.21) 5 (143.48) 2 (146.34)
6 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2004 502.20 - - - - - - 4 (19.23) - - - - 1 (50) - - - 5 (40) 17 (28.95) 7 (88.24) 19 (73.91) 13 (80.95) - 12 (132.07) 6 (131.71)
7 Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa 2003 482.64 - - - - - - - - - - - 4 (39.29) - - - - 5 (44.74) 5 (92.16) 23 (68.12) 8 (88.89) 11 (82.14) 14 (128.8) 7 (128.05)
8 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa 2003 478.44 - - - - - - - - - - 2 (23.08) - - - 1 (50) - - 6 (90.2) 12 (84.06) 7 (90.48) 9 (85.71) 27 (107.61) 10 (117.07)
9 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2003 449.80 - - - - - - 1 (25) - - - - 2 (46.43) - - 3 (46.43) - 23 (21.05) 12 (78.43) 24 (66.67) 44 (31.75) - 15 (127.17) 13 (106.1)
10 JAKUB WIEDEHEFT MKŻ Arka Gdynia 2003 441.94 - - 7 (10) - - - - - - - - - - - - - 7 (42.11) 20 (62.75) 20 (72.46) 12 (82.54) 32 (44.64) 32 (99.46) 5 (135.37)
11 Kacper Jaskuła ŻMKS-Poznań 2003 416.56 - 1 (25) - - - - - - - 5 (20.24) - - 1 (50) - - - 6 (43.42) 25 (52.94) 28 (60.87) 10 (85.71) 22 (62.5) 35 (94.57) 15 (98.78)
12 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 2002 387.86 - - - - - - - - - - - - - 3 (40) - - - 9 (84.31) 11 (85.51) 6 (92.06) 18 (69.64) 11 (133.7) 32 (36.59)
13 Jakub Ławicki MKŻ Arka Gdynia 2002 370.64 - - - - - - - - - - - - - - - - - 11 (80.39) 17 (76.81) - 13 (78.57) 26 (109.24) 14 (102.44)
14 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 2003 354.05 - - - - - - - - - - - - - 4 (35) - - 8 (40.79) 17 (68.63) 21 (71.01) 15 (77.78) 29 (50) 37 (91.3) 22 (73.17)
15 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 349.43 - - - - - - - - - - - - - - - - 11 (36.84) 24 (54.9) 36 (49.28) 21 (68.25) 20 (66.07) 42 (83.15) 16 (95.12)
16 David Goetz AZS Poznań 2003 347.19 - 2 (22.5) - - - - - - - 4 (21.43) - - 9 (35.71) - - - 22 (22.37) 26 (50.98) 31 (56.52) 25 (61.9) - 40 (86.41) 19 (84.15)
17 Tytus Butowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2001 336.96 - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 (96.08) 1 (100) - 1 (100) 9 (136.96) -
18 Mikołaj Silny SEJK "Pogoń" Szczecin 2002 336.05 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 (94.2) 1 (100) 6 (91.07) 6 (141.85) -
19 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 2003 331.57 - - - - - - - - - - 9 (9.62) - - - 10 (33.93) - 16 (30.26) 14 (74.51) 35 (50.72) 28 (57.14) 31 (46.43) 33 (97.83) 26 (58.54)
20 Piotr Malinowski MOS SSW Iława 2001 328.73 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 (95.65) - 5 (92.86) 7 (140.22) -
21 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 320.52 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 (98.55) - 3 (96.43) 16 (125.54) -
22 ANTONI BORKOWSKI AZS Poznań 2003 304.93 - 3 (20) - - - - - - - 11 (13.1) - - 17 (21.43) - - - 18 (27.63) 30 (43.14) 43 (39.13) 36 (44.44) 36 (37.5) 45 (78.26) 17 (91.46)
23 BARTŁOMIEJ MIERZWA TS "Kuźnia" Rybnik 2003 302.98 - - - - - - - - 2 (22.73) - - - - - - - 2 (48.68) - 15 (79.71) - 24 (58.93) 36 (92.93) -
24 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 2003 302.16 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 (92.75) 5 (93.65) 8 (87.5) 22 (115.76) -
25 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 2004 300.48 - - - - - - - - - - - 5 (35.71) - - - - - - - 20 (69.84) - 43 (81.52) 11 (113.41)
26 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 2004 293.10 - - - - - - - - - - - - - - 9 (35.71) - - - - 47 (26.98) - 19 (120.65) 12 (109.76)
27 Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów 2002 283.73 - - - - - - - - - - - - - - - - - 13 (76.47) 26 (63.77) 9 (87.3) 10 (83.93) 24 (112.5) -
28 Piotr Masztalerz TKŻ Toruń 2001 281.56 - - - - - - - - - - - - - - - - - 8 (86.27) 14 (81.16) - 15 (75) 23 (114.13) -
29 Maksymilian Burdziej UKS Barnim Goleniów 2003 280.14 - - - - - - - - - 2 (23.81) - - - - - - 13 (34.21) 16 (70.59) 27 (62.32) 24 (63.49) 23 (60.71) 39 (88.04) -
30 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2005 276.15 - - - - - - - 4 (18.75) - - - - 10 (33.93) - - - - 28 (47.06) - 19 (71.43) - 69 (39.13) 24 (65.85)
31 Stefan Marciniak AZS Poznań 2003 254.61 - 7 (10) - - - - - - - 16 (7.14) - - 19 (17.86) - - - 35 (5.26) - 59 (15.94) 40 (38.1) 48 (16.07) 41 (84.78) 18 (87.8)
32 Wojciech Antoniak UKS Barnim Goleniów 2002 252.26 - - - - - - - - - 6 (19.05) - - - - - - 15 (31.58) - 13 (82.61) 26 (60.32) 34 (41.07) 57 (58.7) -
33 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 2004 250.33 - - - - - - - - - - - - - - 14 (26.79) - 27 (15.79) 27 (49.02) 42 (40.58) - - 49 (71.74) 25 (62.2)
34 HUBERT LIPIŃSKI TKŻ Toruń 2002 232.86 - - - - - - - - - - - - - - - 4 (42.5) - 22 (58.82) 33 (53.62) 14 (79.37) - 61 (52.17) -
35 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 2004 232.74 - - - - - - - - - - - - - - - - 21 (23.68) 21 (60.78) 32 (55.07) 33 (49.21) 37 (35.71) 65 (45.65) 29 (47.56)
36 Maurycy Robakowski ŻLKS Poznań 2001 220.28 - 11 (0) - - - - - 10 (6.25) - 10 (14.29) - - 11 (32.14) - - - - - - 23 (65.08) 39 (32.14) 46 (76.63) -
37 Wiktor Robaczewski MOS SSW Iława 2003 214.78 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 16 (76.19) - 8 (138.59) -
38 Filip Kapala MKŻ Arka Gdynia 2004 211.52 - - - - - - - - - - - - - - - - 25 (18.42) - 37 (47.83) - 35 (39.29) 28 (105.98) -
39 Tomasz Procek KW LOK "Garland" Gliwice 2003 194.25 4 (19.23) - - - - 1 (25) - - 1 (25) - - - - - - - - 32 (39.22) - 17 (74.6) - 59 (55.43) -
40 Michał Paciorek KS Spójnia Warszawa 2004 188.21 - - - - - - - - - - - - - - 20 (16.07) - 29 (13.16) 34 (35.29) 39 (44.93) 27 (58.73) 42 (26.79) 51 (68.48) -
41 Miłosz Gabryszewski UKS "Żeglarz" Wrocław 2003 186.75 3 (21.15) - - - 7 (15) 3 (20.83) - 11 (4.17) - - - - - - - - - 35 (33.33) 47 (33.33) 31 (52.38) - 44 (79.89) -
42 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 2004 184.69 - - 5 (15) - - - - - - - - - - 7 (20) - - - - - 41 (36.51) - 55 (61.96) 28 (51.22)
43 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 2003 182.18 - - - - - - - - - - - - - - - - 24 (19.74) - 48 (31.88) 29 (55.56) 43 (25) 47 (75) -
44 Piotr Jóźwiak ŻMKS-Poznań 2001 180.52 - - - - - - - - - 8 (16.67) - - - - - - 14 (32.89) 18 (66.67) 29 (59.42) - 21 (64.29) - -
45 Kostanty Sawicki Giżycka Grupa Regatowa 2002 168.77 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9 (88.41) - 12 (80.36) - -
46 Oskar Maguda Giżycka Grupa Regatowa 2002 165.41 - - - - - - - - - - - 12 (10.71) - - - - 31 (10.53) 45 (13.73) 50 (28.99) 43 (33.33) 46 (19.64) 70 (37.5) 27 (54.88)
47 Karol Głąbik KW LOK "Garland" Gliwice 2003 164.30 1 (25) - - - 4 (20) 6 (14.58) - - 4 (18.18) - - - - - - - - 41 (21.57) - 34 (47.62) - 50 (70.11) -
48 Rafał Szubert ŻMKS-Poznań 2002 162.26 - 4 (17.5) - - - - - - - 3 (22.62) - - 7 (39.29) - - - - 31 (41.18) 38 (46.38) 30 (53.97) 38 (33.93) - -
49 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2004 160.25 - - - - - - - - - - - 3 (42.86) - - - - - - - - - 21 (117.39) -
50 Kacper Fabian MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 2002 142.89 - - - - - - - - - - 4 (19.23) - - - - - - - 62 (11.59) 22 (66.67) 26 (55.36) 92 (1.63) -
51 Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów 2003 142.75 - 5 (15) - - - - - 5 (16.67) - 9 (15.48) - - 12 (30.36) - - - 28 (14.47) 37 (29.41) 40 (43.48) - - 79 (22.83) -
52 Tomasz Misiak JKW Poznań 2001 138.59 - - - - - - - - - - - - 8 (37.5) - - - - - - - - 31 (101.09) -
53 Bogusz Tłok MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 2004 133.17 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 56 (20.29) - 44 (23.21) 38 (89.67) -
54 Dominik Popielarz TKŻ Toruń 2003 132.66 - - - - - - - - - - - - - - - - - 42 (19.61) 60 (14.49) 39 (39.68) - 48 (73.37) -
55 MATEUSZ SIEDLECKI Giżycka Grupa Regatowa 2002 131.83 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 16 (78.26) - 27 (53.57) - -
56 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 2001 131.76 - - - - - - - 1 (25) - - - - 3 (46.43) - - - - - - - - 56 (60.33) -
57 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 2004 131.14 - - - - - - - - - - - 8 (25) - - - - 32 (9.21) - - 42 (34.92) - 74 (30.98) 31 (40.24)
58 Maciej GIERMALA MKS "Dwójka" Warszawa 2004 119.62 - - - - - - - - - - 11 (5.77) - - - 17 (21.43) - - - 41 (42.03) 53 (17.46) - - 33 (32.93)
59 Dominik Konieczny ŻMKS-Poznań 2005 119.16 - 6 (12.5) - - - - - - - 15 (8.33) - - 22 (12.5) - - - - 47 (9.8) 53 (24.64) 52 (19.05) 50 (12.5) 80 (21.2) 34 (29.27)
60 Wiktor Kreft Klub Żeglarski Horn Kraków 2001 117.06 - - - 3 (20) 5 (18.33) - - - - - - - - - - 10 (27.5) - 40 (23.53) - 35 (46.03) - - -
61 Mark Lisovitckii Giżycka Grupa Regatowa 2002 111.18 - - - - - - - - - - - - - - - - 10 (38.16) - - 18 (73.02) - - -
62 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 2004 110.87 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 25 (110.87) -
63 Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice 2003 109.96 - - - - - - - - - - - - - 6 (25) - - - - 44 (37.68) - - 64 (47.28) -
64 Maciej Jachymski TS "Kuźnia" Rybnik 2001 106.61 - - - - - - - - 6 (13.64) - - - - - - 7 (35) - - 30 (57.97) - - - -
65 David Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 2002 99.72 - - - - - - - - - - - - - - - - - 23 (56.86) - - 33 (42.86) - -
66 Maciej Małachowski UKŻ 7 Białystok 2003 81.37 - - - - - - 9 (9.62) - - - - 11 (14.29) - - - 16 (12.5) - 36 (31.37) 52 (26.09) 49 (23.81) - - -
67 Kajetan Gliniecki Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 2002 79.61 - - - - - - - - - - 10 (7.69) - - - 18 (19.64) - - - 55 (21.74) 54 (15.87) - 84 (14.67) -
68 Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok 2002 77.90 - - - - - - 5 (17.31) - - - - - - - - - - 38 (27.45) 49 (30.43) 45 (30.16) 41 (28.57) 93 (0) -
69 Karol Eriksson MKŻ Arka Gdynia 2004 72.10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 45 (36.23) - - 71 (35.87) -
70 Franciszek Kotlarek UKS FIR Warszawa 2005 63.76 - - - - - - - - - - - - - - 16 (23.21) - - - - 60 (6.35) - 81 (19.57) 38 (14.63)
71 Stanisław Podwojski KW LOK "Garland" Gliwice 2002 63.21 - - - - - 11 (4.17) - - - - - - - - - - - 39 (25.49) - 48 (25.4) - 88 (8.15) -
72 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 Białystok 2003 57.68 - - - - - - - - - - - 13 (7.14) - - - - - - - - - 62 (50.54) -
73 Kacper Radzikowski MKS "Dwójka" Warszawa 2001 56.93 - - - - - - - - - - 13 (1.92) - - - 22 (12.5) - - - 58 (17.39) 62 (3.17) - - 36 (21.95)
74 piotr vogel JKW Poznań 2005 55.40 - - - - - - - 12 (2.08) - 21 (1.19) - - - - - - 34 (6.58) 50 (3.92) 57 (18.84) - 53 (7.14) 87 (9.78) 39 (10.98)
75 Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia 2005 54.89 - - 6 (12.5) - - - - - - - - - - - - - - - - - - 67 (42.39) -
76 Dobromir Sokołowski JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2004 54.54 - - - - - - - - - 18 (4.76) - - - - - - 37 (2.63) 49 (5.88) 66 (5.8) 38 (41.27) 56 (1.79) - -
77 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 2006 53.80 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 60 (53.8) -
78 Piotr Borczyński KS Spójnia Warszawa 2002 52.17 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 34 (52.17) - - - -
79 Piotr Kubica Klub Żeglarski Horn Kraków 2002 48.87 - - - 10 (2.5) 10 (10) - - - - - - - - - - 19 (5) 39 (0) 51 (1.96) 68 (2.9) - 54 (5.36) - 35 (25.61)
80 Jędrzej Marciniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2004 48.60 - - - - - - - - - 14 (9.52) - - - - - - - 43 (17.65) - - 45 (21.43) - -
81 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 2005 47.90 - - - - - - - - - - - - - - 25 (7.14) - - - - - - 68 (40.76) -
82 Jakub Chodak UKŻ 7 Białystok 2003 46.17 - - - - - - 7 (13.46) - - - - - - - - - - 48 (7.84) 54 (23.19) 58 (9.52) 52 (8.93) - -
83 Mateusz Szymczak UKŻ "Błękitni" Grzybowo 2001 45.10 - - - - - - - - - - - - - - - - - 29 (45.1) - - - - -
84 Franciszek Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 2005 41.64 - - - - - - 13 (1.92) - - - - 9 (21.43) - - - - 33 (7.89) - - - - - 37 (18.29)
85 GABRIEL MAŁECKI KS CŻ Szczecin 2004 39.62 - - - - - - - - - 17 (5.95) - - - - - - - - 61 (13.04) 51 (20.63) - - -
86 Bartosz Dąbrowski UKŻ 7 Białystok 2004 37.59 - - - - - - 8 (11.54) - - - - - - - - - - 46 (11.76) - - 49 (14.29) 93 (0) -
87 Mikołaj Warot JKW Poznań 2005 32.84 - - - - - - - - - 20 (2.38) - - 24 (8.93) - - 20 (2.5) 36 (3.95) - 64 (8.7) 59 (7.94) 55 (3.57) 90 (4.89) -
88 Jędrzej Bering KS CŻ Szczecin 2001 32.61 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 73 (32.61) -
89 Tymon Gajdziński MKŻ Arka Gdynia 2005 29.35 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 75 (29.35) -
90 Marek Szczepankowski UKS Barnim Goleniów 2005 27.72 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 76 (27.72) -
91 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia 2004 27.54 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 51 (27.54) - - - -
92 Maciej Berkau JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2002 27.01 - - - - - - 11 (5.77) - - 13 (10.71) - - - - - - - - - - - 83 (16.3) -
93 Paweł Ortmann Ks AZS AWFIS GDAŃSK 2002 24.46 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 78 (24.46) -
94 Igor Haufa ŻLKS Poznań 2003 23.21 - - - - - - - - - - - - 16 (23.21) - - - - - - - - - -
95 Stanisław Janowicz Ks AZS AWFIS GDAŃSK 2003 22.22 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 50 (22.22) - - -
96 Mikołaj Kmin UKS FIR Warszawa 2005 20.21 - - - - - - - - - - - - - - 24 (8.93) - - - - 61 (4.76) - 89 (6.52) -
97 Marcin Pietrzak MKS "Dwójka" Warszawa 2004 17.86 - - - - - - - - - - - - - - 19 (17.86) - - - - - - - -
98 Szymon Pasiut YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 2008 16.67 - - - - - 5 (16.67) - - - - - - - - - - - - - - - - -
99 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 2005 16.07 - - - - - - - - - - - - 20 (16.07) - - - - - - - - - -
100 Cezary Popielski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2005 14.29 - - - - - - - - - - - - 21 (14.29) - - - - - - - - - -
101 Grzegorz Rusecki KS Energetyk 2002 11.67 13 (1.92) - - 9 (5) 9 (11.67) - - - 10 (4.55) - - - - - - - - - - - - - -
102 Piotr Dorywała UKS "Żeglarz" Wrocław 2001 10.42 - - - - - 8 (10.42) - - 9 (6.82) - - - - - - - - - - - - - -
103 Stanisław Grocholewski AZS Poznań 2005 10.11 - 10 (2.5) - - - - - - - - - - - - - - 39 (0) - 67 (4.35) - - 91 (3.26) -
104 Filip Henderek UKS Pogoria 2001 8.33 - - - - 11 (8.33) - - - - - - - - - - - - - - - - - -
105 Damian Sobota SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 2004 7.69 10 (7.69) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
106 Nikodem Pytlik JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza 2003 6.67 - - - - 12 (6.67) - - - - - - - - - - - - - - - - - -
107 Teodor Kasprzyk ŻMKS-Poznań 2005 5.36 - - - - - - - - - - - - 26 (5.36) - - - - - - - - - -
108 KAUP MATEUSZ KS CŻ Szczecin 2004 5.02 - - - - - - - - - 19 (3.57) - - - - - - - - 69 (1.45) - - - -
109 Jakub Pronobis UKS POGORIA DĄBROWA GÓRN. 2004 3.85 12 (3.85) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
110 Michał Grzesiek ŻMKS-Poznań 2005 3.57 - - - - - - - - - - - - 27 (3.57) - - - - - - - - - -
111 Michał Bednarczyk UKS Pogoria 2003 3.33 - - - - 14 (3.33) - - - - - - - - - - - - - - - - - -
112 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 2004 1.79 - - - - - - - - - - - - 28 (1.79) - - - - - - - - - -
113 Jakub Karalus UKS Pogoria 2001 1.67 - - - - 15 (1.67) - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Klasa Laser - Puchar Polski 2019 Plik XLS z rankingiem (22.07.2020)