Klasa Laser - Puchar Polski 2019

Ostatnia aktualizacja:


LAR M U17
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski - Otwarte Mistrzostwa Śląska Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania Jesienny Puchar Gdyni - Harken Cup Puchar Ziemi Sądeckiej VII Ogólnopolskie Regaty o Puchar Yacht Clubu Zefir Drakkar Otwarte Mistrzostwa LOK XIX Puchar Żubra Puchar Prezesa AZS Ogólnopolskie Regaty o "PUCHAR NYSY" Wiosenny Puchar JKW Puchar Warszawy Nauticus Cup (Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego) Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego XXII Memoriał Ottona Weilanda - Mistrzostwa Pomorza Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM - MWJ) Rybnickie Regaty Żeglarskie Lotos Nord Cup Gdańsk Puchar Pucka Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra Puchar Miasta Gdyni Puchar PZŻ Mistrzostwa Polski cz. I Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Przemysław Machowski MKS Dwójka Warszawa 2003 563.19 - - - - - - - - - - 1
(25.00)
- - - 2
(48.21)
- - 2
(98.04)
7*
(91.30)
3
(96.83)
4*
(94.64)
4
(145.11)
1
(150.00)
2 Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów 2003 509.47 - - - - - - - - - 1
(25.00)
- - 2
(48.21)
- - - - 10*
(82.35)
8
(89.86)
4
(95.24)
17*
(71.43)
13
(130.43)
9
(120.73)
3 Gerard Polaczyk KŻ Mewa Poznań 2003 503.14 - 8*
(7.50)
- - - - - 2
(22.92)
- 7*
(17.86)
- - 4
(44.64)
- - 6*
(37.50)
- 15
(72.55)
22*
(69.57)
- 16
(73.21)
5
(143.48)
2
(146.34)
4 Igor Barcikowski Nauticus YC Olsztyn 2004 502.20 - - - - - - 4
(19.23)
- - - - 1
(50.00)
- - - 5*
(40.00)
17*
(28.95)
7
(88.24)
19*
(73.91)
13
(80.95)
- 12
(132.07)
6
(131.71)
5 Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa 2003 482.64 - - - - - - - - - - - 4*
(39.29)
- - - - 5
(44.74)
5
(92.16)
23*
(68.12)
8
(88.89)
11*
(82.14)
14
(128.80)
7
(128.05)
6 Filip Rajchert MKS Dwójka Warszawa 2003 478.44 - - - - - - - - - - 2
(23.08)
- - - 1
(50.00)
- - 6
(90.20)
12*
(84.06)
7
(90.48)
9*
(85.71)
27
(107.61)
10
(117.07)
7 Adam Sokołowski Nauticus YC Olsztyn 2003 449.80 - - - - - - 1
(25.00)
- - - - 2*
(46.43)
- - 3
(46.43)
- 23*
(21.05)
12
(78.43)
24
(66.67)
44*
(31.75)
- 15
(127.17)
13
(106.10)
8 JAKUB WIEDEHEFT MKŻ Arka Gdynia 2003 441.94 - - 7
(10.00)
- - - - - - - - - - - - - 7
(42.11)
20*
(62.75)
20
(72.46)
12
(82.54)
32*
(44.64)
32
(99.46)
5
(135.37)
9 Kacper Jaskuła ŻMKS Poznań 2003 416.56 - 1
(25.00)
- - - - - - - 5*
(20.24)
- - 1
(50.00)
- - - 6*
(43.42)
25*
(52.94)
28*
(60.87)
10
(85.71)
22
(62.50)
35
(94.57)
15
(98.78)
10 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 2003 354.05 - - - - - - - - - - - - - 4*
(35.00)
- - 8
(40.79)
17*
(68.63)
21
(71.01)
15
(77.78)
29*
(50.00)
37
(91.30)
22
(73.17)
11 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 349.43 - - - - - - - - - - - - - - - - 11
(36.84)
24*
(54.90)
36*
(49.28)
21
(68.25)
20
(66.07)
42
(83.15)
16
(95.12)
12 David Goetz OŚ AZS Poznań 2003 347.19 - 2
(22.50)
- - - - - - - 4*
(21.43)
- - 9
(35.71)
- - - 22*
(22.37)
26*
(50.98)
31
(56.52)
25
(61.90)
- 40
(86.41)
19
(84.15)
13 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 2003 331.57 - - - - - - - - - - 9
(9.62)
- - - 10
(33.93)
- 16*
(30.26)
14
(74.51)
35*
(50.72)
28
(57.14)
31*
(46.43)
33
(97.83)
26
(58.54)
14 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 320.52 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2
(98.55)
- 3
(96.43)
16
(125.54)
-
15 ANTONI BORKOWSKI OŚ AZS Poznań 2003 304.93 - 3
(20.00)
- - - - - - - 11*
(13.10)
- - 17*
(21.43)
- - - 18
(27.63)
30
(43.14)
43*
(39.13)
36
(44.44)
36*
(37.50)
45
(78.26)
17
(91.46)
16 BARTŁOMIEJ MIERZWA TS Kuźnia Rybnik 2003 302.98 - - - - - - - - 2
(22.73)
- - - - - - - 2
(48.68)
- 15
(79.71)
- 24
(58.93)
36
(92.93)
-
17 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 2003 302.16 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6
(92.75)
5
(93.65)
8*
(87.50)
22
(115.76)
-
18 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 2004 300.48 - - - - - - - - - - - 5
(35.71)
- - - - - - - 20
(69.84)
- 43
(81.52)
11
(113.41)
19 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 2004 293.10 - - - - - - - - - - - - - - 9
(35.71)
- - - - 47
(26.98)
- 19
(120.65)
12
(109.76)
20 Maksymilian Burdziej UKS Barnim Goleniów 2003 280.14 - - - - - - - - - 2
(23.81)
- - - - - - 13
(34.21)
16
(70.59)
27*
(62.32)
24
(63.49)
23*
(60.71)
39
(88.04)
-
21 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2005 276.15 - - - - - - - 4
(18.75)
- - - - 10
(33.93)
- - - - 28
(47.06)
- 19
(71.43)
- 69
(39.13)
24
(65.85)
22 Stefan Marciniak OŚ AZS Poznań 2003 254.61 - 7
(10.00)
- - - - - - - 16*
(7.14)
- - 19
(17.86)
- - - 35*
(5.26)
- 59*
(15.94)
40
(38.10)
48
(16.07)
41
(84.78)
18
(87.80)
23 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 2004 250.33 - - - - - - - - - - - - - - 14
(26.79)
- 27*
(15.79)
27
(49.02)
42
(40.58)
- - 49
(71.74)
25
(62.20)
24 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 2004 232.74 - - - - - - - - - - - - - - - - 21
(23.68)
21
(60.78)
32
(55.07)
33*
(49.21)
37*
(35.71)
65
(45.65)
29
(47.56)
25 Wiktor Robaczewski SSW Iława 2003 214.78 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 16
(76.19)
- 8
(138.59)
-
26 Filip Kapala MKŻ Arka Gdynia 2004 211.52 - - - - - - - - - - - - - - - - 25
(18.42)
- 37
(47.83)
- 35
(39.29)
28
(105.98)
-
27 Tomasz Procek LOK Garland Gliwice 2003 194.25 4*
(19.23)
- - - - 1
(25.00)
- - 1*
(25.00)
- - - - - - - - 32
(39.22)
- 17
(74.60)
- 59
(55.43)
-
28 Michał Paciorek KS Spójnia Warszawa 2004 188.21 - - - - - - - - - - - - - - 20
(16.07)
- 29*
(13.16)
34*
(35.29)
39
(44.93)
27
(58.73)
42*
(26.79)
51
(68.48)
-
29 Miłosz Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław 2003 186.75 3
(21.15)
- - - 7*
(15.00)
3*
(20.83)
- 11*
(4.17)
- - - - - - - - - 35*
(33.33)
47
(33.33)
31
(52.38)
- 44
(79.89)
-
30 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 2004 184.69 - - 5
(15.00)
- - - - - - - - - - 7
(20.00)
- - - - - 41
(36.51)
- 55
(61.96)
28
(51.22)
31 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 2003 182.18 - - - - - - - - - - - - - - - - 24
(19.74)
- 48
(31.88)
29
(55.56)
43*
(25.00)
47
(75.00)
-
32 Karol Głąbik LOK Garland Gliwice 2003 164.30 1
(25.00)
- - - 4*
(20.00)
6*
(14.58)
- - 4*
(18.18)
- - - - - - - - 41
(21.57)
- 34
(47.62)
- 50
(70.11)
-
33 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 2004 160.25 - - - - - - - - - - - 3
(42.86)
- - - - - - - - - 21
(117.39)
-
34 Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów 2003 142.75 - 5*
(15.00)
- - - - - 5
(16.67)
- 9*
(15.48)
- - 12
(30.36)
- - - 28*
(14.47)
37
(29.41)
40
(43.48)
- - 79
(22.83)
-
35 Bogusz Tłok MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 2004 133.17 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 56
(20.29)
- 44
(23.21)
38
(89.67)
-
36 Dominik Popielarz TKŻ Toruń 2003 132.66 - - - - - - - - - - - - - - - - - 42
(19.61)
60*
(14.49)
39
(39.68)
- 48
(73.37)
-
37 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 2004 131.14 - - - - - - - - - - - 8
(25.00)
- - - - 32*
(9.21)
- - 42
(34.92)
- 74
(30.98)
31
(40.24)
38 Maciej GIERMALA MKS Dwójka Warszawa 2004 119.62 - - - - - - - - - - 11
(5.77)
- - - 17
(21.43)
- - - 41
(42.03)
53
(17.46)
- - 33
(32.93)
39 Dominik Konieczny ŻMKS Poznań 2005 119.16 - 6
(12.50)
- - - - - - - 15*
(8.33)
- - 22
(12.50)
- - - - 47*
(9.80)
53
(24.64)
52
(19.05)
50*
(12.50)
80
(21.20)
34
(29.27)
40 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 2004 110.87 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 25
(110.87)
-
41 Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice 2003 109.96 - - - - - - - - - - - - - 6
(25.00)
- - - - 44
(37.68)
- - 64
(47.28)
-
42 Maciej Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 2003 81.37 - - - - - - 9
(9.62)
- - - - 11
(14.29)
- - - 16*
(12.50)
- 36
(31.37)
52
(26.09)
49*
(23.81)
- - -
43 Karol Eriksson MKŻ Arka Gdynia 2004 72.10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 45
(36.23)
- - 71
(35.87)
-
44 Franciszek Kotlarek UKS FIR Warszawa 2005 63.76 - - - - - - - - - - - - - - 16
(23.21)
- - - - 60
(6.35)
- 81
(19.57)
38
(14.63)
45 Tymoteusz Walicki UKŻ Siódemka Białystok 2003 57.68 - - - - - - - - - - - 13
(7.14)
- - - - - - - - - 62
(50.54)
-
46 piotr vogel JKW Poznań 2005 55.40 - - - - - - - 12
(2.08)
- 21*
(1.19)
- - - - - - 34
(6.58)
50*
(3.92)
57
(18.84)
- 53
(7.14)
87
(9.78)
39
(10.98)
47 Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia 2005 54.89 - - 6
(12.50)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - 67
(42.39)
-
48 Dobromir Sokołowski JKW Poznań 2004 54.54 - - - - - - - - - 18
(4.76)
- - - - - - 37
(2.63)
49
(5.88)
66*
(5.80)
38
(41.27)
56*
(1.79)
- -
49 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 2006 53.80 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 60
(53.80)
-
50 Jędrzej Marciniak JKW Poznań 2004 48.60 - - - - - - - - - 14
(9.52)
- - - - - - - 43
(17.65)
- - 45
(21.43)
- -
51 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 2005 47.90 - - - - - - - - - - - - - - 25
(7.14)
- - - - - - 68
(40.76)
-
52 Jakub Chodak UKŻ Siódemka Białystok 2003 46.17 - - - - - - 7
(13.46)
- - - - - - - - - - 48*
(7.84)
54
(23.19)
58
(9.52)
52*
(8.93)
- -
53 Franciszek Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 2005 41.64 - - - - - - 13
(1.92)
- - - - 9
(21.43)
- - - - 33*
(7.89)
- - - - - 37
(18.29)
54 GABRIEL MAŁECKI KS CŻ Szczecin 2004 39.62 - - - - - - - - - 17
(5.95)
- - - - - - - - 61
(13.04)
51
(20.63)
- - -
55 Bartosz Dąbrowski UKŻ Siódemka Białystok 2004 37.59 - - - - - - 8
(11.54)
- - - - - - - - - - 46
(11.76)
- - 49
(14.29)
93 -
56 Mikołaj Warot JKW Poznań 2005 32.84 - - - - - - - - - 20
(2.38)
- - 24
(8.93)
- - 20*
(2.50)
36*
(3.95)
- 64
(8.70)
59
(7.94)
55*
(3.57)
90
(4.89)
-
57 Tymon Gajdziński MKŻ Arka Gdynia 2005 29.35 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 75
(29.35)
-
58 Marek Szczepankowski UKS Barnim Goleniów 2005 27.72 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 76
(27.72)
-
59 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia 2004 27.54 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 51
(27.54)
- - - -
60 Igor Haufa ŻLKS Poznań 2003 23.21 - - - - - - - - - - - - 16
(23.21)
- - - - - - - - - -
61 Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 22.22 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 50
(22.22)
- - -
62 Mikołaj Kmin UKS FIR Warszawa 2005 20.21 - - - - - - - - - - - - - - 24
(8.93)
- - - - 61
(4.76)
- 89
(6.52)
-
63 Wiktor Kreft KŻ Horn Kraków 20.00 - - - 3
(20.00)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
64 Marcin Pietrzak MKS Dwójka Warszawa 2004 17.86 - - - - - - - - - - - - - - 19
(17.86)
- - - - - - - -
65 Szymon Pasiut YC PTTK Beskid Nowy Sącz 2008 16.67 - - - - - 5
(16.67)
- - - - - - - - - - - - - - - - -
66 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 2005 16.07 - - - - - - - - - - - - 20
(16.07)
- - - - - - - - - -
67 Cezary Popielski OŚ AZS Poznań 2005 14.29 - - - - - - - - - - - - 21
(14.29)
- - - - - - - - - -
68 Stanisław Grocholewski OŚ AZS Poznań 2005 10.11 - 10
(2.50)
- - - - - - - - - - - - - - 39 - 67
(4.35)
- - 91
(3.26)
-
69 Damian Sobota SYC Zefir Drakkar Poraj 2004 7.69 10
(7.69)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
70 Nikodem Pytlik JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 2003 6.67 - - - - 12
(6.67)
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
71 Teodor Kasprzyk ŻMKS Poznań 2005 5.36 - - - - - - - - - - - - 26
(5.36)
- - - - - - - - - -
72 KAUP MATEUSZ KS CŻ Szczecin 2004 5.02 - - - - - - - - - 19
(3.57)
- - - - - - - - 69
(1.45)
- - - -
73 Jakub Pronobis UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 2004 3.85 12
(3.85)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
74 Michał Grzesiek ŻMKS Poznań 2005 3.57 - - - - - - - - - - - - 27
(3.57)
- - - - - - - - - -
75 Michał Bednarczyk UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 2003 3.33 - - - - 14
(3.33)
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
76 Piotr Kubica KŻ Horn Kraków 2.50 - - - 10
(2.50)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
77 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 2004 1.79 - - - - - - - - - - - - 28
(1.79)
- - - - - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.