Klasa Laser - Puchar Polski 2019

Ostatnia aktualizacja:


LAR M
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski - Otwarte Mistrzostwa Śląska Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania Jesienny Puchar Gdyni - Harken Cup Puchar Ziemi Sądeckiej VII Ogólnopolskie Regaty o Puchar Yacht Clubu Zefir Drakkar Otwarte Mistrzostwa LOK XIX Puchar Żubra Puchar Prezesa AZS Ogólnopolskie Regaty o "PUCHAR NYSY" Wiosenny Puchar JKW Puchar Warszawy Nauticus Cup (Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego) Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego XXII Memoriał Ottona Weilanda - Mistrzostwa Pomorza Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM - MWJ) Rybnickie Regaty Żeglarskie Lotos Nord Cup Gdańsk Puchar Pucka Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra Puchar Miasta Gdyni Puchar PZŻ Mistrzostwa Polski cz. I Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Przemysław Machowski MKS Dwójka Warszawa 2003 563.19 - - - - - - - - - - 1
(25.00)
- - - 2
(48.21)
- - 2
(98.04)
7*
(91.30)
3
(96.83)
4*
(94.64)
4
(145.11)
1
(150.00)
2 Łukasz Machowski MKS Dwójka Warszawa 2001 536.09 - - - - - - - - - - - - - 2
(45.00)
- - - 1
(100.00)
3*
(97.10)
2
(98.41)
2*
(98.21)
1
(150.00)
3
(142.68)
3 Maciej Jarosz Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 2002 511.62 - - - - 1
(25.00)
2*
(22.92)
- - - - - - - - - 2
(47.50)
- 4
(94.12)
10
(86.96)
- 14*
(76.79)
20
(119.02)
4
(139.02)
4 Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów 2003 509.47 - - - - - - - - - 1
(25.00)
- - 2
(48.21)
- - - - 10*
(82.35)
8
(89.86)
4
(95.24)
17*
(71.43)
13
(130.43)
9
(120.73)
5 Gerard Polaczyk KŻ Mewa Poznań 2003 503.14 - 8*
(7.50)
- - - - - 2
(22.92)
- 7*
(17.86)
- - 4
(44.64)
- - 6*
(37.50)
- 15
(72.55)
22*
(69.57)
- 16
(73.21)
5
(143.48)
2
(146.34)
6 Igor Barcikowski Nauticus YC Olsztyn 2004 502.20 - - - - - - 4
(19.23)
- - - - 1
(50.00)
- - - 5*
(40.00)
17*
(28.95)
7
(88.24)
19*
(73.91)
13
(80.95)
- 12
(132.07)
6
(131.71)
7 Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa 2003 482.64 - - - - - - - - - - - 4*
(39.29)
- - - - 5
(44.74)
5
(92.16)
23*
(68.12)
8
(88.89)
11*
(82.14)
14
(128.80)
7
(128.05)
8 Filip Rajchert MKS Dwójka Warszawa 2003 478.44 - - - - - - - - - - 2
(23.08)
- - - 1
(50.00)
- - 6
(90.20)
12*
(84.06)
7
(90.48)
9*
(85.71)
27
(107.61)
10
(117.07)
9 Adam Sokołowski Nauticus YC Olsztyn 2003 449.80 - - - - - - 1
(25.00)
- - - - 2*
(46.43)
- - 3
(46.43)
- 23*
(21.05)
12
(78.43)
24
(66.67)
44*
(31.75)
- 15
(127.17)
13
(106.10)
10 JAKUB WIEDEHEFT MKŻ Arka Gdynia 2003 441.94 - - 7
(10.00)
- - - - - - - - - - - - - 7
(42.11)
20*
(62.75)
20
(72.46)
12
(82.54)
32*
(44.64)
32
(99.46)
5
(135.37)
11 Kacper Jaskuła ŻMKS Poznań 2003 416.56 - 1
(25.00)
- - - - - - - 5*
(20.24)
- - 1
(50.00)
- - - 6*
(43.42)
25*
(52.94)
28*
(60.87)
10
(85.71)
22
(62.50)
35
(94.57)
15
(98.78)
12 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 2002 387.86 - - - - - - - - - - - - - 3
(40.00)
- - - 9*
(84.31)
11
(85.51)
6
(92.06)
18*
(69.64)
11
(133.70)
32
(36.59)
13 Jakub Ławicki MKŻ Arka Gdynia 2002 370.64 - - - - - - - - - - - - - - - - - 11
(80.39)
17*
(76.81)
- 13
(78.57)
26
(109.24)
14
(102.44)
14 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 2003 354.05 - - - - - - - - - - - - - 4*
(35.00)
- - 8
(40.79)
17*
(68.63)
21
(71.01)
15
(77.78)
29*
(50.00)
37
(91.30)
22
(73.17)
15 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 349.43 - - - - - - - - - - - - - - - - 11
(36.84)
24*
(54.90)
36*
(49.28)
21
(68.25)
20
(66.07)
42
(83.15)
16
(95.12)
16 David Goetz OŚ AZS Poznań 2003 347.19 - 2
(22.50)
- - - - - - - 4*
(21.43)
- - 9
(35.71)
- - - 22*
(22.37)
26*
(50.98)
31
(56.52)
25
(61.90)
- 40
(86.41)
19
(84.15)
17 Tytus Butowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2001 336.96 - - - - - - - - - - - - - - - - - 3*
(96.08)
1
(100.00)
- 1
(100.00)
9
(136.96)
-
18 Mikołaj Silny SEJK Pogoń Szczecin 2002 336.05 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5
(94.20)
1
(100.00)
6*
(91.07)
6
(141.85)
-
19 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 2003 331.57 - - - - - - - - - - 9
(9.62)
- - - 10
(33.93)
- 16*
(30.26)
14
(74.51)
35*
(50.72)
28
(57.14)
31*
(46.43)
33
(97.83)
26
(58.54)
20 Piotr Malinowski SSW Iława 2001 328.73 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4
(95.65)
- 5
(92.86)
7
(140.22)
-
21 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 320.52 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2
(98.55)
- 3
(96.43)
16
(125.54)
-
22 ANTONI BORKOWSKI OŚ AZS Poznań 2003 304.93 - 3
(20.00)
- - - - - - - 11*
(13.10)
- - 17*
(21.43)
- - - 18
(27.63)
30
(43.14)
43*
(39.13)
36
(44.44)
36*
(37.50)
45
(78.26)
17
(91.46)
23 BARTŁOMIEJ MIERZWA TS Kuźnia Rybnik 2003 302.98 - - - - - - - - 2
(22.73)
- - - - - - - 2
(48.68)
- 15
(79.71)
- 24
(58.93)
36
(92.93)
-
24 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 2003 302.16 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6
(92.75)
5
(93.65)
8*
(87.50)
22
(115.76)
-
25 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 2004 300.48 - - - - - - - - - - - 5
(35.71)
- - - - - - - 20
(69.84)
- 43
(81.52)
11
(113.41)
26 Mateusz Leszko RKS Lasery Zegrze 1986 294.41 - - - - - - - - - - - - - - 11
(32.14)
17*
(10.00)
- 19
(64.71)
- - 25
(57.14)
54
(63.59)
21
(76.83)
27 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 2004 293.10 - - - - - - - - - - - - - - 9
(35.71)
- - - - 47
(26.98)
- 19
(120.65)
12
(109.76)
28 Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów 2002 283.73 - - - - - - - - - - - - - - - - - 13*
(76.47)
26*
(63.77)
9
(87.30)
10
(83.93)
24
(112.50)
-
29 Piotr Masztalerz TKŻ Toruń 2001 281.56 - - - - - - - - - - - - - - - - - 8
(86.27)
14
(81.16)
- 15*
(75.00)
23
(114.13)
-
30 Maksymilian Burdziej UKS Barnim Goleniów 2003 280.14 - - - - - - - - - 2
(23.81)
- - - - - - 13
(34.21)
16
(70.59)
27*
(62.32)
24
(63.49)
23*
(60.71)
39
(88.04)
-
31 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2005 276.15 - - - - - - - 4
(18.75)
- - - - 10
(33.93)
- - - - 28
(47.06)
- 19
(71.43)
- 69
(39.13)
24
(65.85)
32 Stefan Marciniak OŚ AZS Poznań 2003 254.61 - 7
(10.00)
- - - - - - - 16*
(7.14)
- - 19
(17.86)
- - - 35*
(5.26)
- 59*
(15.94)
40
(38.10)
48
(16.07)
41
(84.78)
18
(87.80)
33 Wojciech Antoniak UKS Barnim Goleniów 2002 252.26 - - - - - - - - - 6
(19.05)
- - - - - - 15
(31.58)
- 13
(82.61)
26
(60.32)
34*
(41.07)
57
(58.70)
-
34 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 2004 250.33 - - - - - - - - - - - - - - 14
(26.79)
- 27*
(15.79)
27
(49.02)
42
(40.58)
- - 49
(71.74)
25
(62.20)
35 HUBERT LIPIŃSKI TKŻ Toruń 2002 232.86 - - - - - - - - - - - - - - - 4
(42.50)
- 22
(58.82)
33*
(53.62)
14
(79.37)
- 61
(52.17)
-
36 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 2004 232.74 - - - - - - - - - - - - - - - - 21
(23.68)
21
(60.78)
32
(55.07)
33*
(49.21)
37*
(35.71)
65
(45.65)
29
(47.56)
37 Maurycy Robakowski ŻLKS Poznań 2001 220.28 - 11* - - - - - 10*
(6.25)
- 10
(14.29)
- - 11
(32.14)
- - - - - - 23
(65.08)
39
(32.14)
46
(76.63)
-
38 Wiktor Robaczewski SSW Iława 2003 214.78 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 16
(76.19)
- 8
(138.59)
-
39 Filip Kapala MKŻ Arka Gdynia 2004 211.52 - - - - - - - - - - - - - - - - 25
(18.42)
- 37
(47.83)
- 35
(39.29)
28
(105.98)
-
40 Tomasz Procek LOK Garland Gliwice 2003 194.25 4*
(19.23)
- - - - 1
(25.00)
- - 1*
(25.00)
- - - - - - - - 32
(39.22)
- 17
(74.60)
- 59
(55.43)
-
41 Michał Paciorek KS Spójnia Warszawa 2004 188.21 - - - - - - - - - - - - - - 20
(16.07)
- 29*
(13.16)
34*
(35.29)
39
(44.93)
27
(58.73)
42*
(26.79)
51
(68.48)
-
42 Miłosz Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław 2003 186.75 3
(21.15)
- - - 7*
(15.00)
3*
(20.83)
- 11*
(4.17)
- - - - - - - - - 35*
(33.33)
47
(33.33)
31
(52.38)
- 44
(79.89)
-
43 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 2004 184.69 - - 5
(15.00)
- - - - - - - - - - 7
(20.00)
- - - - - 41
(36.51)
- 55
(61.96)
28
(51.22)
44 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 2003 182.18 - - - - - - - - - - - - - - - - 24
(19.74)
- 48
(31.88)
29
(55.56)
43*
(25.00)
47
(75.00)
-
45 Piotr Jóźwiak ŻMKS Poznań 2001 180.52 - - - - - - - - - 8
(16.67)
- - - - - - 14
(32.89)
18
(66.67)
29*
(59.42)
- 21
(64.29)
- -
46 Kostanty Sawicki Giżycka Grupa Regatowa 2002 168.77 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9
(88.41)
- 12
(80.36)
- -
47 Oskar Maguda Giżycka Grupa Regatowa 2002 165.41 - - - - - - - - - - - 12
(10.71)
- - - - 31*
(10.53)
45*
(13.73)
50
(28.99)
43
(33.33)
46*
(19.64)
70
(37.50)
27
(54.88)
48 Karol Głąbik LOK Garland Gliwice 2003 164.30 1
(25.00)
- - - 4*
(20.00)
6*
(14.58)
- - 4*
(18.18)
- - - - - - - - 41
(21.57)
- 34
(47.62)
- 50
(70.11)
-
49 Kuba Kaniszewski KS AZS AWFiS Gdańsk 1989 163.38 - - - - - - - - - - - - - - - - 9
(39.47)
- - - - 17
(123.91)
-
50 Rafał Szubert ŻMKS Poznań 2002 162.26 - 4*
(17.50)
- - - - - - - 3
(22.62)
- - 7
(39.29)
- - - - 31*
(41.18)
38
(46.38)
30
(53.97)
38*
(33.93)
- -
51 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 2004 160.25 - - - - - - - - - - - 3
(42.86)
- - - - - - - - - 21
(117.39)
-
52 Tadeusz Kubiak SEJK Pogoń Szczecin 1994 148.37 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2
(148.37)
-
53 Mateusz Hanke KS AZS AWFiS Gdańsk 1989 146.74 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3
(146.74)
-
54 Kacper Fabian MKS Szkuner Myślibórz 2002 142.89 - - - - - - - - - - 4
(19.23)
- - - - - - - 62*
(11.59)
22
(66.67)
26
(55.36)
92
(1.63)
-
55 Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów 2003 142.75 - 5*
(15.00)
- - - - - 5
(16.67)
- 9*
(15.48)
- - 12
(30.36)
- - - 28*
(14.47)
37
(29.41)
40
(43.48)
- - 79
(22.83)
-
56 Tomasz Misiak JKW Poznań 2001 138.59 - - - - - - - - - - - - 8
(37.50)
- - - - - - - - 31
(101.09)
-
57 Aleksander Arian SAILING Team Rzeszów 1992 135.33 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10
(135.33)
-
58 Bogusz Tłok MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 2004 133.17 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 56
(20.29)
- 44
(23.21)
38
(89.67)
-
59 Dominik Popielarz TKŻ Toruń 2003 132.66 - - - - - - - - - - - - - - - - - 42
(19.61)
60*
(14.49)
39
(39.68)
- 48
(73.37)
-
60 MATEUSZ SIEDLECKI Giżycka Grupa Regatowa 2002 131.83 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 16
(78.26)
- 27
(53.57)
- -
61 Hubert Polaczyk KŻ Mewa Poznań 2001 131.76 - - - - - - - 1
(25.00)
- - - - 3
(46.43)
- - - - - - - - 56
(60.33)
-
62 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 2004 131.14 - - - - - - - - - - - 8
(25.00)
- - - - 32*
(9.21)
- - 42
(34.92)
- 74
(30.98)
31
(40.24)
63 Kacper Błaszczyk TS Kuźnia Rybnik 2000 122.28 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 18
(122.28)
-
64 Maciej GIERMALA MKS Dwójka Warszawa 2004 119.62 - - - - - - - - - - 11
(5.77)
- - - 17
(21.43)
- - - 41
(42.03)
53
(17.46)
- - 33
(32.93)
65 Dominik Konieczny ŻMKS Poznań 2005 119.16 - 6
(12.50)
- - - - - - - 15*
(8.33)
- - 22
(12.50)
- - - - 47*
(9.80)
53
(24.64)
52
(19.05)
50*
(12.50)
80
(21.20)
34
(29.27)
66 Wiktor Kreft KŻ Horn Kraków 2001 117.06 - - - 3
(20.00)
5*
(18.33)
- - - - - - - - - - 10
(27.50)
- 40
(23.53)
- 35
(46.03)
- - -
67 Krzysztof Racz RKS Lasery Zegrze 1980 117.01 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 25
(65.22)
- 28
(51.79)
- -
68 Mark Lisovitckii Giżycka Grupa Regatowa 2002 111.18 - - - - - - - - - - - - - - - - 10
(38.16)
- - 18
(73.02)
- - -
69 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 2004 110.87 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 25
(110.87)
-
70 Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice 2003 109.96 - - - - - - - - - - - - - 6
(25.00)
- - - - 44
(37.68)
- - 64
(47.28)
-
71 Maciej Jachymski TS Kuźnia Rybnik 2001 106.61 - - - - - - - - 6
(13.64)
- - - - - - 7
(35.00)
- - 30
(57.97)
- - - -
72 Szymon Pawlik KS CŻ Szczecin 1998 102.72 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 30
(102.72)
-
73 David Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 2002 99.72 - - - - - - - - - - - - - - - - - 23
(56.86)
- - 33
(42.86)
- -
74 Michał Maciaszczyk KS CŻ Szczecin 1997 96.20 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 34
(96.20)
-
75 Artur Keller UKŻ Michałowo 1994 90.94 - - - - - - 2
(23.08)
- - - - - - - - - - - - - 19
(67.86)
- -
76 Marcin Kozubowicz TS Kuźnia Rybnik 1997 90.22 - - - 1
(25.00)
2*
(23.33)
4*
(18.75)
- - 7*
(11.36)
- - - - - - - - - - - - 53
(65.22)
-
77 Marcin Rudawski MKS Dwójka Warszawa 1981 89.29 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7
(89.29)
- -
78 Maciej Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 2003 81.37 - - - - - - 9
(9.62)
- - - - 11
(14.29)
- - - 16*
(12.50)
- 36
(31.37)
52
(26.09)
49*
(23.81)
- - -
79 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 2002 79.61 - - - - - - - - - - 10
(7.69)
- - - 18
(19.64)
- - - 55
(21.74)
54
(15.87)
- 84
(14.67)
-
80 Fabian Chodak UKŻ Siódemka Białystok 2002 77.90 - - - - - - 5
(17.31)
- - - - - - - - - - 38*
(27.45)
49
(30.43)
45
(30.16)
41*
(28.57)
93 -
81 Karol Eriksson MKŻ Arka Gdynia 2004 72.10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 45
(36.23)
- - 71
(35.87)
-
82 Kacper Ludwiński KS CŻ Szczecin 2000 66.85 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 52
(66.85)
-
83 SZYMON PASIUT YC PTTK Beskid Nowy Sącz 1998 66.45 - - - 8*
(7.50)
- 5
(16.67)
- - 8*
(9.09)
- - - - - - 15
(15.00)
- - 46
(34.78)
- - - -
84 Krystian Nawrat LOK Garland Gliwice 1961 65.43 - - - - 8
(13.33)
7*
(12.50)
- - - - - - - - - - - - - - 47
(17.86)
72
(34.24)
-
85 Franciszek Kotlarek UKS FIR Warszawa 2005 63.76 - - - - - - - - - - - - - - 16
(23.21)
- - - - 60
(6.35)
- 81
(19.57)
38
(14.63)
86 Stanisław Podwojski LOK Garland Gliwice 2002 63.21 - - - - - 11
(4.17)
- - - - - - - - - - - 39
(25.49)
- 48
(25.40)
- 88
(8.15)
-
87 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 1970 60.03 - - - - - - - - - - 6
(15.38)
- - - 21
(14.29)
- - - - - 40
(30.36)
- -
88 Tymoteusz Walicki UKŻ Siódemka Białystok 2003 57.68 - - - - - - - - - - - 13
(7.14)
- - - - - - - - - 62
(50.54)
-
89 Kacper Radzikowski MKS Dwójka Warszawa 2001 56.93 - - - - - - - - - - 13
(1.92)
- - - 22
(12.50)
- - - 58
(17.39)
62
(3.17)
- - 36
(21.95)
90 piotr vogel JKW Poznań 2005 55.40 - - - - - - - 12
(2.08)
- 21*
(1.19)
- - - - - - 34
(6.58)
50*
(3.92)
57
(18.84)
- 53
(7.14)
87
(9.78)
39
(10.98)
91 Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia 2005 54.89 - - 6
(12.50)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - 67
(42.39)
-
92 Dobromir Sokołowski JKW Poznań 2004 54.54 - - - - - - - - - 18
(4.76)
- - - - - - 37
(2.63)
49
(5.88)
66*
(5.80)
38
(41.27)
56*
(1.79)
- -
93 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 2006 53.80 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 60
(53.80)
-
94 Piotr Borczyński KS Spójnia Warszawa 2002 52.17 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 34
(52.17)
- - - -
95 Piotr Kubica KŻ Horn Kraków 2002 48.87 - - - 10*
(2.50)
10
(10.00)
- - - - - - - - - - 19
(5.00)
39* 51*
(1.96)
68
(2.90)
- 54
(5.36)
- 35
(25.61)
96 Jędrzej Marciniak JKW Poznań 2004 48.60 - - - - - - - - - 14
(9.52)
- - - - - - - 43
(17.65)
- - 45
(21.43)
- -
97 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 2005 47.90 - - - - - - - - - - - - - - 25
(7.14)
- - - - - - 68
(40.76)
-
98 Jakub Chodak UKŻ Siódemka Białystok 2003 46.17 - - - - - - 7
(13.46)
- - - - - - - - - - 48*
(7.84)
54
(23.19)
58
(9.52)
52*
(8.93)
- -
99 Łukasz Czerwiec UKS Żeglarz Wrocław 2000 45.70 5
(17.31)
- - - - - - - - - - - - - - - - 44
(15.69)
- 56
(12.70)
- - -
100 Mateusz Szymczak UKŻ Błękitni Grzybowo 2001 45.10 - - - - - - - - - - - - - - - - - 29
(45.10)
- - - - -
101 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 1977 42.86 - - - - - - - - - - - - - - 5
(42.86)
- - - - - - - -
102 Franciszek Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 2005 41.64 - - - - - - 13
(1.92)
- - - - 9
(21.43)
- - - - 33*
(7.89)
- - - - - 37
(18.29)
103 Sławomir Chybiński UKS Żeglarz Wrocław 1975 40.42 - - - - 6
(16.67)
10*
(6.25)
- 8*
(10.42)
5*
(15.91)
- - - - - - - - - - - 51
(10.71)
85
(13.04)
-
104 Grzegorz Malitowski LOK Garland Gliwice 1976 40.00 9*
(9.62)
- - 7
(10.00)
13*
(5.00)
12*
(2.08)
- - 11*
(2.27)
- - - - - - 14
(17.50)
- - 65
(7.25)
63
(1.59)
- - 41
(3.66)
105 GABRIEL MAŁECKI KS CŻ Szczecin 2004 39.62 - - - - - - - - - 17
(5.95)
- - - - - - - - 61
(13.04)
51
(20.63)
- - -
106 Bartosz Dąbrowski UKŻ Siódemka Białystok 2004 37.59 - - - - - - 8
(11.54)
- - - - - - - - - - 46
(11.76)
- - 49
(14.29)
93 -
107 Borys Surowiec UKS FIR Warszawa 2000 37.25 - - - - - - - - - - - - - - - - - 33
(37.25)
- - - - -
108 Mikołaj Warot JKW Poznań 2005 32.84 - - - - - - - - - 20
(2.38)
- - 24
(8.93)
- - 20*
(2.50)
36*
(3.95)
- 64
(8.70)
59
(7.94)
55*
(3.57)
90
(4.89)
-
109 Stanisław Elmer RKS Lasery Zegrze 1967 32.64 - - - - - - - - - - - - - - 27*
(3.57)
12
(22.50)
- - 63
(10.14)
- - - -
110 Jędrzej Bering KS CŻ Szczecin 2001 32.61 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 73
(32.61)
-
111 Tymon Gajdziński MKŻ Arka Gdynia 2005 29.35 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 75
(29.35)
-
112 Marek Szczepankowski UKS Barnim Goleniów 2005 27.72 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 76
(27.72)
-
113 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia 2004 27.54 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 51
(27.54)
- - - -
114 Kacper Stanisławski YKP Gdynia 2000 27.50 - - 4
(17.50)
- - - - - - - - - - 9
(10.00)
- - - - - - - - -
115 Maciej Berkau JKW Poznań 2002 27.01 - - - - - - 11*
(5.77)
- - 13
(10.71)
- - - - - - - - - - - 83
(16.30)
-
116 Radosław Jankowski Nauticus YC Olsztyn 1999 25.55 - - - - - - 10
(7.69)
- - - - 10
(17.86)
- - - - - - - - - - -
117 Paweł Kołodźiński KS AZS AWFiS Gdańsk 1988 25.00 - - - - - - - - - - - - - - - - 20
(25.00)
- - - - - -
118 Paweł Ortmann KS AZS AWFiS Gdańsk 2002 24.46 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 78
(24.46)
-
119 Igor Haufa ŻLKS Poznań 2003 23.21 - - - - - - - - - - - - 16
(23.21)
- - - - - - - - - -
120 Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 22.22 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 50
(22.22)
- - -
121 Mikołaj Kmin UKS FIR Warszawa 2005 20.21 - - - - - - - - - - - - - - 24
(8.93)
- - - - 61
(4.76)
- 89
(6.52)
-
122 Marcin Pietrzak MKS Dwójka Warszawa 2004 17.86 - - - - - - - - - - - - - - 19
(17.86)
- - - - - - - -
123 Michał Szymaszek UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 1995 17.50 6*
(15.38)
- - 4
(17.50)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
124 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 2005 16.07 - - - - - - - - - - - - 20
(16.07)
- - - - - - - - - -
125 Cezary Popielski OŚ AZS Poznań 2005 14.29 - - - - - - - - - - - - 21
(14.29)
- - - - - - - - - -
126 Vincent Peter UKS Żeglarz Wrocław 1981 12.50 - - - - - - - 7
(12.50)
- - - - - - - - - - - - - - -
127 Grzegorz Rusecki KS Energetyk Jaworzno 2002 11.67 13*
(1.92)
- - 9*
(5.00)
9
(11.67)
- - - 10*
(4.55)
- - - - - - - - - - - - - -
128 Stanisław Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa 1992 11.41 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 86
(11.41)
-
129 Mariusz Kowalewski RKS Lasery Zegrze 1967 10.71 - - - - - - - - - - - - - - 23
(10.71)
- - - - - - - -
130 Piotr Dorywała UKS Żeglarz Wrocław 2001 10.42 - - - - - 8
(10.42)
- - 9*
(6.82)
- - - - - - - - - - - - - -
131 Stanisław Grocholewski OŚ AZS Poznań 2005 10.11 - 10
(2.50)
- - - - - - - - - - - - - - 39 - 67
(4.35)
- - 91
(3.26)
-
132 Filip Henderek UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 2001 8.33 - - - - 11
(8.33)
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
133 Damian Sobota SYC Zefir Drakkar Poraj 2004 7.69 10
(7.69)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
134 Nikodem Pytlik JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 2003 6.67 - - - - 12
(6.67)
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
135 Przemysław Chybiński UKS Żeglarz Wrocław 1973 5.77 11
(5.77)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
136 Teodor Kasprzyk ŻMKS Poznań 2005 5.36 - - - - - - - - - - - - 26
(5.36)
- - - - - - - - - -
137 KAUP MATEUSZ KS CŻ Szczecin 2004 5.02 - - - - - - - - - 19
(3.57)
- - - - - - - - 69
(1.45)
- - - -
138 Jakub Pronobis UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 2004 3.85 12
(3.85)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
139 Michał Grzesiek ŻMKS Poznań 2005 3.57 - - - - - - - - - - - - 27
(3.57)
- - - - - - - - - -
140 Michał Bednarczyk UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 2003 3.33 - - - - 14
(3.33)
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
141 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 2004 1.79 - - - - - - - - - - - - 28
(1.79)
- - - - - - - - - -
142 Jakub Karalus UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 2001 1.67 - - - - 15
(1.67)
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.