LAR K U17
Klasa Laser - Puchar Polski 2019

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2020

RANKING LAR K U17

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski - Otwarte Mistrzostwa Śląska Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania Puchar Ziemi Sądeckiej Otwarte Mistrzostwa LOK Puchar Prezesa AZS Ogólnopolskie Regaty o "PUCHAR NYSY" Wiosenny Puchar JKW Puchar Warszawy Nauticus Cup (Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego) Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego XXII Memoriał Ottona Weilanda - Mistrzostwa Pomorza Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM - MWJ) Lotos Nord Cup Gdańsk Puchar Pucka Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra Puchar Miasta Gdyni Puchar PZŻ Mistrzostwa Polski cz. II Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 2004 428.04 - - - - - - - - - - 5 (30) - - 11 (58.33) - 5 (84) - 7 (120) 3 (135.71)
2 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 2004 383.88 - - - - - - - - - - - 6 (41.07) - 9 (66.67) - 10 (64) - 10 (105) 7 (107.14)
3 Nawojka Ślusarska KŻ "Mewa" Poznań 2003 353.18 - 9 (5) - - 3 (20.83) - 12 (11.9) - - 6 (41.07) - - 13 (10) 16 (37.5) 12 (52.17) 15 (44) 8 (56.25) 13 (90) 9 (92.86)
4 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 2003 306.11 - - - - - - - 8 (11.54) - - - 13 (28.57) 4 (40) 13 (50) 15 (39.13) 7 (76) 10 (43.75) 21 (50) 11 (78.57)
5 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 2003 211.45 - - - - - - - 5 (17.31) - - - 12 (30.36) 11 (16.67) 14 (45.83) 11 (56.52) 17 (36) - 23 (40) 19 (21.43)
6 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 2003 193.95 - - - - - - - - 7 (28.57) - - - 15 (3.33) - 18 (26.09) 21 (20) 14 (18.75) 20 (55) 13 (64.29)
7 Hanna Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 2004 192.03 - - - - - - - - - - - - 8 (26.67) 10 (62.5) 13 (47.83) 11 (60) 12 (31.25) - 16 (42.86)
8 Maria Prus-Głowacka AZS Poznań 2004 152.86 - - - - - - - - - 5 (42.86) - - - - - - - 9 (110) -
9 Lilly May Niezabitowska JK "Kotwica" Tarnobrzeg 2004 125.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 (125) -
10 Magda Placzke Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 2019 91.67 - - - - - - - - - - - - - 3 (91.67) - - - - -
11 Klara Sobczak CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2005 85.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - 14 (85) -
12 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 2003 75.91 2 (23.08) - - - - - - - - - - - - 20 (20.83) - 18 (32) - - -
13 Natalia Nadrzewia UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 2005 70.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - 17 (70) -
14 Zuzanna Widomska TS "Kuźnia" Rybnik 2003 65.67 - - - - - - - - - - - - - 15 (41.67) - 20 (24) - - -
15 Aleksandra Bobula JK "Kotwica" Tarnobrzeg 2004 45.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - 22 (45) -
16 Aleksandra Długołęcka ŻMKS-Poznań 2005 34.64 - - - - - - - - - 18 (19.64) - - - - - - - 28 (15) -
17 Aleksandra Kuczyńska UKS BRYG Wrocław 2003 29.15 7 (13.46) - - 9 (8.33) - 3 (20.45) - - - - - - - - 22 (8.7) - - - -
18 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 2004 26.79 - - - - - - - - - 14 (26.79) - - - - - - - - -
19 Gabriela Jakończuk Giżycka Grupa Regatowa 2004 14.29 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 20 (14.29)
20 Anna Trędowska KŻ "Horn" Kraków 12.50 - - 6 (12.5) - - - - - - - - - - - - - - - -
21 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 2004 11.54 8 (11.54) - - - - - - - - - - - - - - - - - -
22 Julia Wawrzyniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2007 10.71 - - - - - - - - - 23 (10.71) - - - - - - - - -
23 Wanda Szylińska KS Centrum Żeglarskie 2005 10.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - 29 (10) -
24 Natalia Malinowska JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2006 7.14 - - - - - - - - - 25 (7.14) - - - - - - - - -
25 Karolina Gała K.S Spójnia - Warszawa 2005 5.36 - - - - - - - - - - - 26 (5.36) - - - - - - -
26 Oliwia Dróżyńska TKŻ Toruń 2004 5.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - 30 (5) -
27 Nikola Krzosek Ks AZS AWFIS GDAŃSK 2003 4.00 - - - - - - - - - - - - - - - 25 (4) - - -
28 Róża Stolarska UKS FIR Warszawa 2005 1.79 - - - - - - - - - - - 28 (1.79) - - - - - - -
Klasa Laser - Puchar Polski 2019 Plik XLS z rankingiem (11.01.2020)