LAR K
Klasa Laser - Puchar Polski 2019

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2020

RANKING LAR K

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski - Otwarte Mistrzostwa Śląska Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania Jesienny Puchar Gdyni - Harken Cup Puchar Ziemi Sądeckiej VII Ogólnopolskie Regaty o Puchar Yacht Clubu Zefir Drakkar Otwarte Mistrzostwa LOK XIX Puchar Żubra Puchar Prezesa AZS Ogólnopolskie Regaty o "PUCHAR NYSY" Wiosenny Puchar JKW Puchar Warszawy Nauticus Cup (Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego) Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego XXII Memoriał Ottona Weilanda - Mistrzostwa Pomorza Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM - MWJ) Rybnickie Regaty Żeglarskie Lotos Nord Cup Gdańsk Puchar Pucka Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra Puchar Miasta Gdyni Puchar PZŻ Mistrzostwa Polski cz. II Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 2002 472.30 - - - - - - - - - - 3 (21.15) - - - 8 (37.5) - - 4 (87.5) 2 (95.65) 4 (88) 3 (87.5) 5 (130) 8 (100)
2 Julia Rogalska Giżycka Grupa Regatowa 2002 465.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 (95.83) 1 (100) 1 (100) 2 (93.75) 8 (115) 1 (150)
3 Magda Placzke UKS FIR Warszawa 2001 446.60 - - - - - - - - - - - - - - 4 (44.64) - - 3 (91.67) 4 (86.96) 2 (96) 5 (75) 11 (100) 6 (114.29)
4 Katarzyna Harc TS "Kuźnia" Rybnik 2000 438.90 - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 (83.33) - 3 (92) - 4 (135) 4 (128.57)
5 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 2004 428.04 - - - - - - - - - - - - - 5 (30) - - - 11 (58.33) - 5 (84) - 7 (120) 3 (135.71)
6 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 2004 383.88 - - - - - - - - - - - - - - 6 (41.07) - - 9 (66.67) - 10 (64) - 10 (105) 7 (107.14)
7 Anna Michalska UKŻ 7 Białystok 1999 358.78 - - - 2 (22.5) - - 12 (3.85) - - - - - - - - 1 (50) - - 8 (69.57) 12 (56) - 16 (75) 10 (85.71)
8 Nawojka Ślusarska KŻ "Mewa" Poznań 2003 353.18 - 9 (5) - - - - - 3 (20.83) - 12 (11.9) - - 6 (41.07) - - - 13 (10) 16 (37.5) 12 (52.17) 15 (44) 8 (56.25) 13 (90) 9 (92.86)
9 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 2002 312.72 - - - - - - - - - - - - - - 7 (39.29) - - - - 8 (72) - 15 (80) 5 (121.43)
10 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 2003 306.11 - - - - - - - - - - 8 (11.54) - - - 13 (28.57) - 4 (40) 13 (50) 15 (39.13) 7 (76) 10 (43.75) 21 (50) 11 (78.57)
11 Magdalena Kwaśna CHKŻ Chojnice 1998 290.00 - - - - - - - - - - - - - 1 (50) - - - - - - 1 (100) 3 (140) -
12 Natalia Jabłońska MKŻ Arka Gdynia 2001 267.61 - - 2 (22.5) - - - - - - - - - - - - - 6 (33.33) 12 (54.17) 5 (82.61) 14 (48) 9 (50) 26 (25) 15 (50)
13 Wiktoria Gołębiowska MOS SSW Iława 2000 250.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - 1 (100) - - - 1 (150) -
14 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 2003 211.45 - - - - - - - - - - 5 (17.31) - - - 12 (30.36) - 11 (16.67) 14 (45.83) 11 (56.52) 17 (36) - 23 (40) 19 (21.43)
15 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 2002 197.92 - - - - - - - - - - - - - - - 9 (30) - 23 (8.33) 16 (34.78) 22 (16) - 19 (60) 14 (57.14)
16 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia/WCSS 2002 197.55 - - 1 (25) - - - - - - - - - - - - - - 6 (79.17) 3 (91.3) 6 (80) 4 (81.25) - -
17 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 2003 193.95 - - - - - - - - - - - 7 (28.57) - - - - 15 (3.33) - 18 (26.09) 21 (20) 14 (18.75) 20 (55) 13 (64.29)
18 Hanna Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 2004 192.03 - - - - - - - - - - - - - - - - 8 (26.67) 10 (62.5) 13 (47.83) 11 (60) 12 (31.25) - 16 (42.86)
19 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 1999 178.87 - - - - - - - - - - - - - - - 11 (25) - 19 (25) 10 (60.87) 19 (28) - 18 (65) -
20 Agata Kalinowska CHKŻ Chojnice 2001 176.41 - - - - - - - - - - - - - 10 (5) - - - - 7 (73.91) - 7 (62.5) 24 (35) -
21 Oliwia Laskowska CHKŻ Chojnice 2001 168.26 - - - - - - - - - - - - - 8 (15) - - - 7 (75) 6 (78.26) 13 (52) 6 (68.75) - -
22 Alicja Spruch MKS "Dwójka" Warszawa 2001 166.50 - - - - - - - - - - 7 (13.46) - - - 15 (25) 3 (45) - - 21 (13.04) - - 12 (95) -
23 Maria Prus-Głowacka AZS Poznań 2004 152.86 - - - - - - - - - - - - 5 (42.86) - - - - - - - - 9 (110) -
24 Julia Tomaszewska AZS Poznań 2000 147.08 - - - - - - - 6 (14.58) - - - - 15 (25) - - - 3 (43.33) 18 (29.17) - 16 (40) - 27 (20) -
25 Agata Barwińska MOS SSW Iława 1995 145.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 (145) -
26 Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia 2002 138.83 - - - - - - - - - - - - - - - - - 8 (70.83) 9 (65.22) 9 (68) - - -
27 Zuzanna Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 2002 134.29 - - 3 (20) - - - - - - - - - - - - - 12 (13.33) 22 (12.5) 20 (17.39) 23 (12) 13 (25) 25 (30) 18 (28.57)
28 Lilly May Niezabitowska JK "Kotwica" Tarnobrzeg 2004 125.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 (125) -
29 Izabela Satrjan YKP Gdynia 1999 100.98 - - - - - - - - - - - - - - - - 10 (20) - 14 (43.48) - 11 (37.5) - -
30 Anna Trędowska Klub Żeglarski Horn Kraków 2002 95.91 - - - 6 (12.5) 3 (21.67) - - - - - - - - - - 13 (20) - 21 (16.67) 17 (30.43) - 15 (12.5) - 21 (7.14)
31 Klara Sobczak CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2005 85.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 14 (85) -
32 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 2003 75.91 2 (23.08) - - - - - - - - - - - - - - - - 20 (20.83) - 18 (32) - - -
33 Natalia Nadrzewia UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 2005 70.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 17 (70) -
34 Zuzanna Widomska TS "Kuźnia" Rybnik 2003 65.67 - - - - - - - - - - - - - - - - - 15 (41.67) - 20 (24) - - -
35 Anna Brzozowska Centrum Żeglarskie Szczecin 1993 50.00 - - - - - - - - - - - - - - - - 1 (50) - - - - - -
36 Aleksandra Bobula JK "Kotwica" Tarnobrzeg 2004 45.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 22 (45) -
37 Aleksandra Długołęcka ŻMKS-Poznań 2005 34.64 - - - - - - - - - - - - 18 (19.64) - - - - - - - - 28 (15) -
38 Aleksandra Jasińska UKS Barnim Goleniów 2001 33.33 - - - - - - - - - - - - - - - - - 17 (33.33) - - - - -
39 Anna Aleksandra Bak SEJK "Pogoń" Szczecin 1997 32.14 - - - - - - - - - - - 6 (32.14) - - - - - - - - - - -
40 Aleksandra Kuczyńska UKS BRYG Wrocław 2003 29.15 7 (13.46) - - - - 9 (8.33) - - 3 (20.45) - - - - - - - - - 22 (8.7) - - - -
41 Agnieszka Grzesiak AZS Poznań 1996 28.57 - - - - - - - - - - - - 13 (28.57) - - - - - - - - - -
42 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 2004 26.79 - - - - - - - - - - - - 14 (26.79) - - - - - - - - - -
43 Julia Kowalewska UKS FIR Warszawa 2001 25.59 - - - - - - - - - - 12 (3.85) - - - - - - - 19 (21.74) - - - -
44 Maria Grabska SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 2001 15.00 - - - 5 (15) - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
45 Gabriela Jakończuk Giżycka Grupa Regatowa 2004 14.29 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 20 (14.29)
46 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 2004 11.54 8 (11.54) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
47 Julia Wawrzyniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2007 10.71 - - - - - - - - - - - - 23 (10.71) - - - - - - - - - -
48 Natalia Garbaczewska UKŻ Michałowo 2002 10.60 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 23 (4.35) - 16 (6.25) - -
49 Wanda Szylińska KS Centrum Żeglarskie 2005 10.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 29 (10) -
50 Maja Korwin-Mikke MKS "Dwójka" Warszawa 2002 7.50 - - - - - - - - - - - - - - - 18 (7.5) - - - - - - -
51 Natalia Malinowska JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2006 7.14 - - - - - - - - - - - - 25 (7.14) - - - - - - - - - -
52 Agnieszka Piekło Ks AZS AWFIS GDAŃSK 1990 6.67 - - - - - - - - - - - - - - - - 14 (6.67) - - - - - -
53 Karolina Gała K.S Spójnia - Warszawa 2005 5.36 - - - - - - - - - - - - - - 26 (5.36) - - - - - - - -
54 Oliwia Dróżyńska TKŻ Toruń 2004 5.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 30 (5) -
55 AGATA DRÓŻYŃSKA TKŻ Toruń 2001 4.17 - - - - - - - - - - - - - - - - - 24 (4.17) - - - - -
56 Nikola Krzosek Ks AZS AWFIS GDAŃSK 2003 4.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 25 (4) - - -
57 Róża Stolarska UKS FIR Warszawa 2005 1.79 - - - - - - - - - - - - - - 28 (1.79) - - - - - - - -
Klasa Laser - Puchar Polski 2019 Plik XLS z rankingiem (11.01.2020)