Klasa Laser - Puchar Polski 2019

Ostatnia aktualizacja:


LAR K
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski - Otwarte Mistrzostwa Śląska Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania Jesienny Puchar Gdyni - Harken Cup Puchar Ziemi Sądeckiej VII Ogólnopolskie Regaty o Puchar Yacht Clubu Zefir Drakkar Otwarte Mistrzostwa LOK XIX Puchar Żubra Puchar Prezesa AZS Ogólnopolskie Regaty o "PUCHAR NYSY" Wiosenny Puchar JKW Puchar Warszawy Nauticus Cup (Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego) Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego XXII Memoriał Ottona Weilanda - Mistrzostwa Pomorza Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM - MWJ) Rybnickie Regaty Żeglarskie Lotos Nord Cup Gdańsk Puchar Pucka Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra Puchar Miasta Gdyni Puchar PZŻ Mistrzostwa Polski cz. II Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 2002 472.30 - - - - - - - - - - 3
(21.15)
- - - 8
(37.50)
- - 4*
(87.50)
2
(95.65)
4
(88.00)
3*
(87.50)
5
(130.00)
8
(100.00)
2 Julia Rogalska Giżycka Grupa Regatowa 2002 465.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - 2*
(95.83)
1
(100.00)
1
(100.00)
2*
(93.75)
8
(115.00)
1
(150.00)
3 Magda Placzke UKS FIR Warszawa 2001 446.60 - - - - - - - - - - - - - - 4
(44.64)
- - 3
(91.67)
4*
(86.96)
2
(96.00)
5*
(75.00)
11
(100.00)
6
(114.29)
4 Katarzyna Harc TS "Kuźnia" Rybnik 2000 438.90 - - - - - - - - - - - - - - - - - 5
(83.33)
- 3
(92.00)
- 4
(135.00)
4
(128.57)
5 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 2004 428.04 - - - - - - - - - - - - - 5
(30.00)
- - - 11
(58.33)
- 5
(84.00)
- 7
(120.00)
3
(135.71)
6 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 2004 383.88 - - - - - - - - - - - - - - 6
(41.07)
- - 9
(66.67)
- 10
(64.00)
- 10
(105.00)
7
(107.14)
7 Anna Michalska UKŻ 7 Białystok 1999 358.78 - - - 2
(22.50)
- - 12*
(3.85)
- - - - - - - - 1
(50.00)
- - 8
(69.57)
12
(56.00)
- 16
(75.00)
10
(85.71)
8 Nawojka Ślusarska KŻ "Mewa" Poznań 2003 353.18 - 9*
(5.00)
- - - - - 3
(20.83)
- 12*
(11.90)
- - 6
(41.07)
- - - 13*
(10.00)
16*
(37.50)
12
(52.17)
15*
(44.00)
8
(56.25)
13
(90.00)
9
(92.86)
9 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 2002 312.72 - - - - - - - - - - - - - - 7
(39.29)
- - - - 8
(72.00)
- 15
(80.00)
5
(121.43)
10 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 2003 306.11 - - - - - - - - - - 8
(11.54)
- - - 13*
(28.57)
- 4
(40.00)
13
(50.00)
15*
(39.13)
7
(76.00)
10*
(43.75)
21
(50.00)
11
(78.57)
11 Magdalena Kwaśna CHKŻ Chojnice 1998 290.00 - - - - - - - - - - - - - 1
(50.00)
- - - - - - 1
(100.00)
3
(140.00)
-
12 Natalia Jabłońska MKŻ Arka Gdynia 2001 267.61 - - 2
(22.50)
- - - - - - - - - - - - - 6
(33.33)
12
(54.17)
5
(82.61)
14*
(48.00)
9*
(50.00)
26
(25.00)
15
(50.00)
13 Wiktoria Gołębiowska MOS SSW Iława 2000 250.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - 1
(100.00)
- - - 1
(150.00)
-
14 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 2003 211.45 - - - - - - - - - - 5
(17.31)
- - - 12
(30.36)
- 11*
(16.67)
14
(45.83)
11
(56.52)
17*
(36.00)
- 23
(40.00)
19
(21.43)
15 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 2002 197.92 - - - - - - - - - - - - - - - 9
(30.00)
- 23*
(8.33)
16
(34.78)
22
(16.00)
- 19
(60.00)
14
(57.14)
16 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia/WCSS 2002 197.55 - - 1
(25.00)
- - - - - - - - - - - - - - 6*
(79.17)
3
(91.30)
6*
(80.00)
4
(81.25)
- -
17 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 2003 193.95 - - - - - - - - - - - 7
(28.57)
- - - - 15*
(3.33)
- 18
(26.09)
21
(20.00)
14*
(18.75)
20
(55.00)
13
(64.29)
18 Hanna Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 2004 192.03 - - - - - - - - - - - - - - - - 8
(26.67)
10
(62.50)
13*
(47.83)
11
(60.00)
12*
(31.25)
- 16
(42.86)
19 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 1999 178.87 - - - - - - - - - - - - - - - 11
(25.00)
- 19*
(25.00)
10
(60.87)
19
(28.00)
- 18
(65.00)
-
20 Agata Kalinowska CHKŻ Chojnice 2001 176.41 - - - - - - - - - - - - - 10
(5.00)
- - - - 7
(73.91)
- 7
(62.50)
24
(35.00)
-
21 Oliwia Laskowska CHKŻ Chojnice 2001 168.26 - - - - - - - - - - - - - 8
(15.00)
- - - 7
(75.00)
6
(78.26)
13*
(52.00)
6*
(68.75)
- -
22 Alicja Spruch MKS "Dwójka" Warszawa 2001 166.50 - - - - - - - - - - 7
(13.46)
- - - 15*
(25.00)
3
(45.00)
- - 21
(13.04)
- - 12
(95.00)
-
23 Maria Prus-Głowacka AZS Poznań 2004 152.86 - - - - - - - - - - - - 5
(42.86)
- - - - - - - - 9
(110.00)
-
24 Julia Tomaszewska AZS Poznań 2000 147.08 - - - - - - - 6
(14.58)
- - - - 15*
(25.00)
- - - 3
(43.33)
18
(29.17)
- 16
(40.00)
- 27
(20.00)
-
25 Agata Barwińska MOS SSW Iława 1995 145.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2
(145.00)
-
26 Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia 2002 138.83 - - - - - - - - - - - - - - - - - 8
(70.83)
9*
(65.22)
9
(68.00)
- - -
27 Zuzanna Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 2002 134.29 - - 3
(20.00)
- - - - - - - - - - - - - 12
(13.33)
22*
(12.50)
20
(17.39)
23*
(12.00)
13
(25.00)
25
(30.00)
18
(28.57)
28 Lilly May Niezabitowska JK "Kotwica" Tarnobrzeg 2004 125.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6
(125.00)
-
29 Izabela Satrjan YKP Gdynia 1999 100.98 - - - - - - - - - - - - - - - - 10
(20.00)
- 14
(43.48)
- 11
(37.50)
- -
30 Anna Trędowska Klub Żeglarski Horn Kraków 2002 95.91 - - - 6*
(12.50)
3
(21.67)
- - - - - - - - - - 13
(20.00)
- 21
(16.67)
17
(30.43)
- 15*
(12.50)
- 21
(7.14)
31 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 2005 85.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 14
(85.00)
-
32 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 2003 75.91 2
(23.08)
- - - - - - - - - - - - - - - - 20
(20.83)
- 18
(32.00)
- - -
33 Natalia Nadrzewia UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 2005 70.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 17
(70.00)
-
34 Zuzanna Widomska TS "Kuźnia" Rybnik 2003 65.67 - - - - - - - - - - - - - - - - - 15
(41.67)
- 20
(24.00)
- - -
35 Anna Brzozowska KS Centrum Żeglarskie Szczecin 1993 50.00 - - - - - - - - - - - - - - - - 1
(50.00)
- - - - - -
36 Aleksandra Bobula JK "Kotwica" Tarnobrzeg 2004 45.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 22
(45.00)
-
37 Aleksandra Długołęcka ŻMKS-Poznań 2005 34.64 - - - - - - - - - - - - 18
(19.64)
- - - - - - - - 28
(15.00)
-
38 Aleksandra Jasińska UKS Barnim Goleniów 2001 33.33 - - - - - - - - - - - - - - - - - 17
(33.33)
- - - - -
39 Anna Aleksandra Bak SEJK "Pogoń" Szczecin 1997 32.14 - - - - - - - - - - - 6
(32.14)
- - - - - - - - - - -
40 Aleksandra Kuczyńska UKS BRYG Wrocław 2003 29.15 7*
(13.46)
- - - - 9*
(8.33)
- - 3
(20.45)
- - - - - - - - - 22
(8.70)
- - - -
41 Agnieszka Grzesiak AZS Poznań 1996 28.57 - - - - - - - - - - - - 13
(28.57)
- - - - - - - - - -
42 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 2004 26.79 - - - - - - - - - - - - 14
(26.79)
- - - - - - - - - -
43 Julia Kowalewska UKS FIR Warszawa 2001 25.59 - - - - - - - - - - 12
(3.85)
- - - - - - - 19
(21.74)
- - - -
44 Maria Grabska SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 2001 15.00 - - - 5
(15.00)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
45 Gabriela Jakończuk Giżycka Grupa Regatowa 2004 14.29 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 20
(14.29)
46 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 2004 11.54 8
(11.54)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
47 Julia Wawrzyniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2007 10.71 - - - - - - - - - - - - 23
(10.71)
- - - - - - - - - -
48 Natalia Garbaczewska UKŻ Michałowo 2002 10.60 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 23
(4.35)
- 16
(6.25)
- -
49 Wanda Szylińska KS Centrum Żeglarskie 2005 10.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 29
(10.00)
-
50 Maja Korwin-Mikke MKS "Dwójka" Warszawa 2002 7.50 - - - - - - - - - - - - - - - 18
(7.50)
- - - - - - -
51 Natalia Malinowska JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2006 7.14 - - - - - - - - - - - - 25
(7.14)
- - - - - - - - - -
52 Agnieszka Piekło Ks AZS AWFIS GDAŃSK 1990 6.67 - - - - - - - - - - - - - - - - 14
(6.67)
- - - - - -
53 Karolina Gała K.S Spójnia - Warszawa 2005 5.36 - - - - - - - - - - - - - - 26
(5.36)
- - - - - - - -
54 Oliwia Dróżyńska TKŻ Toruń 2004 5.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 30
(5.00)
-
55 AGATA DRÓŻYŃSKA TKŻ Toruń 2001 4.17 - - - - - - - - - - - - - - - - - 24
(4.17)
- - - - -
56 Nikola Krzosek Ks AZS AWFIS GDAŃSK 2003 4.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 25
(4.00)
- - -
57 Róża Stolarska UKS FIR Warszawa 2005 1.79 - - - - - - - - - - - - - - 28
(1.79)
- - - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.