Klasa Laser - Puchar Polski 2019

Ostatnia aktualizacja:

M
Imię i nazwisko
Klub
Ur
Punkty
Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski - Otwarte Mistrzostwa Śląska
Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania
XXV Puchar Beskidów - Inter Puchar
Jesienny Puchar Gdyni - Harken Cup
Puchar Ziemi Sądeckiej
VII Ogólnopolskie Regaty o Puchar Yacht Clubu Zefir Drakkar
Otwarte Mistrzostwa LOK
XIX Puchar Żubra
Puchar Prezesa AZS
V Puchar Polski Południowo-Zachodniej
Ogólnopolskie Regaty o "PUCHAR NYSY"
Wiosenny Puchar JKW
Puchar Warszawy
Nauticus Cup (Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego)
XXII Memoriał Ottona Weilanda - Mistrzostwa Pomorza
Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM - MWJ)
Rybnickie Regaty Żeglarskie
Lotos Nord Cup Gdańsk
Otwarte Mistrzostwa Małopolski
Puchar Pucka
Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra
Puchar Miasta Gdyni
Puchar PZŻ
Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1
Jan Krawczyk
CHKŻ Chojnice
2004
416.35
-
-
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (50)
-
2 (48.21)
-
-
1 (100)
1 (100)
-
3 (95.12)
4 (141.35)
2
Leon Gniadek
Klub Żeglarski Horn Kraków
2004
414.84
-
-
1 (25)
-
2 (23.96)
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (42.86)
10 (42.24)
1 (50)
13 (81.54)
3 (96.77)
4 (95.95)
5 (90.24)
2 (147.12)
3
Andrzej Nowakowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
399.64
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (21.59)
-
-
1 (50)
12 (30.36)
39 (17.24)
-
8 (89.23)
16 (75.81)
5 (94.59)
-
3 (144.23)
4
Maciej Panaś
CHKŻ Chojnice
2004
395.01
-
-
2 (23.86)
-
3 (22.92)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (32.14)
-
13 (28.57)
3 (48.28)
-
5 (93.85)
2 (98.39)
3 (97.3)
2 (97.56)
9 (126.92)
5
Tymoteusz Wysocki
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2005
394.48
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (18.75)
-
-
-
-
1 (50)
-
-
3 (46.43)
17 (36.21)
-
4 (95.38)
63 (0)
7 (91.89)
-
5 (138.46)
6
Bartosz Andrzejak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2004
387.04
-
-
-
-
-
-
-
3 (21.67)
-
-
-
-
1 (25)
-
-
-
11 (32.14)
2 (49.14)
-
3 (96.92)
6 (91.94)
8 (90.54)
-
10 (124.04)
7
Filip Olszewski
KS Spójnia Warszawa
2006
386.04
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (17.05)
-
-
2 (46.88)
-
13 (39.66)
-
7 (90.77)
33 (48.39)
2 (98.65)
10 (78.05)
7 (132.69)
8
Filip Kapała
MKŻ Arka Gdynia
2004
374.57
-
-
-
2 (22.73)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (28.57)
-
-
-
-
9 (87.69)
-
1 (100)
-
6 (135.58)
9
MIŁOSZ MICHALAK
YKP Gdynia
2005
354.58
-
-
-
4 (18.18)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (46.43)
-
-
16 (37.07)
-
15 (78.46)
21 (67.74)
6 (93.24)
16 (63.41)
12 (118.27)
10
Szymon Maruszczak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2005
351.11
-
-
-
-
-
-
-
1 (25)
-
-
-
-
-
4 (38.46)
-
-
10 (33.93)
15 (37.93)
-
12 (83.08)
15 (77.42)
9 (89.19)
12 (73.17)
13 (115.38)
11
Jakub Kluk
Giżycka Grupa Regatowa
2006
334.75
-
-
-
-
-
-
-
5 (18.33)
-
-
-
-
12 (12.5)
5 (34.62)
-
-
-
34 (21.55)
-
14 (80)
13 (80.65)
20 (74.32)
23 (46.34)
11 (121.15)
12
Michal Mazurowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2004
312.03
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (46.15)
-
-
7 (39.29)
20 (33.62)
-
6 (92.31)
-
17 (78.38)
-
20 (95.19)
13
Paweł Trella
MKŻ Arka Gdynia
2004
311.36
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (39.29)
-
-
36 (19.83)
-
10 (86.15)
-
10 (87.84)
15 (65.85)
19 (98.08)
14
Marcel Bisewski
YKP Gdynia
2005
305.96
-
-
-
3 (20.45)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (35.71)
-
-
14 (38.79)
-
17 (75.38)
14 (79.03)
32 (58.11)
-
21 (92.31)
15
Kamil Lenczowski
Klub Żeglarski Horn Kraków
2005
288.00
-
-
-
-
9 (16.67)
4 (21.05)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (41.07)
12 (40.52)
2 (45)
38 (43.08)
9 (87.1)
15 (81.08)
8 (82.93)
35 (51.92)
16
Mateusz Narloch
MKŻ Arka Gdynia
2005
269.69
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (35.34)
-
18 (73.85)
-
16 (79.73)
-
25 (80.77)
17
Piotr Flieger
MKŻ Arka Gdynia
2005
263.23
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
23 (31.03)
-
31 (53.85)
-
22 (71.62)
-
16 (106.73)
18
Michał Grzesiek
ŻMKS-Poznań
2005
241.01
-
7 (15)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (31.9)
-
36 (46.15)
24 (62.9)
27 (64.86)
18 (58.54)
30 (66.35)
19
Tymon Gajdziński
MKŻ Arka Gdynia
2005
230.59
-
-
-
5 (15.91)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24 (30.17)
-
40 (40)
18 (72.58)
37 (51.35)
28 (34.15)
32 (60.58)
20
Maciej Lickendorf
SEJK "Pogoń" Szczecin
2004
227.57
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (16.67)
-
-
-
-
-
9 (43.1)
-
21 (69.23)
12 (82.26)
14 (82.43)
7 (85.37)
-
21
Wiktor Borkowski
AZS Poznań
2006
224.07
-
2 (23.33)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (19.05)
-
-
-
-
-
31 (24.14)
-
49 (26.15)
32 (50)
30 (60.81)
17 (60.98)
34 (54.81)
22
Szymon Oleksiuk
KS Spójnia Warszawa
2004
223.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (43.75)
-
7 (44.83)
-
11 (84.62)
5 (93.55)
-
11 (75.61)
-
23
Teodor Kasprzyk
ŻMKS-Poznań
2005
220.95
-
10 (10)
-
-
-
-
-
-
2 (23.44)
-
-
18 (4.76)
-
-
-
-
-
42 (14.66)
-
45 (32.31)
50 (20.97)
18 (77.03)
27 (36.59)
29 (69.23)
24
Michał Tokarczyk
KW LOK "Garland" Gliwice
2004
220.01
5 (20.83)
-
-
-
-
2 (23.68)
3 (22.06)
-
-
-
4 (20.83)
-
-
-
-
-
-
-
-
23 (66.15)
27 (58.06)
36 (52.7)
-
28 (72.12)
25
Stanisław Konarzewski
KS AZS AWFiS Gdańsk
2004
219.60
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (50)
-
16 (76.92)
-
-
4 (92.68)
-
26
ILLYA ZARADNY
AZS Poznań
2004
212.22
-
8 (13.33)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
54 (4.31)
-
24 (64.62)
-
45 (40.54)
34 (19.51)
22 (89.42)
27
Hubert Roszyk
ŻLKS Poznań
2005
204.39
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (21.43)
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (95.16)
-
6 (87.8)
-
28
Szymon Gąsiorowski
YKP Gdynia
2005
202.67
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (17.86)
-
-
27 (27.59)
-
30 (55.38)
25 (61.29)
48 (36.49)
19 (56.1)
33 (57.69)
29
Paweł Gerłachowski
YKP Gdynia
2004
193.92
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (34.48)
-
34 (49.23)
8 (88.71)
-
13 (70.73)
-
30
Marek Szczepankowski
UKS Barnim Goleniów
2005
189.85
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (10.71)
-
-
-
-
-
-
-
-
42 (33.87)
23 (70.27)
-
27 (75)
31
Mateusz Balicki
CHKŻ Chojnice
2004
187.99
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (25)
10 (12.5)
-
-
-
8 (25)
-
-
21 (32.76)
-
20 (70.77)
40 (37.1)
31 (59.46)
26 (39.02)
-
32
KRZYSZTOF OLEJNIK
UKS Barnim Goleniów
2005
184.27
-
4 (20)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (17.86)
-
-
-
-
-
-
-
39 (41.54)
29 (54.84)
13 (83.78)
9 (80.49)
-
33
Kuba Matysik
YKP Kraków
2005
181.62
1 (25)
-
-
-
12 (13.54)
-
-
-
-
-
7 (16.67)
-
-
-
-
-
21 (14.29)
48 (9.48)
-
29 (56.92)
-
-
33 (21.95)
31 (63.46)
34
Kacper Dybiec
KS Spójnia Warszawa
2005
179.22
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (5.68)
-
-
9 (25)
-
37 (18.97)
-
33 (50.77)
36 (43.55)
24 (68.92)
-
43 (28.85)
35
Cezary Popielski
AZS Poznań
2005
170.10
-
5 (18.33)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (13.1)
-
-
-
-
-
28 (26.72)
-
50 (24.62)
38 (40.32)
51 (32.43)
25 (41.46)
38 (43.27)
36
Antoni Pasich
UKS Barnim Goleniów
2004
156.17
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (9.52)
-
-
-
-
-
-
-
44 (33.85)
19 (70.97)
19 (75.68)
-
-
37
TYTUS CZAJKOWSKI
TKŻ Toruń
2004
153.17
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
59 (0)
-
22 (67.69)
10 (85.48)
42 (44.59)
-
-
38
Maciej Ilnicki
CHKŻ Chojnice
2004
152.85
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (21.43)
-
14 (26.79)
29 (25.86)
-
26 (61.54)
23 (64.52)
-
20 (53.66)
-
39
Bartłomiej Heksel
KN Lider Kraków
2004
144.79
-
-
7 (18.18)
-
6 (19.79)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
41 (38.46)
-
-
-
23 (86.54)
40
KACPER WALĘGA
KS Spójnia Warszawa
2005
143.52
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (18.18)
-
-
12 (15.63)
-
38 (18.1)
-
28 (58.46)
43 (32.26)
58 (22.97)
22 (48.78)
-
41
Konrad Dziąba
Giżycka Grupa Regatowa
2004
142.73
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (11.36)
-
-
-
-
-
-
25 (63.08)
31 (51.61)
-
14 (68.29)
-
42
Jakub Pietrzak
MKŻ Arka Gdynia/WCSS
2005
142.10
-
-
-
7 (11.36)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
53 (5.17)
-
35 (47.69)
-
-
-
26 (77.88)
43
Marcin Pietrzak
KS Spójnia Warszawa
2004
140.01
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (34.38)
-
26 (28.45)
-
-
26 (59.68)
41 (45.95)
-
-
44
Marcel Skubański
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
2005
139.97
3 (22.92)
-
3 (22.73)
-
10 (15.63)
7 (17.11)
2 (23.53)
-
-
6 (14.58)
3 (22.22)
-
-
-
-
-
8 (37.5)
-
-
-
35 (45.16)
50 (33.78)
-
-
45
Jakub Rzeszotek
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
124.67
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (3.41)
-
-
10 (21.88)
19 (17.86)
30 (25)
-
57 (13.85)
28 (56.45)
66 (12.16)
-
44 (25.96)
46
Paweł Piankowski
YKP Gdynia
2006
123.81
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
44 (30.65)
21 (72.97)
30 (29.27)
46 (20.19)
47
Tymoteusz Mika
Klub Żeglarski Horn Kraków
2006
122.92
-
-
13 (11.36)
-
18 (7.29)
5 (19.74)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (12.5)
47 (10.34)
-
58 (12.31)
45 (29.03)
55 (27.03)
-
41 (34.62)
48
Paweł Szota
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
2004
120.08
7 (18.75)
-
6 (19.32)
-
11 (14.58)
9 (14.47)
7 (16.18)
-
-
5 (16.67)
19 (0)
-
-
-
-
-
16 (23.21)
-
-
-
30 (53.23)
57 (24.32)
-
-
49
Kamil Stemplewski
Giżycka Grupa Regatowa
2005
118.58
-
-
-
-
-
-
-
13 (5)
-
-
-
-
15 (9.09)
-
-
-
-
40 (16.38)
-
42 (36.92)
47 (25.81)
44 (41.89)
21 (51.22)
-
50
Gracjan Niczyj
UKŻ "Wiking" Toruń
2005
118.12
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (20.83)
-
-
-
-
-
-
-
32 (23.28)
-
46 (30.77)
-
43 (43.24)
35 (17.07)
-
51
Szymon Małachowski
UKŻ 7 Białystok
2006
117.12
-
-
-
-
-
-
-
8 (13.33)
-
-
-
-
-
9 (19.23)
-
-
15 (25)
-
-
47 (29.23)
48 (24.19)
49 (35.14)
-
48 (14.42)
52
Maciej Cymerman
UKS Barnim Goleniów
2006
113.72
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (67.57)
-
37 (46.15)
53
FRANCISZEK Niesiobędzki
Giżycka Grupa Regatowa
2005
106.40
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (13.64)
-
-
-
-
-
-
53 (20)
39 (38.71)
35 (54.05)
31 (26.83)
-
54
Adam Słodownik
KS Spójnia Warszawa
2004
98.99
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (12.5)
-
-
-
-
-
11 (86.49)
-
-
55
Robert Berliński
YKP Gdynia
2004
96.65
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
41 (15.52)
-
-
37 (41.94)
46 (39.19)
29 (31.71)
-
56
Maciej Iliński
YKP Gdynia
2004
92.74
-
-
-
8 (9.09)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24 (83.65)
57
Kacper Klucznik
KST "Elektryk" Grudziądz
2004
89.30
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
51 (23.08)
56 (11.29)
26 (66.22)
-
-
58
Andrzej Pochopień
Klub Żeglarski Horn Kraków
2006
87.30
-
-
-
-
21 (4.17)
8 (15.79)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (7.14)
56 (2.59)
3 (40)
56 (15.38)
53 (16.13)
68 (9.46)
37 (12.2)
-
59
Jakub Miszczak
KS Spójnia Warszawa
2004
83.37
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (7.95)
-
-
-
-
43 (13.79)
-
-
34 (46.77)
64 (14.86)
-
-
60
Jan Melzer
Giżycka Grupa Regatowa
2005
80.32
-
-
-
-
-
-
-
11 (8.33)
-
-
-
-
22 (1.14)
13 (3.85)
-
-
-
33 (22.41)
-
63 (4.62)
46 (27.42)
65 (13.51)
40 (4.88)
50 (8.65)
61
Mikołaj Dąbrowski
UKS Żeglarz Wrocław
2005
79.73
10 (15.63)
-
-
-
-
-
4 (20.59)
-
11 (9.38)
4 (18.75)
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
43 (35.38)
51 (19.35)
-
-
-
62
Szymon Janiak
MKŻ Arka Gdynia
2005
78.27
-
-
-
11 (2.27)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
50 (7.76)
-
-
-
47 (37.84)
39 (7.32)
45 (23.08)
63
Bartosz Dąbrowski
UKŻ 7 Białystok
2004
75.06
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24 (8.93)
-
-
-
22 (66.13)
-
-
-
64
Dominik Masłoń
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
2005
65.85
12 (13.54)
-
-
-
24 (1.04)
15 (6.58)
11 (10.29)
-
-
7 (12.5)
12 (9.72)
-
-
-
-
-
-
-
4 (35)
-
-
-
-
47 (17.31)
65
Karol Eriksson
MKŻ Arka Gdynia
2004
63.51
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
28 (63.51)
-
-
66
Gustaw Kwiek
KS Spójnia Warszawa
2006
62.16
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
59 (0)
-
-
-
29 (62.16)
-
-
67
Mateusz Śledzik
KW LOK "Garland" Gliwice
2005
58.81
23 (2.08)
-
-
-
-
19 (1.32)
14 (5.88)
-
-
-
18 (1.39)
-
-
-
-
-
28 (1.79)
-
-
-
58 (8.06)
73 (2.7)
-
39 (40.38)
68
Oliwier Rubinkowski
KW Garland LOK Gliwice
2004
57.34
9 (16.67)
-
-
-
-
14 (7.89)
9 (13.24)
-
-
-
11 (11.11)
-
-
-
-
-
26 (5.36)
-
-
-
52 (17.74)
62 (17.57)
-
-
69
Franciszek Kotlarek
UKS FIR Warszawa
2005
56.50
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (2.27)
-
-
11 (18.75)
-
-
-
-
41 (35.48)
-
-
-
70
Aleksander Kosowski
YKP Gdynia
2006
55.09
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (3.57)
-
-
51 (6.9)
-
54 (18.46)
-
53 (29.73)
-
-
71
Konstantyn Podwojski
KW LOK "Garland" Gliwice
2005
49.14
11 (14.58)
-
-
-
-
12 (10.53)
8 (14.71)
-
-
-
6 (18.06)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
52 (31.08)
-
-
72
Tomasz Gajda
UKS Barnim Goleniów
2005
47.22
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
52 (21.54)
-
56 (25.68)
-
-
73
Hubert Baranowski
UKŻ 7 Białystok
2004
43.31
-
-
-
-
-
-
-
14 (3.33)
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (16.07)
-
-
61 (7.69)
59 (6.45)
63 (16.22)
-
-
74
Mikołaj Kmin
UKS FIR Warszawa
2005
43.08
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (4.55)
-
-
14 (9.38)
-
-
-
-
54 (14.52)
-
36 (14.63)
-
75
Maksymilian Kabat
CHKŻ Chojnice
2006
42.67
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (14.29)
-
-
-
-
-
-
54 (28.38)
-
-
76
IGOR FAŁOWSKI
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
2006
39.47
-
-
-
-
23 (2.08)
11 (11.84)
12 (8.82)
-
-
-
16 (4.17)
-
-
-
-
-
23 (10.71)
58 (0.86)
-
55 (16.92)
-
-
-
-
77
Franciszek Kolikow
UKŻ "Błękitni" Grzybowo
2006
37.50
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
40 (37.5)
78
Maciej Wójcik
TS "Kuźnia" Rybnik
2004
37.29
-
-
-
-
-
-
6 (17.65)
-
-
-
9 (13.89)
-
-
-
-
-
18 (19.64)
-
-
-
-
-
-
-
79
Kacper Kulawiak
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
2005
36.39
16 (9.38)
-
10 (14.77)
-
20 (5.21)
16 (5.26)
-
-
-
12 (2.08)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
59 (21.62)
-
-
80
Paweł Sikora
PKM LOK Poznań
2004
32.65
-
9 (11.67)
-
-
-
-
-
-
3 (21.88)
-
-
17 (5.95)
-
-
-
-
-
-
-
59 (10.77)
-
-
-
-
81
Julian Podwalski
SSW MOS Iława
2005
31.73
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
42 (31.73)
82
Damian Sobota
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
2004
28.33
-
-
21 (2.27)
-
-
18 (2.63)
13 (7.35)
-
-
-
13 (8.33)
-
-
-
-
-
-
-
7 (20)
-
-
-
-
-
83
Igor Mirowski
AZS UW Warszawa
2006
28.13
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (28.13)
-
-
-
-
-
-
-
-
84
Krzysztof Szczodrowski
CHKŻ Chojnice
2005
27.41
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (7.14)
-
-
-
-
-
-
60 (20.27)
-
-
85
Konrad Ciernia
Klub Żeglarski Horn Kraków
2006
27.20
-
-
15 (9.09)
-
19 (6.25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (10)
-
-
69 (8.11)
-
-
86
Michał Bortkiewicz
UKS Żeglarz Wrocław
2005
21.64
15 (10.42)
-
-
-
-
-
15 (4.41)
-
13 (6.25)
10 (6.25)
15 (5.56)
-
-
-
-
-
-
-
-
65 (1.54)
57 (9.68)
-
-
-
87
Wojciech Stefaniak
ŻMKS-Poznań
2006
20.31
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (20.31)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
88
Jan Styś
KW Garland LOK Gliwice
2005
18.93
-
-
-
-
-
-
16 (2.94)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
27 (3.57)
-
-
-
62 (1.61)
67 (10.81)
-
-
89
Przemysław Żukowski
UKS Żeglarz Wrocław
2005
17.91
-
-
-
-
-
-
10 (11.76)
-
-
8 (10.42)
14 (6.94)
-
-
-
-
-
-
-
-
62 (6.15)
-
-
-
-
90
Maciej Maciejczyk
UKS Pogoria
2004
17.71
8 (17.71)
-
-
-
17 (8.33)
10 (13.16)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
91
Oskar Skóra
YKP Kraków
2007
15.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (15)
-
-
-
-
-
92
Jerzy Gałęza
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2007
13.22
-
14 (3.33)
-
-
-
-
-
-
12 (7.81)
-
-
-
-
-
-
-
-
59 (0)
-
-
-
71 (5.41)
-
-
93
Igor Bogusz
KN Lider Kraków
2005
11.91
-
-
22 (1.14)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
59 (0)
10 (5)
-
-
-
-
51 (5.77)
94
Wojciech Juszczak
UKŻ "Błękitni" Grzybowo
2005
11.54
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
49 (11.54)
95
Dominik Konieczny
ŻMKS-Poznań
2005
11.21
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
46 (11.21)
-
-
-
-
-
-
96
MICHAŁ SITKO
YKP Kraków
2004
10.58
-
-
19 (4.55)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
52 (6.03)
-
-
-
-
-
-
97
Nikodem Górski
Giżycka Grupa Regatowa
2006
10.57
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (7.69)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
52 (2.88)
98
MATEUSZ HRYMAJŁO
KS CŻ Szczecin
2005
10.08
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (1.19)
-
-
-
-
-
-
-
-
60 (4.84)
72 (4.05)
-
-
99
Patryk Furmanek
SSW MOS Iława
2005
8.62
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
49 (8.62)
-
-
-
-
-
-
100
Dominik Szymaszek
UKS POGORIA DĄBROWA GÓRN.
2005
8.33
17 (8.33)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
101
Michał Klimko
UKS Żeglarz Wrocław
2006
7.77
21 (4.17)
-
-
-
-
-
17 (1.47)
-
14 (4.69)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
64 (3.08)
-
-
-
-
102
KAJETAN KASKA
KS CŻ Szczecin
2005
5.61
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (2.38)
-
-
-
-
-
-
-
-
61 (3.23)
-
-
-
103
Szymon Pytlowany
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
2006
5.21
20 (5.21)
-
-
-
-
17 (3.95)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-