Klasa Laser - Puchar Polski 2018

Ostatnia aktualizacja:

M
Załoga
Klub
Ur
Punkty
Puchar Prezydenta Miasta Gdyni
Wiosenny Puchar JKW
Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
Mistrzostwa Warszawy Finał WOM - MWJ
Laser Europa Cup - Poland
Puchar Pucka
Puchar PZŻ cz. II
Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra
Mistrzostwa Polski Juniorów - Laser Standard
Mistrzostwa Polski cz. 2
Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1
Wojciech Klimaszewski
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
2001
497.07
5 (19.74)
-
-
-
-
2 (96.88)
5 (82.61)
2 (95.45)
1 (150)
-
2 (135)
2
Kacper Stanisławski
YKP Gdynia
2000
437.11
4 (21.05)
-
-
-
5 (71.43)
6 (84.38)
8 (69.57)
4 (86.36)
3 (140.32)
20 (82.14)
4 (105)
3
Jakub Marciniak
JKW Poznań
2001
412.34
10 (13.16)
3 (19.44)
2 (45.45)
-
8 (50)
10 (71.88)
7 (73.91)
7 (72.73)
6 (125.81)
10 (117.86)
6 (75)
4
Kacper Błaszczyk
TS "Kuźnia" Rybnik
2000
351.50
-
-
-
-
-
12 (65.63)
9 (65.22)
9 (63.64)
5 (130.65)
13 (107.14)
5 (90)
5
Hubert Polaczyk
KŻ "Mewa" Poznań
2001
318.49
9 (14.47)
2 (22.22)
4 (36.36)
-
-
19 (43.75)
15 (39.13)
11 (54.55)
11 (101.61)
27 (57.14)
7 (60)
6
Piotr Ostrowski
AZS UW Warszawa
2000
295.87
-
-
-
-
4 (78.57)
8 (78.13)
-
5 (81.82)
4 (135.48)
11 (114.29)
-
7
Kacper Mazurek
AZS UW Warszawa
1999
264.62
14 (7.89)
-
-
-
-
11 (68.75)
-
6 (77.27)
10 (106.45)
12 (110.71)
-
8
Tomasz Misiak
JKW Poznań
2001
210.38
-
5 (13.89)
10 (9.09)
-
13 (14.29)
20 (40.63)
-
12 (50)
12 (96.77)
38 (17.86)
-
9
Sebastian Mazurek
AZS UW Warszawa
1999
198.91
13 (9.21)
-
-
-
-
21 (37.5)
-
14 (40.91)
9 (111.29)
31 (42.86)
-
10
Mateusz Budzisz
MKŻ Arka Gdynia
2001
193.07
-
-
-
-
-
18 (46.88)
17 (30.43)
10 (59.09)
14 (87.1)
-
-
11
Wojciech Kotowski
ŻLKS Poznań
1999
191.79
-
6 (11.11)
3 (40.91)
-
-
-
13 (47.83)
-
13 (91.94)
29 (50)
-
12
Łukasz Machowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2001
170.97
-
-
-
1 (50)
-
-
-
-
7 (120.97)
15 (100)
-
13
Jakub Domagała
CHKŻ Chojnice
2000
166.32
-
-
-
-
-
16 (53.13)
14 (43.48)
13 (45.45)
18 (67.74)
-
-
14
Aleksander Unruh
AZS Poznań
2000
147.95
-
8 (5.56)
5 (31.82)
-
-
23 (31.25)
18 (26.09)
-
21 (53.23)
32 (39.29)
-
15
Michał Krasodomski
KS AZS AWFiS Gdańsk
2003
145.16
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (145.16)
39 (14.29)
-
16
Cezary Miłkowski
TKŻ Toruń
2000
133.18
-
-
-
-
-
15 (56.25)
23 (4.35)
-
17 (72.58)
-
-
17
Konstanty Sawicki
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
2002
116.13
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (116.13)
-
-
18
Marcel Głuchowski
UKS FIR Warszawa
1999
103.04
11 (11.84)
-
-
-
-
14 (59.38)
-
16 (31.82)
-
43 (0)
-
19
Piotr Malinowski
MOS SSW Iława
2001
96.43
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (96.43)
-
20
Piotr Jóźwiak
ŻMKS-Poznań
2001
90.17
-
-
6 (27.27)
-
-
-
-
-
19 (62.9)
36 (25)
-
21
Kacper Ludwinski
KSCŻ SZCZECIN
2000
86.19
15 (6.58)
10 (0)
-
-
-
-
21 (13.04)
19 (18.18)
22 (48.39)
-
-
22
Karol Dobrowolski
UKS FIR Warszawa
1999
80.79
-
-
-
-
-
-
-
18 (22.73)
20 (58.06)
-
-
23
Przemysław Pietruszewski
KS AZS AWFiS Gdańsk
2000
78.33
-
-
-
-
-
-
16 (34.78)
-
23 (43.55)
37 (21.43)
-
24
Mateusz Siedlecki
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
2002
77.42
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (77.42)
22 (75)
-
25
Piotr Masztalerz
TKŻ Toruń
2001
67.86
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24 (67.86)
-
26
Michał Kugacki
MKŻ Arka Gdynia
1999
67.66
17 (3.95)
-
-
-
-
25 (25)
-
-
24 (38.71)
-
-
27
Aleksander Pikuła
Centrum Żeglarskie Szczecin
1999
59.57
-
-
-
-
-
-
19 (21.74)
20 (13.64)
27 (24.19)
-
-
28
Jędrzej Bering
KS CŻ Szczecin
2001
46.43
-
-
-
-
-
-
-
-
-
30 (46.43)
-
29
Wiktor Kreft
Klub Żeglarski Horn Kraków
2001
46.37
-
-
-
-
-
29 (12.5)
-
-
25 (33.87)
-
-
30
Przemysław Machowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
38.46
-
-
-
4 (38.46)
-
-
-
-
-
-
-
31
Piotr Śledziński
UKŻ "Wiking" Toruń
2001
29.03
-
-
-
-
-
-
-
-
26 (29.03)
-
-
32
Tomasz Dąbrowski
KS AZS AWFiS Gdańsk
2001
25.60
-
-
-
-
-
31 (6.25)
-
-
28 (19.35)
-
-
33
Kuba Rodziewicz
SEJK "Pogoń" Szczecin
25.00
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
34
Jaroslaw Libenko
SHVSN MARIVPOL
2000
22.73
-
-
7 (22.73)
-
-
-
-
-
-
-
-
35
Dawid Kania
ŻLKS Poznań
22.37
3 (22.37)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
36
Karol Zinkiewicz
UKŻ 7 Białystok
2000
21.88
-
-
-
-
-
26 (21.88)
-
-
-
-
-
37
Przemysław Okoński
UKS FIR Warszawa
2003
19.23
-
-
-
9 (19.23)
-
-
-
-
-
-
-
38
Jakub Stremlau
TKŻ Toruń
1999
18.75
-
-
-
-
-
27 (18.75)
-
-
-
-
-
39
Stanisław Klimaszewski
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
18.42
6 (18.42)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
40
Damian Kosmalski
CHKŻ Chojnice
17.11
7 (17.11)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
41
Jakub Szymanowicz
UKŻ "Błękitni" Grzybowo
2001
16.47
18 (2.63)
-
-
-
-
32 (3.13)
-
-
30 (9.68)
40 (10.71)
-
42
Borys Michniewicz
UKŻ "Wiking" Toruń
2001
15.25
19 (1.32)
-
-
-
-
30 (9.38)
-
22 (4.55)
-
-
-
43
Wojciech Wilski
KS AZS AWFiS Gdańsk
2002
14.52
-
-
-
-
-
-
-
-
29 (14.52)
41 (7.14)
-
44
Wiktor Grocholewski
AZS Poznań
2002
13.64
-
-
9 (13.64)
-
-
-
-
-
-
-
-
45
Michał Maciaszczyk
KS Centrum Żeglarskie
10.53
12 (10.53)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
46
Szymon Pawlik
KS Centrum Żeglarskie
5.26
16 (5.26)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
47
Jan Porębski
KS AZS AWFiS Gdańsk
2001
4.84
-
-
-
-
-
-
-
-
31 (4.84)
-
-
48
Kajetan Gliniecki
UKS FIR Warszawa
2002
3.85
-
-
-
13 (3.85)
-
-
-
-
-
-
-
49
Radosław Jankowski
Nauticus YC Olsztyn
1999
3.57
-
-
-
-
-
-
-
-
-
42 (3.57)
-
50
Bogusz Tłok
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
2004
0.00
-
-
-
-
-
-
24 (0)
-
-
-
-