Klasa Laser - Puchar Polski 2018

Ostatnia aktualizacja:

M
Załoga
Klub
Ur
Punkty
Puchar Miasta Gdynia
Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018
Puchar Warszawy
Otwarte Mistrzostwa Śląska
Wiosenny Puchar JKW
Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego
Mistrzostwa Warszawy Finał WOM - MWJ
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego
Rybnickie Regaty Żeglarskie
Laser Europa Cup - Poland
Puchar Pucka
Puchar PZŻ cz. II
Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Mistrzostwa Polski cz. 1
Mistrzostwa Polski cz. 2
Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1
Magdalena Placzke
UKS FIR Warszawa
2001
497.94
2 (24.14)
-
-
-
-
-
2 (47.62)
-
-
13 (0)
12 (62.07)
8 (75.86)
3 (92.31)
-
4 (134.48)
20 (7.5)
4 (123.53)
2
Wiktoria Gołębiowska
MOS SSW Iława
2000
482.35
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (100)
3 (93.1)
1 (100)
-
1 (150)
4 (127.5)
3 (132.35)
3
Katarzyna Harc
TS "Kuźnia" Rybnik
2000
468.97
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (93.1)
5 (86.21)
5 (84.62)
-
3 (139.66)
8 (97.5)
1 (150)
4
Julia Rogalska
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
2002
465.85
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (83.33)
5 (86.21)
6 (82.76)
4 (88.46)
1 (150)
2 (144.83)
18 (22.5)
2 (141.18)
5
Oliwia Laskowska
CHKŻ Chojnice
2001
451.34
3 (23.28)
6 (20.97)
-
-
-
2 (45.45)
-
-
-
4 (75)
6 (82.76)
-
20 (26.92)
-
7 (118.97)
-
6 (105.88)
6
Marcelina Korszon
UKS FIR Warszawa
2002
426.33
-
-
18 (8)
-
-
-
8 (33.33)
-
-
6 (58.33)
4 (89.66)
10 (68.97)
10 (65.38)
-
5 (129.31)
10 (82.5)
7 (97.06)
7
Kinga Brzóska
MKŻ Arka Gdynia
2002
415.57
-
-
-
-
-
3 (40.91)
-
-
-
-
8 (75.86)
7 (79.31)
-
3 (131.25)
9 (108.62)
13 (60)
8 (88.24)
8
Agata Kalinowska
UKS Żeglarz Wrocław
2001
383.08
7 (19.83)
18 (11.29)
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (44.83)
14 (55.17)
9 (69.23)
-
6 (124.14)
19 (15)
5 (114.71)
9
Anna Brzozowska
Centrum Żeglarskie Szczecin
1993
316.55
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (100)
2 (96.55)
-
2 (96.15)
-
-
5 (120)
-
10
Weronika Folmer
KST "Elektryk" Grudziądz
1999
303.64
-
11 (16.94)
-
-
-
-
-
-
4 (44)
-
14 (55.17)
20 (34.48)
6 (80.77)
-
-
15 (45)
11 (61.76)
11
Izabela Satrjan
YKP Gdynia
1999
303.28
8 (18.97)
-
-
-
-
4 (36.36)
-
-
-
7 (50)
11 (65.52)
11 (65.52)
15 (46.15)
-
-
16 (37.5)
9 (79.41)
12
Julia Tomaszewska
AZS Poznań
2000
275.72
14 (13.79)
21 (8.87)
-
-
8 (14.71)
-
-
23 (12.07)
-
-
20 (34.48)
9 (72.41)
8 (73.08)
-
10 (103.45)
14 (52.5)
-
13
Natalia Jabłońska
MKŻ Arka Gdynia
2001
267.22
11 (16.38)
-
-
-
-
8 (18.18)
-
-
-
-
18 (41.38)
16 (48.28)
19 (30.77)
-
16 (72.41)
-
10 (70.59)
14
Amelia Buska
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
259.66
16 (12.07)
-
15 (11)
-
-
-
13 (21.43)
-
15 (22)
10 (25)
22 (27.59)
18 (41.38)
23 (15.38)
5 (112.5)
15 (77.59)
-
13 (44.12)
15
Natalia Borusińska
UKS Zalew Kielce
2002
252.55
13 (14.66)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (37.93)
24 (20.69)
11 (61.54)
6 (103.13)
-
-
14 (35.29)
16
Agata Barwińska
MOS SSW Iława
1995
250.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (100)
-
-
-
1 (150)
-
17
Magdalena Kwaśna
CHKŻ Chojnice
1998
248.53
19 (9.48)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (96.55)
-
-
-
2 (142.5)
-
18
Kornelia Ulążka
UKS FIR Warszawa
2002
236.40
9 (18.1)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (48.28)
17 (44.83)
7 (76.92)
15 (18.75)
12 (93.1)
-
-
19
Aleksandra Jasińska
UKS Barnim Goleniów
2001
233.37
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (68.97)
26 (13.79)
14 (50)
-
13 (87.93)
-
15 (26.47)
20
Anna Michalska
PKM LOK Poznań
1999
213.44
-
-
-
-
5 (19.12)
-
-
-
-
-
-
13 (58.62)
-
-
14 (82.76)
12 (67.5)
12 (52.94)
21
Monika Kłopotowska
MKS "Dwójka" Warszawa
1999
210.86
10 (17.24)
-
3 (23)
-
-
-
6 (38.1)
-
-
-
15 (51.72)
12 (62.07)
12 (57.69)
-
-
17 (30)
-
22
Maja Korwin-Mikke
MKS "Dwójka" Warszawa
2002
190.42
17 (11.21)
-
10 (16)
-
-
-
7 (35.71)
-
10 (32)
-
-
27 (10.34)
18 (34.62)
7 (93.75)
-
-
-
23
Dominika Kęska
UKŻ "Wiking" Toruń
2002
168.50
25 (4.31)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (42.31)
4 (121.88)
-
-
-
24
Natalia Kuczys
MKŻ Arka Gdynia
2002
163.04
4 (22.41)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (140.63)
8 (113.79)
-
-
25
Julia Szymczak
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
149.23
-
-
6 (20)
-
-
-
9 (30.95)
-
-
-
-
-
-
-
11 (98.28)
-
-
26
Magdalena Daniszewska
MBSW / UKZR Niegocin Gizycko
1999
137.03
-
16 (12.9)
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (72.41)
15 (51.72)
-
-
-
-
-
27
Magdalena Smagowicz
KS "Omega" Kraków
2000
133.92
-
33 (0)
-
6 (12.5)
-
-
-
-
19 (14)
-
26 (13.79)
19 (37.93)
17 (38.46)
-
24 (31.03)
-
-
28
Kaja Hanys
UKŻ Wiking Toruń
2000
124.61
20 (8.62)
-
-
-
-
-
-
-
7 (38)
-
-
23 (24.14)
13 (53.85)
-
-
-
-
29
Natalia Palikowska
UKŻ Wiking Toruń
2003
121.09
21 (7.76)
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (16.67)
-
21 (31.03)
26 (3.85)
10 (65.63)
20 (51.72)
21 (0)
-
30
Anna Trędowska
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2002
118.79
23 (6.03)
-
-
9 (5)
-
-
-
-
23 (6)
8 (41.67)
27 (10.34)
22 (27.59)
24 (11.54)
13 (37.5)
28 (10.34)
-
-
31
Dominika Raszka
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
102.55
-
-
-
-
-
-
5 (40.48)
-
-
-
-
-
-
-
18 (62.07)
-
-
32
Aleksandra Kuczyńska
UKS BRYG Wrocław
2003
100.76
29 (0.86)
-
-
5 (15)
-
-
-
-
-
-
24 (20.69)
-
-
11 (56.25)
29 (5.17)
-
17 (8.82)
33
Gabriela Zawal
ŻMKS-Poznań
2002
91.28
-
-
-
-
-
-
-
26 (6.9)
-
-
-
-
-
8 (84.38)
-
-
-
34
Zuzanna Tarnawska
MKŻ Arka Gdynia
2002
91.10
15 (12.93)
-
-
-
-
9 (13.64)
-
-
-
-
-
-
-
12 (46.88)
21 (46.55)
-
16 (17.65)
35
Anna Weinzieher
AZS UW Warszawa
1990
90.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (90)
-
36
Anna Bak
SEJK "Pogoń" Szczecin
1997
79.31
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (79.31)
-
-
-
-
-
-
37
Maria Hartel
KW LOK "Garland" Gliwice
2000
79.31
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (58.62)
-
-
-
26 (20.69)
-
-
38
Natalia Ciszek
MKS "Dwójka" Warszawa
2002
75.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (75)
-
-
-
39
Julia Oleksiuk
AZS UW Warszawa
1999
75.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (75)
-
40
Maria Prus
AZS Poznań
2004
74.14
-
-
-
-
-
-
-
11 (32.76)
-
-
-
-
-
-
22 (41.38)
-
-
41
Hanna Dmochowska
MKŻ Arka Gdynia
2004
67.24
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (67.24)
-
-
42
Nawojka Ślusarska
KŻ "Mewa" Poznań
2003
60.35
-
-
-
-
-
-
-
16 (24.14)
-
-
-
-
-
-
23 (36.21)
-
-
43
Agata Dróżyńska
TKŻ Toruń
2001
60.34
18 (10.34)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
23 (24.14)
-
-
-
25 (25.86)
-
-
44
Zuzanna Widomska
TS "Kuźnia" Rybnik
2003
56.90
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (56.9)
-
-
45
Ksenia Kobelak
KS Spójnia Warszawa
2000
47.22
22 (6.9)
26 (4.84)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (17.24)
21 (23.08)
-
-
-
-
46
Joanna Siewko
UKS FIR Warszawa
2000
43.68
27 (2.59)
-
-
-
-
-
22 (0)
-
-
12 (8.33)
25 (17.24)
-
25 (7.69)
-
27 (15.52)
-
-
47
Katarzyna Król
KS CŻ Szczecin
1999
43.10
24 (5.17)
-
-
-
16 (2.94)
-
-
-
-
-
21 (31.03)
28 (6.9)
-
-
-
-
-
48
Julia Kowalczyk
UKS Osiemnastka
2002
29.58
26 (3.45)
-
-
-
17 (1.47)
-
-
-
-
-
28 (6.9)
29 (3.45)
22 (19.23)
-
-
-
-
49
Natalia Garbaczewska
UKŻ 7 Białystok
2002
28.13
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (28.13)
-
-
-
50
Alicja Panasiewicz
ŻLKS Poznań
2005
19.72
28 (1.72)
-
-
-
-
-
-
27 (5.17)
-
-
29 (3.45)
-
-
16 (9.38)
-
-
-
51
Paulina Placzke
UKS FIR Warszawa
2002
18.00
-
-
8 (18)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
52
Karina Jasiewicz
AZS UWM Olsztyn
1996
15.52
12 (15.52)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
53
Maria Majchrzycka
UŻKS SPINAKER
2004
13.79
-
-
-
-
-
-
-
22 (13.79)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
54
Aleksandra Długołecka
ŻLKS Poznań
2005
10.34
-
-
-
-
-
-
-
24 (10.34)
-
-
-
-
-
-
-
-
-