Klasa Laser - Puchar Polski 2018

Ostatnia aktualizacja:

M
Imię i nazwisko
Klub
Ur
Punkty
Puchar Miasta Gdynia
Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018
Puchar Warszawy
Otwarte Mistrzostwa Śląska
Wiosenny Puchar JKW
Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego
Mistrzostwa Warszawy Finał WOM - MWJ
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego
Rybnickie Regaty Żeglarskie
Laser Europa Cup - Poland
Puchar Pucka
Puchar PZŻ cz. II
Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Mistrzostwa Polski cz. 1
Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1
Konstanty Sawicki
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
2002
541.23
-
4 (22.58)
-
-
-
-
-
-
1 (50)
2 (97.44)
12 (73.17)
7 (86.05)
9 (80)
2 (145.16)
13 (129.55)
3 (140)
2
Maciej Jarosz
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
2002
501.38
-
-
-
2 (22.5)
-
-
-
-
2 (48)
23 (43.59)
11 (75.61)
8 (83.72)
6 (87.5)
5 (130.65)
10 (134.66)
6 (125)
3
Bartłomiej Mierzwa
TS "Kuźnia" Rybnik
2003
448.63
6 (20.83)
-
-
-
-
-
-
-
3 (46)
8 (82.05)
14 (68.29)
10 (79.07)
14 (67.5)
16 (77.42)
27 (105.68)
8 (115)
4
Mateusz Grzempa
CHKŻ Chojnice
2002
432.87
4 (22.5)
32 (0)
-
-
-
-
-
-
-
24 (41.03)
7 (85.37)
12 (74.42)
7 (85)
1 (150)
46 (73.3)
13 (90)
5
Filip Rajchert
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
387.55
-
-
4 (22)
-
-
-
4 (42.86)
-
-
14 (66.67)
-
-
-
-
18 (121.02)
4 (135)
6
Mateusz Siedlecki
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
2002
367.30
-
9 (18.55)
-
-
-
-
-
-
-
19 (53.85)
23 (46.34)
14 (69.77)
13 (70)
19 (62.9)
28 (103.98)
10 (105)
7
Jakub Ławicki
MKŻ Arka Gdynia
2002
356.15
13 (15)
-
-
-
-
5 (31.82)
-
-
-
-
24 (43.9)
24 (46.51)
22 (47.5)
3 (140.32)
49 (68.18)
16 (75)
8
David Gdaniec
KS AZS AWFiS Gdańsk
2002
334.47
2 (24.17)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (63.41)
16 (65.12)
20 (52.5)
12 (96.77)
40 (83.52)
14 (85)
9
Wiktor Grocholewski
AZS Poznań
2002
319.90
5 (21.67)
-
-
-
7 (16.18)
-
-
7 (39.66)
-
-
17 (60.98)
15 (67.44)
11 (75)
8 (116.13)
41 (81.82)
-
10
Michał Krasodomski
KS AZS AWFiS Gdańsk
2003
308.13
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (82.93)
4 (93.02)
2 (97.5)
10 (106.45)
20 (117.61)
-
11
Maksymilian Cymerman
UKS Barnim Goleniów
2002
295.47
-
-
-
-
10 (11.76)
-
-
-
-
-
13 (70.73)
18 (60.47)
10 (77.5)
4 (135.48)
23 (112.5)
-
12
Mikołaj Silny
SEJK "Pogoń" Szczecin
2002
276.84
-
5 (21.77)
-
-
-
-
-
-
-
9 (79.49)
6 (87.8)
6 (88.37)
5 (90)
-
44 (76.7)
-
13
Wojciech Antoniak
UKS Barnim Goleniów
2002
247.15
10 (17.5)
-
-
-
13 (7.35)
-
-
-
-
31 (23.08)
25 (41.46)
23 (48.84)
19 (55)
6 (125.81)
36 (90.34)
-
14
Maksymilian Burdziej
UKS Barnim Goleniów
2003
215.91
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (115.91)
11 (100)
15
Tomasz Kowalski
TKŻ Toruń
2002
203.54
22 (7.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (48.78)
39 (11.63)
15 (65)
15 (82.26)
-
-
16
Kacper Żywiczka
CHKŻ Chojnice
2003
201.88
11 (16.67)
-
-
-
-
11 (4.55)
-
-
-
32 (20.51)
18 (58.54)
-
-
11 (101.61)
50 (66.48)
-
17
Przemek Machowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
184.38
-
-
13 (13)
-
-
-
3 (45.24)
-
-
-
-
-
-
-
15 (126.14)
-
18
Dominik Śliwiński
KS AZS AWFiS Gdańsk
2003
183.64
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
37 (88.64)
12 (95)
19
Tymoteusz Walicki
UKŻ 7 Białystok
2003
175.24
-
24 (6.45)
-
-
-
-
-
-
6 (40)
-
-
-
34 (17.5)
9 (111.29)
79 (17.05)
-
20
Igor Labocha
TS "Kuźnia" Rybnik
2002
171.23
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (16)
38 (5.13)
35 (17.07)
33 (25.58)
-
17 (72.58)
-
23 (40)
21
Kacper Fabian
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
2002
154.68
9 (18.33)
-
-
-
-
-
-
-
-
34 (15.38)
-
-
-
7 (120.97)
51 (64.77)
-
22
Maciej Berkau
PKM LOK Poznań
2002
142.22
-
-
-
-
18 (0)
-
-
14 (27.59)
22 (8)
-
-
38 (13.95)
-
-
71 (30.68)
17 (70)
23
Alan Kocięda
MKŻ Arka Gdynia
2004
136.98
-
17 (12.1)
-
-
-
6 (27.27)
-
-
-
-
-
-
-
-
64 (42.61)
20 (55)
24
Hubert Lipiński
TKŻ Toruń
2002
135.60
18 (10.83)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
28 (34.15)
30 (32.56)
32 (22.5)
20 (58.06)
-
-
25
David Goetz
AZS Poznań
2003
128.39
-
-
-
-
-
-
-
2 (48.28)
-
-
-
-
-
-
42 (80.11)
-
26
Igor Kuczys
MKŻ Arka Gdynia
2003
122.73
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (122.73)
-
27
Przemysław Okoński
UKS FIR Warszawa
2003
118.19
-
-
7 (19)
-
-
-
19 (7.14)
-
-
-
-
-
-
-
35 (92.05)
-
28
Kacper Jaskuła
ŻMKS-Poznań
2003
117.80
-
-
-
-
-
-
-
15 (25.86)
-
-
-
-
-
13 (91.94)
45 (75)
-
29
Tomasz Trajnowicz
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
2003
114.20
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (114.2)
-
30
Filip Miłoszewski
UKS Barnim Goleniów
2003
107.39
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
26 (107.39)
-
31
Patryk Karczewski
KS AZS AWFiS Gdańsk
2003
104.57
21 (8.33)
30 (1.61)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
29 (34.88)
-
23 (43.55)
53 (61.36)
-
32
Antoni Borkowski
AZS Poznań
2003
88.97
-
-
-
-
-
-
-
13 (29.31)
-
-
-
-
-
-
54 (59.66)
-
33
Gerard Polaczyk
KŻ "Mewa" Poznań
2003
87.50
-
-
-
-
-
-
-
1 (50)
-
-
-
-
-
-
67 (37.5)
-
34
Fabian Chodak
UKŻ 7 Białystok
2002
87.10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (87.1)
-
-
35
Piotr Borczyński
KS Spójnia Warszawa
2002
84.74
-
20 (9.68)
9 (17)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (67.74)
-
-
36
Kajetan Gliniecki
UKS FIR Warszawa
2002
78.04
26 (4.17)
-
22 (4)
-
-
-
18 (9.52)
-
-
-
-
-
37 (10)
28 (19.35)
80 (15.34)
24 (35)
37
Paweł Ortmann
KS AZS AWFiS Gdańsk
2002
77.91
17 (11.67)
27 (4.03)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
28 (37.21)
-
26 (29.03)
75 (23.86)
-
38
Jakub Wiedeheft
MKŻ Arka Gdynia
2003
69.89
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
48 (69.89)
-
39
Filip Zajączkowski
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
2003
67.12
30 (0.83)
31 (0.81)
-
-
-
-
-
-
25 (2)
-
41 (2.44)
43 (2.33)
-
29 (14.52)
-
22 (45)
40
Mateusz Słowik
Klub Żeglarski Horn Kraków
2002
66.27
27 (3.33)
-
-
-
-
-
-
-
-
37 (7.69)
39 (7.32)
34 (23.26)
29 (30)
30 (9.68)
85 (6.82)
-
41
Wojtek Kikmunter
CHKŻ Chojnice
2003
60.89
16 (12.5)
19 (10.48)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (48.39)
-
-
42
Hubert Maczyszyn
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
2003
58.98
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
72 (28.98)
25 (30)
43
Stanisław Podwojski
KW LOK "Garland" Gliwice
2002
53.47
25 (5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
38 (9.76)
-
-
24 (38.71)
-
-
44
Tytus Butowski
KS AZS AWFiS Gdańsk
50.00
-
-
-
-
-
1 (50)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
45
Stanisław Konarzewski
KS AZS AWFiS Gdańsk
2004
49.43
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
60 (49.43)
-
46
Karol Eriksson
MKŻ Arka Gdynia
2004
43.18
-
-
-
-
-
7 (22.73)
-
-
-
-
-
-
-
-
77 (20.45)
-
47
Oliwier Urbański
UKS Barnim Goleniów
2003
43.10
-
-
-
-
-
-
-
5 (43.1)
-
-
-
-
-
-
-
-
48
Filip Kapała
MKŻ Arka Gdynia
2004
40.91
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
65 (40.91)
-
49
Michal Paciorek
KS Spójnia Warszawa
2004
37.47
-
-
-
-
-
-
17 (11.9)
-
-
-
-
-
-
-
74 (25.57)
-
50
Jan Lipowski
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2002
36.80
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (20)
-
-
40 (9.3)
38 (7.5)
-
-
-
51
Rafał Szubert
ŻLKS Poznań
2002
34.48
-
-
-
-
-
-
-
10 (34.48)
-
-
-
-
-
-
-
-
52
Aleksander Szczygielski
KW LOK "Garland" Gliwice
2002
33.87
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (33.87)
-
-
53
Maciej Karsznia
MKŻ Arka Gdynia
2003
32.39
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
70 (32.39)
-
54
Dominik Konieczny
ŻLKS Poznań
2005
31.03
-
-
-
-
-
-
-
12 (31.03)
-
-
-
-
-
-
-
-
55
Adam Słodownik
KS Spójnia Warszawa
2004
27.93
-
-
-
-
-
-
16 (14.29)
-
-
-
-
-
-
-
81 (13.64)
-
56
Stefan Marciniak
AZS Poznań
2003
27.45
-
-
-
-
-
-
-
21 (15.52)
-
-
-
-
-
-
82 (11.93)
-
57
Maciej GIERMALA
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
27.00
-
-
24 (2)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
26 (25)
58
Oskar Maguda
OKŻ Olsztyn
2002
22.50
28 (2.5)
29 (2.42)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
27 (20)
59
Jędrzej Marciniak
JKW Poznań
2004
22.41
-
-
-
-
-
-
-
17 (22.41)
-
-
-
-
-
-
-
-
60
Michał Grzesiek
ŻLKS Poznań
2005
20.69
-
-
-
-
-
-
-
18 (20.69)
-
-
-
-
-
-
-
-
61
Igor Haufa
ŻLKS Poznań
2003
18.97
-
-
-
-
-
-
-
19 (18.97)
-
-
-
-
-
-
-
-
62
Mikołaj Grzybowski
UKS FIR Warszawa
2003
12.00
-
-
14 (12)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
63
Grzegorz Macoch
OKŻ Olsztyn
2002
11.82
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
41 (6.98)
-
31 (4.84)
-
-
64
Kacper Stanisławski
YKP Gdynia
9.09
-
-
-
-
-
10 (9.09)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
65
Andrzej Nowakowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
9.00
-
-
17 (9)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
66
Hubert Roszyk
ŻLKS Poznań
2005
8.62
-
-
-
-
-
-
-
25 (8.62)
-
-
-
-
-
-
-
-
67
Miłosz Małek
MKS "Dwójka" Warszawa
2002
7.00
-
-
19 (7)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
68
Jerzy Sienkiewicz
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
6.00
-
-
20 (6)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
69
Wojciech Wilski
KS AZS AWFiS Gdańsk
2002
4.88
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
40 (4.88)
-
-
-
-
-
70
Jakub Piesiewicz
KS AZS AWFiS Gdańsk
2005
3.41
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
87 (3.41)
-
71
Stanisław Grocholewski
AZS Poznań
2005
1.72
-
-
-
-
-
-
-
29 (1.72)
-
-
-
-
-
-
-
-
72
Szymon Oleksiuk
KS Spójnia Warszawa
2004
1.70
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
88 (1.7)
-