Klasa Laser - Puchar Polski 2018

Ostatnia aktualizacja:

M
Imię i nazwisko
Klub
Ur
Punkty
Puchar Miasta Gdynia
Puchar Warszawy
Otwarte Mistrzostwa Śląska
Wiosenny Puchar JKW
Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego
Mistrzostwa Warszawy Finał WOM - MWJ
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego
Rybnickie Regaty Żeglarskie
Laser Europa Cup - Poland
Puchar Pucka
Puchar PZŻ cz. II
Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Mistrzostwa Polski cz. 1
Mistrzostwa Polski cz. 2
Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1
Julia Rogalska
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
2002
465.85
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (83.33)
5 (86.21)
6 (82.76)
4 (88.46)
1 (150)
2 (144.83)
18 (22.5)
2 (141.18)
2
Marcelina Korszon
UKS FIR Warszawa
2002
426.33
-
18 (8)
-
-
-
8 (33.33)
-
-
6 (58.33)
4 (89.66)
10 (68.97)
10 (65.38)
-
5 (129.31)
10 (82.5)
7 (97.06)
3
Kinga Brzóska
MKŻ Arka Gdynia
2002
415.57
-
-
-
-
3 (40.91)
-
-
-
-
8 (75.86)
7 (79.31)
-
3 (131.25)
9 (108.62)
13 (60)
8 (88.24)
4
Amelia Buska
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
259.66
16 (12.07)
15 (11)
-
-
-
13 (21.43)
-
15 (22)
10 (25)
22 (27.59)
18 (41.38)
23 (15.38)
5 (112.5)
15 (77.59)
-
13 (44.12)
5
Natalia Borusińska
UKS Zalew Kielce
2002
252.55
13 (14.66)
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (37.93)
24 (20.69)
11 (61.54)
6 (103.13)
-
-
14 (35.29)
6
Kornelia Ulążka
UKS FIR Warszawa
2002
236.40
9 (18.1)
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (48.28)
17 (44.83)
7 (76.92)
15 (18.75)
12 (93.1)
-
-
7
Maja Korwin-Mikke
MKS "Dwójka" Warszawa
2002
190.42
17 (11.21)
10 (16)
-
-
-
7 (35.71)
-
10 (32)
-
-
27 (10.34)
18 (34.62)
7 (93.75)
-
-
-
8
Dominika Kęska
UKŻ "Wiking" Toruń
2002
168.50
25 (4.31)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (42.31)
4 (121.88)
-
-
-
9
Natalia Kuczys
MKŻ Arka Gdynia
2002
163.04
4 (22.41)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (140.63)
8 (113.79)
-
-
10
Julia Szymczak
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
149.23
-
6 (20)
-
-
-
9 (30.95)
-
-
-
-
-
-
-
11 (98.28)
-
-
11
Natalia Palikowska
UKŻ Wiking Toruń
2003
121.09
21 (7.76)
-
-
-
-
-
-
-
11 (16.67)
-
21 (31.03)
26 (3.85)
10 (65.63)
20 (51.72)
21 (0)
-
12
Anna Trędowska
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2002
118.79
23 (6.03)
-
9 (5)
-
-
-
-
23 (6)
8 (41.67)
27 (10.34)
22 (27.59)
24 (11.54)
13 (37.5)
28 (10.34)
-
-
13
Dominika Raszka
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
102.55
-
-
-
-
-
5 (40.48)
-
-
-
-
-
-
-
18 (62.07)
-
-
14
Aleksandra Kuczyńska
UKS BRYG Wrocław
2003
100.76
29 (0.86)
-
5 (15)
-
-
-
-
-
-
24 (20.69)
-
-
11 (56.25)
29 (5.17)
-
17 (8.82)
15
Gabriela Zawal
ŻMKS-Poznań
2002
91.28
-
-
-
-
-
-
26 (6.9)
-
-
-
-
-
8 (84.38)
-
-
-
16
Zuzanna Tarnawska
MKŻ Arka Gdynia
2002
91.10
15 (12.93)
-
-
-
9 (13.64)
-
-
-
-
-
-
-
12 (46.88)
21 (46.55)
-
16 (17.65)
17
Natalia Ciszek
MKS "Dwójka" Warszawa
2002
75.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (75)
-
-
-
18
Maria Prus
AZS Poznań
2004
74.14
-
-
-
-
-
-
11 (32.76)
-
-
-
-
-
-
22 (41.38)
-
-
19
Hanna Dmochowska
MKŻ Arka Gdynia
2004
67.24
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (67.24)
-
-
20
Nawojka Ślusarska
KŻ "Mewa" Poznań
2003
60.35
-
-
-
-
-
-
16 (24.14)
-
-
-
-
-
-
23 (36.21)
-
-
21
Zuzanna Widomska
TS "Kuźnia" Rybnik
2003
56.90
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (56.9)
-
-
22
Oliwia Laskowska
CHKŻ Chojnice
45.45
-
-
-
-
2 (45.45)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
23
Izabela Satrjan
YKP Gdynia
36.36
-
-
-
-
4 (36.36)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24
Julia Kowalczyk
UKS Osiemnastka
2002
29.58
26 (3.45)
-
-
17 (1.47)
-
-
-
-
-
28 (6.9)
29 (3.45)
22 (19.23)
-
-
-
-
25
Natalia Garbaczewska
UKŻ 7 Białystok
2002
28.13
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (28.13)
-
-
-
26
Alicja Panasiewicz
ŻLKS Poznań
2005
19.72
28 (1.72)
-
-
-
-
-
27 (5.17)
-
-
29 (3.45)
-
-
16 (9.38)
-
-
-
27
Natalia Jabłońska
MKŻ Arka Gdynia
18.18
-
-
-
-
8 (18.18)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
28
Paulina Placzke
UKS FIR Warszawa
2002
18.00
-
8 (18)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
29
Maria Majchrzycka
UŻKS SPINAKER
2004
13.79
-
-
-
-
-
-
22 (13.79)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
30
Aleksandra Długołecka
ŻLKS Poznań
2005
10.34
-
-
-
-
-
-
24 (10.34)
-
-
-
-
-
-
-
-
-