Klasa Laser - Puchar Polski 2018

Ostatnia aktualizacja:

M
Załoga
Klub
Ur
Punkty
Puchar Miasta Gdynia
Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018
Otwarte Mistrzostwa LOK 2018
Puchar Spójni
Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy
Puchar Prezydenta Miasta Gdyni
Otwarte Mistrzostwa Śląska
Regaty z okazji Dni Morza
Kacper Sailor
Wiosenny Puchar JKW
Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego
Mistrzostwa Warszawy Finał WOM - MWJ
Rybnickie Regaty Żeglarskie
Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Laser Europa Cup - Poland
Puchar Pucka
Puchar PZŻ cz. II
Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1
Klara Sobczak
CHKŻ Chojnice
2004
545.73
3 (23.15)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (50)
-
2 (47.06)
-
2 (92.31)
2 (97.3)
3 (92.59)
4 (92.5)
1 (150)
4 (132.69)
2
Laura Szulc
CHKŻ Chojnice
2004
540.00
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (42.31)
-
1 (50)
-
1 (100)
1 (100)
4 (88.89)
3 (95)
8 (115)
1 (150)
3
Lilly May Niezabitowska
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2004
525.63
-
3 (22.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (44.12)
-
7 (53.85)
3 (94.59)
7 (77.78)
2 (97.5)
3 (140)
5 (126.92)
4
Dominika Raszka
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
472.91
10 (16.67)
-
-
5 (15.91)
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (47.92)
4 (41.18)
-
5 (69.23)
14 (64.86)
11 (62.96)
19 (55)
5 (130)
2 (144.23)
5
Marysia Prus-Głowacka
AZS Poznań
2004
461.96
4 (22.22)
4 (21.25)
-
-
-
-
-
-
-
8 (18.27)
7 (40)
-
-
-
-
-
7 (83.78)
12 (59.26)
12 (72.5)
10 (105)
3 (138.46)
6
Zuzanna Widomska
TS "Kuźnia" Rybnik
2003
457.48
12 (14.81)
-
6 (19.05)
-
-
-
4 (17.5)
-
-
-
-
-
-
11 (20.59)
-
11 (23.08)
5 (89.19)
10 (66.67)
6 (87.5)
7 (120)
6 (121.15)
7
Hanna Koczar
TS "Kuźnia" Rybnik
2003
414.99
11 (15.74)
-
1 (25)
-
2 (23.44)
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
10 (23.53)
-
-
9 (78.38)
14 (51.85)
15 (65)
6 (125)
10 (98.08)
8
Olga Hanslik
KW LOK "Garland" Gliwice
2003
406.29
8 (18.52)
-
3 (22.62)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (26.47)
-
-
11 (72.97)
-
9 (80)
4 (135)
15 (69.23)
9
Nawojka Ślusarska
KŻ "Mewa" Poznań
2003
403.26
7 (19.44)
-
-
-
-
7 (19)
-
1 (25)
-
4 (22.12)
5 (43.33)
-
-
6 (35.29)
-
-
8 (81.08)
16 (44.44)
11 (75)
16 (75)
9 (103.85)
10
Amelia Dziąba
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
2003
401.53
9 (17.59)
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (11.76)
14 (6.67)
10 (30.77)
4 (91.89)
15 (48.15)
16 (62.5)
12 (95)
7 (115.38)
11
Julia Szymczak
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
389.79
13 (13.89)
-
-
2 (22.73)
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (45.83)
5 (38.24)
-
8 (46.15)
12 (70.27)
5 (85.19)
18 (57.5)
14 (85)
13 (80.77)
12
Natalia Nadrzewia
UKS Zalew Kielce
2005
375.56
14 (12.96)
7 (17.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15 (62.16)
9 (70.37)
7 (85)
2 (145)
17 (57.69)
13
Hanna Dmochowska
MKŻ Arka Gdynia
2004
339.84
6 (20.37)
-
-
-
-
11 (15)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (75.68)
6 (81.48)
13 (70)
17 (70)
11 (92.31)
14
Natalia Burczyńska
Olsztyńska Grupa Regatowa
2005
326.57
15 (12.04)
8 (16.25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (26.67)
-
20 (48.65)
18 (37.04)
21 (50)
9 (110)
14 (75)
15
Iga Marcisz
TS "Kuźnia" Rybnik
2004
275.80
16 (11.11)
-
4 (21.43)
-
-
-
5 (15)
-
-
-
-
-
-
8 (29.41)
-
12 (15.38)
23 (40.54)
19 (33.33)
14 (67.5)
18 (65)
18 (51.92)
16
Nina Łypaczewska
KW LOK "Garland" Gliwice
2003
256.51
18 (9.26)
-
5 (20.24)
-
-
-
3 (20)
-
-
-
-
-
-
12 (17.65)
-
-
22 (43.24)
-
23 (45)
13 (90)
20 (40.38)
17
Dagmara Gil
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
197.05
19 (8.33)
-
-
3 (20.45)
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (16.67)
-
-
-
26 (32.43)
-
22 (47.5)
15 (80)
-
18
Sara Wiśniewska
TKŻ Toruń
2005
136.35
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (51.35)
-
31 (25)
19 (60)
-
19
Aleksandra Bobula
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2004
134.62
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (100)
21 (34.62)
20
Aleksandra Długołęcka
ŻLKS Poznań
2005
133.88
20 (7.41)
13 (10)
-
-
-
-
-
8 (15.79)
-
11 (15.38)
18 (21.67)
-
-
-
-
-
31 (18.92)
23 (18.52)
24 (42.5)
24 (35)
-
21
Oliwia Dróżyńska
TKŻ Toruń
2004
114.05
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (54.05)
-
35 (15)
22 (45)
-
22
Karolina Skwarek
AZS UWM Olsztyn
2005
112.87
23 (4.63)
11 (12.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (13.33)
-
27 (29.73)
24 (14.81)
25 (40)
-
24 (17.31)
23
Oliwia Osadcow
KW LOK "Garland" Gliwice
2004
106.00
-
-
7 (17.86)
-
10 (10.94)
-
6 (12.5)
-
-
-
-
-
-
15 (8.82)
-
-
29 (24.32)
-
29 (30)
26 (25)
-
24
Aleksandra Kosmalska
MKŻ Arka Gdynia
2004
100.74
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (40.74)
17 (60)
-
-
25
Ola Mańkowska
TKŻ Toruń
2005
90.14
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (35.14)
-
39 (5)
21 (50)
-
26
Julia Kozubowicz
TS "Kuźnia" Rybnik
2004
80.79
21 (6.48)
-
17 (5.95)
-
-
-
10 (2.5)
-
-
-
-
-
-
16 (5.88)
-
-
33 (13.51)
21 (25.93)
30 (27.5)
28 (15)
-
27
Nikola Krzosek
KS AZS AWFiS Gdańsk
2003
74.57
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (11.11)
-
-
16 (63.46)
28
Gabriela Jakończuk
OKŻ Olsztyn
2004
65.86
22 (5.56)
17 (5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (10)
-
-
22 (22.22)
-
30 (5)
23 (23.08)
29
Łucja Węglowska
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
2003
65.42
-
-
13 (10.71)
-
-
-
7 (10)
-
-
-
-
-
-
13 (14.71)
-
-
-
-
-
23 (40)
-
30
Karolina Tomczyk
TS "Kuźnia" Rybnik
2004
51.88
-
-
-
-
3 (21.88)
-
8 (7.5)
-
4 (19.64)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (30)
-
31
Kamila Wietki
YKP Kraków
2003
49.72
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (3.57)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (46.15)
32
Sarah Goetz
AZS Poznań
2005
47.63
24 (3.7)
19 (2.5)
-
-
-
-
-
16 (5.26)
-
13 (13.46)
30 (1.67)
-
-
-
-
-
-
-
32 (22.5)
29 (10)
-
33
Amelia Buska
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
46.40
-
-
-
9 (6.82)
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (39.58)
-
-
-
-
-
-
-
-
34
Aleksandra Kuczyńska
UKS BRYG Wrocław
2003
37.94
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (2.94)
-
-
-
-
27 (35)
-
-
35
Maria Majchrzycka
ŻLKS Poznań
2004
35.53
-
-
-
-
-
-
-
12 (10.53)
-
-
16 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
36
Zuzanna Żmuda
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
2004
33.33
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (33.33)
-
-
-
-
-
-
-
-
37
Kasia Miłoś
UKS Osiemnastka
2004
29.64
-
-
-
-
-
25 (1)
-
-
-
20 (6.73)
-
-
-
-
-
-
36 (5.41)
-
34 (17.5)
-
-
38
Zuzanna Reszka
MKŻ Arka Gdynia
2005
28.85
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (28.85)
39
Maria Grabska
Yacht Club ZEFIR DRAKKAR
25.00
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
40
Kinga Brzóska
MKŻ Arka Gdynia
24.00
-
-
-
-
-
2 (24)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
41
Danuta Wilska
KS AZS AWFiS Gdańsk
2004
23.72
-
15 (7.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
32 (16.22)
-
-
-
-
42
Natalka Kuczys
MKŻ Arka Gdynia
21.00
-
-
-
-
-
5 (21)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
43
Zuzanna Tarnawska
MKŻ Arka Gdynia
20.00
-
-
-
-
-
6 (20)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
44
Julia Wróblewska
YKP Gdynia
2006
17.31
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (11.54)
-
-
-
-
-
-
-
-
26 (5.77)
45
Joanna Kiełczewska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2003
17.11
-
-
-
-
-
-
-
7 (17.11)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
46
Alicja Kolman
AZS UWM Olsztyn
2003
17.08
25 (2.78)
18 (3.75)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15 (3.33)
-
-
28 (0)
37 (10)
-
-
47
Liwia Tomikowska
ŻLKS Poznań
2003
14.56
-
-
-
-
-
-
-
14 (7.89)
-
24 (2.88)
27 (6.67)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
48
Apolonia Malańska
KS AZS AWFiS Gdańsk
2003
13.66
-
16 (6.25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
26 (7.41)
-
-
-
49
Adelina Wietki
YKP Kraków
2006
11.54
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (11.54)
50
Nina Sibon
TS "Kuźnia" Rybnik
2005
5.00
-
-
-
-
-
-
9 (5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
51
Julia Grzenkowicz
YKP Gdynia
2004
2.50
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
40 (2.5)
-
-
52
Honorata Pikuła
KS CŻ Szczecin
2004
0.93
27 (0.93)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-