Klasa Laser - Puchar Polski 2018

Ostatnia aktualizacja:

M
Załoga
Klub
Ur
Punkty
Puchar Miasta Gdynia
Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018
Otwarte Mistrzostwa LOK 2018
Puchar Spójni
Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy
Puchar Prezydenta Miasta Gdyni
Otwarte Mistrzostwa Śląska
Regaty z okazji Dni Morza
Kacper Sailor
Wiosenny Puchar JKW
Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego
Mistrzostwa Warszawy Finał WOM - MWJ
Rybnickie Regaty Żeglarskie
Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Laser Europa Cup - Poland
Puchar Pucka
Puchar PZŻ cz. II
Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1
Przemysław Machowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
567.87
1 (25)
-
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (50)
1 (50)
-
2 (96.77)
4 (95.89)
2 (98.18)
4 (96.05)
2 (147.92)
1 (150)
2
Filip Miłoszewski
UKS Barnim Goleniów
2003
566.18
3 (24.24)
-
-
3 (22.62)
-
-
-
-
-
6 (20.19)
4 (45)
-
-
-
-
4 (90.32)
1 (100)
5 (92.73)
1 (100)
1 (150)
2 (146.94)
3
Gerard Polaczyk
KŻ "Mewa" Poznań
2003
551.11
7 (22.73)
-
-
-
-
1 (25)
-
-
-
2 (24.04)
1 (50)
-
-
4 (44.44)
-
-
3 (97.26)
3 (96.36)
10 (88.16)
5 (141.67)
4 (140.82)
4
ADAM SOKOŁOWSKI
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2003
544.33
12 (20.83)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (46.67)
-
2 (98.63)
8 (87.27)
5 (94.74)
6 (139.58)
3 (143.88)
5
Tomasz Trajnowicz
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
2003
526.03
4 (23.86)
2 (24.32)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (48.15)
-
-
5 (94.52)
6 (90.91)
7 (92.11)
11 (129.17)
5 (137.76)
6
Maciej Panaś
CHKŻ Chojnice
2004
503.57
17 (18.94)
7 (20.95)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (42.59)
-
-
6 (93.15)
25 (56.36)
14 (82.89)
8 (135.42)
8 (128.57)
7
Jasiu Krawczyk
CHKŻ Chojnice
2004
488.43
16 (19.32)
6 (21.62)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (26.92)
-
3 (46.3)
-
-
9 (89.04)
10 (83.64)
18 (77.63)
4 (143.75)
16 (104.08)
8
JAKUB WIEDEHEFT
MKŻ Arka Gdynia
2003
483.97
8 (22.35)
-
-
-
-
15 (11)
-
-
-
-
-
2 (46.15)
-
-
-
-
24 (68.49)
20 (65.45)
2 (98.68)
17 (116.67)
7 (131.63)
9
Igor Barcikowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2004
472.01
10 (21.59)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (43.33)
-
38 (49.32)
16 (72.73)
6 (93.42)
22 (106.25)
6 (134.69)
10
Michał Mazurowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2004
468.28
13 (20.45)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (50)
-
13 (83.56)
24 (58.18)
13 (84.21)
14 (122.92)
15 (107.14)
11
Bartosz Andrzejak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2004
464.55
20 (17.8)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (41.67)
-
4 (40)
-
17 (78.08)
14 (76.36)
28 (64.47)
10 (131.25)
11 (119.39)
12
Tomasz Procek
KW LOK "Garland" Gliwice
2003
439.89
-
-
2 (23.81)
-
6 (17.19)
-
2 (23.61)
-
-
-
-
-
-
8 (37.04)
-
-
8 (90.41)
-
31 (60.53)
12 (127.08)
17 (101.02)
13
Leon Gniadek
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2004
436.40
9 (21.97)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (40.74)
-
11 (67.74)
11 (86.3)
18 (69.09)
8 (90.79)
33 (83.33)
13 (113.27)
14
Filip Kapała
MKŻ Arka Gdynia
2004
420.75
26 (15.53)
-
-
-
-
14 (12)
-
-
-
-
-
4 (38.46)
-
-
-
-
26 (65.75)
15 (74.55)
21 (73.68)
21 (108.33)
14 (110.2)
15
Miłosz Gabryszewski
UKS Żeglarz Wrocław
2003
383.78
27 (15.15)
-
-
-
1 (25)
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
12 (29.63)
-
-
29 (61.64)
-
53 (31.58)
20 (110.42)
9 (125.51)
16
Filip Rajchert
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
380.49
11 (21.21)
-
-
4 (21.43)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (38.89)
-
-
-
1 (100)
11 (86.84)
9 (133.33)
-
17
Igor Kuczys
MKŻ Arka Gdynia
2003
362.37
2 (24.62)
-
-
-
-
4 (22)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (84.93)
4 (94.55)
3 (97.37)
3 (145.83)
-
18
Szymon Oleksiuk
KS Spójnia Warszawa
2004
361.87
6 (23.11)
23 (10.14)
-
7 (17.86)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (73.97)
31 (45.45)
37 (52.63)
27 (95.83)
12 (116.33)
19
Przemysław Okoński
UKS FIR Warszawa
2003
359.80
-
-
-
2 (23.81)
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (43.75)
-
-
-
27 (64.38)
19 (67.27)
34 (56.58)
40 (68.75)
20 (91.84)
20
Maksymilian Burdziej
UKS Barnim Goleniów
2003
326.93
15 (19.7)
-
-
8 (16.67)
-
-
-
-
-
3 (23.08)
-
-
-
-
-
3 (93.55)
10 (87.67)
9 (85.45)
9 (89.47)
15 (120.83)
-
21
Dominik Śliwiński
KS AZS AWFiS Gdańsk
2003
317.21
14 (20.08)
5 (22.3)
-
-
-
8 (18)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15 (80.82)
7 (89.09)
19 (76.32)
13 (125)
-
22
Stanisław Konarzewski
KS AZS AWFiS Gdańsk
2004
307.68
32 (13.26)
3 (23.65)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (75.34)
12 (80)
15 (81.58)
-
10 (122.45)
23
Antoni Borkowski
AZS Poznań
2003
292.72
34 (12.5)
17 (14.19)
-
-
-
-
-
5 (19.74)
-
15 (11.54)
11 (33.33)
-
-
-
-
-
53 (28.77)
36 (36.36)
27 (65.79)
7 (137.5)
-
24
Karol Głąbik
KW LOK "Garland" Gliwice
2003
291.35
48 (7.2)
-
11 (13.1)
-
5 (18.75)
-
7 (16.67)
-
-
-
-
-
-
15 (24.07)
-
-
40 (46.58)
-
56 (27.63)
29 (91.67)
23 (82.65)
25
David Goetz
AZS Poznań
2003
287.05
18 (18.56)
13 (16.89)
-
-
-
10 (16)
-
3 (22.37)
-
-
9 (36.67)
-
-
-
-
-
31 (58.9)
21 (63.64)
17 (78.95)
32 (85.42)
-
26
Szymon Maruszczak
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
2005
283.92
-
26 (8.11)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (22.92)
-
-
-
32 (57.53)
34 (40)
48 (38.16)
19 (112.5)
36 (42.86)
27
Maciej Karsznia
MKŻ Arka Gdynia
2003
268.05
21 (17.42)
-
-
-
-
21 (5)
-
-
-
-
-
6 (30.77)
-
-
-
-
25 (67.12)
30 (47.27)
29 (63.16)
30 (89.58)
-
28
Paweł Trella
MKŻ Arka Gdynia
2004
264.79
29 (14.39)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (34.62)
-
-
-
-
22 (71.23)
26 (54.55)
16 (80.26)
-
29 (64.29)
29
Mikołaj Grzybowski
UKS FIR Warszawa
2003
261.84
-
-
-
6 (19.05)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (70.97)
36 (52.05)
-
24 (69.74)
24 (102.08)
-
30
Kamil Lenczowski
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2005
253.29
43 (9.09)
-
-
-
-
-
4 (20.83)
-
-
-
-
-
-
17 (20.37)
-
16 (51.61)
41 (45.21)
33 (41.82)
46 (40.79)
50 (47.92)
28 (67.35)
31
Adam Słodownik
KS Spójnia Warszawa
2004
251.50
45 (8.33)
20 (12.16)
-
16 (7.14)
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (25)
-
-
-
43 (42.47)
32 (43.64)
65 (15.79)
57 (33.33)
19 (94.9)
32
Andrzej Nowakowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
250.08
31 (13.64)
-
-
5 (20.24)
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (27.08)
16 (22.22)
-
-
33 (56.16)
-
40 (48.68)
26 (97.92)
-
33
Mateusz Balicki
UKS Żeglarz Wrocław
2004
241.72
42 (9.47)
-
-
-
9 (12.5)
-
5 (19.44)
-
-
-
-
-
-
21 (12.96)
-
-
50 (32.88)
35 (38.18)
47 (39.47)
48 (52.08)
24 (79.59)
34
Michał Tokarczyk
KW LOK "Garland" Gliwice
2004
238.83
22 (17.05)
-
12 (11.9)
-
8 (14.06)
-
10 (12.5)
-
-
-
-
-
-
27 (1.85)
-
-
18 (76.71)
-
50 (35.53)
36 (77.08)
40 (30.61)
35
Konrad Dziąba
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
2004
237.77
49 (6.82)
21 (11.49)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (33.33)
6 (33.33)
-
39 (47.95)
44 (21.82)
45 (42.11)
53 (41.67)
30 (61.22)
36
Dominik Popielarz
TKŻ Toruń
2003
236.89
39 (10.61)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
30 (60.27)
39 (30.91)
30 (61.84)
23 (104.17)
-
37
Maksymilian Kalupa
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2004
233.25
36 (11.74)
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (12.5)
-
-
-
13 (27.78)
-
-
46 (38.36)
-
26 (67.11)
31 (87.5)
-
38
Rafał Szubert
ŻLKS Poznań
2002
229.77
23 (16.67)
11 (18.24)
-
-
-
-
-
-
-
1 (25)
2 (48.33)
-
-
-
-
-
-
17 (70.91)
12 (85.53)
-
-
39
Alan Kocięda
MKŻ Arka Gdynia
2004
228.59
25 (15.91)
-
-
-
-
17 (9)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
28 (63.01)
22 (61.82)
25 (68.42)
34 (81.25)
-
40
Wiktor Robaczewski
MOS SSW Iława
2003
227.78
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (36.67)
-
-
-
-
18 (114.58)
25 (76.53)
41
Kacper Jaskuła
ŻLKS Poznań
2003
223.28
19 (18.18)
12 (17.57)
-
-
-
-
-
2 (23.68)
-
5 (21.15)
8 (38.33)
-
-
-
-
-
16 (79.45)
11 (81.82)
22 (72.37)
-
-
42
Stanisław Janowicz
KS AZS AWFiS Gdańsk
2003
221.57
24 (16.29)
15 (15.54)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (72.6)
28 (50.91)
32 (59.21)
-
26 (73.47)
43
Michał Grzesiek
ŻLKS Poznań
2005
217.22
38 (10.98)
27 (7.43)
-
-
-
-
-
9 (14.47)
-
16 (10.58)
10 (35)
-
-
-
-
-
42 (43.84)
53 (5.45)
43 (44.74)
35 (79.17)
-
44
Kacper Żywiczka
CHKŻ Chojnice
2003
207.29
-
10 (18.92)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (35.19)
-
-
-
13 (78.18)
20 (75)
-
-
45
Cezary Popielski
AZS Poznań
2005
203.67
44 (8.71)
18 (13.51)
-
-
-
-
-
11 (11.84)
-
17 (9.62)
20 (18.33)
-
-
-
-
-
45 (39.73)
46 (18.18)
55 (28.95)
47 (54.17)
34 (48.98)
46
Bogusz Tłok
MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
2004
184.80
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
45 (20)
23 (71.05)
28 (93.75)
-
47
Jakub Chodak
UKŻ 7 Białystok
2003
181.60
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (14.81)
-
-
56 (24.66)
-
39 (50)
42 (64.58)
41 (27.55)
48
Oliwier Urbański
UKS Barnim Goleniów
2003
181.47
-
-
-
-
-
-
-
4 (21.05)
-
-
6 (41.67)
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (118.75)
-
49
Hugo Marciniak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2004
180.46
52 (5.68)
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (16.35)
21 (16.67)
-
-
19 (16.67)
-
-
-
48 (14.55)
33 (57.89)
37 (75)
-
50
Hubert Maczyszyn
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
2003
173.12
37 (11.36)
28 (6.76)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (25.93)
-
19 (41.94)
60 (19.18)
29 (49.09)
38 (51.32)
56 (35.42)
-
51
Wiktor Polaczek
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
2004
164.99
54 (4.92)
22 (10.81)
-
-
-
-
9 (13.89)
-
-
-
-
-
-
11 (31.48)
-
-
58 (21.92)
-
36 (53.95)
52 (43.75)
-
52
Kacper Walęga
KS Spójnia Warszawa
2005
155.23
67 (0)
32 (4.05)
-
11 (13.1)
-
-
-
-
-
-
-
-
15 (20.83)
-
-
-
47 (36.99)
47 (16.36)
58 (25)
46 (56.25)
49 (3.06)
53
Maciej Lickendorf
SEJK "Pogoń" Szczecin
2004
154.65
-
8 (20.27)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (64.52)
23 (69.86)
27 (52.73)
-
-
-
54
Igor Haufa
ŻLKS Poznań
2003
153.46
41 (9.85)
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (19.23)
19 (20)
-
-
-
-
-
44 (41.1)
-
42 (46.05)
60 (27.08)
-
55
Fabian Chodak
UKŻ 7 Białystok
2002
142.20
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
35 (53.42)
-
-
-
21 (88.78)
56
Maciej Małachowski
UKŻ 7 Białystok
2003
141.13
-
29 (6.08)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (11.11)
-
-
55 (26.03)
-
59 (23.68)
55 (37.5)
38 (36.73)
57
Tytus Czajkowski
MKŻ Arka Gdynia
2004
135.16
28 (14.77)
-
-
-
-
18 (8)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
49 (34.25)
43 (23.64)
66 (14.47)
43 (62.5)
-
58
Wojtek Kikmunter
CHKŻ Chojnice
2003
133.78
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (18.52)
-
-
37 (50.68)
23 (60)
35 (55.26)
-
-
59
Franciszek Niesiobędzki
OKŻ Olsztyn
2005
133.65
47 (7.58)
33 (3.38)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (20)
-
51 (31.51)
54 (3.64)
-
61 (25)
35 (45.92)
60
Paweł Gerłachowski
YKP Gdynia
2004
132.45
-
24 (9.46)
-
-
-
9 (17)
-
-
-
-
-
9 (19.23)
-
-
-
24 (25.81)
-
-
-
-
27 (70.41)
61
Miłosz Michalak
YKP Gdynia
2005
128.14
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (23.08)
-
-
-
26 (19.35)
-
-
-
-
22 (85.71)
62
Michał Paciorek
KS Spójnia Warszawa
2004
125.65
62 (1.89)
38 (0)
-
12 (11.9)
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (8.33)
-
-
-
63 (15.07)
38 (32.73)
52 (32.89)
-
37 (39.8)
63
Hubert Roszyk
ŻLKS Poznań
2005
123.13
40 (10.23)
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (17.31)
15 (26.67)
-
-
-
-
-
52 (30.14)
-
54 (30.26)
64 (18.75)
-
64
Filip Kurczewski
MKŻ Żnin
2003
112.44
35 (12.12)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
54 (27.4)
-
-
38 (72.92)
-
65
Wiktor Borkowski
AZS Poznań
2006
109.54
51 (6.06)
16 (14.86)
-
-
-
-
-
6 (18.42)
-
-
23 (13.33)
-
-
-
-
-
57 (23.29)
-
-
63 (20.83)
39 (33.67)
66
Bartosz Dąbrowski
UKŻ 7 Białystok
2004
107.18
-
19 (12.84)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
59 (20.55)
-
51 (34.21)
54 (39.58)
-
67
Tomasz Gajda
UKS Barnim Goleniów
2005
106.17
-
-
-
10 (14.29)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
61 (21.05)
39 (70.83)
-
68
Aleksander Szczygielski
KW LOK "Garland" Gliwice
2002
99.48
30 (14.02)
-
8 (16.67)
-
7 (15.63)
-
6 (18.06)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
57 (26.32)
-
32 (55.1)
69
Jakub Gołębiowski
MOS SSW Iława
2002
97.96
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (97.96)
70
Antoni Pasich
UKS Barnim Goleniów
2004
95.90
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (35.48)
-
-
-
44 (60.42)
-
71
Stefan Marciniak
AZS Poznań
2003
88.16
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (30)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
31 (58.16)
72
Jędrzej Marciniak
JKW Poznań
2004
76.83
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (31.67)
-
-
-
-
18 (45.16)
-
-
-
-
-
73
Jakub Kluk
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
2006
75.37
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (23.33)
-
-
-
-
-
33 (52.04)
74
Dominik Konieczny
ŻLKS Poznań
2005
71.63
58 (3.41)
35 (2.03)
-
-
-
-
-
10 (13.16)
-
12 (14.42)
22 (15)
-
-
-
-
-
64 (13.7)
52 (7.27)
68 (11.84)
65 (16.67)
-
75
KAROL ERIKSSON
MKŻ Arka Gdynia
2004
70.32
-
-
-
-
-
22 (4)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
48 (35.62)
-
60 (22.37)
69 (8.33)
-
76
Gracjan Niczyj
UKŻ "Wiking" Toruń
2005
69.10
50 (6.44)
-
-
-
-
23 (3)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (22.58)
-
50 (10.91)
74 (3.95)
59 (29.17)
-
77
Dobromir Sokołowski
JKW Poznań
2004
67.62
53 (5.3)
-
-
-
-
-
-
17 (3.95)
-
21 (5.77)
17 (23.33)
-
-
-
-
28 (12.9)
62 (16.44)
-
-
-
47 (9.18)
78
Piotr Hofman
KW LOK "Garland" Gliwice
2003
66.67
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
41 (66.67)
-
79
JAKUB RZESZOTEK
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
64.87
-
-
-
13 (10.71)
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (10.42)
-
-
-
69 (6.85)
-
70 (9.21)
70 (6.25)
43 (21.43)
80
Robert Berliński
YKP Gdynia
2004
64.77
46 (7.95)
34 (2.7)
-
-
-
20 (6)
-
-
-
-
-
13 (3.85)
-
-
-
27 (16.13)
-
37 (34.55)
63 (18.42)
-
-
81
Tymoteusz Mika
KŻ "Horn" Kraków
2006
62.57
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
30 (6.45)
-
-
-
49 (50)
48 (6.12)
82
Mikołaj Warot
JKW Poznań
2005
53.76
61 (2.27)
-
-
-
-
-
-
18 (2.63)
-
19 (7.69)
24 (11.67)
-
-
-
-
31 (3.23)
-
40 (29.09)
-
72 (2.08)
-
83
Stanisław Podwojski
KW LOK "Garland" Gliwice
2002
52.94
-
-
14 (9.52)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
44 (43.42)
-
-
84
Illya Zaradny
PKM LOK Poznań
2004
52.41
-
-
-
-
-
-
-
15 (6.58)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
51 (45.83)
-
85
Kacper Dybiec
KS Spójnia Warszawa
2005
49.72
56 (4.17)
-
-
18 (4.76)
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (12.5)
-
-
-
68 (8.22)
-
76 (1.32)
62 (22.92)
-
86
Mikołaj Dąbrowski
UKS Żeglarz Wrocław
2005
48.68
60 (2.65)
-
-
-
11 (9.38)
-
13 (8.33)
-
-
-
-
-
-
23 (9.26)
-
-
66 (10.96)
-
72 (6.58)
67 (12.5)
-
87
Miłosz Małek
MKS "Dwójka" Warszawa
2002
48.01
-
-
-
14 (9.52)
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (18.75)
-
-
-
-
-
62 (19.74)
-
-
88
Igor Labocha
TS "Kuźnia" Rybnik
2002
47.37
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
41 (47.37)
-
-
89
Piotr Vogel
JKW Poznań
2005
45.50
63 (1.52)
-
-
-
-
-
-
13 (9.21)
-
-
26 (8.33)
-
-
-
-
-
67 (9.59)
56 (0)
-
-
44 (18.37)
90
Oskar Maguda
Olsztyńska Grupa Regatowa
2002
45.08
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
61 (17.81)
41 (27.27)
64 (17.11)
-
-
91
Maciej GIERMALA
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
39.08
55 (4.55)
-
-
20 (2.38)
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (14.58)
-
-
-
72 (2.74)
-
75 (2.63)
66 (14.58)
-
92
Maciej Wójcik
TS "Kuźnia" Rybnik
2004
39.06
-
-
-
-
12 (7.81)
-
14 (6.94)
-
11 (7.14)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
58 (31.25)
-
93
Szymon Kędzierski
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
2004
38.92
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (16.67)
-
-
51 (9.09)
67 (13.16)
-
-
94
Maciej Reck
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2004
37.22
66 (0.38)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
49 (36.84)
-
-
95
Gabriel Małecki
Centrum Żeglarskie Szczecin
2004
37.13
57 (3.79)
36 (1.35)
-
-
-
24 (2)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
71 (4.11)
42 (25.45)
71 (7.89)
-
-
96
Mateusz Kaup
KS CŻ Szczecin
2004
31.64
59 (3.03)
25 (8.78)
-
-
-
-
-
-
-
25 (1.92)
-
-
-
-
-
-
65 (12.33)
55 (1.82)
69 (10.53)
-
-
97
Marcel Bisewski
YKP Gdynia
2005
31.60
33 (12.88)
14 (16.22)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (15.38)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
98
Maciej Berkau
PKM LOK Poznań
2002
28.33
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (28.33)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
99
Radosław Gałecki
KS ENERGETYK Jaworzno
2003
27.11
-
-
18 (4.76)
-
16 (1.56)
-
-
-
6 (16.07)
-
-
-
-
25 (5.56)
-
-
70 (5.48)
-
-
-
-
100
Maksymilian Cymerman
UKS Barnim Goleniów
2002
25.00
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
101
Tymon Gajdzinski
MKŻ Arka Gdynia
2005
24.49
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
42 (24.49)
102
Marcel Skubański
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
2005
23.21
-
-
15 (8.33)
-
13 (6.25)
-
11 (11.11)
-
2 (23.21)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
103
Michał Krasodomski
KS AZS AWFiS Gdańsk
2003
22.97
-
4 (22.97)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
104
Michał Gonciarz
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
2004
22.22
-
-
-
-
-
-
3 (22.22)
-
9 (10.71)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
105
Szymon Gąsiorowski
YKP Gdynia
2005
19.93
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (7.69)
-
-
-
-
-
-
-
-
46 (12.24)
106
Grzegorz Rusecki
KS ENERGETYK Jaworzno
2002
18.98
-
-
10 (14.29)
-
-
-
8 (15.28)
-
7 (14.29)
-
-
-
-
26 (3.7)
-
-
-
-
-
-
-
107
Piotr Węgrzyński
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
2002
17.86
-
-
16 (7.14)
-
-
-
-
-
5 (17.86)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
108
Stanisław Grocholewski
AZS Poznań
2005
16.74
64 (1.14)
37 (0.68)
-
-
-
-
-
19 (1.32)
-
-
28 (5)
-
-
-
-
-
-
-
-
68 (10.42)
-
109
Nikodem Pytlik
Jacht Klub Pogoria III
2003
16.34
-
-
19 (3.57)
-
-
-
17 (2.78)
-
10 (8.93)
-
-
-
-
24 (7.41)
-
-
-
-
-
-
-
110
Wojciech Antoniak
UKS Barnim Goleniów
2002
15.48
-
-
-
9 (15.48)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
111
Kamil Stemplewski
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
2005
15.31
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
45 (15.31)
112
Maciej Cękała
SEJK "Pogoń" Szczecin
2004
12.73
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
49 (12.73)
-
-
-
113
Damian Sobota
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
2004
12.50
-
-
21 (1.19)
-
-
-
-
-
8 (12.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
114
Kacper Radzikowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2001
12.50
-
-
-
15 (8.33)
-
-
-
-
-
-
-
-
23 (4.17)
-
-
-
-
-
-
-
-
115
Mikołaj Kmin
YKP Warszawa
2005
9.82
-
-
-
19 (3.57)
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (6.25)
-
-
-
-
-
-
-
-
116
Paweł Szota
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
2004
9.72
-
-
20 (2.38)
-
17 (0)
-
12 (9.72)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
117
Adam Urbaniak
ŻLKS Poznań
2005
6.50
65 (0.76)
-
-
-
-
-
-
-
-
26 (0.96)
-
-
-
-
-
-
73 (1.37)
-
-
71 (4.17)
-
118
jerzy sienkiewicz
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
6.45
-
-
-
21 (1.19)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
73 (5.26)
-
-
119
Kajetan Gliniecki
UKS FIR Warszawa
2002
5.95
-
-
-
17 (5.95)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
120
Jakub Kołodziejczyk
UKS Żeglarz Wrocław
2005
5.56
-
-
-
-
-
-
15 (5.56)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
121
Hugo Skupnik
TS "Kuźnia" Rybnik
2004
5.36
-
-
-
-
14 (4.69)
-
16 (4.17)
-
12 (5.36)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
122
Jakub Piesiewicz
KS AZS AWFiS Gdańsk
2005
4.73
-
31 (4.73)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
123
Teodor Kasprzyk
AZS Poznań
2005
3.33
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
29 (3.33)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
124
Franciszek Kotlarek
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
2005
2.08
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24 (2.08)
-
-
-
-
-
-
-
-
125
Dominik Masłoń
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
2005
1.39
-
-
-
-
-
-
18 (1.39)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-