Klasa Laser - Puchar Polski 2018

Ostatnia aktualizacja:


LAS U20
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar Prezydenta Miasta Gdyni Wiosenny Puchar JKW Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Mistrzostwa Warszawy Finał WOM - MWJ Laser Europa Cup - Poland Puchar Pucka Puchar PZŻ cz. II Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra Mistrzostwa Polski Juniorów - Laser Standard Mistrzostwa Polski cz. 2 Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2001 497.07 5
(19.74)
- - - - 2
(96.88)
5*
(82.61)
2
(95.45)
1
(150.00)
- 2
(135.00)
2 Kacper Stanisławski YKP Gdynia 2000 437.11 4
(21.05)
- - - 5*
(71.43)
6
(84.38)
8*
(69.57)
4
(86.36)
3
(140.32)
20*
(82.14)
4
(105.00)
3 Jakub Marciniak JKW Poznań 2001 412.34 10*
(13.16)
3
(19.44)
2
(45.45)
- 8*
(50.00)
10*
(71.88)
7
(73.91)
7
(72.73)
6
(125.81)
10*
(117.86)
6
(75.00)
4 Kacper Błaszczyk TS Kuźnia Rybnik 2000 351.50 - - - - - 12
(65.63)
9
(65.22)
9*
(63.64)
5
(130.65)
13*
(107.14)
5
(90.00)
5 Hubert Polaczyk KŻ Mewa Poznań 2001 318.49 9*
(14.47)
2
(22.22)
4
(36.36)
- - 19
(43.75)
15*
(39.13)
11
(54.55)
11
(101.61)
27*
(57.14)
7
(60.00)
6 Piotr Ostrowski AZS UW Warszawa 2000 295.87 - - - - 4
(78.57)
8*
(78.13)
- 5
(81.82)
4
(135.48)
11*
(114.29)
-
7 Kacper Mazurek AZS UW Warszawa 1999 264.62 14
(7.89)
- - - - 11
(68.75)
- 6
(77.27)
10*
(106.45)
12
(110.71)
-
8 Tomasz Misiak JKW Poznań 2001 210.38 - 5
(13.89)
10
(9.09)
- 13*
(14.29)
20
(40.63)
- 12
(50.00)
12
(96.77)
38*
(17.86)
-
9 Sebastian Mazurek AZS UW Warszawa 1999 198.91 13
(9.21)
- - - - 21
(37.50)
- 14
(40.91)
9
(111.29)
31*
(42.86)
-
10 Mateusz Budzisz MKŻ Arka Gdynia 2001 193.07 - - - - - 18
(46.88)
17*
(30.43)
10
(59.09)
14
(87.10)
- -
11 Wojciech Kotowski ŻLKS Poznań 1999 191.79 - 6
(11.11)
3
(40.91)
- - - 13
(47.83)
- 13
(91.94)
29*
(50.00)
-
12 Łukasz Machowski MKS Dwójka Warszawa 2001 170.97 - - - 1
(50.00)
- - - - 7
(120.97)
15*
(100.00)
-
13 Jakub Domagała CHKŻ Chojnice 2000 166.32 - - - - - 16
(53.13)
14*
(43.48)
13
(45.45)
18
(67.74)
- -
14 Aleksander Unruh OŚ AZS Poznań 2000 147.95 - 8
(5.56)
5
(31.82)
- - 23
(31.25)
18
(26.09)
- 21
(53.23)
32*
(39.29)
-
15 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 145.16 - - - - - - - - 2
(145.16)
39*
(14.29)
-
16 Cezary Miłkowski TKŻ Toruń 2000 133.18 - - - - - 15
(56.25)
23
(4.35)
- 17
(72.58)
- -
17 Konstanty Sawicki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2002 116.13 - - - - - - - - 8
(116.13)
- -
18 Marcel Głuchowski UKS FIR Warszawa 1999 103.04 11
(11.84)
- - - - 14
(59.38)
- 16
(31.82)
- 43 -
19 Piotr Malinowski SSW Iława 2001 96.43 - - - - - - - - - 16
(96.43)
-
20 Piotr Jóźwiak ŻMKS Poznań 2001 90.17 - - 6
(27.27)
- - - - - 19
(62.90)
36*
(25.00)
-
21 Kacper Ludwinski KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2000 86.19 15
(6.58)
10* - - - - 21
(13.04)
19
(18.18)
22
(48.39)
- -
22 Karol Dobrowolski UKS FIR Warszawa 1999 80.79 - - - - - - - 18
(22.73)
20
(58.06)
- -
23 Przemysław Pietruszewski KS AZS AWFiS Gdańsk 2000 78.33 - - - - - - 16
(34.78)
- 23
(43.55)
37*
(21.43)
-
24 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2002 77.42 - - - - - - - - 16
(77.42)
22*
(75.00)
-
25 Piotr Masztalerz TKŻ Toruń 2001 67.86 - - - - - - - - - 24
(67.86)
-
26 Michał Kugacki MKŻ Arka Gdynia 1999 67.66 17
(3.95)
- - - - 25
(25.00)
- - 24
(38.71)
- -
27 Aleksander Pikuła KS Centrum Żeglarskie Szczecin 1999 59.57 - - - - - - 19
(21.74)
20
(13.64)
27
(24.19)
- -
28 Jędrzej Bering KS CŻ Szczecin 2001 46.43 - - - - - - - - - 30
(46.43)
-
29 Wiktor Kreft KŻ Horn Kraków 2001 46.37 - - - - - 29
(12.50)
- - 25
(33.87)
- -
30 Przemysław Machowski MKS Dwójka Warszawa 2003 38.46 - - - 4
(38.46)
- - - - - - -
31 Piotr Śledziński UKŻ Wiking Toruń 2001 29.03 - - - - - - - - 26
(29.03)
- -
32 Tomasz Dąbrowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2001 25.60 - - - - - 31
(6.25)
- - 28
(19.35)
- -
33 Kuba Rodziewicz SEJK Pogoń Szczecin 25.00 1
(25.00)
- - - - - - - - - -
34 Jaroslaw Libenko SHVSN MARIVPOL 2000 22.73 - - 7
(22.73)
- - - - - - - -
35 Dawid Kania ŻLKS Poznań 22.37 3
(22.37)
- - - - - - - - - -
36 Karol Zinkiewicz UKŻ Siódemka Białystok 2000 21.88 - - - - - 26
(21.88)
- - - - -
37 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 2003 19.23 - - - 9
(19.23)
- - - - - - -
38 Jakub Stremlau TKŻ Toruń 1999 18.75 - - - - - 27
(18.75)
- - - - -
39 Stanisław Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 18.42 6
(18.42)
- - - - - - - - - -
40 Damian Kosmalski CHKŻ Chojnice 17.11 7
(17.11)
- - - - - - - - - -
41 Jakub Szymanowicz UKŻ Błękitni Grzybowo 2001 16.47 18
(2.63)
- - - - 32
(3.13)
- - 30*
(9.68)
40
(10.71)
-
42 Borys Michniewicz UKŻ Wiking Toruń 2001 15.25 19
(1.32)
- - - - 30
(9.38)
- 22
(4.55)
- - -
43 Wojciech Wilski KS AZS AWFiS Gdańsk 2002 14.52 - - - - - - - - 29
(14.52)
41*
(7.14)
-
44 Wiktor Grocholewski OŚ AZS Poznań 2002 13.64 - - 9
(13.64)
- - - - - - - -
45 Michał Maciaszczyk KS Centrum Żeglarskie Szczecin 10.53 12
(10.53)
- - - - - - - - - -
46 Szymon Pawlik KS Centrum Żeglarskie Szczecin 5.26 16
(5.26)
- - - - - - - - - -
47 Jan Porębski KS AZS AWFiS Gdańsk 2001 4.84 - - - - - - - - 31
(4.84)
- -
48 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 2002 3.85 - - - 13
(3.85)
- - - - - - -
49 Radosław Jankowski Nauticus YC Olsztyn 1999 3.57 - - - - - - - - - 42
(3.57)
-
50 Bogusz Tłok MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 2004 0.00 - - - - - - 24 - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.