LAS (OPEN)
Klasa Laser - Puchar Polski 2018

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2020

RANKING LAS (OPEN)

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Puchar Prezydenta Miasta Gdyni Wiosenny Puchar JKW Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Mistrzostwa Warszawy Finał WOM - MWJ Laser Europa Cup - Poland Puchar Pucka Puchar PZŻ cz. II Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra Mistrzostwa Polski Juniorów - Laser Standard Mistrzostwa Polski cz. 2 Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2001 497.07 5 (19.74) - - - - 2 (96.88) 5 (82.61) 2 (95.45) 1 (150) - 2 (135)
2 Stanisław Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 1992 495.21 6 (18.42) - - - 6 (64.29) 5 (87.5) 6 (78.26) 1 (100) - 4 (139.29) 1 (150)
3 Kacper Stanisławski YKP Gdynia 2000 437.11 4 (21.05) - - - 5 (71.43) 6 (84.38) 8 (69.57) 4 (86.36) 3 (140.32) 20 (82.14) 4 (105)
4 Jakub Marciniak JKW Poznań 2001 412.34 10 (13.16) 3 (19.44) 2 (45.45) - 8 (50) 10 (71.88) 7 (73.91) 7 (72.73) 6 (125.81) 10 (117.86) 6 (75)
5 Dawid Kania ŻLKS Poznań 1997 394.10 3 (22.37) 1 (25) 1 (50) - - 1 (100) 4 (86.96) - - 6 (132.14) -
6 Filip Ciszkiewicz MKŻ Arka Gdynia 1995 366.43 - - - - - - 1 (100) - - 2 (146.43) 3 (120)
7 Kuba Rodziewicz SEJK "Pogoń" Szczecin 1998 356.93 1 (25) - - - - 4 (90.63) 3 (91.3) - - 1 (150) -
8 Kacper Błaszczyk TS "Kuźnia" Rybnik 2000 351.50 - - - - - 12 (65.63) 9 (65.22) 9 (63.64) 5 (130.65) 13 (107.14) 5 (90)
9 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 2001 318.49 9 (14.47) 2 (22.22) 4 (36.36) - - 19 (43.75) 15 (39.13) 11 (54.55) 11 (101.61) 27 (57.14) 7 (60)
10 Piotr Ostrowski AZS UW Warszawa 2000 295.87 - - - - 4 (78.57) 8 (78.13) - 5 (81.82) 4 (135.48) 11 (114.29) -
11 Kacper Mazurek AZS UW Warszawa 1999 264.62 14 (7.89) - - - - 11 (68.75) - 6 (77.27) 10 (106.45) 12 (110.71) -
12 Damian Kosmalski CHKŻ Chojnice 1998 255.83 7 (17.11) - - - - 7 (81.25) 10 (60.87) 8 (68.18) - 18 (89.29) -
13 Michał Maciaszczyk KSCŻ SZCZECIN 1997 254.01 12 (10.53) 4 (16.67) - - 11 (28.57) 9 (75) 12 (52.17) 3 (90.91) - 23 (71.43) -
14 Tadeusz Kubiak SEJK "Pogoń" Szczecin 1994 231.36 - - - - - - 2 (95.65) - - 5 (135.71) -
15 Tomasz Misiak JKW Poznań 2001 210.38 - 5 (13.89) 10 (9.09) - 13 (14.29) 20 (40.63) - 12 (50) 12 (96.77) 38 (17.86) -
16 Sebastian Mazurek AZS UW Warszawa 1999 198.91 13 (9.21) - - - - 21 (37.5) - 14 (40.91) 9 (111.29) 31 (42.86) -
17 Mateusz Budzisz MKŻ Arka Gdynia 2001 193.07 - - - - - 18 (46.88) 17 (30.43) 10 (59.09) 14 (87.1) - -
18 Wojciech Kotowski ŻLKS Poznań 1999 191.79 - 6 (11.11) 3 (40.91) - - - 13 (47.83) - 13 (91.94) 29 (50) -
19 Łukasz Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 2001 170.97 - - - 1 (50) - - - - 7 (120.97) 15 (100) -
20 Jakub Domagała CHKŻ Chojnice 2000 166.32 - - - - - 16 (53.13) 14 (43.48) 13 (45.45) 18 (67.74) - -
21 Aleksander Unruh AZS Poznań 2000 147.95 - 8 (5.56) 5 (31.82) - - 23 (31.25) 18 (26.09) - 21 (53.23) 32 (39.29) -
22 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 145.16 - - - - - - - - 2 (145.16) 39 (14.29) -
23 Kacper Ziemiński SEJK "Pogoń" Szczecin 1990 142.86 - - - - - - - - - 3 (142.86) -
24 Cezary Miłkowski TKŻ Toruń 2000 133.18 - - - - - 15 (56.25) 23 (4.35) - 17 (72.58) - -
25 Maciej Grabowski MKŻ Arka Gdynia 1978 128.57 - - - - - - - - - 7 (128.57) -
26 Aleksander Arian SAILING Team Rzeszów 1992 121.43 - - - - - - - - - 9 (121.43) -
27 Konstanty Sawicki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2002 116.13 - - - - - - - - 8 (116.13) - -
28 Marcel Głuchowski UKS FIR Warszawa 1999 103.04 11 (11.84) - - - - 14 (59.38) - 16 (31.82) - 43 (0) -
29 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 1970 100.98 - - - 5 (34.62) - - - 15 (36.36) - - 9 (30)
30 Piotr Malinowski MOS SSW Iława 2001 96.43 - - - - - - - - - 16 (96.43) -
31 Piotr Jóźwiak ŻMKS-Poznań 2001 90.17 - - 6 (27.27) - - - - - 19 (62.9) 36 (25) -
32 Wojciech Wionczek Fala Brzeg 1973 87.31 - - - 3 (42.31) - - - - - - 8 (45)
33 Kacper Ludwinski KSCŻ SZCZECIN 2000 86.19 15 (6.58) 10 (0) - - - - 21 (13.04) 19 (18.18) 22 (48.39) - -
34 Wojciech Lipke SEJK "Pogoń" Szczecin 1997 85.71 - - - - - - - - - 19 (85.71) -
35 Karol Dobrowolski UKS FIR Warszawa 1999 80.79 - - - - - - - 18 (22.73) 20 (58.06) - -
36 Karol Rosner SEJK "Pogoń" Szczecin 1982 78.57 - - - - - - - - - 21 (78.57) -
37 Przemysław Pietruszewski KS AZS AWFiS Gdańsk 2000 78.33 - - - - - - 16 (34.78) - 23 (43.55) 37 (21.43) -
38 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2002 77.42 - - - - - - - - 16 (77.42) 22 (75) -
39 Szymon Pawlik KSCŻ SZCZECIN 1998 75.72 16 (5.26) 7 (8.33) - - - 17 (50) 20 (17.39) - - - -
40 Marcin Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 1997 70.12 - - - - 14 (7.14) - - 17 (27.27) - 33 (35.71) -
41 Piotr Masztalerz TKŻ Toruń 2001 67.86 - - - - - - - - - 24 (67.86) -
42 Michał Kugacki MKŻ Arka Gdynia 1999 67.66 17 (3.95) - - - - 25 (25) - - 24 (38.71) - -
43 Jakub Kaniszewski KS AZS AWFiS Gdańsk 1989 64.29 - - - - - - - - - 25 (64.29) -
44 Aleksander Pikuła Centrum Żeglarskie Szczecin 1999 59.57 - - - - - - 19 (21.74) 20 (13.64) 27 (24.19) - -
45 Jakub Dumara SEJK "Pogoń" Szczecin 1986 56.52 - - - - - - 11 (56.52) - - - -
46 Michał Wadek KW LOK "Garland" Gliwice 1998 53.57 - - - - - - - - - 28 (53.57) -
47 Jędrzej Bering KS CŻ Szczecin 2001 46.43 - - - - - - - - - 30 (46.43) -
48 Wiktor Kreft Klub Żeglarski Horn Kraków 2001 46.37 - - - - - 29 (12.5) - - 25 (33.87) - -
49 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 1977 46.15 - - - 2 (46.15) - - - - - - 11 (0)
50 Grzegorz Wionczek Fala Brzeg 1971 41.92 - - - 7 (26.92) - - - - - - 10 (15)
51 Przemysław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 2003 38.46 - - - 4 (38.46) - - - - - - -
52 Maciej Bardan UKS FIR Warszawa 1963 34.38 - - - - - 22 (34.38) - - - - -
53 Tomasz Lobert JKW Poznań 1997 32.14 - - - - - - - - - 34 (32.14) -
54 Maciej Wilk RKS Lasery Zegrze 1972 30.77 - - - 6 (30.77) - - - - - - -
55 Piotr Śledziński UKŻ "Wiking" Toruń 2001 29.03 - - - - - - - - 26 (29.03) - -
56 Jerzy Bajko SEJK "Pogoń" Szczecin 1997 28.57 - - - - - - - - - 35 (28.57) -
57 Daniel Halicki UKŻ 7 Białystok 1998 28.13 - - - - - 24 (28.13) - - - - -
58 Tomasz Dąbrowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2001 25.60 - - - - - 31 (6.25) - - 28 (19.35) - -
59 Mateusz Leszko RKS Lasery Zegrze 1986 23.08 - - - 8 (23.08) - - - - - - -
60 Jaroslaw Libenko SHVSN MARIVPOL 2000 22.73 - - 7 (22.73) - - - - - - - -
61 Karol Zinkiewicz UKŻ 7 Białystok 2000 21.88 - - - - - 26 (21.88) - - - - -
62 Andrzej Czokajło Regatowy Klub Sportowy Lasery 1969 20.63 - - - 11 (11.54) - - - 21 (9.09) - - -
63 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 2003 19.23 - - - 9 (19.23) - - - - - - -
64 Jakub Stremlau TKŻ Toruń 1999 18.75 - - - - - 27 (18.75) - - - - -
65 Patryk Zeberski PKM LOK Poznań 1998 18.18 - - 8 (18.18) - - - - - - - -
66 Jakub Szymanowicz UKŻ "Błękitni" Grzybowo 2001 16.47 18 (2.63) - - - - 32 (3.13) - - 30 (9.68) 40 (10.71) -
67 Adam Żuber AZS UWM Olsztyn 1981 15.63 - - - 14 (0) - 28 (15.63) - - - - -
68 Krystian Nawrat KW LOK "Garland" Gliwice 1961 15.38 - - - 10 (15.38) - - - - - - -
69 Borys Michniewicz UKŻ "Wiking" Toruń 2001 15.25 19 (1.32) - - - - 30 (9.38) - 22 (4.55) - - -
70 Wojciech Wilski KS AZS AWFiS Gdańsk 2002 14.52 - - - - - - - - 29 (14.52) 41 (7.14) -
71 Wiktor Grocholewski AZS Poznań 2002 13.64 - - 9 (13.64) - - - - - - - -
72 Szymon Winiarski CŻ szczecin 1996 8.70 - - - - - - 22 (8.7) - - - -
73 Paweł Brzozowski 1979 7.69 - - - 12 (7.69) - - - - - - -
74 Jan Porębski KS AZS AWFiS Gdańsk 2001 4.84 - - - - - - - - 31 (4.84) - -
75 Jacek Roszyk ŻLKS Poznań 1975 4.55 - - 11 (4.55) - - - - - - - -
76 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 2002 3.85 - - - 13 (3.85) - - - - - - -
77 Radosław Jankowski Nauticus YC Olsztyn 1999 3.57 - - - - - - - - - 42 (3.57) -
78 Bogusz Tłok MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 2004 0.00 - - - - - - 24 (0) - - - -
Klasa Laser - Puchar Polski 2018 Plik XLS z rankingiem (02.09.2020)