Klasa Laser - Puchar Polski 2018

Ostatnia aktualizacja:


LAS (OPEN)
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar Prezydenta Miasta Gdyni Wiosenny Puchar JKW Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Mistrzostwa Warszawy Finał WOM - MWJ Laser Europa Cup - Poland Puchar Pucka Puchar PZŻ cz. II Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra Mistrzostwa Polski Juniorów - Laser Standard Mistrzostwa Polski cz. 2 Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2001 497.07 5
(19.74)
- - - - 2
(96.88)
5*
(82.61)
2
(95.45)
1
(150.00)
- 2
(135.00)
2 Stanisław Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 1992 495.21 6
(18.42)
- - - 6*
(64.29)
5
(87.50)
6*
(78.26)
1
(100.00)
- 4
(139.29)
1
(150.00)
3 Kacper Stanisławski YKP Gdynia 2000 437.11 4
(21.05)
- - - 5*
(71.43)
6
(84.38)
8*
(69.57)
4
(86.36)
3
(140.32)
20*
(82.14)
4
(105.00)
4 Jakub Marciniak JKW Poznań 2001 412.34 10*
(13.16)
3
(19.44)
2
(45.45)
- 8*
(50.00)
10*
(71.88)
7
(73.91)
7
(72.73)
6
(125.81)
10*
(117.86)
6
(75.00)
5 Dawid Kania ŻLKS Poznań 1997 394.10 3*
(22.37)
1
(25.00)
1
(50.00)
- - 1
(100.00)
4
(86.96)
- - 6
(132.14)
-
6 Filip Ciszkiewicz MKŻ Arka Gdynia 1995 366.43 - - - - - - 1
(100.00)
- - 2
(146.43)
3
(120.00)
7 Kuba Rodziewicz SEJK Pogoń Szczecin 1998 356.93 1
(25.00)
- - - - 4
(90.63)
3
(91.30)
- - 1
(150.00)
-
8 Kacper Błaszczyk TS Kuźnia Rybnik 2000 351.50 - - - - - 12
(65.63)
9
(65.22)
9*
(63.64)
5
(130.65)
13*
(107.14)
5
(90.00)
9 Hubert Polaczyk KŻ Mewa Poznań 2001 318.49 9*
(14.47)
2
(22.22)
4
(36.36)
- - 19
(43.75)
15*
(39.13)
11
(54.55)
11
(101.61)
27*
(57.14)
7
(60.00)
10 Piotr Ostrowski AZS UW Warszawa 2000 295.87 - - - - 4
(78.57)
8*
(78.13)
- 5
(81.82)
4
(135.48)
11*
(114.29)
-
11 Kacper Mazurek AZS UW Warszawa 1999 264.62 14
(7.89)
- - - - 11
(68.75)
- 6
(77.27)
10*
(106.45)
12
(110.71)
-
12 Damian Kosmalski CHKŻ Chojnice 1998 255.83 7
(17.11)
- - - - 7
(81.25)
10*
(60.87)
8
(68.18)
- 18
(89.29)
-
13 Michał Maciaszczyk KS Centrum Żeglarskie Szczecin 1997 254.01 12*
(10.53)
4
(16.67)
- - 11*
(28.57)
9
(75.00)
12*
(52.17)
3
(90.91)
- 23
(71.43)
-
14 Tadeusz Kubiak SEJK Pogoń Szczecin 1994 231.36 - - - - - - 2
(95.65)
- - 5
(135.71)
-
15 Tomasz Misiak JKW Poznań 2001 210.38 - 5
(13.89)
10
(9.09)
- 13*
(14.29)
20
(40.63)
- 12
(50.00)
12
(96.77)
38*
(17.86)
-
16 Sebastian Mazurek AZS UW Warszawa 1999 198.91 13
(9.21)
- - - - 21
(37.50)
- 14
(40.91)
9
(111.29)
31*
(42.86)
-
17 Mateusz Budzisz MKŻ Arka Gdynia 2001 193.07 - - - - - 18
(46.88)
17*
(30.43)
10
(59.09)
14
(87.10)
- -
18 Wojciech Kotowski ŻLKS Poznań 1999 191.79 - 6
(11.11)
3
(40.91)
- - - 13
(47.83)
- 13
(91.94)
29*
(50.00)
-
19 Łukasz Machowski MKS Dwójka Warszawa 2001 170.97 - - - 1
(50.00)
- - - - 7
(120.97)
15*
(100.00)
-
20 Jakub Domagała CHKŻ Chojnice 2000 166.32 - - - - - 16
(53.13)
14*
(43.48)
13
(45.45)
18
(67.74)
- -
21 Aleksander Unruh OŚ AZS Poznań 2000 147.95 - 8
(5.56)
5
(31.82)
- - 23
(31.25)
18
(26.09)
- 21
(53.23)
32*
(39.29)
-
22 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 145.16 - - - - - - - - 2
(145.16)
39*
(14.29)
-
23 Kacper Ziemiński SEJK Pogoń Szczecin 1990 142.86 - - - - - - - - - 3
(142.86)
-
24 Cezary Miłkowski TKŻ Toruń 2000 133.18 - - - - - 15
(56.25)
23
(4.35)
- 17
(72.58)
- -
25 Maciej Grabowski MKŻ Arka Gdynia 1978 128.57 - - - - - - - - - 7
(128.57)
-
26 Aleksander Arian SAILING Team Rzeszów 1992 121.43 - - - - - - - - - 9
(121.43)
-
27 Konstanty Sawicki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2002 116.13 - - - - - - - - 8
(116.13)
- -
28 Marcel Głuchowski UKS FIR Warszawa 1999 103.04 11
(11.84)
- - - - 14
(59.38)
- 16
(31.82)
- 43 -
29 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 1970 100.98 - - - 5
(34.62)
- - - 15
(36.36)
- - 9
(30.00)
30 Piotr Malinowski SSW Iława 2001 96.43 - - - - - - - - - 16
(96.43)
-
31 Piotr Jóźwiak ŻMKS Poznań 2001 90.17 - - 6
(27.27)
- - - - - 19
(62.90)
36*
(25.00)
-
32 Wojciech Wionczek KŻ FALA Brzeg 1973 87.31 - - - 3
(42.31)
- - - - - - 8
(45.00)
33 Kacper Ludwinski KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2000 86.19 15
(6.58)
10* - - - - 21
(13.04)
19
(18.18)
22
(48.39)
- -
34 Wojciech Lipke SEJK Pogoń Szczecin 1997 85.71 - - - - - - - - - 19
(85.71)
-
35 Karol Dobrowolski UKS FIR Warszawa 1999 80.79 - - - - - - - 18
(22.73)
20
(58.06)
- -
36 Karol Rosner SEJK Pogoń Szczecin 1982 78.57 - - - - - - - - - 21
(78.57)
-
37 Przemysław Pietruszewski KS AZS AWFiS Gdańsk 2000 78.33 - - - - - - 16
(34.78)
- 23
(43.55)
37*
(21.43)
-
38 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2002 77.42 - - - - - - - - 16
(77.42)
22*
(75.00)
-
39 Szymon Pawlik KS Centrum Żeglarskie Szczecin 1998 75.72 16*
(5.26)
7
(8.33)
- - - 17
(50.00)
20
(17.39)
- - - -
40 Marcin Kozubowicz TS Kuźnia Rybnik 1997 70.12 - - - - 14
(7.14)
- - 17
(27.27)
- 33
(35.71)
-
41 Piotr Masztalerz TKŻ Toruń 2001 67.86 - - - - - - - - - 24
(67.86)
-
42 Michał Kugacki MKŻ Arka Gdynia 1999 67.66 17
(3.95)
- - - - 25
(25.00)
- - 24
(38.71)
- -
43 Jakub Kaniszewski KS AZS AWFiS Gdańsk 1989 64.29 - - - - - - - - - 25
(64.29)
-
44 Aleksander Pikuła KS Centrum Żeglarskie Szczecin 1999 59.57 - - - - - - 19
(21.74)
20
(13.64)
27
(24.19)
- -
45 Jakub Dumara SEJK Pogoń Szczecin 1986 56.52 - - - - - - 11
(56.52)
- - - -
46 Michał Wadek LOK Garland Gliwice 1998 53.57 - - - - - - - - - 28
(53.57)
-
47 Jędrzej Bering KS CŻ Szczecin 2001 46.43 - - - - - - - - - 30
(46.43)
-
48 Wiktor Kreft KŻ Horn Kraków 2001 46.37 - - - - - 29
(12.50)
- - 25
(33.87)
- -
49 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 1977 46.15 - - - 2
(46.15)
- - - - - - 11
50 Grzegorz Wionczek KŻ FALA Brzeg 1971 41.92 - - - 7
(26.92)
- - - - - - 10
(15.00)
51 Przemysław Machowski MKS Dwójka Warszawa 2003 38.46 - - - 4
(38.46)
- - - - - - -
52 Maciej Bardan UKS FIR Warszawa 1963 34.38 - - - - - 22
(34.38)
- - - - -
53 Tomasz Lobert JKW Poznań 1997 32.14 - - - - - - - - - 34
(32.14)
-
54 Maciej Wilk RKS Lasery Zegrze 1972 30.77 - - - 6
(30.77)
- - - - - - -
55 Piotr Śledziński UKŻ Wiking Toruń 2001 29.03 - - - - - - - - 26
(29.03)
- -
56 Jerzy Bajko SEJK Pogoń Szczecin 1997 28.57 - - - - - - - - - 35
(28.57)
-
57 Daniel Halicki UKŻ Siódemka Białystok 1998 28.13 - - - - - 24
(28.13)
- - - - -
58 Tomasz Dąbrowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2001 25.60 - - - - - 31
(6.25)
- - 28
(19.35)
- -
59 Mateusz Leszko RKS Lasery Zegrze 1986 23.08 - - - 8
(23.08)
- - - - - - -
60 Jaroslaw Libenko SHVSN MARIVPOL 2000 22.73 - - 7
(22.73)
- - - - - - - -
61 Karol Zinkiewicz UKŻ Siódemka Białystok 2000 21.88 - - - - - 26
(21.88)
- - - - -
62 Andrzej Czokajło RKS Lasery Zegrze 1969 20.63 - - - 11
(11.54)
- - - 21
(9.09)
- - -
63 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 2003 19.23 - - - 9
(19.23)
- - - - - - -
64 Jakub Stremlau TKŻ Toruń 1999 18.75 - - - - - 27
(18.75)
- - - - -
65 Patryk Zeberski PKM LOK Poznań 1998 18.18 - - 8
(18.18)
- - - - - - - -
66 Jakub Szymanowicz UKŻ Błękitni Grzybowo 2001 16.47 18
(2.63)
- - - - 32
(3.13)
- - 30*
(9.68)
40
(10.71)
-
67 Adam Żuber KS AZS UWM Olsztyn 1981 15.63 - - - 14 - 28
(15.63)
- - - - -
68 Krystian Nawrat LOK Garland Gliwice 1961 15.38 - - - 10
(15.38)
- - - - - - -
69 Borys Michniewicz UKŻ Wiking Toruń 2001 15.25 19
(1.32)
- - - - 30
(9.38)
- 22
(4.55)
- - -
70 Wojciech Wilski KS AZS AWFiS Gdańsk 2002 14.52 - - - - - - - - 29
(14.52)
41*
(7.14)
-
71 Wiktor Grocholewski OŚ AZS Poznań 2002 13.64 - - 9
(13.64)
- - - - - - - -
72 Szymon Winiarski CŻ szczecin 1996 8.70 - - - - - - 22
(8.70)
- - - -
73 Paweł Brzozowski 1979 7.69 - - - 12
(7.69)
- - - - - - -
74 Jan Porębski KS AZS AWFiS Gdańsk 2001 4.84 - - - - - - - - 31
(4.84)
- -
75 Jacek Roszyk ŻLKS Poznań 1975 4.55 - - 11
(4.55)
- - - - - - - -
76 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 2002 3.85 - - - 13
(3.85)
- - - - - - -
77 Radosław Jankowski Nauticus YC Olsztyn 1999 3.57 - - - - - - - - - 42
(3.57)
-
78 Bogusz Tłok MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 2004 0.00 - - - - - - 24 - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.