LAS 4.7 M U18
Klasa Laser - Puchar Polski 2018

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2020

RANKING LAS 4.7 M U18

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Puchar Miasta Gdynia Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018 Otwarte Mistrzostwa LOK 2018 Puchar Spójni Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy Puchar Prezydenta Miasta Gdyni Otwarte Mistrzostwa Śląska Regaty z okazji Dni Morza Kacper Sailor Wiosenny Puchar JKW Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego Mistrzostwa Warszawy Finał WOM - MWJ Rybnickie Regaty Żeglarskie Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Laser Europa Cup - Poland Puchar Pucka Puchar PZŻ cz. II Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Przemysław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 2003 567.87 1 (25) - - 1 (25) - - - - - - - - 1 (50) 1 (50) - 2 (96.77) 4 (95.89) 2 (98.18) 4 (96.05) 2 (147.92) 1 (150)
2 Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów 2003 566.18 3 (24.24) - - 3 (22.62) - - - - - 6 (20.19) 4 (45) - - - - 4 (90.32) 1 (100) 5 (92.73) 1 (100) 1 (150) 2 (146.94)
3 Gerard Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 2003 551.11 7 (22.73) - - - - 1 (25) - - - 2 (24.04) 1 (50) - - 4 (44.44) - - 3 (97.26) 3 (96.36) 10 (88.16) 5 (141.67) 4 (140.82)
4 ADAM SOKOŁOWSKI Nauticus Yacht Club Olsztyn 2003 544.33 12 (20.83) - - - - - - - - - - - - - 2 (46.67) - 2 (98.63) 8 (87.27) 5 (94.74) 6 (139.58) 3 (143.88)
5 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2003 526.03 4 (23.86) 2 (24.32) - - - - - - - - - - - 2 (48.15) - - 5 (94.52) 6 (90.91) 7 (92.11) 11 (129.17) 5 (137.76)
6 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 2004 503.57 17 (18.94) 7 (20.95) - - - - - - - - - - - 5 (42.59) - - 6 (93.15) 25 (56.36) 14 (82.89) 8 (135.42) 8 (128.57)
7 Jasiu Krawczyk CHKŻ Chojnice 2004 488.43 16 (19.32) 6 (21.62) - - - - - - - - - 7 (26.92) - 3 (46.3) - - 9 (89.04) 10 (83.64) 18 (77.63) 4 (143.75) 16 (104.08)
8 JAKUB WIEDEHEFT MKŻ Arka Gdynia 2003 483.97 8 (22.35) - - - - 15 (11) - - - - - 2 (46.15) - - - - 24 (68.49) 20 (65.45) 2 (98.68) 17 (116.67) 7 (131.63)
9 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2004 472.01 10 (21.59) - - - - - - - - - - - - - 3 (43.33) - 38 (49.32) 16 (72.73) 6 (93.42) 22 (106.25) 6 (134.69)
10 Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2004 468.28 13 (20.45) - - - - - - - - - - - - - 1 (50) - 13 (83.56) 24 (58.18) 13 (84.21) 14 (122.92) 15 (107.14)
11 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2004 464.55 20 (17.8) - - - - - - - - - - - 5 (41.67) - 4 (40) - 17 (78.08) 14 (76.36) 28 (64.47) 10 (131.25) 11 (119.39)
12 Tomasz Procek KW LOK "Garland" Gliwice 2003 439.89 - - 2 (23.81) - 6 (17.19) - 2 (23.61) - - - - - - 8 (37.04) - - 8 (90.41) - 31 (60.53) 12 (127.08) 17 (101.02)
13 Leon Gniadek KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2004 436.40 9 (21.97) - - - - - - - - - - - - 6 (40.74) - 11 (67.74) 11 (86.3) 18 (69.09) 8 (90.79) 33 (83.33) 13 (113.27)
14 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 2004 420.75 26 (15.53) - - - - 14 (12) - - - - - 4 (38.46) - - - - 26 (65.75) 15 (74.55) 21 (73.68) 21 (108.33) 14 (110.2)
15 Miłosz Gabryszewski UKS "Żeglarz" Wrocław 2003 383.78 27 (15.15) - - - 1 (25) - 1 (25) - - - - - - 12 (29.63) - - 29 (61.64) - 53 (31.58) 20 (110.42) 9 (125.51)
16 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa 2003 380.49 11 (21.21) - - 4 (21.43) - - - - - - - - - 7 (38.89) - - - 1 (100) 11 (86.84) 9 (133.33) -
17 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 2003 362.37 2 (24.62) - - - - 4 (22) - - - - - - - - - - 12 (84.93) 4 (94.55) 3 (97.37) 3 (145.83) -
18 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 2004 361.87 6 (23.11) 23 (10.14) - 7 (17.86) - - - - - - - - - - - - 20 (73.97) 31 (45.45) 37 (52.63) 27 (95.83) 12 (116.33)
19 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 2003 359.80 - - - 2 (23.81) - - - - - - - - 4 (43.75) - - - 27 (64.38) 19 (67.27) 34 (56.58) 40 (68.75) 20 (91.84)
20 Maksymilian Burdziej UKS Barnim Goleniów 2003 326.93 15 (19.7) - - 8 (16.67) - - - - - 3 (23.08) - - - - - 3 (93.55) 10 (87.67) 9 (85.45) 9 (89.47) 15 (120.83) -
21 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 317.21 14 (20.08) 5 (22.3) - - - 8 (18) - - - - - - - - - - 15 (80.82) 7 (89.09) 19 (76.32) 13 (125) -
22 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 2004 307.68 32 (13.26) 3 (23.65) - - - - - - - - - - - - - - 19 (75.34) 12 (80) 15 (81.58) - 10 (122.45)
23 Antoni Borkowski AZS Poznań 2003 292.72 34 (12.5) 17 (14.19) - - - - - 5 (19.74) - 15 (11.54) 11 (33.33) - - - - - 53 (28.77) 36 (36.36) 27 (65.79) 7 (137.5) -
24 Karol Głąbik KW LOK "Garland" Gliwice 2003 291.35 48 (7.2) - 11 (13.1) - 5 (18.75) - 7 (16.67) - - - - - - 15 (24.07) - - 40 (46.58) - 56 (27.63) 29 (91.67) 23 (82.65)
25 David Goetz AZS Poznań 2003 287.05 18 (18.56) 13 (16.89) - - - 10 (16) - 3 (22.37) - - 9 (36.67) - - - - - 31 (58.9) 21 (63.64) 17 (78.95) 32 (85.42) -
26 Szymon Maruszczak OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2005 283.92 - 26 (8.11) - - - - - - - - - - 14 (22.92) - - - 32 (57.53) 34 (40) 48 (38.16) 19 (112.5) 36 (42.86)
27 Maciej Karsznia MKŻ Arka Gdynia 2003 268.05 21 (17.42) - - - - 21 (5) - - - - - 6 (30.77) - - - - 25 (67.12) 30 (47.27) 29 (63.16) 30 (89.58) -
28 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia 2004 264.79 29 (14.39) - - - - - - - - - - 5 (34.62) - - - - 22 (71.23) 26 (54.55) 16 (80.26) - 29 (64.29)
29 Mikołaj Grzybowski UKS FIR Warszawa 2003 261.84 - - - 6 (19.05) - - - - - - - - - - - 10 (70.97) 36 (52.05) - 24 (69.74) 24 (102.08) -
30 Kamil Lenczowski KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2005 253.29 43 (9.09) - - - - - 4 (20.83) - - - - - - 17 (20.37) - 16 (51.61) 41 (45.21) 33 (41.82) 46 (40.79) 50 (47.92) 28 (67.35)
31 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 2004 251.50 45 (8.33) 20 (12.16) - 16 (7.14) - - - - - - - - 13 (25) - - - 43 (42.47) 32 (43.64) 65 (15.79) 57 (33.33) 19 (94.9)
32 Andrzej Nowakowski MKS "Dwójka" Warszawa 2004 250.08 31 (13.64) - - 5 (20.24) - - - - - - - - 12 (27.08) 16 (22.22) - - 33 (56.16) - 40 (48.68) 26 (97.92) -
33 Mateusz Balicki UKS "Żeglarz" Wrocław 2004 241.72 42 (9.47) - - - 9 (12.5) - 5 (19.44) - - - - - - 21 (12.96) - - 50 (32.88) 35 (38.18) 47 (39.47) 48 (52.08) 24 (79.59)
34 Michał Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 2004 238.83 22 (17.05) - 12 (11.9) - 8 (14.06) - 10 (12.5) - - - - - - 27 (1.85) - - 18 (76.71) - 50 (35.53) 36 (77.08) 40 (30.61)
35 Konrad Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2004 237.77 49 (6.82) 21 (11.49) - - - - - - - - - - - 10 (33.33) 6 (33.33) - 39 (47.95) 44 (21.82) 45 (42.11) 53 (41.67) 30 (61.22)
36 Dominik Popielarz TKŻ Toruń 2003 236.89 39 (10.61) - - - - - - - - - - - - - - - 30 (60.27) 39 (30.91) 30 (61.84) 23 (104.17) -
37 Maksymilian Kalupa JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2004 233.25 36 (11.74) - - - - - - - - 14 (12.5) - - - 13 (27.78) - - 46 (38.36) - 26 (67.11) 31 (87.5) -
38 Rafał Szubert ŻLKS Poznań 2002 229.77 23 (16.67) 11 (18.24) - - - - - - - 1 (25) 2 (48.33) - - - - - - 17 (70.91) 12 (85.53) - -
39 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 2004 228.59 25 (15.91) - - - - 17 (9) - - - - - - - - - - 28 (63.01) 22 (61.82) 25 (68.42) 34 (81.25) -
40 Wiktor Robaczewski MOS SSW Iława 2003 227.78 - - - - - - - - - - - - - - 5 (36.67) - - - - 18 (114.58) 25 (76.53)
41 Kacper Jaskuła ŻLKS Poznań 2003 223.28 19 (18.18) 12 (17.57) - - - - - 2 (23.68) - 5 (21.15) 8 (38.33) - - - - - 16 (79.45) 11 (81.82) 22 (72.37) - -
42 Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 221.57 24 (16.29) 15 (15.54) - - - - - - - - - - - - - - 21 (72.6) 28 (50.91) 32 (59.21) - 26 (73.47)
43 Michał Grzesiek ŻLKS Poznań 2005 217.22 38 (10.98) 27 (7.43) - - - - - 9 (14.47) - 16 (10.58) 10 (35) - - - - - 42 (43.84) 53 (5.45) 43 (44.74) 35 (79.17) -
44 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 2003 207.29 - 10 (18.92) - - - - - - - - - - - 9 (35.19) - - - 13 (78.18) 20 (75) - -
45 Cezary Popielski AZS Poznań 2005 203.67 44 (8.71) 18 (13.51) - - - - - 11 (11.84) - 17 (9.62) 20 (18.33) - - - - - 45 (39.73) 46 (18.18) 55 (28.95) 47 (54.17) 34 (48.98)
46 Bogusz Tłok MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 2004 184.80 - - - - - - - - - - - - - - - - - 45 (20) 23 (71.05) 28 (93.75) -
47 Jakub Chodak UKŻ 7 Białystok 2003 181.60 - - - - - - - - - - - - - 20 (14.81) - - 56 (24.66) - 39 (50) 42 (64.58) 41 (27.55)
48 Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów 2003 181.47 - - - - - - - 4 (21.05) - - 6 (41.67) - - - - - - - - 16 (118.75) -
49 Hugo Marciniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2004 180.46 52 (5.68) - - - - - - - - 10 (16.35) 21 (16.67) - - 19 (16.67) - - - 48 (14.55) 33 (57.89) 37 (75) -
50 Hubert Maczyszyn MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2003 173.12 37 (11.36) 28 (6.76) - - - - - - - - - - - 14 (25.93) - 19 (41.94) 60 (19.18) 29 (49.09) 38 (51.32) 56 (35.42) -
51 Wiktor Polaczek YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 2004 164.99 54 (4.92) 22 (10.81) - - - - 9 (13.89) - - - - - - 11 (31.48) - - 58 (21.92) - 36 (53.95) 52 (43.75) -
52 Kacper Walęga KS Spójnia Warszawa 2005 155.23 67 (0) 32 (4.05) - 11 (13.1) - - - - - - - - 15 (20.83) - - - 47 (36.99) 47 (16.36) 58 (25) 46 (56.25) 49 (3.06)
53 Maciej Lickendorf SEJK "Pogoń" Szczecin 2004 154.65 - 8 (20.27) - - - - - - - - - - - - - 12 (64.52) 23 (69.86) 27 (52.73) - - -
54 Igor Haufa ŻLKS Poznań 2003 153.46 41 (9.85) - - - - - - - - 7 (19.23) 19 (20) - - - - - 44 (41.1) - 42 (46.05) 60 (27.08) -
55 Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok 2002 142.20 - - - - - - - - - - - - - - - - 35 (53.42) - - - 21 (88.78)
56 Maciej Małachowski UKŻ 7 Białystok 2003 141.13 - 29 (6.08) - - - - - - - - - - - 22 (11.11) - - 55 (26.03) - 59 (23.68) 55 (37.5) 38 (36.73)
57 Tytus Czajkowski MKŻ Arka Gdynia 2004 135.16 28 (14.77) - - - - 18 (8) - - - - - - - - - - 49 (34.25) 43 (23.64) 66 (14.47) 43 (62.5) -
58 Wojtek Kikmunter CHKŻ Chojnice 2003 133.78 - - - - - - - - - - - - - 18 (18.52) - - 37 (50.68) 23 (60) 35 (55.26) - -
59 Franciszek Niesiobędzki OKŻ Olsztyn 2005 133.65 47 (7.58) 33 (3.38) - - - - - - - - - - - - 10 (20) - 51 (31.51) 54 (3.64) - 61 (25) 35 (45.92)
60 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 2004 132.45 - 24 (9.46) - - - 9 (17) - - - - - 9 (19.23) - - - 24 (25.81) - - - - 27 (70.41)
61 Miłosz Michalak YKP Gdynia 2005 128.14 - - - - - - - - - - - 8 (23.08) - - - 26 (19.35) - - - - 22 (85.71)
62 Michał Paciorek KS Spójnia Warszawa 2004 125.65 62 (1.89) 38 (0) - 12 (11.9) - - - - - - - - 21 (8.33) - - - 63 (15.07) 38 (32.73) 52 (32.89) - 37 (39.8)
63 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2005 123.13 40 (10.23) - - - - - - - - 9 (17.31) 15 (26.67) - - - - - 52 (30.14) - 54 (30.26) 64 (18.75) -
64 Filip Kurczewski MKŻ Żnin 2003 112.44 35 (12.12) - - - - - - - - - - - - - - - 54 (27.4) - - 38 (72.92) -
65 Wiktor Borkowski AZS Poznań 2006 109.54 51 (6.06) 16 (14.86) - - - - - 6 (18.42) - - 23 (13.33) - - - - - 57 (23.29) - - 63 (20.83) 39 (33.67)
66 Bartosz Dąbrowski UKŻ 7 Białystok 2004 107.18 - 19 (12.84) - - - - - - - - - - - - - - 59 (20.55) - 51 (34.21) 54 (39.58) -
67 Tomasz Gajda UKS Barnim Goleniów 2005 106.17 - - - 10 (14.29) - - - - - - - - - - - - - - 61 (21.05) 39 (70.83) -
68 Aleksander Szczygielski KW LOK "Garland" Gliwice 2002 99.48 30 (14.02) - 8 (16.67) - 7 (15.63) - 6 (18.06) - - - - - - - - - - - 57 (26.32) - 32 (55.1)
69 Jakub Gołębiowski MOS SSW Iława 2002 97.96 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 18 (97.96)
70 Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów 2004 95.90 - - - - - - - - - - - - - - - 21 (35.48) - - - 44 (60.42) -
71 Stefan Marciniak AZS Poznań 2003 88.16 - - - - - - - - - - 13 (30) - - - - - - - - - 31 (58.16)
72 Jędrzej Marciniak JKW Poznań 2004 76.83 - - - - - - - - - - 12 (31.67) - - - - 18 (45.16) - - - - -
73 Jakub Kluk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2006 75.37 - - - - - - - - - - - - - - 9 (23.33) - - - - - 33 (52.04)
74 Dominik Konieczny ŻLKS Poznań 2005 71.63 58 (3.41) 35 (2.03) - - - - - 10 (13.16) - 12 (14.42) 22 (15) - - - - - 64 (13.7) 52 (7.27) 68 (11.84) 65 (16.67) -
75 KAROL ERIKSSON MKŻ Arka Gdynia 2004 70.32 - - - - - 22 (4) - - - - - - - - - - 48 (35.62) - 60 (22.37) 69 (8.33) -
76 Gracjan Niczyj UKŻ "Wiking" Toruń 2005 69.10 50 (6.44) - - - - 23 (3) - - - - - - - - - 25 (22.58) - 50 (10.91) 74 (3.95) 59 (29.17) -
77 Dobromir Sokołowski JKW Poznań 2004 67.62 53 (5.3) - - - - - - 17 (3.95) - 21 (5.77) 17 (23.33) - - - - 28 (12.9) 62 (16.44) - - - 47 (9.18)
78 Piotr Hofman KW LOK "Garland" Gliwice 2003 66.67 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 41 (66.67) -
79 JAKUB RZESZOTEK MKS "Dwójka" Warszawa 2006 64.87 - - - 13 (10.71) - - - - - - - - 20 (10.42) - - - 69 (6.85) - 70 (9.21) 70 (6.25) 43 (21.43)
80 Robert Berliński YKP Gdynia 2004 64.77 46 (7.95) 34 (2.7) - - - 20 (6) - - - - - 13 (3.85) - - - 27 (16.13) - 37 (34.55) 63 (18.42) - -
81 Tymoteusz Mika KŻ "Horn" Kraków 2006 62.57 - - - - - - - - - - - - - - - 30 (6.45) - - - 49 (50) 48 (6.12)
82 Mikołaj Warot JKW Poznań 2005 53.76 61 (2.27) - - - - - - 18 (2.63) - 19 (7.69) 24 (11.67) - - - - 31 (3.23) - 40 (29.09) - 72 (2.08) -
83 Stanisław Podwojski KW LOK "Garland" Gliwice 2002 52.94 - - 14 (9.52) - - - - - - - - - - - - - - - 44 (43.42) - -
84 Illya Zaradny PKM LOK Poznań 2004 52.41 - - - - - - - 15 (6.58) - - - - - - - - - - - 51 (45.83) -
85 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 2005 49.72 56 (4.17) - - 18 (4.76) - - - - - - - - 19 (12.5) - - - 68 (8.22) - 76 (1.32) 62 (22.92) -
86 Mikołaj Dąbrowski UKS "Żeglarz" Wrocław 2005 48.68 60 (2.65) - - - 11 (9.38) - 13 (8.33) - - - - - - 23 (9.26) - - 66 (10.96) - 72 (6.58) 67 (12.5) -
87 Miłosz Małek MKS "Dwójka" Warszawa 2002 48.01 - - - 14 (9.52) - - - - - - - - 16 (18.75) - - - - - 62 (19.74) - -
88 Igor Labocha TS "Kuźnia" Rybnik 2002 47.37 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 41 (47.37) - -
89 Piotr Vogel JKW Poznań 2005 45.50 63 (1.52) - - - - - - 13 (9.21) - - 26 (8.33) - - - - - 67 (9.59) 56 (0) - - 44 (18.37)
90 Oskar Maguda Olsztyńska Grupa Regatowa 2002 45.08 - - - - - - - - - - - - - - - - 61 (17.81) 41 (27.27) 64 (17.11) - -
91 Maciej GIERMALA MKS "Dwójka" Warszawa 2004 39.08 55 (4.55) - - 20 (2.38) - - - - - - - - 18 (14.58) - - - 72 (2.74) - 75 (2.63) 66 (14.58) -
92 Maciej Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 2004 39.06 - - - - 12 (7.81) - 14 (6.94) - 11 (7.14) - - - - - - - - - - 58 (31.25) -
93 Szymon Kędzierski OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2004 38.92 - - - - - - - - - - - - - - 11 (16.67) - - 51 (9.09) 67 (13.16) - -
94 Maciej Reck JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2004 37.22 66 (0.38) - - - - - - - - - - - - - - - - - 49 (36.84) - -
95 Gabriel Małecki Centrum Żeglarskie Szczecin 2004 37.13 57 (3.79) 36 (1.35) - - - 24 (2) - - - - - - - - - - 71 (4.11) 42 (25.45) 71 (7.89) - -
96 Mateusz Kaup KS CŻ Szczecin 2004 31.64 59 (3.03) 25 (8.78) - - - - - - - 25 (1.92) - - - - - - 65 (12.33) 55 (1.82) 69 (10.53) - -
97 Marcel Bisewski YKP Gdynia 2005 31.60 33 (12.88) 14 (16.22) - - - - - - - - - 10 (15.38) - - - - - - - - -
98 Maciej Berkau PKM LOK Poznań 2002 28.33 - - - - - - - - - - 14 (28.33) - - - - - - - - - -
99 Radosław Gałecki KS ENERGETYK Jaworzno 2003 27.11 - - 18 (4.76) - 16 (1.56) - - - 6 (16.07) - - - - 25 (5.56) - - 70 (5.48) - - - -
100 Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów 2002 25.00 - 1 (25) - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
101 Tymon Gajdzinski MKŻ Arka Gdynia 2005 24.49 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 42 (24.49)
102 Marcel Skubański KLUB ŻEGLARSKI NYSA 2005 23.21 - - 15 (8.33) - 13 (6.25) - 11 (11.11) - 2 (23.21) - - - - - - - - - - - -
103 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 22.97 - 4 (22.97) - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
104 Michał Gonciarz UKS Silesia Opty Chełm Śląski 2004 22.22 - - - - - - 3 (22.22) - 9 (10.71) - - - - - - - - - - - -
105 Szymon Gąsiorowski YKP Gdynia 2005 19.93 - - - - - - - - - - - 12 (7.69) - - - - - - - - 46 (12.24)
106 Grzegorz Rusecki KS ENERGETYK Jaworzno 2002 18.98 - - 10 (14.29) - - - 8 (15.28) - 7 (14.29) - - - - 26 (3.7) - - - - - - -
107 Piotr Węgrzyński SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 2002 17.86 - - 16 (7.14) - - - - - 5 (17.86) - - - - - - - - - - - -
108 Stanisław Grocholewski AZS Poznań 2005 16.74 64 (1.14) 37 (0.68) - - - - - 19 (1.32) - - 28 (5) - - - - - - - - 68 (10.42) -
109 Nikodem Pytlik Jacht Klub Pogoria III 2003 16.34 - - 19 (3.57) - - - 17 (2.78) - 10 (8.93) - - - - 24 (7.41) - - - - - - -
110 Wojciech Antoniak UKS Barnim Goleniów 2002 15.48 - - - 9 (15.48) - - - - - - - - - - - - - - - - -
111 Kamil Stemplewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2005 15.31 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 45 (15.31)
112 Maciej Cękała SEJK "Pogoń" Szczecin 2004 12.73 - - - - - - - - - - - - - - - - - 49 (12.73) - - -
113 Damian Sobota SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 2004 12.50 - - 21 (1.19) - - - - - 8 (12.5) - - - - - - - - - - - -
114 Kacper Radzikowski MKS "Dwójka" Warszawa 2001 12.50 - - - 15 (8.33) - - - - - - - - 23 (4.17) - - - - - - - -
115 Mikołaj Kmin YKP Warszawa 2005 9.82 - - - 19 (3.57) - - - - - - - - 22 (6.25) - - - - - - - -
116 Paweł Szota KLUB ŻEGLARSKI NYSA 2004 9.72 - - 20 (2.38) - 17 (0) - 12 (9.72) - - - - - - - - - - - - - -
117 Adam Urbaniak ŻLKS Poznań 2005 6.50 65 (0.76) - - - - - - - - 26 (0.96) - - - - - - 73 (1.37) - - 71 (4.17) -
118 jerzy sienkiewicz MKS "Dwójka" Warszawa 2003 6.45 - - - 21 (1.19) - - - - - - - - - - - - - - 73 (5.26) - -
119 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 2002 5.95 - - - 17 (5.95) - - - - - - - - - - - - - - - - -
120 Jakub Kołodziejczyk UKS "Żeglarz" Wrocław 2005 5.56 - - - - - - 15 (5.56) - - - - - - - - - - - - - -
121 Hugo Skupnik TS "Kuźnia" Rybnik 2004 5.36 - - - - 14 (4.69) - 16 (4.17) - 12 (5.36) - - - - - - - - - - - -
122 Jakub Piesiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 2005 4.73 - 31 (4.73) - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
123 Teodor Kasprzyk AZS Poznań 2005 3.33 - - - - - - - - - - 29 (3.33) - - - - - - - - - -
124 Franciszek Kotlarek YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 2005 2.08 - - - - - - - - - - - - 24 (2.08) - - - - - - - -
125 Dominik Masłoń SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 2005 1.39 - - - - - - 18 (1.39) - - - - - - - - - - - - - -
Klasa Laser - Puchar Polski 2018 Plik XLS z rankingiem (11.01.2020)