LAS 4.7 K U16
Klasa Laser - Puchar Polski 2018

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2020

RANKING LAS 4.7 K U16

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Puchar Miasta Gdynia Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018 Otwarte Mistrzostwa LOK 2018 Puchar Spójni Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy Puchar Prezydenta Miasta Gdyni Otwarte Mistrzostwa Śląska Regaty z okazji Dni Morza Kacper Sailor Wiosenny Puchar JKW Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego Mistrzostwa Warszawy Finał WOM - MWJ Rybnickie Regaty Żeglarskie Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Laser Europa Cup - Poland Puchar Pucka Puchar PZŻ cz. II Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 2004 545.73 3 (23.15) - - - - - - - - - - 1 (50) - 2 (47.06) - 2 (92.31) 2 (97.3) 3 (92.59) 4 (92.5) 1 (150) 4 (132.69)
2 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 2004 540.00 1 (25) - - - - - - - - - - 3 (42.31) - 1 (50) - 1 (100) 1 (100) 4 (88.89) 3 (95) 8 (115) 1 (150)
3 Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 2004 525.63 - 3 (22.5) - - - - - - - - - - - 3 (44.12) - 7 (53.85) 3 (94.59) 7 (77.78) 2 (97.5) 3 (140) 5 (126.92)
4 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 2004 472.91 10 (16.67) - - 5 (15.91) - - - - - - - - 2 (47.92) 4 (41.18) - 5 (69.23) 14 (64.86) 11 (62.96) 19 (55) 5 (130) 2 (144.23)
5 Marysia Prus-Głowacka AZS Poznań 2004 461.96 4 (22.22) 4 (21.25) - - - - - - - 8 (18.27) 7 (40) - - - - - 7 (83.78) 12 (59.26) 12 (72.5) 10 (105) 3 (138.46)
6 Zuzanna Widomska TS "Kuźnia" Rybnik 2003 457.48 12 (14.81) - 6 (19.05) - - - 4 (17.5) - - - - - - 11 (20.59) - 11 (23.08) 5 (89.19) 10 (66.67) 6 (87.5) 7 (120) 6 (121.15)
7 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 2003 414.99 11 (15.74) - 1 (25) - 2 (23.44) - 1 (25) - - - - - - 10 (23.53) - - 9 (78.38) 14 (51.85) 15 (65) 6 (125) 10 (98.08)
8 Olga Hanslik KW LOK "Garland" Gliwice 2003 406.29 8 (18.52) - 3 (22.62) - - - - - - - - - - 9 (26.47) - - 11 (72.97) - 9 (80) 4 (135) 15 (69.23)
9 Nawojka Ślusarska KŻ "Mewa" Poznań 2003 403.26 7 (19.44) - - - - 7 (19) - 1 (25) - 4 (22.12) 5 (43.33) - - 6 (35.29) - - 8 (81.08) 16 (44.44) 11 (75) 16 (75) 9 (103.85)
10 Amelia Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2003 401.53 9 (17.59) 1 (25) - - - - - - - - - - - 14 (11.76) 14 (6.67) 10 (30.77) 4 (91.89) 15 (48.15) 16 (62.5) 12 (95) 7 (115.38)
11 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 2003 389.79 13 (13.89) - - 2 (22.73) - - - - - - - - 3 (45.83) 5 (38.24) - 8 (46.15) 12 (70.27) 5 (85.19) 18 (57.5) 14 (85) 13 (80.77)
12 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 2005 375.56 14 (12.96) 7 (17.5) - - - - - - - - - - - - - - 15 (62.16) 9 (70.37) 7 (85) 2 (145) 17 (57.69)
13 Hanna Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 2004 339.84 6 (20.37) - - - - 11 (15) - - - - - - - - - - 10 (75.68) 6 (81.48) 13 (70) 17 (70) 11 (92.31)
14 Natalia Burczyńska Olsztyńska Grupa Regatowa 2005 326.57 15 (12.04) 8 (16.25) - - - - - - - - - - - - 8 (26.67) - 20 (48.65) 18 (37.04) 21 (50) 9 (110) 14 (75)
15 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 2004 275.80 16 (11.11) - 4 (21.43) - - - 5 (15) - - - - - - 8 (29.41) - 12 (15.38) 23 (40.54) 19 (33.33) 14 (67.5) 18 (65) 18 (51.92)
16 Nina Łypaczewska KW LOK "Garland" Gliwice 2003 256.51 18 (9.26) - 5 (20.24) - - - 3 (20) - - - - - - 12 (17.65) - - 22 (43.24) - 23 (45) 13 (90) 20 (40.38)
17 Dagmara Gil MKS "Dwójka" Warszawa 2004 197.05 19 (8.33) - - 3 (20.45) - - - - - - - - 17 (16.67) - - - 26 (32.43) - 22 (47.5) 15 (80) -
18 Sara Wiśniewska TKŻ Toruń 2005 136.35 - - - - - - - - - - - - - - - - 19 (51.35) - 31 (25) 19 (60) -
19 Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 2004 134.62 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 11 (100) 21 (34.62)
20 Aleksandra Długołęcka ŻLKS Poznań 2005 133.88 20 (7.41) 13 (10) - - - - - 8 (15.79) - 11 (15.38) 18 (21.67) - - - - - 31 (18.92) 23 (18.52) 24 (42.5) 24 (35) -
21 Oliwia Dróżyńska TKŻ Toruń 2004 114.05 - - - - - - - - - - - - - - - - 18 (54.05) - 35 (15) 22 (45) -
22 Karolina Skwarek AZS UWM Olsztyn 2005 112.87 23 (4.63) 11 (12.5) - - - - - - - - - - - - 12 (13.33) - 27 (29.73) 24 (14.81) 25 (40) - 24 (17.31)
23 Oliwia Osadcow KW LOK "Garland" Gliwice 2004 106.00 - - 7 (17.86) - 10 (10.94) - 6 (12.5) - - - - - - 15 (8.82) - - 29 (24.32) - 29 (30) 26 (25) -
24 Aleksandra Kosmalska MKŻ Arka Gdynia 2004 100.74 - - - - - - - - - - - - - - - - - 17 (40.74) 17 (60) - -
25 Ola Mańkowska TKŻ Toruń 2005 90.14 - - - - - - - - - - - - - - - - 25 (35.14) - 39 (5) 21 (50) -
26 Julia Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 2004 80.79 21 (6.48) - 17 (5.95) - - - 10 (2.5) - - - - - - 16 (5.88) - - 33 (13.51) 21 (25.93) 30 (27.5) 28 (15) -
27 Nikola Krzosek KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 74.57 - - - - - - - - - - - - - - - - - 25 (11.11) - - 16 (63.46)
28 Gabriela Jakończuk OKŻ Olsztyn 2004 65.86 22 (5.56) 17 (5) - - - - - - - - - - - - 13 (10) - - 22 (22.22) - 30 (5) 23 (23.08)
29 Łucja Węglowska UKS Silesia Opty Chełm Śląski 2003 65.42 - - 13 (10.71) - - - 7 (10) - - - - - - 13 (14.71) - - - - - 23 (40) -
30 Karolina Tomczyk TS "Kuźnia" Rybnik 2004 51.88 - - - - 3 (21.88) - 8 (7.5) - 4 (19.64) - - - - - - - - - - 25 (30) -
31 Kamila Wietki YKP Kraków 2003 49.72 - - - - - - - - 13 (3.57) - - - - - - - - - - - 19 (46.15)
32 Sarah Goetz AZS Poznań 2005 47.63 24 (3.7) 19 (2.5) - - - - - 16 (5.26) - 13 (13.46) 30 (1.67) - - - - - - - 32 (22.5) 29 (10) -
33 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 2003 46.40 - - - 9 (6.82) - - - - - - - - 6 (39.58) - - - - - - - -
34 Aleksandra Kuczyńska UKS BRYG Wrocław 2003 37.94 - - - - - - - - - - - - - 17 (2.94) - - - - 27 (35) - -
35 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 2004 35.53 - - - - - - - 12 (10.53) - - 16 (25) - - - - - - - - - -
36 Zuzanna Żmuda YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 2004 33.33 - - - - - - - - - - - - 9 (33.33) - - - - - - - -
37 Kasia Miłoś UKS Osiemnastka 2004 29.64 - - - - - 25 (1) - - - 20 (6.73) - - - - - - 36 (5.41) - 34 (17.5) - -
38 Zuzanna Reszka MKŻ Arka Gdynia 2005 28.85 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 22 (28.85)
39 Maria Grabska Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 25.00 - - - - - - - - 1 (25) - - - - - - - - - - - -
40 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 24.00 - - - - - 2 (24) - - - - - - - - - - - - - - -
41 Danuta Wilska KS AZS AWFiS Gdańsk 2004 23.72 - 15 (7.5) - - - - - - - - - - - - - - 32 (16.22) - - - -
42 Natalka Kuczys MKŻ Arka Gdynia 21.00 - - - - - 5 (21) - - - - - - - - - - - - - - -
43 Zuzanna Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 20.00 - - - - - 6 (20) - - - - - - - - - - - - - - -
44 Julia Wróblewska YKP Gdynia 2006 17.31 - - - - - - - - - - - 11 (11.54) - - - - - - - - 26 (5.77)
45 Joanna Kiełczewska JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2003 17.11 - - - - - - - 7 (17.11) - - - - - - - - - - - - -
46 Alicja Kolman AZS UWM Olsztyn 2003 17.08 25 (2.78) 18 (3.75) - - - - - - - - - - - - 15 (3.33) - - 28 (0) 37 (10) - -
47 Liwia Tomikowska ŻLKS Poznań 2003 14.56 - - - - - - - 14 (7.89) - 24 (2.88) 27 (6.67) - - - - - - - - - -
48 Apolonia Malańska KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 13.66 - 16 (6.25) - - - - - - - - - - - - - - - 26 (7.41) - - -
49 Adelina Wietki YKP Kraków 2006 11.54 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 25 (11.54)
50 Nina Sibon TS "Kuźnia" Rybnik 2005 5.00 - - - - - - 9 (5) - - - - - - - - - - - - - -
51 Julia Grzenkowicz YKP Gdynia 2004 2.50 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 40 (2.5) - -
52 Honorata Pikuła KS CŻ Szczecin 2004 0.93 27 (0.93) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Klasa Laser - Puchar Polski 2018 Plik XLS z rankingiem (02.09.2020)