LAR M U19
Klasa Laser - Puchar Polski 2018

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2020

RANKING LAR M U19

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Puchar Miasta Gdynia Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018 Puchar Warszawy Otwarte Mistrzostwa Śląska Wiosenny Puchar JKW Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego Mistrzostwa Warszawy Finał WOM - MWJ Otwarte Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego Rybnickie Regaty Żeglarskie Laser Europa Cup - Poland Puchar Pucka Puchar PZŻ cz. II Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Mistrzostwa Polski cz. 1 Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Tytus Butowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2001 560.35 1 (25) 1 (25) - - - 1 (50) - - - - 4 (92.68) 2 (97.67) 4 (92.5) - 1 (150) 2 (145)
2 Konstanty Sawicki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2002 541.23 - 4 (22.58) - - - - - - 1 (50) 2 (97.44) 12 (73.17) 7 (86.05) 9 (80) 2 (145.16) 13 (129.55) 3 (140)
3 Maciej Jarosz SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 2002 501.38 - - - 2 (22.5) - - - - 2 (48) 23 (43.59) 11 (75.61) 8 (83.72) 6 (87.5) 5 (130.65) 10 (134.66) 6 (125)
4 Piotr Masztalerz TKŻ Toruń 2001 450.06 - 3 (23.39) - - - - - - - 5 (89.74) 9 (80.49) 9 (81.4) 8 (82.5) - 16 (124.43) 5 (130)
5 Bartłomiej Mierzwa TS "Kuźnia" Rybnik 2003 448.63 6 (20.83) - - - - - - - 3 (46) 8 (82.05) 14 (68.29) 10 (79.07) 14 (67.5) 16 (77.42) 27 (105.68) 8 (115)
6 Piotr Malinowski MOS SSW Iława 2001 448.42 - - - - - - - - - - 5 (90.24) 3 (95.35) 3 (95) - 8 (138.07) 7 (120)
7 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 2002 432.87 4 (22.5) 32 (0) - - - - - - - 24 (41.03) 7 (85.37) 12 (74.42) 7 (85) 1 (150) 46 (73.3) 13 (90)
8 Łukasz Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 2001 425.00 - 2 (24.19) 1 (25) - - - 1 (50) - - 1 (100) 2 (97.56) 5 (90.7) 1 (100) - - 1 (150)
9 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa 2003 387.55 - - 4 (22) - - - 4 (42.86) - - 14 (66.67) - - - - 18 (121.02) 4 (135)
10 Daniil Fenko MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2001 372.86 12 (15.83) 13 (15.32) - - - - - - - 20 (51.28) 15 (65.85) 13 (72.09) 23 (45) - 25 (109.09) 9 (110)
11 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2002 367.30 - 9 (18.55) - - - - - - - 19 (53.85) 23 (46.34) 14 (69.77) 13 (70) 19 (62.9) 28 (103.98) 10 (105)
12 Jakub Ławicki MKŻ Arka Gdynia 2002 356.15 13 (15) - - - - 5 (31.82) - - - - 24 (43.9) 24 (46.51) 22 (47.5) 3 (140.32) 49 (68.18) 16 (75)
13 David Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 2002 334.47 2 (24.17) - - - - - - - - - 16 (63.41) 16 (65.12) 20 (52.5) 12 (96.77) 40 (83.52) 14 (85)
14 Wiktor Grocholewski AZS Poznań 2002 319.90 5 (21.67) - - - 7 (16.18) - - 7 (39.66) - - 17 (60.98) 15 (67.44) 11 (75) 8 (116.13) 41 (81.82) -
15 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 308.13 - - - - - - - - - - 8 (82.93) 4 (93.02) 2 (97.5) 10 (106.45) 20 (117.61) -
16 Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów 2002 295.47 - - - - 10 (11.76) - - - - - 13 (70.73) 18 (60.47) 10 (77.5) 4 (135.48) 23 (112.5) -
17 Mikołaj Silny SEJK "Pogoń" Szczecin 2002 276.84 - 5 (21.77) - - - - - - - 9 (79.49) 6 (87.8) 6 (88.37) 5 (90) - 44 (76.7) -
18 Wojciech Antoniak UKS Barnim Goleniów 2002 247.15 10 (17.5) - - - 13 (7.35) - - - - 31 (23.08) 25 (41.46) 23 (48.84) 19 (55) 6 (125.81) 36 (90.34) -
19 Tomasz Misiak JKW Poznań 2001 220.14 - - - - - - - 3 (46.55) - - - 17 (62.79) - - 24 (110.8) -
20 Maksymilian Burdziej UKS Barnim Goleniów 2003 215.91 - - - - - - - - - - - - - - 21 (115.91) 11 (100)
21 Mateusz Szymczak KS CŻ Szczecin 2001 213.36 8 (19.17) 12 (16.13) - - 6 (17.65) - - - - 30 (25.64) 19 (56.1) 22 (51.16) 41 (0) - 38 (86.93) -
22 Tomasz Kowalski TKŻ Toruń 2002 203.54 22 (7.5) - - - - - - - - - 22 (48.78) 39 (11.63) 15 (65) 15 (82.26) - -
23 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 2003 201.88 11 (16.67) - - - - 11 (4.55) - - - 32 (20.51) 18 (58.54) - - 11 (101.61) 50 (66.48) -
24 Piotr Józwiak ŻLKS Poznań 2001 196.73 - 7 (20.16) - - 3 (22.06) - - 8 (37.93) - - - 11 (76.74) 17 (60) - - -
25 Wiktor Kreft KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2001 190.78 - - - 7 (10) - - - - 11 (30) - - 27 (39.53) 30 (27.5) - 78 (18.75) 18 (65)
26 Jedrzej Bering KS CŻ Szczecin 2001 185.38 14 (14.17) 22 (8.06) - - 11 (10.29) - - - - - 30 (29.27) 19 (58.14) 21 (50) - 52 (63.07) -
27 Przemek Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 2003 184.38 - - 13 (13) - - - 3 (45.24) - - - - - - - 15 (126.14) -
28 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 183.64 - - - - - - - - - - - - - - 37 (88.64) 12 (95)
29 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 Białystok 2003 175.24 - 24 (6.45) - - - - - - 6 (40) - - - 34 (17.5) 9 (111.29) 79 (17.05) -
30 Igor Labocha TS "Kuźnia" Rybnik 2002 171.23 - - - - - - - - 18 (16) 38 (5.13) 35 (17.07) 33 (25.58) - 17 (72.58) - 23 (40)
31 Kacper Fabian MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 2002 154.68 9 (18.33) - - - - - - - - 34 (15.38) - - - 7 (120.97) 51 (64.77) -
32 Jakub Cymerman UKS Barnim Goleniów 2000 154.65 - - - - 1 (25) - - - - 26 (35.9) - - - - 34 (93.75) -
33 Piotr Dorywała UKS Żeglarz Wrocław 2001 153.49 15 (13.33) - - - - - - - 12 (28) - 33 (21.95) 25 (44.19) 35 (15) - 62 (46.02) -
34 Łukasz Czerwiec UKS Żeglarz Wrocław 2000 149.99 - - - - - - - - 14 (24) - 21 (51.22) 37 (16.28) 26 (37.5) - 73 (27.27) 29 (10)
35 Maciej Berkau PKM LOK Poznań 2002 142.22 - - - - 18 (0) - - 14 (27.59) 22 (8) - - 38 (13.95) - - 71 (30.68) 17 (70)
36 Maurycy Robakowski ŻLKS Poznań 2001 140.35 20 (9.17) - - - 14 (5.88) - - 20 (17.24) - - 32 (24.39) - 27 (35) - 57 (54.55) -
37 Jakub Marciniak JKW Poznań 2001 139.77 - - - - - - - - - - - - - - 7 (139.77) -
38 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 2004 136.98 - 17 (12.1) - - - 6 (27.27) - - - - - - - - 64 (42.61) 20 (55)
39 Kacper Błaszczyk TS "Kuźnia" Rybnik 2000 136.36 - - - - - - - - - - - - - - 9 (136.36) -
40 Hubert Lipiński TKŻ Toruń 2002 135.60 18 (10.83) - - - - - - - - - 28 (34.15) 30 (32.56) 32 (22.5) 20 (58.06) - -
41 Bartosz Guz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2001 134.26 23 (6.67) 28 (3.23) - - - - - - 20 (12) - 37 (12.2) 35 (20.93) 36 (12.5) - 76 (22.16) 19 (60)
42 Kacper Stanislawski YKP Gdynia 2000 128.41 - - - - - 10 (9.09) - - - - - - - - 19 (119.32) -
43 David Goetz AZS Poznań 2003 128.39 - - - - - - - 2 (48.28) - - - - - - 42 (80.11) -
44 Cezary Miłkowski TKŻ Toruń 2000 127.84 - - - - - - - - - - - - - - 14 (127.84) -
45 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 2003 122.73 - - - - - - - - - - - - - - 17 (122.73) -
46 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 2003 118.19 - - 7 (19) - - - 19 (7.14) - - - - - - - 35 (92.05) -
47 Kacper Jaskuła ŻMKS-Poznań 2003 117.80 - - - - - - - 15 (25.86) - - - - - 13 (91.94) 45 (75) -
48 Maciej Jachymski TS "Kuźnia" Rybnik 2001 117.59 7 (20) - - - - - - - 13 (26) - - - - - 47 (71.59) -
49 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2003 114.20 - - - - - - - - - - - - - - 22 (114.2) -
50 Przemysław Baranowski UKŻ 7 Białystok 2001 113.65 - - - - - - - - 17 (18) - 34 (19.51) - 33 (20) - 59 (51.14) 30 (5)
51 Piotr Śledziński UKŻ "Wiking" Toruń 2001 111.93 - - - - - - - - - 36 (10.26) - 31 (30.23) 24 (42.5) - 66 (39.2) -
52 Wojciech Chodakowski KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2001 108.50 - - - - - - - - 8 (36) - - - 12 (72.5) - - -
53 Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów 2003 107.39 - - - - - - - - - - - - - - 26 (107.39) -
54 Patryk Karczewski KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 104.57 21 (8.33) 30 (1.61) - - - - - - - - - 29 (34.88) - 23 (43.55) 53 (61.36) -
55 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 2001 92.56 - - - - - - - 4 (44.83) - - - - - - 61 (47.73) -
56 Karol Zienkiewicz UKŻ 7 Białystok 2000 90.45 - - - - - - - - - - - - 28 (32.5) - 55 (57.95) -
57 Antoni Borkowski AZS Poznań 2003 88.97 - - - - - - - 13 (29.31) - - - - - - 54 (59.66) -
58 Gerard Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 2003 87.50 - - - - - - - 1 (50) - - - - - - 67 (37.5) -
59 Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok 2002 87.10 - - - - - - - - - - - - - 14 (87.1) - -
60 Piotr Borczyński KS Spójnia Warszawa 2002 84.74 - 20 (9.68) 9 (17) - - - - - - - - - - 18 (67.74) - -
61 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 2002 78.04 26 (4.17) - 22 (4) - - - 18 (9.52) - - - - - 37 (10) 28 (19.35) 80 (15.34) 24 (35)
62 Paweł Ortmann KS AZS AWFiS Gdańsk 2002 77.91 17 (11.67) 27 (4.03) - - - - - - - - - 28 (37.21) - 26 (29.03) 75 (23.86) -
63 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 2003 69.89 - - - - - - - - - - - - - - 48 (69.89) -
64 Filip Zajączkowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2003 67.12 30 (0.83) 31 (0.81) - - - - - - 25 (2) - 41 (2.44) 43 (2.33) - 29 (14.52) - 22 (45)
65 Mateusz Słowik Klub Żeglarski Horn Kraków 2002 66.27 27 (3.33) - - - - - - - - 37 (7.69) 39 (7.32) 34 (23.26) 29 (30) 30 (9.68) 85 (6.82) -
66 Jakub Błaszczyszyn KS Spójnia Warszawa 2001 62.50 - - 26 (0) - - - - - - - - - 16 (62.5) - - -
67 Wojtek Kikmunter CHKŻ Chojnice 2003 60.89 16 (12.5) 19 (10.48) - - - - - - - - - - - 22 (48.39) - -
68 Hubert Maczyszyn MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2003 58.98 - - - - - - - - - - - - - - 72 (28.98) 25 (30)
69 Stanisław Podwojski KW LOK "Garland" Gliwice 2002 53.47 25 (5) - - - - - - - - - 38 (9.76) - - 24 (38.71) - -
70 Daniel Smoliński KS CŻ Szczecin 2001 53.24 - - - - 9 (13.24) - - - - - - - 25 (40) - - -
71 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 2004 49.43 - - - - - - - - - - - - - - 60 (49.43) -
72 Karol Eriksson MKŻ Arka Gdynia 2004 43.18 - - - - - 7 (22.73) - - - - - - - - 77 (20.45) -
73 Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów 2003 43.10 - - - - - - - 5 (43.1) - - - - - - - -
74 Wiktor Kozerski TKŻ Toruń 2001 41.24 - - - - - - - - - - 27 (36.59) 42 (4.65) - - - -
75 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 2004 40.91 - - - - - - - - - - - - - - 65 (40.91) -
76 Michal Paciorek KS Spójnia Warszawa 2004 37.47 - - - - - - 17 (11.9) - - - - - - - 74 (25.57) -
77 Jan Lipowski KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2002 36.80 - - - - - - - - 16 (20) - - 40 (9.3) 38 (7.5) - - -
78 Rafał Szubert ŻLKS Poznań 2002 34.48 - - - - - - - 10 (34.48) - - - - - - - -
79 Aleksander Szczygielski KW LOK "Garland" Gliwice 2002 33.87 - - - - - - - - - - - - - 25 (33.87) - -
80 Maciej Karsznia MKŻ Arka Gdynia 2003 32.39 - - - - - - - - - - - - - - 70 (32.39) -
81 Dominik Konieczny ŻLKS Poznań 2005 31.03 - - - - - - - 12 (31.03) - - - - - - - -
82 Borys Surowiec UKS FIR Warszawa 2000 28.63 - - 12 (14) - - - - - - - 36 (14.63) - - - - -
83 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 2004 27.93 - - - - - - 16 (14.29) - - - - - - - 81 (13.64) -
84 Stefan Marciniak AZS Poznań 2003 27.45 - - - - - - - 21 (15.52) - - - - - - 82 (11.93) -
85 Maciej GIERMALA MKS "Dwójka" Warszawa 2004 27.00 - - 24 (2) - - - - - - - - - - - - 26 (25)
86 Marek Rospond YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 2000 25.00 24 (5.83) 10 (17.74) - 1 (25) - - - - - - - - - - - -
87 Oskar Maguda OKŻ Olsztyn 2002 22.50 28 (2.5) 29 (2.42) - - - - - - - - - - - - - 27 (20)
88 Jędrzej Marciniak JKW Poznań 2004 22.41 - - - - - - - 17 (22.41) - - - - - - - -
89 Michał Grzesiek ŻLKS Poznań 2005 20.69 - - - - - - - 18 (20.69) - - - - - - - -
90 Igor Haufa ŻLKS Poznań 2003 18.97 - - - - - - - 19 (18.97) - - - - - - - -
91 Kacper Radzikowski MKS "Dwójka" Warszawa 2001 18.00 - - 23 (3) - - - - - - - - - - - - 28 (15)
92 Filip Handerek JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza 2001 17.50 - - - 4 (17.5) - - - - - - - - - - - -
93 Jakub Szymanowicz UKŻ "Błękitni" Grzybowo 2001 13.58 - - - - - - - - - 39 (2.56) - - 40 (2.5) - 84 (8.52) -
94 Mikołaj Grzybowski UKS FIR Warszawa 2003 12.00 - - 14 (12) - - - - - - - - - - - - -
95 Grzegorz Macoch OKŻ Olsztyn 2002 11.82 - - - - - - - - - - - 41 (6.98) - 31 (4.84) - -
96 Andrzej Nowakowski MKS "Dwójka" Warszawa 2004 9.00 - - 17 (9) - - - - - - - - - - - - -
97 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2005 8.62 - - - - - - - 25 (8.62) - - - - - - - -
98 Miłosz Małek MKS "Dwójka" Warszawa 2002 7.00 - - 19 (7) - - - - - - - - - - - - -
99 Jerzy Sienkiewicz MKS "Dwójka" Warszawa 2003 6.00 - - 20 (6) - - - - - - - - - - - - -
100 Wojciech Wilski KS AZS AWFiS Gdańsk 2002 4.88 - - - - - - - - - - 40 (4.88) - - - - -
101 Jakub Piesiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 2005 3.41 - - - - - - - - - - - - - - 87 (3.41) -
102 Stanisław Grocholewski AZS Poznań 2005 1.72 - - - - - - - 29 (1.72) - - - - - - - -
103 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 2004 1.70 - - - - - - - - - - - - - - 88 (1.7) -
Klasa Laser - Puchar Polski 2018 Plik XLS z rankingiem (02.09.2020)