Klasa Laser - Puchar Polski 2018

Ostatnia aktualizacja:


LAR M U17
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar Miasta Gdynia Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018 Puchar Warszawy Otwarte Mistrzostwa Śląska Wiosenny Puchar JKW Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego Mistrzostwa Warszawy Finał WOM - MWJ Otwarte Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego Rybnickie Regaty Żeglarskie Laser Europa Cup - Poland Puchar Pucka Puchar PZŻ cz. II Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Mistrzostwa Polski cz. 1 Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Konstanty Sawicki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2002 541.23 - 4
(22.58)
- - - - - - 1
(50.00)
2
(97.44)
12*
(73.17)
7
(86.05)
9*
(80.00)
2
(145.16)
13*
(129.55)
3
(140.00)
2 Maciej Jarosz SYC Zefir Drakkar Poraj 2002 501.38 - - - 2
(22.50)
- - - - 2
(48.00)
23*
(43.59)
11*
(75.61)
8
(83.72)
6
(87.50)
5*
(130.65)
10
(134.66)
6
(125.00)
3 Bartłomiej Mierzwa TS Kuźnia Rybnik 2003 448.63 6
(20.83)
- - - - - - - 3
(46.00)
8
(82.05)
14*
(68.29)
10
(79.07)
14*
(67.50)
16*
(77.42)
27
(105.68)
8
(115.00)
4 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 2002 432.87 4
(22.50)
32* - - - - - - - 24*
(41.03)
7
(85.37)
12*
(74.42)
7
(85.00)
1
(150.00)
46*
(73.30)
13
(90.00)
5 Filip Rajchert MKS Dwójka Warszawa 2003 387.55 - - 4
(22.00)
- - - 4
(42.86)
- - 14
(66.67)
- - - - 18
(121.02)
4
(135.00)
6 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2002 367.30 - 9
(18.55)
- - - - - - - 19*
(53.85)
23*
(46.34)
14
(69.77)
13
(70.00)
19*
(62.90)
28
(103.98)
10
(105.00)
7 Jakub Ławicki MKŻ Arka Gdynia 2002 356.15 13
(15.00)
- - - - 5
(31.82)
- - - - 24*
(43.90)
24
(46.51)
22
(47.50)
3
(140.32)
49*
(68.18)
16
(75.00)
8 David Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 2002 334.47 2
(24.17)
- - - - - - - - - 16
(63.41)
16
(65.12)
20*
(52.50)
12
(96.77)
40*
(83.52)
14
(85.00)
9 Wiktor Grocholewski OŚ AZS Poznań 2002 319.90 5
(21.67)
- - - 7*
(16.18)
- - 7
(39.66)
- - 17*
(60.98)
15
(67.44)
11
(75.00)
8
(116.13)
41*
(81.82)
-
10 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 308.13 - - - - - - - - - - 8*
(82.93)
4
(93.02)
2
(97.50)
10*
(106.45)
20
(117.61)
-
11 Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów 2002 295.47 - - - - 10
(11.76)
- - - - - 13
(70.73)
18*
(60.47)
10
(77.50)
4
(135.48)
23*
(112.50)
-
12 Mikołaj Silny SEJK Pogoń Szczecin 2002 276.84 - 5
(21.77)
- - - - - - - 9*
(79.49)
6*
(87.80)
6
(88.37)
5
(90.00)
- 44
(76.70)
-
13 Wojciech Antoniak UKS Barnim Goleniów 2002 247.15 10
(17.50)
- - - 13*
(7.35)
- - - - 31*
(23.08)
25*
(41.46)
23
(48.84)
19
(55.00)
6
(125.81)
36*
(90.34)
-
14 Maksymilian Burdziej UKS Barnim Goleniów 2003 215.91 - - - - - - - - - - - - - - 21
(115.91)
11
(100.00)
15 Tomasz Kowalski TKŻ Toruń 2002 203.54 22
(7.50)
- - - - - - - - - 22
(48.78)
39*
(11.63)
15
(65.00)
15
(82.26)
- -
16 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 2003 201.88 11
(16.67)
- - - - 11
(4.55)
- - - 32
(20.51)
18
(58.54)
- - 11
(101.61)
50*
(66.48)
-
17 Przemek Machowski MKS Dwójka Warszawa 2003 184.38 - - 13
(13.00)
- - - 3
(45.24)
- - - - - - - 15
(126.14)
-
18 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 183.64 - - - - - - - - - - - - - - 37
(88.64)
12
(95.00)
19 Tymoteusz Walicki UKŻ Siódemka Białystok 2003 175.24 - 24
(6.45)
- - - - - - 6
(40.00)
- - - 34
(17.50)
9
(111.29)
79*
(17.05)
-
20 Igor Labocha TS Kuźnia Rybnik 2002 171.23 - - - - - - - - 18
(16.00)
38*
(5.13)
35
(17.07)
33
(25.58)
- 17
(72.58)
- 23
(40.00)
21 Kacper Fabian MKS Szkuner Myślibórz 2002 154.68 9
(18.33)
- - - - - - - - 34
(15.38)
- - - 7
(120.97)
51*
(64.77)
-
22 Maciej Berkau PKM LOK Poznań 2002 142.22 - - - - 18 - - 14
(27.59)
22*
(8.00)
- - 38
(13.95)
- - 71
(30.68)
17
(70.00)
23 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 2004 136.98 - 17
(12.10)
- - - 6
(27.27)
- - - - - - - - 64
(42.61)
20
(55.00)
24 Hubert Lipiński TKŻ Toruń 2002 135.60 18
(10.83)
- - - - - - - - - 28
(34.15)
30
(32.56)
32*
(22.50)
20
(58.06)
- -
25 David Goetz OŚ AZS Poznań 2003 128.39 - - - - - - - 2
(48.28)
- - - - - - 42
(80.11)
-
26 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 2003 122.73 - - - - - - - - - - - - - - 17
(122.73)
-
27 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 2003 118.19 - - 7
(19.00)
- - - 19
(7.14)
- - - - - - - 35
(92.05)
-
28 Kacper Jaskuła ŻMKS Poznań 2003 117.80 - - - - - - - 15
(25.86)
- - - - - 13
(91.94)
45*
(75.00)
-
29 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2003 114.20 - - - - - - - - - - - - - - 22
(114.20)
-
30 Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów 2003 107.39 - - - - - - - - - - - - - - 26
(107.39)
-
31 Patryk Karczewski KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 104.57 21
(8.33)
30*
(1.61)
- - - - - - - - - 29
(34.88)
- 23*
(43.55)
53
(61.36)
-
32 Antoni Borkowski OŚ AZS Poznań 2003 88.97 - - - - - - - 13
(29.31)
- - - - - - 54
(59.66)
-
33 Gerard Polaczyk KŻ Mewa Poznań 2003 87.50 - - - - - - - 1
(50.00)
- - - - - - 67
(37.50)
-
34 Fabian Chodak UKŻ Siódemka Białystok 2002 87.10 - - - - - - - - - - - - - 14
(87.10)
- -
35 Piotr Borczyński KS Spójnia Warszawa 2002 84.74 - 20*
(9.68)
9
(17.00)
- - - - - - - - - - 18
(67.74)
- -
36 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 2002 78.04 26
(4.17)
- 22*
(4.00)
- - - 18
(9.52)
- - - - - 37
(10.00)
28
(19.35)
80*
(15.34)
24
(35.00)
37 Paweł Ortmann KS AZS AWFiS Gdańsk 2002 77.91 17
(11.67)
27*
(4.03)
- - - - - - - - - 28
(37.21)
- 26
(29.03)
75*
(23.86)
-
38 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 2003 69.89 - - - - - - - - - - - - - - 48
(69.89)
-
39 Filip Zajączkowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2003 67.12 30
(0.83)
31*
(0.81)
- - - - - - 25
(2.00)
- 41
(2.44)
43
(2.33)
- 29
(14.52)
- 22
(45.00)
40 Mateusz Słowik KŻ Horn Kraków 2002 66.27 27
(3.33)
- - - - - - - - 37*
(7.69)
39*
(7.32)
34
(23.26)
29
(30.00)
30
(9.68)
85*
(6.82)
-
41 Wojtek Kikmunter CHKŻ Chojnice 2003 60.89 16
(12.50)
19*
(10.48)
- - - - - - - - - - - 22
(48.39)
- -
42 Hubert Maczyszyn MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2003 58.98 - - - - - - - - - - - - - - 72
(28.98)
25
(30.00)
43 Stanisław Podwojski LOK Garland Gliwice 2002 53.47 25
(5.00)
- - - - - - - - - 38
(9.76)
- - 24
(38.71)
- -
44 Tytus Butowski KS AZS AWFiS Gdańsk 50.00 - - - - - 1
(50.00)
- - - - - - - - - -
45 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 2004 49.43 - - - - - - - - - - - - - - 60
(49.43)
-
46 Karol Eriksson MKŻ Arka Gdynia 2004 43.18 - - - - - 7
(22.73)
- - - - - - - - 77
(20.45)
-
47 Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów 2003 43.10 - - - - - - - 5
(43.10)
- - - - - - - -
48 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 2004 40.91 - - - - - - - - - - - - - - 65
(40.91)
-
49 Michal Paciorek KS Spójnia Warszawa 2004 37.47 - - - - - - 17
(11.90)
- - - - - - - 74
(25.57)
-
50 Jan Lipowski KŻ Horn Kraków 2002 36.80 - - - - - - - - 16
(20.00)
- - 40
(9.30)
38
(7.50)
- - -
51 Rafał Szubert ŻLKS Poznań 2002 34.48 - - - - - - - 10
(34.48)
- - - - - - - -
52 Aleksander Szczygielski LOK Garland Gliwice 2002 33.87 - - - - - - - - - - - - - 25
(33.87)
- -
53 Maciej Karsznia MKŻ Arka Gdynia 2003 32.39 - - - - - - - - - - - - - - 70
(32.39)
-
54 Dominik Konieczny ŻLKS Poznań 2005 31.03 - - - - - - - 12
(31.03)
- - - - - - - -
55 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 2004 27.93 - - - - - - 16
(14.29)
- - - - - - - 81
(13.64)
-
56 Stefan Marciniak OŚ AZS Poznań 2003 27.45 - - - - - - - 21
(15.52)
- - - - - - 82
(11.93)
-
57 Maciej GIERMALA MKS Dwójka Warszawa 2004 27.00 - - 24
(2.00)
- - - - - - - - - - - - 26
(25.00)
58 Oskar Maguda OKŻ Olsztyn 2002 22.50 28
(2.50)
29*
(2.42)
- - - - - - - - - - - - - 27
(20.00)
59 Jędrzej Marciniak JKW Poznań 2004 22.41 - - - - - - - 17
(22.41)
- - - - - - - -
60 Michał Grzesiek ŻLKS Poznań 2005 20.69 - - - - - - - 18
(20.69)
- - - - - - - -
61 Igor Haufa ŻLKS Poznań 2003 18.97 - - - - - - - 19
(18.97)
- - - - - - - -
62 Mikołaj Grzybowski UKS FIR Warszawa 2003 12.00 - - 14
(12.00)
- - - - - - - - - - - - -
63 Grzegorz Macoch OKŻ Olsztyn 2002 11.82 - - - - - - - - - - - 41
(6.98)
- 31
(4.84)
- -
64 Kacper Stanisławski YKP Gdynia 9.09 - - - - - 10
(9.09)
- - - - - - - - - -
65 Andrzej Nowakowski MKS Dwójka Warszawa 2004 9.00 - - 17
(9.00)
- - - - - - - - - - - - -
66 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2005 8.62 - - - - - - - 25
(8.62)
- - - - - - - -
67 Miłosz Małek MKS Dwójka Warszawa 2002 7.00 - - 19
(7.00)
- - - - - - - - - - - - -
68 Jerzy Sienkiewicz MKS Dwójka Warszawa 2003 6.00 - - 20
(6.00)
- - - - - - - - - - - - -
69 Wojciech Wilski KS AZS AWFiS Gdańsk 2002 4.88 - - - - - - - - - - 40
(4.88)
- - - - -
70 Jakub Piesiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 2005 3.41 - - - - - - - - - - - - - - 87
(3.41)
-
71 Stanisław Grocholewski OŚ AZS Poznań 2005 1.72 - - - - - - - 29
(1.72)
- - - - - - - -
72 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 2004 1.70 - - - - - - - - - - - - - - 88
(1.70)
-
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.