Klasa Laser - Puchar Polski 2018

Ostatnia aktualizacja:


LAR K U19
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar Miasta Gdynia Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018 Puchar Warszawy Otwarte Mistrzostwa Śląska Wiosenny Puchar JKW Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego Mistrzostwa Warszawy Finał WOM - MWJ Otwarte Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego Rybnickie Regaty Żeglarskie Laser Europa Cup - Poland Puchar Pucka Puchar PZŻ cz. II Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Mistrzostwa Polski cz. 1 Mistrzostwa Polski cz. 2 Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Magdalena Placzke UKS FIR Warszawa 2001 497.94 2
(24.14)
- - - - - 2
(47.62)
- - 13* 12*
(62.07)
8
(75.86)
3
(92.31)
- 4
(134.48)
20*
(7.50)
4
(123.53)
2 Wiktoria Gołębiowska SSW Iława 2000 482.35 - - - - - - - - - - 1
(100.00)
3*
(93.10)
1
(100.00)
- 1
(150.00)
4*
(127.50)
3
(132.35)
3 Katarzyna Harc TS Kuźnia Rybnik 2000 468.97 - - - - - - - - - - 3
(93.10)
5
(86.21)
5*
(84.62)
- 3
(139.66)
8*
(97.50)
1
(150.00)
4 Julia Rogalska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2002 465.85 - - - - - - - - - 3*
(83.33)
5
(86.21)
6*
(82.76)
4
(88.46)
1
(150.00)
2*
(144.83)
18*
(22.50)
2
(141.18)
5 Oliwia Laskowska CHKŻ Chojnice 2001 451.34 3
(23.28)
6*
(20.97)
- - - 2
(45.45)
- - - 4
(75.00)
6
(82.76)
- 20*
(26.92)
- 7
(118.97)
- 6
(105.88)
6 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 2002 426.33 - - 18
(8.00)
- - - 8
(33.33)
- - 6*
(58.33)
4
(89.66)
10
(68.97)
10*
(65.38)
- 5
(129.31)
10*
(82.50)
7
(97.06)
7 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 2002 415.57 - - - - - 3
(40.91)
- - - - 8
(75.86)
7
(79.31)
- 3
(131.25)
9*
(108.62)
13*
(60.00)
8
(88.24)
8 Agata Kalinowska UKS Żeglarz Wrocław 2001 383.08 7
(19.83)
18*
(11.29)
- - - - - - - - 17*
(44.83)
14
(55.17)
9
(69.23)
- 6
(124.14)
19*
(15.00)
5
(114.71)
9 Julia Tomaszewska OŚ AZS Poznań 2000 275.72 14*
(13.79)
21*
(8.87)
- - 8
(14.71)
- - 23
(12.07)
- - 20*
(34.48)
9
(72.41)
8
(73.08)
- 10
(103.45)
14*
(52.50)
-
10 Natalia Jabłońska MKŻ Arka Gdynia 2001 267.22 11
(16.38)
- - - - 8
(18.18)
- - - - 18
(41.38)
16
(48.28)
19*
(30.77)
- 16
(72.41)
- 10
(70.59)
11 Amelia Buska MKS Dwójka Warszawa 2003 259.66 16
(12.07)
- 15*
(11.00)
- - - 13*
(21.43)
- 15
(22.00)
10*
(25.00)
22
(27.59)
18
(41.38)
23*
(15.38)
5
(112.50)
15*
(77.59)
- 13
(44.12)
12 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 2002 252.55 13
(14.66)
- - - - - - - - - 19
(37.93)
24*
(20.69)
11
(61.54)
6
(103.13)
- - 14
(35.29)
13 Kornelia Ulążka UKS FIR Warszawa 2002 236.40 9
(18.10)
- - - - - - - - - 16
(48.28)
17*
(44.83)
7
(76.92)
15*
(18.75)
12
(93.10)
- -
14 Aleksandra Jasińska UKS Barnim Goleniów 2001 233.37 - - - - - - - - - - 10
(68.97)
26*
(13.79)
14
(50.00)
- 13
(87.93)
- 15
(26.47)
15 Maja Korwin-Mikke MKS Dwójka Warszawa 2002 190.42 17*
(11.21)
- 10
(16.00)
- - - 7
(35.71)
- 10*
(32.00)
- - 27
(10.34)
18
(34.62)
7
(93.75)
- - -
16 Dominika Kęska UKŻ Wiking Toruń 2002 168.50 25
(4.31)
- - - - - - - - - - - 16
(42.31)
4
(121.88)
- - -
17 Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia 2002 163.04 4
(22.41)
- - - - - - - - - - - - 2
(140.63)
8*
(113.79)
- -
18 Julia Szymczak MKS Dwójka Warszawa 2003 149.23 - - 6
(20.00)
- - - 9
(30.95)
- - - - - - - 11
(98.28)
- -
19 Magdalena Smagowicz KS Omega Kraków 2000 133.92 - 33* - 6
(12.50)
- - - - 19
(14.00)
- 26*
(13.79)
19
(37.93)
17
(38.46)
- 24
(31.03)
- -
20 Kaja Hanys UKŻ Wiking Toruń 2000 124.61 20
(8.62)
- - - - - - - 7
(38.00)
- - 23
(24.14)
13
(53.85)
- - - -
21 Natalia Palikowska UKŻ Wiking Toruń 2003 121.09 21
(7.76)
- - - - - - - - 11
(16.67)
- 21
(31.03)
26*
(3.85)
10
(65.63)
20*
(51.72)
21* -
22 Anna Trędowska KŻ Horn Kraków 2002 118.79 23
(6.03)
- - 9*
(5.00)
- - - - 23
(6.00)
8
(41.67)
27*
(10.34)
22
(27.59)
24*
(11.54)
13
(37.50)
28*
(10.34)
- -
23 Dominika Raszka MKS Dwójka Warszawa 2004 102.55 - - - - - - 5
(40.48)
- - - - - - - 18
(62.07)
- -
24 Aleksandra Kuczyńska UKS Bryg 2003 100.76 29*
(0.86)
- - 5
(15.00)
- - - - - - 24
(20.69)
- - 11
(56.25)
29*
(5.17)
- 17
(8.82)
25 Gabriela Zawal ŻMKS Poznań 2002 91.28 - - - - - - - 26
(6.90)
- - - - - 8
(84.38)
- - -
26 Zuzanna Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 2002 91.10 15
(12.93)
- - - - 9
(13.64)
- - - - - - - 12
(46.88)
21*
(46.55)
- 16
(17.65)
27 Maria Hartel LOK Garland Gliwice 2000 79.31 - - - - - - - - - - 13
(58.62)
- - - 26
(20.69)
- -
28 Natalia Ciszek MKS Dwójka Warszawa 2002 75.00 - - - - - - - - - - - - - 9
(75.00)
- - -
29 Maria Prus OŚ AZS Poznań 2004 74.14 - - - - - - - 11
(32.76)
- - - - - - 22
(41.38)
- -
30 Hanna Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 2004 67.24 - - - - - - - - - - - - - - 17
(67.24)
- -
31 Nawojka Ślusarska KŻ Mewa Poznań 2003 60.35 - - - - - - - 16
(24.14)
- - - - - - 23
(36.21)
- -
32 Agata Dróżyńska TKŻ Toruń 2001 60.34 18
(10.34)
- - - - - - - - - 23
(24.14)
- - - 25
(25.86)
- -
33 Zuzanna Widomska TS Kuźnia Rybnik 2003 56.90 - - - - - - - - - - - - - - 19
(56.90)
- -
34 Ksenia Kobelak KS Spójnia Warszawa 2000 47.22 22
(6.90)
26*
(4.84)
- - - - - - - - - 25
(17.24)
21
(23.08)
- - - -
35 Joanna Siewko UKS FIR Warszawa 2000 43.68 27
(2.59)
- - - - - 22 - - 12
(8.33)
25
(17.24)
- 25*
(7.69)
- 27
(15.52)
- -
36 Izabela Satrjan YKP Gdynia 36.36 - - - - - 4
(36.36)
- - - - - - - - - - -
37 Julia Kowalczyk UKS Osiemnastka Szczecin 2002 29.58 26
(3.45)
- - - 17*
(1.47)
- - - - - 28
(6.90)
29*
(3.45)
22
(19.23)
- - - -
38 Natalia Garbaczewska UKŻ Siódemka Białystok 2002 28.13 - - - - - - - - - - - - - 14
(28.13)
- - -
39 Alicja Panasiewicz ŻLKS Poznań 2005 19.72 28
(1.72)
- - - - - - 27
(5.17)
- - 29
(3.45)
- - 16
(9.38)
- - -
40 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 2002 18.00 - - 8
(18.00)
- - - - - - - - - - - - - -
41 Maria Majchrzycka UŻKS SPINAKER 2004 13.79 - - - - - - - 22
(13.79)
- - - - - - - - -
42 Aleksandra Długołecka ŻLKS Poznań 2005 10.34 - - - - - - - 24
(10.34)
- - - - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.