LAR K U17
Klasa Laser - Puchar Polski 2018

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2020

RANKING LAR K U17

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Puchar Miasta Gdynia Puchar Warszawy Otwarte Mistrzostwa Śląska Wiosenny Puchar JKW Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego Mistrzostwa Warszawy Finał WOM - MWJ Otwarte Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego Rybnickie Regaty Żeglarskie Laser Europa Cup - Poland Puchar Pucka Puchar PZŻ cz. II Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Mistrzostwa Polski cz. 1 Mistrzostwa Polski cz. 2 Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Julia Rogalska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2002 465.85 - - - - - - - - 3 (83.33) 5 (86.21) 6 (82.76) 4 (88.46) 1 (150) 2 (144.83) 18 (22.5) 2 (141.18)
2 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 2002 426.33 - 18 (8) - - - 8 (33.33) - - 6 (58.33) 4 (89.66) 10 (68.97) 10 (65.38) - 5 (129.31) 10 (82.5) 7 (97.06)
3 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 2002 415.57 - - - - 3 (40.91) - - - - 8 (75.86) 7 (79.31) - 3 (131.25) 9 (108.62) 13 (60) 8 (88.24)
4 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 2003 259.66 16 (12.07) 15 (11) - - - 13 (21.43) - 15 (22) 10 (25) 22 (27.59) 18 (41.38) 23 (15.38) 5 (112.5) 15 (77.59) - 13 (44.12)
5 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 2002 252.55 13 (14.66) - - - - - - - - 19 (37.93) 24 (20.69) 11 (61.54) 6 (103.13) - - 14 (35.29)
6 Kornelia Ulążka UKS FIR Warszawa 2002 236.40 9 (18.1) - - - - - - - - 16 (48.28) 17 (44.83) 7 (76.92) 15 (18.75) 12 (93.1) - -
7 Maja Korwin-Mikke MKS "Dwójka" Warszawa 2002 190.42 17 (11.21) 10 (16) - - - 7 (35.71) - 10 (32) - - 27 (10.34) 18 (34.62) 7 (93.75) - - -
8 Dominika Kęska UKŻ "Wiking" Toruń 2002 168.50 25 (4.31) - - - - - - - - - - 16 (42.31) 4 (121.88) - - -
9 Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia 2002 163.04 4 (22.41) - - - - - - - - - - - 2 (140.63) 8 (113.79) - -
10 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 2003 149.23 - 6 (20) - - - 9 (30.95) - - - - - - - 11 (98.28) - -
11 Natalia Palikowska UKŻ Wiking Toruń 2003 121.09 21 (7.76) - - - - - - - 11 (16.67) - 21 (31.03) 26 (3.85) 10 (65.63) 20 (51.72) 21 (0) -
12 Anna Trędowska KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2002 118.79 23 (6.03) - 9 (5) - - - - 23 (6) 8 (41.67) 27 (10.34) 22 (27.59) 24 (11.54) 13 (37.5) 28 (10.34) - -
13 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 2004 102.55 - - - - - 5 (40.48) - - - - - - - 18 (62.07) - -
14 Aleksandra Kuczyńska UKS BRYG Wrocław 2003 100.76 29 (0.86) - 5 (15) - - - - - - 24 (20.69) - - 11 (56.25) 29 (5.17) - 17 (8.82)
15 Gabriela Zawal ŻMKS-Poznań 2002 91.28 - - - - - - 26 (6.9) - - - - - 8 (84.38) - - -
16 Zuzanna Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 2002 91.10 15 (12.93) - - - 9 (13.64) - - - - - - - 12 (46.88) 21 (46.55) - 16 (17.65)
17 Natalia Ciszek MKS "Dwójka" Warszawa 2002 75.00 - - - - - - - - - - - - 9 (75) - - -
18 Maria Prus AZS Poznań 2004 74.14 - - - - - - 11 (32.76) - - - - - - 22 (41.38) - -
19 Hanna Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 2004 67.24 - - - - - - - - - - - - - 17 (67.24) - -
20 Nawojka Ślusarska KŻ "Mewa" Poznań 2003 60.35 - - - - - - 16 (24.14) - - - - - - 23 (36.21) - -
21 Zuzanna Widomska TS "Kuźnia" Rybnik 2003 56.90 - - - - - - - - - - - - - 19 (56.9) - -
22 Oliwia Laskowska CHKŻ Chojnice 45.45 - - - - 2 (45.45) - - - - - - - - - - -
23 Izabela Satrjan YKP Gdynia 36.36 - - - - 4 (36.36) - - - - - - - - - - -
24 Julia Kowalczyk UKS Osiemnastka 2002 29.58 26 (3.45) - - 17 (1.47) - - - - - 28 (6.9) 29 (3.45) 22 (19.23) - - - -
25 Natalia Garbaczewska UKŻ 7 Białystok 2002 28.13 - - - - - - - - - - - - 14 (28.13) - - -
26 Alicja Panasiewicz ŻLKS Poznań 2005 19.72 28 (1.72) - - - - - 27 (5.17) - - 29 (3.45) - - 16 (9.38) - - -
27 Natalia Jabłońska MKŻ Arka Gdynia 18.18 - - - - 8 (18.18) - - - - - - - - - - -
28 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 2002 18.00 - 8 (18) - - - - - - - - - - - - - -
29 Maria Majchrzycka UŻKS SPINAKER 2004 13.79 - - - - - - 22 (13.79) - - - - - - - - -
30 Aleksandra Długołecka ŻLKS Poznań 2005 10.34 - - - - - - 24 (10.34) - - - - - - - - -
Klasa Laser - Puchar Polski 2018 Plik XLS z rankingiem (02.09.2020)