LAR K (OPEN)
Klasa Laser - Puchar Polski 2018

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2020

RANKING LAR K (OPEN)

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Puchar Miasta Gdynia Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018 Puchar Warszawy Otwarte Mistrzostwa Śląska Wiosenny Puchar JKW Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego Mistrzostwa Warszawy Finał WOM - MWJ Otwarte Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego Rybnickie Regaty Żeglarskie Laser Europa Cup - Poland Puchar Pucka Puchar PZŻ cz. II Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Mistrzostwa Polski cz. 1 Mistrzostwa Polski cz. 2 Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Magdalena Placzke UKS FIR Warszawa 2001 497.94 2 (24.14) - - - - - 2 (47.62) - - 13 (0) 12 (62.07) 8 (75.86) 3 (92.31) - 4 (134.48) 20 (7.5) 4 (123.53)
2 Wiktoria Gołębiowska MOS SSW Iława 2000 482.35 - - - - - - - - - - 1 (100) 3 (93.1) 1 (100) - 1 (150) 4 (127.5) 3 (132.35)
3 Katarzyna Harc TS "Kuźnia" Rybnik 2000 468.97 - - - - - - - - - - 3 (93.1) 5 (86.21) 5 (84.62) - 3 (139.66) 8 (97.5) 1 (150)
4 Julia Rogalska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2002 465.85 - - - - - - - - - 3 (83.33) 5 (86.21) 6 (82.76) 4 (88.46) 1 (150) 2 (144.83) 18 (22.5) 2 (141.18)
5 Oliwia Laskowska CHKŻ Chojnice 2001 451.34 3 (23.28) 6 (20.97) - - - 2 (45.45) - - - 4 (75) 6 (82.76) - 20 (26.92) - 7 (118.97) - 6 (105.88)
6 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 2002 426.33 - - 18 (8) - - - 8 (33.33) - - 6 (58.33) 4 (89.66) 10 (68.97) 10 (65.38) - 5 (129.31) 10 (82.5) 7 (97.06)
7 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 2002 415.57 - - - - - 3 (40.91) - - - - 8 (75.86) 7 (79.31) - 3 (131.25) 9 (108.62) 13 (60) 8 (88.24)
8 Agata Kalinowska UKS "Żeglarz" Wrocław 2001 383.08 7 (19.83) 18 (11.29) - - - - - - - - 17 (44.83) 14 (55.17) 9 (69.23) - 6 (124.14) 19 (15) 5 (114.71)
9 Anna Brzozowska Centrum Żeglarskie Szczecin 1993 316.55 - - - - - - - - - 1 (100) 2 (96.55) - 2 (96.15) - - 5 (120) -
10 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 1999 303.64 - 11 (16.94) - - - - - - 4 (44) - 14 (55.17) 20 (34.48) 6 (80.77) - - 15 (45) 11 (61.76)
11 Izabela Satrjan YKP Gdynia 1999 303.28 8 (18.97) - - - - 4 (36.36) - - - 7 (50) 11 (65.52) 11 (65.52) 15 (46.15) - - 16 (37.5) 9 (79.41)
12 Julia Tomaszewska AZS Poznań 2000 275.72 14 (13.79) 21 (8.87) - - 8 (14.71) - - 23 (12.07) - - 20 (34.48) 9 (72.41) 8 (73.08) - 10 (103.45) 14 (52.5) -
13 Natalia Jabłońska MKŻ Arka Gdynia 2001 267.22 11 (16.38) - - - - 8 (18.18) - - - - 18 (41.38) 16 (48.28) 19 (30.77) - 16 (72.41) - 10 (70.59)
14 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 2003 259.66 16 (12.07) - 15 (11) - - - 13 (21.43) - 15 (22) 10 (25) 22 (27.59) 18 (41.38) 23 (15.38) 5 (112.5) 15 (77.59) - 13 (44.12)
15 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 2002 252.55 13 (14.66) - - - - - - - - - 19 (37.93) 24 (20.69) 11 (61.54) 6 (103.13) - - 14 (35.29)
16 Agata Barwińska MOS SSW Iława 1995 250.00 - - - - - - - - - - - 1 (100) - - - 1 (150) -
17 Magdalena Kwaśna CHKŻ Chojnice 1998 248.53 19 (9.48) - - - - - - - - - - 2 (96.55) - - - 2 (142.5) -
18 Kornelia Ulążka UKS FIR Warszawa 2002 236.40 9 (18.1) - - - - - - - - - 16 (48.28) 17 (44.83) 7 (76.92) 15 (18.75) 12 (93.1) - -
19 Aleksandra Jasińska UKS Barnim Goleniów 2001 233.37 - - - - - - - - - - 10 (68.97) 26 (13.79) 14 (50) - 13 (87.93) - 15 (26.47)
20 Anna Michalska PKM LOK Poznań 1999 213.44 - - - - 5 (19.12) - - - - - - 13 (58.62) - - 14 (82.76) 12 (67.5) 12 (52.94)
21 Monika Kłopotowska MKS "Dwójka" Warszawa 1999 210.86 10 (17.24) - 3 (23) - - - 6 (38.1) - - - 15 (51.72) 12 (62.07) 12 (57.69) - - 17 (30) -
22 Maja Korwin-Mikke MKS "Dwójka" Warszawa 2002 190.42 17 (11.21) - 10 (16) - - - 7 (35.71) - 10 (32) - - 27 (10.34) 18 (34.62) 7 (93.75) - - -
23 Dominika Kęska UKŻ "Wiking" Toruń 2002 168.50 25 (4.31) - - - - - - - - - - - 16 (42.31) 4 (121.88) - - -
24 Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia 2002 163.04 4 (22.41) - - - - - - - - - - - - 2 (140.63) 8 (113.79) - -
25 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 2003 149.23 - - 6 (20) - - - 9 (30.95) - - - - - - - 11 (98.28) - -
26 Magdalena Daniszewska MBSW / UKZR Niegocin Gizycko 1999 137.03 - 16 (12.9) - - - - - - - - 9 (72.41) 15 (51.72) - - - - -
27 Magdalena Smagowicz KS "Omega" Kraków 2000 133.92 - 33 (0) - 6 (12.5) - - - - 19 (14) - 26 (13.79) 19 (37.93) 17 (38.46) - 24 (31.03) - -
28 Kaja Hanys UKŻ Wiking Toruń 2000 124.61 20 (8.62) - - - - - - - 7 (38) - - 23 (24.14) 13 (53.85) - - - -
29 Natalia Palikowska UKŻ Wiking Toruń 2003 121.09 21 (7.76) - - - - - - - - 11 (16.67) - 21 (31.03) 26 (3.85) 10 (65.63) 20 (51.72) 21 (0) -
30 Anna Trędowska KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2002 118.79 23 (6.03) - - 9 (5) - - - - 23 (6) 8 (41.67) 27 (10.34) 22 (27.59) 24 (11.54) 13 (37.5) 28 (10.34) - -
31 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 2004 102.55 - - - - - - 5 (40.48) - - - - - - - 18 (62.07) - -
32 Aleksandra Kuczyńska UKS BRYG Wrocław 2003 100.76 29 (0.86) - - 5 (15) - - - - - - 24 (20.69) - - 11 (56.25) 29 (5.17) - 17 (8.82)
33 Gabriela Zawal ŻMKS-Poznań 2002 91.28 - - - - - - - 26 (6.9) - - - - - 8 (84.38) - - -
34 Zuzanna Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 2002 91.10 15 (12.93) - - - - 9 (13.64) - - - - - - - 12 (46.88) 21 (46.55) - 16 (17.65)
35 Anna Weinzieher AZS UW Warszawa 1990 90.00 - - - - - - - - - - - - - - - 9 (90) -
36 Anna Bak SEJK "Pogoń" Szczecin 1997 79.31 - - - - - - - - - - 7 (79.31) - - - - - -
37 Maria Hartel KW LOK "Garland" Gliwice 2000 79.31 - - - - - - - - - - 13 (58.62) - - - 26 (20.69) - -
38 Natalia Ciszek MKS "Dwójka" Warszawa 2002 75.00 - - - - - - - - - - - - - 9 (75) - - -
39 Julia Oleksiuk AZS UW Warszawa 1999 75.00 - - - - - - - - - - - - - - - 11 (75) -
40 Maria Prus AZS Poznań 2004 74.14 - - - - - - - 11 (32.76) - - - - - - 22 (41.38) - -
41 Hanna Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 2004 67.24 - - - - - - - - - - - - - - 17 (67.24) - -
42 Nawojka Ślusarska KŻ "Mewa" Poznań 2003 60.35 - - - - - - - 16 (24.14) - - - - - - 23 (36.21) - -
43 Agata Dróżyńska TKŻ Toruń 2001 60.34 18 (10.34) - - - - - - - - - 23 (24.14) - - - 25 (25.86) - -
44 Zuzanna Widomska TS "Kuźnia" Rybnik 2003 56.90 - - - - - - - - - - - - - - 19 (56.9) - -
45 Ksenia Kobelak KS Spójnia Warszawa 2000 47.22 22 (6.9) 26 (4.84) - - - - - - - - - 25 (17.24) 21 (23.08) - - - -
46 Joanna Siewko UKS FIR Warszawa 2000 43.68 27 (2.59) - - - - - 22 (0) - - 12 (8.33) 25 (17.24) - 25 (7.69) - 27 (15.52) - -
47 Katarzyna Król KS CŻ Szczecin 1999 43.10 24 (5.17) - - - 16 (2.94) - - - - - 21 (31.03) 28 (6.9) - - - - -
48 Julia Kowalczyk UKS Osiemnastka 2002 29.58 26 (3.45) - - - 17 (1.47) - - - - - 28 (6.9) 29 (3.45) 22 (19.23) - - - -
49 Natalia Garbaczewska UKŻ 7 Białystok 2002 28.13 - - - - - - - - - - - - - 14 (28.13) - - -
50 Alicja Panasiewicz ŻLKS Poznań 2005 19.72 28 (1.72) - - - - - - 27 (5.17) - - 29 (3.45) - - 16 (9.38) - - -
51 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 2002 18.00 - - 8 (18) - - - - - - - - - - - - - -
52 Karina Jasiewicz AZS UWM Olsztyn 1996 15.52 12 (15.52) - - - - - - - - - - - - - - - -
53 Maria Majchrzycka UŻKS SPINAKER 2004 13.79 - - - - - - - 22 (13.79) - - - - - - - - -
54 Aleksandra Długołecka ŻLKS Poznań 2005 10.34 - - - - - - - 24 (10.34) - - - - - - - - -
Klasa Laser - Puchar Polski 2018 Plik XLS z rankingiem (11.01.2020)