Klasa Laser - Puchar Polski 2018

Ostatnia aktualizacja:


LAS 4.7 M U16
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar Miasta Gdynia Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018 Otwarte Mistrzostwa LOK 2018 Puchar Spójni Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy Puchar Prezydenta Miasta Gdyni Otwarte Mistrzostwa Śląska Regaty z okazji Dni Morza Kacper Sailor Wiosenny Puchar JKW Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego Mistrzostwa Warszawy Finał WOM - MWJ Rybnickie Regaty Żeglarskie Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Laser Europa Cup - Poland Puchar Pucka Puchar PZŻ cz. II Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Przemysław Machowski MKS Dwójka Warszawa 2003 567.87 1*
(25.00)
- - 1
(25.00)
- - - - - - - - 1*
(50.00)
1
(50.00)
- 2
(96.77)
4*
(95.89)
2
(98.18)
4*
(96.05)
2
(147.92)
1
(150.00)
2 Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów 2003 566.18 3
(24.24)
- - 3*
(22.62)
- - - - - 6*
(20.19)
4
(45.00)
- - - - 4*
(90.32)
1
(100.00)
5*
(92.73)
1
(100.00)
1
(150.00)
2
(146.94)
3 Gerard Polaczyk KŻ Mewa Poznań 2003 551.11 7*
(22.73)
- - - - 1
(25.00)
- - - 2*
(24.04)
1
(50.00)
- - 4*
(44.44)
- - 3
(97.26)
3
(96.36)
10*
(88.16)
5
(141.67)
4
(140.82)
4 ADAM SOKOŁOWSKI Nauticus YC Olsztyn 2003 544.33 12
(20.83)
- - - - - - - - - - - - - 2
(46.67)
- 2
(98.63)
8*
(87.27)
5
(94.74)
6
(139.58)
3
(143.88)
5 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2003 526.03 4*
(23.86)
2
(24.32)
- - - - - - - - - - - 2
(48.15)
- - 5
(94.52)
6*
(90.91)
7
(92.11)
11
(129.17)
5
(137.76)
6 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 2004 503.57 17*
(18.94)
7
(20.95)
- - - - - - - - - - - 5
(42.59)
- - 6
(93.15)
25*
(56.36)
14
(82.89)
8
(135.42)
8
(128.57)
7 Jasiu Krawczyk CHKŻ Chojnice 2004 488.43 16*
(19.32)
6
(21.62)
- - - - - - - - - 7*
(26.92)
- 3
(46.30)
- - 9
(89.04)
10
(83.64)
18*
(77.63)
4
(143.75)
16
(104.08)
8 JAKUB WIEDEHEFT MKŻ Arka Gdynia 2003 483.97 8
(22.35)
- - - - 15*
(11.00)
- - - - - 2
(46.15)
- - - - 24
(68.49)
20*
(65.45)
2
(98.68)
17
(116.67)
7
(131.63)
9 Igor Barcikowski Nauticus YC Olsztyn 2004 472.01 10
(21.59)
- - - - - - - - - - - - - 3
(43.33)
- 38*
(49.32)
16
(72.73)
6
(93.42)
22
(106.25)
6
(134.69)
10 Michał Mazurowski Nauticus YC Olsztyn 2004 468.28 13
(20.45)
- - - - - - - - - - - - - 1
(50.00)
- 13
(83.56)
24*
(58.18)
13
(84.21)
14
(122.92)
15
(107.14)
11 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 2004 464.55 20
(17.80)
- - - - - - - - - - - 5
(41.67)
- 4*
(40.00)
- 17
(78.08)
14
(76.36)
28*
(64.47)
10
(131.25)
11
(119.39)
12 Tomasz Procek LOK Garland Gliwice 2003 439.89 - - 2
(23.81)
- 6*
(17.19)
- 2*
(23.61)
- - - - - - 8
(37.04)
- - 8
(90.41)
- 31
(60.53)
12
(127.08)
17
(101.02)
13 Leon Gniadek KŻ Horn Kraków 2004 436.40 9
(21.97)
- - - - - - - - - - - - 6
(40.74)
- 11*
(67.74)
11
(86.30)
18*
(69.09)
8
(90.79)
33
(83.33)
13
(113.27)
14 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 2004 420.75 26
(15.53)
- - - - 14*
(12.00)
- - - - - 4
(38.46)
- - - - 26*
(65.75)
15
(74.55)
21
(73.68)
21
(108.33)
14
(110.20)
15 Miłosz Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław 2003 383.78 27*
(15.15)
- - - 1
(25.00)
- 1*
(25.00)
- - - - - - 12
(29.63)
- - 29
(61.64)
- 53
(31.58)
20
(110.42)
9
(125.51)
16 Filip Rajchert MKS Dwójka Warszawa 2003 380.49 11*
(21.21)
- - 4
(21.43)
- - - - - - - - - 7
(38.89)
- - - 1
(100.00)
11
(86.84)
9
(133.33)
-
17 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 2003 362.37 2
(24.62)
- - - - 4*
(22.00)
- - - - - - - - - - 12*
(84.93)
4
(94.55)
3
(97.37)
3
(145.83)
-
18 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 2004 361.87 6
(23.11)
23*
(10.14)
- 7*
(17.86)
- - - - - - - - - - - - 20
(73.97)
31*
(45.45)
37
(52.63)
27
(95.83)
12
(116.33)
19 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 2003 359.80 - - - 2
(23.81)
- - - - - - - - 4
(43.75)
- - - 27
(64.38)
19
(67.27)
34*
(56.58)
40
(68.75)
20
(91.84)
20 Maksymilian Burdziej UKS Barnim Goleniów 2003 326.93 15*
(19.70)
- - 8*
(16.67)
- - - - - 3
(23.08)
- - - - - 3
(93.55)
10*
(87.67)
9*
(85.45)
9
(89.47)
15
(120.83)
-
21 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 317.21 14*
(20.08)
5
(22.30)
- - - 8*
(18.00)
- - - - - - - - - - 15
(80.82)
7
(89.09)
19*
(76.32)
13
(125.00)
-
22 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 2004 307.68 32*
(13.26)
3
(23.65)
- - - - - - - - - - - - - - 19*
(75.34)
12
(80.00)
15
(81.58)
- 10
(122.45)
23 Antoni Borkowski OŚ AZS Poznań 2003 292.72 34*
(12.50)
17*
(14.19)
- - - - - 5
(19.74)
- 15*
(11.54)
11
(33.33)
- - - - - 53*
(28.77)
36
(36.36)
27
(65.79)
7
(137.50)
-
24 Karol Głąbik LOK Garland Gliwice 2003 291.35 48*
(7.20)
- 11*
(13.10)
- 5
(18.75)
- 7*
(16.67)
- - - - - - 15
(24.07)
- - 40
(46.58)
- 56
(27.63)
29
(91.67)
23
(82.65)
25 David Goetz OŚ AZS Poznań 2003 287.05 18*
(18.56)
13*
(16.89)
- - - 10*
(16.00)
- 3
(22.37)
- - 9
(36.67)
- - - - - 31*
(58.90)
21
(63.64)
17
(78.95)
32
(85.42)
-
26 Szymon Maruszczak OKŻ Olsztyn 2005 283.92 - 26
(8.11)
- - - - - - - - - - 14
(22.92)
- - - 32
(57.53)
34
(40.00)
48*
(38.16)
19
(112.50)
36
(42.86)
27 Maciej Karsznia MKŻ Arka Gdynia 2003 268.05 21
(17.42)
- - - - 21*
(5.00)
- - - - - 6
(30.77)
- - - - 25
(67.12)
30*
(47.27)
29
(63.16)
30
(89.58)
-
28 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia 2004 264.79 29
(14.39)
- - - - - - - - - - 5
(34.62)
- - - - 22
(71.23)
26*
(54.55)
16
(80.26)
- 29
(64.29)
29 Mikołaj Grzybowski UKS FIR Warszawa 2003 261.84 - - - 6
(19.05)
- - - - - - - - - - - 10
(70.97)
36*
(52.05)
- 24
(69.74)
24
(102.08)
-
30 Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków 2005 253.29 43*
(9.09)
- - - - - 4
(20.83)
- - - - - - 17
(20.37)
- 16
(51.61)
41
(45.21)
33*
(41.82)
46*
(40.79)
50
(47.92)
28
(67.35)
31 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 2004 251.50 45*
(8.33)
20
(12.16)
- 16*
(7.14)
- - - - - - - - 13
(25.00)
- - - 43
(42.47)
32
(43.64)
65*
(15.79)
57
(33.33)
19
(94.90)
32 Andrzej Nowakowski MKS Dwójka Warszawa 2004 250.08 31*
(13.64)
- - 5
(20.24)
- - - - - - - - 12
(27.08)
16*
(22.22)
- - 33
(56.16)
- 40
(48.68)
26
(97.92)
-
33 Mateusz Balicki UKS Żeglarz Wrocław 2004 241.72 42*
(9.47)
- - - 9*
(12.50)
- 5
(19.44)
- - - - - - 21
(12.96)
- - 50*
(32.88)
35
(38.18)
47
(39.47)
48
(52.08)
24
(79.59)
34 Michał Tokarczyk LOK Garland Gliwice 2004 238.83 22
(17.05)
- 12*
(11.90)
- 8*
(14.06)
- 10*
(12.50)
- - - - - - 27
(1.85)
- - 18
(76.71)
- 50
(35.53)
36
(77.08)
40
(30.61)
35 Konrad Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2004 237.77 49*
(6.82)
21
(11.49)
- - - - - - - - - - - 10
(33.33)
6*
(33.33)
- 39
(47.95)
44*
(21.82)
45
(42.11)
53
(41.67)
30
(61.22)
36 Dominik Popielarz TKŻ Toruń 2003 236.89 39
(10.61)
- - - - - - - - - - - - - - - 30
(60.27)
39*
(30.91)
30
(61.84)
23
(104.17)
-
37 Maksymilian Kalupa JKW Poznań 2004 233.25 36*
(11.74)
- - - - - - - - 14
(12.50)
- - - 13
(27.78)
- - 46
(38.36)
- 26
(67.11)
31
(87.50)
-
38 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 2004 228.59 25
(15.91)
- - - - 17*
(9.00)
- - - - - - - - - - 28
(63.01)
22*
(61.82)
25
(68.42)
34
(81.25)
-
39 Wiktor Robaczewski SSW Iława 2003 227.78 - - - - - - - - - - - - - - 5
(36.67)
- - - - 18
(114.58)
25
(76.53)
40 Kacper Jaskuła ŻLKS Poznań 2003 223.28 19*
(18.18)
12*
(17.57)
- - - - - 2
(23.68)
- 5*
(21.15)
8
(38.33)
- - - - - 16
(79.45)
11
(81.82)
22*
(72.37)
- -
41 Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 221.57 24
(16.29)
15*
(15.54)
- - - - - - - - - - - - - - 21
(72.60)
28*
(50.91)
32
(59.21)
- 26
(73.47)
42 Michał Grzesiek ŻLKS Poznań 2005 217.22 38*
(10.98)
27*
(7.43)
- - - - - 9
(14.47)
- 16*
(10.58)
10
(35.00)
- - - - - 42
(43.84)
53*
(5.45)
43
(44.74)
35
(79.17)
-
43 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 2003 207.29 - 10
(18.92)
- - - - - - - - - - - 9
(35.19)
- - - 13
(78.18)
20
(75.00)
- -
44 Cezary Popielski OŚ AZS Poznań 2005 203.67 44*
(8.71)
18
(13.51)
- - - - - 11*
(11.84)
- 17*
(9.62)
20
(18.33)
- - - - - 45
(39.73)
46*
(18.18)
55
(28.95)
47
(54.17)
34
(48.98)
45 Bogusz Tłok MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 2004 184.80 - - - - - - - - - - - - - - - - - 45
(20.00)
23
(71.05)
28
(93.75)
-
46 Jakub Chodak UKŻ Siódemka Białystok 2003 181.60 - - - - - - - - - - - - - 20
(14.81)
- - 56
(24.66)
- 39
(50.00)
42
(64.58)
41
(27.55)
47 Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów 2003 181.47 - - - - - - - 4
(21.05)
- - 6
(41.67)
- - - - - - - - 16
(118.75)
-
48 Hugo Marciniak JKW Poznań 2004 180.46 52*
(5.68)
- - - - - - - - 10
(16.35)
21*
(16.67)
- - 19
(16.67)
- - - 48
(14.55)
33
(57.89)
37
(75.00)
-
49 Hubert Maczyszyn MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2003 173.12 37
(11.36)
28*
(6.76)
- - - - - - - - - - - 14
(25.93)
- 19*
(41.94)
60*
(19.18)
29
(49.09)
38
(51.32)
56
(35.42)
-
50 Wiktor Polaczek YC PTTK Beskid Nowy Sącz 2004 164.99 54*
(4.92)
22*
(10.81)
- - - - 9
(13.89)
- - - - - - 11
(31.48)
- - 58
(21.92)
- 36
(53.95)
52
(43.75)
-
51 Kacper Walęga KS Spójnia Warszawa 2005 155.23 67* 32*
(4.05)
- 11
(13.10)
- - - - - - - - 15
(20.83)
- - - 47
(36.99)
47*
(16.36)
58
(25.00)
46
(56.25)
49
(3.06)
52 Maciej Lickendorf SEJK Pogoń Szczecin 2004 154.65 - 8
(20.27)
- - - - - - - - - - - - - 12
(64.52)
23
(69.86)
27*
(52.73)
- - -
53 Igor Haufa ŻLKS Poznań 2003 153.46 41*
(9.85)
- - - - - - - - 7
(19.23)
19
(20.00)
- - - - - 44
(41.10)
- 42
(46.05)
60
(27.08)
-
54 Maciej Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 2003 141.13 - 29
(6.08)
- - - - - - - - - - - 22
(11.11)
- - 55
(26.03)
- 59
(23.68)
55
(37.50)
38
(36.73)
55 Tytus Czajkowski MKŻ Arka Gdynia 2004 135.16 28
(14.77)
- - - - 18*
(8.00)
- - - - - - - - - - 49
(34.25)
43
(23.64)
66*
(14.47)
43
(62.50)
-
56 Wojtek Kikmunter CHKŻ Chojnice 2003 133.78 - - - - - - - - - - - - - 18
(18.52)
- - 37*
(50.68)
23
(60.00)
35
(55.26)
- -
57 Franciszek Niesiobędzki OKŻ Olsztyn 2005 133.65 47
(7.58)
33*
(3.38)
- - - - - - - - - - - - 10
(20.00)
- 51
(31.51)
54
(3.64)
- 61
(25.00)
35
(45.92)
58 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 2004 132.45 - 24*
(9.46)
- - - 9
(17.00)
- - - - - 9
(19.23)
- - - 24
(25.81)
- - - - 27
(70.41)
59 Miłosz Michalak YKP Gdynia 2005 128.14 - - - - - - - - - - - 8
(23.08)
- - - 26
(19.35)
- - - - 22
(85.71)
60 Michał Paciorek KS Spójnia Warszawa 2004 125.65 62*
(1.89)
38* - 12
(11.90)
- - - - - - - - 21
(8.33)
- - - 63*
(15.07)
38
(32.73)
52
(32.89)
- 37
(39.80)
61 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2005 123.13 40*
(10.23)
- - - - - - - - 9
(17.31)
15
(26.67)
- - - - - 52
(30.14)
- 54
(30.26)
64
(18.75)
-
62 Filip Kurczewski MKŻ Żnin 2003 112.44 35
(12.12)
- - - - - - - - - - - - - - - 54
(27.40)
- - 38
(72.92)
-
63 Wiktor Borkowski OŚ AZS Poznań 2006 109.54 51*
(6.06)
16*
(14.86)
- - - - - 6
(18.42)
- - 23
(13.33)
- - - - - 57
(23.29)
- - 63
(20.83)
39
(33.67)
64 Bartosz Dąbrowski UKŻ Siódemka Białystok 2004 107.18 - 19
(12.84)
- - - - - - - - - - - - - - 59
(20.55)
- 51
(34.21)
54
(39.58)
-
65 Tomasz Gajda UKS Barnim Goleniów 2005 106.17 - - - 10
(14.29)
- - - - - - - - - - - - - - 61
(21.05)
39
(70.83)
-
66 Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów 2004 95.90 - - - - - - - - - - - - - - - 21
(35.48)
- - - 44
(60.42)
-
67 Stefan Marciniak OŚ AZS Poznań 2003 88.16 - - - - - - - - - - 13
(30.00)
- - - - - - - - - 31
(58.16)
68 Jędrzej Marciniak JKW Poznań 2004 76.83 - - - - - - - - - - 12
(31.67)
- - - - 18
(45.16)
- - - - -
69 Jakub Kluk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2006 75.37 - - - - - - - - - - - - - - 9
(23.33)
- - - - - 33
(52.04)
70 Dominik Konieczny ŻLKS Poznań 2005 71.63 58*
(3.41)
35*
(2.03)
- - - - - 10*
(13.16)
- 12
(14.42)
22
(15.00)
- - - - - 64
(13.70)
52*
(7.27)
68
(11.84)
65
(16.67)
-
71 KAROL ERIKSSON MKŻ Arka Gdynia 2004 70.32 - - - - - 22
(4.00)
- - - - - - - - - - 48
(35.62)
- 60
(22.37)
69
(8.33)
-
72 Gracjan Niczyj UKŻ Wiking Toruń 2005 69.10 50
(6.44)
- - - - 23*
(3.00)
- - - - - - - - - 25
(22.58)
- 50
(10.91)
74*
(3.95)
59
(29.17)
-
73 Dobromir Sokołowski JKW Poznań 2004 67.62 53*
(5.30)
- - - - - - 17*
(3.95)
- 21
(5.77)
17
(23.33)
- - - - 28
(12.90)
62
(16.44)
- - - 47
(9.18)
74 Piotr Hofman LOK Garland Gliwice 2003 66.67 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 41
(66.67)
-
75 JAKUB RZESZOTEK MKS Dwójka Warszawa 2006 64.87 - - - 13
(10.71)
- - - - - - - - 20
(10.42)
- - - 69
(6.85)
- 70
(9.21)
70
(6.25)
43
(21.43)
76 Robert Berliński YKP Gdynia 2004 64.77 46
(7.95)
34*
(2.70)
- - - 20*
(6.00)
- - - - - 13
(3.85)
- - - 27*
(16.13)
- 37
(34.55)
63
(18.42)
- -
77 Tymoteusz Mika KŻ Horn Kraków 2006 62.57 - - - - - - - - - - - - - - - 30
(6.45)
- - - 49
(50.00)
48
(6.12)
78 Mikołaj Warot JKW Poznań 2005 53.76 61*
(2.27)
- - - - - - 18*
(2.63)
- 19
(7.69)
24
(11.67)
- - - - 31
(3.23)
- 40
(29.09)
- 72
(2.08)
-
79 Illya Zaradny PKM LOK Poznań 2004 52.41 - - - - - - - 15
(6.58)
- - - - - - - - - - - 51
(45.83)
-
80 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 2005 49.72 56*
(4.17)
- - 18
(4.76)
- - - - - - - - 19
(12.50)
- - - 68
(8.22)
- 76
(1.32)
62
(22.92)
-
81 Mikołaj Dąbrowski UKS Żeglarz Wrocław 2005 48.68 60*
(2.65)
- - - 11
(9.38)
- 13*
(8.33)
- - - - - - 23
(9.26)
- - 66
(10.96)
- 72
(6.58)
67
(12.50)
-
82 Piotr Vogel JKW Poznań 2005 45.50 63*
(1.52)
- - - - - - 13
(9.21)
- - 26
(8.33)
- - - - - 67
(9.59)
56 - - 44
(18.37)
83 Maciej GIERMALA MKS Dwójka Warszawa 2004 39.08 55
(4.55)
- - 20*
(2.38)
- - - - - - - - 18
(14.58)
- - - 72
(2.74)
- 75
(2.63)
66
(14.58)
-
84 Maciej Wójcik TS Kuźnia Rybnik 2004 39.06 - - - - 12
(7.81)
- 14*
(6.94)
- 11*
(7.14)
- - - - - - - - - - 58
(31.25)
-
85 Szymon Kędzierski OKŻ Olsztyn 2004 38.92 - - - - - - - - - - - - - - 11
(16.67)
- - 51
(9.09)
67
(13.16)
- -
86 Maciej Reck JKW Poznań 2004 37.22 66
(0.38)
- - - - - - - - - - - - - - - - - 49
(36.84)
- -
87 Gabriel Małecki KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2004 37.13 57
(3.79)
36*
(1.35)
- - - 24*
(2.00)
- - - - - - - - - - 71*
(4.11)
42
(25.45)
71
(7.89)
- -
88 Mateusz Kaup KS CŻ Szczecin 2004 31.64 59*
(3.03)
25
(8.78)
- - - - - - - 25*
(1.92)
- - - - - - 65
(12.33)
55*
(1.82)
69
(10.53)
- -
89 Marcel Bisewski YKP Gdynia 2005 31.60 33*
(12.88)
14
(16.22)
- - - - - - - - - 10
(15.38)
- - - - - - - - -
90 Radosław Gałecki KS Energetyk Jaworzno 2003 27.11 - - 18*
(4.76)
- 16*
(1.56)
- - - 6
(16.07)
- - - - 25
(5.56)
- - 70
(5.48)
- - - -
91 Tymon Gajdzinski MKŻ Arka Gdynia 2005 24.49 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 42
(24.49)
92 Marcel Skubański KŻ Nysa 2005 23.21 - - 15*
(8.33)
- 13*
(6.25)
- 11*
(11.11)
- 2
(23.21)
- - - - - - - - - - - -
93 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 22.97 - 4
(22.97)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
94 Michał Gonciarz UKS Silesia Opty 2004 22.22 - - - - - - 3
(22.22)
- 9*
(10.71)
- - - - - - - - - - - -
95 Szymon Gąsiorowski YKP Gdynia 2005 19.93 - - - - - - - - - - - 12
(7.69)
- - - - - - - - 46
(12.24)
96 Stanisław Grocholewski OŚ AZS Poznań 2005 16.74 64*
(1.14)
37*
(0.68)
- - - - - 19
(1.32)
- - 28
(5.00)
- - - - - - - - 68
(10.42)
-
97 Nikodem Pytlik JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 2003 16.34 - - 19*
(3.57)
- - - 17*
(2.78)
- 10
(8.93)
- - - - 24
(7.41)
- - - - - - -
98 Kamil Stemplewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2005 15.31 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 45
(15.31)
99 Maciej Cękała SEJK Pogoń Szczecin 2004 12.73 - - - - - - - - - - - - - - - - - 49
(12.73)
- - -
100 Damian Sobota SYC Zefir Drakkar Poraj 2004 12.50 - - 21*
(1.19)
- - - - - 8
(12.50)
- - - - - - - - - - - -
101 Mikołaj Kmin YKP Warszawa 2005 9.82 - - - 19
(3.57)
- - - - - - - - 22
(6.25)
- - - - - - - -
102 Paweł Szota KŻ Nysa 2004 9.72 - - 20*
(2.38)
- 17* - 12
(9.72)
- - - - - - - - - - - - - -
103 Adam Urbaniak ŻLKS Poznań 2005 6.50 65*
(0.76)
- - - - - - - - 26
(0.96)
- - - - - - 73
(1.37)
- - 71
(4.17)
-
104 jerzy sienkiewicz MKS Dwójka Warszawa 2003 6.45 - - - 21
(1.19)
- - - - - - - - - - - - - - 73
(5.26)
- -
105 Jakub Kołodziejczyk UKS Żeglarz Wrocław 2005 5.56 - - - - - - 15
(5.56)
- - - - - - - - - - - - - -
106 Hugo Skupnik TS Kuźnia Rybnik 2004 5.36 - - - - 14*
(4.69)
- 16*
(4.17)
- 12
(5.36)
- - - - - - - - - - - -
107 Jakub Piesiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 2005 4.73 - 31
(4.73)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
108 Teodor Kasprzyk OŚ AZS Poznań 2005 3.33 - - - - - - - - - - 29
(3.33)
- - - - - - - - - -
109 Franciszek Kotlarek YKP Warszawa 2005 2.08 - - - - - - - - - - - - 24
(2.08)
- - - - - - - -
110 Dominik Masłoń SYC Zefir Drakkar Poraj 2005 1.39 - - - - - - 18
(1.39)
- - - - - - - - - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.