Eliminacje do MŚ - 420 (2021)

Ostatnia aktualizacja:


Mężczyźni / Mix
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar PZŻ cz.1 Puchar Prezydenta Miasta Gdyni
1 Ludwik Grzelak
Tomasz Lewandowski
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 2003
2003
46.00 1
(23.00)
1
(23.00)
2 Rafał Pogorzelski
Filip Fajfer
Giżycka Grupa Regatowa
MKS Dwójka Warszawa
2003
2003
42.00 2
(21.00)
2
(21.00)
3 Mateusz Gigielewicz
Patryk Chełkowski
Giżycka Grupa Regatowa 2006
2005
31.00 4
(17.00)
7
(14.00)
4 Dominika Fajdasz
Szymon Rozum
MKS Dwójka Warszawa 2005
2005
30.00 7
(14.00)
5
(16.00)
5 Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 2003
2003
29.00 5
(16.00)
8
(13.00)
6 Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
KSW Baltic Dziwnów 2005
2005
28.00 3
(19.00)
12
(9.00)
7 Jan Fuk
Paweł Kuszewski
Giżycka Grupa Regatowa 2006
2004
24.00 8
(13.00)
10
(11.00)
8 Jan Zamojski
Michał Trafalski
YKP Gdynia 2006
2007
21.00 17
(4.00)
4
(17.00)
9 Natalia Kilar
Maciej Maćkowiak
YKP Gdynia 2005
2007
21.00 6
(15.00)
15
(6.00)
10 Emilia Roszkowska
Leon Przybyszewski
KS Spójnia Warszawa 2004
2005
20.00 16
(5.00)
6
(15.00)
11 Mateusz Buło
Aleksander Warno
KS BAZA Mrągowo 2004
2006
20.00 11
(10.00)
11
(10.00)
12 Dominika Grala
Mikołaj Merkler
Giżycka Grupa Regatowa 2006
2004
19.00 - 3
(19.00)
13 Adam Turczynowicz
Marcel Kurjańczyk
Giżycka Grupa Regatowa 2005
2004
19.00 9
(12.00)
14
(7.00)
14 Jeremi Szczukowski
Jakub Pietrzak
CHKŻ Chojnice
MKŻ Arka Gdynia
2006
2005
16.00 13
(8.00)
13
(8.00)
15 Pola Schmidt
Tymon Kosobucki
YKP Gdynia 2005
2007
14.00 19
(2.00)
9
(12.00)
16 Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
KS BAZA Mrągowo 2006
2007
13.00 12
(9.00)
17
(4.00)
17 Mikołaj Merkler
Miłosz Wyszyński
Giżycka Grupa Regatowa 2004
2006
11.00 10
(11.00)
-
18 Aleksander Hlebowicz
Adrian Manista
Nauticus YC Olsztyn 2004
2004
8.00 15
(6.00)
19
(2.00)
19 Nina Janowicz
Stanisław Janowicz
KS AZS AWFiS Gdańsk 2006
2003
8.00 14
(7.00)
20
(1.00)
20 Julia Schmidt
Jakub Tomczynski
YKP Gdynia
KS Spójnia Warszawa
2003
2004
5.00 22 16
(5.00)
21 Maksymilian Rybicki
Wiktor Mielnik
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 2006
2006
3.00 - 18
(3.00)
22 Radosław Parzych
Kamil Jankowski
KS BAZA Mrągowo 2005
2005
3.00 18
(3.00)
24
23 Marta Piotrowska
Maciej Schiele
MKS Dwójka Warszawa 2007
2004
1.00 20
(1.00)
22
24 Klara Piotrowska
Adam Strelau
MKS Dwójka Warszawa 2007
2005
0.00 23 21
25 Jakub Matwiejczyk
Bartosz Osowski
YKP Gdynia 2007
2006
0.00 - 23
26 Michał Szklarz
Jan Borowiak
KSW Baltic Dziwnów 2005
2005
0.00 21 25
27 Wiktor Przeździecki
Jakub Roszkowski
KS Spójnia Warszawa 2008
2007
0.00 30 26
28 Malwina Podsiad
Michał Karnacewicz
KS BAZA Mrągowo
Nauticus YC Olsztyn
2006
2007
0.00 26 27
29 Jakub Kaszewiak
Magdalena Ostrowska
AZS UW Warszawa 2005
2005
0.00 24 28
30 Wiktor Radziej
Michał Jankowski
KS AZS AWFiS Gdańsk 2008
2005
0.00 27 31
31 Jan Macugowski
Jakub Kreft
KŻ VI-KING Człuchów 2005
2007
0.00 25 -
32 Krzysztof Szczodrowski
Antoni Szyca
CHKŻ Chojnice
LKS Charzykowy
2005
2005
0.00 28 -
33 Tymon Wiatrowski
Paweł Werochowski
CHKŻ Chojnice 2006
2006
0.00 29 -
34 Adam Chamier Cieminski
Wiktor Pawłowski
CHKŻ Chojnice 2004
2007
0.00 31 -
35 Jakub Szczepanik
Kamil Kopczyński
UKS Żegluj Lublin 2005
2004
0.00 32 -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.