Eliminacja OOM i SPILCA - PSKL

Ostatnia aktualizacja:


Dziewczęta
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar PZŻ (cz. 1) Puchar Pucka USTKA CHARLOTTA SAILING DAYS - PUCHAR PSKL
1 Kinga Szlachetka LOK Garland Gliwice 2008 196.00 7*
(94.00)
4
(97.00)
2
(99.00)
2 Martyna Stachowiak ŻLKS Poznań 2008 196.00 5
(96.00)
1
(100.00)
-
3 Nina Mirowska AZS Uniwersytet Warszawski 2008 196.00 4
(97.00)
2
(99.00)
-
4 Martyna Seroka ŻLKS Poznań 2008 196.00 3
(98.00)
3
(98.00)
-
5 Patrycja Jałoszyńska KŻ Nysa 2010 193.00 6
(95.00)
7*
(94.00)
3
(98.00)
6 Natasza Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 2008 191.00 14*
(87.00)
5
(96.00)
6
(95.00)
7 Julia Turniak CHKŻ Chojnice 2008 189.00 11*
(90.00)
9
(92.00)
4
(97.00)
8 Julianna Ponto KS AZS AWFiS Gdańsk 2008 187.00 8
(93.00)
14*
(87.00)
7
(94.00)
9 Eliza Dudas KŻ Horn Kraków 2008 184.00 10
(91.00)
8
(93.00)
15*
(86.00)
10 Emilia Maziarz LOK Garland Gliwice 2008 180.00 - 12
(89.00)
10
(91.00)
11 Lena Adamska MKŻ Arka Gdynia 2009 180.00 - 10
(91.00)
12
(89.00)
12 Marta Wójciak TS Kuźnia Rybnik 2009 178.00 15
(86.00)
18*
(83.00)
9
(92.00)
13 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 2009 173.00 18*
(83.00)
13
(88.00)
16
(85.00)
14 Kornelia Urzędowska UKŻ Siódemka Białystok 2010 171.00 12
(89.00)
19
(82.00)
20*
(81.00)
15 Laura Kowalska KN Lider Kraków 2009 168.00 - 17
(84.00)
17
(84.00)
16 Milena Górna UKŻ Siódemka Białystok 2008 167.00 16
(85.00)
26*
(75.00)
19
(82.00)
17 Amelia Szygenda JKW Poznań 2008 167.00 13
(88.00)
22
(79.00)
-
18 Julia Czerwiak YKP Gdynia 2008 166.00 20
(81.00)
16
(85.00)
30*
(71.00)
19 Matylda Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 2009 162.00 19
(82.00)
28*
(73.00)
21
(80.00)
20 Zofia Szotyńska AZS Uniwersytet Warszawski 2008 160.00 - 29
(72.00)
13
(88.00)
21 Magdalena Psiuk TS Kuźnia Rybnik 2010 157.00 17
(84.00)
- 28
(73.00)
22 Paulina Piotrowska KST Elektryk Grudziądz 2009 156.00 21
(80.00)
27*
(74.00)
25
(76.00)
23 Barbara Pilarska TKŻ Toruń 2010 155.00 - 25
(76.00)
22
(79.00)
24 Alicja Dawidowska KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2008 153.00 22
(79.00)
33*
(68.00)
27
(74.00)
25 Nela Kasprzyk PKM LOK Poznań 2008 149.00 - 30
(71.00)
23
(78.00)
26 Hanna Zimny Stowarzyszenie Marina Poraj 2009 141.00 - 32
(69.00)
29
(72.00)
27 Hanna Kusztejko KN Lider Kraków 2008 137.00 - 33
(68.00)
32
(69.00)
28 Hanna Rogowska CHKŻ Chojnice 2008 100.00 1
(100.00)
- -
29 Antonina Liro KŻ Horn Kraków 2008 90.00 - - 11
(90.00)
30 Patrycja Pazik AZS Uniwersytet Warszawski 2010 75.00 - - 26
(75.00)
31 Jagoda Wiśniewska KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2009 70.00 - 31
(70.00)
-
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2024 Upwind24. All rights reserved.