Eliminacja OOM i SPILCA - PSKL

Ostatnia aktualizacja:


Chłopcy
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar PZŻ (cz. 1) Puchar Pucka USTKA CHARLOTTA SAILING DAYS - PUCHAR PSKL
1 Jan Rohde SSW MOS Iława 2008 200.00 - 1
(100.00)
1
(100.00)
2 Wojciech Wójcik TS Kuźnia Rybnik 2008 199.00 1
(100.00)
2
(99.00)
-
3 Filip Bil YKP Gdynia 2009 194.00 5
(96.00)
15*
(86.00)
3
(98.00)
4 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 2008 194.00 4
(97.00)
4
(97.00)
-
5 Michał Godlewski LOK Garland Gliwice 2008 194.00 3
(98.00)
5
(96.00)
-
6 Krzysztof Szklarski AZS Uniwersytet Warszawski 2008 193.00 12*
(89.00)
3
(98.00)
6
(95.00)
7 Paweł Łoboda MKŻ Arka Gdynia 2008 189.00 6
(95.00)
37*
(64.00)
7
(94.00)
8 Tobiasz Zabiegałowski MKŻ Arka Gdynia 2008 187.00 11
(90.00)
22*
(79.00)
4
(97.00)
9 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława 2009 187.00 10
(91.00)
25*
(76.00)
5
(96.00)
10 Tomasz Wojtkowiak KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2008 180.00 61*
(40.00)
8
(93.00)
14
(87.00)
11 Jan Konkol YKP Gdynia 2008 179.00 14
(87.00)
9
(92.00)
-
12 Wiktor Raszka MKS Dwójka Warszawa 2009 177.00 29*
(72.00)
14
(87.00)
11
(90.00)
13 Ignacy Pospieszny OŚ AZS Poznań 2009 175.00 7
(94.00)
30*
(71.00)
20
(81.00)
14 Mikołaj Madejak AZS Uniwersytet Warszawski 2008 175.00 - 6
(95.00)
21
(80.00)
15 Tomasz Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 2009 173.00 13
(88.00)
20*
(81.00)
16
(85.00)
16 Jan Psiuk TS Kuźnia Rybnik 2008 171.00 8
(93.00)
24*
(77.00)
23
(78.00)
17 Franciszek Kumor Stowarzyszenie Marina Poraj 2008 169.00 18
(83.00)
57*
(44.00)
15
(86.00)
18 Paweł Włodarczyk AZS Uniwersytet Warszawski 2008 169.00 17
(84.00)
16
(85.00)
27*
(74.00)
19 Hubert Marek Matz Sailing Legia 2008 169.00 16
(85.00)
17
(84.00)
-
20 Aleksander Kolman Nauticus YC Olsztyn 2008 167.00 23
(78.00)
28*
(73.00)
12
(89.00)
21 Szymon Łysik MKŻ Arka Gdynia 2008 167.00 25
(76.00)
10
(91.00)
26*
(75.00)
22 Karol Stachowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2009 162.00 40*
(61.00)
11
(90.00)
29
(72.00)
23 Piotr Grzesiek PKM LOK Poznań 2009 156.00 - 21
(80.00)
25
(76.00)
24 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa 2009 156.00 20
(81.00)
26
(75.00)
46*
(55.00)
25 Maksymilian Kleszcz UKS Żeglarz Wrocław 2008 154.00 - 35
(66.00)
13
(88.00)
26 Borys Łabędzki UKS Sindbad 2008 150.00 33
(68.00)
- 19
(82.00)
27 Juliusz Bartczak AZS Uniwersytet Warszawski 2008 148.00 26
(75.00)
49*
(52.00)
28
(73.00)
28 Stanisław Nadolski SSW MOS Iława 2009 148.00 22
(79.00)
40*
(61.00)
32
(69.00)
29 Kacper Michalski KŻ Nysa 2008 148.00 31
(70.00)
23
(78.00)
-
30 Mateusz Biały TKŻ Toruń 2009 147.00 41*
(60.00)
33
(68.00)
22
(79.00)
31 Michał Trzpis LOK Garland Gliwice 2008 146.00 - 39
(62.00)
17
(84.00)
32 Wojciech Sikorski AZS Uniwersytet Warszawski 2008 146.00 - 13
(88.00)
43
(58.00)
33 Maksymilian Pluciński ŻMKS Poznań 2010 142.00 24
(77.00)
45*
(56.00)
36
(65.00)
34 Piotr Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa 2008 139.00 - 19
(82.00)
44
(57.00)
35 Ksawery Soćko KS AZS AWFiS Gdańsk 2009 137.00 27
(74.00)
41*
(60.00)
38
(63.00)
36 Michał Musielak Nauticus YC Olsztyn 2009 137.00 34
(67.00)
31
(70.00)
40*
(61.00)
37 Krzysztof Knasiecki PKM LOK Poznań 2009 135.00 - 36
(65.00)
31
(70.00)
38 Jakub Kuźmiński YKP Gdynia 2009 135.00 49
(52.00)
18
(83.00)
51*
(50.00)
39 Piotr Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 2008 131.00 28
(73.00)
43
(58.00)
60*
(41.00)
40 Jakub Podziewski UKŻ Siódemka Białystok 2009 128.00 19
(82.00)
55
(46.00)
56*
(45.00)
41 Radosław Dudkiewicz CHKŻ Chojnice 2009 127.00 36
(65.00)
42*
(59.00)
39
(62.00)
42 Konrad Marlewski TKŻ Toruń 2008 126.00 38
(63.00)
38
(63.00)
52*
(49.00)
43 Antoni Wyroba KN Lider Kraków 2011 117.00 32
(69.00)
- 53
(48.00)
44 Wiktor Gajda Stowarzyszenie Marina Poraj 2008 117.00 35
(66.00)
50
(51.00)
54*
(47.00)
45 Wojciech Bortkiewicz CHKŻ Chojnice 2010 117.00 15
(86.00)
70
(31.00)
-
46 Stanisław Kasprzak PKM LOK Poznań 2009 110.00 - 47
(54.00)
45
(56.00)
47 Jakub Nowicki KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2010 110.00 37
(64.00)
76*
(25.00)
55
(46.00)
48 Tymoteusz Breitkopf TS Kuźnia Rybnik 2009 109.00 - 58
(43.00)
35
(66.00)
49 Wiktor Chmielewski JKW Poznań 2008 109.00 46
(55.00)
56*
(45.00)
47
(54.00)
50 Alessandro Di Bugno KŻ Nysa 2010 109.00 47
(54.00)
46
(55.00)
68*
(33.00)
51 Kacper Stęplowski LOK Garland Gliwice 2009 108.00 - 29
(72.00)
65
(36.00)
52 Hubert Frączkowski SEJK Pogoń Szczecin 2009 106.00 48
(53.00)
62*
(39.00)
48
(53.00)
53 Oliwier Morawiak UKS Zalew Kielce 2008 105.00 45
(56.00)
52
(49.00)
-
54 Franciszek Miłosz YKP Gdynia 2009 102.00 39
(62.00)
- 61
(40.00)
55 Paweł Rusak UKŻ Siódemka Białystok 2011 99.00 52
(49.00)
51
(50.00)
69*
(32.00)
56 Filip Latos KS AZS AWFiS Gdańsk 2010 99.00 59
(42.00)
44
(57.00)
71*
(30.00)
57 Ryszard Grochowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2008 95.00 43
(58.00)
64
(37.00)
64*
(37.00)
58 Piotr Słomka TS Kuźnia Rybnik 2009 92.00 60
(41.00)
- 50
(51.00)
59 Jerzy Toliński KN Lider Kraków 2009 92.00 50
(51.00)
60
(41.00)
74*
(27.00)
60 Maksymilian Luto Nauticus YC Olsztyn 2008 92.00 9
(92.00)
- -
61 Antoni Malicki YKP Gdynia 2009 90.00 - 54
(47.00)
58
(43.00)
62 Mikołaj Stachura UKS Zalew Kielce 2008 80.00 54
(47.00)
68
(33.00)
-
63 Alexander Nowak UKS Sindbad 2009 79.00 - 82
(19.00)
41
(60.00)
64 Mateusz Kajanek LOK Garland Gliwice 2008 78.00 - 65
(36.00)
59
(42.00)
65 Marcel Masiewicz Nauticus YC Olsztyn 2008 77.00 - 63
(38.00)
62
(39.00)
66 Stanisław Osiński KST Elektryk Grudziądz 2009 76.00 51
(50.00)
75
(26.00)
79*
(22.00)
67 Antoni Kramer JKW Poznań 2009 74.00 - 86
(15.00)
42
(59.00)
68 Tomasz Rysz AZS Uniwersytet Warszawski 2010 74.00 - 79
(22.00)
49
(52.00)
69 Paweł Ryba-Filipowski JKW Poznań 2008 74.00 53
(48.00)
- 75
(26.00)
70 Mateusz Walczak Nauticus YC Olsztyn 2009 71.00 - - 30
(71.00)
71 Franciszek Przyszlak KS AZS AWFiS Gdańsk 2009 71.00 - 61
(40.00)
70
(31.00)
72 Marian Kozdryk KS AZS AWFiS Gdańsk 2010 71.00 58
(43.00)
73
(28.00)
-
73 Leon Jankowski TKŻ Toruń 2009 68.00 - 77
(24.00)
57
(44.00)
74 Franciszek Dudek KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2010 68.00 56
(45.00)
83*
(18.00)
78
(23.00)
75 Olgierd Staszkiewicz UKŻ Siódemka Białystok 2009 67.00 55
(46.00)
90*
(11.00)
80
(21.00)
76 Igor Kanik UKS Nad Jeziorkiem 2009 64.00 - - 37
(64.00)
77 Jarema Kaźmierski UKŻ Pirat Bolesławiec 2008 57.00 44
(57.00)
- -
78 Antoni Żabinski Nauticus YC Olsztyn 2010 54.00 - 66
(35.00)
82
(19.00)
79 Szymon Ostaszewski KŻ Horn Kraków 2009 42.00 - 59
(42.00)
-
80 Karol Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa 2008 38.00 - - 63
(38.00)
81 Jakub Wójs KN Lider Kraków 2008 36.00 - 85
(16.00)
81
(20.00)
82 Michał Wrzoł UKŻ Moris Pszczyna 2010 35.00 - - 66
(35.00)
83 Piotr Jankowski PKM LOK Poznań 2011 34.00 - - 67
(34.00)
84 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków 2008 32.00 - 69
(32.00)
-
85 Sebastian Rzepa YC PTTK Beskid Nowy Sącz 2009 30.00 - 71
(30.00)
-
86 MIESZKO KROPLEWSKI KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2009 28.00 - 92
(9.00)
82
(19.00)
87 Miłosz Orszulak YC PTTK Beskid Nowy Sącz 2008 27.00 - 74
(27.00)
-
88 Aleksander Olszowski Stowarzyszenie Marina Poraj 2009 25.00 - - 76
(25.00)
89 Aleksander Ossowski KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2008 24.00 - - 77
(24.00)
90 Adam Bartkowski KN Lider Kraków 2010 23.00 - 78
(23.00)
-
91 Tymon Przyjemczak UKŻ Wiking Toruń 2008 21.00 - 80
(21.00)
-
92 Krzysztof Krauze MKŻ Arka Gdynia 2008 20.00 - 81
(20.00)
-
93 Gustaw Olejniczak KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2009 17.00 - 84
(17.00)
-
94 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 2009 15.00 - 86
(15.00)
-
95 Marek Pawełczak Stowarzyszenie Marina Poraj 2008 12.00 - 89
(12.00)
-
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2024 Upwind24. All rights reserved.