Puchar WOZŻ

23 - 24 kwi 2022

Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa 15.04.2022, 10:48
2 Ewa Trochimczyk 2007 UKŻ Michałowo 16.04.2022, 13:40
3 Michał Kuczmarski 2006 MKS Dwójka Warszawa 17.04.2022, 20:21
4 Jakub Krysiński 2007 KS Spójnia Warszawa 19.04.2022, 15:37
5 Antoni Michalik 2007 UKS FIR Warszawa 19.04.2022, 16:26
6 Paweł Szelachowski 2007 UKS FIR Warszawa 19.04.2022, 16:26
7 Jan Wiśniewski 2007 MKS Dwójka Warszawa 19.04.2022, 23:06
8 Wojciech Sikorski 2008 AZS UW Warszawa 20.04.2022, 11:43
9 Krzysztof Szklarski 2008 AZS UW Warszawa 20.04.2022, 17:52
10 Maja Szotyńska 2008 AZS UW Warszawa 20.04.2022, 18:31
11 Borys Łabędzki 2008 Sindbad Sailing 20.04.2022, 20:20
12 Filip Sroczyński 2008 Sindbad Sailing 20.04.2022, 20:20
13 Michał Kornik Skawiński 2007 UKŻ Wiking Toruń 20.04.2022, 20:30
14 Nina Mirowska 2008 AZS UW Warszawa 20.04.2022, 21:11
15 Michalina Pawelczyk 2006 MKS Dwójka Warszawa 21.04.2022, 17:37
16 Mikołaj Madejak 2008 AZS UW Warszawa 21.04.2022, 23:33
17 Filip Brzostowski 2007 AZS UW Warszawa 22.04.2022, 09:39
18 Alexander Nowak 2009 Sindbad Sailing 22.04.2022, 13:31
19 Jakub Wegiera 2006 Sindbad Sailing 22.04.2022, 13:31
ILCA 6 (Laser Radial)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Bartosz Dworakowski 2007 UKŻ Michałowo 15.04.2022, 19:21
2 Liepa Sitkevičiūtė 2005 16.04.2022, 08:44
3 Jokūbas Mirinas 2006 16.04.2022, 08:44
4 Evelina Jokubauskaitė 2004 16.04.2022, 08:44
5 Adrija Tomoševičiūtė 2004 16.04.2022, 08:44
6 Juozas Gordevičius 1982 16.04.2022, 08:44
7 Nikodem Górski 2006 AZS UW Warszawa 18.04.2022, 08:45
8 Stanisław Elmer 1967 RKS Lasery Zegrze 18.04.2022, 11:48
9 Karol Majda 1981 KS Spójnia Warszawa 19.04.2022, 13:47
10 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa 19.04.2022, 17:20
11 Paweł Brzozowski 1979 Sindbad Sailing 19.04.2022, 19:32
12 Mariusz Kowalewski 1967 KS Spójnia Warszawa 20.04.2022, 11:30
13 Igor Mirowski 2006 AZS UW Warszawa 20.04.2022, 21:08
14 Filip Olszewski 2006 MKS Dwójka Warszawa 20.04.2022, 22:04
15 Grzegorz Lesiuk 1968 RKS Lasery Zegrze 21.04.2022, 18:17
16 Alicja Spruch 2001 MKS Dwójka Warszawa 21.04.2022, 18:26
17 Iwo Barański 2006 AZS UW Warszawa 22.04.2022, 09:45
18 Kacper Dybiec 2005 KS Spójnia Warszawa 22.04.2022, 12:22
19 Kacper Radzikowski 2001 MKS Dwójka Warszawa 22.04.2022, 17:44
20 Konrad Berezowski 1977 RKS Lasery Zegrze 22.04.2022, 18:40
21 Marek Sokołowski 2006 AZS UW Warszawa 22.04.2022, 21:17
22 Michał Dębkowski 2003 Sindbad Sailing 23.04.2022, 17:28
OPP A
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 DAWID BRZESKI 2010 MKS Dwójka Warszawa 19.04.2022, 17:19
2 TOMASZ BIEDRZYCKI 2010 MKS Dwójka Warszawa 19.04.2022, 17:19
3 BARTOSZ JANUSEK 2008 MKS Dwójka Warszawa 19.04.2022, 17:19
4 Wojciech Wołczyk 2009 Sindbad Sailing 20.04.2022, 20:20
5 Marcelina Drescher 2009 Sindbad Sailing 20.04.2022, 20:20
6 Jakub Parchimowicz 2009 Sindbad Sailing 20.04.2022, 20:20
7 Piotr Szklarski 2009 AZS UW Warszawa 21.04.2022, 20:01
8 Igor Kanik 2009 UKS Nad Jeziorkiem 21.04.2022, 20:01
9 Zosia Szotyńska 2009 AZS UW Warszawa 21.04.2022, 20:01
10 Gabriel Kowalik 2009 AZS UW Warszawa 21.04.2022, 20:01
11 GRZEGORZ KARPIŃSKI 2008 UKS Nad Jeziorkiem 21.04.2022, 22:25
12 Wiktor Mariański 2009 Sailing Legia 22.04.2022, 18:41
13 Tomasz Rysz 2010 KS Spójnia Warszawa 22.04.2022, 21:37
OPP B
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Ignacy Moritz 2010 UKS FIR Warszawa 15.04.2022, 10:48
2 Magda Kaczyńska 2010 UKS FIR Warszawa 15.04.2022, 10:48
3 Antoni Koterba 2012 UKS FIR Warszawa 15.04.2022, 10:48
4 Natasza Poskrobko 2012 UKŻ Michałowo 16.04.2022, 10:33
5 Patrycja Zarzecka 2011 UKŻ Michałowo 16.04.2022, 10:33
6 Wiktoria Poskrobko 2012 UKŻ Michałowo 16.04.2022, 10:33
7 Miłosz Dworakowski 2011 UKŻ Michałowo 16.04.2022, 10:33
8 Jakub Brzeski 2013 MKS Dwójka Warszawa 20.04.2022, 14:53
9 Katarzyna Biały 2010 MKS Dwójka Warszawa 20.04.2022, 14:53
10 Stanisław Krawczyk 2012 MKS Dwójka Warszawa 20.04.2022, 14:53
11 Marta Kowalczyk 2010 MKS Dwójka Warszawa 20.04.2022, 14:53
12 Monika Firek 2010 MKS Dwójka Warszawa 20.04.2022, 14:53
13 Marcel Stolarski 2010 MKS Dwójka Warszawa 20.04.2022, 14:53
14 Jan Brdulak 2015 Sailing Legia 20.04.2022, 19:49
15 Ignacy Sobczak 2012 Sailing Legia 20.04.2022, 19:49
16 Kamil Czajkowski 2010 Sailing Legia 20.04.2022, 19:49
17 Jan Szyksznia 2010 Sailing Legia 20.04.2022, 19:49
18 Christian Fredrich 2010 Sailing Legia 20.04.2022, 19:49
19 Mateusz Kazimierczyk 2010 Sindbad Sailing 20.04.2022, 20:20
20 Aleksandra Bańbura 2012 Sindbad Sailing 20.04.2022, 20:20
21 Ewa Bańbura 2010 Sindbad Sailing 20.04.2022, 20:20
22 Jerzy Parchimowicz 2010 Sindbad Sailing 20.04.2022, 20:20
23 Eryk Kazimierczyk 2012 Sindbad Sailing 20.04.2022, 20:20
24 Michał Guszcza 2011 Sindbad Sailing 20.04.2022, 20:20
25 Adam Brzozowski 2012 UKS FIR Warszawa 21.04.2022, 18:26
26 Ania Olchowik 2012 AZS UW Warszawa 21.04.2022, 20:01
27 Klara Krzywicka 2011 AZS UW Warszawa 21.04.2022, 20:01
28 Franciszek Brzostowski 2013 AZS UW Warszawa 21.04.2022, 20:01
29 Antoni Kugacz 2010 AZS UW Warszawa 21.04.2022, 20:01
30 Tadeusz Kirejczyk 2012 AZS UW Warszawa 21.04.2022, 20:01
31 FRANCISZEK GRYGORCZUK 2010 UKS Nad Jeziorkiem 21.04.2022, 22:09
32 Milan Puskar 2012 KS Spójnia Warszawa 23.04.2022, 07:14
33 Jan Pietuszko 2013 KS Spójnia Warszawa 23.04.2022, 07:14
34 Patrycja Pietuszko 2013 KS Spójnia Warszawa 23.04.2022, 07:14
35 Helena Kisiel 2011 KS Spójnia Warszawa 23.04.2022, 07:14
36 Stanisław Jachymczyk 2012 KS Spójnia Warszawa 23.04.2022, 07:14
37 Leon Mostowski 2012 KS Spójnia Warszawa 23.04.2022, 07:14
38 Michał Małagocki 2011 KS Spójnia Warszawa 23.04.2022, 07:14
39 Henio Kirejczyk 2013 AZS UW Warszawa 23.04.2022, 11:19
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.