Puchar TS KUŹNIA RYBNIK

1 - 3 kwi 2022 Stodoły, Rybnik, Polska

Wyniki regat

M
Klasa
Nr
Załoga
Ur
Płeć
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Suma
Pkt
U16
Dz
1
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 207348
Weronika Folmer
1999
K
KST "Elektryk" Grudziądz
2
(2.00)
5*
(5.00)
2
(2.00)
2
(2.00)
5
(5.00)
1
(1.00)
17.00
12.00
1
2
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 209024
Gita Van Der Voort
2007
K
Klub Żeglarski Horn Kraków
10*
(10.00)
1
(1.00)
7
(7.00)
1
(1.00)
1
(1.00)
4
(4.00)
24.00
14.00
1
2
3
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 211879
Piotr Grabski
2005
M
Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ
4
(4.00)
2
(2.00)
3
(3.00)
6
(6.00)
9*
(9.00)
3
(3.00)
27.00
18.00
4
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 167931
Zofia Pospieszna
2007
K
OŚ AZS POZNAŃ
15*
(15.00)
12
(12.00)
5
(5.00)
3
(3.00)
2
(2.00)
10
(10.00)
47.00
32.00
2
3
5
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 213223
Matylda Ferenc
2007
K
TS "Kuźnia" Rybnik
8
(8.00)
4
(4.00)
4
(4.00)
17*
(17.00)
13
(13.00)
6
(6.00)
52.00
35.00
3
4
6
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 207586
Gustaw Zalewski
2007
M
TKŻ Toruń
6
(6.00)
DSQ*
(45.00)
11
(11.00)
7
(7.00)
6
(6.00)
5
(5.00)
80.00
35.00
4
7
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 206282
Karol Rusin
2006
M
KW LOK "Garland" Gliwice
3
(3.00)
11
(11.00)
8
(8.00)
8
(8.00)
7
(7.00)
16*
(16.00)
53.00
37.00
8
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 191831
Michał Kuczmarski
2006
M
MKS "Dwójka" Warszawa
7
(7.00)
17*
(17.00)
6
(6.00)
10
(10.00)
4
(4.00)
11
(11.00)
55.00
38.00
9
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 209834
Bartłomiej Wrzosek
2007
M
Klub Żeglarski Horn Kraków
9
(9.00)
13*
(13.00)
12
(12.00)
4
(4.00)
10
(10.00)
7
(7.00)
55.00
42.00
5
10
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 191838
Julia Maziarz
2006
K
KW LOK "Garland" Gliwice
14
(14.00)
8
(8.00)
1
(1.00)
19*
(19.00)
12
(12.00)
13
(13.00)
67.00
48.00
5
11
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 160419
Karol Gaj
2007
M
Ts 'Kuźnia" Rybnik
1
(1.00)
6
(6.00)
16
(16.00)
15
(15.00)
11
(11.00)
18*
(18.00)
67.00
49.00
6
12
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 168053
Jakub Lipowski
2007
M
KN Lider Kraków
5
(5.00)
16
(16.00)
13
(13.00)
12
(12.00)
19*
(19.00)
9
(9.00)
74.00
55.00
7
13
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 164430
Kacper Kadłubowski
2007
M
KW LOK "Garland" Gliwice
21
(21.00)
15
(15.00)
28*
(28.00)
24
(24.00)
3
(3.00)
2
(2.00)
93.00
65.00
8
14
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 166751
Martyna Bystrowska
2005
K
Klub Sportowy Wiaterni
13
(13.00)
3
(3.00)
20
(20.00)
28*
(28.00)
14
(14.00)
17
(17.00)
95.00
67.00
6
15
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 218964
Kinga Szlachetka
2008
K
KW LOK "Garland" Gliwice
11
(11.00)
34*
(34.00)
10
(10.00)
16
(16.00)
17
(17.00)
14
(14.00)
102.00
68.00
9
7
16
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 210180
KACPER MICHALSKI
2008
M
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
17
(17.00)
18
(18.00)
9
(9.00)
11
(11.00)
26*
(26.00)
19
(19.00)
100.00
74.00
10
17
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 208691
Alicja Sobota
2006
K
Stowarzyszenie Marina Poraj
36*
(36.00)
21
(21.00)
14
(14.00)
5
(5.00)
24
(24.00)
12
(12.00)
112.00
76.00
8
18
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 129986
Tomasz Sobota
2009
M
Stowarzyszenie Marina Poraj
DNS*
(45.00)
10
(10.00)
22
(22.00)
18
(18.00)
22
(22.00)
8
(8.00)
125.00
80.00
11
19
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 190984
Eliza Dudas
2008
K
Klub Sportowy Wiaterni
24
(24.00)
9
(9.00)
15
(15.00)
26
(26.00)
15
(15.00)
30*
(30.00)
119.00
89.00
12
9
20
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 210190
MICHAŁ KACZMAREK
2007
M
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
19
(19.00)
14
(14.00)
27
(27.00)
13
(13.00)
18
(18.00)
31*
(31.00)
122.00
91.00
13
21
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 204911
HUBERT KAJMOWICZ
2007
M
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
12
(12.00)
20
(20.00)
17
(17.00)
31
(31.00)
33*
(33.00)
24
(24.00)
137.00
104.00
14
22
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 191845
Paulina Piotrowska
2009
K
KST "Elektryk" Grudziądz
16
(16.00)
22
(22.00)
26
(26.00)
21
(21.00)
28*
(28.00)
23
(23.00)
136.00
108.00
15
10
23
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 192860
Mateusz Biały
2009
M
TKŻ Toruń
26
(26.00)
23
(23.00)
18
(18.00)
20
(20.00)
23
(23.00)
29*
(29.00)
139.00
110.00
16
24
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 203349
Szymon Grochowski
2006
M
YKP Kraków
25
(25.00)
28
(28.00)
24
(24.00)
9
(9.00)
29*
(29.00)
25
(25.00)
140.00
111.00
17
25
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 197949
Emilia Bałdych
2006
K
UKS Żeglarz Wrocław
35*
(35.00)
19
(19.00)
32
(32.00)
32
(32.00)
16
(16.00)
15
(15.00)
149.00
114.00
11
26
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 166297
Antoni Kramer
2009
M
JKW Poznań
18
(18.00)
7
(7.00)
19
(19.00)
34
(34.00)
38*
(38.00)
37
(37.00)
153.00
115.00
18
27
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 216119
Kamil Szlachetka
2006
M
KW LOK "Garland" Gliwice
22
(22.00)
26
(26.00)
29
(29.00)
23
(23.00)
32*
(32.00)
22
(22.00)
154.00
122.00
28
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 195831
Maciej Kowalski
2007
M
KW LOK "Garland" Gliwice
20
(20.00)
31
(31.00)
21
(21.00)
25
(25.00)
34*
(34.00)
34
(34.00)
165.00
131.00
19
29
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 182193
Konrad Marlewski
2008
M
TKŻ Toruń
27
(27.00)
30
(30.00)
RET*
(45.00)
27
(27.00)
20
(20.00)
32
(32.00)
181.00
136.00
20
30
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 210956
Matylda Kowalik
2009
K
UKS SZKWAŁ Złocieniec
31
(31.00)
29
(29.00)
33
(33.00)
14
(14.00)
31
(31.00)
36*
(36.00)
174.00
138.00
21
12
31
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 197725
Oskar Szpręglewski
2007
M
KST "Elektryk" Grudziądz
23
(23.00)
35*
(35.00)
DNE
(45.00)
22
(22.00)
30
(30.00)
20
(20.00)
175.00
140.00
22
32
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 197728
ZOFIA PRĘDKI
2006
K
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
29*
(29.00)
27
(27.00)
DNE
(45.00)
29
(29.00)
21
(21.00)
27
(27.00)
178.00
149.00
23
13
33
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 218365
Jakub Podziewski
2009
M
UKŻ 7 Białystok
DNS*
(45.00)
32
(32.00)
30
(30.00)
35
(35.00)
25
(25.00)
28
(28.00)
195.00
150.00
24
34
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 213354
Milena Górna
2008
K
UKŻ Siódemka Białystok
DNS*
(45.00)
36
(36.00)
BFD
(45.00)
36
(36.00)
8
(8.00)
26
(26.00)
196.00
151.00
25
14
35
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 213233
Piotr Małachowski
2008
M
UKŻ Siódemka Białystok
DNS*
(45.00)
33
(33.00)
25
(25.00)
39
(39.00)
27
(27.00)
35
(35.00)
204.00
159.00
26
36
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 170885
Wiktor Chmielewski
2008
M
JKW Poznań
33
(33.00)
25
(25.00)
31
(31.00)
33
(33.00)
37
(37.00)
DNF*
(44.00)
203.00
159.00
27
37
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 210947
Ignacy Jabłkowski
2009
M
MKS Dwójka Warszawa
32
(32.00)
38*
(38.00)
37
(37.00)
38
(38.00)
35
(35.00)
21
(21.00)
201.00
163.00
28
38
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 195031
Kacper Stęplowski
2009
M
KW LOK "Garland" Gliwice
34
(34.00)
39*
(39.00)
34
(34.00)
30
(30.00)
36
(36.00)
33
(33.00)
206.00
167.00
29
39
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 218287
Aleksandra Jędryka
2005
K
Stowarzyszenie Marina Poraj
DNS*
(45.00)
40
(40.00)
23
(23.00)
37
(37.00)
39
(39.00)
38
(38.00)
222.00
177.00
15
40
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 194939
Jędrzej Anioła
2007
M
JKW Poznań
28
(28.00)
24
(24.00)
DNS*
(45.00)
DNS
(45.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
230.00
185.00
30
41
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 197749
Alessandro Di Bugno
2010
M
KŻ NYSA
30
(30.00)
UFD*
(45.00)
35
(35.00)
40
(40.00)
40
(40.00)
DNF
(44.00)
234.00
189.00
31
42
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 165720
Paweł Rusak
2011
M
UKŻ Siódemka Białystok
DNC*
(45.00)
37
(37.00)
36
(36.00)
DNF
(45.00)
41
(41.00)
39
(39.00)
243.00
198.00
32
43
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 1825
Olgierd Staszkiewicz
2009
M
UKŻ Siódemka Białystok
DNS*
(45.00)
DSQ
(45.00)
BFD
(45.00)
DNF
(45.00)
42
(42.00)
DNF
(44.00)
266.00
221.00
33