Puchar TS KUŹNIA RYBNIK

1 - 3 kwi 2022

Stodoły, Rybnik, Polska

Wyniki regat
ILCA 4 (Laser 4.7)
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt U16 Dz
1 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 207348 Weronika Folmer 1999 Kobieta KST Elektryk Grudziądz 2
(2.00)
5*
(5.00)
2
(2.00)
2
(2.00)
5
(5.00)
1
(1.00)
12.00 - 1
2 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 209024 Gita Van Der Voort 2007 Kobieta KŻ Horn Kraków 10*
(10.00)
1
(1.00)
7
(7.00)
1
(1.00)
1
(1.00)
4
(4.00)
14.00 1 2
3 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 211879 Piotr Grabski 2005 Mężczyzna SYC Zefir Drakkar Poraj 4
(4.00)
2
(2.00)
3
(3.00)
6
(6.00)
9*
(9.00)
3
(3.00)
18.00 - -
4 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 167931 Zofia Pospieszna 2007 Kobieta OŚ AZS Poznań 15*
(15.00)
12
(12.00)
5
(5.00)
3
(3.00)
2
(2.00)
10
(10.00)
32.00 2 3
5 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 213223 Matylda Ferenc 2007 Kobieta TS Kuźnia Rybnik 8
(8.00)
4
(4.00)
4
(4.00)
17*
(17.00)
13
(13.00)
6
(6.00)
35.00 3 4
6 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 207586 Gustaw Zalewski 2007 Mężczyzna TKŻ Toruń 6
(6.00)
DSQ*
(45.00)
11
(11.00)
7
(7.00)
6
(6.00)
5
(5.00)
35.00 4 -
7 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 206282 Karol Rusin 2006 Mężczyzna LOK Garland Gliwice 3
(3.00)
11
(11.00)
8
(8.00)
8
(8.00)
7
(7.00)
16*
(16.00)
37.00 - -
8 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 191831 Michał Kuczmarski 2006 Mężczyzna MKS Dwójka Warszawa 7
(7.00)
17*
(17.00)
6
(6.00)
10
(10.00)
4
(4.00)
11
(11.00)
38.00 - -
9 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 209834 Bartłomiej Wrzosek 2007 Mężczyzna KŻ Horn Kraków 9
(9.00)
13*
(13.00)
12
(12.00)
4
(4.00)
10
(10.00)
7
(7.00)
42.00 5 -
10 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 191838 Julia Maziarz 2006 Kobieta LOK Garland Gliwice 14
(14.00)
8
(8.00)
1
(1.00)
19*
(19.00)
12
(12.00)
13
(13.00)
48.00 - 5
11 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 160419 Karol Gaj 2007 Mężczyzna TS Kuźnia Rybnik 1
(1.00)
6
(6.00)
16
(16.00)
15
(15.00)
11
(11.00)
18*
(18.00)
49.00 6 -
12 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 168053 Jakub Lipowski 2007 Mężczyzna KN Lider Kraków 5
(5.00)
16
(16.00)
13
(13.00)
12
(12.00)
19*
(19.00)
9
(9.00)
55.00 7 -
13 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 164430 Kacper Kadłubowski 2007 Mężczyzna LOK Garland Gliwice 21
(21.00)
15
(15.00)
28*
(28.00)
24
(24.00)
3
(3.00)
2
(2.00)
65.00 8 -
14 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 166751 Martyna Bystrowska 2005 Kobieta KS Wiaterni Nowy Targ 13
(13.00)
3
(3.00)
20
(20.00)
28*
(28.00)
14
(14.00)
17
(17.00)
67.00 - 6
15 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 218964 Kinga Szlachetka 2008 Kobieta LOK Garland Gliwice 11
(11.00)
34*
(34.00)
10
(10.00)
16
(16.00)
17
(17.00)
14
(14.00)
68.00 9 7
16 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 210180 KACPER MICHALSKI 2008 Mężczyzna KŻ Nysa 17
(17.00)
18
(18.00)
9
(9.00)
11
(11.00)
26*
(26.00)
19
(19.00)
74.00 10 -
17 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 208691 Alicja Sobota 2006 Kobieta Stowarzyszenie Marina Poraj 36*
(36.00)
21
(21.00)
14
(14.00)
5
(5.00)
24
(24.00)
12
(12.00)
76.00 - 8
18 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 129986 Tomasz Sobota 2009 Mężczyzna Stowarzyszenie Marina Poraj DNS*
(45.00)
10
(10.00)
22
(22.00)
18
(18.00)
22
(22.00)
8
(8.00)
80.00 11 -
19 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 190984 Eliza Dudas 2008 Kobieta KS Wiaterni Nowy Targ 24
(24.00)
9
(9.00)
15
(15.00)
26
(26.00)
15
(15.00)
30*
(30.00)
89.00 12 9
20 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 210190 MICHAŁ KACZMAREK 2007 Mężczyzna KŻ Nysa 19
(19.00)
14
(14.00)
27
(27.00)
13
(13.00)
18
(18.00)
31*
(31.00)
91.00 13 -
21 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 204911 HUBERT KAJMOWICZ 2007 Mężczyzna YC PTTK Beskid Nowy Sącz 12
(12.00)
20
(20.00)
17
(17.00)
31
(31.00)
33*
(33.00)
24
(24.00)
104.00 14 -
22 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 191845 Paulina Piotrowska 2009 Kobieta KST Elektryk Grudziądz 16
(16.00)
22
(22.00)
26
(26.00)
21
(21.00)
28*
(28.00)
23
(23.00)
108.00 15 10
23 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 192860 Mateusz Biały 2009 Mężczyzna TKŻ Toruń 26
(26.00)
23
(23.00)
18
(18.00)
20
(20.00)
23
(23.00)
29*
(29.00)
110.00 16 -
24 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 203349 Szymon Grochowski 2006 Mężczyzna YKP Kraków 25
(25.00)
28
(28.00)
24
(24.00)
9
(9.00)
29*
(29.00)
25
(25.00)
111.00 17 -
25 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 197949 Emilia Bałdych 2006 Kobieta UKS Żeglarz Wrocław 35*
(35.00)
19
(19.00)
32
(32.00)
32
(32.00)
16
(16.00)
15
(15.00)
114.00 - 11
26 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 166297 Antoni Kramer 2009 Mężczyzna JKW Poznań 18
(18.00)
7
(7.00)
19
(19.00)
34
(34.00)
38*
(38.00)
37
(37.00)
115.00 18 -
27 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 216119 Kamil Szlachetka 2006 Mężczyzna LOK Garland Gliwice 22
(22.00)
26
(26.00)
29
(29.00)
23
(23.00)
32*
(32.00)
22
(22.00)
122.00 - -
28 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 195831 Maciej Kowalski 2007 Mężczyzna LOK Garland Gliwice 20
(20.00)
31
(31.00)
21
(21.00)
25
(25.00)
34*
(34.00)
34
(34.00)
131.00 19 -
29 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 182193 Konrad Marlewski 2008 Mężczyzna TKŻ Toruń 27
(27.00)
30
(30.00)
RET*
(45.00)
27
(27.00)
20
(20.00)
32
(32.00)
136.00 20 -
30 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 210956 Matylda Kowalik 2009 Kobieta UKS Szkwał Złocieniec 31
(31.00)
29
(29.00)
33
(33.00)
14
(14.00)
31
(31.00)
36*
(36.00)
138.00 21 12
31 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 197725 Oskar Szpręglewski 2007 Mężczyzna KST Elektryk Grudziądz 23
(23.00)
35*
(35.00)
DNE
(45.00)
22
(22.00)
30
(30.00)
20
(20.00)
140.00 22 -
32 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 197728 ZOFIA PRĘDKI 2006 Kobieta KŻ Nysa 29*
(29.00)
27
(27.00)
DNE
(45.00)
29
(29.00)
21
(21.00)
27
(27.00)
149.00 23 13
33 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 218365 Jakub Podziewski 2009 Mężczyzna UKŻ Siódemka Białystok DNS*
(45.00)
32
(32.00)
30
(30.00)
35
(35.00)
25
(25.00)
28
(28.00)
150.00 24 -
34 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 213354 Milena Górna 2008 Kobieta UKŻ Siódemka Białystok DNS*
(45.00)
36
(36.00)
BFD
(45.00)
36
(36.00)
8
(8.00)
26
(26.00)
151.00 25 14
35 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 213233 Piotr Małachowski 2008 Mężczyzna UKŻ Siódemka Białystok DNS*
(45.00)
33
(33.00)
25
(25.00)
39
(39.00)
27
(27.00)
35
(35.00)
159.00 26 -
36 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 170885 Wiktor Chmielewski 2008 Mężczyzna JKW Poznań 33
(33.00)
25
(25.00)
31
(31.00)
33
(33.00)
37
(37.00)
DNF*
(44.00)
159.00 27 -
37 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 210947 Ignacy Jabłkowski 2009 Mężczyzna MKS Dwójka Warszawa 32
(32.00)
38*
(38.00)
37
(37.00)
38
(38.00)
35
(35.00)
21
(21.00)
163.00 28 -
38 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 195031 Kacper Stęplowski 2009 Mężczyzna LOK Garland Gliwice 34
(34.00)
39*
(39.00)
34
(34.00)
30
(30.00)
36
(36.00)
33
(33.00)
167.00 29 -
39 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 218287 Aleksandra Jędryka 2005 Kobieta Stowarzyszenie Marina Poraj DNS*
(45.00)
40
(40.00)
23
(23.00)
37
(37.00)
39
(39.00)
38
(38.00)
177.00 - 15
40 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 194939 Jędrzej Anioła 2007 Mężczyzna JKW Poznań 28
(28.00)
24
(24.00)
DNS*
(45.00)
DNS
(45.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
185.00 30 -
41 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 197749 Alessandro Di Bugno 2010 Mężczyzna KŻ Nysa 30
(30.00)
UFD*
(45.00)
35
(35.00)
40
(40.00)
40
(40.00)
DNF
(44.00)
189.00 31 -
42 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 165720 Paweł Rusak 2011 Mężczyzna UKŻ Siódemka Białystok DNC*
(45.00)
37
(37.00)
36
(36.00)
DNF
(45.00)
41
(41.00)
39
(39.00)
198.00 32 -
43 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 1825 Olgierd Staszkiewicz 2009 Mężczyzna UKŻ Siódemka Białystok DNS*
(45.00)
DSQ
(45.00)
BFD
(45.00)
DNF
(45.00)
42
(42.00)
DNF
(44.00)
221.00 33 -
ILCA 6 (Laser Radial)
OPP A
OPP B
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.