Puchar TS KUŹNIA RYBNIK

1 - 3 kwi 2022 Stodoły, Rybnik, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Klasa
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 197949
Emilia Bałdych
2006
UKS Żeglarz Wrocław
2
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 213354
Milena Górna
2008
UKŻ Siódemka Białystok
3
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 191831
Michał Kuczmarski
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
4
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 213233
Piotr Małachowski
2008
UKŻ Siódemka Białystok
5
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 191845
Paulina Piotrowska
2009
KST "Elektryk" Grudziądz
6
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 207348
Weronika Folmer
1999
KST "Elektryk" Grudziądz
7
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 197725
Oskar Szpręglewski
2007
KST "Elektryk" Grudziądz
8
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 1825
Olgierd Staszkiewicz
2009
UKŻ Siódemka Białystok
9
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 207586
Gustaw Zalewski
2007
TKŻ Toruń
10
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 192860
Mateusz Biały
2009
TKŻ Toruń
11
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 182193
Konrad Marlewski
2008
TKŻ Toruń
12
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 165720
Paweł Rusak
2011
UKŻ Siódemka Białystok
13
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 194939
Jędrzej Anioła
2007
JKW Poznań
14
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 209024
Gita Van Der Voort
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
15
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 209834
Bartłomiej Wrzosek
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
16
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 218365
Jakub Podziewski
2009
UKŻ 7 Białystok
17
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 166297
Antoni Kramer
2009
JKW Poznań
18
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 218287
Aleksandra Jędryka
2005
Stowarzyszenie Marina Poraj
19
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 129986
Tomasz Sobota
2009
Stowarzyszenie Marina Poraj
20
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 160419
Karol Gaj
2007
Ts 'Kuźnia" Rybnik
21
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 197749
Alessandro Di Bugno
2010
KŻ NYSA
22
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 206282
Karol Rusin
2006
KW LOK "Garland" Gliwice
23
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 195831
Maciej Kowalski
2007
KW LOK "Garland" Gliwice
24
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 164430
Kacper Kadłubowski
2007
KW LOK "Garland" Gliwice
25
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 195031
Kacper Stęplowski
2009
KW LOK "Garland" Gliwice
26
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 170885
Wiktor Chmielewski
2008
JKW Poznań
27
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 218964
Kinga Szlachetka
2008
KW LOK "Garland" Gliwice
28
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 216119
Kamil Szlachetka
2006
KW LOK "Garland" Gliwice
29
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 210190
MICHAŁ KACZMAREK
2007
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
30
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 210180
KACPER MICHALSKI
2008
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
31
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 197728
ZOFIA PRĘDKI
2006
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
32
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 210947
Ignacy Jabłkowski
2009
MKS Dwójka Warszawa
33
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 210956
Matylda Kowalik
2009
UKS SZKWAŁ Złocieniec
34
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 191838
Julia Maziarz
2006
KW LOK "Garland" Gliwice
35
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 168053
Jakub Lipowski
2007
KN Lider Kraków
36
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 213223
Matylda Ferenc
2007
TS "Kuźnia" Rybnik
37
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 211879
Piotr Grabski
2005
Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ
38
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 208691
Alicja Sobota
2006
Stowarzyszenie Marina Poraj
39
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 203349
Szymon Grochowski
2006
YKP Kraków
40
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 167931
Zofia Pospieszna
2007
OŚ AZS POZNAŃ
41
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 190984
Eliza Dudas
2008
Klub Sportowy Wiaterni
42
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 166751
Martyna Bystrowska
2005
Klub Sportowy Wiaterni
43
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 204911
HUBERT KAJMOWICZ
2007
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz