Dometic Puchar Trzech Ryb

16 - 18 cze 2022

Giżycko, Polska

Wyniki regat
OPP A
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 Pkt K M
1 POL 936 Maurycy Kosmowski Ks AZS AWFIS GDAŃSK 2* 1 1 2 4.00 - 1
2 POL 3601 Zofia Brdulak Sailing Legia Warszawa 2* 1 2 2 5.00 1 -
3 POL 16 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 4* 4 1 3 8.00 - 2
4 POL 3487 Aleksander Szczepara UKS AKŻ LESZCZ 1 5 3 9* 9.00 - 3
5 POL 1817 Emilia Paszek Ks AZS AWFIS GDAŃSK 8* 2 3 8 13.00 2 -
6 POL 1608 Weronika Grala Energa Giżycka Grupa Regatowa 4 7 18* 3 14.00 3 -
7 POL 1937 Maciej Szawkowski KS BAZA Mrągowo 1 13 14* 1 15.00 - 4
8 POL 2116 Alicja Saj YK STAL GDYNIA 7 25* 4 4 15.00 4 -
9 POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub Nisko 6 2 11 15* 19.00 - 5
10 POL 2168 Miłosz Ciechanowicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 9 15* 11 1 21.00 - 6
11 POL 2163 Adam Szalewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 7 UFD* 4 10 21.00 - 7
12 POL 2006 Antonina Dziekańska Energa Giżycka Grupa Regatowa 3 17* 5 14 22.00 5 -
13 POL 1 Mateusz Graczyk CHKŻ Chojnice 20* 3 2 18 23.00 - 8
14 POL 1468 Marcin Małota KN Lider Kraków 12* 3 8 12 23.00 - 9
15 POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK STAL GDYNIA 13* 5 13 6 24.00 6 -
16 POL 1924 Tomasz Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn 34* 9 7 11 27.00 - 10
17 POL 1852 Piotr Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 9 13 15* 6 28.00 - 11
18 POL 3650 Blanka Sójkowska Ks AZS AWFIS GDAŃSK 12 22* 8 9 29.00 7 -
19 POL 3470 Piotr Grendziak TS "Kuźnia" Rybnik 11 12 7 34* 30.00 - 12
20 POL 2219 Igor Mazurkiewicz UKS AKŻ LESZCZ 30* 9 6 17 32.00 - 13
21 POL 3576 Jan Bobula JK Kotwica Tarnobrzeg 5 16 12 UFD* 33.00 - 14
22 POL 1932 Marian Kozdryk Ks AZS AWFIS GDAŃSK 26* 11 6 16 33.00 - 15
23 POL 3511 Piotr Szklarski AZS Uniwersytet Warszawski 11 4 19 22* 34.00 - 16
24 POL 1658 Joanna Roman Ks AZS AWFIS GDAŃSK 14 6 28* 14 34.00 8 -
25 POL 1862 Michał Trzpis KW LOK GARLAND GLIWICE 35* 12 5 18 35.00 - 17
26 POL 2201 Stanisław Wróblewski Ks AZS AWFIS GDAŃSK 22* 10 21 5 36.00 - 18
27 POL 3515 Szymon Mocarski YK STAL GDYNIA 10 14 12 19* 36.00 - 19
28 POL 3712 Eryk Majewski KS BAZA Mrągowo 14 11 UFD* 11 36.00 - 20
29 POL 3496 Franciszek Marszałek Ks AZS AWFIS GDAŃSK 17 29* 13 7 37.00 - 21
30 POL 3524 Julia Agnieszczak SSW MOS Iława 19 6 22* 13 38.00 9 -
31 POL 1825 Tymoteusz Breitkopf TS "Kuźnia" Rybnik 6 26 10 42* 42.00 - 22
32 POL 3600 Emilia Brdulak Sailing Legia Warszawa 20 7 27* 15 42.00 10 -
33 POL 2155 Jan Wilk SSW MOS Iława 18 8 18 21* 44.00 - 23
34 POL 1227 Krzysztof Zawadzki Stowarzyszenie Marina Poraj 16 21* 10 20 46.00 - 24
35 POL 3711 Oliwia Kaczyńska KS BAZA Mrągowo 38* 30 9 8 47.00 11 -
36 POL 1993 Michał Roman GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 21 10 24* 16 47.00 - 25
37 SVK 919 Zofia Matyszkiewicz TS "Kuźnia" Rybnik 10 23 15 24* 48.00 12 -
38 POL 3651 Jędrzej Głuszyk Ks AZS AWFIS GDAŃSK 18 18 UFD* 12 48.00 - 26
39 POL 1913 Michał Tobijański Ks AZS AWFIS GDAŃSK 28 37* 17 4 49.00 - 27
40 POL 1818 Kalina Sójkowska Ks AZS AWFIS GDAŃSK 39* 24 19 7 50.00 13 -
41 CZE 444 Patrick Stafa Energa Giżycka Grupa Regatowa UFD* 8 40 5 53.00 - 28
42 POL 1005 Maja Filipska YK STAL GDYNIA 22* 20 16 17 53.00 14 -
43 POL 3417 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 15 20 22* 19 54.00 - 29
44 POL 1939 Tomasz Zadora UKS Żegluj Lublin 3 31 UFD* 21 55.00 - 30
45 POL 3907 Mikołaj Cieślak UKS Żegluj Lublin 17 14 24 27* 55.00 - 31
46 POL 209 łukasz Zaleski Nauticus Yacht Club Olsztyn 8 31 17 UFD* 56.00 - 32
47 POL 1965 Michał Johan KW LOK GARLAND GLIWICE 23 36* 25 10 58.00 - 33
48 POL 2051 Miłosz Rubinkowski KW LOK GARLAND GLIWICE 31* 26 9 24 59.00 - 34
49 POL 2063 Paulina Szczepa KŻ Horn Kraków 13 25* 21 25 59.00 15 -
50 POL 10 Kacper Musialski UKS AKŻ LESZCZ 23 16 28* 22 61.00 - 35
51 POL 3488 Bartosz Janusek MKS Dwójka Warszawa 29* 19 16 27 62.00 - 36
52 POL 3416 Dawid Pachuta KN Lider Kraków 26 18 20 29* 64.00 - 37
53 POL 1544 Paweł Friedrich KS Zatoka Puck 15 22 30* 28 65.00 - 38
54 POL 2089 Norbert Herba YK STAL GDYNIA 24 28* 23 20 67.00 - 39
55 POL 12006 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin 16 33* 27 26 69.00 - 40
56 POL 131 Piotr Słomka TS "Kuźnia" Rybnik 29 27 14 32* 70.00 - 41
57 POL 2119 Gustaw Kowalski TS "Kuźnia" Rybnik 25 15 DNF* 30 70.00 - 42
58 POL 11608 Zofia Kuszewska Energa Giżycka Grupa Regatowa 5 40* 37 30 72.00 16 -
59 POL 1811 Franciszek Zając GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 36* 19 32 23 74.00 - 43
60 POL 2103 Jakub Dębiński Nauticus Yacht Club Olsztyn 43* 36 26 13 75.00 - 44
61 POL 1979 Leopold Perczyński GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 21 24 38* 31 76.00 - 45
62 POL 2048 Zofia Szotyńska AZS Uniwersytet Warszawski 19 34* 26 34 79.00 17 -
63 POL 3550 Kamila Maziarz KW LOK GARLAND GLIWICE 27 28 36* 25 80.00 18 -
64 POL 1950 Marcelina Drescher UKS Sindbad Legionowo 30 21 30 33* 81.00 19 -
65 POL 3566 Maja Horoszkiewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 27 37* 25 32 84.00 20 -
66 POL 2205 Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 36 32 20 UFD* 88.00 - 46
67 POL 3640 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 25 17 DNF* DNF 89.00 - 47
68 POL 34091 Ida Młynarczyk UKS AKŻ LESZCZ 32* 29 32 28 89.00 21 -
69 POL 836 Janka Gawor KN Lider Kraków 34 23 34 41* 91.00 22 -
70 POL 90 Ignacy Rzeźnik GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 37 DNF* 33 23 93.00 - 48
71 POL 3440 Michał Musielak Nauticus Yacht Club Olsztyn 42* 40 23 31 94.00 - 49
72 POL 3636 Igor Kanik UKS Nad Jeziorkiem 28 33 35* 33 94.00 - 50
73 POL 3404 Tomasz Biedrzycki MKS Dwójka Warszawa 35* 30 29 35 94.00 - 51
74 POL 2786 Grzegorz Karpiński UKS Nad Jeziorkiem 37* 27 31 37 95.00 - 52
75 POL 1563 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków 33 38* 37 26 96.00 - 53
76 POL 1340 Zuzanna Siergiej KW LOK GARLAND GLIWICE 40* 32 36 29 97.00 23 -
77 POL 3433 Jan Dąbrowski Jacht Klub Nisko 33 35 31 40* 99.00 - 54
78 POL 3552 Mateusz Bogdziewicz PORT Mechelinki 41* 41 29 36 106.00 - 55
79 POL 1666 Mikołaj Tutak JK Kotwica Tarnobrzeg 32 38 39* 36 106.00 - 56
80 POL 1969 Mikołaj łukasik UKS Żegluj Lublin 24 44 39 UFD* 107.00 - 57
81 POL 20061 Bartosz Pawlik UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 31 45* 41 35 107.00 - 58
82 POL 3599 Antek Malicki Ks AZS AWFIS GDAŃSK 40* 35 33 39 107.00 - 59
83 POL 3713 Matylda Rodziewicz KS BAZA Mrągowo 38 34 43* 37 109.00 24 -
84 POL 1418 Karolina Mendyk KN Lider Kraków DNF* 39 34 38 111.00 25 -
85 POL 1917 Filip Mendyk KN Lider Kraków 41 39 38 44* 118.00 - 60
86 POL 1158 Antonina Dołoszycka KN Lider Kraków DNF* 46 35 39 120.00 26 -
87 POL 15551 Daria Drabik Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg DNF* 43 42 38 123.00 27 -
88 POL 2562 Jakub Parchimowicz UKS Sindbad Legionowo DNF* 42 42 40 124.00 - 61
89 POL 1974 Maria śnieżek Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 42 42 40 UFD* 124.00 28 -
90 POL 1973 Miłosz ślączka JK Kotwica Tarnobrzeg DNF* 41 41 43 125.00 - 62
91 POL 2166 Aleksander Zajączkowski Energa Giżycka Grupa Regatowa 39 43 DNF* DNF 129.00 - 63
OPP B
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt K M 9K 9M
1 POL 2072 Aleksander Nadolski SSW MOS Iława 1 1 3 5.00 - 1 - -
2 POL 777 Ignacy Sobczak Sailing Legia Warszawa 4 1 1 6.00 - 2 - -
3 POL 3646 Pascal Kuźmicki Nauticus Yacht Club Olsztyn 5 4 2 11.00 - 3 - -
4 POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK GARLAND GLIWICE 2 2 11 15.00 - 4 - -
5 POL 1482 Vincent Drożdż UKS Żegluj Lublin 10 2 3 15.00 - 5 - -
6 POL 1991 Gabriela Friedrich KS Zatoka Puck 4 3 10 17.00 1 - - -
7 POL 3435 Julia Stawicka Nauticus Yacht Club Olsztyn 7 4 6 17.00 2 - - -
8 POL 3444 Wiktor Kruszyński YK STAL GDYNIA 1 16 1 18.00 - 6 - -
9 POL 2209 Michał Jerzy Szlaga Nauticus Yacht Club Olsztyn 1 6 13 20.00 - 7 - -
10 POL 12068 Mikołaj Głowa KŻ Horn Kraków 2 8 12 22.00 - 8 - -
11 POL 1659 Zofia Brzozowicz YK STAL GDYNIA 6 12 4 22.00 3 - - -
12 POL 3584 Maja Janus OPTI CWM Gdynia 11 11 2 24.00 4 - - -
13 POL 2010 Zofia Gil CHKŻ Chojnice 16 3 5 24.00 5 - - -
14 POL 1667 Marcel Waszkiewicz Jacht Klub Nisko 3 18 4 25.00 - 9 - -
15 POL 1809 Matylda Jankowska YK STAL GDYNIA 3 15 9 27.00 6 - - -
16 POL 3551 Pola Wojcik Energa Giżycka Grupa Regatowa 17 6 4 27.00 7 - - -
17 POL 1153 Jacopo Saglio UKS Żeglarz Wrocław 7 9 11 27.00 - 10 - -
18 POL 1663 Maria Januszewska YK STAL GDYNIA 24 5 1 30.00 8 - - -
19 POL 3450 Maksymilian Kajdy UKS FIR Warszawa 8 14 8 30.00 - 11 - -
20 POL 133 Elżbieta Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 10 14 7 31.00 9 - - -
21 POL 1753 Michał Trawicki Ks AZS AWFIS GDAŃSK 14 10 10 34.00 - 12 - -
22 POL 1336 Samuel Bac Cardenas TS "Kuźnia" Rybnik 4 12 19 35.00 - 13 - -
23 POL 2086 Stanisław Manecki KŻ Horn Kraków 20 3 13 36.00 - 14 - -
24 POL 3549 Krystyna Wasilewska YKP Gdynia 6 15 15 36.00 10 - - -
25 POL 3409 Agata Kowalska SSW MOS Iława 13 18 6 37.00 11 - - -
26 POL 1799 Marcin Winiszewski YKP Gdynia 12 7 18 37.00 - 15 - -
27 POL 3479 Aleksandra Kosowska OPTI CWM Gdynia 15 13 9 37.00 12 - - -
28 POL 2204 Ryszard Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 11 21 6 38.00 - 16 - -
29 POL 2202 Magdalena Kaczyńska UKS FIR Warszawa 18 9 11 38.00 13 - - -
30 POL 3546 Nina Sildatke YKP Gdynia 26 11 3 40.00 14 - - -
31 POL 1981 Ada Bułtowicz UKS Żegluj Lublin 18 5 18 41.00 15 - - -
32 POL 3466 Kamil Czajkowski Sailing Legia Warszawa 10 15 16 41.00 - 17 - -
33 POL 2113 Mila Pawłowska CHKŻ Chojnice 2 28 12 42.00 16 - - -
34 POL 997 Wojciech Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław 20 6 16 42.00 - 18 - -
35 POL 1140 Stanisław Olszanowski AZS Poznań 23 2 20 45.00 - 19 - -
36 POL 3638 Mikołaj Turek YKP Gdynia 13 7 25 45.00 - 20 - -
37 POL 1746 Natalia Gasienica-wawrytko KS Wiaterni 7 14 24 45.00 17 - - -
38 POL 111 Maksymilian Lewandowski OPTI CWM Gdynia 9 26 13 48.00 - 21 - -
39 POL 1254 Julia Nagórska YK STAL GDYNIA 3 29 17 49.00 18 - - -
40 POL 2087 Kamil Roman GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 17 25 7 49.00 - 22 - -
41 POL 109 Tomasz Guzik Stowarzyszenie Marina Poraj 37 5 8 50.00 - 23 - -
42 POL 3520 Lena Herba YK STAL GDYNIA 9 23 19 51.00 19 - 1 -
43 POL 1518 Zofia Szczypka UKS AKŻ LESZCZ 13 28 10 51.00 20 - - -
44 POL 959 Antoni Koterba UKS FIR Warszawa 14 21 18 53.00 - 24 - -
45 POL 2401 Franciszek Klusek SSW MOS Iława 25 8 21 54.00 - 25 - -
46 POL 3478 Stanisław Kalk OPTI CWM Gdynia 36 7 12 55.00 - 26 - -
47 POL 2025 Ewa Bańbura UKS Sindbad Legionowo 21 13 23 57.00 21 - - -
48 POL 1363 Helena Fursewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 19 25 14 58.00 22 - - -
49 POL 1492 Filip Dudziński UKS Żeglarz Wrocław 20 12 27 59.00 - 27 - -
50 POL 3705 Natalia Jasicka OPTI CWM Gdynia 19 16 25 60.00 23 - - -
51 POL 1798 Jan Zahuta UKS AKŻ LESZCZ 40 4 17 61.00 - 28 - 1
52 POL 1922 Michał Małagocki KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 21 35 5 61.00 - 29 - -
53 POL 1873 Maja Szklarz JK Kotwica Tarnobrzeg 5 27 31 63.00 24 - - -
54 POL 2403 Igor Iljin YKP Gdynia 22 16 28 66.00 - 30 - -
55 POL 3420 Adam Aljabali UKS Żegluj Lublin 27 19 20 66.00 - 31 - -
56 POL 3582 Eryk Kazimierczyk UKS Sindbad Legionowo 14 49 5 68.00 - 32 - -
57 POL 2110 Tomasz Tracz YK STAL GDYNIA 29 31 8 68.00 - 33 - -
58 POL 3637 Antoni Wyroba KN Lider Kraków 31 21 19 71.00 - 34 - -
59 POL 2112 Olivier Wyżychowski OPTI CWM Gdynia 28 22 21 71.00 - 35 - -
60 POL 75 Olaf Nestorowicz Ks AZS AWFIS GDAŃSK 16 30 26 72.00 - 36 - -
61 POL 3625 Kornelia Urzędowska UKŻ Siódemka Białystok 40 19 14 73.00 25 - - -
62 POL 1910 Milan Puskar KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 23 17 33 73.00 - 37 - -
63 POL 306 Nina Bułtowicz UKS Żegluj Lublin 33 32 9 74.00 26 - - -
64 POL 2034 Larysa Królasik OPTI CWM Gdynia 33 27 14 74.00 27 - - -
65 POL 1081 Adam Kikmunter LKS Charzykowy 26 31 17 74.00 - 38 - -
66 POL 757 Antonina Wiatrowska CHKŻ Chojnice 26 35 15 76.00 28 - - -
67 POL 1008 Szymon Wielewicki KS Zatoka Puck 16 20 41 77.00 - 39 - -
68 POL 3590 Franciszek Jan Płoński UKŻ Siódemka Białystok 6 36 37 79.00 - 40 - -
69 POL 1999 Helena Kisiel KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 15 37 28 80.00 29 - - -
70 POL 3597 Maria Wojcieszyńska LKS Charzykowy 19 37 24 80.00 30 - - -
71 POL 1865 Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice 5 1 DSQ 81.00 - 41 - -
72 POL 2136 Ida Krzemińska YKP Gdynia 30 17 34 81.00 31 - - -
73 POL 3540 Julia żórawska YKP Gdynia 45 10 27 82.00 32 - 2 -
74 POL 1075 Ignacy Moritz UKS FIR Warszawa 32 28 22 82.00 - 42 - -
75 POL 1780 Eryk Krause OPTI CWM Gdynia 17 42 24 83.00 - 43 - -
76 POL 3565 Jolanta Siwek KN Lider Kraków 23 22 38 83.00 33 - - -
77 POL 1120 Witold Prus-głowacki AZS Poznań 34 43 7 84.00 - 44 - -
78 POL 1524 Michał Sójka uks mos Ełk 21 42 21 84.00 - 45 - -
79 POL 3434 Aleksander Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 27 34 23 84.00 - 46 - -
80 POL 1835 Paweł Głuszyk Ks AZS AWFIS GDAŃSK 8 46 33 87.00 - 47 - -
81 POL 1880 Kajetan Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 25 33 29 87.00 - 48 - -
82 POL 2108 Julian Hinz YKP Gdynia 11 UFD 2 88.00 - 49 - -
83 POL 1926 Stanisław Czerwiak YKP Gdynia 8 41 39 88.00 - 50 - -
84 POL 1255 Kajetan Maksimowski uks mos Ełk 38 20 31 89.00 - 51 - -
85 POL 3541 Adam Zawadka YKP Gdynia 36 20 33 89.00 - 52 - -
86 POL 2033 Tymon Dampc CHKŻ Chojnice 47 9 35 91.00 - 53 - -
87 POL 3480 Jan Matysiak CHKŻ Chojnice 43 32 16 91.00 - 54 - -
88 POL 208 Ignacy Lampart TS "Kuźnia" Rybnik 9 34 49 92.00 - 55 - -
89 POL 1916 Matylda Niedziela KŻ Horn Kraków 31 17 45 93.00 34 - - -
90 POL 1703 Marianna Jasińska UKS AKŻ LESZCZ 25 40 28 93.00 35 - - -
91 POL 1909 Michał Guszcza UKS Sindbad Legionowo 29 52 15 96.00 - 56 - -
92 POL 3438 Marcel Stolarski MKS Dwójka Warszawa 18 33 45 96.00 - 57 - -
93 POL 1645 Wiktoria Poskrobko UKŻ Michałowo 22 52 22 96.00 36 - - -
94 POL 3421 Julian Hrybko CHKŻ Chojnice 30 40 26 96.00 - 58 - -
95 POL 1540 Wojciech Kluczniok TS "Kuźnia" Rybnik 31 26 39 96.00 - 59 - -
96 POL 3893 Klara Krzywicka AZS Uniwersytet Warszawski 40 11 46 97.00 37 - - -
97 POL 196 Zuzanna Kolasińska SSW MOS Iława 46 18 34 98.00 38 - - -
98 POL 36 Maciej Misiuk UKS Żegluj Lublin 34 32 32 98.00 - 60 - -
99 POL 776 Stanisław Jachymczyk KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 15 57 27 99.00 - 61 - -
100 POL 3534 Ksawery Chlebowski YKP Gdynia 12 13 BFD 100.00 - 62 - -
101 POL 1018 Maksymilian Kloka LKS Charzykowy 44 39 20 103.00 - 63 - -
102 POL 1266 Stanisław Robak KS Zatoka Puck 28 29 SCP
(23)
103.00 - 64 - -
103 POL 2002 Paweł Julian Zabielski Nauticus Yacht Club Olsztyn 43 30 30 103.00 - 65 - -
104 POL 2073 Urszula Lewandowska YKP Gdynia 24 19 61 104.00 39 - - -
105 POL 1550 Stanisław Dullek LKS Charzykowy 41 30 34 105.00 - 66 - -
106 POL 1433 Dawid Małachowski OPTI CWM Gdynia 33 48 25 106.00 - 67 - -
107 POL 1596 Alicja Wajda PORT Mechelinki 38 37 32 107.00 40 - - -
108 POL 2000 Maksymilian Kuchar YK STAL GDYNIA 50 22 36 108.00 - 68 - -
109 POL 2157 Jan Pietuszko KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 39 29 40 108.00 - 69 - 2
110 POL 1561 Konstanty Belina-brzozowski UKS FIR Warszawa 28 23 59 110.00 - 70 - -
111 POL 1903 Henryk Kirejczyk AZS Uniwersytet Warszawski 29 8 BFD 112.00 - 71 - 3
112 POL 2586 Marysia Felska Nauticus Yacht Club Olsztyn 22 47 43 112.00 41 - - -
113 POL 2207 Antoni żabiński Nauticus Yacht Club Olsztyn 49 24 41 114.00 - 72 - -
114 POL 1911 Jan Waśkiewicz KŻ Horn Kraków 32 35 48 115.00 - 73 - -
115 POL 2133 Iga Wójcicka YKP Gdynia 44 31 43 118.00 42 - - -
116 POL 3639 Tomasz Fedorowicz YK STAL GDYNIA 44 34 43 121.00 - 74 - -
117 POL 3561 Maksymilian Krella YKP Gdynia 36 44 41 121.00 - 75 - -
118 POL 3443 Barbara Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 61 26 36 123.00 43 - - -
119 POL 1505 Natalia Ostaszewska UKŻ Michałowo 46 48 29 123.00 44 - - -
120 POL 2203 Robert Martyn Nauticus Yacht Club Olsztyn 35 50 38 123.00 - 76 - -
121 POL 1915 Olga Przybycień KŻ Horn Kraków 12 58 55 125.00 45 - - -
122 POL 608 Franciszek Fuk Energa Giżycka Grupa Regatowa 42 44 40 126.00 - 77 - -
123 POL 1967 Konstanty Koziarski KW LOK GARLAND GLIWICE 37 55 35 127.00 - 78 - -
124 POL 1940 Bartłomiej Bil YKP Gdynia 27 UFD 26 128.00 - 79 - -
125 POL 182 Maksymilian Bartnik KN Lider Kraków 54 44 30 128.00 - 80 - -
126 POL 2140 Zofia Czucha YKP Gdynia 48 43 37 128.00 46 - - -
127 POL 1887 Zofia Bekiesz UKŻ Siódemka Białystok 52 25 52 129.00 47 - - -
128 POL 3535 Maria Stajewska YK STAL GDYNIA 59 33 37 129.00 48 - - -
129 POL 11926 Hubert Głowala UKS Żegluj Lublin 48 40 42 130.00 - 81 - -
130 POL 19151 Natalia Maciąg KŻ Horn Kraków 24 51 56 131.00 49 - 3 -
131 POL 4707 Antoni Zając GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI DNF 27 29 131.00 - 82 - -
132 POL 1004 Maksymilian Półtorak KŻ Horn Kraków 53 38 42 133.00 - 83 - -
133 POL 1906 Nicola Darowska TS "Kuźnia" Rybnik 61 38 35 134.00 50 - - -
134 POL 148 Piotr Szkamelski SSW MOS Iława DNF 10 50 135.00 - 84 - 4
135 POL 258 Adam Borysewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 50 36 49 135.00 - 85 - -
136 POL 1424 Adam Brzozowski UKS FIR Warszawa 43 39 54 136.00 - 86 - -
137 POL 12 Jakub Burnus KŻ Horn Kraków 35 48 55 138.00 - 87 - -
138 POL 12170 Aleksander Kożuchowski UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 37 57 44 138.00 - 88 - -
139 POL 156 Tadeusz Kirejczyk AZS Uniwersytet Warszawski 60 47 32 139.00 - 89 - -
140 POL 1198 Kalina Czajkowska AZS Poznań 69 23 48 140.00 51 - - -
141 POL 1839 Miłosz Dworakowski UKŻ Michałowo 57 45 38 140.00 - 90 - -
142 POL 2090 Zofia Porwoł TS "Kuźnia" Rybnik 41 55 44 140.00 52 - - -
143 POL 3439 Marta Kowalczyk MKS Dwójka Warszawa 49 41 50 140.00 53 - - -
144 POL 2067 Natasza Solarz KŻ Horn Kraków 41 62 40 143.00 54 - - -
145 POL 9661 Natalia Zawiła TS "Kuźnia" Rybnik 51 41 52 144.00 55 - - -
146 POL 121 Paweł Sitko KN Lider Kraków 34 54 57 145.00 - 91 - -
147 POL 1892 Patrycja Pietuszko KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 63 36 46 145.00 56 - 4 -
148 POL 1838 Dagmara Gobiec UKŻ Michałowo 42 54 49 145.00 57 - - -
149 POL 925 Stanisław Krawczyk MKS Dwójka Warszawa 56 45 44 145.00 - 92 - -
150 POL 2077 Arkadiusz Szumowski UKŻ Pisz DNF 24 47 146.00 - 93 - -
151 POL 3477 Jan Szyksznia Sailing Legia Warszawa 59 42 46 147.00 - 94 - -
152 POL 240 Katarzyna Liedtke SSW MOS Iława DNF 51 22 148.00 58 - - -
153 POL 1470 Bruno Szafrański-mądry UKS FIR Warszawa DNF 43 31 149.00 - 95 - -
154 POL 2075 Piotr żurek OPTI CWM Gdynia 55 49 47 151.00 - 96 - -
155 POL 127 Arkadiusz Murawski UKŻ Siódemka Białystok UFD 47 30 152.00 - 97 - -
156 POL 290 Maksymilian Badaczewski TS "Kuźnia" Rybnik 59 46 47 152.00 - 98 - -
157 POL 1555 Julia Szczepanek JK Kotwica Tarnobrzeg DNF 24 54 153.00 59 - - -
158 POL 2606 Lena Musialska UKS AKŻ LESZCZ 42 UFD 36 153.00 60 - - -
159 POL 1422 Borys Szafrański-mądry UKS FIR Warszawa 46 49 58 153.00 - 99 - -
160 POL 1017 Jan Guzik KN Lider Kraków 39 65 51 155.00 - 100 - -
161 POL 966 Franciszek Kowal Energa Giżycka Grupa Regatowa 45 45 65 155.00 - 101 - -
162 POL 1969 Pola Pacewicz UKS Żegluj Lublin 56 39 61 156.00 61 - - -
163 POL 1941 Barbara Wacikowska Nauticus Yacht Club Olsztyn 51 57 48 156.00 62 - - -
164 POL 15861 Zofia Manecka KŻ Horn Kraków 52 46 60 158.00 63 - - -
165 POL 151 Iwo Kabała AZS Poznań 48 58 52 158.00 - 102 - -
166 POL 1832 Dominik łuczak UKŻ Siódemka Białystok 39 63 58 160.00 - 103 - -
167 POL 2107 Monika Firek MKS Dwójka Warszawa 47 60 53 160.00 64 - - -
168 POL 1836 Patrycja Zarzecka UKŻ Michałowo 55 54 51 160.00 65 - - -
169 POL 9 Katarzyna Biernacka UKS Sindbad Legionowo 47 DNF 39 161.00 66 - - -
170 POL 94 Gustaw Wojcieszak AZS Poznań 54 59 50 163.00 - 104 - -
171 POL 1219 Kalina Bekiesz UKŻ Siódemka Białystok 35 64 67 166.00 67 - 5 -
172 POL 1489 Marcelina Staszków LKS Charzykowy 53 38 BFD 166.00 68 - - -
173 POL 1327 Juliusz Koźbiał KŻ Horn Kraków 38 66 64 168.00 - 105 - -
174 POL 1133 Zuzanna Ostaszewska UKŻ Michałowo 53 59 56 168.00 69 - - -
175 POL 1007 Wojciech łubierzewski PORT Mechelinki 30 DNF 64 169.00 - 106 - -
176 POL 2069 Franciszek Sowa KŻ Horn Kraków 49 56 64 169.00 - 107 - 5
177 POL 2035 Lena Szczepaniak PORT Mechelinki 51 67 51 169.00 70 - - -
178 POL 3709 Adam Wojcieszak AZS Poznań 58 56 55 169.00 - 108 - 6
179 POL 1586 Ignacy Koterski UKS Sindbad Legionowo DNF 53 42 170.00 - 109 - -
180 POL 1551 Aleksander Chlebowski YKP Gdynia 62 51 61 174.00 - 110 - 7
181 POL 1682 Henryk Farana UKŻ MORiS PSZCZYNA 50 61 66 177.00 - 111 - -
182 POL 1971 Alicja Czerpak JK Kotwica Tarnobrzeg 56 58 63 177.00 71 - - -
183 POL 2206 Katarzyna Biały MKS Dwójka Warszawa 52 73 53 178.00 72 - - -
184 POL 1813 Joanna Kaczmarska PORT Mechelinki 57 63 58 178.00 73 - 6 -
185 POL 207 Julian żabiński KN Lider Kraków 54 60 66 180.00 - 112 - -
186 POL 1630 Zofia Sobolewska UKŻ Pisz 58 65 57 180.00 74 - - -
187 POL 96 Szymon Skura Energa Giżycka Grupa Regatowa DNF 50 56 181.00 - 113 - -
188 POL 3630 Stanisław Mars UKS AKŻ LESZCZ 32 DNF DNF 182.00 - 114 - -
189 POL 8 Zuzanna Mokrzan PORT Mechelinki 45 68 69 182.00 75 - - -
190 POL 4704 Maciej Kundzier GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI DNF 55 53 183.00 - 115 - -
191 POL 212 łucja Piesik Nauticus Yacht Club Olsztyn 55 67 63 185.00 76 - - -
192 POL 1230 Matylda Szafranek AZS Poznań 58 64 63 185.00 77 - - -
193 POL 1498 Aleksandra Pupek GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI DNF 52 59 186.00 78 - - -
194 POL 1961 Adam Wycinka AZS Poznań 64 62 60 186.00 - 116 - -
195 POL 1597 Franciszek Fiertek UKŻ Pisz DNF 53 59 187.00 - 117 - -
196 POL 1791 Jan Brdulak Sailing Legia Warszawa DNF 50 68 193.00 - 118 - 8
197 POL 1757 Aleksandra Zawadowicz Ks AZS AWFIS GDAŃSK DNF 53 65 193.00 79 - - -
198 POL 1599 Jakub Dąbrowski UKŻ Pisz DNF 56 62 193.00 - 119 - -
199 POL 2052 Zuzanna Strużyk KW LOK GARLAND GLIWICE 65 DNF 54 194.00 80 - - -
200 POL 1840 Natasza Poskrobko UKŻ Michałowo 62 66 66 194.00 81 - - -
201 POL 3616 Maciej Stajewski YK STAL GDYNIA DNF DNF 45 195.00 - 120 - 9
202 POL 191 Mikołaj Dydo-Radziunas KŻ "Horn" Kraków 63 DNF 57 195.00 - 121 - -
203 POL 220 Franciszek Brzostowski AZS Uniwersytet Warszawski 65 69 62 196.00 - 122 - 10
204 POL 11363 Jacek Grygianiec Energa Giżycka Grupa Regatowa 66 71 60 197.00 - 123 - 11
205 POL 2026 Jerzy Parchimowicz UKS Sindbad Legionowo 61 70 67 198.00 - 124 - -
206 POL 1837 łukasz Sakowicz UKŻ Michałowo 60 68 71 199.00 - 125 - -
207 POL 1963 Anna Olchowik AZS Uniwersytet Warszawski 57 UFD 70 202.00 82 - - -
208 POL 343 Hubert Kasztelan Nauticus Yacht Club Olsztyn 68 61 BFD 204.00 - 126 - 12
209 POL 2176 Zofia Kupiec Energa Giżycka Grupa Regatowa 67 DNF 62 204.00 83 - - -
210 POL 1446 Patrycja Jelińska PORT Mechelinki 66 DNF 65 206.00 84 - - -
211 POL 2787 Franciszek Grygorczuk UKS Nad Jeziorkiem 60 DNF 73 208.00 - 127 - -
212 POL 2552 Maja Bochat TS "Kuźnia" Rybnik UFD 59 DNF 209.00 85 - 7 -
213 POL 943 Martyna Musik KW LOK GARLAND GLIWICE 64 NSC 72 211.00 86 - - -
214 POL 1972 Wiktoria Tylus Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 67 DNF 70 212.00 87 - - -
215 POL 2170 Maria Szlachta Energa Giżycka Grupa Regatowa DNF 72 68 215.00 88 - - -
216 POL 97 Antonina Lesińska UKŻ Pisz DNF DNF 69 219.00 89 - - -
217 POL 2888 łukasz ślączka JK Kotwica Tarnobrzeg 70 DNF UFD 220.00 - 128 - -
218 POL 2036 Miłosz Dąbrowski UKS Żegluj Lublin DNF DNF 74 224.00 - 129 - -
219 POL 6 Julia Skawińska Energa Giżycka Grupa Regatowa DNF DNF DNF 225.00 90 - - -
219 POL 1365 Laura Kondracka Energa Giżycka Grupa Regatowa DNF DNF DNF 225.00 91 - - -
219 POL 1598 Aleksandra Nowak UKŻ Pisz DNF DNF DNF 225.00 92 - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.