Dometic Puchar Trzech Ryb

16 - 18 cze 2022

Giżycko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
OPP A
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Daria Drabik 2009 JK Kotwica Tarnobrzeg 13.06.2022, 00:00
2 Maria śnieżek 2009 JK Kotwica Tarnobrzeg 13.06.2022, 00:00
3 Mikołaj Tutak 2009 JK Kotwica Tarnobrzeg 13.06.2022, 00:00
4 Miłosz ślączka 2009 JK Kotwica Tarnobrzeg 13.06.2022, 00:00
5 Jan Bobula 2009 JK Kotwica Tarnobrzeg 13.06.2022, 00:00
6 Mateusz Bogdziewicz 2009 Port Mechelinki 13.06.2022, 00:00
7 Krzysztof Rysz 2008 KN Lider Kraków 13.06.2022, 00:00
8 Jan Pawłowicz 2009 KN Lider Kraków 13.06.2022, 00:00
9 Dawid Pachuta 2009 KN Lider Kraków 13.06.2022, 00:00
10 Karolina Mendyk 2009 KN Lider Kraków 13.06.2022, 00:00
11 Filip Mendyk 2007 KN Lider Kraków 13.06.2022, 00:00
12 Marcin Małota 2009 KN Lider Kraków 13.06.2022, 00:00
13 Janka Gawor 2009 KN Lider Kraków 13.06.2022, 00:00
14 Paulina Szczepa 2010 KŻ Horn Kraków 13.06.2022, 00:00
15 Hubert Staroń 2008 KŻ Horn Kraków 13.06.2022, 00:00
16 Mikołaj łukasik 2010 UKS Żegluj Lublin 13.06.2022, 00:00
17 Tomasz Zadora 2007 UKS Żegluj Lublin 13.06.2022, 00:00
18 Tymon Szkołut 2009 UKS Żegluj Lublin 13.06.2022, 00:00
19 Mikołaj Cieślak 2008 UKS Żegluj Lublin 13.06.2022, 00:00
20 Franciszek Zając 2008 KŻ Gdańsk 13.06.2022, 00:00
21 Ignacy Rzeźnik 2008 KŻ Gdańsk 13.06.2022, 00:00
22 Michał Roman 2009 KŻ Gdańsk 13.06.2022, 00:00
23 Leopold Perczyński 2009 KŻ Gdańsk 13.06.2022, 00:00
24 Kacper Musialski 2009 UKS AKŻ Leszcz 12.06.2022, 00:00
25 Olivier Kuźma 2008 MKŻR Marina Szczecin 12.06.2022, 00:00
26 Nikodem Banilewicz 2009 Nauticus YC Olsztyn 23.05.2022, 00:00
27 Igor Mazurkiewicz 2008 UKS AKŻ Leszcz 11.06.2022, 00:00
28 Mateusz Graczyk 2008 CHKŻ Chojnice 10.06.2022, 00:00
29 Jan Wilk 2010 SSW MOS Iława 10.06.2022, 00:00
30 Aleksander Zajączkowski 2009 Giżycka Grupa Regatowa 10.06.2022, 00:00
31 Adam Szalewicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa 10.06.2022, 00:00
32 Zofia Kuszewska 2010 Giżycka Grupa Regatowa 10.06.2022, 00:00
33 Karol Kostrzewa 2008 Giżycka Grupa Regatowa 10.06.2022, 00:00
34 Maja Horoszkiewicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa 10.06.2022, 00:00
35 Weronika Grala 2010 Giżycka Grupa Regatowa 10.06.2022, 00:00
36 Antonina Dziekańska 2011 Giżycka Grupa Regatowa 10.06.2022, 00:00
37 Miłosz Ciechanowicz 2010 Giżycka Grupa Regatowa 10.06.2022, 00:00
38 Stanisław Wróblewski 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2022, 00:00
39 Michał Tobijański 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2022, 00:00
40 Kalina Sójkowska 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2022, 00:00
41 Blanka Sójkowska 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2022, 00:00
42 Joanna Roman 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2022, 00:00
43 Emilia Paszek 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2022, 00:00
44 Franciszek Marszałek 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2022, 00:00
45 Jan Marjański 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2022, 00:00
46 Antek Malicki 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2022, 00:00
47 Marian Kozdryk 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2022, 00:00
48 Maurycy Kosmowski 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2022, 00:00
49 Jędrzej Głuszyk 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2022, 00:00
50 Ida Młynarczyk 2009 UKS AKŻ Leszcz 09.06.2022, 00:00
51 Julia Agnieszczak 2010 SSW MOS Iława 09.06.2022, 00:00
52 Piotr Słomka 2009 TS Kuźnia Rybnik 08.06.2022, 00:00
53 Zofia Matyszkiewicz 2008 TS Kuźnia Rybnik 08.06.2022, 00:00
54 Gustaw Kowalski 2009 TS Kuźnia Rybnik 08.06.2022, 00:00
55 Piotr Harnasz 2009 TS Kuźnia Rybnik 08.06.2022, 00:00
56 Piotr Grendziak 2008 TS Kuźnia Rybnik 08.06.2022, 00:00
57 Tymoteusz Breitkopf 2009 TS Kuźnia Rybnik 08.06.2022, 00:00
58 Remigiusz Kużel 2009 KS Zatoka Puck 08.06.2022, 00:00
59 Paweł Friedrich 2009 KS Zatoka Puck 08.06.2022, 00:00
60 Michał Trzpis 2008 LOK Garland Gliwice 07.06.2022, 00:00
61 Zuzanna Siergiej 2009 LOK Garland Gliwice 07.06.2022, 00:00
62 Miłosz Rubinkowski 2009 LOK Garland Gliwice 07.06.2022, 00:00
63 Kamila Maziarz 2009 LOK Garland Gliwice 07.06.2022, 00:00
64 Michał Johan 2009 LOK Garland Gliwice 07.06.2022, 00:00
65 Mikołaj Waszkiewicz 2009 Jacht Klub Nisko 07.06.2022, 00:00
66 Emilia Brdulak 2011 Sailing Legia 07.06.2022, 00:00
67 Zofia Brdulak 2009 Sailing Legia 07.06.2022, 00:00
68 Aleksander Szczepara 2009 UKS AKŻ Leszcz 07.06.2022, 00:00
69 Jan Dąbrowski 2009 Jacht Klub Nisko 07.06.2022, 00:00
70 Bartosz Janusek 2008 MKS Dwójka Warszawa 07.06.2022, 00:00
71 Tomasz Biedrzycki 2010 MKS Dwójka Warszawa 07.06.2022, 00:00
72 Maciej Szawkowski 2008 KS BAZA Mrągowo 06.06.2022, 00:00
73 Matylda Rodziewicz 2009 KS BAZA Mrągowo 06.06.2022, 00:00
74 Eryk Majewski 2008 KS BAZA Mrągowo 06.06.2022, 00:00
75 Oliwia Kaczyńska 2008 KS BAZA Mrągowo 06.06.2022, 00:00
76 Małgorzata Wyrębska 2009 Yacht Klub Stal Gdynia 06.06.2022, 00:00
77 Alicja Saj 2010 Yacht Klub Stal Gdynia 06.06.2022, 00:00
78 Norbert Herba 2010 Yacht Klub Stal Gdynia 06.06.2022, 00:00
79 Maja Filipska 2009 Yacht Klub Stal Gdynia 06.06.2022, 00:00
80 Zofia Szotyńska 2008 AZS UW Warszawa 04.06.2022, 00:00
81 Piotr Szklarski 2009 AZS UW Warszawa 04.06.2022, 00:00
82 Gabriel Kowalik 2009 AZS UW Warszawa 04.06.2022, 00:00
83 Grzegorz Karpiński 2008 UKS Nad Jeziorkiem 04.06.2022, 00:00
84 Igor Kanik 2009 UKS Nad Jeziorkiem 04.06.2022, 00:00
85 Krzysztof Zawadzki 2009 Stowarzyszenie Marina Poraj 01.06.2022, 00:00
86 łukasz Zaleski 2008 Nauticus YC Olsztyn 26.05.2022, 00:00
87 Tomasz Pakulski 2008 Nauticus YC Olsztyn 26.05.2022, 00:00
88 Michał Musielak 2009 Nauticus YC Olsztyn 26.05.2022, 00:00
89 Marcin Krawczyk 2007 Nauticus YC Olsztyn 26.05.2022, 00:00
90 Mikołaj Głąb 2008 Nauticus YC Olsztyn 26.05.2022, 00:00
91 Jakub Dębiński 2009 Nauticus YC Olsztyn 26.05.2022, 00:00
92 Jakub Parchimowicz 2009 Sindbad Sailing 24.05.2022, 00:00
93 Marcelina Drescher 2009 Sindbad Sailing 24.05.2022, 00:00
94 Radosław Dudkiewicz 2009 LKS Charzykowy 18.05.2022, 00:00
95 Patrick Stafa 2005 Giżycka Grupa Regatowa 15.06.2022, 18:10
96 Szymon Mocarski 2010 Yacht Klub Stal Gdynia 15.06.2022, 18:55
97 Bartosz Pawlik 2009 UKS Żegluj Lublin 16.06.2022, 08:44
98 Antonina Dołoszycka 2008 KN Lider Kraków 16.06.2022, 10:09
OPP B
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Stanisław Mars 2011 UKS AKŻ Leszcz 10.06.2022, 00:00
2 Laura Kondracka 2012 Giżycka Grupa Regatowa 14.06.2022, 00:00
3 Wiktoria Tylus 2011 JK Kotwica Tarnobrzeg 13.06.2022, 00:00
4 Maja Szklarz 2010 JK Kotwica Tarnobrzeg 13.06.2022, 00:00
5 Julia Szczepanek 2012 JK Kotwica Tarnobrzeg 13.06.2022, 00:00
6 łukasz ślączka 2012 JK Kotwica Tarnobrzeg 13.06.2022, 00:00
7 Alicja Czerpak 2012 JK Kotwica Tarnobrzeg 13.06.2022, 00:00
8 Wojciech łubierzewski 2011 Port Mechelinki 13.06.2022, 00:00
9 Alicja Wajda 2011 Port Mechelinki 13.06.2022, 00:00
10 Lena Szczepaniak 2010 Port Mechelinki 13.06.2022, 00:00
11 Zuzanna Mokrzan 2012 Port Mechelinki 13.06.2022, 00:00
12 Joanna Kaczmarska 2013 Port Mechelinki 13.06.2022, 00:00
13 Patrycja Jelińska 2012 Port Mechelinki 13.06.2022, 00:00
14 Natalia Gasienica-wawrytko 2011 KS Wiaterni Nowy Targ 13.06.2022, 00:00
15 Maksymilian Półtorak 2012 KŻ Horn Kraków 13.06.2022, 00:00
16 Julian żabiński 2010 KN Lider Kraków 13.06.2022, 00:00
17 Antoni Wyroba 2011 KN Lider Kraków 13.06.2022, 00:00
18 Jolanta Siwek 2010 KN Lider Kraków 13.06.2022, 00:00
19 Paweł Sitko 2012 KN Lider Kraków 13.06.2022, 00:00
20 Jan Guzik 2010 KN Lider Kraków 13.06.2022, 00:00
21 Maksymilian Bartnik 2010 KN Lider Kraków 13.06.2022, 00:00
22 Jan Waśkiewicz 2012 KŻ Horn Kraków 13.06.2022, 00:00
23 Franciszek Sowa 2013 KŻ Horn Kraków 13.06.2022, 00:00
24 Natasza Solarz 2011 KŻ Horn Kraków 13.06.2022, 00:00
25 Olga Przybycień 2011 KŻ Horn Kraków 13.06.2022, 00:00
26 Matylda Niedziela 2011 KŻ Horn Kraków 13.06.2022, 00:00
27 Stanisław Manecki 2012 KŻ Horn Kraków 13.06.2022, 00:00
28 Zofia Manecka 2010 KŻ Horn Kraków 13.06.2022, 00:00
29 Natalia Maciąg 2013 KŻ Horn Kraków 13.06.2022, 00:00
30 Juliusz Koźbiał 2011 KŻ Horn Kraków 13.06.2022, 00:00
31 Mikołaj Głowa 2010 KŻ Horn Kraków 13.06.2022, 00:00
32 Jakub Burnus 2012 KŻ Horn Kraków 13.06.2022, 00:00
33 Witold Rakowski 2012 UKS Żegluj Lublin 13.06.2022, 00:00
34 Maurycy Prażmo 2012 UKS Żegluj Lublin 13.06.2022, 00:00
35 Lena Ponieważ 2011 UKS Żegluj Lublin 13.06.2022, 00:00
36 Pola Pacewicz 2010 UKS Żegluj Lublin 13.06.2022, 00:00
37 Maciej Misiuk 2010 UKS Żegluj Lublin 13.06.2022, 00:00
38 Miłosz Dąbrowski 2012 UKS Żegluj Lublin 13.06.2022, 00:00
39 Hubert Głowala 2010 UKS Żegluj Lublin 13.06.2022, 00:00
40 Vincent Drożdż 2011 UKS Żegluj Lublin 13.06.2022, 00:00
41 Nina Bułtowicz 2010 UKS Żegluj Lublin 13.06.2022, 00:00
42 Ada Bułtowicz 2010 UKS Żegluj Lublin 13.06.2022, 00:00
43 Adam Aljabali 2010 UKS Żegluj Lublin 13.06.2022, 00:00
44 Antoni Zając 2012 KŻ Gdańsk 13.06.2022, 00:00
45 Kamil Roman 2011 KŻ Gdańsk 13.06.2022, 00:00
46 Aleksandra Pupek 2010 KŻ Gdańsk 13.06.2022, 00:00
47 Maciej Kundzier 2012 KŻ Gdańsk 13.06.2022, 00:00
48 Antonina Lesińska 2012 UKŻ Pisz 13.06.2022, 00:00
49 Aleksandra Nowak 2012 UKŻ Pisz 13.06.2022, 00:00
50 Zofia Sobolewska 2012 UKŻ Pisz 13.06.2022, 00:00
51 Jakub Dąbrowski 2010 UKŻ Pisz 13.06.2022, 00:00
52 Franciszek Fiertek 2010 UKŻ Pisz 13.06.2022, 00:00
53 Arkadiusz Szumowski 2011 UKŻ Pisz 13.06.2022, 00:00
54 Henryk Farana 2012 UKŻ Moris Pszczyna 13.06.2022, 00:00
55 Michał Sójka 2010 UKS MOS Ełk 13.06.2022, 00:00
56 Antonina Wiatrowska 2012 CHKŻ Chojnice 13.06.2022, 00:00
57 Piotr Sołtysiak 2010 CHKŻ Chojnice 13.06.2022, 00:00
58 Mila Pawłowska 2012 CHKŻ Chojnice 13.06.2022, 00:00
59 Jan Matysiak 2010 CHKŻ Chojnice 13.06.2022, 00:00
60 Julian Hrybko 2011 CHKŻ Chojnice 13.06.2022, 00:00
61 Zofia Gil 2010 CHKŻ Chojnice 13.06.2022, 00:00
62 Tymon Dampc 2012 CHKŻ Chojnice 13.06.2022, 00:00
63 Lena Musialska 2012 UKS AKŻ Leszcz 12.06.2022, 00:00
64 Kajetan Maksimowski 2012 UKS MOS Ełk 12.06.2022, 00:00
65 Maria Szlachta 2011 Giżycka Grupa Regatowa 12.06.2022, 00:00
66 Szymon Skura 2010 Giżycka Grupa Regatowa 12.06.2022, 00:00
67 Julia Skawińska 2011 Giżycka Grupa Regatowa 12.06.2022, 00:00
68 Zofia Kupiec 2012 Giżycka Grupa Regatowa 12.06.2022, 00:00
69 Franciszek Kowal 2009 Giżycka Grupa Regatowa 12.06.2022, 00:00
70 Jacek Grygianiec 2013 Giżycka Grupa Regatowa 12.06.2022, 00:00
71 Helena Fursewicz 2012 Giżycka Grupa Regatowa 12.06.2022, 00:00
72 Franciszek Fuk 2011 Giżycka Grupa Regatowa 12.06.2022, 00:00
73 Katarzyna Biernacka 2011 Sindbad Sailing 12.06.2022, 00:00
74 Henryk Kirejczyk 2013 AZS UW Warszawa 12.06.2022, 00:00
75 Tadeusz Kirejczyk 2012 AZS UW Warszawa 12.06.2022, 00:00
76 Milan Puskar 2012 KS Spójnia Warszawa 12.06.2022, 00:00
77 Patrycja Pietuszko 2013 KS Spójnia Warszawa 12.06.2022, 00:00
78 Jan Pietuszko 2013 KS Spójnia Warszawa 12.06.2022, 00:00
79 Michał Małagocki 2011 KS Spójnia Warszawa 12.06.2022, 00:00
80 Helena Kisiel 2011 KS Spójnia Warszawa 12.06.2022, 00:00
81 Stanisław Jachymczyk 2012 KS Spójnia Warszawa 12.06.2022, 00:00
82 łucja Piesik 2011 Nauticus YC Olsztyn 23.05.2022, 00:00
83 Aleksander Głąb 2010 Nauticus YC Olsztyn 23.05.2022, 00:00
84 Aleksander Czyżewski 2010 Nauticus YC Olsztyn 23.05.2022, 00:00
85 Adam Borysewicz 2012 Nauticus YC Olsztyn 23.05.2022, 00:00
86 Zofia Szczypka 2012 UKS AKŻ Leszcz 10.06.2022, 00:00
87 Pola Wojcik 2012 Giżycka Grupa Regatowa 10.06.2022, 00:00
88 Marianna Jasińska 2012 UKS AKŻ Leszcz 10.06.2022, 00:00
89 Jan Zahuta 2013 UKS AKŻ Leszcz 10.06.2022, 00:00
90 Piotr żurek 2010 Opti CWM Gdynia 09.06.2022, 00:00
91 Olivier Wyżychowski 2011 Opti CWM Gdynia 09.06.2022, 00:00
92 Dawid Małachowski 2011 Opti CWM Gdynia 09.06.2022, 00:00
93 Maksymilian Lewandowski 2010 Opti CWM Gdynia 09.06.2022, 00:00
94 Larysa Królasik 2011 Opti CWM Gdynia 09.06.2022, 00:00
95 Eryk Krause 2011 Opti CWM Gdynia 09.06.2022, 00:00
96 Aleksandra Kosowska 2012 Opti CWM Gdynia 09.06.2022, 00:00
97 Stanisław Kalk 2011 Opti CWM Gdynia 09.06.2022, 00:00
98 Natalia Jasicka 2011 Opti CWM Gdynia 09.06.2022, 00:00
99 Maja Janus 2011 Opti CWM Gdynia 09.06.2022, 00:00
100 Aleksandra Zawadowicz 2012 KS AZS AWFiS Gdańsk 09.06.2022, 00:00
101 Michał Trawicki 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 09.06.2022, 00:00
102 Olaf Nestorowicz 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 09.06.2022, 00:00
103 Paweł Głuszyk 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 09.06.2022, 00:00
104 Wojciech Bortkiewicz 2010 UKS Żeglarz Wrocław 08.06.2022, 00:00
105 Aleksander Chlebowski 2013 YKP Gdynia 08.06.2022, 00:00
106 Filip Dudziński 2010 UKS Żeglarz Wrocław 08.06.2022, 00:00
107 Natalia Zawiła 2011 TS Kuźnia Rybnik 08.06.2022, 00:00
108 Elżbieta Psiuk 2011 TS Kuźnia Rybnik 08.06.2022, 00:00
109 Zofia Porwoł 2010 TS Kuźnia Rybnik 08.06.2022, 00:00
110 Ignacy Lampart 2011 TS Kuźnia Rybnik 08.06.2022, 00:00
111 Wojciech Kluczniok 2011 TS Kuźnia Rybnik 08.06.2022, 00:00
112 Nicola Darowska 2012 TS Kuźnia Rybnik 08.06.2022, 00:00
113 Maja Bochat 2013 TS Kuźnia Rybnik 08.06.2022, 00:00
114 Maksymilian Badaczewski 2012 TS Kuźnia Rybnik 08.06.2022, 00:00
115 Samuel Bac Cardenas 2012 TS Kuźnia Rybnik 08.06.2022, 00:00
116 Szymon Wielewicki 2011 KS Zatoka Puck 08.06.2022, 00:00
117 Aleksandra Trofimowicz 2013 KS Zatoka Puck 08.06.2022, 00:00
118 Stanisław Robak 2011 KS Zatoka Puck 08.06.2022, 00:00
119 Gabriela Friedrich 2011 KS Zatoka Puck 08.06.2022, 00:00
120 Bruno Szafrański-mądry 2011 UKS FIR Warszawa 08.06.2022, 00:00
121 Borys Szafrański-mądry 2011 UKS FIR Warszawa 08.06.2022, 00:00
122 Ignacy Moritz 2010 UKS FIR Warszawa 08.06.2022, 00:00
123 Antoni Koterba 2012 UKS FIR Warszawa 08.06.2022, 00:00
124 Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa 08.06.2022, 00:00
125 Magdalena Kaczyńska 2010 UKS FIR Warszawa 08.06.2022, 00:00
126 Adam Brzozowski 2012 UKS FIR Warszawa 08.06.2022, 00:00
127 Konstanty Belina-brzozowski 2010 UKS FIR Warszawa 08.06.2022, 00:00
128 Julia żórawska 2013 YKP Gdynia 07.06.2022, 00:00
129 Adam Zawadka 2011 YKP Gdynia 07.06.2022, 00:00
130 Iga Wójcicka 2012 YKP Gdynia 07.06.2022, 00:00
131 Marcin Winiszewski 2010 YKP Gdynia 07.06.2022, 00:00
132 Krystyna Wasilewska 2010 YKP Gdynia 07.06.2022, 00:00
133 Mikołaj Turek 2012 YKP Gdynia 07.06.2022, 00:00
134 Nina Sildatke 2011 YKP Gdynia 07.06.2022, 00:00
135 Urszula Lewandowska 2012 YKP Gdynia 07.06.2022, 00:00
136 Ida Krzemińska 2012 YKP Gdynia 07.06.2022, 00:00
137 Maksymilian Krella 2010 YKP Gdynia 07.06.2022, 00:00
138 Igor Iljin 2010 YKP Gdynia 07.06.2022, 00:00
139 Julian Hinz 2011 YKP Gdynia 07.06.2022, 00:00
140 Zofia Czucha 2012 YKP Gdynia 07.06.2022, 00:00
141 Stanisław Czerwiak 2011 YKP Gdynia 07.06.2022, 00:00
142 Ksawery Chlebowski 2011 YKP Gdynia 07.06.2022, 00:00
143 Bartłomiej Bil 2012 YKP Gdynia 07.06.2022, 00:00
144 Zuzanna Strużyk 2010 LOK Garland Gliwice 07.06.2022, 00:00
145 Martyna Musik 2010 LOK Garland Gliwice 07.06.2022, 00:00
146 Piotr Malitowski 2011 LOK Garland Gliwice 07.06.2022, 00:00
147 Konstanty Koziarski 2010 LOK Garland Gliwice 07.06.2022, 00:00
148 Marcel Waszkiewicz 2011 Jacht Klub Nisko 07.06.2022, 00:00
149 Marcel Stolarski 2010 MKS Dwójka Warszawa 07.06.2022, 00:00
150 Stanisław Krawczyk 2012 MKS Dwójka Warszawa 07.06.2022, 00:00
151 Marta Kowalczyk 2010 MKS Dwójka Warszawa 07.06.2022, 00:00
152 Monika Firek 2010 MKS Dwójka Warszawa 07.06.2022, 00:00
153 Katarzyna Biały 2010 MKS Dwójka Warszawa 07.06.2022, 00:00
154 Tomasz Tracz 2011 Yacht Klub Stal Gdynia 06.06.2022, 00:00
155 Maciej Stajewski 2015 Yacht Klub Stal Gdynia 06.06.2022, 00:00
156 Maria Stajewska 2011 Yacht Klub Stal Gdynia 06.06.2022, 00:00
157 Julia Nagórska 2010 Yacht Klub Stal Gdynia 06.06.2022, 00:00
158 Maksymilian Kuchar 2011 Yacht Klub Stal Gdynia 06.06.2022, 00:00
159 Wiktor Kruszyński 2012 Yacht Klub Stal Gdynia 06.06.2022, 00:00
160 Maria Januszewska 2012 Yacht Klub Stal Gdynia 06.06.2022, 00:00
161 Matylda Jankowska 2010 Yacht Klub Stal Gdynia 06.06.2022, 00:00
162 Lena Herba 2013 Yacht Klub Stal Gdynia 06.06.2022, 00:00
163 Tomasz Fedorowicz 2011 Yacht Klub Stal Gdynia 06.06.2022, 00:00
164 Zofia Brzozowicz 2010 Yacht Klub Stal Gdynia 06.06.2022, 00:00
165 Dominik łuczak 2011 UKŻ Siódemka Białystok 06.06.2022, 00:00
166 Kornelia Urzędowska 2010 UKŻ Siódemka Białystok 06.06.2022, 00:00
167 Franciszek Jan Płoński 2012 UKŻ Siódemka Białystok 06.06.2022, 00:00
168 Arkadiusz Murawski 2012 UKŻ Siódemka Białystok 06.06.2022, 00:00
169 Kalina Bekiesz 2014 UKŻ Siódemka Białystok 06.06.2022, 00:00
170 Zofia Bekiesz 2012 UKŻ Siódemka Białystok 06.06.2022, 00:00
171 Anna Olchowik 2012 AZS UW Warszawa 04.06.2022, 00:00
172 Antoni Kugacz 2010 AZS UW Warszawa 04.06.2022, 00:00
173 Klara Krzywicka 2011 AZS UW Warszawa 04.06.2022, 00:00
174 Franciszek Grygorczuk 2010 UKS Nad Jeziorkiem 04.06.2022, 00:00
175 Franciszek Brzostowski 2013 AZS UW Warszawa 04.06.2022, 00:00
176 Jan Szyksznia 2010 Sailing Legia 03.06.2022, 00:00
177 Ignacy Sobczak 2012 Sailing Legia 03.06.2022, 00:00
178 Kamil Czajkowski 2010 Sailing Legia 03.06.2022, 00:00
179 Jan Brdulak 2015 Sailing Legia 03.06.2022, 00:00
180 Adam Wycinka 2012 OŚ AZS Poznań 02.06.2022, 00:00
181 Gustaw Wojcieszak 2011 OŚ AZS Poznań 02.06.2022, 00:00
182 Adam Wojcieszak 2013 OŚ AZS Poznań 02.06.2022, 00:00
183 Matylda Szafranek 2012 OŚ AZS Poznań 02.06.2022, 00:00
184 Witold Prus-głowacki 2011 OŚ AZS Poznań 02.06.2022, 00:00
185 Stanisław Olszanowski 2012 OŚ AZS Poznań 02.06.2022, 00:00
186 Iwo Kabała 2012 OŚ AZS Poznań 02.06.2022, 00:00
187 Kalina Czajkowska 2010 OŚ AZS Poznań 02.06.2022, 00:00
188 Tomasz Guzik 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 01.06.2022, 00:00
189 Piotr Szkamelski 2013 SSW MOS Iława 29.05.2022, 00:00
190 Zuzanna Romanowska 2013 SSW MOS Iława 29.05.2022, 00:00
191 Aleksander Nadolski 2011 SSW MOS Iława 29.05.2022, 00:00
192 Katarzyna Liedtke 2012 SSW MOS Iława 29.05.2022, 00:00
193 Agata Kowalska 2010 SSW MOS Iława 29.05.2022, 00:00
194 Zuzanna Kolasińska 2011 SSW MOS Iława 29.05.2022, 00:00
195 Franciszek Klusek 2010 SSW MOS Iława 29.05.2022, 00:00
196 Hanna Górska 2012 SSW MOS Iława 29.05.2022, 00:00
197 Antoni żabiński 2010 Nauticus YC Olsztyn 27.05.2022, 00:00
198 Paweł Julian Zabielski 2011 Nauticus YC Olsztyn 27.05.2022, 00:00
199 Michał Jerzy Szlaga 2010 Nauticus YC Olsztyn 27.05.2022, 00:00
200 Julia Stawicka 2010 Nauticus YC Olsztyn 27.05.2022, 00:00
201 Barbara Maruszczak 2012 Nauticus YC Olsztyn 27.05.2022, 00:00
202 Robert Martyn 2010 Nauticus YC Olsztyn 27.05.2022, 00:00
203 Pascal Kuźmicki 2010 Nauticus YC Olsztyn 27.05.2022, 00:00
204 Ryszard Krawczyk 2011 Nauticus YC Olsztyn 27.05.2022, 00:00
205 Marysia Felska 2012 Nauticus YC Olsztyn 27.05.2022, 00:00
206 Kajetan Bujalski 2012 Nauticus YC Olsztyn 27.05.2022, 00:00
207 Jacopo Saglio 2010 UKS Żeglarz Wrocław 25.05.2022, 00:00
208 Jerzy Parchimowicz 2010 Sindbad Sailing 24.05.2022, 00:00
209 Ignacy Koterski 2012 Sindbad Sailing 24.05.2022, 00:00
210 Eryk Kazimierczyk 2012 Sindbad Sailing 24.05.2022, 00:00
211 Michał Guszcza 2011 Sindbad Sailing 24.05.2022, 00:00
212 Aleksandra Bańbura 2012 Sindbad Sailing 24.05.2022, 00:00
213 Ewa Bańbura 2010 Sindbad Sailing 24.05.2022, 00:00
214 Barbara Wacikowska 2010 Nauticus YC Olsztyn 23.05.2022, 00:00
215 Hubert Kasztelan 2014 Nauticus YC Olsztyn 23.05.2022, 00:00
216 Marceli Grądzki 2011 Nauticus YC Olsztyn 23.05.2022, 00:00
217 Bernard Dorosz 2010 Nauticus YC Olsztyn 23.05.2022, 00:00
218 Patrycja Zarzecka 2011 UKŻ Michałowo 18.05.2022, 00:00
219 łukasz Sakowicz 2012 UKŻ Michałowo 18.05.2022, 00:00
220 Wiktoria Poskrobko 2012 UKŻ Michałowo 18.05.2022, 00:00
221 Natasza Poskrobko 2012 UKŻ Michałowo 18.05.2022, 00:00
222 Zuzanna Ostaszewska 2011 UKŻ Michałowo 18.05.2022, 00:00
223 Natalia Ostaszewska 2011 UKŻ Michałowo 18.05.2022, 00:00
224 Dagmara Gobiec 2010 UKŻ Michałowo 18.05.2022, 00:00
225 Miłosz Dworakowski 2011 UKŻ Michałowo 18.05.2022, 00:00
226 Maria Wojcieszyńska 2011 LKS Charzykowy 18.05.2022, 00:00
227 Marcelina Staszków 2012 LKS Charzykowy 18.05.2022, 00:00
228 Zofia Rolbiecka 2011 LKS Charzykowy 18.05.2022, 00:00
229 Maksymilian Kloka 2010 LKS Charzykowy 18.05.2022, 00:00
230 Adam Kikmunter 2010 LKS Charzykowy 18.05.2022, 00:00
231 Stanisław Dullek 2012 LKS Charzykowy 18.05.2022, 00:00
232 Agata Dudkiewicz 2013 LKS Charzykowy 18.05.2022, 00:00
233 Mikołaj Dydo-Radziunas 2012 KŻ Horn Kraków 15.06.2022, 18:23
234 Aleksander Kożuchowski 2011 UKS Żegluj Lublin 16.06.2022, 08:55
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.