Dometic Puchar Trzech Ryb

11 - 13 cze 2021 Giżycko, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
Pkt
1
POL 917
Filip Marjański
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
1
2
17*
5
8.00
2
POL 1937
Maciej Szawkowski
KS BAZA Mrągowo
2
1
5
12*
8.00
3
POL 2204
Aleksandra Zybert
Nauticus Yacht Club Olsztyn
3
10*
4
1
8.00
4
POL 2209
Filip Rostek
Nauticus Yacht Club Olsztyn
9*
6
2
1
9.00
5
POL 133
Wojtek Wójcik
TS "Kuźnia" Rybnik
8*
6
1
3
10.00
6
POL 936
Maurycy Kosmowski
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
6*
3
1
6
10.00
7
POL 1921
Jan Marjański
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
4
20*
2
4
10.00
8
POL 3434
Mikołaj Głąb
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2
1
18*
9
12.00
9
POL 1924
Tomasz Pakulski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
4
5
9
16*
18.00
10
POL 1817
Emilia Paszek
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
1
2
17
18*
20.00
11
POL 2042
Tymon Sochaj
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
18
43*
3
2
23.00
12
POL 1523
Olga Wietek
YKP Gdynia
15*
14
7
2
23.00
13
POL 2119
Karol Gaj
TS "Kuźnia" Rybnik
11*
11
3
9
23.00
14
POL 2043
Lila Sochaj
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
13
14*
6
4
23.00
15
POL 1801
Oskar Wielczyk
SSW MOS Iława
6
5
16*
12
23.00
16
POL 2176
Maja Horoszkiewicz
Giżycka Grupa Regatowa
3
3
19
DNF*
25.00
17
POL 1880
Mikołaj Bujalski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
19*
10
13
3
26.00
18
POL 2008
Maciej Kasprzak
SSW MOS Iława
7
4
21*
15
26.00
19
POL 3422
Mateusz Kozłowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12
13*
4
10
26.00
20
POL 2151
Jan Rohde
SSW MOS Iława
SCP*
(13)
7
15
5
27.00
21
POL 1940
Filip Bil
YKP Gdynia
10
9
SCP*
(8)
8
27.00
22
POL 1927
Mikołaj Czałbowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
21*
12
12
7
31.00
23
POL 16
Hubert Staroń
KŻ Horn Kraków
5
8
19
28*
32.00
24
POL 2213
Mikołaj Waszkiewicz
Jacht Klub Nisko
11
8
13
17*
32.00
25
POL 492
Maksymilian Kleszcz
UKS Żeglarz Wrocław
16
36*
10
7
33.00
26
POL 1608
Weronika Grala
Giżycka Grupa Regatowa
22*
4
16
15
35.00
27
POL 907
Tymon Szkołut
UKS Żegluj Lublin
5
13
23*
19
37.00
28
POL 3488
Hanna Gębicka
MKS Dwójka Warszawa
42*
21
6
10
37.00
29
POL 3406
Małgorzata Wyrębska
YK STAL GDYNIA
7
21
9
22*
37.00
30
POL 1979
Hubert Nowicki
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
24*
19
7
11
37.00
31
POL 3403
Hieronim Hendler
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
39*
26
10
6
42.00
32
POL 1867
Zuzanna Liedtke
SSW MOS Iława
9
41*
22
11
42.00
33
POL 1936
Eryk Majewski
KS BAZA Mrągowo
15
9
35*
19
43.00
34
POL 21
Mikołaj Cieślak
UKS Żegluj Lublin
19
28*
8
17
44.00
35
POL 3402
Hanna Rogowska
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
17
25*
14
13
44.00
36
POL 2205
Marcin Krawczyk
Nauticus Yacht Club Olsztyn
25
31*
12
8
45.00
37
POL 2071
Piotr Kostrzewa
Giżycka Grupa Regatowa
30*
11
22
13
46.00
38
POL 1768
Wiktor Wróbel
MKS Dwójka Warszawa
14
12
30*
21
47.00
39
POL 2211
Antonina Puchowska
YK STAL GDYNIA
12
32*
15
25
52.00
40
POL 1417
Jan Psiuk
TS "Kuźnia" Rybnik
34
15
5
DNF*
54.00
41
POL 2709
Wit Dmuchowski
SSW MOS Iława
31
37*
11
14
56.00
42
POL 1973
Michał Mac
JK Kotwica Tarnobrzeg
16
31*
18
26
60.00
43
POL 1811
Franciszek Zając
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
20
15
26
33*
61.00
44
POL 1644
Martyna Grzegorczyk
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
20
22
20
30*
62.00
45
POL 910
Michał Banasiewicz
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
32*
17
30
16
63.00
46
POL 2025
Jakub Wegiera
UKS Sindbad Legionowo
8
7
DNF*
DNF
64.00
47
POL 3470
Piotr Grendziak
TS "Kuźnia" Rybnik
23
18
31*
23
64.00
48
POL 2184
Karol Kostrzewa
Giżycka Grupa Regatowa
33*
24
27
14
65.00
49
POL 747
Oliwia Kaczyńska
KS BAZA Mrągowo
14
16
37
DNF*
67.00
50
POL 3907
Maciej Cioczek
UKS Żegluj Lublin
27*
23
27
20
70.00
51
POL 1978
Kinga Furmanek
SSW MOS Iława
21
28
21
DNF*
70.00
52
POL 1878
Konrad Nawrot
SSW MOS Iława
25
22
28*
24
71.00
53
POL 129
Julia Płocharczyk
KS BAZA Mrągowo
31*
19
25
28
72.00
54
POL 2219
Igor Mazurkiewicz
UKS AKŻ LESZCZ
10
UFD*
14
DNF
73.00
55
POL 2222
Karol Stachowski
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
28
35
11
DNF*
74.00
56
POL 1981
Adam Szalewicz
Giżycka Grupa Regatowa
29
18
32*
27
74.00
57
POL 2072
Stanisław Nadolski
SSW MOS Iława
41*
17
24
34
75.00
58
POL 1923
Wiktor Weselak
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
37
39*
20
18
75.00
59
POL 1563
Krzysztof Rysz
KN Lider Kraków
30
33*
24
21
75.00
60
POL 222
Piotr Harnasz
TS "Kuźnia" Rybnik
UFD*
16
35
25
76.00
61
POL 2107
Alicja Kurpiewska
MKS Dwójka Warszawa
29*
27
29
20
76.00
62
POL 2028
Borys łabędzki
UKS Sindbad Legionowo
45*
29
25
23
77.00
63
POL 1336
Aleksander łukanowski
TS "Kuźnia" Rybnik
28
26
33*
24
78.00
64
POL 1967
Michał Godlewski
KW LOK GARLAND GLIWICE
23
40*
31
27
81.00
65
POL 3404
Rozalia Rozum
MKS Dwójka Warszawa
17
30
36
DNF*
83.00
66
POL 1862
Michał Trzpis
KW LOK GARLAND GLIWICE
36*
24
29
32
85.00
67
POL 2171
Michał Ciechanowicz
Giżycka Grupa Regatowa
24
32
DNF*
31
87.00
68
POL 1964
Paweł Kornke
KW LOK GARLAND GLIWICE
43*
40
28
26
94.00
69
POL 1554
Tymon Przyjemczak
KS Zatoka Puck
26
20
DNF*
DNF
95.00
70
POL 3525
Jan żyła
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
42*
42
32
22
96.00
71
POL 3417
Jan Pawłowicz
KN Lider Kraków
35
38
23
DNF*
96.00
72
POL 1974
Wiktoria Kosior
JK Kotwica Tarnobrzeg
26
34
37*
36
96.00
73
POL 90
Ignacy Rzeźnik
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
27
23
DNF*
DNF
99.00
74
POL 1269
Małgorzata Wolszon
KS Zatoka Puck
35
38
26
DNF*
99.00
75
POL 37
Zuzanna żuchowska
UKS Żegluj Lublin
18
34
DNF*
DNF
101.00
76
POL 2605
Urszula Skowrońska
UKS Zalew Kielce
46*
36
33
35
104.00
77
POL 1666
Jakub Nawrot
JK Kotwica Tarnobrzeg
38
44*
38
29
105.00
78
POL 1625
Sebastian Schmidt
KS Zatoka Puck
32
25
DNF*
DNF
106.00
79
POL 3442
Adrianna Komosińska
SSW MOS Iława
39*
35
34
37
106.00
80
POL 1946
Igor Murach
KS BAZA Mrągowo
47*
44
34
29
107.00
81
POL 938
Anna ścisłowska
UKS Żegluj Lublin
22
37
DNF*
DNF
108.00
82
POL 1601
Hieronim Pazur
UKS Żegluj Lublin
33
29
DNF*
DNF
111.00
83
POL 1747
Zofia Dembowska
KS BAZA Mrągowo
37
27
DNF*
DNF
113.00
84
POL 1819
Zofia Szotyńska
AZS Uniwersytet Warszawski
34
33
DNF*
DNF
116.00
85
POL 1887
Piotr Małachowski
UKŻ Siódemka Białystok
40
30
DNF*
DNF
119.00
86
POL 2166
Aleksander Zajączkowski
Giżycka Grupa Regatowa
38
47
38
DNF*
123.00
87
POL 2041
Maja Szotyńska
AZS Uniwersytet Warszawski
36
43
DNF*
DNF
128.00
88
POL 170
Saturnin Smółka
AZS Uniwersytet Warszawski
DNF*
46
36
DNF
131.00
89
POL 937
Tomasz Terlecki
KS BAZA Mrągowo
43
39
DNF*
DNF
131.00
90
POL 1467
Matylda Rodziewicz
KS BAZA Mrągowo
41
42
DNF*
DNF
132.00
91
POL 1760
Marcelina Grzylewska
GKM Cedrus
40
45
DNF*
DNF
134.00
92
POL 1853
Zofia Księżniak
UKS Żegluj Lublin
44
41
DNF*
DNF
134.00
93
POL 984
Franciszek Goleń
UKS Żegluj Lublin
45
45
DNF*
RET
139.00
94
POL 1917
Filip Mendyk
KN Lider Kraków
44
48
DNF*
DNF
141.00
95
POL 1965
Mateusz Kajanek
KW LOK GARLAND GLIWICE
DNF*
DNF
DNF
DNF
147.00