Dometic Puchar Trzech Ryb

11 - 13 cze 2021 Giżycko, Polska

Podział na grupy

Grupa
Nr
Załoga
Klub
A1 - bez wstążki
POL 3434
Mikołaj Głąb
Nauticus Yacht Club Olsztyn
A1 - bez wstążki
POL 1601
Hieronim Pazur
UKS Żegluj Lublin
A1 - bez wstążki
POL 2211
Antonina Puchowska
YK STAL GDYNIA
A1 - bez wstążki
POL 3404
Rozalia Rozum
MKS Dwójka Warszawa
A1 - bez wstążki
POL 1981
Adam Szalewicz
Giżycka Grupa Regatowa
A1 - bez wstążki
POL 1417
Jan Psiuk
TS "Kuźnia" Rybnik
A1 - bez wstążki
POL 910
Michał Banasiewicz
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
A1 - bez wstążki
POL 90
Ignacy Rzeźnik
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
A1 - bez wstążki
POL 37
Zuzanna żuchowska
UKS Żegluj Lublin
A1 - bez wstążki
POL 1336
Aleksander łukanowski
TS "Kuźnia" Rybnik
A1 - bez wstążki
POL 2107
Alicja Kurpiewska
MKS Dwójka Warszawa
A1 - bez wstążki
POL 2184
Karol Kostrzewa
Giżycka Grupa Regatowa
A1 - bez wstążki
POL 2219
Igor Mazurkiewicz
UKS AKŻ LESZCZ
A1 - bez wstążki
POL 938
Anna ścisłowska
UKS Żegluj Lublin
A1 - bez wstążki
POL 2042
Tymon Sochaj
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
A1 - bez wstążki
POL 2222
Karol Stachowski
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
A1 - bez wstążki
POL 3470
Piotr Grendziak
TS "Kuźnia" Rybnik
A1 - bez wstążki
POL 1563
Krzysztof Rysz
KN Lider Kraków
A1 - bez wstążki
POL 3403
Hieronim Hendler
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
A1 - bez wstążki
POL 1819
Zofia Szotyńska
AZS Uniwersytet Warszawski
A1 - bez wstążki
POL 1269
Małgorzata Wolszon
KS Zatoka Puck
A1 - bez wstążki
POL 3417
Jan Pawłowicz
KN Lider Kraków
A1 - bez wstążki
POL 1923
Wiktor Weselak
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
A1 - bez wstążki
POL 2041
Maja Szotyńska
AZS Uniwersytet Warszawski
A1 - bez wstążki
POL 937
Tomasz Terlecki
KS BAZA Mrągowo
A1 - bez wstążki
POL 1964
Paweł Kornke
KW LOK GARLAND GLIWICE
A1 - bez wstążki
POL 2166
Aleksander Zajączkowski
Giżycka Grupa Regatowa
A1 - bez wstążki
POL 1760
Marcelina Grzylewska
GKM Cedrus
A1 - bez wstążki
POL 1946
Igor Murach
KS BAZA Mrągowo
A1 - bez wstążki
POL 1917
Filip Mendyk
KN Lider Kraków
A1 - bez wstążki
POL 1979
Hubert Nowicki
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
A1 - bez wstążki
POL 129
Julia Płocharczyk
KS BAZA Mrągowo
A1 - bez wstążki
POL 2071
Piotr Kostrzewa
Giżycka Grupa Regatowa
A1 - bez wstążki
POL 1936
Eryk Majewski
KS BAZA Mrągowo
A1 - bez wstążki
POL 2043
Lila Sochaj
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
A1 - bez wstążki
POL 1801
Oskar Wielczyk
SSW MOS Iława
A1 - bez wstążki
POL 2213
Mikołaj Waszkiewicz
Jacht Klub Nisko
A1 - bez wstążki
POL 3406
Małgorzata Wyrębska
YK STAL GDYNIA
A1 - bez wstążki
POL 133
Wojtek Wójcik
TS "Kuźnia" Rybnik
A1 - bez wstążki
POL 2008
Maciej Kasprzak
SSW MOS Iława
A1 - bez wstążki
POL 2209
Filip Rostek
Nauticus Yacht Club Olsztyn
A1 - bez wstążki
POL 2176
Maja Horoszkiewicz
Giżycka Grupa Regatowa
A1 - bez wstążki
POL 747
Oliwia Kaczyńska
KS BAZA Mrągowo
A1 - bez wstążki
POL 1927
Mikołaj Czałbowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
A1 - bez wstążki
POL 917
Filip Marjański
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
A1 - bez wstążki
POL 1940
Filip Bil
YKP Gdynia
A1 - bez wstążki
POL 3422
Mateusz Kozłowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
A2 - czerwona
POL 16
Hubert Staroń
KŻ Horn Kraków
A2 - czerwona
POL 2709
Wit Dmuchowski
SSW MOS Iława
A2 - czerwona
POL 1887
Piotr Małachowski
UKŻ Siódemka Białystok
A2 - czerwona
POL 2025
Jakub Wegiera
UKS Sindbad Legionowo
A2 - czerwona
POL 222
Piotr Harnasz
TS "Kuźnia" Rybnik
A2 - czerwona
POL 1747
Zofia Dembowska
KS BAZA Mrągowo
A2 - czerwona
POL 2605
Urszula Skowrońska
UKS Zalew Kielce
A2 - czerwona
POL 2028
Borys łabędzki
UKS Sindbad Legionowo
A2 - czerwona
POL 3442
Adrianna Komosińska
SSW MOS Iława
A2 - czerwona
POL 2204
Aleksandra Zybert
Nauticus Yacht Club Olsztyn
A2 - czerwona
POL 1666
Jakub Nawrot
JK Kotwica Tarnobrzeg
A2 - czerwona
POL 1924
Tomasz Pakulski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
A2 - czerwona
POL 1467
Matylda Rodziewicz
KS BAZA Mrągowo
A2 - czerwona
POL 3525
Jan żyła
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
A2 - czerwona
POL 936
Maurycy Kosmowski
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
A2 - czerwona
POL 1853
Zofia Księżniak
UKS Żegluj Lublin
A2 - czerwona
POL 984
Franciszek Goleń
UKS Żegluj Lublin
A2 - czerwona
POL 1817
Emilia Paszek
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
A2 - czerwona
POL 170
Saturnin Smółka
AZS Uniwersytet Warszawski
A2 - czerwona
POL 907
Tymon Szkołut
UKS Żegluj Lublin
A2 - czerwona
POL 2119
Karol Gaj
TS "Kuźnia" Rybnik
A2 - czerwona
POL 1967
Michał Godlewski
KW LOK GARLAND GLIWICE
A2 - czerwona
POL 1937
Maciej Szawkowski
KS BAZA Mrągowo
A2 - czerwona
POL 1644
Martyna Grzegorczyk
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
A2 - czerwona
POL 1811
Franciszek Zając
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
A2 - czerwona
POL 2151
Jan Rohde
SSW MOS Iława
A2 - czerwona
POL 1554
Tymon Przyjemczak
KS Zatoka Puck
A2 - czerwona
POL 1973
Michał Mac
JK Kotwica Tarnobrzeg
A2 - czerwona
POL 21
Mikołaj Cieślak
UKS Żegluj Lublin
A2 - czerwona
POL 1878
Konrad Nawrot
SSW MOS Iława
A2 - czerwona
POL 1523
Olga Wietek
YKP Gdynia
A2 - czerwona
POL 1880
Mikołaj Bujalski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
A2 - czerwona
POL 1978
Kinga Furmanek
SSW MOS Iława
A2 - czerwona
POL 1867
Zuzanna Liedtke
SSW MOS Iława
A2 - czerwona
POL 3907
Maciej Cioczek
UKS Żegluj Lublin
A2 - czerwona
POL 3488
Hanna Gębicka
MKS Dwójka Warszawa
A2 - czerwona
POL 492
Maksymilian Kleszcz
UKS Żeglarz Wrocław
A2 - czerwona
POL 1768
Wiktor Wróbel
MKS Dwójka Warszawa
A2 - czerwona
POL 2171
Michał Ciechanowicz
Giżycka Grupa Regatowa
A2 - czerwona
POL 2205
Marcin Krawczyk
Nauticus Yacht Club Olsztyn
A2 - czerwona
POL 1608
Weronika Grala
Giżycka Grupa Regatowa
A2 - czerwona
POL 1625
Sebastian Schmidt
KS Zatoka Puck
A2 - czerwona
POL 2072
Stanisław Nadolski
SSW MOS Iława
A2 - czerwona
POL 1921
Jan Marjański
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
A2 - czerwona
POL 1862
Michał Trzpis
KW LOK GARLAND GLIWICE
A2 - czerwona
POL 1974
Wiktoria Kosior
JK Kotwica Tarnobrzeg
A2 - czerwona
POL 3402
Hanna Rogowska
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
A2 - czerwona
POL 1965
Mateusz Kajanek
KW LOK GARLAND GLIWICE