Dometic Puchar Trzech Ryb

11 - 13 cze 2021

Giżycko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
OPP A
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Jakub Nawrot 2008 JK Kotwica Tarnobrzeg 08.06.2021, 00:00
2 Wiktoria Kosior 2006 JK Kotwica Tarnobrzeg 08.06.2021, 00:00
3 Michał Mac 2007 JK Kotwica Tarnobrzeg 08.06.2021, 00:00
4 Hubert Staroń 2008 KŻ Horn Kraków 07.06.2021, 00:00
5 Igor Mazurkiewicz 2008 UKS AKŻ Leszcz 08.06.2021, 00:00
6 Marcin Małota 2009 KN Lider Kraków 08.06.2021, 00:00
7 Filip Mendyk 2007 KN Lider Kraków 08.06.2021, 00:00
8 Krzysztof Rysz 2008 KN Lider Kraków 08.06.2021, 00:00
9 Jan Pawłowicz 2009 KN Lider Kraków 08.06.2021, 00:00
10 Mikołaj Waszkiewicz 2009 Jacht Klub Nisko 07.06.2021, 00:00
11 Franciszek Goleń 2008 UKS Żegluj Lublin 07.06.2021, 00:00
12 Olga Wietek 2008 YKP Gdynia 07.06.2021, 00:00
13 Filip Bil 2009 YKP Gdynia 07.06.2021, 00:00
14 Maciej Cioczek 2007 UKS Żegluj Lublin 07.06.2021, 00:00
15 Zofia Księżniak 2008 UKS Żegluj Lublin 07.06.2021, 00:00
16 Hieronim Pazur 2008 UKS Żegluj Lublin 07.06.2021, 00:00
17 Zuzanna żuchowska 2008 UKS Żegluj Lublin 07.06.2021, 00:00
18 Tymon Szkołut 2009 UKS Żegluj Lublin 07.06.2021, 00:00
19 Anna ścisłowska 2008 UKS Żegluj Lublin 07.06.2021, 00:00
20 Mikołaj Cieślak 2008 UKS Żegluj Lublin 07.06.2021, 00:00
21 Tomasz Zadora 2007 UKS Żegluj Lublin 07.06.2021, 00:00
22 Franciszek Zając 2008 KŻ Gdańsk 07.06.2021, 00:00
23 Ignacy Rzeźnik 2008 KŻ Gdańsk 07.06.2021, 00:00
24 Aleksander Zajączkowski 2009 Giżycka Grupa Regatowa 07.06.2021, 00:00
25 Michał Ciechanowicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa 07.06.2021, 00:00
26 Weronika Grala 2010 Giżycka Grupa Regatowa 07.06.2021, 00:00
27 Karol Kostrzewa 2008 Giżycka Grupa Regatowa 07.06.2021, 00:00
28 Piotr Kostrzewa 2008 Giżycka Grupa Regatowa 07.06.2021, 00:00
29 Adam Szalewicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa 07.06.2021, 00:00
30 Maja Horoszkiewicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa 07.06.2021, 00:00
31 Filip Marjański 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 07.06.2021, 00:00
32 Saturnin Smółka 2007 AZS UW Warszawa 06.06.2021, 00:00
33 Maja Szotyńska 2008 AZS UW Warszawa 06.06.2021, 00:00
34 Jan Marjański 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 05.06.2021, 00:00
35 Martyna Grzegorczyk 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 05.06.2021, 00:00
36 Emilia Paszek 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 05.06.2021, 00:00
37 Michał Banasiewicz 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 05.06.2021, 00:00
38 Hubert Nowicki 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 05.06.2021, 00:00
39 Lila Sochaj 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 05.06.2021, 00:00
40 Tymon Sochaj 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 05.06.2021, 00:00
41 Wiktor Weselak 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 05.06.2021, 00:00
42 Maurycy Kosmowski 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 05.06.2021, 00:00
43 Karol Stachowski 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 05.06.2021, 00:00
44 Jan żyła 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 05.06.2021, 00:00
45 Hieronim Hendler 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 05.06.2021, 00:00
46 Hanna Rogowska 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 05.06.2021, 00:00
47 Rozalia Rozum 2007 MKS Dwójka Warszawa 04.06.2021, 00:00
48 Wiktor Wróbel 2007 MKS Dwójka Warszawa 04.06.2021, 00:00
49 Alicja Kurpiewska 2007 MKS Dwójka Warszawa 04.06.2021, 00:00
50 Hanna Gębicka 2008 MKS Dwójka Warszawa 04.06.2021, 00:00
51 Aleksander łukanowski 2007 TS Kuźnia Rybnik 04.06.2021, 00:00
52 Piotr Grendziak 2008 TS Kuźnia Rybnik 04.06.2021, 00:00
53 Jan Psiuk 2008 TS Kuźnia Rybnik 04.06.2021, 00:00
54 Piotr Harnasz 2009 TS Kuźnia Rybnik 04.06.2021, 00:00
55 Karol Gaj 2007 TS Kuźnia Rybnik 04.06.2021, 00:00
56 Wojtek Wójcik 2008 TS Kuźnia Rybnik 04.06.2021, 00:00
57 Marcelina Grzylewska 2008 GKM Cedrus 03.06.2021, 00:00
58 Tomasz Terlecki 2008 KS BAZA Mrągowo 03.06.2021, 00:00
59 Eryk Majewski 2008 KS BAZA Mrągowo 03.06.2021, 00:00
60 Zofia Dembowska 2009 KS BAZA Mrągowo 03.06.2021, 00:00
61 Igor Murach 2009 KS BAZA Mrągowo 03.06.2021, 00:00
62 Julia Płocharczyk 2009 KS BAZA Mrągowo 03.06.2021, 00:00
63 Oliwia Kaczyńska 2008 KS BAZA Mrągowo 03.06.2021, 00:00
64 Matylda Rodziewicz 2009 KS BAZA Mrągowo 03.06.2021, 00:00
65 Maciej Szawkowski 2008 KS BAZA Mrągowo 03.06.2021, 00:00
66 Małgorzata Wolszon 2007 KS Zatoka Puck 03.06.2021, 00:00
67 Tymon Przyjemczak 2008 KS Zatoka Puck 03.06.2021, 00:00
68 Sebastian Schmidt 2007 KS Zatoka Puck 03.06.2021, 00:00
69 Piotr Małachowski 2008 UKŻ Siódemka Białystok 03.06.2021, 00:00
70 Michał Godlewski 2008 LOK Garland Gliwice 02.06.2021, 00:00
71 Michał Trzpis 2008 LOK Garland Gliwice 02.06.2021, 00:00
72 Paweł Kornke 2008 LOK Garland Gliwice 02.06.2021, 00:00
73 Mateusz Kajanek 2008 LOK Garland Gliwice 02.06.2021, 00:00
74 Małgorzata Wyrębska 2009 Yacht Klub Stal Gdynia 02.06.2021, 00:00
75 Antonina Puchowska 2008 Yacht Klub Stal Gdynia 02.06.2021, 00:00
76 Kinga Furmanek 2007 SSW MOS Iława 01.06.2021, 00:00
77 Adrianna Komosińska 2009 SSW MOS Iława 01.06.2021, 00:00
78 Zuzanna Liedtke 2008 SSW MOS Iława 01.06.2021, 00:00
79 Jan Rohde 2008 SSW MOS Iława 01.06.2021, 00:00
80 Wit Dmuchowski 2009 SSW MOS Iława 01.06.2021, 00:00
81 Stanisław Nadolski 2009 SSW MOS Iława 01.06.2021, 00:00
82 Konrad Nawrot 2008 SSW MOS Iława 01.06.2021, 00:00
83 Maciej Kasprzak 2008 SSW MOS Iława 01.06.2021, 00:00
84 Hubert Szulczewski 2008 SSW MOS Iława 01.06.2021, 00:00
85 Oskar Wielczyk 2007 SSW MOS Iława 01.06.2021, 00:00
86 Urszula Skowrońska 2007 UKS Zalew Kielce 01.06.2021, 00:00
87 Maksymilian Kleszcz 2008 UKS Żeglarz Wrocław 01.06.2021, 00:00
88 Jakub Wegiera 2006 Sindbad Sailing 01.06.2021, 00:00
89 Borys łabędzki 2008 Sindbad Sailing 01.06.2021, 00:00
90 Filip Sroczyński 2008 Sindbad Sailing 01.06.2021, 00:00
91 Filip Rostek 2006 Nauticus YC Olsztyn 01.06.2021, 00:00
92 Mateusz Kozłowski 2008 Nauticus YC Olsztyn 01.06.2021, 00:00
93 Aleksandra Zybert 2007 Nauticus YC Olsztyn 01.06.2021, 00:00
94 Tomasz Pakulski 2018 Nauticus YC Olsztyn 01.06.2021, 00:00
95 Marcin Krawczyk 2007 Nauticus YC Olsztyn 01.06.2021, 00:00
96 Alicja żuber 2006 Nauticus YC Olsztyn 01.06.2021, 00:00
97 Mikołaj Bujalski 2006 Nauticus YC Olsztyn 01.06.2021, 00:00
98 Mikołaj Czałbowski 2008 Nauticus YC Olsztyn 01.06.2021, 00:00
99 Mikołaj Głąb 2008 Nauticus YC Olsztyn 01.06.2021, 00:00
100 Szymon Kroczek 2007 Nauticus YC Olsztyn 01.06.2021, 00:00
101 Zofia Szotyńska 2008 AZS UW Warszawa 10.06.2021, 22:06
OPP B
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Antoni Marcinkiewicz 2010 KS Spójnia Warszawa 08.06.2021, 00:00
2 Jan Bobula 2009 JK Kotwica Tarnobrzeg 08.06.2021, 00:00
3 Marianna Bednarz 2009 JK Kotwica Tarnobrzeg 08.06.2021, 00:00
4 Aleksander Szczepara 2009 UKS AKŻ Leszcz 08.06.2021, 00:00
5 Marianna Jasińska 2012 UKS AKŻ Leszcz 08.06.2021, 00:00
6 Piotr Sołtysiak 2010 CHKŻ Chojnice 05.06.2021, 00:00
7 Zofia Manecka 2010 KŻ Horn Kraków 07.06.2021, 00:00
8 Stanisław Tracz 2012 MKS Dwójka Warszawa 08.06.2021, 00:00
9 Patrycja Pietuszko 2013 KS Spójnia Warszawa 08.06.2021, 00:00
10 Jan Pietuszko 2013 KS Spójnia Warszawa 08.06.2021, 00:00
11 Maciej Ziembicki 2013 KS Spójnia Warszawa 08.06.2021, 00:00
12 Milan Puskar 2012 KS Spójnia Warszawa 08.06.2021, 00:00
13 Ewelina Michulec 2009 KS Spójnia Warszawa 08.06.2021, 00:00
14 Tymon Kapala 2011 KS Spójnia Warszawa 08.06.2021, 00:00
15 Helena Kisiel 2011 KS Spójnia Warszawa 08.06.2021, 00:00
16 Igor Saj 2009 Port Mechelinki 08.06.2021, 00:00
17 Olaf Krupa 2009 Port Mechelinki 08.06.2021, 00:00
18 Mateusz Bogdziewicz 2009 Port Mechelinki 08.06.2021, 00:00
19 Maksymilian Stańko 2009 Port Mechelinki 08.06.2021, 00:00
20 Sebastian Wawrzyniak 2010 Port Mechelinki 08.06.2021, 00:00
21 Zofia Brzozowicz 2010 Port Mechelinki 08.06.2021, 00:00
22 Michalina Klimczak 2010 Port Mechelinki 08.06.2021, 00:00
23 Julia Nagórska 2010 Port Mechelinki 08.06.2021, 00:00
24 Tomasz Tracz 2011 Port Mechelinki 08.06.2021, 00:00
25 Ignacy Pospieszny 2009 OŚ AZS Poznań 08.06.2021, 00:00
26 Lena Roszak 2009 OŚ AZS Poznań 08.06.2021, 00:00
27 Filip Modzelewski 2009 OŚ AZS Poznań 08.06.2021, 00:00
28 Gustaw Wojcieszak 2011 OŚ AZS Poznań 08.06.2021, 00:00
29 Maksymilian Czarnecki 2009 OŚ AZS Poznań 08.06.2021, 00:00
30 łucja Borkowska 2010 OŚ AZS Poznań 08.06.2021, 00:00
31 Marta Gajdzińska 2010 OŚ AZS Poznań 08.06.2021, 00:00
32 Wojciech Sygnet 2010 OŚ AZS Poznań 08.06.2021, 00:00
33 Aleksandra Szuba 2010 OKŻ Olsztyn 08.06.2021, 00:00
34 Ida Młynarczyk 2009 KŻ Horn Kraków 08.06.2021, 00:00
35 Emilia Brdulak 2011 KS Spójnia Warszawa 08.06.2021, 00:00
36 Ryszard Krawczyk 2011 Nauticus YC Olsztyn 08.06.2021, 00:00
37 Antoni żabiński 2010 Nauticus YC Olsztyn 08.06.2021, 00:00
38 Aleksander Franczyk 2010 KS Spójnia Warszawa 08.06.2021, 00:00
39 Bartosz Nurowski 2009 KS Spójnia Warszawa 08.06.2021, 00:00
40 Leon Mostowski 2012 KS Spójnia Warszawa 08.06.2021, 00:00
41 Aleksandra Matz 2010 KS Spójnia Warszawa 08.06.2021, 00:00
42 Michał Małagocki 2011 KS Spójnia Warszawa 08.06.2021, 00:00
43 Eryk Kąkolewski 2009 KS Spójnia Warszawa 08.06.2021, 00:00
44 Tomasz Ignaczewski 2012 KS Spójnia Warszawa 08.06.2021, 00:00
45 Jolanta Siwek 2010 KN Lider Kraków 08.06.2021, 00:00
46 Paweł Sitko 2012 KN Lider Kraków 08.06.2021, 00:00
47 Jerzy Toliński 2009 KN Lider Kraków 08.06.2021, 00:00
48 Jan Zahuta 2013 KN Lider Kraków 08.06.2021, 00:00
49 Dawid Pachuta 2009 KN Lider Kraków 08.06.2021, 00:00
50 Krzysztof Możejko 2009 KN Lider Kraków 08.06.2021, 00:00
51 Ignacy Kusy 2010 KN Lider Kraków 08.06.2021, 00:00
52 Antoni Wyroba 2011 KN Lider Kraków 08.06.2021, 00:00
53 Jan Dąbrowski 2009 Jacht Klub Nisko 07.06.2021, 00:00
54 Marcel Waszkiewicz 2011 Jacht Klub Nisko 07.06.2021, 00:00
55 Tomasz Tęcza 2009 Jacht Klub Nisko 07.06.2021, 00:00
56 Marek Nesterowicz 2009 OKŻ Olsztyn 07.06.2021, 00:00
57 Nina Zajdel 2010 KŻ Horn Kraków 07.06.2021, 00:00
58 Mikołaj Głowa 2010 KŻ Horn Kraków 07.06.2021, 00:00
59 Paulina Szczepa 2010 KŻ Horn Kraków 07.06.2021, 00:00
60 Antoni Kugacz 2010 AZS UW Warszawa 07.06.2021, 00:00
61 Antoni Malicki 2009 AZS UW Warszawa 07.06.2021, 00:00
62 Piotr Szklarski 2009 AZS UW Warszawa 07.06.2021, 00:00
63 Eryk Kazimierczyk 2012 AZS UW Warszawa 07.06.2021, 00:00
64 Stanisław Wróblewski 2010 AZS UW Warszawa 07.06.2021, 00:00
65 Marcelina Drescher 2009 AZS UW Warszawa 07.06.2021, 00:00
66 Klara Krzywicka 2011 AZS UW Warszawa 07.06.2021, 00:00
67 Anna Olchowik 2012 AZS UW Warszawa 07.06.2021, 00:00
68 Aleksandra Skura 2009 OKŻ Olsztyn 07.06.2021, 00:00
69 Szymon Wrzosek 2009 UKS Żegluj Lublin 07.06.2021, 00:00
70 Brunon Kożuchowski 2009 UKS Żegluj Lublin 07.06.2021, 00:00
71 Aleksander Kożuchowski 2011 UKS Żegluj Lublin 07.06.2021, 00:00
72 Filip Kowal 2009 UKS Żegluj Lublin 07.06.2021, 00:00
73 Hubert Głowala 2010 UKS Żegluj Lublin 07.06.2021, 00:00
74 Nina Bułtowicz 2010 UKS Żegluj Lublin 07.06.2021, 00:00
75 Ada Bułtowicz 2010 UKS Żegluj Lublin 07.06.2021, 00:00
76 Jagoda Klisowska 2009 UKS Żegluj Lublin 07.06.2021, 00:00
77 Nina Starzyńska 2009 UKS Żegluj Lublin 07.06.2021, 00:00
78 Adam Aljabali 2010 UKS Żegluj Lublin 07.06.2021, 00:00
79 Bartosz Miszczuk 2009 UKS Żegluj Lublin 07.06.2021, 00:00
80 Vincent Drożdż 2011 UKS Żegluj Lublin 07.06.2021, 00:00
81 Mikołaj łukasik 2010 UKS Żegluj Lublin 07.06.2021, 00:00
82 Maciej Misiuk 2010 UKS Żegluj Lublin 07.06.2021, 00:00
83 Weronika Pawlak 2010 Opti CWM Gdynia 07.06.2021, 00:00
84 Olivier Wyżychowski 2011 Opti CWM Gdynia 07.06.2021, 00:00
85 Stanisław Kalk 2011 Opti CWM Gdynia 07.06.2021, 00:00
86 Mikołaj Grey 2009 Opti CWM Gdynia 07.06.2021, 00:00
87 Konrad Czech 2010 Opti CWM Gdynia 07.06.2021, 00:00
88 Henryk Kalk 2010 Opti CWM Gdynia 07.06.2021, 00:00
89 Dawid Małachowski 2011 Opti CWM Gdynia 07.06.2021, 00:00
90 Franciszek Karmoliński 2011 Opti CWM Gdynia 07.06.2021, 00:00
91 Maciej Sitek 2009 Opti CWM Gdynia 07.06.2021, 00:00
92 Eryk Krause 2011 Opti CWM Gdynia 07.06.2021, 00:00
93 Mikołaj łoboda 2010 Opti CWM Gdynia 07.06.2021, 00:00
94 Klara Malec 2010 Opti CWM Gdynia 07.06.2021, 00:00
95 Ida Kocięda 2010 Opti CWM Gdynia 07.06.2021, 00:00
96 Kajetan Liszewski 2010 Opti CWM Gdynia 07.06.2021, 00:00
97 Mikołaj Zmitrowicz 2008 OKŻ Olsztyn 07.06.2021, 00:00
98 Lidia Jastrzębska 2009 OKŻ Olsztyn 07.06.2021, 00:00
99 Maciej Kundzier 2012 KŻ Gdańsk 07.06.2021, 00:00
100 Ilek Gushchin 2012 KŻ Gdańsk 07.06.2021, 00:00
101 Antek Zając 2012 KŻ Gdańsk 07.06.2021, 00:00
102 Aleksandra Pupek 2021 KŻ Gdańsk 07.06.2021, 00:00
103 Franciszek Kowal 2009 Giżycka Grupa Regatowa 07.06.2021, 00:00
104 Filip Leśniewski 2012 Giżycka Grupa Regatowa 07.06.2021, 00:00
105 Maja Leśniewska 2011 Giżycka Grupa Regatowa 07.06.2021, 00:00
106 Franciszek Fuk 2011 Giżycka Grupa Regatowa 07.06.2021, 00:00
107 Miłosz Ciechanowicz 2010 Giżycka Grupa Regatowa 07.06.2021, 00:00
108 Helena Fursewicz 2012 Giżycka Grupa Regatowa 07.06.2021, 00:00
109 Krzysztof Szkudlarek 2010 Giżycka Grupa Regatowa 07.06.2021, 00:00
110 Zofia Kuszewska 2010 Giżycka Grupa Regatowa 07.06.2021, 00:00
111 Antonina Dziekańska 2011 Giżycka Grupa Regatowa 07.06.2021, 00:00
112 Olga Baranowska 2009 KŻ Gdańsk 07.06.2021, 00:00
113 Kamil Roman 2011 KŻ Gdańsk 07.06.2021, 00:00
114 Michał Roman 2009 KŻ Gdańsk 07.06.2021, 00:00
115 Robert Martyn 2010 OKŻ Olsztyn 07.06.2021, 00:00
116 Jędrzej Kuleszo 2012 OKŻ Olsztyn 07.06.2021, 00:00
117 Lena Rybicka 2010 OKŻ Olsztyn 07.06.2021, 00:00
118 Jakub Nakonieczny 2009 OKŻ Olsztyn 07.06.2021, 00:00
119 Katarzyna Biernacka 2011 UKS FIR Warszawa 07.06.2021, 00:00
120 Aleksandra Bańbura 2012 UKS FIR Warszawa 07.06.2021, 00:00
121 Ewa Bańbura 2010 UKS FIR Warszawa 07.06.2021, 00:00
122 Antoni Koterba 2012 UKS FIR Warszawa 07.06.2021, 00:00
123 Magdalena Kaczyńska 2010 UKS FIR Warszawa 07.06.2021, 00:00
124 Dominik Kmin 2012 UKS FIR Warszawa 07.06.2021, 00:00
125 Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa 07.06.2021, 00:00
126 Piotr Placzke 2012 UKS FIR Warszawa 07.06.2021, 00:00
127 Ignacy Moritz 2010 UKS FIR Warszawa 07.06.2021, 00:00
128 Tadeusz Kozłowski 2010 UKS FIR Warszawa 07.06.2021, 00:00
129 Marcin Winiszewski 2010 YKP Gdynia 06.06.2021, 00:00
130 Ksawery Chlebowski 2011 YKP Gdynia 06.06.2021, 00:00
131 Jekaterina Bianki 2009 UKS MOS Ełk 06.06.2021, 00:00
132 Michał Sójka 2010 UKS MOS Ełk 06.06.2021, 00:00
133 Maja Niedźwiecka 2009 UKS MOS Ełk 06.06.2021, 00:00
134 Jakub Chudyk 2009 KSW Baltic Dziwnów 05.06.2021, 00:00
135 Maja Ferenc 2013 KSW Baltic Dziwnów 05.06.2021, 00:00
136 Maja Harasimowicz-krysztofiak 2009 KSW Baltic Dziwnów 05.06.2021, 00:00
137 Aleksander Lenart 2009 KSW Baltic Dziwnów 05.06.2021, 00:00
138 Antonina Chomont 2011 KSW Baltic Dziwnów 05.06.2021, 00:00
139 Amelia Ferenc 2010 KSW Baltic Dziwnów 05.06.2021, 00:00
140 Michał Trawicki 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 05.06.2021, 00:00
141 Olaf Nestorowicz 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 05.06.2021, 00:00
142 Marian Kozdryk 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 05.06.2021, 00:00
143 Franciszek Marszałek 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 05.06.2021, 00:00
144 Kalina Sójkowska 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 05.06.2021, 00:00
145 Blanka Sójkowska 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 05.06.2021, 00:00
146 Jan Matysiak 2010 CHKŻ Chojnice 05.06.2021, 00:00
147 Nina Kobus 2009 CHKŻ Chojnice 05.06.2021, 00:00
148 Tymon Dampc 2012 CHKŻ Chojnice 05.06.2021, 00:00
149 Stanisław Nosol 2010 CHKŻ Chojnice 05.06.2021, 00:00
150 Zofia Gil 2010 CHKŻ Chojnice 05.06.2021, 00:00
151 Mila Pawłowska 2012 CHKŻ Chojnice 05.06.2021, 00:00
152 Antonina Wiatrowska 2012 CHKŻ Chojnice 05.06.2021, 00:00
153 Artur Gorzycki 2011 CHKŻ Chojnice 05.06.2021, 00:00
154 Marcel Stolarski 2010 MKS Dwójka Warszawa 04.06.2021, 00:00
155 Wiktor Raszka 2009 MKS Dwójka Warszawa 04.06.2021, 00:00
156 Tomasz Biedrzycki 2010 MKS Dwójka Warszawa 04.06.2021, 00:00
157 Dawid Brzeski 2010 MKS Dwójka Warszawa 04.06.2021, 00:00
158 Anna Wasielewska 2009 SSW MOS Iława 04.06.2021, 00:00
159 Franciszek Klusek 2010 SSW MOS Iława 04.06.2021, 00:00
160 Katarzyna Liedtke 2012 SSW MOS Iława 04.06.2021, 00:00
161 Aleksander Nadolski 2011 SSW MOS Iława 04.06.2021, 00:00
162 Agata Kowalska 2010 SSW MOS Iława 04.06.2021, 00:00
163 Julia Agnieszczak 2010 SSW MOS Iława 04.06.2021, 00:00
164 Jan Wilk 2010 SSW MOS Iława 04.06.2021, 00:00
165 Natan Dziedziak 2010 SSW MOS Iława 04.06.2021, 00:00
166 Marta Kupc 2009 YKP Gdynia 04.06.2021, 00:00
167 Marta Józkowicz 2010 YKP Gdynia 04.06.2021, 00:00
168 Miłosz Szmagliński 2009 YKP Gdynia 04.06.2021, 00:00
169 Bartłomiej Bil 2012 YKP Gdynia 04.06.2021, 00:00
170 Aleksandra Wiśniowska 2009 YKP Gdynia 04.06.2021, 00:00
171 Tomasz Zawadka 2009 YKP Gdynia 04.06.2021, 00:00
172 Nina Sildatke 2011 YKP Gdynia 04.06.2021, 00:00
173 Natasza Micewicz 2009 YKP Gdynia 04.06.2021, 00:00
174 Jakub Kuźmiński 2009 YKP Gdynia 04.06.2021, 00:00
175 Mateusz Piskorz 2010 YKP Gdynia 04.06.2021, 00:00
176 Dominika Kluczka 2010 YKP Gdynia 04.06.2021, 00:00
177 Jan Mucharski 2009 YKP Gdynia 04.06.2021, 00:00
178 Amelia Bac Cardenas 2009 TS Kuźnia Rybnik 04.06.2021, 00:00
179 Marta Wójciak 2009 TS Kuźnia Rybnik 04.06.2021, 00:00
180 Wojciech Kluczniok 2011 TS Kuźnia Rybnik 04.06.2021, 00:00
181 Grzegorz Górecki 2010 TS Kuźnia Rybnik 04.06.2021, 00:00
182 Elżbieta Psiuk 2011 TS Kuźnia Rybnik 04.06.2021, 00:00
183 Magdalena Psiuk 2010 TS Kuźnia Rybnik 04.06.2021, 00:00
184 Gustaw Kowalski 2009 TS Kuźnia Rybnik 04.06.2021, 00:00
185 Piotr Słomka 2009 TS Kuźnia Rybnik 04.06.2021, 00:00
186 Kinga Tomaszewska 2009 GKM Cedrus 03.06.2021, 00:00
187 Pascal Kuźmicki 2010 Nauticus YC Olsztyn 03.06.2021, 00:00
188 Gabriela Kiewisz 2010 Nauticus YC Olsztyn 03.06.2021, 00:00
189 Michał Jerzy Szlaga 2010 Nauticus YC Olsztyn 03.06.2021, 00:00
190 Michał Musielak 2009 Nauticus YC Olsztyn 03.06.2021, 00:00
191 Adam Pakulski 2010 Nauticus YC Olsztyn 03.06.2021, 00:00
192 Mateusz Walczak 2009 Nauticus YC Olsztyn 03.06.2021, 00:00
193 Julia Stawicka 2010 Nauticus YC Olsztyn 03.06.2021, 00:00
194 Jakub Dębiński 2009 Nauticus YC Olsztyn 03.06.2021, 00:00
195 Szymon Wielewicki 2011 KS Zatoka Puck 03.06.2021, 00:00
196 Wojciech Wolszon 2011 KS Zatoka Puck 03.06.2021, 00:00
197 Gabriela Friedrich 2011 KS Zatoka Puck 03.06.2021, 00:00
198 Paweł Friedrich 2009 KS Zatoka Puck 03.06.2021, 00:00
199 Stanisław Robak 2011 KS Zatoka Puck 03.06.2021, 00:00
200 Daniela Wejher 2009 KS Zatoka Puck 03.06.2021, 00:00
201 Dominik łuczak 2011 UKŻ Siódemka Białystok 03.06.2021, 00:00
202 Kornelia Urzędowska 2010 UKŻ Siódemka Białystok 03.06.2021, 00:00
203 Paweł Rusak 2011 UKŻ Siódemka Białystok 03.06.2021, 00:00
204 Jakub Podziewski 2009 UKŻ Siódemka Białystok 03.06.2021, 00:00
205 Konstanty Kosiński 2009 UKŻ Siódemka Białystok 03.06.2021, 00:00
206 Kamil Czajkowski 2010 Sailing Legia 03.06.2021, 00:00
207 Piotr Kowalewski 2010 Sailing Legia 03.06.2021, 00:00
208 Maksymilian Ambroziak 2012 Sailing Legia 03.06.2021, 00:00
209 Patrick štafa 2010 MYK 02.06.2021, 00:00
210 Zuzanna Siergiej 2009 LOK Garland Gliwice 02.06.2021, 00:00
211 Kamila Maziarz 2009 LOK Garland Gliwice 02.06.2021, 00:00
212 Miłosz Rubinkowski 2009 LOK Garland Gliwice 02.06.2021, 00:00
213 Piotr Malitowski 2011 LOK Garland Gliwice 02.06.2021, 00:00
214 Michał Johan 2009 LOK Garland Gliwice 02.06.2021, 00:00
215 Wiktoria Poskrobko 2012 UKŻ Michałowo 02.06.2021, 00:00
216 Natasza Poskrobko 2012 UKŻ Michałowo 02.06.2021, 00:00
217 Zuzanna Ostaszewska 2011 UKŻ Michałowo 02.06.2021, 00:00
218 Natalia Ostaszewska 2011 UKŻ Michałowo 02.06.2021, 00:00
219 Patrycja Zarzecka 2011 UKŻ Michałowo 02.06.2021, 00:00
220 Dagmara Gobiec 2010 UKŻ Michałowo 02.06.2021, 00:00
221 Miłosz Dworakowski 2011 UKŻ Michałowo 02.06.2021, 00:00
222 Alicja Saj 2010 Yacht Klub Stal Gdynia 02.06.2021, 00:00
223 Marek Filipski 2012 Yacht Klub Stal Gdynia 02.06.2021, 00:00
224 Maja Filipska 2009 Yacht Klub Stal Gdynia 02.06.2021, 00:00
225 Piotr Tutkowski 2011 Yacht Klub Stal Gdynia 02.06.2021, 00:00
226 Szymon Mocarski 2010 Yacht Klub Stal Gdynia 02.06.2021, 00:00
227 Maria Januszewska 2012 Yacht Klub Stal Gdynia 02.06.2021, 00:00
228 Lena Bukowska 2010 Yacht Klub Stal Gdynia 02.06.2021, 00:00
229 Lena Herba 2013 Yacht Klub Stal Gdynia 02.06.2021, 00:00
230 Norbert Herba 2010 Yacht Klub Stal Gdynia 02.06.2021, 00:00
231 Wiktor Kruszyński 2012 Yacht Klub Stal Gdynia 02.06.2021, 00:00
232 Maria Stajewska 2011 Yacht Klub Stal Gdynia 02.06.2021, 00:00
233 Matylda Jankowska 2010 Yacht Klub Stal Gdynia 02.06.2021, 00:00
234 Mateusz Skowroński 2014 UKS Zalew Kielce 01.06.2021, 00:00
235 Aleksander Skowroński 2009 UKS Zalew Kielce 01.06.2021, 00:00
236 Jacopo Saglio 2010 UKS Żeglarz Wrocław 01.06.2021, 00:00
237 Maja Kowalska 2010 UKS Żeglarz Wrocław 01.06.2021, 00:00
238 Wojciech Bortkiewicz 2010 UKS Żeglarz Wrocław 01.06.2021, 00:00
239 Anastasiia Semenchenko 2010 UKS Żeglarz Wrocław 01.06.2021, 00:00
240 Antoni Gabryszewski 2009 UKS Żeglarz Wrocław 01.06.2021, 00:00
241 Filip Dudziński 2010 UKS Żeglarz Wrocław 01.06.2021, 00:00
242 Alexander Nowak 2009 Sindbad Sailing 01.06.2021, 00:00
243 Michał Guszcza 2011 Sindbad Sailing 01.06.2021, 00:00
244 Zofia Rolbiecka 2011 LKS Charzykowy 01.06.2021, 00:00
245 Dominik Rolbiecki 2009 LKS Charzykowy 01.06.2021, 00:00
246 Maria Wojcieszyńska 2011 LKS Charzykowy 01.06.2021, 00:00
247 Radosław Dudkiewicz 2009 LKS Charzykowy 01.06.2021, 00:00
248 Adam Kikmunter 2010 LKS Charzykowy 01.06.2021, 00:00
249 Jędrzej Głuszyk 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 09.06.2021, 00:00
250 Michał Tobijański 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 09.06.2021, 00:00
251 Maksymilian Kuchar 2011 Yacht Klub Stal Gdynia 10.06.2021, 22:19
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.