12 - 14 cze 2020

DOMETIC Puchar Trzech Ryb

Giżycko, Polska
Wyniki Podział na grupy
Grupa Nr Załoga Klub
B1 Złota POL POL 1937 Maciej Szawkowski Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
B1 Złota POL POL 2124 Agata Koropecka OPTI CWM Gdynia
B1 Złota POL POL 1608 Weronika Grala Giżycka Grupa Regatowa
B1 Złota POL POL 747 Daniel łachacz Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
B1 Złota POL POL 1817 Emilia Paszek Ks AZS AWFIS GDAŃSK
B1 Złota POL POL 1307 Bartosz Peczka MKŻ Żnin
B1 Złota POL POL 1246 Hanna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa
B1 Złota POL POL 1403 Kacper Kibiersza YK STAL GDYNIA
B1 Złota POL POL 2072 Stanisław Nadolski SSW MOS Iława
B1 Złota POL POL 1551 Maciej Karol Streubel YKP Gdynia
B1 Złota POL POL 1921 Jan Marjański Ks AZS AWFIS GDAŃSK
B1 Złota POL POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK STAL GDYNIA
B1 Złota POL POL 3624 Wiktoria Sajdak Stowarzyszenie Marina Poraj
B1 Złota POL POL 442 Tomasz Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn
B1 Złota POL POL 936 Maurycy Kosmowski Ks AZS AWFIS GDAŃSK
B1 Złota POL POL 2157 Hubert Matz KS Spójnia Warszawa
B1 Złota POL POL 1491 Mateusz Tokarski UKS Żeglarz Wrocław
B1 Złota POL POL 2169 Natasza Micewicz YKP Gdynia
B1 Złota POL POL 1981 Ewa Fabisiak Giżycka Grupa Regatowa
B1 Złota POL POL 2205 Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn
B1 Złota POL POL 2037 Paweł łoboda OPTI CWM Gdynia
B1 Złota POL POL 2136 Kajetan Matwiejczyk YKP Gdynia
B1 Złota POL POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia
B1 Złota POL POL 1936 Eryk Majewski Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
B1 Złota POL POL 133 Wojtek Wójcik Ts Kuźnia Rybnik
B1 Złota POL POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia
B1 Złota POL POL 1655 Maciej Cioczek UKS Żegluj Lublin
B1 Złota POL POL 922 Jakub Podgórny Centrum Żeglarskie Szczecin
B1 Złota POL POL 2168 Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa
B1 Złota POL POL 2137 Piotr Toczek YKP Gdynia
B1 Złota POL POL 2176 Maja Horoszkiewicz Giżycka Grupa Regatowa
B1 Złota POL POL 1628 Iga Dębecka-strzyżewska AZS Uniwersytet Warszawski
B1 Złota POL POL 3524 Julia Agnieszczak SSW MOS Iława
B1 Złota POL POL 2211 Antonina Puchowska YK STAL GDYNIA
B1 Złota POL POL 1926 Julia Czerwiak YKP Gdynia
B1 Złota POL POL 1245 Aleksandra Matz KS Spójnia Warszawa
B1 Złota POL POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań
B1 Złota POL POL 2201 Stanisław Wróblewski AZS Uniwersytet Warszawski
B1 Złota POL POL 1791 Zofia Brdulak KS Spójnia Warszawa
B1 Złota POL POL 1829 Dominik Sienkiewicz Ks AZS AWFIS GDAŃSK
B1 Złota POL POL 1747 Oliwia Kaczyńska Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
B1 Złota POL POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia
B1 Złota POL POL 1830 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin
B1 Złota POL POL 2709 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława
B1 Złota POL POL 2222 Karol Stachowski GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
B1 Złota POL POL 2119 Karol Gaj TS Kuźnia Rybik
B1 Złota POL POL 1766 Jan Muszyński KS Spójnia Warszawa
B1 Złota POL POL 1525 Józef Krasowski KS Spójnia Warszawa
B1 Złota POL POL 7 Jakub Darkowski SSW MOS Iława
B1 Złota POL POL 2031 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia
B1 Złota POL POL 1541 Jakub Porębski OPTI CWM Gdynia
B1 Złota POL POL 2220 Bartosz żmudziński MKŻ Żnin
B1 Złota POL POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia
B1 Złota POL POL 2090 Piotr Grendziak Ts Kuźnia Rybnik
B1 Złota POL POL 2116 Alicja Saj YK STAL GDYNIA
B1 Złota POL POL 2083 Konrad Czech OPTI CWM Gdynia
B1 Złota POL POL 1923 Wiktor Weselak Ks AZS AWFIS GDAŃSK
B1 Złota POL POL 1146 Zuzanna Kapała OPTI CWM Gdynia
B1 Złota POL POL 1867 Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława
B1 Złota POL POL 122 Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia
B1 Złota POL POL 1103 Emilia Siekierczak AZS Poznań
B1 Złota POL POL 1284 Jan Psiuk Ts Kuźnia Rybnik
B1 Złota POL POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub Nisko
B1 Złota POL POL 1005 Maja Filipska YK STAL GDYNIA
B1 Złota POL POL 2027 Wiktor Przeździecki KS Spójnia Warszawa
B1 Złota POL POL 3407 Jan Konkol YKP Gdynia
B1 Złota POL POL 2207 Szymon Kroczek Nauticus Yacht Club Olsztyn
B1 Złota POL POL 1554 Tymon Przyjemczak KS Zatoka Puck
B1 Złota POL POL 1993 Michał Roman GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
B1 Złota POL POL 862 Aleksandra Wiśniowska YKP Gdynia
B1 Złota POL POL 3425 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia
B1 Złota POL POL 849 Tomasz Tęcza Jacht Klub Nisko
B1 Złota POL POL 1625 Sebastian Schmidt KS Zatoka Puck
B1 Złota POL POL 1504 Julia Turniak UKS Żeglarz Wrocław
B1 Złota POL POL 201 Jan Wiśniowski YKP Gdynia
B1 Złota POL POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia
B1 Złota 20271 Gustaw Kowalski Ts 'Kuźnia" Rybnik
B1 Złota POL POL 11244 Piotr Harnasz Ts 'Kuźnia" Rybnik
B1 Złota POL POL 1086 Kamila Maziarz KS Energetyk
B1 Złota POL POL 2087 Kamil Roman GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
B1 Złota POL POL 1585 Radosław Dudkiewicz LKS CHARZYKOWY
B1 Złota POL POL 2171 Michał Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa
B1 Złota POL POL 1674 Adam Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn
B1 Złota POL POL 1929 Sonia Dobrzyńska KS Spójnia Warszawa
B2 Srebrna POL POL 1244 Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa
B2 Srebrna 603 Amelia Ferenc Ts 'Kuźnia" Rybnik
B2 Srebrna POL POL 1570 Antoni Brzozowski KS Spójnia Warszawa
B2 Srebrna POL POL 23 Konrad Nawrot SSW MOS Iława
B2 Srebrna POL POL 1851 Alicja Kurpiewska MKS "Dwójka" Warszawa
B2 Srebrna POL POL 1834 Mikołaj łukasik UKS Żegluj Lublin
B2 Srebrna POL POL 951 Wojciech Henryk Komenda KS Spójnia Warszawa
B2 Srebrna POL POL 1811 Franciszek Zając GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
B2 Srebrna POL POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS Iława
B2 Srebrna POL POL 1603 Mikołaj Cieślak UKS Żegluj Lublin
B2 Srebrna POL POL 129 Julia Płocharczyk Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
B2 Srebrna POL POL 1988 Nina Zygo MKS "Dwójka" Warszawa
B2 Srebrna POL POL 3443 Aleksander Kolman Nauticus Yacht Club Olsztyn
B2 Srebrna POL POL 1813 Rozalia Rozum MKS "Dwójka" Warszawa
B2 Srebrna POL POL 1767 Mateusz Kundzier GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
B2 Srebrna POL POL 137 Maria Sajewicz UKS Żeglarz Wrocław
B2 Srebrna POL POL 1888 Tomasz Ruban MKS "Dwójka" Warszawa
B2 Srebrna POL POL 2001 Oskar Sylka YKP Gdynia
B2 Srebrna POL POL 1831 Piotr Małachowski Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok
B2 Srebrna POL POL 1560 Aleksandra Błońska UKS Żegluj Lublin
B2 Srebrna POL POL 943 Michał Trzpis KW LOK GARLAND GLIWICE
B2 Srebrna POL POL 1701 Marika Tassious YKP Gdynia
B2 Srebrna POL POL 2210 Mateusz Walczak Nauticus Yacht Club Olsztyn
B2 Srebrna POL POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK GARLAND GLIWICE
B2 Srebrna POL POL 1763 Piotr Kowalewski SSW MOS Iława
B2 Srebrna POL POL 2155 Jan Wilk SSW MOS Iława
B2 Srebrna POL POL 1665 Dominika Kluczka YKP Gdynia
B2 Srebrna POL POL 2117 Piotr Tutkowski YK STAL GDYNIA
B2 Srebrna POL POL 1749 Anna ścisłowska UKS Żegluj Lublin
B2 Srebrna POL POL 1592 Mikołaj łoboda OPTI CWM Gdynia
B2 Srebrna POL POL 1802 Lena Bukowska YK STAL GDYNIA
B2 Srebrna POL POL 1751 Antoni Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław
B2 Srebrna POL POL 2173 Antonina Dziekańska Giżycka Grupa Regatowa
B2 Srebrna POL POL 1267 Magdalena Psiuk Ts 'Kuźnia" Rybnik
B2 Srebrna POL POL 1658 Weronika Pawlak OPTI CWM Gdynia
B2 Srebrna POL POL 2144 Wiktor Radziej Ks AZS AWFIS GDAŃSK
B2 Srebrna POL POL 816 Jan Chylarecki MKS 'Dwójka" Warszawa
B2 Srebrna POL POL 3444 Wiktor Kruszyński YK STAL GDYNIA
B2 Srebrna POL POL 1780 Pascal Kuźmicki Nauticus Yacht Club Olsztyn
B2 Srebrna POL POL 1892 Eryk Kąkolewski KS Spójnia Warszawa
B2 Srebrna POL POL 1626 Saturnin Smółka AZS Uniwersytet Warszawski
B2 Srebrna POL POL 1788 Wiktor Raszka MKS "Dwójka" Warszawa
B2 Srebrna POL POL 1297 Igor Murach Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
B2 Srebrna POL POL 3442 Adrianna Komosińska SSW MOS Iława
B2 Srebrna POL POL 1328 Adam Aljabali UKS Żegluj Lublin
B2 Srebrna POL POL 107 Elżbieta Psiuk Ts 'Kuźnia" Rybnik
B2 Srebrna POL POL 1187 Marek Filipski YK STAL GDYNIA
B2 Srebrna POL POL 11 Nikodem Machejko Giżycka Grupa Regatowa
B2 Srebrna POL POL 1667 Marcel Waszkiewicz Jacht Klub Nisko
B2 Srebrna POL POL 1712 Zofia Kuszewska Giżycka Grupa Regatowa
B2 Srebrna POL POL 449 Jekaterina Bianki UKS MOS EŁK
B2 Srebrna POL POL 1833 Konstanty Kosiński Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok
B2 Srebrna POL POL 1296 Matylda Rodziewicz Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
B2 Srebrna POL POL 1151 Wojciech Sygnet AZS OŚ Poznań
B2 Srebrna POL POL 1029 Kornelia Urzędowska Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok
B2 Srebrna POL POL 1908 Dawid Brzeski MKS 'Dwójka" Warszawa
B2 Srebrna POL POL 29 Milena Górna Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok
B2 Srebrna POL POL 1967 Michał Godlewski KW LOK GARLAND GLIWICE
B2 Srebrna POL POL 1106 Bartosz Janusek MKS 'Dwójka" Warszawa
B2 Srebrna POL POL 2103 Jakub Dębiński Nauticus Yacht Club Olsztyn
B2 Srebrna POL POL 4707 Antoni Zając GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
B2 Srebrna POL POL 3433 Jan Dąbrowski Jacht Klub Nisko
B2 Srebrna POL POL 1505 Michał Musielak Nauticus Yacht Club Olsztyn
B2 Srebrna POL POL 208 Grzegorz Górecki Ts 'Kuźnia" Rybnik
B2 Srebrna POL POL 941 Gustaw Wojcieszak AZS OŚ Poznań
B2 Srebrna POL POL 1370 Pola Czerwińska UKS Żeglarz Wrocław
B2 Srebrna POL POL 1493 Marta Sochacka UKS Żeglarz Wrocław
B2 Srebrna POL POL 4708 Ilia Gushchin GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
B2 Srebrna POL POL 1255 Szymon Warecha UKS MOS EŁK
B2 Srebrna POL POL 2104 Wojciech Markwart Nauticus Yacht Club Olsztyn
B2 Srebrna POL POL 1924 Adam Szalewicz Giżycka Grupa Regatowa
B2 Srebrna POL POL 1167 Weronika Piotrowicz Giżycka Grupa Regatowa
B2 Srebrna POL POL 1066 Dominik Rolbiecki LKS CHARZYKOWY
B2 Srebrna POL POL 2032 Maciej Kundzier GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
B2 Srebrna POL POL 1449 Lena Dawidowicz UKS MOS EŁK
B2 Srebrna POL POL 930 Maciej Misiuk UKS Żegluj Lublin
B2 Srebrna POL POL 167 Aleksander Zajączkowski Giżycka Grupa Regatowa
B2 Srebrna POL POL 3999 Tomasz Ignaczewski KS Spójnia Warszawa
B2 Srebrna POL POL 1258 Maja Niedźwiecka UKS MOS EŁK
B2 Srebrna POL POL 186 Paweł Rusak Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok
B2 Srebrna POL POL 1700 Zofia Rolbiecka LKS CHARZYKOWY
B2 Srebrna POL POL 1489 Maria Wojcieszyńska LKS CHARZYKOWY
B2 Srebrna POL POL 11939 Vincent Drożdż UKS Żegluj Lublin