DOMETIC Puchar Trzech Ryb

12 - 14 cze 2020

Giżycko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
OPP A
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 OPP A FABIAN KOCIĘDA 2007 UKŻ Opti CWM Gdynia 11.06.2020, 18:37
2 OPP A Lidia Łukasik 2007 UKS Żegluj Lublin 09.06.2020, 22:21
3 OPP A Milena Siczek 2005 UKS Żegluj Lublin 09.06.2020, 22:21
4 OPP A Miłosz Wyszyński 2006 Giżycka Grupa Regatowa 09.06.2020, 22:20
5 OPP A Iga Sobieszuk 2007 UKS Żegluj Lublin 09.06.2020, 22:21
6 OPP A Magdalena Ostrowska 2005 AZS UW Warszawa 09.06.2020, 00:06
7 OPP A Marcel Wieliński 2005 LKS CHARZYKOWY 04.06.2020, 21:33
8 OPP A Oskar Wielczyk 2007 SSW MOS Iława 09.06.2020, 20:00
9 OPP A Mikołaj Bujalski 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.06.2020, 10:39
10 OPP A Filip Marjański 2007 Ks AZS AWFIS GDAŃSK 07.06.2020, 09:05
11 OPP A Mikołaj Czałbowski 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.06.2020, 10:39
12 OPP A Tomasz Zadora 2007 UKS Żegluj Lublin 09.06.2020, 22:21
13 OPP A Hubert Nowicki 2007 Ks AZS AWFIS GDAŃSK 07.06.2020, 09:07
14 OPP A Alicja Michalewska 2007 SSW MOS Iława 12.06.2020, 07:55
15 OPP A Tymon Sochaj 2007 Ks AZS AWFIS GDAŃSK 07.06.2020, 09:05
16 OPP A Lila Sochaj 2007 Ks AZS AWFIS GDAŃSK 07.06.2020, 09:05
17 OPP A Jakub Kaszewiak 2005 AZS UW Warszawa 09.06.2020, 00:06
18 OPP A Mateusz Gigielewicz 2005 Giżycka Grupa Regatowa 09.06.2020, 22:20
19 OPP A Jan Fuk 2006 Giżycka Grupa Regatowa 09.06.2020, 22:20
20 OPP A Patryk Chełkowski 2006 Giżycka Grupa Regatowa 09.06.2020, 22:20
21 OPP A Maciej Dudek 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.06.2020, 10:39
22 OPP A Michał Karnacewicz 2007 Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.06.2020, 10:39
23 OPP A Aleksandra Zybert 2007 Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.06.2020, 10:39
24 OPP A Filip Rostek 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.06.2020, 10:39
25 OPP A Magdalena Skórnóg 2006 Giżycka Grupa Regatowa 09.06.2020, 22:20
26 OPP A Jakub Szczepański 2006 LKS CHARZYKOWY 04.06.2020, 21:33
27 OPP A Mateusz Kozłowski 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.06.2020, 10:39
28 OPP A PIOTR TRELLA 2006 MKŻ Arka Gdynia 11.06.2020, 18:46
29 OPP A Mikołaj Głąb 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.06.2020, 10:39
30 OPP A Maksymilian Luto 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.06.2020, 10:39
OPP B
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 OPP B Amelia Ferenc 2010 Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2020, 10:52
2 OPP B Gustaw Kowalski 2009 Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2020, 10:52
3 OPP B Jakub Darkowski 2008 SSW MOS Iława 08.06.2020, 15:21
4 OPP B Nikodem Machejko 2008 Giżycka Grupa Regatowa 09.06.2020, 21:53
5 OPP B Konrad Nawrot 2008 SSW MOS Iława 08.06.2020, 15:21
6 OPP B Milena Górna 2008 Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok 09.06.2020, 12:58
7 OPP B Elżbieta Psiuk 2011 Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2020, 10:52
8 OPP B Kajetan Liszewski 2010 OPTI CWM Gdynia 07.06.2020, 00:10
9 OPP B Julia Płocharczyk 2009 Klub Sportowy "BAZA Mrągowo" 08.06.2020, 14:13
10 OPP B Wojtek Wójcik 2008 Ts Kuźnia Rybnik 05.06.2020, 10:52
11 OPP B Maria Sajewicz 2008 UKS Żeglarz Wrocław 04.06.2020, 20:21
12 OPP B Aleksander Zajączkowski 2009 Giżycka Grupa Regatowa 09.06.2020, 21:53
13 OPP B Paweł Rusak 2011 Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok 09.06.2020, 12:58
14 OPP B Jan Wiśniowski 2008 YKP Gdynia 06.06.2020, 14:40
15 OPP B Grzegorz Górecki 2009 Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2020, 10:52
16 OPP B Tomasz Pakulski 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 05.06.2020, 23:13
17 OPP B Jekaterina Bianki 2009 UKS MOS EŁK 08.06.2020, 10:43
18 OPP B Daniel łachacz 2008 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 08.06.2020, 14:13
19 OPP B Jan Chylarecki 2007 MKS 'Dwójka" Warszawa 09.06.2020, 14:21
20 OPP B Tomasz Tęcza 2009 Jacht Klub Nisko 03.06.2020, 10:14
21 OPP B Aleksandra Wiśniowska 2009 YKP Gdynia 06.06.2020, 14:40
22 OPP B Jakub Podgórny 2008 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 03.06.2020, 12:34
23 OPP B Maciej Misiuk 2010 UKS Żegluj Lublin 09.06.2020, 22:21
24 OPP B Maurycy Kosmowski 2009 Ks AZS AWFIS GDAŃSK 07.06.2020, 09:05
25 OPP B Filip Modzelewski 2009 AZS Poznań 07.06.2020, 20:45
26 OPP B Gustaw Wojcieszak 2011 AZS Poznań 07.06.2020, 20:45
27 OPP B Michał Trzpis 2008 KW LOK GARLAND GLIWICE 09.06.2020, 16:29
28 OPP B Wojciech Henryk Komenda 2008 KS Spójnia Warszawa 08.06.2020, 14:06
29 OPP B Marta Gajdzińska 2010 AZS Poznań 07.06.2020, 20:45
30 OPP B Maja Filipska 2009 YK STAL GDYNIA 03.06.2020, 21:48
31 OPP B Kornelia Urzędowska 2010 Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok 09.06.2020, 12:58
32 OPP B Dominik Rolbiecki 2009 LKS CHARZYKOWY 04.06.2020, 21:33
33 OPP B Kamila Maziarz 2009 KS Energetyk 08.06.2020, 14:11
34 OPP B Emilia Siekierczak 2008 AZS Poznań 07.06.2020, 20:45
35 OPP B Bartosz Janusek 2008 MKS 'Dwójka" Warszawa 09.06.2020, 14:21
36 OPP B Zuzanna Kapała 2009 OPTI CWM Gdynia 05.06.2020, 23:36
37 OPP B Wojciech Sygnet 2010 AZS Poznań 07.06.2020, 20:45
38 OPP B Weronika Piotrowicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa 09.06.2020, 21:53
39 OPP B Marek Filipski 2012 YK STAL GDYNIA 03.06.2020, 21:48
40 OPP B Julia Padzik 2009 OPTI CWM Gdynia 05.06.2020, 23:36
41 OPP B Emilia Brdulak 2011 KS Spójnia Warszawa 12.06.2020, 08:31
42 OPP B Aleksandra Matz 2010 KS Spójnia Warszawa 08.06.2020, 14:06
43 OPP B Hanna Gębicka 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 09.06.2020, 14:21
44 OPP B Szymon Warecha 2009 UKS MOS EŁK 08.06.2020, 10:43
45 OPP B Maja Niedźwiecka 2009 UKS MOS EŁK 08.06.2020, 10:43
46 OPP B Magdalena Psiuk 2010 Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2020, 10:52
47 OPP B Klara Malec 2010 OPTI CWM Gdynia 05.06.2020, 23:36
48 OPP B Jan Psiuk 2008 Ts Kuźnia Rybnik 05.06.2020, 10:52
49 OPP B Matylda Rodziewicz 2009 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 08.06.2020, 14:13
50 OPP B Igor Murach 2009 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 08.06.2020, 14:13
51 OPP B Bartosz Peczka 2007 MKŻ Żnin 08.06.2020, 16:55
52 OPP B Adam Aljabali 2010 UKS Żegluj Lublin 09.06.2020, 22:21
53 OPP B Pola Czerwińska 2008 UKS Żeglarz Wrocław 04.06.2020, 20:21
54 OPP B Piotr Malitowski 2011 KW LOK GARLAND GLIWICE 05.06.2020, 13:37
55 OPP B Kacper Kibiersza 2008 YK STAL GDYNIA 03.06.2020, 21:48
56 OPP B Lena Dawidowicz 2009 UKS MOS EŁK 08.06.2020, 10:43
57 OPP B Maria Wojcieszyńska 2011 LKS CHARZYKOWY 04.06.2020, 21:33
58 OPP B Mateusz Tokarski 2008 UKS Żeglarz Wrocław 04.06.2020, 20:21
59 OPP B Marta Sochacka 2008 UKS Żeglarz Wrocław 04.06.2020, 20:21
60 OPP B Julia Turniak 2008 UKS Żeglarz Wrocław 04.06.2020, 20:21
61 OPP B Michał Musielak 2009 Nauticus Yacht Club Olsztyn 05.06.2020, 23:13
62 OPP B Józef Krasowski 2009 KS Spójnia Warszawa 08.06.2020, 14:06
63 OPP B Jakub Porębski 2009 OPTI CWM Gdynia 05.06.2020, 23:36
64 OPP B Maciej Karol Streubel 2008 YKP Gdynia 06.06.2020, 14:40
65 OPP B Tymon Przyjemczak 2008 KS Zatoka Puck 08.06.2020, 10:41
66 OPP B Aleksandra Błońska 2008 UKS Żegluj Lublin 09.06.2020, 22:21
67 OPP B Antoni Brzozowski 2009 KS Spójnia Warszawa 08.06.2020, 14:06
68 OPP B Radosław Dudkiewicz 2009 LKS CHARZYKOWY 04.06.2020, 21:33
69 OPP B Mikołaj łoboda 2010 OPTI CWM Gdynia 05.06.2020, 23:36
70 OPP B Mikołaj Cieślak 2008 UKS Żegluj Lublin 09.06.2020, 22:21
71 OPP B Weronika Grala 2010 Giżycka Grupa Regatowa 09.06.2020, 21:53
72 OPP B Sebastian Schmidt 2007 KS Zatoka Puck 08.06.2020, 10:41
73 OPP B Saturnin Smółka 2007 AZS UW Warszawa 09.06.2020, 00:06
74 OPP B Iga Dębecka-strzyżewska 2008 AZS UW Warszawa 09.06.2020, 00:06
75 OPP B Maciej Cioczek 2007 UKS Żegluj Lublin 09.06.2020, 22:21
76 OPP B Weronika Pawlak 2010 OPTI CWM Gdynia 05.06.2020, 23:36
77 OPP B Dominika Kluczka 2010 YKP Gdynia 06.06.2020, 14:40
78 OPP B Marcel Waszkiewicz 2011 Jacht Klub Nisko 03.06.2020, 10:14
79 OPP B Adam Pakulski 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 05.06.2020, 23:13
80 OPP B Zofia Rolbiecka 2011 LKS CHARZYKOWY 04.06.2020, 21:33
81 OPP B Marika Tassious 2007 YKP Gdynia 06.06.2020, 14:40
82 OPP B Zofia Kuszewska 2010 Giżycka Grupa Regatowa 09.06.2020, 21:53
83 OPP B Oliwia Kaczyńska 2008 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 08.06.2020, 14:13
84 OPP B Anna ścisłowska 2008 UKS Żegluj Lublin 09.06.2020, 22:21
85 OPP B Antoni Gabryszewski 2009 UKS Żeglarz Wrocław 04.06.2020, 20:21
86 OPP B Piotr Kowalewski 2008 SSW MOS Iława 08.06.2020, 15:21
87 OPP B Jan Muszyński 2007 KS Spójnia Warszawa 08.06.2020, 14:06
88 OPP B Mateusz Kundzier 2008 KŻ Gdańsk 04.06.2020, 08:24
89 OPP B Pascal Kuźmicki 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 05.06.2020, 23:13
90 OPP B Wiktor Raszka 2009 MKS "Dwójka" Warszawa 09.06.2020, 14:21
91 OPP B Zofia Brdulak 2009 KS Spójnia Warszawa 05.06.2020, 12:48
92 OPP B Lena Bukowska 2010 YK STAL GDYNIA 03.06.2020, 21:48
93 OPP B Franciszek Zając 2008 KŻ Gdańsk 04.06.2020, 08:24
94 OPP B Rozalia Rozum 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 09.06.2020, 14:21
95 OPP B Emilia Paszek 2010 Ks AZS AWFIS GDAŃSK 07.06.2020, 09:05
96 OPP B Dominik Sienkiewicz 2007 Ks AZS AWFIS GDAŃSK 07.06.2020, 09:05
97 OPP B Tymon Szkołut 2009 UKS Żegluj Lublin 09.06.2020, 22:21
98 OPP B Piotr Małachowski 2008 Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok 09.06.2020, 12:58
99 OPP B Konstanty Kosiński 2009 Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok 09.06.2020, 12:58
100 OPP B Mikołaj łukasik 2010 UKS Żegluj Lublin 09.06.2020, 22:21
101 OPP B Alicja Kurpiewska 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 09.06.2020, 14:21
102 OPP B Zuzanna Liedtke 2008 SSW MOS Iława 08.06.2020, 15:21
103 OPP B Tomasz Ruban 2010 MKS "Dwójka" Warszawa 09.06.2020, 14:21
104 OPP B Eryk Kąkolewski 2009 KS Spójnia Warszawa 05.06.2020, 12:48
105 OPP B Dawid Brzeski 2010 MKS 'Dwójka" Warszawa 09.06.2020, 14:21
106 OPP B Jan Marjański 2009 Ks AZS AWFIS GDAŃSK 07.06.2020, 09:05
107 OPP B Wiktor Weselak 2008 Ks AZS AWFIS GDAŃSK 07.06.2020, 09:05
108 OPP B Adam Szalewicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa 09.06.2020, 21:53
109 OPP B Julia Czerwiak 2008 YKP Gdynia 06.06.2020, 14:40
110 OPP B Sonia Dobrzyńska 2007 KS Spójnia Warszawa 05.06.2020, 12:48
111 OPP B Eryk Majewski 2008 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 08.06.2020, 14:13
112 OPP B Maciej Szawkowski 2008 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 08.06.2020, 14:13
113 OPP B Michał Godlewski 2008 KW LOK GARLAND GLIWICE 09.06.2020, 16:29
114 OPP B Hubert Szulczewski 2008 SSW MOS Iława 08.06.2020, 15:21
115 OPP B Ewa Fabisiak 2007 Giżycka Grupa Regatowa 09.06.2020, 21:53
116 OPP B Nina Zygo 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 09.06.2020, 14:21
117 OPP B Michał Roman 2009 KŻ Gdańsk 04.06.2020, 08:24
118 OPP B Oskar Sylka 2008 YKP Gdynia 06.06.2020, 14:40
119 OPP B Wiktor Przeździecki 2008 KS Spójnia Warszawa 05.06.2020, 12:48
120 OPP B Ida Kocięda 2010 OPTI CWM Gdynia 05.06.2020, 23:36
121 OPP B Maciej Kundzier 2012 KŻ Gdańsk 09.06.2020, 13:21
122 OPP B Paweł łoboda 2008 OPTI CWM Gdynia 05.06.2020, 23:36
123 OPP B Stanisław Nadolski 2009 SSW MOS Iława 08.06.2020, 15:21
124 OPP B Zofia Glaza 2008 OPTI CWM Gdynia 05.06.2020, 23:36
125 OPP B Konrad Czech 2008 OPTI CWM Gdynia 05.06.2020, 23:36
126 OPP B Tobiasz Zabiegałowski 2008 OPTI CWM Gdynia 05.06.2020, 23:36
127 OPP B Kamil Roman 2011 KŻ Gdańsk 04.06.2020, 08:24
128 OPP B Piotr Grendziak 2008 Ts Kuźnia Rybnik 05.06.2020, 10:52
129 OPP B Jakub Dębiński 2009 Nauticus Yacht Club Olsztyn 05.06.2020, 23:13
130 OPP B Wojciech Markwart 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 05.06.2020, 23:13
131 OPP B Alicja Saj 2010 YK STAL GDYNIA 03.06.2020, 21:48
132 OPP B Piotr Tutkowski 2011 YK STAL GDYNIA 03.06.2020, 21:48
133 OPP B Karol Gaj 2007 TS Kuźnia Rybik 05.06.2020, 10:52
134 OPP B Agata Koropecka 2009 OPTI CWM Gdynia 05.06.2020, 23:36
135 OPP B Kajetan Matwiejczyk 2007 YKP Gdynia 06.06.2020, 14:40
136 OPP B Piotr Toczek 2007 YKP Gdynia 06.06.2020, 14:40
137 OPP B Wiktor Radziej 2008 Ks AZS AWFIS GDAŃSK 07.06.2020, 09:05
138 OPP B Jan Wilk 2010 SSW MOS Iława 08.06.2020, 15:21
139 OPP B Hubert Matz 2008 KS Spójnia Warszawa 05.06.2020, 12:48
140 OPP B Miłosz Ciechanowicz 2010 Giżycka Grupa Regatowa 09.06.2020, 21:53
141 OPP B Natasza Micewicz 2009 YKP Gdynia 06.06.2020, 14:40
142 OPP B Michał Ciechanowicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa 09.06.2020, 21:53
143 OPP B Antonina Dziekańska 2011 Giżycka Grupa Regatowa 09.06.2020, 21:53
144 OPP B Maja Horoszkiewicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa 09.06.2020, 21:53
145 OPP B Stanisław Wróblewski 2010 AZS UW Warszawa 09.06.2020, 00:06
146 OPP B Marcin Krawczyk 2007 Nauticus Yacht Club Olsztyn 05.06.2020, 23:13
147 OPP B Szymon Kroczek 2007 Nauticus Yacht Club Olsztyn 05.06.2020, 23:13
148 OPP B Mateusz Walczak 2009 Nauticus Yacht Club Olsztyn 05.06.2020, 23:13
149 OPP B Antonina Puchowska 2008 YK STAL GDYNIA 03.06.2020, 21:48
150 OPP B Mikołaj Waszkiewicz 2009 Jacht Klub Nisko 03.06.2020, 10:14
151 OPP B Bartosz żmudziński 2008 MKŻ Żnin 08.06.2020, 16:55
152 OPP B Karol Stachowski 2009 KŻ Gdańsk 04.06.2020, 08:24
153 OPP B Wit Dmuchowski 2009 SSW MOS Iława 08.06.2020, 15:21
154 OPP B Maja Komorowska 2009 OPTI CWM Gdynia 05.06.2020, 23:36
155 OPP B Małgorzata Wyrębska 2009 YK STAL GDYNIA 03.06.2020, 21:48
156 OPP B Jan Konkol 2008 YKP Gdynia 06.06.2020, 14:40
157 OPP B Maksymilian Malec 2008 OPTI CWM Gdynia 05.06.2020, 23:36
158 OPP B Jan Dąbrowski 2009 Jacht Klub Nisko 03.06.2020, 10:14
159 OPP B Adrianna Komosińska 2009 SSW MOS Iława 08.06.2020, 15:21
160 OPP B Aleksander Kolman 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 05.06.2020, 23:13
161 OPP B Wiktor Kruszyński 2012 YK STAL GDYNIA 03.06.2020, 21:48
162 OPP B Julia Agnieszczak 2010 SSW MOS Iława 08.06.2020, 15:21
163 OPP B Wiktoria Sajdak 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj 09.06.2020, 12:43
164 OPP B Tomasz Ignaczewski 2012 KS Spójnia Warszawa 05.06.2020, 12:48
165 OPP B Antoni Zając 2012 KŻ Gdańsk 09.06.2020, 13:21
166 OPP B Ilia Gushchin 2012 KŻ Gdańsk 09.06.2020, 13:21
167 OPP B Piotr Harnasz 2009 Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2020, 10:52
168 OPP B Vincent Drożdż 2011 UKS Żegluj Lublin 09.06.2020, 22:21
169 OPP B Tomasz Terlecki 2020 Klub Sportowy ”BAZA Mrągowo” 08.06.2020, 14:13
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.