14 - 16 cze 2019

Puchar Trzech Ryb

Giżycko, Polska
Wyniki Podział na grupy
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 Pkt
1 POL POL 1827 Ewa LEWANDOWSKA 2006 K KS AZS AWFiS Gdańsk 1 1 5 7.00
2 POL POL 1799 Iwo Reński 2005 M YKP Gdynia 2 2 9 13.00
3 POL POL 920 Maksymilian Kruczyński 2006 M AZS Poznań 8 1 6 15.00
4 POL POL 2071 Mateusz Gigielewicz 2005 M Giżycka Grupa Regatowa 9 5 3 17.00
5 POL POL 1865 Paulina Rutkowska 2005 K YKP Gdynia 3 12 3 18.00
6 POL POL 1626 Aleksander Ponto 2004 M YKP Gdynia 16 6 1 23.00
7 POL POL 1917 Filip Marjański 2007 M KS AZS AWFiS Gdańsk 10 11 4 25.00
8 POL POL 2552 Maciej Iliński 2004 M YKP Gdynia 4 19 4 27.00
9 POL POL 2177 Patryk Chełkowski 2006 M Giżycka Grupa Regatowa 21 4 6 31.00
10 POL POL 1906 Gustaw Kwiek 2006 M KS Spójnia Warszawa 6 14 15 35.00
11 POL POL 2032 Fabian Kocięda 2007 M OPTI CWM Gdynia 23 3 11 37.00
12 POL POL 1950 Jeremi Szczukowski 2006 M CHKŻ Chojnice 16 20 2 38.00
13 POL POL 1889 Jeremi Dąbrowski 2005 M UKS Barnim Goleniów 20 9 10 39.00
14 POL POL 1903 Tomasz Bendlewski 2004 M YKP Gdynia 18 15 8 41.00
15 POL POL 2200 Kaja Śledzińska 2007 K KS Spójnia Warszawa 24 10 9 43.00
16 POL POL 2041 Filip Jarosiewicz 2006 M YKP Gdynia 1 34 12 47.00
17 POL POL 100 Krzysztof Ołowiak 2008 M YKP Gdynia 12 3 32 47.00
18 POL POL 1867 Jan Klinicki 2007 M SSW MOS Iława 20 28 5 53.00
19 POL POL 2057 Natalia Kilar 2005 K Yacht Klub Stal Gdynia 25 15 13 53.00
20 POL POL 2024 Michał Jaroszek 2006 M KSW BALTIC 17 36 2 55.00
21 POL POL 1801 Oskar Wielczyk 2007 M SSW MOS Iława 33 10 12 55.00
22 POL POL 2152 Filip Lenart 2005 M KSW BALTIC 15 17 24 56.00
23 POL POL 1975 Maja Kwiek 2007 K KS Spójnia Warszawa 21 35 1 57.00
24 POL POL 2170 Jan Fuk 2006 M Giżycka Grupa Regatowa 5 40 13 58.00
25 POL POL 1151 Alicja Przybyłek 2005 K AZS Poznań 18 7 33 58.00
26 POL POL 1932 Konrad Wlazłowski 2005 M YKP Gdynia 2 17 41 60.00
27 POL POL 4112 Jan Zamojski 2006 M YKP Gdynia 10 34 16 60.00
28 POL POL 2403 Pola Schmidt 2004 K CHKŻ Chojnice 19 23 18 60.00
29 POL POL 2219 Aleksander Bury 2005 M OPTI CWM Gdynia 24 13 24 61.00
30 POL POL 1593 Rafał Balicki 2007 M CHKŻ Chojnice 11 31 21 63.00
31 POL POL 1750 Filip Nosol 2007 M CHKŻ Chojnice 42 7 15 64.00
32 POL POL 3404 Szymon Rozum 2005 M MKS "Dwójka" Warszawa 43 13 8 64.00
33 POL POL 3553 Antoni Nazimek 2005 M JKW Poznań 30 11 23 64.00
34 POL POL 1999 Jakub Tomczyński 2003 M KS Spójnia Warszawa 31 24 10 65.00
35 POL POL 1871 Wojciech Stefaniak 2006 M ŻMKS-Poznań 13 22 31 66.00
36 POL POL 2117 Alicja Tutkowska 2007 K YKP Gdynia 22 42 7 71.00
37 POL POL 1868 Joanna Cymerman 2004 K UKS Barnim Goleniów 9 42 22 73.00
38 POL POL 1882 Filip Oleszczyk 2005 M UKS Barnim Goleniów 56 8 11 75.00
39 POL POL 1884 Oskar Sawicki 2006 M UKS Barnim Goleniów 28 12 35 75.00
40 POL POL 2209 Filip Rostek 2006 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 39 16 20 75.00
41 POL POL 1883 Aleksandra Bobrowska 2007 K UKS Barnim Goleniów 44 8 25 77.00
42 POL POL 2068 Kacper Bąk 2005 M KŻ "Horn" Kraków 26 46 7 79.00
43 POL POL 1452 Antonina Ołowiak 2006 K YKP Gdynia 37 26 17 80.00
44 POL POL 2138 Max Berliński 2006 M YKP Gdynia 15 52 14 81.00
45 POL POL 1881 Maciej Cymerman 2006 M UKS Barnim Goleniów 7 9 DNF 82.00
46 POL POL 1193 Igor Wierzbowski 2007 M KN Lider Kraków 38 5 42 85.00
47 POL POL 2000 Ignacy Oźminkowski 2004 M KS Spójnia Warszawa RET 4 16 86.00
48 POL POL 1390 Kacper Młodzianowski 2005 M AZS Poznań 36 31 19 86.00
49 POL POL 1757 Rafał Górski 2005 M KS AZS AWFiS Gdańsk 19 25 43 87.00
50 BLR BLR 505 Dzianis Sukhau 2007 M SDUSHOR MINSK 23 18 49 90.00
51 POL POL 1728 Jan Kamieński 2006 M JKW Poznań 43 21 26 90.00
52 POL POL 2121 Joanna Michalska 2007 K UKS YACHT CLUB SŁAWA 35 30 25 90.00
53 POL POL 2019 Danuta Grudzień 2006 K UKS Silesia Opty Chełm Śląski 22 49 21 92.00
54 POL POL 2007 Alicja Michalewska 2007 K SSW MOS Iława 32 37 23 92.00
55 POL POL 1018 Antoni Lipiński 2006 M CHKŻ Chojnice 30 32 30 92.00
56 POL POL 2058 Piotr Grabski 2005 M SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 12 32 49 93.00
57 POL POL 1669 Natalia Chojnowska 2007 K SSW MOS Iława 29 33 32 94.00
58 POL POL 1835 Natalia Ziółkowska 2007 K YKP Gdynia 31 45 20 96.00
59 POL POL 1960 Miłosz Samek 2005 M Centrum Żeglarskie Szczecin 40 28 28 96.00
60 POL POL 1947 Jacek Kalinowski 2006 M CHKŻ Chojnice 29 2 RET 97.00
61 POL POL 1949 Maksymilian Kabat 2006 M CHKŻ Chojnice 36 47 14 97.00
62 RUS RUS 3939 Ivan Mikhalev 2007 M Giżycka Grupa Regatowa 4 38 56 98.00
63 POL POL 1424 Jakub Wegiera 2006 M UKS FIR Warszawa 14 29 55 98.00
64 POL POL 2153 Szymon Wójcik 2005 M KSW BALTIC 49 16 34 99.00
65 POL POL 2605 Magdalena Skórnóg 2006 K Giżycka Grupa Regatowa 57 23 19 99.00
66 RUS RUS 1300 Vladimir Nekrasov 2004 M UKS PIONERSKIY 41 22 37 100.00
67 POL POL 2006 Amelia Potejko 2006 K Giżycka Grupa Regatowa 48 6 48 102.00
68 POL POL 1776 Michał Maziarka 2005 M YKP Gdynia 35 14 53 102.00
69 POL POL 1829 Stanisław Wojda 2006 M JKW Poznań 34 38 30 102.00
70 POL POL 2203 Michał Karnacewicz 2007 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 13 48 44 105.00
71 POL POL 2166 Dominika Grala 2006 K Giżycka Grupa Regatowa 59 29 17 105.00
72 POL POL 1460 Aleksandra Jakubowska 2004 K ŻMKS-Poznań 47 21 37 105.00
73 POL POL 1885 Anna Chomont 2005 K UKS Barnim Goleniów 28 52 26 106.00
74 POL POL 194 Krzysztof Szczodrowski 2005 M CHKŻ Chojnice 26 51 29 106.00
75 POL POL 2008 Maciej Kasprzak 2008 M SSW MOS Iława 32 41 33 106.00
76 POL POL 1779 Marcel Wieliński 2005 M LKS CHARZYKOWY 3 47 57 107.00
77 BLR BLR 515 Yaramir Valoshynau 2006 M SDUSHOR MINSK 8 40 59 107.00
78 POL POL 333 Michał Kornik Skawiński 2007 M KS Spójnia Warszawa 47 26 35 108.00
79 POL POL 1716 Bartłomiej Heksel 2004 M KN Lider Kraków 27 41 40 108.00
80 POL POL 817 Lila Sochaj 2007 K KS AZS AWFiS Gdańsk 7 36 DNE 109.00
81 POL POL 1444 Oskar Ponto 2004 M YKP Gdynia 25 18 DSQ 109.00
82 POL POL 1492 Paweł Romanowicz 2005 M JKW Poznań 5 58 51 114.00
83 POL POL 2723 Jakub Szczepański 2006 M LKS CHARZYKOWY 58 19 38 115.00
84 POL POL 1644 Nina Janowicz 2006 K KS AZS AWFiS Gdańsk 27 51 39 117.00
85 POL POL 2204 Aleksandra Zybert 2007 K Nauticus Yacht Club Olsztyn 6 63 50 119.00
86 POL POL 2114 Tymon Wiatrowski 2006 M CHKŻ Chojnice 56 27 36 119.00
87 POL POL 2191 Jan Karnowski 2006 M KS Spójnia Warszawa 45 43 31 119.00
88 POL POL 16 Kasia Wajdowska 2004 K KŻ "Horn" Kraków 53 25 44 122.00
89 POL POL 1329 Gita Van Der Voort 2007 K KŻ "Horn" Kraków 46 30 47 123.00
90 POL POL 2709 Julian Podwalski 2005 M SSW MOS Iława 17 50 58 125.00
91 POL POL 1278 Adam Cwojdziński 2006 M ŻMKS-Poznań 38 50 39 127.00
92 POL POL 111 Jakub Lipowski 2007 M KN Lider Kraków 14 53 62 129.00
93 POL POL 1026 Jakub Gil 2006 M CHKŻ Chojnice 51 24 54 129.00
94 POL POL 1224 Piotr Jakubowski 2006 M ŻMKS-Poznań 48 39 42 129.00
95 POL POL 1862 Zuzanna Zielińska 2006 K YKP Gdynia 51 20 59 130.00
96 POL POL 1753 Michał Jankowski 2005 M KS AZS AWFiS Gdańsk 50 58 22 130.00
97 POL POL 2148 Jakub Modzelewski 2004 M AZS Poznań 49 54 27 130.00
98 POL POL 2194 Maciej Dudek 2008 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 11 65 56 132.00
99 POL POL 2034 Natasha Anolik 2006 K OPTI CWM Gdynia 39 48 46 133.00
100 POL POL 2101 Mikołaj Bazyli 2005 M KSW BALTIC 55 61 18 134.00
101 POL POL 1230 Aleksandra Borucka 2006 K AZS Poznań 46 27 61 134.00
102 POL POL 2210 Kacper Warywoda 2005 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 33 55 48 136.00
103 POL POL 62 Jan Ptasiński 2005 M AZS Poznań 55 35 47 137.00
104 BLR BLR 345 Valeria Gulidova 2006 K SDUSHOR MINSK 60 39 38 137.00
105 POL POL 1851 Patrycja Kurpiewska 2005 K MKS "Dwójka" Warszawa 52 45 40 137.00
106 POL POL 2142 Hanna Wiszniowska 2005 K JKW Poznań 54 57 27 138.00
107 POL POL 1050 Szymon Rossa 2006 M ŻMKS-Poznań 50 37 51 138.00
108 POL POL 2030 Adam Turczynowicz 2005 M KS Spójnia Warszawa 53 43 43 139.00
109 POL POL 1963 Zofia Prądzińska K DSQ 33 41 140.00
110 POL POL 127 Franciszek Kolikow 2006 M UKŻ "Błękitni" Grzybowo 62 44 36 142.00
111 POL POL 2206 Hanna Korsak 2006 K MKS "Dwójka" Warszawa 34 64 45 143.00
112 POL POL 2069 Bartłomiej Wrzosek 2007 M KŻ "Horn" Kraków 42 56 45 143.00
113 POL POL 1902 Mateusz Kolba 2006 M KN Lider Kraków 45 44 55 144.00
114 POL POL 3405 Zofia Szcześniak 2006 K KS Zjednoczeni Bydgoszcz 63 53 29 145.00
115 POL POL 945 Andrzej Nycz 2006 M JKW Poznań 57 54 34 145.00
116 RUS RUS 2005 Artem Krupachev 2005 M UKS PIONERSKIY 44 49 52 145.00
117 POL POL 1978 Kinga Furmanek 2007 K SSW MOS Iława 40 57 50 147.00
118 POL POL 1448 Marianna Gębicka 2006 K MKS "Dwójka" Warszawa 63 62 28 153.00
119 POL POL 1489 Paweł Koliński 2005 M LKS CHARZYKOWY 37 55 61 153.00
120 BLR BLR 232 Vasiliy Liavshynski 2006 M SDUSHOR MINSK 41 56 60 157.00
121 POL POL 1405 Igor Gruszczyński 2007 M UKS YACHT CLUB SŁAWA 61 46 53 160.00
122 POL POL 1622 Stanisław Cholewicki 2007 M JKW Poznań 58 60 46 164.00
123 POL POL 1229 Zofia Pospieszna 2007 K AZS Poznań 54 59 57 170.00
124 POL POL 932 Jakub Rusiniak 2007 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 61 59 54 174.00
125 POL POL 1800 Jakub Kosowski 2007 M UKS FIR Warszawa 62 61 52 175.00
126 POL POL 1084 Julia Maziarz 2006 K KS Energetyk 60 60 60 180.00
127 POL POL 1188 Maksymilian Kowalczyk 2005 M KS "Omega" Kraków 52 DNF DNF 184.00
128 POL POL 1988 Antoni Kiliszek 2006 M MKS "Dwójka" Warszawa 64 62 58 184.00
129 POL POL 1888 Stanisław Maik 2006 M UKS Barnim Goleniów 59 63 62 184.00
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 Pkt do lat 9
1 POL POL 2244 Igor Kawałko 2007 M OPTI CWM Gdynia 1 1 2 4.00
2 POL POL 2126 Alexandre Vidal 2008 M WTW Warszawa 1 1 7 9.00
3 POL POL 1802 Piotr Trella 2008 M MKŻ Arka Gdynia 2 3 4 9.00
4 POL POL 2177 Weronika Grala 2010 K Giżycka Grupa Regatowa 6 2 2 10.00 1
5 POL POL 2035 Piotr Muchlado 2008 M OPTI CWM Gdynia 3 2 7 12.00
6 POL POL 1254 Franciszek Thomas 2006 M Yacht Klub Stal Gdynia 4 3 6 13.00
7 POL POL 1879 Igor Grzelak 2007 M WTW Warszawa 3 9 3 15.00
8 POL POL 1979 Hubert Nowicki 2007 M GKŻ Gdańsk 4 6 5 15.00
9 POL POL 1780 Szymon Kolka 2008 M YKP Gdynia 1 9 6 16.00
10 POL POL 1523 Olga Wietek 2008 K Yacht Klub Stal Gdynia 10 3 4 17.00
11 POL POL 2158 Weronika Przeździecka 2009 K KS Spójnia Warszawa 9 11 1 21.00
12 POL POL 1880 Mikołaj Bujalski 2006 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 5 2 14 21.00
13 POL POL 1619 Mateusz Gąsiorowski 2007 M YKP Gdynia 2 13 6 21.00
14 POL POL 447 Amelia Wydra 2006 K Olsztyński Klub Żeglarski 3 11 7 21.00
15 POL POL 1940 Filip Bil 2009 M Yacht Klub Stal Gdynia 8 5 9 22.00
16 POL POL 1817 Emilia Paszek 2010 K KS AZS AWFiS Gdańsk 9 11 3 23.00 2
17 POL POL 1937 Maciej Szawkowski 2008 M Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 9 6 9 24.00
18 POL POL 2042 Tymon Sochaj 2007 M KS AZS AWFiS Gdańsk 8 16 1 25.00
19 POL POL 2212 Mateusz Graczyk M CSW "Opty" Ustka 14 10 2 26.00 3
20 POL POL 1297 Daniel Łachacz 2008 M Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 16 8 5 29.00
21 POL POL 1670 Zuzanna Zasada 2006 K KS Zatoka Puck 8 14 10 32.00
22 POL POL 2124 Agata Koropecka 2009 K Yacht Klub Stal Gdynia 4 25 5 34.00
23 RUS RUS 3339 Artem Kornalevskij 2007 M UKS PIONERSKIY 11 12 12 35.00
24 POL POL 2023 Jakub Szurko 2008 M KSW BALTIC 6 18 12 36.00
25 POL POL 1529 Alexander Nowak 2009 M UKS FIR Warszawa 6 7 24 37.00
26 POL POL 1939 Dante Luciani 2006 M UKS Żegluj Lublin 15 12 15 42.00
27 POL POL 1665 Mateusz Kluczka 2006 M YKP Gdynia 5 23 16 44.00
28 POL POL 3409 Bartosz Bilicki 2007 M SSW MOS Iława 23 7 14 44.00
29 POL POL 1721 Franciszek Siwek 2007 M KS Spójnia Warszawa 5 34 8 47.00
30 POL POL 1969 Hubert Szulczewski 2008 M SSW MOS Iława 18 12 20 50.00
31 POL POL 910 Wojciech Jankowski 2006 M KS AZS AWFiS Gdańsk 2 22 27 51.00
32 POL POL 1614 Wit Dmuchowski 2009 M SSW MOS Iława 29 4 18 51.00
33 POL POL 2270 Piotr Kosowski 2008 M YKP Gdynia 13 38 1 52.00
34 POL POL 1244 Zofia Brdulak 2009 M KS Spójnia Warszawa 25 7 20 52.00
35 POL POL 936 Maurycy Kosmowski 2009 M Stowarzyszenie Port Mechelinki 18 32 4 54.00
36 POL POL 1892 Aleksander Główka 2007 M KS Spójnia Warszawa 19 18 17 54.00
37 POL POL 2005 Michał Kuczmarski 2006 M MKS "Dwójka" Warszawa 12 25 19 56.00
38 POL POL 1554 Tymon Przyjemczak 2008 M KS Zatoka Puck 11 22 24 57.00
39 POL POL 2037 Paweł Łoboda 2008 M OPTI CWM Gdynia 22 22 14 58.00
40 POL POL 2157 Gabriela Fajdasz 2007 K KS Spójnia Warszawa 43 14 3 60.00
41 POL POL 2140 Maja Józkowicz 2006 K YKP Gdynia 25 4 33 62.00
42 POL POL 2222 Karol Stachowski 2009 M GKŻ Gdańsk 34 5 24 63.00
43 POL POL 1548 Andrzej Thomas 2006 M Yacht Klub Stal Gdynia 7 28 29 64.00
44 POL POL 1362 Miłosz Wyszyński 2006 M Giżycka Grupa Regatowa 22 28 16 66.00
45 POL POL 1585 Mateusz Grabowski 2008 M LKS CHARZYKOWY 24 24 18 66.00
46 POL POL 1989 Mikołaj Głąb 2008 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 17 19 31 67.00
47 BLR BLR 577 Darya Yakimenka 2008 K SDUSHOR MINSK 26 20 21 67.00
48 POL POL 1674 Tomasz Pakulski 2008 M Olsztyński Klub Żeglarski 21 8 39 68.00
49 POL POL 2135 Tymon Kosobucki 2007 M YKP Gdynia 36 20 13 69.00
50 POL POL 1296 Eryk Majewski 2008 M Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 14 36 19 69.00
51 POL POL 1017 Filip Nowosad 2008 M KN Lider Kraków 24 8 38 70.00
52 POL POL 2137 Piotr Toczek 2007 M YKP Gdynia 31 29 10 70.00
53 POL POL 3422 Mateusz Kozłowski 2008 M Olsztyński Klub Żeglarski 27 17 30 74.00
54 POL POL 2176 Hanna Borkowska 2008 K Giżycka Grupa Regatowa 14 30 31 75.00
55 POL POL 2118 Maciej Maćkowiak 2007 M YKP Gdynia 22 13 41 76.00
56 POL POL 1551 Maciej Streubel 2008 M YKP Gdynia 28 4 45 77.00
57 POL POL 1328 Tymon Szkołut 2009 M UKS Żegluj Lublin 7 42 29 78.00
58 POL POL 1586 Maksymilian Malec 2008 M OPTI CWM Gdynia 34 26 18 78.00
59 POL POL 1637 Nina Mirowska 2008 K AZS UW Warszawa 15 31 33 79.00
60 POL POL 1656 Lidia Jakubowska 2005 K KS Zatoka Puck 57 15 8 80.00
61 POL POL 1086 Jan Zaporowski 2006 M KS Energetyk 46 23 11 80.00
62 POL POL 1993 Michał Roman 2009 M GKŻ Gdańsk 33 30 17 80.00
63 POL POL 1713 Jakub Jaworski 2007 M UKS Silesia Opty Chełm Śląski 26 31 23 80.00
64 POL POL 88 Hanna Duda 2008 K Stowarzyszenie Port Mechelinki 45 10 26 81.00
65 POL POL 2120 Maksymilian Luto 2008 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 32 17 32 81.00
66 POL POL 1763 Zuzanna Liedtke 2008 K SSW MOS Iława 25 42 15 82.00
67 POL POL 1943 Wiktor Łasak 2006 M OPTI CWM Gdynia 20 37 25 82.00
68 POL POL 1923 Wiktor Weselak 2008 M KS AZS AWFiS Gdańsk 13 56 17 86.00
69 POL POL 1981 Ewa Fabisiak 2007 K Giżycka Grupa Regatowa 30 19 37 86.00
70 POL POL 1700 Mikołaj Cieślak 2008 M UKS Żegluj Lublin 23 42 22 87.00
71 POL POL 1897 Michał Trafalski 2007 M Yacht Klub Stal Gdynia 11 34 43 88.00
72 POL POL 2169 Natasza Micewicz 2009 K YKP Gdynia 41 20 27 88.00
73 POL POL 1525 Józef Krasowski 2009 M KS Spójnia Warszawa 46 33 10 89.00
74 POL POL 1942 Alicja Żuber 2006 K Nauticus Yacht Club Olsztyn 27 51 11 89.00
75 POL POL 162 Marcin Małota 2009 M KN Lider Kraków 45 9 36 90.00
76 POL POL 980 Igor Mazurkiewicz 2008 M KŻ "Horn" Kraków 23 45 22 90.00
77 POL POL 2151 Jan Rohde 2008 M SSW MOS Iława UFD 1 9 91.00
78 POL POL 1221 Julia Padzik 2009 K OPTI CWM Gdynia 42 15 34 91.00
79 POL POL 2081 Zofia Glaza 2008 K OPTI CWM Gdynia 35 19 37 91.00
80 POL POL 2027 Wiktor Przeździecki 2008 M KS Spójnia Warszawa 20 25 46 91.00
81 POL POL 2110 Konrad Kunc 2006 M Yacht Klub Stal Gdynia 24 33 34 91.00
82 POL POL 1860 Aleksander Lenart 2009 M UKS OPTI ODRA Wrocław 34 29 28 91.00
83 POL POL 1403 Kacper Kibiersza 2008 M Yacht Klub Stal Gdynia 29 26 38 93.00
84 POL POL 1766 Jan Muszyński 2007 M KS Spójnia Warszawa 18 36 40 94.00
85 POL POL 2116 Alicja Saj 2010 K Yacht Klub Stal Gdynia 29 21 44 94.00 4
86 POL POL 1603 Tomasz Zadora 2007 M UKS Żegluj Lublin 30 39 25 94.00
87 POL POL 2089 Norbert Herba 2010 M Yacht Klub Stal Gdynia 28 36 30 94.00 5
88 POL POL 2171 Michał Ciechanowicz 2008 M Giżycka Grupa Regatowa 36 37 23 96.00
89 POL POL 1799 Iwo Barański 2006 M AZS UW Warszawa 30 46 21 97.00
90 POL POL 2072 Stanisław Nadolski 2009 M SSW MOS Iława 41 21 35 97.00
91 POL POL 2100 Hubert Matz 2008 M KS Spójnia Warszawa 21 23 54 98.00
92 POL POL 2104 Szymon Kroczek 2007 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 33 44 21 98.00
93 POL POL 2099 Daria Pedowska 2009 K Olsztyński Klub Żeglarski 32 26 40 98.00
94 POL POL 443 Dominika Godlewska 2007 K Olsztyński Klub Żeglarski 31 35 32 98.00
95 POL POL 2211 Antonina Puchowska 2008 K Yacht Klub Stal Gdynia 12 6 DNC 99.00
96 POL POL 1811 Franciszek Zając 2008 M GKŻ Gdańsk 40 33 27 100.00
97 POL POL 2168 Miłosz Ciechanowicz 2010 M Giżycka Grupa Regatowa 32 39 29 100.00 6
98 POL POL 1246 Hanna Gębicka 2008 K MKS "Dwójka" Warszawa 27 45 30 102.00
99 POL POL 2134 Jakub Matwiejczyk 2007 M YKP Gdynia 20 67 16 103.00
100 POL POL 1356 Dominik Sienkiewicz 2007 M KS AZS AWFiS Gdańsk 19 5 DNC 105.00
101 POL POL 1416 Karol Campr 2007 M UKS Silesia Opty Chełm Śląski 10 16 DNF 107.00
102 POL POL 825 Jan Wiśniewski 2007 M MKS "Dwójka" Warszawa UFD 14 13 108.00
103 POL POL 1444 Ewa Czapla 2005 K UKS Żegluj Lublin 38 29 41 108.00
104 POL POL 1601 Marcel Cichosz 2007 M UKS Żegluj Lublin 43 32 33 108.00
105 POL POL 2067 Piotr Kuźniarski 2007 M KŻ "Horn" Kraków 37 37 35 109.00
106 POL POL 1925 Alicja Wróblewska 2007 K YKP Gdynia 47 40 23 110.00
107 POL POL 1662 Jan Pawłowicz 2009 M KN Lider Kraków 35 34 41 110.00
108 POL POL 1085 Kamila Maziarz 2009 K KS Energetyk 56 16 39 111.00
109 POL POL 1570 Antoni Brzozowski 2009 M KS Spójnia Warszawa 47 53 13 113.00
110 POL POL 1494 Kacper Kostarz 2007 M UKS Silesia Opty Chełm Śląski 42 30 42 114.00
111 POL POL 1159 Rafał Ołowiak 2007 M YKP Gdynia 59 31 25 115.00
112 POL POL 1910 Pola Wdowiak 2008 K KS Spójnia Warszawa 44 43 28 115.00
113 POL POL 2036 Maja Wójcik 2008 K KSW BALTIC 45 24 47 116.00
114 RUS RUS 5743 Egor Sidelnikov 2008 M Amber Sail Kaliningrad DNF 17 19 117.00
115 POL POL 12036 Lidia Łukasik 2007 K UKS Żegluj Lublin 10 28 DNF 119.00
116 POL POL 1127 Mateusz Piskorz 2010 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 37 39 43 119.00 7
117 POL POL 2007 Jakub Darkowski 2008 M SSW MOS Iława 26 13 UFD 120.00
118 POL POL 1655 Maciej Cioczek 2007 M UKS Żegluj Lublin 60 18 42 120.00
119 POL POL 191 Hubert Staroń 2008 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 31 56 35 122.00
120 POL POL 1596 Szymon Mocarski 2010 M Stowarzyszenie Port Mechelinki 48 38 36 122.00 8
121 POL POL 1541 Jakub Porębski 2009 M OPTI CWM Gdynia 48 38 37 123.00
122 POL POL 2133 Aleksander Mucharski 2006 M YKP Gdynia DSQ 32 11 124.00
123 POL POL 2065 Aleksander Szczepara 2009 M KŻ "Horn" Kraków UFD 15 28 124.00
124 POL POL 1813 Rozalia Rozum 2007 K MKS "Dwójka" Warszawa 53 35 36 124.00
125 POL POL 2096 Liwia Liszkiewicz 2007 K Olsztyński Klub Żeglarski 16 48 61 125.00
126 POL POL 1028 Igor Góralczuk 2007 M UKŻ Białystok 17 27 DNF 125.00
127 POL POL 3333 Maja Komorowska 2009 K OPTI CWM Gdynia 50 49 26 125.00
128 POL POL 1833 Konstanty Kosiński 2009 M UKŻ Białystok 36 10 DNF 127.00
129 POL POL 1446 Gustaw Trybek 2008 M YKP Gdynia 53 43 32 128.00
130 POL POL 1007 Wiktor Pawelczyk 2007 M Stowarzyszenie Port Mechelinki DSQ 41 8 130.00
131 POL POL 709 Jakub Kuraś 2007 M KŻ "Horn" Kraków 15 35 DNE 131.00
132 POL POL 2044 Jakub Kaszewiak 2005 M AZS UW Warszawa 52 41 38 131.00
133 POL POL 1929 Sonia Dobrzyńska 2007 K KS Spójnia Warszawa DNF 40 12 133.00
134 POL POL 1765 Emilia Brdulak 2011 K KS Spójnia Warszawa 44 40 50 134.00 9
135 POL POL 2048 Igor Mirowski 2006 M AZS UW Warszawa 49 71 15 135.00
136 POL POL 1334 Ewa Główka 2009 K KS Spójnia Warszawa 33 21 UFD 135.00
137 POL POL 1449 Łucja Gorzoch 2007 K UKS MOS EŁK 55 49 31 135.00
138 POL POL 1418 Karolina Mendyk 2009 M KN Lider Kraków 28 44 66 138.00
139 POL POL 3406 Małgorzata Wyrębska 2009 K Yacht Klub Stal Gdynia 39 UFD 20 140.00
140 POL POL 1351 Franciszek Kamola 2009 M KS AZS AWFiS Gdańsk 52 47 43 142.00
141 POL POL 2136 Kajetan Matwiejczyk 2007 M YKP Gdynia 44 54 44 142.00
142 POL POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska 2008 K AZS UW Warszawa 38 24 DNF 143.00
143 POL POL 951 Wojciech Komenda 2008 M KS Spójnia Warszawa 51 53 39 143.00
144 POL POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz 2009 M Jacht Klub Nisko 12 51 DNF 144.00
145 POL POL 2787 Maciej Karpiński 2006 M UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 53 57 34 144.00
146 POL POL 1927 Mikołaj Czałbowski 2008 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 17 48 DNF 146.00
147 POL POL 1834 Mikołaj Łukasik 2010 M UKS Żegluj Lublin 19 46 DNF 146.00 10
148 POL POL 949 Zofia Matyszkiewicz 2008 K UKS Silesia Opty Chełm Śląski 35 65 48 148.00
149 POL POL 1767 Mateusz Kundzier 2008 M GKŻ Gdańsk 41 27 DNF 149.00
150 POL POL 12971 Julia Płocharczyk 2009 K Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 38 60 51 149.00
151 POL POL 1878 Natan Dziedziak 2010 M SSW MOS Iława DNF 45 26 152.00 11
152 POL POL 446 Aleksandra Wrońska 2007 K Olsztyński Klub Żeglarski 21 52 DNF 154.00
153 POL POL 1563 Krzysztof Rysz 2008 M KN Lider Kraków 40 53 63 156.00
154 POL POL 1546 Mateusz Grzebyk 2006 M Jacht Klub Nisko 49 27 DNF 157.00
155 POL POL 49 Maja Molik 2008 K Stowarzyszenie Port Mechelinki 65 47 45 157.00
156 POL POL 52 Jakub Borkowski 2007 M UKS MOS EŁK 54 51 52 157.00
157 POL POL 1125 Michał Piskorz 2008 M Klub Żeglarski Horn Kraków 60 57 42 159.00
158 POL POL 1967 Michał Godlewski 2008 M KW LOK "Garland" Gliwice 61 46 52 159.00
159 POL POL 2197 Nathan Vidal 2009 M WTW Warszawa 55 55 49 159.00
160 POL POL 723 Borys Kowalczyk 2008 M LKS CHARZYKOWY 39 62 59 160.00
161 POL POL 20 Oliwia Kaczyńska 2008 K Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 39 41 DNF 161.00
162 POL POL 4708 Kamil Roman 2011 M GKŻ Gdańsk 46 54 63 163.00 12
163 POL POL 1005 Maja Filipska 2009 K Yacht Klub Stal Gdynia 13 UFD 70 164.00
164 POL POL 3443 Aleksander Kolman 2008 M Nauticus Yacht Club Olsztyn UFD 43 40 164.00
165 POL POL 925 Nina Zygo 2008 K MKS "Dwójka" Warszawa 58 60 46 164.00
166 POL POL 1087 Emilia Maziarz 2008 K KS Energetyk 56 64 47 167.00
167 POL POL 984 Iga Sobieszuk 2007 K UKS Żegluj Lublin 63 57 48 168.00
168 POL POL 2102 Krzysztof Maksymowicz 2008 M KS Spójnia Warszawa 7 UFD UFD 169.00
169 POL POL 1608 Maja Szwejk 2007 K Giżycka Grupa Regatowa 37 52 DNF 170.00
170 POL POL 11 Nikodem Machejko 2008 K Giżycka Grupa Regatowa 67 49 56 172.00
171 POL POL 21 Jakub Jabłoński 2008 M Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 63 56 53 172.00
172 POL POL 1455 Michalina Poskrobko 2007 K UKŻ Białystok 47 59 67 173.00
173 POL POL 1137 Adam Margasiński 2008 M MKS "Dwójka" Warszawa 54 63 57 174.00
174 POL POL 211 Maksymilian Stańko 2009 M Stowarzyszenie Port Mechelinki 54 62 58 174.00
175 POL POL 2001 Oskar Sylka 2008 M YKP Gdynia DNF 44 50 175.00
176 POL POL 59 Tomasz Kosowski 2009 M UKS FIR Warszawa 49 68 58 175.00
177 POL POL 1825 Tymoteusz Breitkopf 2009 M UKS Silesia Opty Chełm Śląski 60 58 57 175.00
178 POL POL 1407 Szymon Grochowski 2006 M YKP Kraków 65 59 53 177.00
179 BLR BLR 282 Mikita Martonchuk 2008 M SDUSHOR MINSK 16 UFD UFD 178.00
180 POL POL 100 Marcel Styba 2008 M Stowarzyszenie Port Mechelinki 62 69 49 180.00
181 POL POL 1470 Maksymilian Kajdy 2010 M UKS FIR Warszawa 64 47 71 182.00 13
182 POL POL 1076 Bartosz Nurowski 2009 M UKS FIR Warszawa 66 48 69 183.00
183 POL POL 1838 Ewa Trochimczyk 2007 K UKŻ Michałowo 50 64 69 183.00
184 POL POL 20351 Maciej Lewiński 2006 M UKS Żegluj Lublin 64 63 56 183.00
185 POL POL 1245 Aleksandra Matz 2010 K KS Spójnia Warszawa DNF UFD 22 184.00 14
186 POL POL 1255 Szymon Warecha 2009 M UKS MOS EŁK 50 54 DNF 185.00
187 POL POL 449 Mateusz Niebrzydowski 2006 M UKS MOS EŁK 64 61 60 185.00
188 POL POL 1258 Jakub Kleban 2006 M UKS MOS EŁK 57 DNF 51 189.00
189 POL POL 1782 Aleksandra Wojtowicz 2007 K UKS Silesia Opty Chełm Śląski 68 61 60 189.00
190 POL POL 1207 Wojciech Markwart 2008 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 40 69 DNF 190.00
191 POL POL 2786 Zuzanna Kamińska 2006 K UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 63 73 54 190.00
192 POL POL 1193 Dawid Pachuta 2009 M KN Lider Kraków 59 64 67 190.00
193 POL POL 1917 Filip Mendyk 2007 M KN Lider Kraków 69 50 73 192.00
194 POL POL 1387 Piotr Malitowski 2011 M KW LOK "Garland" Gliwice 59 52 UFD 192.00 15
195 POL POL 1041 Adam Warno 2009 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 62 65 65 192.00
196 POL POL 1730 Michał Surus 2006 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 62 50 DNF 193.00
197 POL POL 1839 Bartosz Dworakowski 2007 M UKŻ Michałowo UFD 55 59 195.00
198 POL POL 1964 Maciej Malitowski 2008 M KW LOK "Garland" Gliwice DNF 61 55 197.00
199 POL POL 2201 Stanisław Wróblewski 2010 M WTW Warszawa 61 55 DNF 197.00 16
200 POL POL 120 Kacper Stęplowski 2009 M KW LOK "Garland" Gliwice 56 60 DNF 197.00
201 POL POL 1888 Kacper Wysocki 2009 M UKS FIR Warszawa 57 72 68 197.00
202 POL POL 1997 Jolanta Siwek 2010 K Klub Żeglarski Horn Kraków 43 74 DNF 198.00 17
203 POL POL 1941 Marcin Krawczyk 2007 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 68 50 DNF 199.00
204 POL POL 1712 Zofia Kuszewska 2010 K Giżycka Grupa Regatowa 52 66 DNF 199.00 18
205 POL POL 1139 Alicja Kurpiewska 2007 K MKS "Dwójka" Warszawa 61 59 UFD 201.00
206 POL POL 849 Tomasz Tęcza 2009 M Jacht Klub Nisko 42 DNF DNF 204.00
207 POL POL 1966 Piotr Kostrzewa 2008 K Giżycka Grupa Regatowa 55 70 DNF 206.00
208 POL POL 2144 Wiktor Radziej 2008 M KS AZS AWFiS Gdańsk 58 67 DNF 206.00
209 POL POL 1349 Łukasz Grzebyk 2007 M Jacht Klub Nisko 65 DNF 61 207.00
210 POL POL 1590 hubert Brozio M UKS MOS EŁK 66 62 DNF 209.00 19
211 POL POL 1533 Antoni Wyroba 2011 M KN Lider Kraków 48 DNF DNF 210.00 20
212 POL POL 24 Jakub Aranin 2007 M Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” DNF 63 66 210.00
213 POL POL 1306 Damian Malcher 2007 M UKS YACHT CLUB SŁAWA DNF 75 55 211.00
214 POL POL 1788 Wiktor Raszka 2009 M MKS "Dwójka" Warszawa DNF 68 62 211.00
215 POL POL 9369 Olaf Krupa 2009 M Stowarzyszenie Port Mechelinki 66 65 DNC 212.00
216 POL POL 1907 Anna Michalkiewicz 2008 K UKS Silesia Opty Chełm Śląski 51 UFD DNF 213.00
216 POL POL 186 Magdalena Ostrowska 2005 K AZS UW Warszawa 51 DNF DNF 213.00
218 POL POL 3006 Jakub Dębiński 2009 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 67 DNF 65 213.00
219 POL POL 96 Karol Kostrzewa 2008 M Giżycka Grupa Regatowa 67 66 DNC 214.00
220 POL POL 987 Szymon Budzisz 2010 M Nauticus Yacht Club Olsztyn DSQ 58 DNF 220.00 21
220 POL POL 1862 Saturnin Smółka 2007 M AZS UW Warszawa 58 DNF DNF 220.00
220 POL POL 1776 Maria Kmin 2008 K UKS FIR Warszawa DNF 58 DNF 220.00
223 POL POL 2122 Karol Kucharczyk 2007 M UKS YACHT CLUB SŁAWA DNF 68 74 223.00
224 POL POL 1714 Antoni Malicki 2009 M WTW Warszawa DNF DNF 62 224.00
225 POL POL 1908 Jan Szerling 2007 M KS Spójnia Warszawa DNF DNF 64 226.00
225 POL POL 1133 Kuba Zarzecki 2008 M UKŻ Michałowo DNF DNF 64 226.00
227 POL POL 1165 Michał Krasowski 2010 M UKŻ Białystok DNF 66 DNF 228.00 22
228 POL POL 1505 Antoni Muszyński 2006 M Nauticus Yacht Club Olsztyn DNF 67 DNF 229.00
229 POL POL 1769 Marcel Tyczyński 2009 M KS Spójnia Warszawa DNF DNF 68 230.00
230 POL POL 27 Matylda Rodziewicz 2009 K Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” DNF DNF 70 232.00
231 POL POL 1011 Julka Jędrzejczyk 2008 K Klub Żeglarski Horn Kraków DNF DNF 71 233.00
232 POL POL 1837 Dagmara Gobiec 2010 K UKŻ Michałowo DNF DNF 72 234.00 23
233 POL POL 1657 Stanisław Chilewski 2007 M KS Zjednoczeni Bydgoszcz DNF DSQ DNF 243.00
233 POL POL 23 Igor Murach 2009 M Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” DNF DNF DNF 243.00
233 POL POL 1703 Jakub Ćwikła 2009 M Nauticus Yacht Club Olsztyn DNF DNF DNF 243.00
233 POL POL 1391 Marcel Waszkiewicz 2011 M Jacht Klub Nisko DNF DNF DNF 243.00 24
233 POL POL 1363 Antonina Dziekańska 2011 K Giżycka Grupa Regatowa DNF DNF DNC 243.00 25
233 POL POL 280 Nikodem Górski 2006 M Giżycka Grupa Regatowa DNF DNF DNF 243.00
233 POL POL 2117 Piotr Tutkowski 2012 M Yacht Klub Stal Gdynia UFD DNF DNF 243.00 26
OPP A Wyniki oficjalne po 3 wyścigach
OPP B Wyniki oficjalne po 3 wyścigach