14 - 16 cze 2019

Puchar Trzech Ryb

Giżycko, Polska
Wyniki Podział na grupy
Grupa Nr Załoga Klub Ur
A1 bez wstążki BLR 345 Valeria Gulidova SDUSHOR MINSK 2006
A1 bez wstążki BLR 505 Dzianis Sukhau SDUSHOR MINSK 2007
A1 bez wstążki BLR 515 Yaramir Valoshynau SDUSHOR MINSK 2006
A1 bez wstążki POL 16 Kasia Wajdowska KŻ "Horn" Kraków 2004
A1 bez wstążki POL 100 Krzysztof Ołowiak YKP Gdynia 2008
A1 bez wstążki POL 111 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 2007
A1 bez wstążki POL 817 Lila Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 2007
A1 bez wstążki POL 932 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2007
A1 bez wstążki POL 945 Andrzej Nycz JKW Poznań 2006
A1 bez wstążki POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 2006
A1 bez wstążki POL 1084 Julia Maziarz KS Energetyk 2006
A1 bez wstążki POL 1193 Igor Wierzbowski KN Lider Kraków 2007
A1 bez wstążki POL 1230 Aleksandra Borucka AZS Poznań 2006
A1 bez wstążki POL 1329 Gita Van Der Voort KŻ "Horn" Kraków 2007
A1 bez wstążki POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 2005
A1 bez wstążki POL 1444 Oskar Ponto YKP Gdynia 2004
A1 bez wstążki POL 1448 Marianna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa 2006
A1 bez wstążki POL 1460 Aleksandra Jakubowska ŻMKS-Poznań 2004
A1 bez wstążki POL 1492 Paweł Romanowicz JKW Poznań 2005
A1 bez wstążki POL 1644 Nina Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 2006
A1 bez wstążki POL 1728 Jan Kamieński JKW Poznań 2006
A1 bez wstążki POL 1753 Michał Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2005
A1 bez wstążki POL 1776 Michał Maziarka YKP Gdynia 2005
A1 bez wstążki POL 1779 Marcel Wieliński LKS CHARZYKOWY 2005
A1 bez wstążki POL 1827 Ewa LEWANDOWSKA KS AZS AWFiS Gdańsk 2006
A1 bez wstążki POL 1835 Natalia Ziółkowska YKP Gdynia 2007
A1 bez wstążki POL 1851 Patrycja Kurpiewska MKS "Dwójka" Warszawa 2005
A1 bez wstążki POL 1882 Filip Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 2005
A1 bez wstążki POL 1884 Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów 2006
A1 bez wstążki POL 1889 Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów 2005
A1 bez wstążki POL 1902 Mateusz Kolba KN Lider Kraków 2006
A1 bez wstążki POL 1906 Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa 2006
A1 bez wstążki POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP Gdynia 2005
A1 bez wstążki POL 1947 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 2006
A1 bez wstążki POL 1949 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 2006
A1 bez wstążki POL 1975 Maja Kwiek KS Spójnia Warszawa 2007
A1 bez wstążki POL 1988 Antoni Kiliszek MKS "Dwójka" Warszawa 2006
A1 bez wstążki POL 2006 Amelia Potejko Giżycka Grupa Regatowa 2006
A1 bez wstążki POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS Iława 2007
A1 bez wstążki POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS Iława 2008
A1 bez wstążki POL 2019 Danuta Grudzień UKS Silesia Opty Chełm Śląski 2006
A1 bez wstążki POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC 2006
A1 bez wstążki POL 2030 Adam Turczynowicz KS Spójnia Warszawa 2005
A1 bez wstążki POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 2006
A1 bez wstążki POL 2041 Filip Jarosiewicz YKP Gdynia 2006
A1 bez wstążki POL 2068 Kacper Bąk KŻ "Horn" Kraków 2005
A1 bez wstążki POL 2071 Mateusz Gigielewicz Giżycka Grupa Regatowa 2005
A1 bez wstążki POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC 2005
A1 bez wstążki POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 2006
A1 bez wstążki POL 2121 Joanna Michalska UKS YACHT CLUB SŁAWA 2007
A1 bez wstążki POL 2148 Jakub Modzelewski AZS Poznań 2004
A1 bez wstążki POL 2166 Dominika Grala Giżycka Grupa Regatowa 2006
A1 bez wstążki POL 2170 Jan Fuk Giżycka Grupa Regatowa 2006
A1 bez wstążki POL 2177 Patryk Chełkowski Giżycka Grupa Regatowa 2006
A1 bez wstążki POL 2191 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa 2006
A1 bez wstążki POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 2007
A1 bez wstążki POL 2204 Aleksandra Zybert Nauticus Yacht Club Olsztyn 2007
A1 bez wstążki POL 2206 Hanna Korsak MKS "Dwójka" Warszawa 2006
A1 bez wstążki POL 2219 Aleksander Bury OPTI CWM Gdynia 2005
A1 bez wstążki POL 2552 Maciej Iliński YKP Gdynia 2004
A1 bez wstążki POL 3404 Szymon Rozum MKS "Dwójka" Warszawa 2005
A1 bez wstążki POL 3405 Zofia Szcześniak KS Zjednoczeni Bydgoszcz 2006
A1 bez wstążki POL 4112 Jan Zamojski YKP Gdynia 2006
A1 bez wstążki RUS 2005 Artem Krupachev UKS PIONERSKIY 2005
A1 bez wstążki RUS 3939 Ivan Mikhalev Giżycka Grupa Regatowa 2007
A2 czerwona BLR 232 Vasiliy Liavshynski SDUSHOR MINSK 2006
A2 czerwona POL 62 Jan Ptasiński AZS Poznań 2005
A2 czerwona POL 127 Franciszek Kolikow UKŻ "Błękitni" Grzybowo 2006
A2 czerwona POL 194 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 2005
A2 czerwona POL 333 Michał Kornik Skawiński KS Spójnia Warszawa 2007
A2 czerwona POL 920 Maksymilian Kruczyński AZS Poznań 2006
A2 czerwona POL 1026 Jakub Gil CHKŻ Chojnice 2006
A2 czerwona POL 1050 Szymon Rossa ŻMKS-Poznań 2006
A2 czerwona POL 1151 Alicja Przybyłek AZS Poznań 2005
A2 czerwona POL 1188 Maksymilian Kowalczyk KS "Omega" Kraków 2005
A2 czerwona POL 1224 Piotr Jakubowski ŻMKS-Poznań 2006
A2 czerwona POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 2007
A2 czerwona POL 1278 Adam Cwojdziński ŻMKS-Poznań 2006
A2 czerwona POL 1405 Igor Gruszczyński UKS YACHT CLUB SŁAWA 2007
A2 czerwona POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa 2006
A2 czerwona POL 1452 Antonina Ołowiak YKP Gdynia 2006
A2 czerwona POL 1489 Paweł Koliński LKS CHARZYKOWY 2005
A2 czerwona POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 2007
A2 czerwona POL 1622 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 2007
A2 czerwona POL 1626 Aleksander Ponto YKP Gdynia 2004
A2 czerwona POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS Iława 2007
A2 czerwona POL 1716 Bartłomiej Heksel KN Lider Kraków 2004
A2 czerwona POL 1750 Filip Nosol CHKŻ Chojnice 2007
A2 czerwona POL 1757 Rafał Górski KS AZS AWFiS Gdańsk 2005
A2 czerwona POL 1799 Iwo Reński YKP Gdynia 2005
A2 czerwona POL 1800 Jakub Kosowski UKS FIR Warszawa 2007
A2 czerwona POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS Iława 2007
A2 czerwona POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 2006
A2 czerwona POL 1862 Zuzanna Zielińska YKP Gdynia 2006
A2 czerwona POL 1865 Paulina Rutkowska YKP Gdynia 2005
A2 czerwona POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS Iława 2007
A2 czerwona POL 1868 Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów 2004
A2 czerwona POL 1871 Wojciech Stefaniak ŻMKS-Poznań 2006
A2 czerwona POL 1881 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 2006
A2 czerwona POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS Barnim Goleniów 2007
A2 czerwona POL 1885 Anna Chomont UKS Barnim Goleniów 2005
A2 czerwona POL 1888 Stanisław Maik UKS Barnim Goleniów 2006
A2 czerwona POL 1903 Tomasz Bendlewski YKP Gdynia 2004
A2 czerwona POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 2007
A2 czerwona POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 2006
A2 czerwona POL 1960 Miłosz Samek Centrum Żeglarskie Szczecin 2005
A2 czerwona POL 1963 Zofia Prądzińska
A2 czerwona POL 1978 Kinga Furmanek SSW MOS Iława 2007
A2 czerwona POL 1999 Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa 2003
A2 czerwona POL 2000 Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa 2004
A2 czerwona POL 2032 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 2007
A2 czerwona POL 2057 Natalia Kilar Yacht Klub Stal Gdynia 2005
A2 czerwona POL 2058 Piotr Grabski SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 2005
A2 czerwona POL 2069 Bartłomiej Wrzosek KŻ "Horn" Kraków 2007
A2 czerwona POL 2117 Alicja Tutkowska YKP Gdynia 2007
A2 czerwona POL 2138 Max Berliński YKP Gdynia 2006
A2 czerwona POL 2142 Hanna Wiszniowska JKW Poznań 2005
A2 czerwona POL 2152 Filip Lenart KSW BALTIC 2005
A2 czerwona POL 2153 Szymon Wójcik KSW BALTIC 2005
A2 czerwona POL 2194 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 2008
A2 czerwona POL 2203 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 2007
A2 czerwona POL 2209 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 2006
A2 czerwona POL 2210 Kacper Warywoda Nauticus Yacht Club Olsztyn 2005
A2 czerwona POL 2403 Pola Schmidt CHKŻ Chojnice 2004
A2 czerwona POL 2605 Magdalena Skórnóg Giżycka Grupa Regatowa 2006
A2 czerwona POL 2709 Julian Podwalski SSW MOS Iława 2005
A2 czerwona POL 2723 Jakub Szczepański LKS CHARZYKOWY 2006
A2 czerwona POL 3553 Antoni Nazimek JKW Poznań 2005
A2 czerwona RUS 1300 Vladimir Nekrasov UKS PIONERSKIY 2004
Grupa Nr Załoga Klub Ur
B1 zielona BLR 282 Mikita Martonchuk SDUSHOR MINSK 2008
B1 zielona BLR 577 Darya Yakimenka SDUSHOR MINSK 2008
B1 zielona POL 21 Jakub Jabłoński Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2008
B1 zielona POL 27 Matylda Rodziewicz Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2009
B1 zielona POL 49 Maja Molik Stowarzyszenie Port Mechelinki 2008
B1 zielona POL 88 Hanna Duda Stowarzyszenie Port Mechelinki 2008
B1 zielona POL 96 Karol Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa 2008
B1 zielona POL 211 Maksymilian Stańko Stowarzyszenie Port Mechelinki 2009
B1 zielona POL 447 Amelia Wydra Olsztyński Klub Żeglarski 2006
B1 zielona POL 449 Mateusz Niebrzydowski UKS MOS EŁK 2006
B1 zielona POL 709 Jakub Kuraś KŻ "Horn" Kraków 2007
B1 zielona POL 723 Borys Kowalczyk LKS CHARZYKOWY 2008
B1 zielona POL 825 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa 2007
B1 zielona POL 949 Zofia Matyszkiewicz UKS Silesia Opty Chełm Śląski 2008
B1 zielona POL 951 Wojciech Komenda KS Spójnia Warszawa 2008
B1 zielona POL 1011 Julka Jędrzejczyk Klub Żeglarski Horn Kraków 2008
B1 zielona POL 1017 Filip Nowosad KN Lider Kraków 2008
B1 zielona POL 1076 Bartosz Nurowski UKS FIR Warszawa 2009
B1 zielona POL 1087 Emilia Maziarz KS Energetyk 2008
B1 zielona POL 1125 Michał Piskorz Klub Żeglarski Horn Kraków 2008
B1 zielona POL 1127 Mateusz Piskorz KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2010
B1 zielona POL 1193 Dawid Pachuta KN Lider Kraków 2009
B1 zielona POL 1258 Jakub Kleban UKS MOS EŁK 2006
B1 zielona POL 1306 Damian Malcher UKS YACHT CLUB SŁAWA 2007
B1 zielona POL 1349 Łukasz Grzebyk Jacht Klub Nisko 2007
B1 zielona POL 1356 Dominik Sienkiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 2007
B1 zielona POL 1362 Miłosz Wyszyński Giżycka Grupa Regatowa 2006
B1 zielona POL 1363 Antonina Dziekańska Giżycka Grupa Regatowa 2011
B1 zielona POL 1418 Karolina Mendyk KN Lider Kraków 2009
B1 zielona POL 1444 Ewa Czapla UKS Żegluj Lublin 2005
B1 zielona POL 1523 Olga Wietek Yacht Klub Stal Gdynia 2008
B1 zielona POL 1541 Jakub Porębski OPTI CWM Gdynia 2009
B1 zielona POL 1548 Andrzej Thomas Yacht Klub Stal Gdynia 2006
B1 zielona POL 1563 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków 2008
B1 zielona POL 1586 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia 2008
B1 zielona POL 1601 Marcel Cichosz UKS Żegluj Lublin 2007
B1 zielona POL 1603 Tomasz Zadora UKS Żegluj Lublin 2007
B1 zielona POL 1656 Lidia Jakubowska KS Zatoka Puck 2005
B1 zielona POL 1670 Zuzanna Zasada KS Zatoka Puck 2006
B1 zielona POL 1700 Mikołaj Cieślak UKS Żegluj Lublin 2008
B1 zielona POL 1714 Antoni Malicki WTW Warszawa 2009
B1 zielona POL 1766 Jan Muszyński KS Spójnia Warszawa 2007
B1 zielona POL 1780 Szymon Kolka YKP Gdynia 2008
B1 zielona POL 1811 Franciszek Zając GKŻ Gdańsk 2008
B1 zielona POL 1813 Rozalia Rozum MKS "Dwójka" Warszawa 2007
B1 zielona POL 1825 Tymoteusz Breitkopf UKS Silesia Opty Chełm Śląski 2009
B1 zielona POL 1860 Aleksander Lenart UKS OPTI ODRA Wrocław 2009
B1 zielona POL 1862 Saturnin Smółka AZS UW Warszawa 2007
B1 zielona POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2006
B1 zielona POL 1888 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa 2009
B1 zielona POL 1908 Jan Szerling KS Spójnia Warszawa 2007
B1 zielona POL 1923 Wiktor Weselak KS AZS AWFiS Gdańsk 2008
B1 zielona POL 1925 Alicja Wróblewska YKP Gdynia 2007
B1 zielona POL 1929 Sonia Dobrzyńska KS Spójnia Warszawa 2007
B1 zielona POL 1939 Dante Luciani UKS Żegluj Lublin 2006
B1 zielona POL 1942 Alicja Żuber Nauticus Yacht Club Olsztyn 2006
B1 zielona POL 1967 Michał Godlewski KW LOK "Garland" Gliwice 2008
B1 zielona POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS Iława 2008
B1 zielona POL 1997 Jolanta Siwek Klub Żeglarski Horn Kraków 2010
B1 zielona POL 2001 Oskar Sylka YKP Gdynia 2008
B1 zielona POL 2005 Michał Kuczmarski MKS "Dwójka" Warszawa 2006
B1 zielona POL 2027 Wiktor Przeździecki KS Spójnia Warszawa 2008
B1 zielona POL 2042 Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 2007
B1 zielona POL 2072 Stanisław Nadolski SSW MOS Iława 2009
B1 zielona POL 2089 Norbert Herba Yacht Klub Stal Gdynia 2010
B1 zielona POL 2100 Hubert Matz KS Spójnia Warszawa 2008
B1 zielona POL 2110 Konrad Kunc Yacht Klub Stal Gdynia 2006
B1 zielona POL 2120 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 2008
B1 zielona POL 2124 Agata Koropecka Yacht Klub Stal Gdynia 2009
B1 zielona POL 2136 Kajetan Matwiejczyk YKP Gdynia 2007
B1 zielona POL 2151 Jan Rohde SSW MOS Iława 2008
B1 zielona POL 2157 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa 2007
B1 zielona POL 2176 Hanna Borkowska Giżycka Grupa Regatowa 2008
B1 zielona POL 2197 Nathan Vidal WTW Warszawa 2009
B1 zielona POL 2211 Antonina Puchowska Yacht Klub Stal Gdynia 2008
B1 zielona POL 2222 Karol Stachowski GKŻ Gdańsk 2009
B1 zielona POL 2244 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 2007
B1 zielona POL 3006 Jakub Dębiński Nauticus Yacht Club Olsztyn 2009
B1 zielona POL 9369 Olaf Krupa Stowarzyszenie Port Mechelinki 2009
B1 zielona POL 20351 Maciej Lewiński UKS Żegluj Lublin 2006
B2 żółta POL 11 Nikodem Machejko Giżycka Grupa Regatowa 2008
B2 żółta POL 24 Jakub Aranin Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2007
B2 żółta POL 52 Jakub Borkowski UKS MOS EŁK 2007
B2 żółta POL 59 Tomasz Kosowski UKS FIR Warszawa 2019
B2 żółta POL 100 Marcel Styba Stowarzyszenie Port Mechelinki 2008
B2 żółta POL 443 Dominika Godlewska Olsztyński Klub Żeglarski 2007
B2 żółta POL 925 Nina Zygo MKS "Dwójka" Warszawa 2008
B2 żółta POL 936 Maurycy Kosmowski Stowarzyszenie Port Mechelinki 2009
B2 żółta POL 984 Iga Sobieszuk UKS Żegluj Lublin 2007
B2 żółta POL 1005 Maja Filipska Yacht Klub Stal Gdynia 2009
B2 żółta POL 1041 Adam Warno Nauticus Yacht Club Olsztyn 2009
B2 żółta POL 1085 Kamila Maziarz KS Energetyk 2009
B2 żółta POL 1086 Jan Zaporowski KS Energetyk 2006
B2 żółta POL 1133 Kuba Zarzecki UKŻ Michałowo 2008
B2 żółta POL 1137 Adam Margasiński MKS "Dwójka" Warszawa 2008
B2 żółta POL 1139 Alicja Kurpiewska MKS "Dwójka" Warszawa 2007
B2 żółta POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 2009
B2 żółta POL 1244 Zofia Brdulak KS Spójnia Warszawa 2009
B2 żółta POL 1245 Aleksandra Matz KS Spójnia Warszawa 2010
B2 żółta POL 1246 Hanna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa 2008
B2 żółta POL 1254 Franciszek Thomas Yacht Klub Stal Gdynia 2006
B2 żółta POL 1297 Daniel Łachacz Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2008
B2 żółta POL 1328 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin 2009
B2 żółta POL 1334 Ewa Główka KS Spójnia Warszawa 2009
B2 żółta POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice 2011
B2 żółta POL 1407 Szymon Grochowski YKP Kraków 2006
B2 żółta POL 1455 Michalina Poskrobko UKŻ Białystok 2007
B2 żółta POL 1470 Maksymilian Kajdy UKS FIR Warszawa 2010
B2 żółta POL 1529 Alexander Nowak UKS FIR Warszawa 2009
B2 żółta POL 1551 Maciej Streubel YKP Gdynia 2008
B2 żółta POL 1570 Antoni Brzozowski KS Spójnia Warszawa 2009
B2 żółta POL 1585 Mateusz Grabowski LKS CHARZYKOWY 2008
B2 żółta POL 1596 Szymon Mocarski Stowarzyszenie Port Mechelinki 2010
B2 żółta POL 1655 Maciej Cioczek UKS Żegluj Lublin 2007
B2 żółta POL 1665 Mateusz Kluczka YKP Gdynia 2006
B2 żółta POL 1721 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa 2007
B2 żółta POL 1763 Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława 2008
B2 żółta POL 1765 Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa 2011
B2 żółta POL 1769 Marcel Tyczyński KS Spójnia Warszawa 2009
B2 żółta POL 1782 Aleksandra Wojtowicz UKS Silesia Opty Chełm Śląski 2007
B2 żółta POL 1788 Wiktor Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 2009
B2 żółta POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk 2010
B2 żółta POL 1837 Dagmara Gobiec UKŻ Michałowo 2010
B2 żółta POL 1838 Ewa Trochimczyk UKŻ Michałowo 2007
B2 żółta POL 1839 Bartosz Dworakowski UKŻ Michałowo 2007
B2 żółta POL 1878 Natan Dziedziak SSW MOS Iława 2010
B2 żółta POL 1897 Michał Trafalski Yacht Klub Stal Gdynia 2007
B2 żółta POL 1910 Pola Wdowiak KS Spójnia Warszawa 2008
B2 żółta POL 1917 Filip Mendyk KN Lider Kraków 2007
B2 żółta POL 1940 Filip Bil Yacht Klub Stal Gdynia 2009
B2 żółta POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 2006
B2 żółta POL 1964 Maciej Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice 2008
B2 żółta POL 1989 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 2008
B2 żółta POL 1993 Michał Roman GKŻ Gdańsk 2009
B2 żółta POL 2007 Jakub Darkowski SSW MOS Iława 2008
B2 żółta POL 2023 Jakub Szurko KSW BALTIC 2008
B2 żółta POL 2036 Maja Wójcik KSW BALTIC 2008
B2 żółta POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 2008
B2 żółta POL 2044 Jakub Kaszewiak AZS UW Warszawa 2005
B2 żółta POL 2067 Piotr Kuźniarski KŻ "Horn" Kraków 2007
B2 żółta POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia 2008
B2 żółta POL 2096 Liwia Liszkiewicz Olsztyński Klub Żeglarski 2007
B2 żółta POL 2102 Krzysztof Maksymowicz KS Spójnia Warszawa 2008
B2 żółta POL 2104 Szymon Kroczek Nauticus Yacht Club Olsztyn 2007
B2 żółta POL 2116 Alicja Saj Yacht Klub Stal Gdynia 2010
B2 żółta POL 2118 Maciej Maćkowiak YKP Gdynia 2007
B2 żółta POL 2122 Karol Kucharczyk UKS YACHT CLUB SŁAWA 2007
B2 żółta POL 2126 Alexandre Vidal WTW Warszawa 2008
B2 żółta POL 2137 Piotr Toczek YKP Gdynia 2007
B2 żółta POL 2140 Maja Józkowicz YKP Gdynia 2006
B2 żółta POL 2158 Weronika Przeździecka KS Spójnia Warszawa 2019
B2 żółta POL 2169 Natasza Micewicz YKP Gdynia 2009
B2 żółta POL 2171 Michał Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 2008
B2 żółta POL 2177 Weronika Grala Giżycka Grupa Regatowa 2010
B2 żółta POL 2786 Zuzanna Kamińska UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 2006
B2 żółta POL 3443 Aleksander Kolman Nauticus Yacht Club Olsztyn 2008
B2 żółta POL 4708 Kamil Roman GKŻ Gdańsk 2011
B2 żółta POL 12971 Julia Płocharczyk Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2009
B2 żółta RUS 5743 Egor Sidelnikov Amber Sail Kaliningrad 2008
B3 niebieska POL 20 Oliwia Kaczyńska Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2008
B3 niebieska POL 23 Igor Murach Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2009
B3 niebieska POL 120 Kacper Stęplowski KW LOK "Garland" Gliwice 2009
B3 niebieska POL 162 Marcin Małota KN Lider Kraków 2009
B3 niebieska POL 186 Magdalena Ostrowska AZS UW Warszawa 2005
B3 niebieska POL 191 Hubert Staroń KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2008
B3 niebieska POL 280 Nikodem Górski Giżycka Grupa Regatowa 2006
B3 niebieska POL 446 Aleksandra Wrońska Olsztyński Klub Żeglarski 2007
B3 niebieska POL 849 Tomasz Tęcza Jacht Klub Nisko 2009
B3 niebieska POL 910 Wojciech Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2006
B3 niebieska POL 980 Igor Mazurkiewicz KŻ "Horn" Kraków 2008
B3 niebieska POL 987 Szymon Budzisz Nauticus Yacht Club Olsztyn 2010
B3 niebieska POL 1007 Wiktor Pawelczyk Stowarzyszenie Port Mechelinki 2007
B3 niebieska POL 1028 Igor Góralczuk UKŻ Białystok 2007
B3 niebieska POL 1159 Rafał Ołowiak YKP Gdynia 2007
B3 niebieska POL 1165 Michał Krasowski UKŻ Białystok 2010
B3 niebieska POL 1207 Wojciech Markwart Nauticus Yacht Club Olsztyn 2019
B3 niebieska POL 1255 Szymon Warecha UKS MOS EŁK 2009
B3 niebieska POL 1296 Eryk Majewski Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2008
B3 niebieska POL 1351 Franciszek Kamola KS AZS AWFiS Gdańsk 2009
B3 niebieska POL 1391 Marcel Waszkiewicz Jacht Klub Nisko 2011
B3 niebieska POL 1403 Kacper Kibiersza Yacht Klub Stal Gdynia 2008
B3 niebieska POL 1416 Karol Campr UKS Silesia Opty Chełm Śląski 2007
B3 niebieska POL 1446 Gustaw Trybek YKP Gdynia 2008
B3 niebieska POL 1449 Łucja Gorzoch UKS MOS EŁK 2007
B3 niebieska POL 1494 Kacper Kostarz UKS Silesia Opty Chełm Śląski 2007
B3 niebieska POL 1505 Antoni Muszyński Nauticus Yacht Club Olsztyn 2006
B3 niebieska POL 1525 Józef Krasowski KS Spójnia Warszawa 2009
B3 niebieska POL 1533 Antoni Wyroba KN Lider Kraków 2011
B3 niebieska POL 1546 Mateusz Grzebyk Jacht Klub Nisko 2006
B3 niebieska POL 1554 Tymon Przyjemczak KS Zatoka Puck 2008
B3 niebieska POL 1590 hubert Brozio UKS MOS EŁK
B3 niebieska POL 1608 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa 2007
B3 niebieska POL 1614 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława 2009
B3 niebieska POL 1619 Mateusz Gąsiorowski YKP Gdynia 2007
B3 niebieska POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS UW Warszawa 2008
B3 niebieska POL 1637 Nina Mirowska AZS UW Warszawa 2008
B3 niebieska POL 1657 Stanisław Chilewski KS Zjednoczeni Bydgoszcz 2007
B3 niebieska POL 1662 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 2009
B3 niebieska POL 1674 Tomasz Pakulski Olsztyński Klub Żeglarski 2008
B3 niebieska POL 1703 Jakub Ćwikła Nauticus Yacht Club Olsztyn 2009
B3 niebieska POL 1712 Zofia Kuszewska Giżycka Grupa Regatowa 2010
B3 niebieska POL 1713 Jakub Jaworski UKS Silesia Opty Chełm Śląski 2007
B3 niebieska POL 1730 Michał Surus Nauticus Yacht Club Olsztyn 2006
B3 niebieska POL 1767 Mateusz Kundzier GKŻ Gdańsk 2008
B3 niebieska POL 1776 Maria Kmin UKS FIR Warszawa 2008
B3 niebieska POL 1799 Iwo Barański AZS UW Warszawa 2006
B3 niebieska POL 1802 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 2008
B3 niebieska POL 1833 Konstanty Kosiński UKŻ Białystok 2009
B3 niebieska POL 1834 Mikołaj Łukasik UKS Żegluj Lublin 2010
B3 niebieska POL 1879 Igor Grzelak WTW Warszawa 2007
B3 niebieska POL 1892 Aleksander Główka KS Spójnia Warszawa 2007
B3 niebieska POL 1907 Anna Michalkiewicz UKS Silesia Opty Chełm Śląski 2008
B3 niebieska POL 1927 Mikołaj Czałbowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2008
B3 niebieska POL 1937 Maciej Szawkowski Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2008
B3 niebieska POL 1941 Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 2007
B3 niebieska POL 1966 Piotr Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa 2008
B3 niebieska POL 1979 Hubert Nowicki GKŻ Gdańsk 2007
B3 niebieska POL 1981 Ewa Fabisiak Giżycka Grupa Regatowa 2007
B3 niebieska POL 2035 Piotr Muchlado OPTI CWM Gdynia 2008
B3 niebieska POL 2048 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 2006
B3 niebieska POL 2065 Aleksander Szczepara KŻ "Horn" Kraków 2009
B3 niebieska POL 2099 Daria Pedowska Olsztyński Klub Żeglarski 2009
B3 niebieska POL 2117 Piotr Tutkowski Yacht Klub Stal Gdynia 2012
B3 niebieska POL 2133 Aleksander Mucharski YKP Gdynia 2006
B3 niebieska POL 2134 Jakub Matwiejczyk YKP Gdynia 2007
B3 niebieska POL 2135 Tymon Kosobucki YKP Gdynia 2007
B3 niebieska POL 2144 Wiktor Radziej KS AZS AWFiS Gdańsk 2008
B3 niebieska POL 2168 Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 2010
B3 niebieska POL 2201 Stanisław Wróblewski WTW Warszawa 2010
B3 niebieska POL 2212 Mateusz Graczyk CSW "Opty" Ustka
B3 niebieska POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub Nisko 2009
B3 niebieska POL 2270 Piotr Kosowski YKP Gdynia 2008
B3 niebieska POL 2787 Maciej Karpiński UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 2006
B3 niebieska POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 2009
B3 niebieska POL 3406 Małgorzata Wyrębska Yacht Klub Stal Gdynia 2009
B3 niebieska POL 3409 Bartosz Bilicki SSW MOS Iława 2007
B3 niebieska POL 3422 Mateusz Kozłowski Olsztyński Klub Żeglarski 2008
B3 niebieska POL 12036 Lidia Łukasik UKS Żegluj Lublin 2007
B3 niebieska RUS 3339 Artem Kornalevskij UKS PIONERSKIY 2007