Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Puchar Trzech Ryb
14 - 16 czerwca 2019
Giżycko, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
OPP A
Szukaj
#
Nr
Załoga
Klub
Data zgłoszenia
1
🇵🇱 POL 2709
Julian Podwalski
SSW MOS Iława
13.05.2019, 13:09
2
🇵🇱 POL 2008
Maciej Kasprzak
SSW MOS Iława
13.05.2019, 13:09
3
🇵🇱 POL 2007
Alicja Michalewska
SSW MOS Iława
13.05.2019, 13:09
4
🇵🇱 POL 1669
Natalia Chojnowska
SSW MOS Iława
13.05.2019, 13:09
5
🇵🇱 POL 1867
Jan Klinicki
SSW MOS Iława
13.05.2019, 13:09
6
🇵🇱 POL 1978
Kinga Furmanek
SSW MOS Iława
13.05.2019, 13:09
7
🇵🇱 POL 1801
Oskar Wielczyk
SSW MOS Iława
13.05.2019, 13:09
8
🇵🇱 POL 1489
Paweł Koliński
LKS Charzykowy
14.05.2019, 18:11
9
🇵🇱 POL 1779
Marcel Wieliński
LKS Charzykowy
14.05.2019, 18:11
10
🇵🇱 POL 2723
Jakub Szczepański
LKS Charzykowy
14.05.2019, 18:11
11
🇵🇱 POL 1151
Alicja Przybyłek
OŚ AZS Poznań
15.05.2019, 17:30
12
🇵🇱 POL 1229
Zofia Pospieszna
OŚ AZS Poznań
15.05.2019, 17:30
13
🇵🇱 POL 1390
Kacper Młodzianowski
OŚ AZS Poznań
15.05.2019, 17:30
14
🇵🇱 POL 920
Maksymilian Kruczyński
OŚ AZS Poznań
15.05.2019, 17:30
15
🇵🇱 POL 1230
Aleksandra Borucka
OŚ AZS Poznań
15.05.2019, 17:30
16
🇵🇱 POL 2148
Jakub Modzelewski
OŚ AZS Poznań
15.05.2019, 17:30
17
🇵🇱 POL 62
Jan Ptasiński
OŚ AZS Poznań
15.05.2019, 17:30
18
🇵🇱 POL 2121
Joanna Michalska
UKS Yacht Club Sława
19.05.2019, 14:11
19
🇵🇱 POL 1405
Igor Gruszczyński
UKS Yacht Club Sława
19.05.2019, 14:11
20
🇵🇱 POL 1053
Oskar Kielnar
UKS Yacht Club Sława
19.05.2019, 14:11
21
🇵🇱 POL 1645
Michał Biedalak
JKW Poznań
24.05.2019, 09:35
22
🇵🇱 POL 2142
Hanna Wiszniowska
JKW Poznań
24.05.2019, 09:35
23
🇵🇱 POL 3553
Antoni Nazimek
JKW Poznań
24.05.2019, 09:35
24
🇵🇱 POL 1622
Stanisław Cholewicki
JKW Poznań
24.05.2019, 09:35
25
🇵🇱 POL 1728
Jan Kamieński
JKW Poznań
24.05.2019, 09:35
26
🇵🇱 POL 1829
Stanisław Wojda
JKW Poznań
24.05.2019, 09:35
27
🇵🇱 POL 945
Andrzej Nycz
JKW Poznań
24.05.2019, 09:35
28
🇵🇱 POL 1492
Paweł Romanowicz
JKW Poznań
24.05.2019, 09:35
29
🇵🇱 POL 2170
Jan Fuk
Giżycka Grupa Regatowa
26.05.2019, 20:48
30
🇵🇱 POL 2184
Mikołaj Strupiński
Giżycka Grupa Regatowa
26.05.2019, 20:48
31
🇷🇺 RUS 3939
Ivan Mikhalev
Giżycka Grupa Regatowa
26.05.2019, 20:48
32
🇵🇱 POL 2177
Patryk Chełkowski
Giżycka Grupa Regatowa
26.05.2019, 20:48
33
🇵🇱 POL 2071
Mateusz Gigielewicz
Giżycka Grupa Regatowa
26.05.2019, 20:48
34
🇵🇱 POL 2166
Dominika Grala
Giżycka Grupa Regatowa
26.05.2019, 20:48
35
🇵🇱 POL 2006
Amelia Potejko
Giżycka Grupa Regatowa
26.05.2019, 20:48
36
🇵🇱 POL 2605
Magdalena Skórnóg
Giżycka Grupa Regatowa
26.05.2019, 20:48
37
🇵🇱 POL 1224
Piotr Jakubowski
ŻMKS Poznań
29.05.2019, 13:47
38
🇵🇱 POL 1460
Aleksandra Jakubowska
ŻMKS Poznań
29.05.2019, 13:47
39
🇵🇱 POL 1049
Teresa Zawal
ŻLKS Poznań
29.05.2019, 13:47
40
🇵🇱 POL 1050
Szymon Rossa
ŻMKS Poznań
29.05.2019, 13:47
41
🇵🇱 POL 1278
Adam Cwojdziński
ŻMKS Poznań
29.05.2019, 13:47
42
🇵🇱 POL 1871
Wojciech Stefaniak
ŻMKS Poznań
29.05.2019, 13:47
43
🇷🇺 RUS 2005
Artem Krupachev
UKS PIONERSKIY
30.05.2019, 23:56
44
🇵🇱 POL 127
Franciszek Kolikow
UKŻ Błękitni Grzybowo
31.05.2019, 22:31
45
🇵🇱 POL 1448
Marianna Gębicka
MKS Dwójka Warszawa
01.06.2019, 21:51
46
🇵🇱 POL 3404
Szymon Rozum
MKS Dwójka Warszawa
01.06.2019, 21:51
47
🇵🇱 POL 1988
Antoni Kiliszek
MKS Dwójka Warszawa
01.06.2019, 21:51
48
🇵🇱 POL 1851
Patrycja Kurpiewska
MKS Dwójka Warszawa
01.06.2019, 21:51
49
🇵🇱 POL 2206
Hanna Korsak
MKS Dwójka Warszawa
01.06.2019, 21:51
50
🇵🇱 POL 2019
Danuta Grudzień
UKS Silesia Opty
02.06.2019, 18:21
51
🇵🇱 POL 3405
Zofia Szcześniak
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
03.06.2019, 20:49
52
🇵🇱 POL 3401
Zofia Szcześniak
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
03.06.2019, 21:22
53
🇵🇱 POL 3405
Zofia Szcześniak
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
03.06.2019, 21:43
54
🇵🇱 POL 1902
Mateusz Kolba
KN Lider Kraków
04.06.2019, 01:24
55
🇵🇱 POL 111
Jakub Lipowski
KN Lider Kraków
04.06.2019, 01:24
56
🇵🇱 POL 1716
Bartłomiej Heksel
KN Lider Kraków
04.06.2019, 01:24
57
🇵🇱 POL 1193
Igor Wierzbowski
KN Lider Kraków
04.06.2019, 01:24
58
🇵🇱 POL 2210
Kacper Warywoda
Nauticus YC Olsztyn
04.06.2019, 09:22
59
🇵🇱 POL 932
Jakub Rusiniak
Nauticus YC Olsztyn
04.06.2019, 09:22
60
🇵🇱 POL 2203
Michał Karnacewicz
Nauticus YC Olsztyn
04.06.2019, 09:22
61
🇵🇱 POL 2209
Filip Rostek
Nauticus YC Olsztyn
04.06.2019, 09:22
62
🇵🇱 POL 2194
Maciej Dudek
Nauticus YC Olsztyn
04.06.2019, 09:22
63
🇵🇱 POL 2204
Aleksandra Zybert
Nauticus YC Olsztyn
04.06.2019, 09:22
64
🇵🇱 POL 1960
Miłosz Samek
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
04.06.2019, 12:09
65
🇧🇾 BLR 282
Mikita Martonchuk
SDUSHOR MINSK
05.06.2019, 15:31
66
🇧🇾 BLR 515
Yaramir Valoshynau
SDUSHOR MINSK
05.06.2019, 15:37
67
🇧🇾 BLR 345
Valeria Gulidova
SDUSHOR MINSK
05.06.2019, 15:38
68
🇧🇾 BLR 232
Vasiliy Liavshynski
SDUSHOR MINSK
05.06.2019, 15:40
69
🇧🇾 BLR 505
Dzianis Sukhau
SDUSHOR MINSK
05.06.2019, 15:42
70
🇵🇱 POL 2000
Ignacy Oźminkowski
KS Spójnia Warszawa
05.06.2019, 22:53
71
🇵🇱 POL 1999
Jakub Tomczyński
KS Spójnia Warszawa
05.06.2019, 22:53
72
🇵🇱 POL 2030
Adam Turczynowicz
KS Spójnia Warszawa
05.06.2019, 22:53
73
🇵🇱 POL 1906
Gustaw Kwiek
KS Spójnia Warszawa
05.06.2019, 22:53
74
🇵🇱 POL 1975
Maja Kwiek
KS Spójnia Warszawa
05.06.2019, 22:53
75
🇵🇱 POL 2016
Malina Pietrzak
KS Spójnia Warszawa
05.06.2019, 22:53
76
🇵🇱 POL 2200
Kaja Śledzińska
KS Spójnia Warszawa
05.06.2019, 22:53
77
🇵🇱 POL 333
Michał Kornik Skawiński
KS Spójnia Warszawa
05.06.2019, 22:53
78
🇵🇱 POL 2191
Jan Karnowski
KS Spójnia Warszawa
05.06.2019, 22:53
79
🇵🇱 POL 1798
Hanna Ługowska
KS Spójnia Warszawa
05.06.2019, 22:53
80
🇵🇱 POL 2068
Kacper Bąk
KŻ Horn Kraków
06.06.2019, 04:32
81
🇵🇱 POL 1329
Gita Van Der Voort
KŻ Horn Kraków
06.06.2019, 04:32
82
🇵🇱 POL 16
Kasia Wajdowska
KŻ Horn Kraków
06.06.2019, 04:32
83
🇵🇱 POL 2069
Bartłomiej Wrzosek
KŻ Horn Kraków
06.06.2019, 04:32
84
🇵🇱 POL 1084
Julia Maziarz
KS Energetyk Jaworzno
06.06.2019, 07:21
85
🇵🇱 POL 1644
Nina Janowicz
KS AZS AWFiS Gdańsk
06.06.2019, 08:37
86
🇵🇱 POL 1917
Filip Marjański
KS AZS AWFiS Gdańsk
06.06.2019, 08:37
87
🇵🇱 POL 1753
Michał Jankowski
KS AZS AWFiS Gdańsk
06.06.2019, 08:37
88
🇵🇱 POL 1757
Rafał Górski
KS AZS AWFiS Gdańsk
06.06.2019, 08:37
89
🇵🇱 POL 817
Lila Sochaj
KS AZS AWFiS Gdańsk
06.06.2019, 08:37
90
🇵🇱 POL 2057
Natalia Kilar
Yacht Klub Stal Gdynia
06.06.2019, 08:37
91
🇵🇱 POL 2032
Fabian Kocięda
Opti CWM Gdynia
06.06.2019, 08:37
92
🇵🇱 POL 2034
Natasha Anolik
Opti CWM Gdynia
06.06.2019, 08:37
93
🇵🇱 POL 2219
Aleksander Bury
Opti CWM Gdynia
06.06.2019, 08:37
94
🇵🇱 POL 2058
Piotr Grabski
SYC Zefir Drakkar Poraj
06.06.2019, 13:07
95
🇵🇱 POL 1865
Paulina Rutkowska
YKP Gdynia
06.06.2019, 14:35
96
🇵🇱 POL 2552
Maciej Iliński
YKP Gdynia
06.06.2019, 14:35
97
🇵🇱 POL 1452
Antonina Ołowiak
YKP Gdynia
06.06.2019, 14:35
98
🇵🇱 POL 1799
Iwo Reński
YKP Gdynia
06.06.2019, 14:35
99
🇵🇱 POL 2138
Max Berliński
YKP Gdynia
06.06.2019, 14:35
100
🇵🇱 POL 1932
Konrad Wlazłowski
YKP Gdynia
06.06.2019, 14:35
101
🇵🇱 POL 1862
Zuzanna Zielińska
YKP Gdynia
06.06.2019, 14:35
102
🇵🇱 POL 100
Krzysztof Ołowiak
YKP Gdynia
06.06.2019, 14:35
103
🇵🇱 POL 1835
Natalia Ziółkowska
YKP Gdynia
06.06.2019, 14:35
104
🇵🇱 POL 1903
Tomasz Bendlewski
YKP Gdynia
06.06.2019, 14:35
105
🇵🇱 POL 1626
Aleksander Ponto
YKP Gdynia
06.06.2019, 14:35
106
🇵🇱 POL 1444
Oskar Ponto
YKP Gdynia
06.06.2019, 14:35
107
🇵🇱 POL 2041
Filip Jarosiewicz
YKP Gdynia
06.06.2019, 14:35
108
🇵🇱 POL 1776
Michał Maziarka
YKP Gdynia
06.06.2019, 14:35
109
🇵🇱 POL 4112
Jan Zamojski
YKP Gdynia
06.06.2019, 14:35
110
🇵🇱 POL 2117
Alicja Tutkowska
YKP Gdynia
06.06.2019, 14:35
111
🇵🇱 POL 1424
Jakub Wegiera
UKS FIR Warszawa
06.06.2019, 16:25
112
🇵🇱 POL 1800
Jakub Kosowski
UKS FIR Warszawa
06.06.2019, 16:25
113
🇷🇺 RUS 1300
Vladimir Nekrasov
UKS PIONERSKIY
06.06.2019, 20:36
114
🇵🇱 POL 1950
Jeremi Szczukowski
CHKŻ Chojnice
06.06.2019, 20:45
115
🇵🇱 POL 194
Krzysztof Szczodrowski
CHKŻ Chojnice
06.06.2019, 20:45
116
🇵🇱 POL 1949
Maksymilian Kabat
CHKŻ Chojnice
06.06.2019, 20:45
117
🇵🇱 POL 1593
Rafał Balicki
CHKŻ Chojnice
06.06.2019, 20:45
118
🇵🇱 POL 1018
Antoni Lipiński
CHKŻ Chojnice
06.06.2019, 20:45
119
🇵🇱 POL 1947
Jacek Kalinowski
CHKŻ Chojnice
06.06.2019, 20:45
120
🇵🇱 POL 1026
Jakub Gil
CHKŻ Chojnice
06.06.2019, 20:45
121
🇵🇱 POL 2114
Tymon Wiatrowski
CHKŻ Chojnice
06.06.2019, 20:45
122
🇵🇱 POL 2403
Pola Schmidt
CHKŻ Chojnice
06.06.2019, 20:45
123
🇵🇱 POL 1750
Filip Nosol
CHKŻ Chojnice
06.06.2019, 20:45
124
🇵🇱 POL 1883
Aleksandra Bobrowska
UKS Barnim Goleniów
06.06.2019, 20:47
125
🇵🇱 POL 1745
Adrian Majdosz
UKS Barnim Goleniów
06.06.2019, 20:47
126
🇵🇱 POL 1881
Maciej Cymerman
UKS Barnim Goleniów
06.06.2019, 20:47
127
🇵🇱 POL 1882
Filip Oleszczyk
UKS Barnim Goleniów
06.06.2019, 20:47
128
🇵🇱 POL 1888
Stanisław Maik
UKS Barnim Goleniów
06.06.2019, 20:47
129
🇵🇱 POL 1884
Oskar Sawicki
UKS Barnim Goleniów
06.06.2019, 20:47
130
🇵🇱 POL 1885
Anna Chomont
UKS Barnim Goleniów
06.06.2019, 20:47
131
🇵🇱 POL 1868
Joanna Cymerman
UKS Barnim Goleniów
06.06.2019, 20:47
132
🇵🇱 POL 1889
Jeremi Dąbrowski
UKS Barnim Goleniów
06.06.2019, 20:47
133
🇵🇱 POL 1368
Klara Matysik
YKP Kraków
07.06.2019, 08:26
134
🇵🇱 POL 1827
Ewa LEWANDOWSKA
KS AZS AWFiS Gdańsk
08.06.2019, 23:04
135
🇵🇱 POL 2152
Filip Lenart
KSW Baltic Dziwnów
10.06.2019, 08:55
136
🇵🇱 POL 2024
Michał Jaroszek
KSW Baltic Dziwnów
10.06.2019, 08:55
137
🇵🇱 POL 2101
Mikołaj Bazyli
KSW Baltic Dziwnów
10.06.2019, 08:55
138
🇵🇱 POL 2153
Szymon Wójcik
KSW Baltic Dziwnów
10.06.2019, 08:55
139
🇵🇱 POL 1188
Maksymilian Kowalczyk
KS Omega Kraków
13.06.2019, 22:01
140
🇵🇱 POL 1963
Zofia Prądzińska
14.06.2019, 10:22