Puchar Trzech Ryb

14 - 16 cze 2019 Giżycko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Klub
1
POL 2709
Julian Podwalski
SSW MOS Iława
2
POL 2008
Maciej Kasprzak
SSW MOS Iława
3
POL 2007
Alicja Michalewska
SSW MOS Iława
4
POL 1669
Natalia Chojnowska
SSW MOS Iława
5
POL 1867
Jan Klinicki
SSW MOS Iława
6
POL 1978
Kinga Furmanek
SSW MOS Iława
7
POL 1801
Oskar Wielczyk
SSW MOS Iława
8
POL 1489
Paweł Koliński
LKS CHARZYKOWY
9
POL 1779
Marcel Wieliński
LKS CHARZYKOWY
10
POL 2723
Jakub Szczepański
LKS CHARZYKOWY
11
POL 1151
Alicja Przybyłek
AZS Poznań
12
POL 1229
Zofia Pospieszna
AZS Poznań
13
POL 1390
Kacper Młodzianowski
AZS Poznań
14
POL 920
Maksymilian Kruczyński
AZS Poznań
15
POL 1230
Aleksandra Borucka
AZS Poznań
16
POL 2148
Jakub Modzelewski
AZS Poznań
17
POL 62
Jan Ptasiński
AZS Poznań
18
POL 2121
Joanna Michalska
UKS YACHT CLUB SŁAWA
19
POL 1405
Igor Gruszczyński
UKS YACHT CLUB SŁAWA
20
POL 1053
Oskar Kielnar
UKS YACHT CLUB SŁAWA
21
POL 1645
Michał Biedalak
JKW Poznań
22
POL 2142
Hanna Wiszniowska
JKW Poznań
23
POL 3553
Antoni Nazimek
JKW Poznań
24
POL 1622
Stanisław Cholewicki
JKW Poznań
25
POL 1728
Jan Kamieński
JKW Poznań
26
POL 1829
Stanisław Wojda
JKW Poznań
27
POL 945
Andrzej Nycz
JKW Poznań
28
POL 1492
Paweł Romanowicz
JKW Poznań
29
POL 2170
Jan Fuk
Giżycka Grupa Regatowa
30
POL 2184
Mikołaj Strupiński
Giżycka Grupa Regatowa
31
RUS 3939
Ivan Mikhalev
Giżycka Grupa Regatowa
32
POL 2177
Patryk Chełkowski
Giżycka Grupa Regatowa
33
POL 2071
Mateusz Gigielewicz
Giżycka Grupa Regatowa
34
POL 2166
Dominika Grala
Giżycka Grupa Regatowa
35
POL 2006
Amelia Potejko
Giżycka Grupa Regatowa
36
POL 2605
Magdalena Skórnóg
Giżycka Grupa Regatowa
37
POL 1224
Piotr Jakubowski
ŻMKS-Poznań
38
POL 1460
Aleksandra Jakubowska
ŻMKS-Poznań
39
POL 1049
Teresa Zawal
ŻLKS Poznań
40
POL 1050
Szymon Rossa
ŻMKS-Poznań
41
POL 1278
Adam Cwojdziński
ŻMKS-Poznań
42
POL 1871
Wojciech Stefaniak
ŻMKS-Poznań
43
RUS 2005
Artem Krupachev
UKS PIONERSKIY
44
POL 127
Franciszek Kolikow
UKŻ "Błękitni" Grzybowo
45
POL 1448
Marianna Gębicka
MKS "Dwójka" Warszawa
46
POL 3404
Szymon Rozum
MKS "Dwójka" Warszawa
47
POL 1988
Antoni Kiliszek
MKS "Dwójka" Warszawa
48
POL 1851
Patrycja Kurpiewska
MKS "Dwójka" Warszawa
49
POL 2206
Hanna Korsak
MKS "Dwójka" Warszawa
50
POL 2019
Danuta Grudzień
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
51
POL 3405
Zofia Szcześniak
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
52
POL 3401
Zofia Szcześniak
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
53
POL 3405
Zofia Szcześniak
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
54
POL 1902
Mateusz Kolba
KN Lider Kraków
55
POL 111
Jakub Lipowski
KN Lider Kraków
56
POL 1716
Bartłomiej Heksel
KN Lider Kraków
57
POL 1193
Igor Wierzbowski
KN Lider Kraków
58
POL 2210
Kacper Warywoda
Nauticus Yacht Club Olsztyn
59
POL 932
Jakub Rusiniak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
60
POL 2203
Michał Karnacewicz
Nauticus Yacht Club Olsztyn
61
POL 2209
Filip Rostek
Nauticus Yacht Club Olsztyn
62
POL 2194
Maciej Dudek
Nauticus Yacht Club Olsztyn
63
POL 2204
Aleksandra Zybert
Nauticus Yacht Club Olsztyn
64
POL 1960
Miłosz Samek
Centrum Żeglarskie Szczecin
65
BLR 282
Mikita Martonchuk
SDUSHOR MINSK
66
BLR 515
Yaramir Valoshynau
SDUSHOR MINSK
67
BLR 345
Valeria Gulidova
SDUSHOR MINSK
68
BLR 232
Vasiliy Liavshynski
SDUSHOR MINSK
69
BLR 505
Dzianis Sukhau
SDUSHOR MINSK
70
POL 2000
Ignacy Oźminkowski
KS Spójnia Warszawa
71
POL 1999
Jakub Tomczyński
KS Spójnia Warszawa
72
POL 2030
Adam Turczynowicz
KS Spójnia Warszawa
73
POL 1906
Gustaw Kwiek
KS Spójnia Warszawa
74
POL 1975
Maja Kwiek
KS Spójnia Warszawa
75
POL 2016
Malina Pietrzak
KS Spójnia Warszawa
76
POL 2200
Kaja Śledzińska
KS Spójnia Warszawa
77
POL 333
Michał Kornik Skawiński
KS Spójnia Warszawa
78
POL 2191
Jan Karnowski
KS Spójnia Warszawa
79
POL 1798
Hanna Ługowska
KS Spójnia Warszawa
80
POL 2068
Kacper Bąk
KŻ "Horn" Kraków
81
POL 1329
Gita Van Der Voort
KŻ "Horn" Kraków
82
POL 16
Kasia Wajdowska
KŻ "Horn" Kraków
83
POL 2069
Bartłomiej Wrzosek
KŻ "Horn" Kraków
84
POL 1084
Julia Maziarz
KS Energetyk
85
POL 1644
Nina Janowicz
KS AZS AWFiS Gdańsk
86
POL 1917
Filip Marjański
KS AZS AWFiS Gdańsk
87
POL 1753
Michał Jankowski
KS AZS AWFiS Gdańsk
88
POL 1757
Rafał Górski
KS AZS AWFiS Gdańsk
89
POL 817
Lila Sochaj
KS AZS AWFiS Gdańsk
90
POL 2057
Natalia Kilar
Yacht Klub Stal Gdynia
91
POL 2032
Fabian Kocięda
OPTI CWM Gdynia
92
POL 2034
Natasha Anolik
OPTI CWM Gdynia
93
POL 2219
Aleksander Bury
OPTI CWM Gdynia
94
POL 2058
Piotr Grabski
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
95
POL 1865
Paulina Rutkowska
YKP Gdynia
96
POL 2552
Maciej Iliński
YKP Gdynia
97
POL 1452
Antonina Ołowiak
YKP Gdynia
98
POL 1799
Iwo Reński
YKP Gdynia
99
POL 2138
Max Berliński
YKP Gdynia
100
POL 1932
Konrad Wlazłowski
YKP Gdynia
101
POL 1862
Zuzanna Zielińska
YKP Gdynia
102
POL 100
Krzysztof Ołowiak
YKP Gdynia
103
POL 1835
Natalia Ziółkowska
YKP Gdynia
104
POL 1903
Tomasz Bendlewski
YKP Gdynia
105
POL 1626
Aleksander Ponto
YKP Gdynia
106
POL 1444
Oskar Ponto
YKP Gdynia
107
POL 2041
Filip Jarosiewicz
YKP Gdynia
108
POL 1776
Michał Maziarka
YKP Gdynia
109
POL 4112
Jan Zamojski
YKP Gdynia
110
POL 2117
Alicja Tutkowska
YKP Gdynia
111
POL 1424
Jakub Wegiera
UKS FIR Warszawa
112
POL 1800
Jakub Kosowski
UKS FIR Warszawa
113
RUS 1300
Vladimir Nekrasov
UKS PIONERSKIY
114
POL 1950
Jeremi Szczukowski
CHKŻ Chojnice
115
POL 194
Krzysztof Szczodrowski
CHKŻ Chojnice
116
POL 1949
Maksymilian Kabat
CHKŻ Chojnice
117
POL 1593
Rafał Balicki
CHKŻ Chojnice
118
POL 1018
Antoni Lipiński
CHKŻ Chojnice
119
POL 1947
Jacek Kalinowski
CHKŻ Chojnice
120
POL 1026
Jakub Gil
CHKŻ Chojnice
121
POL 2114
Tymon Wiatrowski
CHKŻ Chojnice
122
POL 2403
Pola Schmidt
CHKŻ Chojnice
123
POL 1750
Filip Nosol
CHKŻ Chojnice
124
POL 1883
Aleksandra Bobrowska
UKS Barnim Goleniów
125
POL 1745
Adrian Majdosz
UKS Barnim Goleniów
126
POL 1881
Maciej Cymerman
UKS Barnim Goleniów
127
POL 1882
Filip Oleszczyk
UKS Barnim Goleniów
128
POL 1888
Stanisław Maik
UKS Barnim Goleniów
129
POL 1884
Oskar Sawicki
UKS Barnim Goleniów
130
POL 1885
Anna Chomont
UKS Barnim Goleniów
131
POL 1868
Joanna Cymerman
UKS Barnim Goleniów
132
POL 1889
Jeremi Dąbrowski
UKS Barnim Goleniów
133
POL 1368
Klara Matysik
YKP Kraków
134
POL 1827
Ewa LEWANDOWSKA
KS AZS AWFiS Gdańsk
135
POL 2152
Filip Lenart
KSW BALTIC
136
POL 2024
Michał Jaroszek
KSW BALTIC
137
POL 2101
Mikołaj Bazyli
KSW BALTIC
138
POL 2153
Szymon Wójcik
KSW BALTIC
139
POL 1188
Maksymilian Kowalczyk
KS "Omega" Kraków
140
POL 1963
Zofia Prądzińska