Puchar Trzech Ryb

15 - 17 cze 2018 Giżycko, Polska

Wyniki regat

M
Klasa
Nr
Załoga
Ur
Klub
R1
R2
R3
R4
Pkt
U9
DZ
1
OPP B
POL 2117
Alicja Tutkowska
2007
Yacht Klub Stal Gdynia
1
1
3*
3
5.00
1
2
OPP B
POL 1975
Maja Kwiek
2007
WTW Warszawa
3*
2
2
1
5.00
2
3
OPP B
POL 1801
Oskar Wielczyk
2007
MOS SSW Iława
1
7*
1
4
6.00
4
OPP B
POL 1932
Konrad Wlazłowski
2005
YKP Gdynia
3
3
1
25*
7.00
5
OPP B
POL 1669
Natalia Chojnowska
2007
MOS SSW Iława
2
5*
2
3
7.00
3
6
OPP B
POL 1883
Aleksandra Bobrowska
2007
UKS Barnim Goleniów
9*
3
3
2
8.00
4
7
OPP B
POL 11943
Filip Rostek
2006
Nauticus Yacht Club Olsztyn
10*
3
3
2
8.00
8
OPP B
POL 1802
Piotr Trella
2008
MKŻ Arka Gdynia
3
1
42*
6
10.00
9
OPP B
POL 2036
Lidia Łukasik
2007
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
1
14*
9
1
11.00
5
10
OPP B
POL 2007
Alicja Michalewska
2007
MOS SSW Iława
9
2
36*
1
12.00
6
11
OPP B
POL 1201
Krzysztof Ciborowski
2007
WTW Warszawa
4
1
7
27*
12.00
12
OPP B
POL 4112
Jan Zamojski
2006
UKS Żeglarz Wrocław
30*
7
4
2
13.00
13
OPP B
POL 1234
Igor Wierzbowski
2007
KS "Omega" Kraków
9*
8
1
6
15.00
14
OPP B
LTU 455
Rokas Germanavičius
2008
BANGPUTYS
4
4
7
16*
15.00
15
OPP B
POL 1888
Joanna Dyja
2005
WTW Warszawa
5
2
14*
9
16.00
7
16
OPP B
POL 2138
Max Berliński
2006
YKP Gdynia
UFD*
9
4
4
17.00
17
OPP B
POL 1867
Jan Klinicki
2007
MOS SSW Iława
8
4
18*
5
17.00
18
OPP B
POL 2057
Natalia Kilar
2005
Yacht Klub Stal Gdynia
6
4
9
29*
19.00
8
19
OPP B
POL 188
Filip Oleszczyk
2005
UKS Barnim Goleniów
14*
7
5
7
19.00
20
OPP B
POL 2200
Kaja Śledzińska
2007
KS Spójnia Warszawa
6
6
11*
7
19.00
9
21
OPP B
POL 966
Lena Cituk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
6
8
7
13*
21.00
10
22
OPP B
POL 1750
Filip Nosol
2007
UKS Żeglarz Wrocław
7
6
10*
9
22.00
23
OPP B
POL 1908
Malina Pietrzak
2007
WTW Warszawa
11
6
6
22*
23.00
11
24
OPP B
POL 1523
Olga Wietek
2008
Yacht Klub Stal Gdynia
8
15
33*
4
27.00
12
25
OPP B
POL 1084
Julia Maziarz
2006
KS Energetyk
8
18*
5
14
27.00
13
26
OPP B
RUS 3399
Ivan Mikhalev
2007
Giżycka Grupa Regatowa
16
29*
2
11
29.00
27
OPP B
POL 2124
Agata Koropecka
2009
Yacht Klub Stal Gdynia
7
34*
15
8
30.00
1
14
28
OPP B
POL 921
Marta Chomik
2005
Nauticus Yacht Club Olsztyn
39*
10
8
12
30.00
15
29
OPP B
POL 1853
Kinga Furmanek
2007
MOS SSW Iława
15
25*
11
5
31.00
16
30
OPP B
POL 2043
Lila Sochaj
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
32*
9
22
3
34.00
17
31
OPP B
POL 2034
Natasha Anolik
2006
OPTI CWM Gdynia
22*
22
4
8
34.00
18
32
OPP B
POL 1700
Dante Luciani
2006
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
17
39*
8
10
35.00
33
OPP B
POL 1396
Mateusz Gąsiorowski
2007
Yacht Klub Stal Gdynia
2
35*
28
6
36.00
34
OPP B
POL 1368
Klara Matysik
2005
YKP Kraków
5
16
27*
15
36.00
19
35
OPP B
POL 1892
Jan Karnowski
2006
KS Spójnia Warszawa
11
16*
9
16
36.00
36
OPP B
POL 1227
Mikołaj Głąb
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
10
15
11
29*
36.00
37
OPP B
POL 1420
Kacper Michalski
2008
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
13
5
19
24*
37.00
38
OPP B
POL 1861
Sebastian Kaczanowski
2004
UKS OPTI ODRA Wrocław
12
11
14
34*
37.00
39
OPP B
POL 2022
Iwo Dudek
2009
YKP Gdynia
23*
9
19
10
38.00
2
40
OPP B
POL 1917
Filip Marjański
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
15*
10
14
15
39.00
41
OPP B
POL 1644
Nina Janowicz
2006
KS AZS AWFiS Gdańsk
4
18
44*
19
41.00
20
42
OPP B
POL 1296
Antoni Kuźmiński
2006
KS "Baza" Mrągowo
11
21
30*
9
41.00
43
OPP B
POL 1364
Jan Fuk
2006
Giżycka Grupa Regatowa
13
11
17
22*
41.00
44
OPP B
POL 2107
Marta Piotrowska
2007
WTW Warszawa
20*
14
16
11
41.00
21
45
OPP B
POL 1555
Blanka Bobula
2007
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
21
11
10
37*
42.00
22
46
OPP B
POL 2031
Fabian Kocięda
2007
OPTI CWM Gdynia
2
42*
34
8
44.00
47
OPP B
POL 1940
Filip Bil
2009
Yacht Klub Stal Gdynia
25*
12
20
12
44.00
3
48
OPP B
POL 1891
Kacper Warywoda
2005
Nauticus Yacht Club Olsztyn
18
22
6
28*
46.00
49
OPP B
POL 1365
Kacper Karbownik
2006
Giżycka Grupa Regatowa
12
13
35*
21
46.00
50
OPP B
POL 1716
Bartłomiej Heksel
2004
Klub Żeglarski Horn Kraków
20*
15
16
17
48.00
51
OPP B
POL 1269
Zuzanna Zasada
2006
KS Zatoka Puck
25
13
31*
11
49.00
23
52
OPP B
POL 1862
Zuzanna Zielińska
2006
YKP Gdynia
15
28*
22
12
49.00
24
53
OPP B
LTU 451
Asta Aperavičiūtė
2007
BANGPUTYS
18
20
12
35*
50.00
25
54
OPP B
POL 6
Gabriela Fajdasz
2007
KS Spójnia Warszawa
19
19
13
21*
51.00
26
55
OPP B
LTU 450
Rokas Golubovas
2007
BANGPUTYS
7
31
38*
14
52.00
56
OPP B
POL 1780
Szymon Kolka
2008
YKP Gdynia
10
29*
25
17
52.00
57
OPP B
POL 664
Oskar Sawicki
2006
UKS Barnim Goleniów
17
13
22
31*
52.00
58
OPP B
POL 2141
Natalia Ziółkowska
2007
YKP Gdynia
17
57*
15
20
52.00
27
59
OPP B
POL 1603
Tomasz Zadora
2007
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
40*
23
5
27
55.00
60
OPP B
POL 1887
Mikołaj Strupiński
2008
Giżycka Grupa Regatowa
24
8
38*
23
55.00
61
OPP B
POL 2139
Paweł Piankowski
2006
YKP Gdynia
12
14
29
DSQ*
55.00
62
OPP B
POL 1363
Hanna Borkowska
2008
Giżycka Grupa Regatowa
30*
23
12
20
55.00
28
63
OPP B
POL 12971
Maciej Szawkowski
2008
KS "Baza" Mrągowo
21
21
47*
13
55.00
64
OPP B
POL 879
Igor Grzelak
2007
WTW Warszawa
22
37*
29
5
56.00
65
OPP B
POL 1518
Klara Piotrowska
2007
WTW Warszawa
23
12
21
30*
56.00
29
66
OPP B
POL 2042
Tymon Sochaj
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
16
16
24
52*
56.00
67
OPP B
POL 1630
Bolesław Nesterowicz
2006
UKŻ PMOS PISZ
33
5
39*
19
57.00
68
OPP B
POL 1601
Milena Siczek
2005
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
16
33*
23
18
57.00
30
69
OPP B
POL 1753
Michał Jankowski
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
14
20
33*
24
58.00
70
OPP B
POL 1288
Piotr Muchlado
2008
OPTI CWM Gdynia
5
33
60*
21
59.00
71
OPP B
POL 2108
Julia Wróblewska
2006
YKP Gdynia
14
17
36*
30
61.00
31
72
OPP B
POL 2005
Michał Kuczmarski
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
29
27
34*
7
63.00
73
OPP B
POL 333
Michał Kornik Skawiński
2007
KS Spójnia Warszawa
26*
26
13
24
63.00
74
OPP B
POL 1941
Eliza Kołtak
2005
Nauticus Yacht Club Olsztyn
18
30*
23
22
63.00
32
75
OPP B
POL 1472
Igor Kawałko
2007
OPTI CWM Gdynia
23
24
35*
17
64.00
76
OPP B
POL 2040
Zofia Kucharska
2006
YKP Gdynia
20
20
24
31*
64.00
33
77
OPP B
POL 2120
Michał Karnacewicz
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn
DSQ*
10
35
20
65.00
78
OPP B
POL 884
Anna Chomont
2005
UKS Barnim Goleniów
39
19
10
DNF*
68.00
34
79
OPP B
POL 1840
Patryk Gobiec
2005
UKŻ Michałowo
19
25
50*
26
70.00
80
OPP B
POL 1943
Wiktor Łasak
2006
OPTI CWM Gdynia
30*
27
30
14
71.00
81
OPP B
POL 2008
Maciej Kasprzak
2008
MOS SSW Iława
28
26
54*
18
72.00
82
OPP B
POL 1001
Wit Dmuchowski
2009
MOS SSW Iława
46*
24
13
36
73.00
4
83
OPP B
POL 2069
Bartłomiej Wrzosek
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
24
33
18
48*
75.00
84
OPP B
POL 2102
Krzysztof Maksymowicz
2008
KS Spójnia Warszawa
DNF*
27
31
18
76.00
85
OPP B
POL 1655
Mikołaj Cieślak
2008
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
53*
49
18
10
77.00
86
OPP B
POL 1745
Marek Szczepankowski
2005
UKS Barnim Goleniów
27
31
20
32*
78.00
87
OPP B
POL 1925
Alicja Wróblewska
2007
YKP Gdynia
31
50*
26
23
80.00
35
88
OPP B
POL 1570
Michał Ciechanowicz
2008
Giżycka Grupa Regatowa
26
40*
29
25
80.00
89
OPP B
POL 1270
Weronika Maciejczuk
2006
UKŻ 7 Białystok
34
32
48*
15
81.00
36
90
OPP B
POL 1965
Karol Rusin
2006
KW Garland LOK Gliwice
41*
38
6
38
82.00
91
OPP B
POL 2147
Kacper Kulawiak
2005
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
38
28
17
49*
83.00
92
OPP B
POL 585
Michał Trafalski
2007
Yacht Klub Stal Gdynia
42*
28
23
32
83.00
93
OPP B
POL 1482
Roch Dmuchowski
2006
MOS SSW Iława
27
34
59*
23
84.00
94
OPP B
POL 941
Maciej Dudek
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13
29
43
49*
85.00
95
OPP B
POL 1880
Mikołaj Bujalski
2006
Nauticus Yacht Club Olsztyn
54*
17
17
51
85.00
96
OPP B
RUS 1110
Artem Kornalevskij
2007
UKS PIONERSKIY
38
42*
8
40
86.00
97
OPP B
LTU 401
Tadas Ažukas
2009
BANGPUTYS
36*
25
30
31
86.00
5
98
OPP B
POL 1029
Hubert Baranowski
2004
UKŻ 7 Białystok
49
23
52*
16
88.00
99
OPP B
POL 1817
Emilia Paszek
2010
KS AZS AWFiS Gdańsk
45*
39
16
33
88.00
6
37
100
OPP B
POL 1167
Maja Szwejk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
40
12
44*
37
89.00
38
101
OPP B
POL 1833
Szymon Małachowski
2006
UKŻ 7 Białystok
21
47*
41
27
89.00
102
OPP B
POL 1665
Mateusz Kluczka
2006
YKP Gdynia
32
37
21
43*
90.00
103
OPP B
POL 1284
Kacper Wojczulanis
2008
Giżycka Grupa Regatowa
44*
30
34
26
90.00
104
OPP B
POL 1972
Zofia Michałeczko
2007
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
33
39
20
46*
92.00
39
105
OPP B
POL 1836
Wiktoria Gobiec
2004
UKŻ Michałowo
26
41
26
44*
93.00
40
106
OPP B
POL 1599
Anastazja Pastuszka
2006
UKŻ PMOS PISZ
28
19
49*
47
94.00
41
107
OPP B
POL 1594
Szymon Janiak
2005
OPTI CWM Gdynia
27
22
46
55*
95.00
108
OPP B
POL 1524
Daria Kukiełko
2006
UKS MOS EŁK
37*
35
25
35
95.00
42
109
OPP B
POL 127
Franciszek Kolikov
2006
UKŻ "Błękitni" Grzybowo
50
34
12
DNF*
96.00
110
OPP B
POL 2158
Weronika Przeździecka
2008
KS Spójnia Warszawa
33
26
43*
38
97.00
43
111
OPP B
POL 3333
Maja Komorowska
2009
OPTI CWM Gdynia
52
59*
27
19
98.00
7
44
112
OPP B
POL 1241
Konstantyn Podwojski
2005
KW Garland LOK Gliwice
45*
45
24
29
98.00
113
OPP B
POL 708
Stanisław Maik
2006
UKS Barnim Goleniów
24
31
57*
43
98.00
114
OPP B
POL 243
Zofia Gołębiowska
2006
KS "Baza" Mrągowo
44
24
32
47*
100.00
45
115
OPP B
POL 1334
Kacper Hodun
2005
KS Spójnia Warszawa
DNF*
17
45
39
101.00
116
OPP B
POL 11
Tomasz Rataj
2007
KS "Baza" Mrągowo
35
53*
39
28
102.00
117
OPP B
POL 306
Tymon Szkołut
2009
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
64*
64
15
26
105.00
8
118
OPP B
LTU 85
Ramunė Lukšytė
2007
BANGPUTYS
43
58*
37
25
105.00
46
119
OPP B
POL 1912
Jakub Kuraś
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
37
37
32
45*
106.00
120
OPP B
POL 2135
Tymon Kosobucki
2007
YKP Gdynia
45
55*
21
44
110.00
121
OPP B
POL 1361
Weronika Grala
2010
Giżycka Grupa Regatowa
28
60*
40
42
110.00
9
47
122
OPP B
POL 1964
Piotr Hofman
2003
KW Garland LOK Gliwice
51
21
52*
39
111.00
123
OPP B
POL 21
Antonina Puchowska
2008
Yacht Klub Stal Gdynia
22
52*
48
42
112.00
48
124
OPP B
POL 1408
Michał Godlewski
2008
KW Garland LOK Gliwice
56*
45
27
41
113.00
125
OPP B
POL 910
Wojciech Jankowski
2006
KS AZS AWFiS Gdańsk
29
48
DNF*
36
113.00
126
OPP B
POL 1041
Jakub Częczek
2006
Nauticus Yacht Club Olsztyn
29
43
56*
41
113.00
127
OPP B
POL 226
Natalia Kulawiak
2006
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
44
35
56*
34
113.00
49
128
OPP B
POL 9
Aleksandra Zastawna
2006
YKP Gdynia
43*
36
36
41
113.00
50
129
OPP B
POL 2110
Konrad Kunc
2006
Yacht Klub Stal Gdynia
25
50
39
62*
114.00
130
OPP B
POL 2118
Maciej Maćkowiak
2007
YKP Gdynia
36
54*
28
50
114.00
131
OPP B
POL 1834
Mikołaj Łukasik
2010
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
32
46
37
DNF*
115.00
10
132
OPP B
POL 1666
Katarzyna Płaza
2007
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
48
38
DNF*
30
116.00
51
133
OPP B
POL 943
Bartosz Bilicki
2007
MOS SSW Iława
49
18
51*
50
117.00
134
OPP B
POL 1927
Mikołaj Czałbowski
2008
YKP Gdynia
19
54
55*
44
117.00
135
OPP B
POL 449
Mateusz Niebrzydowski
2006
UKS MOS EŁK
51
54*
19
48
118.00
136
OPP B
LTU 11484
Adomas Dumbliauskas
2007
MBK.Marijampoles s.m.
48
43
28
55*
119.00
137
OPP B
POL 2104
Maksymilian Luto
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
42
48*
31
46
119.00
138
OPP B
POL 932
Jakub Rusiniak
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn
31
47
42
51*
120.00
139
OPP B
POL 1086
Jan Zaporowski
2006
KS Energetyk
52*
32
46
42
120.00
140
OPP B
LTU 1378
Jokūbas Piekis
2008
BANGPUTYS
31
44
47
DNF*
122.00
141
OPP B
POL 2037
Paweł Łoboda
2008
OPTI CWM Gdynia
40
72*
49
35
124.00
142
OPP B
POL 1721
Franciszek Siwek
2007
KS Spójnia Warszawa
34
38
53
56*
125.00
143
OPP B
POL 1407
Kuba Matysik
2005
YKP Kraków
34
46
52*
46
126.00
144
OPP B
POL 1625
Sebastian Schmidt
2007
KS Zatoka Puck
35
52
DNF*
39
126.00
145
OPP B
POL 2089
Małgorzata Wyrębska
2009
Yacht Klub Stal Gdynia
43
66*
25
59
127.00
11
52
146
OPP B
POL 1554
Tymon Przyjemczak
2008
KS Zatoka Puck
49
51*
38
40
127.00
147
OPP B
POL 191
Hubert Staroń
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
47
40
40
DNF*
127.00
148
OPP B
POL 1598
Maksymilian Pastuszka
2007
UKŻ PMOS PISZ
53*
40
50
38
128.00
149
OPP B
POL 1133
Anna Gierasimiuk
2005
UKŻ Michałowo
39
57
33
58*
129.00
53
150
OPP B
LTU 453
Tadas Lukoševičius
2008
BANGPUTYS
42
30
59
DNF*
131.00
151
OPP B
POL 13
Adam Ciołek
2006
KS "Baza" Mrągowo
54*
49
32
50
131.00
152
OPP B
POL 1187
Maja Filipska
2009
Yacht Klub Stal Gdynia
36
66*
63
33
132.00
12
54
153
OPP B
POL 1656
Lidia Jakubowska
2005
KS Zatoka Puck
47
36
50
57*
133.00
55
154
OPP B
POL 1970
Aleksander Kosowski
2006
YKP Gdynia
46
45
43
53*
134.00
155
OPP B
POL 1541
Jakub Porębski
2009
OPTI CWM Gdynia
47
55
58*
34
136.00
13
156
OPP B
POL 1221
Julia Padzik
2009
OPTI CWM Gdynia
35
71
DNF*
33
139.00
14
56
157
OPP B
POL 1493
Marta Sochacka
2008
UKS Żeglarz Wrocław
59
43
DNF*
37
139.00
57
158
OPP B
POL 381
Aleksander Lenart
2009
UKS OPTI ODRA Wrocław
68*
64
44
32
140.00
15
159
OPP B
POL 2116
Alicja Saj
2010
Yacht Klub Stal Gdynia
37
58
DNF*
45
140.00
16
58
160
OPP B
POL 1971
Jan Bobula
2009
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
55
48
37
DNF*
140.00
17
161
OPP B
RUS 1310
Evgeniia Bylkova
2007
sailing club Kenigsberg
41
65*
42
59
142.00
59
162
OPP B
POL 1258
Jakub Kleban
2006
UKS MOS EŁK
63
44
40
67*
147.00
163
OPP B
LTU 939
Jokūbas Čėpla
2008
MBK.Marijampoles s.m.
70
65
DNF*
13
148.00
164
OPP B
POL 1997
Tymoteusz Mika
2006
Klub Żeglarski Horn Kraków
63*
41
48
62
151.00
165
OPP B
POL 1456
Igor Góralczuk
2007
UKŻ 7 Białystok
55
51
45
DNF*
151.00
166
OPP B
POL 1923
Kacper Janowicz
2006
KS AZS AWFiS Gdańsk
51
47
53
DNF*
151.00
167
OPP B
POL 964
Maciej Malitowski
2008
KW Garland LOK Gliwice
67
DNF*
26
60
153.00
168
OPP B
POL 1062
Igor Fałowski
2006
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
59
53
41
65*
153.00
169
OPP B
POL 91
Miłosz Ciechanowicz
2010
Giżycka Grupa Regatowa
50
68*
53
51
154.00
18
170
OPP B
POL 120
Kacper Stęplowski
2009
KW Garland LOK Gliwice
58
46
60*
54
158.00
19
171
OPP B
POL 1913
Bernard Narecki
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
52
49
DNF*
58
159.00
172
OPP B
POL 1560
Aleksandra Błońska
2008
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
59
56
61*
45
160.00
60
173
OPP B
POL 1706
Michał Sudnik
2009
UKS Nord Augustow
50
63
47
DNF*
160.00
20
174
OPP B
POL 1244
Aleksander Główka
2007
KS Spójnia Warszawa
53
53
DNF*
57
163.00
175
OPP B
POL 18
Filip Szloński
2007
KS "Baza" Mrągowo
48
DNF*
DNF
40
165.00
176
OPP B
POL 1709
Hanna Kusztejko
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
62
50
DNF*
53
165.00
61
177
OPP B
POL 1597
Adrian Nowak
2006
UKŻ PMOS PISZ
58
56
51
DNF*
165.00
178
OPP B
POL 1265
Aleksandra Czajkowska
2006
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
62*
55
58
52
165.00
62
179
OPP B
POL 985
Jakub Darkowski
2008
MOS SSW Iława
38
51
DNF*
DNF
166.00
180
OPP B
POL 1255
Szymon Warecha
2009
UKS MOS EŁK
56
63
DNF*
47
166.00
21
181
OPP B
POL 11444
Mikołaj Grudzień
2006
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
57
52
57
DNF*
166.00
182
OPP B
POL 1818
Nadia Burghard
2006
YKP Gdynia
60
73*
46
61
167.00
63
183
OPP B
POL 1370
Masymilian Kleszcz
2008
UKS Żeglarz Wrocław
60
68*
54
54
168.00
184
OPP B
POL 1449
Łucja Gorzoch
2007
UKS MOS EŁK
61
DNF*
45
63
169.00
64
185
OPP B
POL 52
Jakub Borkowski
2007
UKS MOS EŁK
66
56
DNF*
49
171.00
186
OPP B
LTU 12762
Augustas Žaliauskas
2006
MBK.Marijampoles s.m.
41
70
DNF*
61
172.00
187
OPP B
POL 397
Ida Kozło
2006
UKS Żeglarz Wrocław
55
DNF*
41
DNF
173.00
65
188
OPP B
POL 1749
Marcel Cichosz
2007
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
DNF*
42
54
DNF
173.00
189
OPP B
RUS 1654
Stepan Kuzmin
2007
sailing club Kenigsberg
65
58
51
DNF*
174.00
190
OPP B
POL 1914
Antonina Liro
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
66
32
DNF*
DNF
175.00
66
191
OPP B
POL 1085
Kamila Maziarz
2009
KS Energetyk
56
57
62
DNF*
175.00
22
67
192
OPP B
POL 1319
Nikodem Różański
2008
MOS SSW Iława
60
41
DNF*
DNF
178.00
193
OPP B
POL 1873
Michał Mac
2007
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
68
67
DNF*
43
178.00
194
OPP B
POL 1351
Lena Murach
2006
KS AZS AWFiS Gdańsk
67
36
DNF*
DNF
180.00
68
195
OPP B
LTU 1
Matas Tamulevičius
2008
MBK.Marijampoles s.m.
71
44
65
DNF*
180.00
196
OPP B
POL 4
Piotr Kosowski
2008
YKP Gdynia
DNF*
DNF
DNF
28
182.00
197
OPP B
POL 1929
Sonia Dobrzyńska
2007
KS Spójnia Warszawa
57
DNF*
UFD
48
182.00
69
198
OPP B
POL 1904
Norbert Herba
2010
Yacht Klub Stal Gdynia
71
59
55
DNF*
185.00
23
199
OPP B
POL 291
Ewa Fabisiak
2007
Giżycka Grupa Regatowa
69
61
55
DNF*
185.00
70
200
OPP B
POL 71
Daniel Łachacz
2008
KS "Baza" Mrągowo
67
67
DNF*
52
186.00
201
OPP B
POL 1235
Franek Ostrowski
2004
KS OMEGA
61
DNF*
49
DNF
187.00
202
OPP B
POL 1751
Antoni Gabryszewski
2009
UKS Żeglarz Wrocław
57
62
DNF*
68
187.00
24
203
OPP B
POL 1028
Konstanty Kosiński
2009
UKŻ 7 Białystok
70
59
DNF*
60
189.00
25
204
OPP B
RUS 1301
Sergei Parfenov
2008
UKS PIONERSKIY
DNC*
DNF
DNF
36
190.00
205
OPP B
POL 221
Tymoteusz Rowiński
2006
UKS Nord Augustow
66
61
64
DNF*
191.00
206
OPP B
POL 17
Zuzanna Maliniewicz
2007
KS "Baza" Mrągowo
54
62
DNF*
DNF
193.00
71
207
OPP B
POL 51
Zofia Glaza
2008
OPTI CWM Gdynia
61
69
DNF*
64
194.00
72
208
OPP B
POL 1362
Miłosz Wyszyński
2006
Giżycka Grupa Regatowa
62
DNF*
DNF
56
195.00
209
OPP B
POL 113
Bartosz Dworakowski
2007
UKŻ Michałowo
58
60
DNF*
DNF
195.00
73
210
OPP B
POL 1087
Emilia Maziarz
2008
KS Energetyk
46
DNF*
DNF
DNF
200.00
74
211
OPP B
POL 969
Zuzanna Liedtke
2008
MOS SSW Iława
65
60
DNF*
DNF
202.00
75
212
OPP B
POL 1831
Michalina Poskrobko
2007
UKŻ 7 Białystok
69
DNF*
DNF
66
212.00
76
213
OPP B
POL 112
Weronika Haraburda
2006
UKS Nord Augustow
63
DNF*
DNF
DNF
217.00
77
214
OPP B
POL 1122
Maciej Sudnik
2006
UKS Nord Augustow
64
DNF*
DNF
DNF
218.00
214
OPP B
POL 125
Hubert Brozio
2008
UKS MOS EŁK
64
DNF*
DNF
DNF
218.00
215
OPP B
POL 2144
Wiktor Radziej
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
65
DNF*
DNF
DNF
219.00
216
OPP B
POL 17081
Karol Kostrzewa
2008
Giżycka Grupa Regatowa
68
DNF*
DNF
DNF
222.00
217
OPP B
POL 948
Amelia Zawadzka
2006
UKS Nord Augustow
69
DNF*
DNF
DNF
223.00
78
218
OPP B
POL 1356
Wiktor Weselak
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
70
DNF*
DNF
DNF
224.00
219
OPP B
POL 1131
Nikodem Machejko
2008
Giżycka Grupa Regatowa
71
DNF*
DNF
DNF
225.00
220
OPP B
POL 167
Piotr Kostrzewa
2008
Giżycka Grupa Regatowa
DNF*
DNF
DNF
DNF
231.00
220
OPP B
POL 1447
Zofia Kuszewska
2010
Giżycka Grupa Regatowa
DNC*
DNF
DNF
DNF
231.00
26
79
220
OPP B
POL 1525
Aleksandra Siedlecka
2006
UKS Nord Augustow
DNF*
DNF
DNF
DNF
231.00
80
220
OPP B
POL 1838
Ewa Trochimczyk
2007
UKŻ Michałowo
DNF*
DNF
DNF
DNF
231.00
81
220
OPP B
POL 396
Paweł Romanowicz
2005
UKS Żeglarz Wrocław
DNC*
DNF
DNF
DNF
231.00
220
OPP B
POL 1659
Oliwier Kużel
2004
KS Zatoka Puck
DNF*
UFD
DNF
UFD
231.00