Puchar Trzech Ryb

15 - 17 cze 2018 Giżycko, Polska

Wyniki regat

M
Klasa
Nr
Załoga
Ur
Klub
R1
R2
R3
R4
Pkt
DZ
1
OPP A
POL 2000
Ignacy Oźminkowski
2004
KS Spójnia Warszawa
2
9*
5
1
8.00
2
OPP A
POL 1906
Gustaw Kwiek
2006
KS Spójnia Warszawa
7
6
29*
4
17.00
3
OPP A
POL 2121
Joanna Cymerman
2004
UKS Barnim Goleniów
5
1
17
20*
23.00
1
4
OPP A
POL 1879
Ludwik Grzelak
2003
KS Spójnia Warszawa
20*
3
19
3
25.00
5
OPP A
POL 1827
Ewa Lewandowska
2006
KS AZS AWFiS Gdańsk
3
11
12
34*
26.00
2
6
OPP A
POL 2041
Filip Jarosiewicz
2006
MKŻ Arka Gdynia
45*
2
7
18
27.00
7
OPP A
POL 2058
Piotr Grabski
2005
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
51*
20
6
5
31.00
8
OPP A
POL 2024
Michał Jaroszek
2006
KSW BALTIC
8
14
15*
10
32.00
9
OPP A
POL 2030
Adam Turczynowicz
2005
KS Spójnia Warszawa
1
4
57*
28
33.00
10
OPP A
POL 2162
Mateusz Gigielewicz
2005
Giżycka Grupa Regatowa
14
8
UFD*
12
34.00
11
OPP A
POL 18681
Maciej Cymerman
2006
UKS Barnim Goleniów
19
56*
11
6
36.00
12
OPP A
POL 2072
Gracjan Grzech
2003
YKP Gdynia
40*
7
23
7
37.00
13
OPP A
POL 1151
Alicja Przybyłek
2005
AZS Poznań
31*
29
3
8
40.00
3
14
OPP A
POL 1889
Jeremi Dąbrowski
2005
UKS Barnim Goleniów
37*
24
2
23
49.00
15
OPP A
POL 1140
Aleksandra Borucka
2006
AZS Poznań
15
53*
4
30
49.00
4
16
OPP A
POL 1390
Kacper Młodzianowski
2005
AZS Poznań
25
16
39*
9
50.00
17
OPP A
POL 2101
Mikołaj Bazyli
2005
KSW BALTIC
23*
19
10
21
50.00
18
OPP A
POL 1791
Dominika Fajdasz
2005
KS Spójnia Warszawa
18
40*
32
2
52.00
5
19
OPP A
POL 2082
Piotr Flieger
2005
MKŻ Arka Gdynia
36
5
49*
13
54.00
20
OPP A
POL 110
Janina Dmochowska
2006
MKŻ Arka Gdynia
58*
13
34
11
58.00
6
21
OPP A
POL 1427
Stefan Marciniak
2003
AZS Poznań
4
26
55*
29
59.00
22
OPP A
POL 1661
Jan Gierzyński
2004
KS Zatoka Puck
13
62*
24
24
61.00
23
OPP A
POL 1576
Antoni Sopata
2003
AZS Poznań
43*
23
16
22
61.00
24
OPP A
POL 920
Maksymilian Kruczyński
2006
AZS Poznań
38*
12
36
14
62.00
25
OPP A
POL 2068
Kacper Bąk
2005
Klub Żeglarski Horn Kraków
12
33
42*
17
62.00
26
OPP A
POL 1757
Rafał Górski
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
24
18
20
82*
62.00
27
OPP A
POL 1922
Krzysztof Olejnik
2005
UKS Barnim Goleniów
9
88*
14
46
69.00
28
OPP A
POL 2160
Jakub Kluk
2006
Giżycka Grupa Regatowa
34
41*
21
16
71.00
29
OPP A
POL 2006
Amelia Potejko
2006
Giżycka Grupa Regatowa
42
21
9
45*
72.00
7
30
OPP A
POL 203
Małgorzata Figel
2006
OPTI CWM Gdynia
21
57*
8
51
80.00
8
31
OPP A
POL 1817
Maria Konarzewska
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
47*
17
22
44
83.00
9
32
OPP A
POL 2206
Szymon Rozum
2005
MKS "Dwójka" Warszawa
17
42
25
43*
84.00
33
OPP A
POL 1776
Michał Maziara
2005
MKŻ Arka Gdynia
33
10
DSQ*
42
85.00
34
OPP A
POL 1764
Dominika Olowiak
2004
YKP Gdynia
10
31
85*
49
90.00
10
35
OPP A
POL 1660
Zuzanna Figel
2003
OPTI CWM Gdynia
30
22
43*
39
91.00
11
36
OPP A
POL 1614
Iga Wielczyk
2005
MOS SSW Iława
28
28
37
70*
93.00
12
37
OPP A
POL 212
Karolina Gajdzińska
2005
AZS Poznań
66*
30
31
37
98.00
13
38
OPP A
POL 2071
Mateusz Gwozdz
2005
YKP Gdynia
16
64
UFD*
19
99.00
39
OPP A
POL 1878
Mateusz Narloch
2005
MKŻ Arka Gdynia
83*
34
30
36
100.00
40
OPP A
POL 1982
Jan Witkowiak
2005
YKP Gdynia
67
82*
1
35
103.00
41
OPP A
POL 2019
Danuta Grudzień
2006
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
52*
36
27
41
104.00
14
42
OPP A
POL 1292
Jakub Pietrzak
2004
MKŻ Arka Gdynia
41
75*
33
33
107.00
43
OPP A
POL 1923
Jakub Dąbek
2004
SSW MOS Iława
39
35
35
50*
109.00
44
OPP A
POL 2020
Emilia Roszkowska
2004
KS Spójnia Warszawa
75*
45
50
15
110.00
15
45
OPP A
POL 2074
Karolina Gała
2005
KS Spójnia Warszawa
11
49
51
68*
111.00
16
46
OPP A
POL 1452
Antonina Olowiak
2006
YKP Gdynia
60
25
26
61*
111.00
17
47
OPP A
POL 2166
Dominika Grala
2006
Giżycka Grupa Regatowa
71*
39
18
55
112.00
18
48
OPP A
POL 1924
Jakub Kamiński
2003
Giżycka Grupa Regatowa
73
80*
13
27
113.00
49
OPP A
POL 1988
Michalina Pawelczyk
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
26
52*
52
38
116.00
19
50
OPP A
POL 2605
Magdalena Skórnóg
2006
Giżycka Grupa Regatowa
6
61*
60
53
119.00
20
51
OPP A
POL 2061
Maksymilian Kowalczyk
2005
Klub Żeglarski Horn Kraków
69*
27
62
31
120.00
52
OPP A
POL 20721
Filip Olszewski
2006
KS Spójnia Warszawa
27
48
45
69*
120.00
53
OPP A
POL 1971
Aleksandra Bobula
2004
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
50*
46
28
47
121.00
21
54
OPP A
POL 1915
Filip Fajfer
2003
Klub Żeglarski Horn Kraków
32
51*
46
48
126.00
55
OPP A
POL 1939
Igor Rudek
2005
MKŻ Arka Gdynia
68*
60
38
32
130.00
56
OPP A
POL 1667
Marcel Bisewski
2005
YKP Gdynia
35
37
84*
59
131.00
57
OPP A
POL 120
Maria Suchocka
2006
MKŻ Arka Gdynia
44
67*
63
26
133.00
22
58
OPP A
POL 1159
Zuzanna Ołowiak
2005
YKP Gdynia
22
59
68*
56
137.00
23
59
OPP A
POL 1763
Julek Podwalski
2005
SSW MOS Iława
56
15
70
84*
141.00
60
OPP A
POL 2119
Aleksander Bury
2005
MKŻ Arka Gdynia
63*
44
53
54
151.00
61
OPP A
POL 2044
Wiktor Robaczewski
2003
MOS SSW Iława
61
32
76*
72
165.00
62
OPP A
POL 16
Katarzyna Wajdowska
2004
Klub Żeglarski Horn Kraków
49
43
78*
73
165.00
24
63
OPP A
POL 1803
Zofia Czerniawska
2004
Yacht Klub Stal Gdynia
54
47
66*
64
165.00
25
64
OPP A
POL 2112
Jerzy Sukow
2004
YKP Gdynia
55
73*
71
40
166.00
65
OPP A
POL 1522
Tymoteusz Wysocki
2005
YKP Gdynia
46
68
UFD*
52
166.00
66
OPP A
POL 1106
Franciszek Massalski
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
70
50
47
77*
167.00
67
OPP A
POL 2036
Filip Lenart
2005
KSW BALTIC
48
66
54
74*
168.00
68
OPP A
POL 1978
Patryk Furmanek
2005
SSW MOS Iława
29
89*
81
62
172.00
69
OPP A
POL 1448
Hanna Korsak
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
59
70
44
76*
173.00
26
70
OPP A
POL 2100
Bianka Śledzińska
2005
KS Spójnia Warszawa
77
83*
72
25
174.00
27
71
OPP A
POL 1973
Aleksandra Mac
2004
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
64
58
56
80*
178.00
28
72
OPP A
POL 2403
Pola Schmidt
2005
OPTI CWM Gdynia
86*
38
74
67
179.00
29
73
OPP A
POL 2080
Karolina Jałoszyńska
2006
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
62
85*
41
78
181.00
30
74
OPP A
POL 2154
Hanna Burdziej
2004
KSW BALTIC
72*
54
40
DNE
184.00
31
75
OPP A
POL 2017
Krystyna Szpor
2006
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
74*
72
58
57
187.00
32
76
OPP A
POL 2168
Joanna Fabisiak
2003
Giżycka Grupa Regatowa
81
84*
48
60
189.00
33
77
OPP A
POL 1788
Antoni Kiliszek
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
57
63
69
71*
189.00
78
OPP A
POL 1807
Zuzanna Dominikowska
2003
KSW BALTIC
65
74
59
81*
198.00
34
79
OPP A
POL 2164
Kamil Stemplewski
2005
Giżycka Grupa Regatowa
78*
71
65
63
199.00
80
OPP A
POL 1974
Hanna Michałeczko
2005
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
80*
65
64
75
204.00
35
81
OPP A
RUS 2005
Artem Krupachev
2005
Amber Sail Kaliningrad
76*
76
67
66
209.00
82
OPP A
POL 1546
Borys Jarnot Bałuszek
2005
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
53
86*
75
85
213.00
83
OPP A
POL 1851
Patrycja Kurpiewska
2005
MKS "Dwójka" Warszawa
79*
55
79
79
213.00
36
84
OPP A
POL 130
Jan Suchocki
2007
MKŻ Arka Gdynia
89*
77
80
58
215.00
85
OPP A
LTU 817
Nojus Volungevičius
2004
NBA-Poseidonas-essc
85
69
61
86*
215.00
86
OPP A
POL 2152
Wiktoria Hałabaty
2005
KSW BALTIC
82*
81
82
65
228.00
37
87
OPP A
POL 2023
Jakub Marciniak
2005
KSW BALTIC
84*
79
73
83
235.00
88
OPP A
RUS 1577
Elizaveta Zvereva
2003
sailing club Kenigsberg
87*
78
77
87
242.00
38
89
OPP A
LTU 3161
Titas Linkus
2005
NBA-Poseidonas-essc
88*
87
83
88
258.00