Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Puchar Trzech Ryb
15 - 17 czerwca 2018
Giżycko, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
OPP B
Szukaj
#
Nr
Załoga
Ur
Klub
Potwierdzono
Opłacono
Data zgłoszenia
1
🇵🇱 POL 1270
Weronika Maciejczuk
2006
UKŻ Siódemka Białystok
22.05.2018, 13:02
2
🇵🇱 POL 1833
Szymon Małachowski
2006
UKŻ Siódemka Białystok
22.05.2018, 13:02
3
🇵🇱 POL 1456
Igor Góralczuk
2007
UKŻ Siódemka Białystok
22.05.2018, 13:02
4
🇵🇱 POL 1029
Hubert Baranowski
2004
UKŻ Siódemka Białystok
22.05.2018, 13:02
5
🇵🇱 POL 1831
Michalina Poskrobko
2007
UKŻ Siódemka Białystok
22.05.2018, 13:02
6
🇵🇱 POL 1028
Konstanty Kosiński
2009
UKŻ Siódemka Białystok
22.05.2018, 13:02
7
🇵🇱 POL 1840
Patryk Gobiec
2005
UKŻ Michałowo
22.05.2018, 18:16
8
🇵🇱 POL 1838
Ewa Trochimczyk
2007
UKŻ Michałowo
22.05.2018, 18:16
9
🇵🇱 POL 113
Bartosz Dworakowski
2007
UKŻ Michałowo
22.05.2018, 18:16
10
🇵🇱 POL 1836
Wiktoria Gobiec
2004
UKŻ Michałowo
22.05.2018, 18:16
11
🇵🇱 POL 1133
Anna Gierasimiuk
2005
UKŻ Michałowo
24.05.2018, 02:24
12
🇵🇱 POL 2005
MICHAŁ KUCZMARSKI
2006
MKS Dwójka Warszawa
29.05.2018, 10:31
13
🇵🇱 POL 381
Aleksander Lenart
2009
UKS OPTI ODRA Wrocław
01.06.2018, 19:38
14
🇵🇱 POL 1861
Sebastian Kaczanowski
2004
UKS OPTI ODRA Wrocław
01.06.2018, 19:38
15
🇱🇹 LTU 455
Rokas Germanavičius
2008
Bangputys
03.06.2018, 12:32
16
🇱🇹 LTU 453
Tadas Lukoševičius
2008
Bangputys
03.06.2018, 12:42
17
🇱🇹 LTU 451
Asta Aperavičiūtė
2007
Bangputys
03.06.2018, 12:45
18
🇱🇹 LTU 450
Rokas Golubovas
2007
Bangputys
03.06.2018, 13:14
19
🇱🇹 LTU 1378
Jokūbas Piekis
2008
Bangputys
03.06.2018, 13:20
20
🇱🇹 LTU 401
Tadas Ažukas
2009
Bangputys
03.06.2018, 13:22
21
🇷🇺 RUS 1301
Sergei Parfenov
2008
UKS PIONERSKIY
04.06.2018, 02:44
22
🇷🇺 RUS 1110
Artem Kornalevskij
2007
UKS PIONERSKIY
04.06.2018, 02:44
23
🇵🇱 POL 1975
Maja Kwiek
2007
WTW Warszawa
04.06.2018, 10:58
24
🇵🇱 POL 879
Igor Grzelak
2007
WTW Warszawa
04.06.2018, 10:58
25
🇵🇱 POL 1201
Krzysztof Ciborowski
2007
WTW Warszawa
04.06.2018, 10:58
26
🇵🇱 POL 1888
Joanna Dyja
2005
WTW Warszawa
04.06.2018, 10:58
27
🇵🇱 POL 1518
Klara Piotrowska
2007
WTW Warszawa
04.06.2018, 10:58
28
🇵🇱 POL 2107
Marta Piotrowska
2007
WTW Warszawa
04.06.2018, 10:58
29
🇵🇱 POL 1908
Malina Pietrzak
2007
WTW Warszawa
04.06.2018, 10:58
30
🇵🇱 POL 12971
Maciej Szawkowski
2008
KS BAZA Mrągowo
04.06.2018, 14:44
31
🇵🇱 POL 71
Daniel Łachacz
2008
KS BAZA Mrągowo
04.06.2018, 14:44
32
🇵🇱 POL 1296
Antoni Kuźmiński
2006
KS BAZA Mrągowo
04.06.2018, 14:44
33
🇵🇱 POL 1
Dorota Wierzbicka
2006
KS BAZA Mrągowo
04.06.2018, 14:44
34
🇵🇱 POL 17
Zuzanna Maliniewicz
2007
KS BAZA Mrągowo
04.06.2018, 14:44
35
🇵🇱 POL 1718
Karol Cesarski
2007
KS BAZA Mrągowo
04.06.2018, 14:44
36
🇵🇱 POL 18
Filip Szloński
2007
KS BAZA Mrągowo
04.06.2018, 14:44
37
🇵🇱 POL 243
Zofia Gołębiowska
2006
KS BAZA Mrągowo
04.06.2018, 14:44
38
🇵🇱 POL 11
Tomasz Rataj
2007
KS BAZA Mrągowo
04.06.2018, 14:44
39
🇵🇱 POL 13
Adam Ciołek
2006
KS BAZA Mrągowo
04.06.2018, 14:44
40
🇵🇱 POL 1396
Mateusz Gąsiorowski
2007
Yacht Klub Stal Gdynia
04.06.2018, 15:43
41
🇵🇱 POL 2117
Alicja Tutkowska
2007
Yacht Klub Stal Gdynia
04.06.2018, 15:49
42
🇵🇱 POL 2124
Agata Koropecka
2009
Yacht Klub Stal Gdynia
04.06.2018, 15:52
43
🇵🇱 POL 1523
Olga Wietek
2008
Yacht Klub Stal Gdynia
04.06.2018, 15:55
44
🇵🇱 POL 1940
Filip Bil
2009
Yacht Klub Stal Gdynia
04.06.2018, 15:57
45
🇵🇱 POL 585
Michał Trafalski
2007
Yacht Klub Stal Gdynia
04.06.2018, 15:59
46
🇵🇱 POL 1187
Maja Filipska
2009
Yacht Klub Stal Gdynia
04.06.2018, 16:03
47
🇵🇱 POL 1904
Norbert Herba
2010
Yacht Klub Stal Gdynia
04.06.2018, 16:05
48
🇵🇱 POL 2089
Małgorzata Wyrębska
2009
Yacht Klub Stal Gdynia
04.06.2018, 16:08
49
🇵🇱 POL 2057
Natalia Kilar
2005
Yacht Klub Stal Gdynia
04.06.2018, 16:10
50
🇵🇱 POL 21
Antonina Puchowska
2008
Yacht Klub Stal Gdynia
04.06.2018, 16:16
51
🇵🇱 POL 2110
Konrad Kunc
2006
Yacht Klub Stal Gdynia
04.06.2018, 16:32
52
🇵🇱 POL 2116
Alicja Saj
2010
Yacht Klub Stal Gdynia
04.06.2018, 16:36
53
🇱🇹 LTU 939
Jokūbas Čėpla
2008
MBK.Marijampoles s.m.
04.06.2018, 22:02
54
🇱🇹 LTU 1
Matas Tamulevičius
2008
MBK.Marijampoles s.m.
04.06.2018, 22:02
55
🇱🇹 LTU 12762
Augustas Žaliauskas
2006
MBK.Marijampoles s.m.
04.06.2018, 22:02
56
🇱🇹 LTU 11484
Adomas Dumbliauskas
2007
MBK.Marijampoles s.m.
04.06.2018, 22:02
57
🇵🇱 POL 3333
Maja Komorowska
2009
Opti CWM Gdynia
05.06.2018, 23:14
58
🇵🇱 POL 1472
Igor Kawałko
2007
Opti CWM Gdynia
05.06.2018, 23:14
59
🇵🇱 POL 1221
Julia Padzik
2009
Opti CWM Gdynia
05.06.2018, 23:14
60
🇵🇱 POL 1288
Piotr Muchlado
2008
Opti CWM Gdynia
05.06.2018, 23:14
61
🇵🇱 POL 1541
Jakub Porębski
2009
Opti CWM Gdynia
05.06.2018, 23:14
62
🇵🇱 POL 1586
Maksymilian Malec
2008
Opti CWM Gdynia
05.06.2018, 23:14
63
🇵🇱 POL 1594
Szymon Janiak
2005
Opti CWM Gdynia
05.06.2018, 23:14
64
🇵🇱 POL 1595
Jakub Targowski
2006
Opti CWM Gdynia
05.06.2018, 23:14
65
🇵🇱 POL 1943
Wiktor Łasak
2006
Opti CWM Gdynia
05.06.2018, 23:14
66
🇵🇱 POL 1961
Agata Targowska
2008
Opti CWM Gdynia
05.06.2018, 23:14
67
🇵🇱 POL 2003
Hubert Bruggemann
2007
Opti CWM Gdynia
05.06.2018, 23:14
68
🇵🇱 POL 2031
Fabian Kocięda
2007
Opti CWM Gdynia
05.06.2018, 23:14
69
🇵🇱 POL 2034
Natasha Anolik
2006
Opti CWM Gdynia
05.06.2018, 23:14
70
🇵🇱 POL 2037
Paweł Łoboda
2008
Opti CWM Gdynia
05.06.2018, 23:14
71
🇵🇱 POL 2083
Natasza Tarnawska
2008
Opti CWM Gdynia
05.06.2018, 23:14
72
🇵🇱 POL 1880
Mikołaj Bujalski
2006
Nauticus YC Olsztyn
06.06.2018, 09:46
73
🇵🇱 POL 932
Jakub Rusiniak
2007
Nauticus YC Olsztyn
06.06.2018, 09:46
74
🇵🇱 POL 1041
Jakub Częczek
2006
Nauticus YC Olsztyn
06.06.2018, 09:46
75
🇵🇱 POL 941
Maciej Dudek
2008
Nauticus YC Olsztyn
06.06.2018, 09:46
76
🇵🇱 POL 1891
Kacper Warywoda
2005
Nauticus YC Olsztyn
06.06.2018, 09:46
77
🇵🇱 POL 2104
Maksymilian Luto
2008
Nauticus YC Olsztyn
06.06.2018, 09:46
78
🇵🇱 POL 1227
Mikołaj Głąb
2008
Nauticus YC Olsztyn
06.06.2018, 09:46
79
🇵🇱 POL 1941
Eliza Kołtak
2005
Nauticus YC Olsztyn
06.06.2018, 09:46
80
🇵🇱 POL 921
Marta Chomik
2005
Nauticus YC Olsztyn
06.06.2018, 09:46
81
🇵🇱 POL 2120
Michał Karnacewicz
2007
Nauticus YC Olsztyn
06.06.2018, 09:46
82
🇵🇱 POL 11943
Filip Rostek
2006
Nauticus YC Olsztyn
06.06.2018, 09:46
83
🇵🇱 POL 1407
Kuba Matysik
2005
YKP Kraków
06.06.2018, 12:57
84
🇵🇱 POL 1368
Klara Matysik
2005
YKP Kraków
06.06.2018, 13:02
85
🇵🇱 POL 1669
Natalia Chojnowska
2007
SSW MOS Iława
07.06.2018, 09:13
86
🇵🇱 POL 2008
Maciej Kasprzak
2008
SSW MOS Iława
07.06.2018, 09:13
87
🇵🇱 POL 1853
Kinga Furmanek
2007
SSW MOS Iława
07.06.2018, 09:13
88
🇵🇱 POL 2007
Alicja Michalewska
2007
SSW MOS Iława
07.06.2018, 09:13
89
🇵🇱 POL 985
Jakub Darkowski
2008
SSW MOS Iława
07.06.2018, 09:13
90
🇵🇱 POL 969
Zuzanna Liedtke
2008
SSW MOS Iława
07.06.2018, 09:13
91
🇵🇱 POL 1319
Nikodem Różański
2008
SSW MOS Iława
07.06.2018, 09:13
92
🇵🇱 POL 2151
Jan Rohde
2008
SSW MOS Iława
07.06.2018, 09:13
93
🇵🇱 POL 1001
Wit Dmuchowski
2009
SSW MOS Iława
07.06.2018, 09:13
94
🇵🇱 POL 1867
Jan Klinicki
2007
SSW MOS Iława
07.06.2018, 09:13
95
🇵🇱 POL 1482
Roch Dmuchowski
2006
SSW MOS Iława
07.06.2018, 09:13
96
🇵🇱 POL 1801
Oskar Wielczyk
2007
SSW MOS Iława
07.06.2018, 09:21
97
🇵🇱 POL 1599
Anastazja Pastuszka
2006
PMOS Pisz
07.06.2018, 18:29
98
🇵🇱 POL 1630
Bolesław Nesterowicz
2006
PMOS Pisz
07.06.2018, 18:29
99
🇵🇱 POL 1598
Maksymilian Pastuszka
2007
PMOS Pisz
07.06.2018, 18:29
100
🇵🇱 POL 1597
Adrian Nowak
2006
PMOS Pisz
07.06.2018, 18:29
101
🇵🇱 POL 4112
Jan Zamojski
2006
UKS Żeglarz Wrocław
08.06.2018, 13:43
102
🇵🇱 POL 396
Paweł Romanowicz
2005
UKS Żeglarz Wrocław
08.06.2018, 13:43
103
🇵🇱 POL 1750
Filip Nosol
2007
UKS Żeglarz Wrocław
08.06.2018, 13:43
104
🇵🇱 POL 1493
Marta Sochacka
2008
UKS Żeglarz Wrocław
08.06.2018, 13:43
105
🇵🇱 POL 1751
Antoni Gabryszewski
2009
UKS Żeglarz Wrocław
08.06.2018, 13:43
106
🇵🇱 POL 397
Ida Kozło
2006
UKS Żeglarz Wrocław
08.06.2018, 13:43
107
🇵🇱 POL 1370
Masymilian Kleszcz
2008
UKS Żeglarz Wrocław
08.06.2018, 13:43
108
🇷🇺 RUS 1310
Evgeniia Bylkova
2007
sailing club Kenigsberg
09.06.2018, 12:49
109
🇷🇺 RUS 1574
Stepan Kuzmin
2007
sailing club Kenigsberg
09.06.2018, 12:52
110
🇷🇺 RUS 1654
Stepan Kuzmin
2007
sailing club Kenigsberg
09.06.2018, 19:43
111
🇵🇱 POL 52
Jakub Borkowski
2007
UKS MOS Ełk
10.06.2018, 08:16
112
🇵🇱 POL 125
Hubert Brozio
2008
UKS MOS Ełk
10.06.2018, 08:16
113
🇵🇱 POL 1255
Szymon Warecha
2009
UKS MOS Ełk
10.06.2018, 08:16
114
🇵🇱 POL 449
Mateusz Niebrzydowski
2006
UKS MOS Ełk
10.06.2018, 08:16
115
🇵🇱 POL 1258
Jakub Kleban
2006
UKS MOS Ełk
10.06.2018, 08:16
116
🇵🇱 POL 1449
Łucja Gorzoch
2007
UKS MOS Ełk
10.06.2018, 08:16
117
🇵🇱 POL 1524
Daria Kukiełko
2006
UKS MOS Ełk
10.06.2018, 08:16
118
🇵🇱 POL 964
Maciej Malitowski
2008
LOK Garland Gliwice
10.06.2018, 11:30
119
🇵🇱 POL 120
Kacper Stęplowski
2009
LOK Garland Gliwice
10.06.2018, 11:30
120
🇵🇱 POL 1241
Konstantyn Podwojski
2005
LOK Garland Gliwice
10.06.2018, 11:30
121
🇵🇱 POL 1408
Michał Godlewski
2008
LOK Garland Gliwice
10.06.2018, 11:30
122
🇵🇱 POL 1716
Bartłomiej Heksel
2004
KŻ Horn Kraków
10.06.2018, 11:30
123
🇵🇱 POL 1964
Piotr Hofman
2003
LOK Garland Gliwice
10.06.2018, 11:30
124
🇵🇱 POL 1965
Karol Rusin
2006
LOK Garland Gliwice
10.06.2018, 11:30
125
🇵🇱 POL 2052
Magdalena Otto
2005
LOK Garland Gliwice
10.06.2018, 11:30
126
🇵🇱 POL 2138
Max Berliński
2006
YKP Gdynia
10.06.2018, 16:27
127
🇵🇱 POL 1818
Nadia Burghard
2006
YKP Gdynia
10.06.2018, 16:27
128
🇵🇱 POL 1927
Mikołaj Czałbowski
2008
YKP Gdynia
10.06.2018, 16:27
129
🇵🇱 POL 2022
Iwo Dudek
2009
YKP Gdynia
10.06.2018, 16:27
130
🇵🇱 POL 1665
Mateusz Kluczka
2006
YKP Gdynia
10.06.2018, 16:27
131
🇵🇱 POL 1780
Szymon Kolka
2008
YKP Gdynia
10.06.2018, 16:27
132
🇵🇱 POL 2135
Tymon Kosobucki
2007
YKP Gdynia
10.06.2018, 16:27
133
🇵🇱 POL 1970
Aleksander Kosowski
2006
YKP Gdynia
10.06.2018, 16:27
134
🇵🇱 POL 4
Piotr Kosowski
2008
YKP Gdynia
10.06.2018, 16:27
135
🇵🇱 POL 2040
Zofia Kucharska
2006
YKP Gdynia
10.06.2018, 16:27
136
🇵🇱 POL 2118
Maciej Maćkowiak
2007
YKP Gdynia
10.06.2018, 16:27
137
🇵🇱 POL 2139
Paweł Piankowski
2006
YKP Gdynia
10.06.2018, 16:27
138
🇵🇱 POL 1932
Konrad Wlazłowski
2005
YKP Gdynia
10.06.2018, 16:27
139
🇵🇱 POL 1925
Alicja Wróblewska
2007
YKP Gdynia
10.06.2018, 16:27
140
🇵🇱 POL 2108
Julia Wróblewska
2006
YKP Gdynia
10.06.2018, 16:27
141
🇵🇱 POL 9
Aleksandra Zastawna
2006
YKP Gdynia
10.06.2018, 16:27
142
🇵🇱 POL 1862
Zuzanna Zielińska
2006
YKP Gdynia
10.06.2018, 16:27
143
🇵🇱 POL 2141
Natalia Ziółkowska
2007
YKP Gdynia
10.06.2018, 16:27
144
🇵🇱 POL 1883
Aleksandra Bobrowska
2007
UKS Barnim Goleniów
10.06.2018, 20:28
145
🇵🇱 POL 884
Anna Chomont
2005
UKS Barnim Goleniów
10.06.2018, 20:39
146
🇵🇱 POL 188
Filip Oleszczyk
2005
UKS Barnim Goleniów
10.06.2018, 20:42
147
🇵🇱 POL 708
Stanisław Maik
2006
UKS Barnim Goleniów
10.06.2018, 20:46
148
🇵🇱 POL 1745
Marek Szczepankowski
2005
UKS Barnim Goleniów
10.06.2018, 20:48
149
🇵🇱 POL 664
Oskar Sawicki
2006
UKS Barnim Goleniów
10.06.2018, 20:49
150
🇵🇱 POL 1644
Nina Janowicz
2006
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2018, 21:32
151
🇵🇱 POL 1917
Filip Marjański
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2018, 21:32
152
🇵🇱 POL 2042
Tymon Sochaj
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2018, 21:32
153
🇵🇱 POL 2043
Lila Sochaj
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2018, 21:32
154
🇵🇱 POL 1351
Lena Murach
2006
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2018, 21:32
155
🇵🇱 POL 910
Wojciech Jankowski
2006
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2018, 21:32
156
🇵🇱 POL 1356
Wiktor Weselak
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2018, 21:32
157
🇵🇱 POL 1817
Emilia Paszek
2010
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2018, 21:32
158
🇵🇱 POL 2144
Wiktor Radziej
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2018, 21:32
159
🇵🇱 POL 1923
Kacper Janowicz
2006
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2018, 21:32
160
🇵🇱 POL 1753
Michał Jankowski
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2018, 21:32
161
🇵🇱 POL 2147
Kacper Kulawiak
2005
KŻ Nysa
10.06.2018, 21:50
162
🇵🇱 POL 1420
Kacper Michalski
2008
KŻ Nysa
10.06.2018, 21:52
163
🇵🇱 POL 226
Natalia Kulawiak
2006
KŻ Nysa
10.06.2018, 21:55
164
🇵🇱 POL 1929
Sonia Dobrzyńska
2007
KS Spójnia Warszawa
10.06.2018, 23:24
165
🇵🇱 POL 6
Gabriela Fajdasz
2007
KS Spójnia Warszawa
10.06.2018, 23:24
166
🇵🇱 POL 1244
Aleksander Główka
2007
KS Spójnia Warszawa
10.06.2018, 23:24
167
🇵🇱 POL 1334
Kacper Hodun
2005
KS Spójnia Warszawa
10.06.2018, 23:24
168
🇵🇱 POL 1892
Jan Karnowski
2006
KS Spójnia Warszawa
10.06.2018, 23:24
169
🇵🇱 POL 2158
Weronika Przeździecka
2008
KS Spójnia Warszawa
10.06.2018, 23:24
170
🇵🇱 POL 2102
Krzysztof Maksymowicz
2008
KS Spójnia Warszawa
10.06.2018, 23:24
171
🇵🇱 POL 1721
Franciszek Siwek
2007
KS Spójnia Warszawa
10.06.2018, 23:24
172
🇵🇱 POL 333
Michał Kornik Skawiński
2007
KS Spójnia Warszawa
10.06.2018, 23:24
173
🇵🇱 POL 2200
Kaja Śledzińska
2007
KS Spójnia Warszawa
10.06.2018, 23:24
174
🇵🇱 POL 1656
Lidia Jakubowska
2005
KS Zatoka Puck
10.06.2018, 23:46
175
🇵🇱 POL 1554
Tymon Przyjemczak
2008
KS Zatoka Puck
10.06.2018, 23:46
176
🇵🇱 POL 1625
Sebastian Schmidt
2007
KS Zatoka Puck
10.06.2018, 23:46
177
🇵🇱 POL 1659
Oliwier Kużel
2004
KS Zatoka Puck
10.06.2018, 23:46
178
🇵🇱 POL 1269
Zuzanna Zasada
2006
KS Zatoka Puck
10.06.2018, 23:46
179
🇵🇱 POL 51
Zofia Glaza
2008
Opti CWM Gdynia
10.06.2018, 23:55
180
🇵🇱 POL 1084
Julia Maziarz
2006
KS Energetyk Jaworzno
11.06.2018, 09:46
181
🇵🇱 POL 1087
Emilia Maziarz
2008
KS Energetyk Jaworzno
11.06.2018, 09:46
182
🇵🇱 POL 1085
Kamila Maziarz
2009
KS Energetyk Jaworzno
11.06.2018, 09:46
183
🇵🇱 POL 1086
Jan Zaporowski
2006
KS Energetyk Jaworzno
11.06.2018, 09:46
184
🇱🇹 LTU 85
Ramunė Lukšytė
2007
Bangputys
11.06.2018, 12:31
185
🇵🇱 POL 1706
Michał Sudnik
2009
UKS Nord Augustów
11.06.2018, 13:24
186
🇵🇱 POL 1122
Maciej Sudnik
2006
UKS Nord Augustów
11.06.2018, 13:39
187
🇵🇱 POL 221
Tymoteusz Rowiński
2006
UKS Nord Augustów
11.06.2018, 13:42
188
🇵🇱 POL 1525
Aleksandra Siedlecka
2006
UKS Nord Augustów
11.06.2018, 13:46
189
🇵🇱 POL 112
Weronika Haraburda
2006
UKS Nord Augustów
11.06.2018, 13:53
190
🇵🇱 POL 1233
Jan Pawlak
2006
YC PTTK Beskid Nowy Sącz
11.06.2018, 13:57
191
🇵🇱 POL 1062
Igor Fałowski
2006
YC PTTK Beskid Nowy Sącz
11.06.2018, 13:57
192
🇵🇱 POL 1234
Igor Wierzbowski
2007
KS Omega Kraków
11.06.2018, 13:57
193
🇵🇱 POL 948
Amelia Zawadzka
2006
UKS Nord Augustów
11.06.2018, 14:06
194
🇵🇱 POL 1235
Franek Ostrowski
2004
KS OMEGA
11.06.2018, 16:54
195
🇵🇱 POL 1233
Miłosz Orszulak
2008
YC PTTK Beskid Nowy Sącz
11.06.2018, 16:54
196
🇵🇱 POL 1912
Jakub Kuraś
2007
KŻ Horn Kraków
11.06.2018, 21:50
197
🇵🇱 POL 1709
Hanna Kusztejko
2008
KŻ Horn Kraków
11.06.2018, 21:50
198
🇵🇱 POL 1914
Antonina Liro
2008
KŻ Horn Kraków
11.06.2018, 21:50
199
🇵🇱 POL 1997
Tymoteusz Mika
2006
KŻ Horn Kraków
11.06.2018, 21:50
200
🇵🇱 POL 1913
Bernard Narecki
2007
KŻ Horn Kraków
11.06.2018, 21:50
201
🇵🇱 POL 191
Hubert Staroń
2008
KŻ Horn Kraków
11.06.2018, 21:50
202
🇵🇱 POL 2069
Bartłomiej Wrzosek
2007
KŻ Horn Kraków
11.06.2018, 21:50
203
🇵🇱 POL 127
Franciszek Kolikov
2006
UKŻ Błękitni Grzybowo
11.06.2018, 22:32
204
🇵🇱 POL 1758
January Szczukowski
2008
CHKŻ Chojnice
11.06.2018, 23:47
205
🇵🇱 POL 1555
Blanka Bobula
2007
JK Kotwica Tarnobrzeg
11.06.2018, 23:51
206
🇵🇱 POL 1873
Michał Mac
2007
JK Kotwica Tarnobrzeg
11.06.2018, 23:51
207
🇵🇱 POL 1666
Katarzyna Płaza
2007
JK Kotwica Tarnobrzeg
11.06.2018, 23:51
208
🇵🇱 POL 1971
Jan Bobula
2009
JK Kotwica Tarnobrzeg
11.06.2018, 23:51
209
🇵🇱 POL 1972
Zofia Michałeczko
2007
JK Kotwica Tarnobrzeg
12.06.2018, 05:33
210
🇵🇱 POL 1974
Oskar Niezabitowski
2009
JK Kotwica Tarnobrzeg
12.06.2018, 05:40
211
🇵🇱 POL 1873
Wiktoria Komada
2006
JK Kotwica Tarnobrzeg
12.06.2018, 05:43
212
🇵🇱 POL 966
Lena Cituk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
13.06.2018, 09:48
213
🇵🇱 POL 1365
Kacper Karbownik
2006
Giżycka Grupa Regatowa
13.06.2018, 09:48
214
🇵🇱 POL 1364
Jan Fuk
2006
Giżycka Grupa Regatowa
13.06.2018, 09:48
215
🇵🇱 POL 1284
Kacper Wojczulanis
2008
Giżycka Grupa Regatowa
13.06.2018, 09:48
216
🇵🇱 POL 1363
Hanna Borkowska
2008
Giżycka Grupa Regatowa
13.06.2018, 09:48
217
🇵🇱 POL 1887
Mikołaj Strupiński
2008
Giżycka Grupa Regatowa
13.06.2018, 09:48
218
🇵🇱 POL 1570
Michał Ciechanowicz
2008
Giżycka Grupa Regatowa
13.06.2018, 09:48
219
🇵🇱 POL 1167
Maja Szwejk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
13.06.2018, 09:48
220
🇵🇱 POL 1361
Weronika Grala
2010
Giżycka Grupa Regatowa
13.06.2018, 09:48
221
🇵🇱 POL 291
Ewa Fabisiak
2007
Giżycka Grupa Regatowa
13.06.2018, 09:48
222
🇷🇺 RUS 3399
Ivan Mikhalev
2007
Giżycka Grupa Regatowa
13.06.2018, 09:48
223
🇵🇱 POL 91
Miłosz Ciechanowicz
2010
Giżycka Grupa Regatowa
13.06.2018, 09:48
224
🇵🇱 POL 1447
Zofia Kuszewska
2010
Giżycka Grupa Regatowa
13.06.2018, 09:48
225
🇵🇱 POL 1362
Miłosz Wyszyński
2006
Giżycka Grupa Regatowa
13.06.2018, 09:48
226
🇵🇱 POL 167
Piotr Kostrzewa
2008
Giżycka Grupa Regatowa
13.06.2018, 09:48
227
🇵🇱 POL 17081
Karol Kostrzewa
2008
Giżycka Grupa Regatowa
13.06.2018, 09:48
228
🇵🇱 POL 1131
Nikodem Machejko
2008
Giżycka Grupa Regatowa
13.06.2018, 09:48
229
🇵🇱 POL 2036
Lidia Łukasik
2007
UKS Żegluj Lublin
13.06.2018, 10:35
230
🇵🇱 POL 1603
Tomasz Zadora
2007
UKS Żegluj Lublin
13.06.2018, 10:47
231
🇵🇱 POL 1655
Mikołaj Cieślak
2008
UKS Żegluj Lublin
13.06.2018, 11:10
232
🇵🇱 POL 1700
Dante Luciani
2006
UKS Żegluj Lublin
13.06.2018, 11:12
233
🇵🇱 POL 1601
Milena Siczek
2005
UKS Żegluj Lublin
13.06.2018, 11:14
234
🇵🇱 POL 11444
Mikołaj Grudzień
2006
UKS Żegluj Lublin
13.06.2018, 11:16
235
🇵🇱 POL 306
Tymon Szkołut
2009
UKS Żegluj Lublin
13.06.2018, 11:30
236
🇵🇱 POL 1834
Mikołaj Łukasik
2010
UKS Żegluj Lublin
13.06.2018, 11:32
237
🇵🇱 POL 1265
Aleksandra Czajkowska
2006
UKS Żegluj Lublin
13.06.2018, 11:34
238
🇵🇱 POL 1560
Aleksandra Błońska
2008
UKS Żegluj Lublin
13.06.2018, 11:35
239
🇵🇱 POL 1749
Marcel Cichosz
2007
UKS Żegluj Lublin
13.06.2018, 11:37
240
🇵🇱 POL 2005
Michał Kuczmarski
2006
MKS Dwójka Warszawa
14.06.2018, 21:11
241
🇵🇱 POL 943
Bartosz Bilicki
2007
SSW MOS Iława
14.06.2018, 21:11
242
🇵🇱 POL 1802
Piotr Trella
2008
MKŻ Arka Gdynia
14.06.2018, 21:25