Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Puchar Trzech Ryb
15 - 17 czerwca 2018
Giżycko, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
OPP A
Szukaj
#
Nr
Załoga
Ur
Klub
Potwierdzono
Opłacono
Data zgłoszenia
1
🇵🇱 POL 1106
Franciszek Massalski
2008
MKS Dwójka Warszawa
21.05.2018, 16:15
2
🇵🇱 POL 1851
Patrycja Kurpiewska
2005
MKS Dwójka Warszawa
21.05.2018, 16:15
3
🇵🇱 POL 1788
Antoni Kiliszek
2006
MKS Dwójka Warszawa
21.05.2018, 16:15
4
🇵🇱 POL 1448
Hanna Korsak
2006
MKS Dwójka Warszawa
21.05.2018, 16:15
5
🇵🇱 POL 1988
Michalina Pawelczyk
2006
MKS Dwójka Warszawa
21.05.2018, 16:15
6
🇵🇱 POL 2206
Szymon Rozum
2005
MKS Dwójka Warszawa
21.05.2018, 16:24
7
🇵🇱 POL 1763
Julek Podwalski
2005
SSW MOS Iława
23.05.2018, 20:15
8
🇵🇱 POL 1978
Patryk Furmanek
2005
SSW MOS Iława
23.05.2018, 20:23
9
🇵🇱 POL 1923
Jakub Dąbek
2004
SSW MOS Iława
23.05.2018, 21:08
10
🇵🇱 POL 2025
Mikołaj Łangowski
2005
BRE MANAGEMENT sp. z o.o. - Klub Żeglarski
23.05.2018, 23:12
11
🇵🇱 POL 1614
Iga Wielczyk
2005
SSW MOS Iława
24.05.2018, 10:11
12
🇵🇱 POL 1803
Zofia Czerniawska
2004
Yacht Klub Stal Gdynia
04.06.2018, 15:38
13
🇵🇱 POL 2110
Konrad Kunc
2006
Yacht Klub Stal Gdynia
04.06.2018, 16:12
14
🇵🇱 POL 2116
Alicja Saj
2010
Yacht Klub Stal Gdynia
04.06.2018, 16:14
15
🇵🇱 POL 1619
Szymon Gąsiorowski
2005
Yacht Klub Stal Gdynia
04.06.2018, 16:27
16
🇵🇱 POL 1114
Szymon Szczech
2003
SSW MOS Iława
05.06.2018, 14:25
17
🇵🇱 POL 1576
Antoni Sopata
2003
OŚ AZS Poznań
05.06.2018, 20:05
18
🇵🇱 POL 1427
Stefan Marciniak
2003
OŚ AZS Poznań
05.06.2018, 20:05
19
🇵🇱 POL 920
Maksymilian Kruczyński
2006
OŚ AZS Poznań
05.06.2018, 20:05
20
🇵🇱 POL 1390
Kacper Młodzianowski
2005
OŚ AZS Poznań
05.06.2018, 20:05
21
🇵🇱 POL 2125
Michał Koczorowski
OŚ AZS Poznań
05.06.2018, 20:05
22
🇵🇱 POL 212
Karolina Gajdzińska
2005
OŚ AZS Poznań
05.06.2018, 20:05
23
🇵🇱 POL 1140
Aleksandra Borucka
2006
OŚ AZS Poznań
05.06.2018, 20:05
24
🇵🇱 POL 1151
Alicja Przybyłek
2005
OŚ AZS Poznań
05.06.2018, 20:05
25
🇵🇱 POL 203
Małgorzata Figel
2006
Opti CWM Gdynia
05.06.2018, 23:14
26
🇵🇱 POL 1660
Zuzanna Figel
2003
Opti CWM Gdynia
05.06.2018, 23:14
27
🇵🇱 POL 2033
Julia Schmidt
2003
Opti CWM Gdynia
05.06.2018, 23:14
28
🇵🇱 POL 2403
Pola Schmidt
2005
Opti CWM Gdynia
05.06.2018, 23:14
29
🇵🇱 POL 1827
Ewa Lewandowska
2006
KS AZS AWFiS Gdańsk
06.06.2018, 10:37
30
🇷🇺 RUS 2005
Artem Krupachev
2005
Amber Sail Kaliningrad
06.06.2018, 19:42
31
🇵🇱 POL 2605
Magdalena Skórnóg
2006
Giżycka Grupa Regatowa
06.06.2018, 20:13
32
🇵🇱 POL 2166
Dominika Grala
2006
Giżycka Grupa Regatowa
06.06.2018, 20:13
33
🇵🇱 POL 1924
Jakub Kamiński
2003
Giżycka Grupa Regatowa
06.06.2018, 20:13
34
🇵🇱 POL 2177
Patryk Chełkowski
2006
Giżycka Grupa Regatowa
06.06.2018, 20:13
35
🇵🇱 POL 2168
Joanna Fabisiak
2003
Giżycka Grupa Regatowa
06.06.2018, 20:13
36
🇵🇱 POL 2164
Kamil Stemplewski
2005
Giżycka Grupa Regatowa
06.06.2018, 20:13
37
🇵🇱 POL 2006
Amelia Potejko
2006
Giżycka Grupa Regatowa
06.06.2018, 20:13
38
🇵🇱 POL 2162
Mateusz Gigielewicz
2005
Giżycka Grupa Regatowa
06.06.2018, 20:13
39
🇵🇱 POL 2160
Jakub Kluk
2006
Giżycka Grupa Regatowa
06.06.2018, 20:13
40
🇵🇱 POL 2017
Krystyna Szpor
2006
UKS Silesia Opty
06.06.2018, 20:18
41
🇵🇱 POL 2019
Danuta Grudzień
2006
UKS Silesia Opty
06.06.2018, 20:18
42
🇵🇱 POL 1723
Julia Walus
2005
UKS Silesia Opty
06.06.2018, 20:18
43
🇵🇱 POL 1825
Michał Gonciarz
2004
UKS Silesia Opty
06.06.2018, 20:18
44
🇵🇱 POL 2044
Wiktor Robaczewski
2003
SSW MOS Iława
06.06.2018, 21:17
45
🇵🇱 POL 2072
Gracjan Grzech
2003
YKP Gdynia
08.06.2018, 21:08
46
🇵🇱 POL 1667
Marcel Bisewski
2005
YKP Gdynia
09.06.2018, 08:49
47
🇷🇺 RUS 1577
Elizaveta Zvereva
2003
sailing club Kenigsberg
09.06.2018, 19:18
48
🇵🇱 POL 1522
Tymoteusz Wysocki
2005
YKP Gdynia
09.06.2018, 22:43
49
🇱🇹 LTU 817
Nojus Volungevičius
2004
NBA-Poseidonas-essc
09.06.2018, 22:52
50
🇱🇹 LTU 3161
Titas Linkus
2005
NBA-Poseidonas-essc
09.06.2018, 22:52
51
🇱🇹 LTU 8
Rokas Mockevičius
2006
NBA-Poseidonas-essc
09.06.2018, 22:52
52
🇵🇱 POL 2058
Piotr Grabski
2005
SYC Zefir Drakkar Poraj
10.06.2018, 10:39
53
🇵🇱 POL 1982
Jan Witkowiak
2005
YKP Gdynia
10.06.2018, 11:51
54
🇵🇱 POL 2112
Jerzy Sukow
2004
YKP Gdynia
10.06.2018, 20:55
55
🇵🇱 POL 1817
Maria Konarzewska
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2018, 21:32
56
🇵🇱 POL 1757
Rafał Górski
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2018, 21:32
57
🇵🇱 POL 2080
Karolina Jałoszyńska
2006
KŻ Nysa
10.06.2018, 21:45
58
🇵🇱 POL 1221
Maciej Sudnik
2006
UKS Nord Augustów
10.06.2018, 23:12
59
🇵🇱 POL 1661
Jan Gierzyński
2004
KS Zatoka Puck
10.06.2018, 23:46
60
🇵🇱 POL 1791
Dominika Fajdasz
2005
KS Spójnia Warszawa
11.06.2018, 11:35
61
🇵🇱 POL 2100
Bianka Śledzińska
2005
KS Spójnia Warszawa
11.06.2018, 11:35
62
🇵🇱 POL 2020
Emilia Roszkowska
2004
KS Spójnia Warszawa
11.06.2018, 11:35
63
🇵🇱 POL 2074
Karolina Gała
2005
KS Spójnia Warszawa
11.06.2018, 11:35
64
🇵🇱 POL 1879
Ludwik Grzelak
2003
KS Spójnia Warszawa
11.06.2018, 11:35
65
🇵🇱 POL 2000
Ignacy Oźminkowski
2004
KS Spójnia Warszawa
11.06.2018, 11:35
66
🇵🇱 POL 2030
Adam Turczynowicz
2005
KS Spójnia Warszawa
11.06.2018, 11:35
67
🇵🇱 POL 20721
Filip Olszewski
2006
KS Spójnia Warszawa
11.06.2018, 11:35
68
🇵🇱 POL 1906
Gustaw Kwiek
2006
KS Spójnia Warszawa
11.06.2018, 11:35
69
🇵🇱 POL 1546
Borys Jarnot Bałuszek
2005
YC PTTK Beskid Nowy Sącz
11.06.2018, 13:56
70
🇵🇱 POL 1764
Dominika Olowiak
2004
YKP Gdynia
11.06.2018, 18:42
71
🇵🇱 POL 1452
Antonina Olowiak
2006
YKP Gdynia
11.06.2018, 18:45
72
🇵🇱 POL 2121
Joanna Cymerman
2004
UKS Barnim Goleniów
11.06.2018, 21:30
73
🇵🇱 POL 18681
Maciej Cymerman
2006
UKS Barnim Goleniów
11.06.2018, 21:32
74
🇵🇱 POL 1915
Filip Fajfer
2003
KŻ Horn Kraków
11.06.2018, 21:50
75
🇵🇱 POL 16
Katarzyna Wajdowska
2004
KŻ Horn Kraków
11.06.2018, 21:50
76
🇵🇱 POL 2068
Kacper Bąk
2005
KŻ Horn Kraków
11.06.2018, 21:50
77
🇵🇱 POL 2061
Maksymilian Kowalczyk
2005
KŻ Horn Kraków
11.06.2018, 21:50
78
🇵🇱 POL 1889
Jeremi Dąbrowski
2005
UKS Barnim Goleniów
11.06.2018, 22:24
79
🇵🇱 POL 1922
Krzysztof Olejnik
2005
UKS Barnim Goleniów
11.06.2018, 22:28
80
🇵🇱 POL 2071
Mateusz Gwozdz
2005
YKP Gdynia
11.06.2018, 22:56
81
🇵🇱 POL 1950
Jeremi Szczukowski
2006
CHKŻ Chojnice
11.06.2018, 23:47
82
🇵🇱 POL 1971
Aleksandra Bobula
2004
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
11.06.2018, 23:51
83
🇵🇱 POL 1973
Aleksandra Mac
2004
JK Kotwica Tarnobrzeg
11.06.2018, 23:58
84
🇵🇱 POL 2888
Wiktor Arian
2004
11.06.2018, 23:58
85
🇵🇱 POL 1974
Hanna Michałeczko
2005
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
12.06.2018, 05:33
86
🇵🇱 POL 2023
Jakub Marciniak
2005
KSW Baltic Dziwnów
12.06.2018, 07:05
87
🇵🇱 POL 1807
Zuzanna Dominikowska
2003
KSW Baltic Dziwnów
12.06.2018, 07:05
88
🇵🇱 POL 2036
Filip Lenart
2005
KSW Baltic Dziwnów
12.06.2018, 07:05
89
🇵🇱 POL 2152
Wiktoria Hałabaty
2005
KSW Baltic Dziwnów
12.06.2018, 07:05
90
🇵🇱 POL 2024
Michał Jaroszek
2006
KSW Baltic Dziwnów
12.06.2018, 07:05
91
🇵🇱 POL 2154
Hanna Burdziej
2004
KSW Baltic Dziwnów
12.06.2018, 07:05
92
🇵🇱 POL 2101
Mikołaj Bazyli
2005
KSW Baltic Dziwnów
12.06.2018, 07:05
93
🇵🇱 POL 1159
Zuzanna Ołowiak
2005
YKP Gdynia
14.06.2018, 20:38
94
🇵🇱 POL 130
Jan Suchocki
2007
MKŻ Arka Gdynia
14.06.2018, 21:17
95
🇵🇱 POL 1776
Michał Maziara
2005
MKŻ Arka Gdynia
14.06.2018, 21:18
96
🇵🇱 POL 1939
Igor Rudek
2005
MKŻ Arka Gdynia
14.06.2018, 21:19
97
🇵🇱 POL 2119
Aleksander Bury
2005
MKŻ Arka Gdynia
14.06.2018, 21:20
98
🇵🇱 POL 2041
Filip Jarosiewicz
2006
MKŻ Arka Gdynia
14.06.2018, 21:20
99
🇵🇱 POL 110
Janina Dmochowska
2006
MKŻ Arka Gdynia
14.06.2018, 21:21
100
🇵🇱 POL 120
Maria Suchocka
2006
MKŻ Arka Gdynia
14.06.2018, 21:22
101
🇵🇱 POL 1878
Mateusz Narloch
2005
MKŻ Arka Gdynia
14.06.2018, 21:23
102
🇵🇱 POL 2082
Piotr Flieger
2005
MKŻ Arka Gdynia
14.06.2018, 21:24
103
🇵🇱 POL 1292
Jakub Pietrzak
2004
MKŻ Arka Gdynia
14.06.2018, 21:26