15 - 17 cze 2018

Puchar Trzech Ryb

Giżycko, Polska
Wyniki

Informacje ogólne

II eliminacja do OOM w klasie Optimist gr. A

Czwartek (14.06)

17:00 - 20:00 - Rejestracja zgłoszeń

Piątek (15.06)

8:00 - 8:30 - Rejestracja zgłoszeń

9:30 - Otwarcie regat

10:55 - Sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

Sobota (16.06)

10:55 - Sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

Niedziela (17.06)

9:55 - Sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

16:00 - Uroczystość zakończenia regat

Miejsce

M Klasa Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 Pkt DZ
1 OPP A POL POL 2000 Ignacy Oźminkowski 2004 KS Spójnia Warszawa 2 9* 5 1 8.00
2 OPP A POL POL 1906 Gustaw Kwiek 2006 KS Spójnia Warszawa 7 6 29* 4 17.00
3 OPP A POL POL 2121 Joanna Cymerman 2004 UKS Barnim Goleniów 5 1 17 20* 23.00 1
4 OPP A POL POL 1879 Ludwik Grzelak 2003 KS Spójnia Warszawa 20* 3 19 3 25.00
5 OPP A POL POL 1827 Ewa Lewandowska 2006 KS AZS AWFiS Gdańsk 3 11 12 34* 26.00 2
6 OPP A POL POL 2041 Filip Jarosiewicz 2006 MKŻ Arka Gdynia 45* 2 7 18 27.00
7 OPP A POL POL 2058 Piotr Grabski 2005 SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 51* 20 6 5 31.00
8 OPP A POL POL 2024 Michał Jaroszek 2006 KSW BALTIC 8 14 15* 10 32.00
9 OPP A POL POL 2030 Adam Turczynowicz 2005 KS Spójnia Warszawa 1 4 57* 28 33.00
10 OPP A POL POL 2162 Mateusz Gigielewicz 2005 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 14 8 UFD* 12 34.00
11 OPP A POL POL 18681 Maciej Cymerman 2006 UKS Barnim Goleniów 19 56* 11 6 36.00
12 OPP A POL POL 2072 Gracjan Grzech 2003 YKP Gdynia 40* 7 23 7 37.00
13 OPP A POL POL 1151 Alicja Przybyłek 2005 AZS Poznań 31* 29 3 8 40.00 3
14 OPP A POL POL 1889 Jeremi Dąbrowski 2005 UKS Barnim Goleniów 37* 24 2 23 49.00
15 OPP A POL POL 1140 Aleksandra Borucka 2006 AZS Poznań 15 53* 4 30 49.00 4
16 OPP A POL POL 1390 Kacper Młodzianowski 2005 AZS Poznań 25 16 39* 9 50.00
17 OPP A POL POL 2101 Mikołaj Bazyli 2005 KSW BALTIC 23* 19 10 21 50.00
18 OPP A POL POL 1791 Dominika Fajdasz 2005 KS Spójnia Warszawa 18 40* 32 2 52.00 5
19 OPP A POL POL 2082 Piotr Flieger 2005 MKŻ Arka Gdynia 36 5 49* 13 54.00
20 OPP A POL POL 110 Janina Dmochowska 2006 MKŻ Arka Gdynia 58* 13 34 11 58.00 6
21 OPP A POL POL 1427 Stefan Marciniak 2003 AZS Poznań 4 26 55* 29 59.00
22 OPP A POL POL 1661 Jan Gierzyński 2004 KS Zatoka Puck 13 62* 24 24 61.00
23 OPP A POL POL 1576 Antoni Sopata 2003 AZS Poznań 43* 23 16 22 61.00
24 OPP A POL POL 920 Maksymilian Kruczyński 2006 AZS Poznań 38* 12 36 14 62.00
25 OPP A POL POL 2068 Kacper Bąk 2005 Klub Żeglarski Horn Kraków 12 33 42* 17 62.00
26 OPP A POL POL 1757 Rafał Górski 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk 24 18 20 82* 62.00
27 OPP A POL POL 1922 Krzysztof Olejnik 2005 UKS Barnim Goleniów 9 88* 14 46 69.00
28 OPP A POL POL 2160 Jakub Kluk 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 34 41* 21 16 71.00
29 OPP A POL POL 2006 Amelia Potejko 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 42 21 9 45* 72.00 7
30 OPP A POL POL 203 Małgorzata Figel 2006 OPTI CWM Gdynia 21 57* 8 51 80.00 8
31 OPP A POL POL 1817 Maria Konarzewska 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk 47* 17 22 44 83.00 9
32 OPP A POL POL 2206 Szymon Rozum 2005 MKS "Dwójka" Warszawa 17 42 25 43* 84.00
33 OPP A POL POL 1776 Michał Maziara 2005 MKŻ Arka Gdynia 33 10 DSQ* 42 85.00
34 OPP A POL POL 1764 Dominika Olowiak 2004 YKP Gdynia 10 31 85* 49 90.00 10
35 OPP A POL POL 1660 Zuzanna Figel 2003 OPTI CWM Gdynia 30 22 43* 39 91.00 11
36 OPP A POL POL 1614 Iga Wielczyk 2005 MOS SSW Iława 28 28 37 70* 93.00 12
37 OPP A POL POL 212 Karolina Gajdzińska 2005 AZS Poznań 66* 30 31 37 98.00 13
38 OPP A POL POL 2071 Mateusz Gwozdz 2005 YKP Gdynia 16 64 UFD* 19 99.00
39 OPP A POL POL 1878 Mateusz Narloch 2005 MKŻ Arka Gdynia 83* 34 30 36 100.00
40 OPP A POL POL 1982 Jan Witkowiak 2005 YKP Gdynia 67 82* 1 35 103.00
41 OPP A POL POL 2019 Danuta Grudzień 2006 UKS Silesia Opty Chełm Śląski 52* 36 27 41 104.00 14
42 OPP A POL POL 1292 Jakub Pietrzak 2004 MKŻ Arka Gdynia 41 75* 33 33 107.00
43 OPP A POL POL 1923 Jakub Dąbek 2004 SSW MOS Iława 39 35 35 50* 109.00
44 OPP A POL POL 2020 Emilia Roszkowska 2004 KS Spójnia Warszawa 75* 45 50 15 110.00 15
45 OPP A POL POL 2074 Karolina Gała 2005 KS Spójnia Warszawa 11 49 51 68* 111.00 16
46 OPP A POL POL 1452 Antonina Olowiak 2006 YKP Gdynia 60 25 26 61* 111.00 17
47 OPP A POL POL 2166 Dominika Grala 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 71* 39 18 55 112.00 18
48 OPP A POL POL 1924 Jakub Kamiński 2003 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 73 80* 13 27 113.00
49 OPP A POL POL 1988 Michalina Pawelczyk 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 26 52* 52 38 116.00 19
50 OPP A POL POL 2605 Magdalena Skórnóg 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 6 61* 60 53 119.00 20
51 OPP A POL POL 2061 Maksymilian Kowalczyk 2005 Klub Żeglarski Horn Kraków 69* 27 62 31 120.00
52 OPP A POL POL 20721 Filip Olszewski 2006 KS Spójnia Warszawa 27 48 45 69* 120.00
53 OPP A POL POL 1971 Aleksandra Bobula 2004 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 50* 46 28 47 121.00 21
54 OPP A POL POL 1915 Filip Fajfer 2003 Klub Żeglarski Horn Kraków 32 51* 46 48 126.00
55 OPP A POL POL 1939 Igor Rudek 2005 MKŻ Arka Gdynia 68* 60 38 32 130.00
56 OPP A POL POL 1667 Marcel Bisewski 2005 YKP Gdynia 35 37 84* 59 131.00
57 OPP A POL POL 120 Maria Suchocka 2006 MKŻ Arka Gdynia 44 67* 63 26 133.00 22
58 OPP A POL POL 1159 Zuzanna Ołowiak 2005 YKP Gdynia 22 59 68* 56 137.00 23
59 OPP A POL POL 1763 Julek Podwalski 2005 SSW MOS Iława 56 15 70 84* 141.00
60 OPP A POL POL 2119 Aleksander Bury 2005 MKŻ Arka Gdynia 63* 44 53 54 151.00
61 OPP A POL POL 2044 Wiktor Robaczewski 2003 MOS SSW Iława 61 32 76* 72 165.00
62 OPP A POL POL 16 Katarzyna Wajdowska 2004 Klub Żeglarski Horn Kraków 49 43 78* 73 165.00 24
63 OPP A POL POL 1803 Zofia Czerniawska 2004 Yacht Klub Stal Gdynia 54 47 66* 64 165.00 25
64 OPP A POL POL 2112 Jerzy Sukow 2004 YKP Gdynia 55 73* 71 40 166.00
65 OPP A POL POL 1522 Tymoteusz Wysocki 2005 YKP Gdynia 46 68 UFD* 52 166.00
66 OPP A POL POL 1106 Franciszek Massalski 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 70 50 47 77* 167.00
67 OPP A POL POL 2036 Filip Lenart 2005 KSW BALTIC 48 66 54 74* 168.00
68 OPP A POL POL 1978 Patryk Furmanek 2005 SSW MOS Iława 29 89* 81 62 172.00
69 OPP A POL POL 1448 Hanna Korsak 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 59 70 44 76* 173.00 26
70 OPP A POL POL 2100 Bianka Śledzińska 2005 KS Spójnia Warszawa 77 83* 72 25 174.00 27
71 OPP A POL POL 1973 Aleksandra Mac 2004 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 64 58 56 80* 178.00 28
72 OPP A POL POL 2403 Pola Schmidt 2005 OPTI CWM Gdynia 86* 38 74 67 179.00 29
73 OPP A POL POL 2080 Karolina Jałoszyńska 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 62 85* 41 78 181.00 30
74 OPP A POL POL 2154 Hanna Burdziej 2004 KSW BALTIC 72* 54 40 DNE 184.00 31
75 OPP A POL POL 2017 Krystyna Szpor 2006 UKS Silesia Opty Chełm Śląski 74* 72 58 57 187.00 32
76 OPP A POL POL 2168 Joanna Fabisiak 2003 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 81 84* 48 60 189.00 33
77 OPP A POL POL 1788 Antoni Kiliszek 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 57 63 69 71* 189.00
78 OPP A POL POL 1807 Zuzanna Dominikowska 2003 KSW BALTIC 65 74 59 81* 198.00 34
79 OPP A POL POL 2164 Kamil Stemplewski 2005 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 78* 71 65 63 199.00
80 OPP A POL POL 1974 Hanna Michałeczko 2005 JK "Kotwica" Tarnobrzeg 80* 65 64 75 204.00 35
81 OPP A RUS RUS 2005 Artem Krupachev 2005 Amber Sail Kaliningrad 76* 76 67 66 209.00
82 OPP A POL POL 1546 Borys Jarnot Bałuszek 2005 YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 53 86* 75 85 213.00
83 OPP A POL POL 1851 Patrycja Kurpiewska 2005 MKS "Dwójka" Warszawa 79* 55 79 79 213.00 36
84 OPP A POL POL 130 Jan Suchocki 2007 MKŻ Arka Gdynia 89* 77 80 58 215.00
85 OPP A LTU LTU 817 Nojus Volungevičius 2004 NBA-Poseidonas-essc 85 69 61 86* 215.00
86 OPP A POL POL 2152 Wiktoria Hałabaty 2005 KSW BALTIC 82* 81 82 65 228.00 37
87 OPP A POL POL 2023 Jakub Marciniak 2005 KSW BALTIC 84* 79 73 83 235.00
88 OPP A RUS RUS 1577 Elizaveta Zvereva 2003 sailing club Kenigsberg 87* 78 77 87 242.00 38
89 OPP A LTU LTU 3161 Titas Linkus 2005 NBA-Poseidonas-essc 88* 87 83 88 258.00
M Klasa Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 Pkt U9 DZ
1 OPP B POL POL 2117 Alicja Tutkowska 2007 Yacht Klub Stal Gdynia 1 1 3* 3 5.00 1
2 OPP B POL POL 1975 Maja Kwiek 2007 WTW Warszawa 3* 2 2 1 5.00 2
3 OPP B POL POL 1801 Oskar Wielczyk 2007 MOS SSW Iława 1 7* 1 4 6.00
4 OPP B POL POL 1932 Konrad Wlazłowski 2005 YKP Gdynia 3 3 1 25* 7.00
5 OPP B POL POL 1669 Natalia Chojnowska 2007 MOS SSW Iława 2 5* 2 3 7.00 3
6 OPP B POL POL 1883 Aleksandra Bobrowska 2007 UKS Barnim Goleniów 9* 3 3 2 8.00 4
7 OPP B POL POL 11943 Filip Rostek 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn 10* 3 3 2 8.00
8 OPP B POL POL 1802 Piotr Trella 2008 MKŻ Arka Gdynia 3 1 42* 6 10.00
9 OPP B POL POL 2036 Lidia Łukasik 2007 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 1 14* 9 1 11.00 5
10 OPP B POL POL 2007 Alicja Michalewska 2007 MOS SSW Iława 9 2 36* 1 12.00 6
11 OPP B POL POL 1201 Krzysztof Ciborowski 2007 WTW Warszawa 4 1 7 27* 12.00
12 OPP B POL POL 4112 Jan Zamojski 2006 UKS "Żeglarz" Wrocław 30* 7 4 2 13.00
13 OPP B POL POL 1234 Igor Wierzbowski 2007 KS "Omega" Kraków 9* 8 1 6 15.00
14 OPP B LTU LTU 455 Rokas Germanavičius 2008 BANGPUTYS 4 4 7 16* 15.00
15 OPP B POL POL 1888 Joanna Dyja 2005 WTW Warszawa 5 2 14* 9 16.00 7
16 OPP B POL POL 2138 Max Berliński 2006 YKP Gdynia UFD* 9 4 4 17.00
17 OPP B POL POL 1867 Jan Klinicki 2007 MOS SSW Iława 8 4 18* 5 17.00
18 OPP B POL POL 2057 Natalia Kilar 2005 Yacht Klub Stal Gdynia 6 4 9 29* 19.00 8
19 OPP B POL POL 188 Filip Oleszczyk 2005 UKS Barnim Goleniów 14* 7 5 7 19.00
20 OPP B POL POL 2200 Kaja Śledzińska 2007 KS Spójnia Warszawa 6 6 11* 7 19.00 9
21 OPP B POL POL 966 Lena Cituk 2007 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 6 8 7 13* 21.00 10
22 OPP B POL POL 1750 Filip Nosol 2007 UKS "Żeglarz" Wrocław 7 6 10* 9 22.00
23 OPP B POL POL 1908 Malina Pietrzak 2007 WTW Warszawa 11 6 6 22* 23.00 11
24 OPP B POL POL 1523 Olga Wietek 2008 Yacht Klub Stal Gdynia 8 15 33* 4 27.00 12
25 OPP B POL POL 1084 Julia Maziarz 2006 KS Energetyk 8 18* 5 14 27.00 13
26 OPP B RUS RUS 3399 Ivan Mikhalev 2007 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 16 29* 2 11 29.00
27 OPP B POL POL 2124 Agata Koropecka 2009 Yacht Klub Stal Gdynia 7 34* 15 8 30.00 1 14
28 OPP B POL POL 921 Marta Chomik 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn 39* 10 8 12 30.00 15
29 OPP B POL POL 1853 Kinga Furmanek 2007 MOS SSW Iława 15 25* 11 5 31.00 16
30 OPP B POL POL 2043 Lila Sochaj 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 32* 9 22 3 34.00 17
31 OPP B POL POL 2034 Natasha Anolik 2006 OPTI CWM Gdynia 22* 22 4 8 34.00 18
32 OPP B POL POL 1700 Dante Luciani 2006 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 17 39* 8 10 35.00
33 OPP B POL POL 1396 Mateusz Gąsiorowski 2007 Yacht Klub Stal Gdynia 2 35* 28 6 36.00
34 OPP B POL POL 1368 Klara Matysik 2005 YKP Kraków 5 16 27* 15 36.00 19
35 OPP B POL POL 1892 Jan Karnowski 2006 KS Spójnia Warszawa 11 16* 9 16 36.00
36 OPP B POL POL 1227 Mikołaj Głąb 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 10 15 11 29* 36.00
37 OPP B POL POL 1420 Kacper Michalski 2008 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 13 5 19 24* 37.00
38 OPP B POL POL 1861 Sebastian Kaczanowski 2004 UKS OPTI ODRA Wrocław 12 11 14 34* 37.00
39 OPP B POL POL 2022 Iwo Dudek 2009 YKP Gdynia 23* 9 19 10 38.00 2
40 OPP B POL POL 1917 Filip Marjański 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 15* 10 14 15 39.00
41 OPP B POL POL 1644 Nina Janowicz 2006 KS AZS AWFiS Gdańsk 4 18 44* 19 41.00 20
42 OPP B POL POL 1296 Antoni Kuźmiński 2006 KS "Baza" Mrągowo 11 21 30* 9 41.00
43 OPP B POL POL 1364 Jan Fuk 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 13 11 17 22* 41.00
44 OPP B POL POL 2107 Marta Piotrowska 2007 WTW Warszawa 20* 14 16 11 41.00 21
45 OPP B POL POL 1555 Blanka Bobula 2007 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 21 11 10 37* 42.00 22
46 OPP B POL POL 2031 Fabian Kocięda 2007 OPTI CWM Gdynia 2 42* 34 8 44.00
47 OPP B POL POL 1940 Filip Bil 2009 Yacht Klub Stal Gdynia 25* 12 20 12 44.00 3
48 OPP B POL POL 1891 Kacper Warywoda 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn 18 22 6 28* 46.00
49 OPP B POL POL 1365 Kacper Karbownik 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 12 13 35* 21 46.00
50 OPP B POL POL 1716 Bartłomiej Heksel 2004 Klub Żeglarski Horn Kraków 20* 15 16 17 48.00
51 OPP B POL POL 1269 Zuzanna Zasada 2006 KS Zatoka Puck 25 13 31* 11 49.00 23
52 OPP B POL POL 1862 Zuzanna Zielińska 2006 YKP Gdynia 15 28* 22 12 49.00 24
53 OPP B LTU LTU 451 Asta Aperavičiūtė 2007 BANGPUTYS 18 20 12 35* 50.00 25
54 OPP B POL POL 6 Gabriela Fajdasz 2007 KS Spójnia Warszawa 19 19 13 21* 51.00 26
55 OPP B LTU LTU 450 Rokas Golubovas 2007 BANGPUTYS 7 31 38* 14 52.00
56 OPP B POL POL 1780 Szymon Kolka 2008 YKP Gdynia 10 29* 25 17 52.00
57 OPP B POL POL 664 Oskar Sawicki 2006 UKS Barnim Goleniów 17 13 22 31* 52.00
58 OPP B POL POL 2141 Natalia Ziółkowska 2007 YKP Gdynia 17 57* 15 20 52.00 27
59 OPP B POL POL 1603 Tomasz Zadora 2007 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 40* 23 5 27 55.00
60 OPP B POL POL 1887 Mikołaj Strupiński 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 24 8 38* 23 55.00
61 OPP B POL POL 2139 Paweł Piankowski 2006 YKP Gdynia 12 14 29 DSQ* 55.00
62 OPP B POL POL 1363 Hanna Borkowska 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 30* 23 12 20 55.00 28
63 OPP B POL POL 12971 Maciej Szawkowski 2008 KS "Baza" Mrągowo 21 21 47* 13 55.00
64 OPP B POL POL 879 Igor Grzelak 2007 WTW Warszawa 22 37* 29 5 56.00
65 OPP B POL POL 1518 Klara Piotrowska 2007 WTW Warszawa 23 12 21 30* 56.00 29
66 OPP B POL POL 2042 Tymon Sochaj 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 16 16 24 52* 56.00
67 OPP B POL POL 1630 Bolesław Nesterowicz 2006 UKŻ PMOS PISZ 33 5 39* 19 57.00
68 OPP B POL POL 1601 Milena Siczek 2005 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 16 33* 23 18 57.00 30
69 OPP B POL POL 1753 Michał Jankowski 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk 14 20 33* 24 58.00
70 OPP B POL POL 1288 Piotr Muchlado 2008 OPTI CWM Gdynia 5 33 60* 21 59.00
71 OPP B POL POL 2108 Julia Wróblewska 2006 YKP Gdynia 14 17 36* 30 61.00 31
72 OPP B POL POL 2005 Michał Kuczmarski 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 29 27 34* 7 63.00
73 OPP B POL POL 333 Michał Kornik Skawiński 2007 KS Spójnia Warszawa 26* 26 13 24 63.00
74 OPP B POL POL 1941 Eliza Kołtak 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn 18 30* 23 22 63.00 32
75 OPP B POL POL 1472 Igor Kawałko 2007 OPTI CWM Gdynia 23 24 35* 17 64.00
76 OPP B POL POL 2040 Zofia Kucharska 2006 YKP Gdynia 20 20 24 31* 64.00 33
77 OPP B POL POL 2120 Michał Karnacewicz 2007 Nauticus Yacht Club Olsztyn DSQ* 10 35 20 65.00
78 OPP B POL POL 884 Anna Chomont 2005 UKS Barnim Goleniów 39 19 10 DNF* 68.00 34
79 OPP B POL POL 1840 Patryk Gobiec 2005 UKŻ Michałowo 19 25 50* 26 70.00
80 OPP B POL POL 1943 Wiktor Łasak 2006 OPTI CWM Gdynia 30* 27 30 14 71.00
81 OPP B POL POL 2008 Maciej Kasprzak 2008 MOS SSW Iława 28 26 54* 18 72.00
82 OPP B POL POL 1001 Wit Dmuchowski 2009 MOS SSW Iława 46* 24 13 36 73.00 4
83 OPP B POL POL 2069 Bartłomiej Wrzosek 2007 Klub Żeglarski Horn Kraków 24 33 18 48* 75.00
84 OPP B POL POL 2102 Krzysztof Maksymowicz 2008 KS Spójnia Warszawa DNF* 27 31 18 76.00
85 OPP B POL POL 1655 Mikołaj Cieślak 2008 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 53* 49 18 10 77.00
86 OPP B POL POL 1745 Marek Szczepankowski 2005 UKS Barnim Goleniów 27 31 20 32* 78.00
87 OPP B POL POL 1925 Alicja Wróblewska 2007 YKP Gdynia 31 50* 26 23 80.00 35
88 OPP B POL POL 1570 Michał Ciechanowicz 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 26 40* 29 25 80.00
89 OPP B POL POL 1270 Weronika Maciejczuk 2006 UKŻ 7 Białystok 34 32 48* 15 81.00 36
90 OPP B POL POL 1965 Karol Rusin 2006 KW Garland LOK Gliwice 41* 38 6 38 82.00
91 OPP B POL POL 2147 Kacper Kulawiak 2005 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 38 28 17 49* 83.00
92 OPP B POL POL 585 Michał Trafalski 2007 Yacht Klub Stal Gdynia 42* 28 23 32 83.00
93 OPP B POL POL 1482 Roch Dmuchowski 2006 MOS SSW Iława 27 34 59* 23 84.00
94 OPP B POL POL 941 Maciej Dudek 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 13 29 43 49* 85.00
95 OPP B POL POL 1880 Mikołaj Bujalski 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn 54* 17 17 51 85.00
96 OPP B RUS RUS 1110 Artem Kornalevskij 2007 UKS PIONERSKIY 38 42* 8 40 86.00
97 OPP B LTU LTU 401 Tadas Ažukas 2009 BANGPUTYS 36* 25 30 31 86.00 5
98 OPP B POL POL 1029 Hubert Baranowski 2004 UKŻ 7 Białystok 49 23 52* 16 88.00
99 OPP B POL POL 1817 Emilia Paszek 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 45* 39 16 33 88.00 6 37
100 OPP B POL POL 1167 Maja Szwejk 2007 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 40 12 44* 37 89.00 38
101 OPP B POL POL 1833 Szymon Małachowski 2006 UKŻ 7 Białystok 21 47* 41 27 89.00
102 OPP B POL POL 1665 Mateusz Kluczka 2006 YKP Gdynia 32 37 21 43* 90.00
103 OPP B POL POL 1284 Kacper Wojczulanis 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 44* 30 34 26 90.00
104 OPP B POL POL 1972 Zofia Michałeczko 2007 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 33 39 20 46* 92.00 39
105 OPP B POL POL 1836 Wiktoria Gobiec 2004 UKŻ Michałowo 26 41 26 44* 93.00 40
106 OPP B POL POL 1599 Anastazja Pastuszka 2006 UKŻ PMOS PISZ 28 19 49* 47 94.00 41
107 OPP B POL POL 1594 Szymon Janiak 2005 OPTI CWM Gdynia 27 22 46 55* 95.00
108 OPP B POL POL 1524 Daria Kukiełko 2006 UKS MOS EŁK 37* 35 25 35 95.00 42
109 OPP B POL POL 127 Franciszek Kolikov 2006 UKŻ "Błękitni" Grzybowo 50 34 12 DNF* 96.00
110 OPP B POL POL 2158 Weronika Przeździecka 2008 KS Spójnia Warszawa 33 26 43* 38 97.00 43
111 OPP B POL POL 3333 Maja Komorowska 2009 OPTI CWM Gdynia 52 59* 27 19 98.00 7 44
112 OPP B POL POL 1241 Konstantyn Podwojski 2005 KW Garland LOK Gliwice 45* 45 24 29 98.00
113 OPP B POL POL 708 Stanisław Maik 2006 UKS Barnim Goleniów 24 31 57* 43 98.00
114 OPP B POL POL 243 Zofia Gołębiowska 2006 KS "Baza" Mrągowo 44 24 32 47* 100.00 45
115 OPP B POL POL 1334 Kacper Hodun 2005 KS Spójnia Warszawa DNF* 17 45 39 101.00
116 OPP B POL POL 11 Tomasz Rataj 2007 KS "Baza" Mrągowo 35 53* 39 28 102.00
117 OPP B POL POL 306 Tymon Szkołut 2009 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 64* 64 15 26 105.00 8
118 OPP B LTU LTU 85 Ramunė Lukšytė 2007 BANGPUTYS 43 58* 37 25 105.00 46
119 OPP B POL POL 1912 Jakub Kuraś 2007 Klub Żeglarski Horn Kraków 37 37 32 45* 106.00
120 OPP B POL POL 2135 Tymon Kosobucki 2007 YKP Gdynia 45 55* 21 44 110.00
121 OPP B POL POL 1361 Weronika Grala 2010 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 28 60* 40 42 110.00 9 47
122 OPP B POL POL 1964 Piotr Hofman 2003 KW Garland LOK Gliwice 51 21 52* 39 111.00
123 OPP B POL POL 21 Antonina Puchowska 2008 Yacht Klub Stal Gdynia 22 52* 48 42 112.00 48
124 OPP B POL POL 1408 Michał Godlewski 2008 KW Garland LOK Gliwice 56* 45 27 41 113.00
125 OPP B POL POL 910 Wojciech Jankowski 2006 KS AZS AWFiS Gdańsk 29 48 DNF* 36 113.00
126 OPP B POL POL 1041 Jakub Częczek 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn 29 43 56* 41 113.00
127 OPP B POL POL 226 Natalia Kulawiak 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 44 35 56* 34 113.00 49
128 OPP B POL POL 9 Aleksandra Zastawna 2006 YKP Gdynia 43* 36 36 41 113.00 50
129 OPP B POL POL 2110 Konrad Kunc 2006 Yacht Klub Stal Gdynia 25 50 39 62* 114.00
130 OPP B POL POL 2118 Maciej Maćkowiak 2007 YKP Gdynia 36 54* 28 50 114.00
131 OPP B POL POL 1834 Mikołaj Łukasik 2010 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 32 46 37 DNF* 115.00 10
132 OPP B POL POL 1666 Katarzyna Płaza 2007 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 48 38 DNF* 30 116.00 51
133 OPP B POL POL 943 Bartosz Bilicki 2007 MOS SSW Iława 49 18 51* 50 117.00
134 OPP B POL POL 1927 Mikołaj Czałbowski 2008 YKP Gdynia 19 54 55* 44 117.00
135 OPP B POL POL 449 Mateusz Niebrzydowski 2006 UKS MOS EŁK 51 54* 19 48 118.00
136 OPP B LTU LTU 11484 Adomas Dumbliauskas 2007 MBK.Marijampoles s.m. 48 43 28 55* 119.00
137 OPP B POL POL 2104 Maksymilian Luto 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 42 48* 31 46 119.00
138 OPP B POL POL 932 Jakub Rusiniak 2007 Nauticus Yacht Club Olsztyn 31 47 42 51* 120.00
139 OPP B POL POL 1086 Jan Zaporowski 2006 KS Energetyk 52* 32 46 42 120.00
140 OPP B LTU LTU 1378 Jokūbas Piekis 2008 BANGPUTYS 31 44 47 DNF* 122.00
141 OPP B POL POL 2037 Paweł Łoboda 2008 OPTI CWM Gdynia 40 72* 49 35 124.00
142 OPP B POL POL 1721 Franciszek Siwek 2007 KS Spójnia Warszawa 34 38 53 56* 125.00
143 OPP B POL POL 1407 Kuba Matysik 2005 YKP Kraków 34 46 52* 46 126.00
144 OPP B POL POL 1625 Sebastian Schmidt 2007 KS Zatoka Puck 35 52 DNF* 39 126.00
145 OPP B POL POL 2089 Małgorzata Wyrębska 2009 Yacht Klub Stal Gdynia 43 66* 25 59 127.00 11 52
146 OPP B POL POL 1554 Tymon Przyjemczak 2008 KS Zatoka Puck 49 51* 38 40 127.00
147 OPP B POL POL 191 Hubert Staroń 2008 Klub Żeglarski Horn Kraków 47 40 40 DNF* 127.00
148 OPP B POL POL 1598 Maksymilian Pastuszka 2007 UKŻ PMOS PISZ 53* 40 50 38 128.00
149 OPP B POL POL 1133 Anna Gierasimiuk 2005 UKŻ Michałowo 39 57 33 58* 129.00 53
150 OPP B LTU LTU 453 Tadas Lukoševičius 2008 BANGPUTYS 42 30 59 DNF* 131.00
151 OPP B POL POL 13 Adam Ciołek 2006 KS "Baza" Mrągowo 54* 49 32 50 131.00
152 OPP B POL POL 1187 Maja Filipska 2009 Yacht Klub Stal Gdynia 36 66* 63 33 132.00 12 54
153 OPP B POL POL 1656 Lidia Jakubowska 2005 KS Zatoka Puck 47 36 50 57* 133.00 55
154 OPP B POL POL 1970 Aleksander Kosowski 2006 YKP Gdynia 46 45 43 53* 134.00
155 OPP B POL POL 1541 Jakub Porębski 2009 OPTI CWM Gdynia 47 55 58* 34 136.00 13
156 OPP B POL POL 1221 Julia Padzik 2009 OPTI CWM Gdynia 35 71 DNF* 33 139.00 14 56
157 OPP B POL POL 1493 Marta Sochacka 2008 UKS "Żeglarz" Wrocław 59 43 DNF* 37 139.00 57
158 OPP B POL POL 381 Aleksander Lenart 2009 UKS OPTI ODRA Wrocław 68* 64 44 32 140.00 15
159 OPP B POL POL 2116 Alicja Saj 2010 Yacht Klub Stal Gdynia 37 58 DNF* 45 140.00 16 58
160 OPP B POL POL 1971 Jan Bobula 2009 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 55 48 37 DNF* 140.00 17
161 OPP B RUS RUS 1310 Evgeniia Bylkova 2007 sailing club Kenigsberg 41 65* 42 59 142.00 59
162 OPP B POL POL 1258 Jakub Kleban 2006 UKS MOS EŁK 63 44 40 67* 147.00
163 OPP B LTU LTU 939 Jokūbas Čėpla 2008 MBK.Marijampoles s.m. 70 65 DNF* 13 148.00
164 OPP B POL POL 1997 Tymoteusz Mika 2006 Klub Żeglarski Horn Kraków 63* 41 48 62 151.00
165 OPP B POL POL 1456 Igor Góralczuk 2007 UKŻ 7 Białystok 55 51 45 DNF* 151.00
166 OPP B POL POL 1923 Kacper Janowicz 2006 KS AZS AWFiS Gdańsk 51 47 53 DNF* 151.00
167 OPP B POL POL 964 Maciej Malitowski 2008 KW Garland LOK Gliwice 67 DNF* 26 60 153.00
168 OPP B POL POL 1062 Igor Fałowski 2006 YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 59 53 41 65* 153.00
169 OPP B POL POL 91 Miłosz Ciechanowicz 2010 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 50 68* 53 51 154.00 18
170 OPP B POL POL 120 Kacper Stęplowski 2009 KW Garland LOK Gliwice 58 46 60* 54 158.00 19
171 OPP B POL POL 1913 Bernard Narecki 2007 Klub Żeglarski Horn Kraków 52 49 DNF* 58 159.00
172 OPP B POL POL 1560 Aleksandra Błońska 2008 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 59 56 61* 45 160.00 60
173 OPP B POL POL 1706 Michał Sudnik 2009 UKS Nord Augustow 50 63 47 DNF* 160.00 20
174 OPP B POL POL 1244 Aleksander Główka 2007 KS Spójnia Warszawa 53 53 DNF* 57 163.00
175 OPP B POL POL 18 Filip Szloński 2007 KS "Baza" Mrągowo 48 DNF* DNF 40 165.00
176 OPP B POL POL 1709 Hanna Kusztejko 2008 Klub Żeglarski Horn Kraków 62 50 DNF* 53 165.00 61
177 OPP B POL POL 1597 Adrian Nowak 2006 UKŻ PMOS PISZ 58 56 51 DNF* 165.00
178 OPP B POL POL 1265 Aleksandra Czajkowska 2006 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 62* 55 58 52 165.00 62
179 OPP B POL POL 985 Jakub Darkowski 2008 MOS SSW Iława 38 51 DNF* DNF 166.00
180 OPP B POL POL 1255 Szymon Warecha 2009 UKS MOS EŁK 56 63 DNF* 47 166.00 21
181 OPP B POL POL 11444 Mikołaj Grudzień 2006 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 57 52 57 DNF* 166.00
182 OPP B POL POL 1818 Nadia Burghard 2006 YKP Gdynia 60 73* 46 61 167.00 63
183 OPP B POL POL 1370 Masymilian Kleszcz 2008 UKS "Żeglarz" Wrocław 60 68* 54 54 168.00
184 OPP B POL POL 1449 Łucja Gorzoch 2007 UKS MOS EŁK 61 DNF* 45 63 169.00 64
185 OPP B POL POL 52 Jakub Borkowski 2007 UKS MOS EŁK 66 56 DNF* 49 171.00
186 OPP B LTU LTU 12762 Augustas Žaliauskas 2006 MBK.Marijampoles s.m. 41 70 DNF* 61 172.00
187 OPP B POL POL 397 Ida Kozło 2006 UKS "Żeglarz" Wrocław 55 DNF* 41 DNF 173.00 65
188 OPP B POL POL 1749 Marcel Cichosz 2007 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN DNF* 42 54 DNF 173.00
189 OPP B RUS RUS 1654 Stepan Kuzmin 2007 sailing club Kenigsberg 65 58 51 DNF* 174.00
190 OPP B POL POL 1914 Antonina Liro 2008 Klub Żeglarski Horn Kraków 66 32 DNF* DNF 175.00 66
191 OPP B POL POL 1085 Kamila Maziarz 2009 KS Energetyk 56 57 62 DNF* 175.00 22 67
192 OPP B POL POL 1319 Nikodem Różański 2008 MOS SSW Iława 60 41 DNF* DNF 178.00
193 OPP B POL POL 1873 Michał Mac 2007 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 68 67 DNF* 43 178.00
194 OPP B POL POL 1351 Lena Murach 2006 KS AZS AWFiS Gdańsk 67 36 DNF* DNF 180.00 68
195 OPP B LTU LTU 1 Matas Tamulevičius 2008 MBK.Marijampoles s.m. 71 44 65 DNF* 180.00
196 OPP B POL POL 4 Piotr Kosowski 2008 YKP Gdynia DNF* DNF DNF 28 182.00
197 OPP B POL POL 1929 Sonia Dobrzyńska 2007 KS Spójnia Warszawa 57 DNF* UFD 48 182.00 69
198 OPP B POL POL 1904 Norbert Herba 2010 Yacht Klub Stal Gdynia 71 59 55 DNF* 185.00 23
199 OPP B POL POL 291 Ewa Fabisiak 2007 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 69 61 55 DNF* 185.00 70
200 OPP B POL POL 71 Daniel Łachacz 2008 KS "Baza" Mrągowo 67 67 DNF* 52 186.00
201 OPP B POL POL 1235 Franek Ostrowski 2004 KS OMEGA 61 DNF* 49 DNF 187.00
202 OPP B POL POL 1751 Antoni Gabryszewski 2009 UKS "Żeglarz" Wrocław 57 62 DNF* 68 187.00 24
203 OPP B POL POL 1028 Konstanty Kosiński 2009 UKŻ 7 Białystok 70 59 DNF* 60 189.00 25
204 OPP B RUS RUS 1301 Sergei Parfenov 2008 UKS PIONERSKIY DNC* DNF DNF 36 190.00
205 OPP B POL POL 221 Tymoteusz Rowiński 2006 UKS Nord Augustow 66 61 64 DNF* 191.00
206 OPP B POL POL 17 Zuzanna Maliniewicz 2007 KS "Baza" Mrągowo 54 62 DNF* DNF 193.00 71
207 OPP B POL POL 51 Zofia Glaza 2008 OPTI CWM Gdynia 61 69 DNF* 64 194.00 72
208 OPP B POL POL 1362 Miłosz Wyszyński 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 62 DNF* DNF 56 195.00
209 OPP B POL POL 113 Bartosz Dworakowski 2007 UKŻ Michałowo 58 60 DNF* DNF 195.00 73
210 OPP B POL POL 1087 Emilia Maziarz 2008 KS Energetyk 46 DNF* DNF DNF 200.00 74
211 OPP B POL POL 969 Zuzanna Liedtke 2008 MOS SSW Iława 65 60 DNF* DNF 202.00 75
212 OPP B POL POL 1831 Michalina Poskrobko 2007 UKŻ 7 Białystok 69 DNF* DNF 66 212.00 76
213 OPP B POL POL 112 Weronika Haraburda 2006 UKS Nord Augustow 63 DNF* DNF DNF 217.00 77
214 OPP B POL POL 1122 Maciej Sudnik 2006 UKS Nord Augustow 64 DNF* DNF DNF 218.00
214 OPP B POL POL 125 Hubert Brozio 2008 UKS MOS EŁK 64 DNF* DNF DNF 218.00
215 OPP B POL POL 2144 Wiktor Radziej 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 65 DNF* DNF DNF 219.00
216 OPP B POL POL 17081 Karol Kostrzewa 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 68 DNF* DNF DNF 222.00
217 OPP B POL POL 948 Amelia Zawadzka 2006 UKS Nord Augustow 69 DNF* DNF DNF 223.00 78
218 OPP B POL POL 1356 Wiktor Weselak 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 70 DNF* DNF DNF 224.00
219 OPP B POL POL 1131 Nikodem Machejko 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 71 DNF* DNF DNF 225.00
220 OPP B POL POL 167 Piotr Kostrzewa 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko DNF* DNF DNF DNF 231.00
220 OPP B POL POL 1447 Zofia Kuszewska 2010 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko DNC* DNF DNF DNF 231.00 26 79
220 OPP B POL POL 1525 Aleksandra Siedlecka 2006 UKS Nord Augustow DNF* DNF DNF DNF 231.00 80
220 OPP B POL POL 1838 Ewa Trochimczyk 2007 UKŻ Michałowo DNF* DNF DNF DNF 231.00 81
220 OPP B POL POL 396 Paweł Romanowicz 2005 UKS "Żeglarz" Wrocław DNC* DNF DNF DNF 231.00
220 OPP B POL POL 1659 Oliwier Kużel 2004 KS Zatoka Puck DNF* UFD DNF UFD 231.00
OPP A Wyniki oficjalne po 4 wyścigach
OPP B Wyniki oficjalne po 4 wyścigach
# Nr na żaglu Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 POL POL 1106 Franciszek Massalski 2008 MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
Tak
21.05.2018, 16:15
2 POL POL 1851 Patrycja Kurpiewska 2005 MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
Tak
21.05.2018, 16:15
3 POL POL 1788 Antoni Kiliszek 2006 MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
Tak
21.05.2018, 16:15
4 POL POL 1448 Hanna Korsak 2006 MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
Tak
21.05.2018, 16:15
5 POL POL 1988 Michalina Pawelczyk 2006 MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
Tak
21.05.2018, 16:15
6 POL POL 2206 Szymon Rozum 2005 MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
Tak
21.05.2018, 16:24
7 POL POL 1763 Julek Podwalski 2005 SSW MOS Iława
Tak
Tak
23.05.2018, 20:15
8 POL POL 1978 Patryk Furmanek 2005 SSW MOS Iława
Tak
Tak
23.05.2018, 20:23
9 POL POL 1923 Jakub Dąbek 2004 SSW MOS Iława
Tak
Tak
23.05.2018, 21:08
10 POL POL 2025 Mikołaj Łangowski 2005 BRE MANAGEMENT sp. z o.o. - Klub Żeglarski
Nie
Nie
23.05.2018, 23:12
11 POL POL 1614 Iga Wielczyk 2005 MOS SSW Iława
Tak
Tak
24.05.2018, 10:11
12 POL POL 1803 Zofia Czerniawska 2004 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
Tak
04.06.2018, 15:38
13 POL POL 2110 Konrad Kunc 2006 Yacht Klub Stal Gdynia
Nie
Nie
04.06.2018, 16:12
14 POL POL 2116 Alicja Saj 2010 Yacht Klub Stal Gdynia
Nie
Nie
04.06.2018, 16:14
15 POL POL 1619 Szymon Gąsiorowski 2005 Yacht Klub Stal Gdynia
Nie
Tak
04.06.2018, 16:27
16 POL POL 1114 Szymon Szczech 2003 MOS SSW Iława
Nie
Nie
05.06.2018, 14:25
17 POL POL 1576 Antoni Sopata 2003 AZS Poznań
Tak
Tak
05.06.2018, 20:05
18 POL POL 1427 Stefan Marciniak 2003 AZS Poznań
Tak
Tak
05.06.2018, 20:05
19 POL POL 920 Maksymilian Kruczyński 2006 AZS Poznań
Tak
Tak
05.06.2018, 20:05
20 POL POL 1390 Kacper Młodzianowski 2005 AZS Poznań
Tak
Tak
05.06.2018, 20:05
21 POL POL 2125 Michał Koczorowski AZS Poznań
Nie
Nie
05.06.2018, 20:05
22 POL POL 212 Karolina Gajdzińska 2005 AZS Poznań
Tak
Tak
05.06.2018, 20:05
23 POL POL 1140 Aleksandra Borucka 2006 AZS Poznań
Tak
Tak
05.06.2018, 20:05
24 POL POL 1151 Alicja Przybyłek 2005 AZS Poznań
Tak
Tak
05.06.2018, 20:05
25 POL POL 203 Małgorzata Figel 2006 OPTI CWM Gdynia
Tak
Tak
05.06.2018, 23:14
26 POL POL 1660 Zuzanna Figel 2003 OPTI CWM Gdynia
Tak
Tak
05.06.2018, 23:14
27 POL POL 2033 Julia Schmidt 2003 OPTI CWM Gdynia
Nie
Nie
05.06.2018, 23:14
28 POL POL 2403 Pola Schmidt 2005 OPTI CWM Gdynia
Tak
Tak
05.06.2018, 23:14
29 POL POL 1827 Ewa Lewandowska 2006 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
Tak
06.06.2018, 10:37
30 RUS RUS 2005 Artem Krupachev 2005 Amber Sail Kaliningrad
Tak
Tak
06.06.2018, 19:42
31 POL POL 2605 Magdalena Skórnóg 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
Tak
Tak
06.06.2018, 20:13
32 POL POL 2166 Dominika Grala 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
Tak
Tak
06.06.2018, 20:13
33 POL POL 1924 Jakub Kamiński 2003 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
Tak
Tak
06.06.2018, 20:13
34 POL POL 2177 Patryk Chełkowski 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
Nie
Nie
06.06.2018, 20:13
35 POL POL 2168 Joanna Fabisiak 2003 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
Tak
Tak
06.06.2018, 20:13
36 POL POL 2164 Kamil Stemplewski 2005 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
Tak
Tak
06.06.2018, 20:13
37 POL POL 2006 Amelia Potejko 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
Tak
Tak
06.06.2018, 20:13
38 POL POL 2162 Mateusz Gigielewicz 2005 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
Tak
Tak
06.06.2018, 20:13
39 POL POL 2160 Jakub Kluk 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
Tak
Tak
06.06.2018, 20:13
40 POL POL 2017 Krystyna Szpor 2006 UKS Silesia Opty Chełm Śląski
Tak
Tak
06.06.2018, 20:18
41 POL POL 2019 Danuta Grudzień 2006 UKS Silesia Opty Chełm Śląski
Tak
Tak
06.06.2018, 20:18
42 POL POL 1723 Julia Walus 2005 UKS Silesia Opty Chełm Śląski
Nie
Nie
06.06.2018, 20:18
43 POL POL 1825 Michał Gonciarz 2004 UKS Silesia Opty Chełm Śląski
Nie
Nie
06.06.2018, 20:18
44 POL POL 2044 Wiktor Robaczewski 2003 MOS SSW Iława
Tak
Tak
06.06.2018, 21:17
45 POL POL 2072 Gracjan Grzech 2003 YKP Gdynia
Tak
Tak
08.06.2018, 21:08
46 POL POL 1667 Marcel Bisewski 2005 YKP Gdynia
Tak
Tak
09.06.2018, 08:49
47 RUS RUS 1577 Elizaveta Zvereva 2003 sailing club Kenigsberg
Tak
Tak
09.06.2018, 19:18
48 POL POL 1522 Tymoteusz Wysocki 2005 YKP Gdynia
Tak
Tak
09.06.2018, 22:43
49 LTU LTU 817 Nojus Volungevičius 2004 NBA-Poseidonas-essc
Tak
Tak
09.06.2018, 22:52
50 LTU LTU 3161 Titas Linkus 2005 NBA-Poseidonas-essc
Tak
Tak
09.06.2018, 22:52
51 LTU LTU 8 Rokas Mockevičius 2006 NBA-Poseidonas-essc
Nie
Nie
09.06.2018, 22:52
52 POL POL 2058 Piotr Grabski 2005 SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
Tak
Tak
10.06.2018, 10:39
53 POL POL 1982 Jan Witkowiak 2005 YKP Gdynia
Tak
Tak
10.06.2018, 11:51
54 POL POL 2112 Jerzy Sukow 2004 YKP Gdynia
Tak
Tak
10.06.2018, 20:55
55 POL POL 1817 Maria Konarzewska 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
Tak
10.06.2018, 21:32
56 POL POL 1757 Rafał Górski 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
Tak
10.06.2018, 21:32
57 POL POL 2080 Karolina Jałoszyńska 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Tak
Tak
10.06.2018, 21:45
58 POL POL 1221 Maciej Sudnik 2006 UKS Nord Augustow
Nie
Nie
10.06.2018, 23:12
59 POL POL 1661 Jan Gierzyński 2004 KS Zatoka Puck
Tak
Tak
10.06.2018, 23:46
60 POL POL 1791 Dominika Fajdasz 2005 KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
11.06.2018, 11:35
61 POL POL 2100 Bianka Śledzińska 2005 KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
11.06.2018, 11:35
62 POL POL 2020 Emilia Roszkowska 2004 KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
11.06.2018, 11:35
63 POL POL 2074 Karolina Gała 2005 KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
11.06.2018, 11:35
64 POL POL 1879 Ludwik Grzelak 2003 KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
11.06.2018, 11:35
65 POL POL 2000 Ignacy Oźminkowski 2004 KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
11.06.2018, 11:35
66 POL POL 2030 Adam Turczynowicz 2005 KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
11.06.2018, 11:35
67 POL POL 20721 Filip Olszewski 2006 KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
11.06.2018, 11:35
68 POL POL 1906 Gustaw Kwiek 2006 KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
11.06.2018, 11:35
69 POL POL 1546 Borys Jarnot Bałuszek 2005 YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
Tak
Tak
11.06.2018, 13:56
70 POL POL 1764 Dominika Olowiak 2004 YKP Gdynia
Tak
Tak
11.06.2018, 18:42
71 POL POL 1452 Antonina Olowiak 2006 YKP Gdynia
Tak
Tak
11.06.2018, 18:45
72 POL POL 2121 Joanna Cymerman 2004 UKS Barnim Goleniów
Tak
Tak
11.06.2018, 21:30
73 POL POL 18681 Maciej Cymerman 2006 UKS Barnim Goleniów
Tak
Tak
11.06.2018, 21:32
74 POL POL 1915 Filip Fajfer 2003 Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
Tak
11.06.2018, 21:50
75 POL POL 16 Katarzyna Wajdowska 2004 Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
Tak
11.06.2018, 21:50
76 POL POL 2068 Kacper Bąk 2005 Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
Nie
11.06.2018, 21:50
77 POL POL 2061 Maksymilian Kowalczyk 2005 Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
Tak
11.06.2018, 21:50
78 POL POL 1889 Jeremi Dąbrowski 2005 UKS Barnim Goleniów
Tak
Tak
11.06.2018, 22:24
79 POL POL 1922 Krzysztof Olejnik 2005 UKS Barnim Goleniów
Tak
Tak
11.06.2018, 22:28
80 POL POL 2071 Mateusz Gwozdz 2005 YKP Gdynia
Tak
Tak
11.06.2018, 22:56
81 POL POL 1950 Jeremi Szczukowski 2006 CHKŻ Chojnice
Nie
Nie
11.06.2018, 23:47
82 POL POL 1971 Aleksandra Bobula 2004 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
Tak
Tak
11.06.2018, 23:51
83 POL POL 1973 Aleksandra Mac 2004 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
Tak
Tak
11.06.2018, 23:58
84 POL POL 2888 Wiktor Arian 2004
Nie
Nie
11.06.2018, 23:58
85 POL POL 1974 Hanna Michałeczko 2005 JK "Kotwica" Tarnobrzeg
Tak
Tak
12.06.2018, 05:33
86 POL POL 2023 Jakub Marciniak 2005 KSW BALTIC
Tak
Tak
12.06.2018, 07:05
87 POL POL 1807 Zuzanna Dominikowska 2003 KSW BALTIC
Tak
Tak
12.06.2018, 07:05
88 POL POL 2036 Filip Lenart 2005 KSW BALTIC
Tak
Tak
12.06.2018, 07:05
89 POL POL 2152 Wiktoria Hałabaty 2005 KSW BALTIC
Tak
Tak
12.06.2018, 07:05
90 POL POL 2024 Michał Jaroszek 2006 KSW BALTIC
Tak
Tak
12.06.2018, 07:05
91 POL POL 2154 Hanna Burdziej 2004 KSW BALTIC
Tak
Tak
12.06.2018, 07:05
92 POL POL 2101 Mikołaj Bazyli 2005 KSW BALTIC
Tak
Tak
12.06.2018, 07:05
93 POL POL 1159 Zuzanna Ołowiak 2005 YKP Gdynia
Tak
Tak
14.06.2018, 20:38
94 POL POL 130 Jan Suchocki 2007 MKŻ Arka Gdynia
Tak
Tak
14.06.2018, 21:17
95 POL POL 1776 Michał Maziara 2005 MKŻ Arka Gdynia
Tak
Tak
14.06.2018, 21:18
96 POL POL 1939 Igor Rudek 2005 MKŻ Arka Gdynia
Tak
Tak
14.06.2018, 21:19
97 POL POL 2119 Aleksander Bury 2005 MKŻ Arka Gdynia
Tak
Tak
14.06.2018, 21:20
98 POL POL 2041 Filip Jarosiewicz 2006 MKŻ Arka Gdynia
Tak
Tak
14.06.2018, 21:20
99 POL POL 110 Janina Dmochowska 2006 MKŻ Arka Gdynia
Tak
Tak
14.06.2018, 21:21
100 POL POL 120 Maria Suchocka 2006 MKŻ Arka Gdynia
Tak
Tak
14.06.2018, 21:22
101 POL POL 1878 Mateusz Narloch 2005 MKŻ Arka Gdynia
Tak
Tak
14.06.2018, 21:23
102 POL POL 2082 Piotr Flieger 2005 MKŻ Arka Gdynia
Tak
Tak
14.06.2018, 21:24
103 POL POL 1292 Jakub Pietrzak 2004 MKŻ Arka Gdynia
Tak
Tak
14.06.2018, 21:26
# Nr na żaglu Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 POL POL 1270 Weronika Maciejczuk 2006 UKŻ 7 Białystok
Tak
Tak
22.05.2018, 13:02
2 POL POL 1833 Szymon Małachowski 2006 UKŻ 7 Białystok
Tak
Tak
22.05.2018, 13:02
3 POL POL 1456 Igor Góralczuk 2007 UKŻ 7 Białystok
Tak
Tak
22.05.2018, 13:02
4 POL POL 1029 Hubert Baranowski 2004 UKŻ 7 Białystok
Tak
Tak
22.05.2018, 13:02
5 POL POL 1831 Michalina Poskrobko 2007 UKŻ 7 Białystok
Tak
Tak
22.05.2018, 13:02
6 POL POL 1028 Konstanty Kosiński 2009 UKŻ 7 Białystok
Tak
Tak
22.05.2018, 13:02
7 POL POL 1840 Patryk Gobiec 2005 UKŻ Michałowo
Tak
Tak
22.05.2018, 18:16
8 POL POL 1838 Ewa Trochimczyk 2007 UKŻ Michałowo
Tak
Tak
22.05.2018, 18:16
9 POL POL 113 Bartosz Dworakowski 2007 UKŻ Michałowo
Tak
Tak
22.05.2018, 18:16
10 POL POL 1836 Wiktoria Gobiec 2004 UKŻ Michałowo
Tak
Tak
22.05.2018, 18:16
11 POL POL 1133 Anna Gierasimiuk 2005 UKŻ Michałowo
Tak
Tak
24.05.2018, 02:24
12 POL POL 2005 MICHAŁ KUCZMARSKI 2006 MKS "Dwójka" Warszawa
Nie
Nie
29.05.2018, 10:31
13 POL POL 381 Aleksander Lenart 2009 UKS OPTI ODRA Wrocław
Tak
Tak
01.06.2018, 19:38
14 POL POL 1861 Sebastian Kaczanowski 2004 UKS OPTI ODRA Wrocław
Tak
Tak
01.06.2018, 19:38
15 LTU LTU 455 Rokas Germanavičius 2008 BANGPUTYS
Tak
Tak
03.06.2018, 12:32
16 LTU LTU 453 Tadas Lukoševičius 2008 BANGPUTYS
Tak
Tak
03.06.2018, 12:42
17 LTU LTU 451 Asta Aperavičiūtė 2007 BANGPUTYS
Tak
Tak
03.06.2018, 12:45
18 LTU LTU 450 Rokas Golubovas 2007 BANGPUTYS
Tak
Tak
03.06.2018, 13:14
19 LTU LTU 1378 Jokūbas Piekis 2008 BANGPUTYS
Tak
Tak
03.06.2018, 13:20
20 LTU LTU 401 Tadas Ažukas 2009 BANGPUTYS
Tak
Tak
03.06.2018, 13:22
21 RUS RUS 1301 Sergei Parfenov 2008 UKS PIONERSKIY
Tak
Tak
04.06.2018, 02:44
22 RUS RUS 1110 Artem Kornalevskij 2007 UKS PIONERSKIY
Tak
Tak
04.06.2018, 02:44
23 POL POL 1975 Maja Kwiek 2007 WTW Warszawa
Tak
Tak
04.06.2018, 10:58
24 POL POL 879 Igor Grzelak 2007 WTW Warszawa
Tak
Tak
04.06.2018, 10:58
25 POL POL 1201 Krzysztof Ciborowski 2007 WTW Warszawa
Tak
Tak
04.06.2018, 10:58
26 POL POL 1888 Joanna Dyja 2005 WTW Warszawa
Tak
Tak
04.06.2018, 10:58
27 POL POL 1518 Klara Piotrowska 2007 WTW Warszawa
Tak
Tak
04.06.2018, 10:58
28 POL POL 2107 Marta Piotrowska 2007 WTW Warszawa
Tak
Tak
04.06.2018, 10:58
29 POL POL 1908 Malina Pietrzak 2007 WTW Warszawa
Tak
Tak
04.06.2018, 10:58
30 POL POL 12971 Maciej Szawkowski 2008 KS "Baza" Mrągowo
Tak
Tak
04.06.2018, 14:44
31 POL POL 71 Daniel Łachacz 2008 KS "Baza" Mrągowo
Tak
Tak
04.06.2018, 14:44
32 POL POL 1296 Antoni Kuźmiński 2006 KS "Baza" Mrągowo
Tak
Tak
04.06.2018, 14:44
33 POL POL 1 Dorota Wierzbicka 2006 KS "Baza" Mrągowo
Nie
Nie
04.06.2018, 14:44
34 POL POL 17 Zuzanna Maliniewicz 2007 KS "Baza" Mrągowo
Tak
Tak
04.06.2018, 14:44
35 POL POL 1718 Karol Cesarski 2007 KS "Baza" Mrągowo
Nie
Nie
04.06.2018, 14:44
36 POL POL 18 Filip Szloński 2007 KS "Baza" Mrągowo
Tak
Tak
04.06.2018, 14:44
37 POL POL 243 Zofia Gołębiowska 2006 KS "Baza" Mrągowo
Tak
Tak
04.06.2018, 14:44
38 POL POL 11 Tomasz Rataj 2007 KS "Baza" Mrągowo
Tak
Tak
04.06.2018, 14:44
39 POL POL 13 Adam Ciołek 2006 KS "Baza" Mrągowo
Tak
Tak
04.06.2018, 14:44
40 POL POL 1396 Mateusz Gąsiorowski 2007 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
Tak
04.06.2018, 15:43
41 POL POL 2117 Alicja Tutkowska 2007 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
Tak
04.06.2018, 15:49
42 POL POL 2124 Agata Koropecka 2009 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
Tak
04.06.2018, 15:52
43 POL POL 1523 Olga Wietek 2008 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
Tak
04.06.2018, 15:55
44 POL POL 1940 Filip Bil 2009 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
Tak
04.06.2018, 15:57
45 POL POL 585 Michał Trafalski 2007 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
Tak
04.06.2018, 15:59
46 POL POL 1187 Maja Filipska 2009 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
Tak
04.06.2018, 16:03
47 POL POL 1904 Norbert Herba 2010 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
Tak
04.06.2018, 16:05
48 POL POL 2089 Małgorzata Wyrębska 2009 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
Tak
04.06.2018, 16:08
49 POL POL 2057 Natalia Kilar 2005 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
Tak
04.06.2018, 16:10
50 POL POL 21 Antonina Puchowska 2008 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
Tak
04.06.2018, 16:16
51 POL POL 2110 Konrad Kunc 2006 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
Tak
04.06.2018, 16:32
52 POL POL 2116 Alicja Saj 2010 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
Tak
04.06.2018, 16:36
53 LTU LTU 939 Jokūbas Čėpla 2008 MBK.Marijampoles s.m.
Tak
Tak
04.06.2018, 22:02
54 LTU LTU 1 Matas Tamulevičius 2008 MBK.Marijampoles s.m.
Tak
Tak
04.06.2018, 22:02
55 LTU LTU 12762 Augustas Žaliauskas 2006 MBK.Marijampoles s.m.
Tak
Tak
04.06.2018, 22:02
56 LTU LTU 11484 Adomas Dumbliauskas 2007 MBK.Marijampoles s.m.
Tak
Tak
04.06.2018, 22:02
57 POL POL 3333 Maja Komorowska 2009 OPTI CWM Gdynia
Tak
Tak
05.06.2018, 23:14
58 POL POL 1472 Igor Kawałko 2007 OPTI CWM Gdynia
Tak
Tak
05.06.2018, 23:14
59 POL POL 1221 Julia Padzik 2009 OPTI CWM Gdynia
Tak
Tak
05.06.2018, 23:14
60 POL POL 1288 Piotr Muchlado 2008 OPTI CWM Gdynia
Tak
Tak
05.06.2018, 23:14
61 POL POL 1541 Jakub Porębski 2009 OPTI CWM Gdynia
Tak
Tak
05.06.2018, 23:14
62 POL POL 1586 Maksymilian Malec 2008 OPTI CWM Gdynia
Nie
Nie
05.06.2018, 23:14
63 POL POL 1594 Szymon Janiak 2005 OPTI CWM Gdynia
Tak
Tak
05.06.2018, 23:14
64 POL POL 1595 Jakub Targowski 2006 OPTI CWM Gdynia
Nie
Nie
05.06.2018, 23:14
65 POL POL 1943 Wiktor Łasak 2006 OPTI CWM Gdynia
Tak
Tak
05.06.2018, 23:14
66 POL POL 1961 Agata Targowska 2008 OPTI CWM Gdynia
Nie
Nie
05.06.2018, 23:14
67 POL POL 2003 Hubert Bruggemann 2007 OPTI CWM Gdynia
Nie
Nie
05.06.2018, 23:14
68 POL POL 2031 Fabian Kocięda 2007 OPTI CWM Gdynia
Tak
Tak
05.06.2018, 23:14
69 POL POL 2034 Natasha Anolik 2006 OPTI CWM Gdynia
Tak
Tak
05.06.2018, 23:14
70 POL POL 2037 Paweł Łoboda 2008 OPTI CWM Gdynia
Tak
Tak
05.06.2018, 23:14
71 POL POL 2083 Natasza Tarnawska 2008 OPTI CWM Gdynia
Nie
Nie
05.06.2018, 23:14
72 POL POL 1880 Mikołaj Bujalski 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
Tak
06.06.2018, 09:46
73 POL POL 932 Jakub Rusiniak 2007 Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
Tak
06.06.2018, 09:46
74 POL POL 1041 Jakub Częczek 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
Tak
06.06.2018, 09:46
75 POL POL 941 Maciej Dudek 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
Tak
06.06.2018, 09:46
76 POL POL 1891 Kacper Warywoda 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
Tak
06.06.2018, 09:46
77 POL POL 2104 Maksymilian Luto 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
Tak
06.06.2018, 09:46
78 POL POL 1227 Mikołaj Głąb 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
Tak
06.06.2018, 09:46
79 POL POL 1941 Eliza Kołtak 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
Tak
06.06.2018, 09:46
80 POL POL 921 Marta Chomik 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
Tak
06.06.2018, 09:46
81 POL POL 2120 Michał Karnacewicz 2007 Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
Tak
06.06.2018, 09:46
82 POL POL 11943 Filip Rostek 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
Tak
06.06.2018, 09:46
83 POL POL 1407 Kuba Matysik 2005 YKP Kraków
Tak
Tak
06.06.2018, 12:57
84 POL POL 1368 Klara Matysik 2005 YKP Kraków
Tak
Tak
06.06.2018, 13:02
85 POL POL 1669 Natalia Chojnowska 2007 MOS SSW Iława
Tak
Tak
07.06.2018, 09:13
86 POL POL 2008 Maciej Kasprzak 2008 MOS SSW Iława
Tak
Tak
07.06.2018, 09:13
87 POL POL 1853 Kinga Furmanek 2007 MOS SSW Iława
Tak
Tak
07.06.2018, 09:13
88 POL POL 2007 Alicja Michalewska 2007 MOS SSW Iława
Tak
Tak
07.06.2018, 09:13
89 POL POL 985 Jakub Darkowski 2008 MOS SSW Iława
Tak
Tak
07.06.2018, 09:13
90 POL POL 969 Zuzanna Liedtke 2008 MOS SSW Iława
Tak
Tak
07.06.2018, 09:13
91 POL POL 1319 Nikodem Różański 2008 MOS SSW Iława
Tak
Tak
07.06.2018, 09:13
92 POL POL 2151 Jan Rohde 2008 MOS SSW Iława
Nie
Nie
07.06.2018, 09:13
93 POL POL 1001 Wit Dmuchowski 2009 MOS SSW Iława
Tak
Tak
07.06.2018, 09:13
94 POL POL 1867 Jan Klinicki 2007 MOS SSW Iława
Tak
Tak
07.06.2018, 09:13
95 POL POL 1482 Roch Dmuchowski 2006 MOS SSW Iława
Tak
Tak
07.06.2018, 09:13
96 POL POL 1801 Oskar Wielczyk 2007 MOS SSW Iława
Tak
Tak
07.06.2018, 09:21
97 POL POL 1599 Anastazja Pastuszka 2006 UKŻ PMOS PISZ
Tak
Tak
07.06.2018, 18:29
98 POL POL 1630 Bolesław Nesterowicz 2006 UKŻ PMOS PISZ
Tak
Tak
07.06.2018, 18:29
99 POL POL 1598 Maksymilian Pastuszka 2007 UKŻ PMOS PISZ
Tak
Tak
07.06.2018, 18:29
100 POL POL 1597 Adrian Nowak 2006 UKŻ PMOS PISZ
Tak
Tak
07.06.2018, 18:29
101 POL POL 4112 Jan Zamojski 2006 UKS "Żeglarz" Wrocław
Tak
Tak
08.06.2018, 13:43
102 POL POL 396 Paweł Romanowicz 2005 UKS "Żeglarz" Wrocław
Tak
Tak
08.06.2018, 13:43
103 POL POL 1750 Filip Nosol 2007 UKS "Żeglarz" Wrocław
Tak
Tak
08.06.2018, 13:43
104 POL POL 1493 Marta Sochacka 2008 UKS "Żeglarz" Wrocław
Tak
Tak
08.06.2018, 13:43
105 POL POL 1751 Antoni Gabryszewski 2009 UKS "Żeglarz" Wrocław
Tak
Tak
08.06.2018, 13:43
106 POL POL 397 Ida Kozło 2006 UKS "Żeglarz" Wrocław
Tak
Tak
08.06.2018, 13:43
107 POL POL 1370 Masymilian Kleszcz 2008 UKS "Żeglarz" Wrocław
Tak
Tak
08.06.2018, 13:43
108 RUS RUS 1310 Evgeniia Bylkova 2007 sailing club Kenigsberg
Tak
Tak
09.06.2018, 12:49
109 RUS RUS 1574 Stepan Kuzmin 2007 sailing club Kenigsberg
Nie
Nie
09.06.2018, 12:52
110 RUS RUS 1654 Stepan Kuzmin 2007 sailing club Kenigsberg
Tak
Tak
09.06.2018, 19:43
111 POL POL 52 Jakub Borkowski 2007 UKS MOS EŁK
Tak
Tak
10.06.2018, 08:16
112 POL POL 125 Hubert Brozio 2008 UKS MOS EŁK
Tak
Tak
10.06.2018, 08:16
113 POL POL 1255 Szymon Warecha 2009 UKS MOS EŁK
Tak
Tak
10.06.2018, 08:16
114 POL POL 449 Mateusz Niebrzydowski 2006 UKS MOS EŁK
Tak
Tak
10.06.2018, 08:16
115 POL POL 1258 Jakub Kleban 2006 UKS MOS EŁK
Tak
Tak
10.06.2018, 08:16
116 POL POL 1449 Łucja Gorzoch 2007 UKS MOS EŁK
Tak
Tak
10.06.2018, 08:16
117 POL POL 1524 Daria Kukiełko 2006 UKS MOS EŁK
Tak
Tak
10.06.2018, 08:16
118 POL POL 964 Maciej Malitowski 2008 KW Garland LOK Gliwice
Tak
Tak
10.06.2018, 11:30
119 POL POL 120 Kacper Stęplowski 2009 KW Garland LOK Gliwice
Tak
Tak
10.06.2018, 11:30
120 POL POL 1241 Konstantyn Podwojski 2005 KW Garland LOK Gliwice
Tak
Tak
10.06.2018, 11:30
121 POL POL 1408 Michał Godlewski 2008 KW Garland LOK Gliwice
Tak
Tak
10.06.2018, 11:30
122 POL POL 1716 Bartłomiej Heksel 2004 Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
Tak
10.06.2018, 11:30
123 POL POL 1964 Piotr Hofman 2003 KW Garland LOK Gliwice
Tak
Tak
10.06.2018, 11:30
124 POL POL 1965 Karol Rusin 2006 KW Garland LOK Gliwice
Tak
Tak
10.06.2018, 11:30
125 POL POL 2052 Magdalena Otto 2005 KW Garland LOK Gliwice
Nie
Nie
10.06.2018, 11:30
126 POL POL 2138 Max Berliński 2006 YKP Gdynia
Tak
Tak
10.06.2018, 16:27
127 POL POL 1818 Nadia Burghard 2006 YKP Gdynia
Tak
Tak
10.06.2018, 16:27
128 POL POL 1927 Mikołaj Czałbowski 2008 YKP Gdynia
Tak
Tak
10.06.2018, 16:27
129 POL POL 2022 Iwo Dudek 2009 YKP Gdynia
Tak
Tak
10.06.2018, 16:27
130 POL POL 1665 Mateusz Kluczka 2006 YKP Gdynia
Tak
Tak
10.06.2018, 16:27
131 POL POL 1780 Szymon Kolka 2008 YKP Gdynia
Tak
Tak
10.06.2018, 16:27
132 POL POL 2135 Tymon Kosobucki 2007 YKP Gdynia